גיבוי אולטימטיבי של הדרכות וורדפרס מבריקות – הקלט שלך נחוץ!

גיבוי אולטימטיבי של הדרכות וורדפרס מבריקות – הקלט שלך נחוץ!

גיבוי אולטימטיבי של הדרכות וורדפרס מבריקות – הקלט שלך נחוץ!
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

אחד הדברים הגדולים בוורדפרס הוא הקהילה ההולכת וגדלה של אנשים הסובבים אותה. אנשים שלא רק מוכנים להרחיב את התוכנה עצמה, אלא גם חולקים את הידע והניסיון שלהם עם כולם באמצעות כמה הדרכות וורדפרס מבריקות..


אז היום, אנו רוצים לקחת דקה כדי לשפוך אור על עבודתם של כל אותם אנשים ולהצביע עליכם לכמה חלקים מדהימים של עצות וורדפרס..

אבל חכה! יש כאן יותר לסיפור. במקום שזה רק אנחנו נרכיב את הרשימה, אנחנו רוצים מזמין אתכם לקחת חלק גם כן!

הנה סקר מהיר – שתי שאלות בלבד: מה ההדרכה המועדפת עליך על WordPress? ולמה?

אנו דפדף במנות העיקריות שלך, בחר את הטובות ביותר ונכלל אותן למטה. המטרה הסופית? צרו רשימה של 50 ואפילו 100 הדרכות וורדפרס מברקות ואיכותיות ביותר שקיבלו את מרבית הקולות מהקהילה.

נתמך על ידי טפסים

כדי לגרום לכדור להתגלגל, להלן הרשימה הראשונית שלנו מה שאנחנו חושבים שהם 20+ הדרכות וורדפרס מבריקות. הכלל היחיד בעת עריכת הרשימה היה להתמקד בחומר החושף משהו מעניין באמת בפלטפורמה – הדרכות שנכנסות לעומק היבטים מסוימים של וורדפרס ומסבירות אותם בצורה קלה לעיכול..

יש לנו שני מידע ברמת מתחילים, כמו גם כמה מושגים ומתקדמים יותר שאתה יכול לעשות עם וורדפרס. יש משהו לכולם!

אם אתם נהנים מאחד מהמדריכים האלה, אגב, אל תשכחו להעניק לסופרים אהבה מסוימת במדיה החברתית!

ללא סדר מסוים:

Contents

20+ הדרכות וורדפרס מבריקות

כיצד להעביר אתר מ- WordPress.com למערכת WordPress.org בהארחה עצמית – מדריך למתחילים

העובדה שיש בעיקרון שני מוצרים נפרדים – ושונים מהותית – ששניהם נקראים "וורדפרס" הוא די מבלבל עבור המשתמש הרגיל. מדריך זה מסביר כיצד להעביר את האתר שלך מ- .com ל- .org, צעד אחר צעד.

רמה: הגדרת אתר למתחילים #

כיצד ליצור ולהתאים אישית נושא לילדי וורדפרס

יש המון מאמרים על היסודות ליצירת נושא לילדי וורדפרס, אך הדרכה זו מבית Smashing Magazine מעמיקה בצורה מדהימה ומראה לך כיצד לבטל את סגנונות הנושא של הורה ועוד ועוד..

רמה: ביניים # הגדרת אתר # ערכות נושא

הוספה ושימוש בגדלי תמונה מותאמים אישית של וורדפרס: מדריך לדבר הטוב ביותר אי פעם

גדלי תמונה מותאמים אישית יכולים לחסוך לך המון זמן אם אתה עובד עם הרבה תמונות. מדריך זה מראה לך כיצד ליצור אותם, ומסביר את כל האומים והברגים כמו "יבולים רכים" ו "יבולים קשים."

רמה: ביניים # ניהול אתר # תמונות

כיצד לגרום לעורך וורדפרס להיראות כמו אתר האינטרנט הקדמי שלך

האם אי פעם רצית שהפוסטים שלך ייראו זהים בעורך וורדפרס כפי שהם נראים באתר הקידמי שלך? מדריך זה מראה לך כיצד להפוך את זה למציאות על ידי הוספת סגנונות מותאמים אישית לעורך WordPress.

דרגה: ניהול ביניים # ניהול אתר # wp-admin

מדריך ההתחלה המהיר שלך לתוסף Jetpack

התוסף Jetpack הוא ככל הנראה התוסף היחיד שרוב האתר – אם לא כולם – יכול להרוויח מכך. זה אורז המון תכונות, אבל זה גם סוג של קשה להסביר לאנשים מה זה באמת עושה. "אממ… הכל, אני מניח." מדריך זה יכול להועיל בכל פעם שמישהו שואל אותך על Jetpack.

רמה: תוספים למתחילים

פיתוח וורדפרס למשתמשים ביניים: סוגי פוסטים וטקסונומיות בהתאמה אישית

סוגי פוסטים וטקסונומיות מותאמות אישית של וורדפרס הם אלו שלוקחים את וורדפרס מ "פלטפורמת הבלוג" לרב תכליתי "פלטפורמת CMS." מדריך זה מראה לך כיצד ליצור ולהציג אותם מההתחלה ועד הסוף.

רמה: סוג ביניים # סוגים מותאמים אישית

כיצד ליצור תוסף משלך WordPress משלך

במצבים מסוימים, תוסף מותאם אישית הוא אלטרנטיבה מעולה להוספת קטעי קוד לקובץ הפונקציות של נושא העיצוב שלך. Php. במדריך זה נכתב מתי מצבים אלו וכיצד ניתן לעשות זאת.

רמה: תוספים ביניים #

הדרכות וורדפרס מבריקות: Divi vs Avada vs X

Divi vs Avada vs X Theme: השוואה אולטימטיבית

Divi, Avada ו- X הם שלושת המותגים העיקריים בתחום "נושאי מגה" שוק. ושלושתן מעניינות להפליא, עוצמתיות מאוד ומרשימות בסך הכל. עם זאת, במקביל, הם נועדו להדהד גם סוג משתמש שונה במקצת. מדריך זה עוזר לכם להחליט מי מהם יתאים לכם ביותר.

רמה: מספר נושאים למתחילים

מדריך מעקב המרות אולטימטיבי לוורדפרס

מעקב אחר המרות עוזר לך לדעת עד כמה יעילים מאמצי השיווק שלך. מדריך מפורט זה מראה לכם כיצד לעקוב אחר כל סוגי ההמרות בוורדפרס: יעדים של גוגל אנליטיקס, פיקסלים בפייסבוק ועוד.

רמה: מתחיל # שיווק # ניתוח

כל מה שצריך לדעת על שימוש ב- Yoast SEO עבור וורדפרס

מדריך המפלצות הזה ממכשפי SEO, מוז, אומר לך כל מה שאתה צריך לדעת על השימוש בתוסף ה- Yoast SEO ל- WordPress SEO.

רמה: תוספים למתחילים # SEO #

WordPress SEO – המדריך המוחלט

אם כבר מדברים על יואסט, זהו מדריך ה- SEO הרשמי של מפתחי ה- SEO בעצמם. זהו משאב באורך 6,000 מילים שמכסה את כל מה שיש לדעת על הגדרת הפרמטרים SEO של אתר וורדפרס שלך כראוי.

רמה: תוספים למתחילים # SEO #

CDN for Dummies – מדריך קל טיפש

קל להתקין CDN למשוך CDN בסיסי, אך הגדרתו לעבודה עם רשומות CNAME מותאמות אישית עלולה להסתבך במהירות. במדריך זה תלמד כיצד לעשות הכל – גם הדברים הקלים וגם הדברים הקשים. (אינך יודע באיזה CDN לבחור?)

רמה: ביצועים מתחילים # הגדרת אתר #

כיצד להגדיר מאמרים מיידיים של פייסבוק עבור WordPress (שלב אחר שלב)

מאמרים מיידיים של פייסבוק יכולים להיות מסובכים להתקנה בוורדפרס – מדריך WPBeginner זה מראה לך כל שלב שאתה צריך כדי להפעיל אותם..

רמה: מתחיל # ניהול אתר # מדיה חברתית

כיצד לבנות דף ארכיון וורדפרס מותאם אישית

באופן מסורתי, דפי הארכיונים לא היו הדפים האטרקטיביים והשימושיים ביותר בוורדפרס. בצורת ברירת המחדל שלהם, הם פשוט מופיעים באופן אוטומטי רשימות פוסטים שלא באמת עוזרות להנחות את הקורא לעבר משהו מעניין. מדריך זה מראה לך כיצד לבנות דף ארכיונים מקורי לחלוטין בעזרת תבניות עמוד מותאמות אישית.

רמה: ביניים # הגדרת אתר # ערכות נושא

יצירת לוח מחוונים של וורדפרס מותאם אישית עבור לקוחותיך

בין אם אנו מוכנים להודות בכך ובין אם לא, וורדפרס לא פשוט קל לתפוס עבור משתמש חדש לגמרי. יש המון בלוח המחוונים ברגע שתתחבר, ואת ברירת המחדל "ברוך הבא" החלק לא באמת עונה על כל השאלות. כאן נכנס לתמונה דף הבית של לוח המחוונים המותאם אישית. כך תוכלו ליצור אחת שתקל על חייהם של הלקוחות שלכם.

רמת: מתחיל # הגדרת אתר # תוספים

הרחב את פעולות העריכה המהירה בלוח המחוונים של וורדפרס

אם אתה צריך לנהל טונות של פוסטים בוורדפרס, האפשרות ‘עריכה מהירה’ היא מציל חיים. מדריך זה מראה לך כיצד להועיל אותו אף יותר.

רמה: ניהול אתר ביניים #

כיצד ליצור דף נחיתה מדהים בעזרת בונה תוכן גרור ושחרר בחינם

בוני דפי גרירה ושחרור יכולים להיות מהנים, בטוח … בתנאי שהשקעת זמן מה ללמוד כיצד להשתמש בבונה הספציפי שבחרת. מדריך זה מראה לך שלב אחר שלב בתהליך של יצירת דף נחיתה עם אחד מבוני הגרור וההטפה הפופולריים.

רמה: מתחילים # ניהול אתר # תוספים

הקשחת וורדפרס

הערך הרשמי הזה של וורדפרס קודקס הוא אחד המדריכים הטובים ביותר לאבטחת וורדפרס שאי פעם נתקלתי בהם. זה מכסה את הכל – גדול כקטן.

דרגה: ניהול ביניים # ניהול אתר # אבטחה

סביבת הפיתוח של וורדפרס האולטימטיבית

אם אתה רוצה להתחיל בהרפתקה שלך בפיתוח וורדפרס, הדבר הראשון שתצטרך לטפל בו הוא הגדרת סביבת הפיתוח שלך. לא מדובר רק בכלי בו אתם משתמשים בכדי לכתוב קוד, אלא גם בכלי צד נוספים אשר יעלו את העבודה שלכם ויהפכו את הדברים להרבה יותר נעימים באופן כללי. הנה הכל מלמעלה למטה.

רמה: פיתוח # ביניים

ספקי האירוח הטובים ביותר של וורדפרס בהשוואה

אירוח הוא אחד מאותם אלמנטים שיכולים להשפיע משמעותית על הצלחות או כישלונות באתרים שלנו. בחר מארח טוב, וזה הופך להיות די להגדיר אותו ולשכוח אותו סוג של דבר. בחר אחד רע ואתה נכנס לזרם בלתי פוסק של תסכולים ושבתה. להלן אפשרויות האירוח הפופולריות ביותר של וורדפרס בהשוואה, בדיקה וניתוח של ביצועים.

רמה: מתחיל # הגדרת אתר # אירוח

המדריך האולטימטיבי ל- W3 Total Cache: כיצד להתקין אותו

W3 Total Cache הוא תוסף שימושי, זה בטוח. עם זאת, זה גם מאוד מאיים. לפלאגין עצמו יש מספר תפריטים, כרטיסיות וחלונות הגדרות באופן כללי, ולא את כולם קל לתפוס. הנה מדריך שעוזר לך להבין מה קורה בתוך התוסף ואיך להגדיר אותו כראוי.

רמה: מתחיל # הגדרת אתר # ביצועים # תוספים

זה מסכם את הרשימה שלנו! שוב, אנו ממש שמחים לראות את האינסטגרם שלך בכדי שנוכל להרחיב את הרשימה הזו ל -50 או אפילו 100 מהמדריכי הוורדפרס המבריקים ביותר שפורסמו אי פעם.!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector