כיצד להתקין ערכות נושא ותוספי וורדפרס מ- GitHub

כיצד להתקין ערכות נושא ותוספי וורדפרס מ- GitHub

כיצד להתקין ערכות נושא ותוספי וורדפרס מ- GitHub
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

הרבה מפתחי ערכת נושא ותוספי וורדפרס משתמשים ב- GitHub בכדי ליישם בקרת גרסאות לפרויקטים שלהם. משמעות הדבר היא שכל הקוד והקבצים שלהם זמינים לכל אחד שיכול לראות ולהוריד. עם זאת, צורך בהתקנת תוספי וורדפרס מ- GitHub באופן ידני יכול להיות מתסכל.


כפי שאתה בטח יכול לדמיין, ישנם כלים שעוזרים לך לייעל את תהליך התקנת התוספים והנושאים מ- GitHub. בהתאם לשיטה שתבחר, אתה יכול אפילו להבטיח שכל פיסת תוכנה שתתקין תתעדכן אוטומטית, בכל פעם שהמפתחים יבצעו שינויים במאגר שלה. בדרך זו תוכלו להתעסק בכל פרויקט לתוכן ליבכם.

במאמר זה, נדבר מדוע עליכם להשתמש ב- GitHub לפרויקטים של פיתוח וורדפרס שלכם.

אז נראה לך כיצד להתקין תוספי וורדפרס מ- GitHub (וגם נושאים!) באמצעות WP Pusher, כלי ייעודי. בואו נעבוד!

מדוע כדאי לשקול להשתמש ב- GitHub

עבור הבלתי מבוקשים, GitHub היא פלטפורמה הבנויה על גבי ה- מערכת בקרת גרסאות Git. תוכנה מסוג זה מאפשרת למפתחים רבים לעבוד על אותם קבצים בו זמנית. באמצעותו, מפתחים יכולים להעלות את הקוד והקבצים שלהם למאגר שהם יכולים לשתף עם כל אחד. הם מקבלים שליטה על מי שיש לו גישה אליו, אבל אנשים אחרים יכולים גם ‘למזלג’ את המאגרים האלה ולבצע שינויים בעצמם בקוד.

בקיצור, GitHub הוא הרכב המושלם לשיתוף פעולה עם קוד פתוח. הנה רק כמה מהסיבות לכך שמפתחים יכולים ליהנות משימוש ב- GitHub לפרויקטים של WordPress שלהם:

  • הוא עוקב אחר השינויים בכל פרויקט. בעזרת GitHub, מפתחים יכולים לראות מתי כל קובץ במאגר שלהם עבר שינוי ומתי עודכן לאחרונה.
  • זה מפשט את שיתוף הפעולה. עבודה על פרויקט וורדפרס שיתופי יכולה להיות כאב ראש. מפתחים המקודדים לצד אנשים אחרים עשויים להידרש לשתף קבצים הלוך ושוב, ובכל זאת לוודא שאיש לא עובד על אותם קבצים בו זמנית. עם GitHub זה כבר לא עניין
  • זו פלטפורמה מושלמת לפרויקטים עם קוד פתוח. תכונת המזלג של GitHub ומאגרי נתונים נגישים הופכים אותו לאידיאלי לפלטפורמות קוד פתוח בדיוק כמו וורדפרס. זה הופך אותו למשאב מושלם כאשר עובדים על תוספים ועיצוביות בחינם.

דיברנו איתו בן פינס מאת Elementor על השימוש ב- GitHub. יש לבונה העמודים הפופולרי עם קוד פתוח אלפי התחייבויות בפלטפורמה, כך שברור שהמפתח מוקדש לזרימת העבודה:

בן פינס
[…] אם אתה מפתח, המבקרים שלך מורידים את התוסף מ- GitHub הוא שימושי.

אתה יכול לקבל בעיות, כוכבים, מזלגות ותרומות. ב- WordPress Repo זה מבוסס על SVN, ויש פחות מפתחים פעילים המשתמשים בו. GitHub הוא נהדר הן לקבלת משוב ותרומות מצד עמיתים מפתחים. בן פינס

אם אתה חדש בפיתוח וורדפרס, GitHub הוא המקום המושלם להתחיל בעבודה. אתה יכול להתעדכן בפיתוח הנושאים והתוספים המועדפים עליך כדי לראות איך התהליך עובד, ולהוריד אותם בעצמך כדי לחטט מתחת למכסה המנוע. אתה יכול אפילו ליצור מזלגות משלך ליישומים מסוימים. כשתהיה מוכן לבנות ערכות נושא ותוספים משלך, תוכל להעלות אותם ל- GitHub, ולהנות מהעזרה והתמיכה של קהילת וורדפרס הגדולה יותר..

מסיבות אלה ועוד, GitHub שווה לבדוק זאת, והוא הצעד הראשוני המושלם להפוך למפתח WordPress. הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא ללמוד כיצד להתקין תוספי וורדפרס מ- GitHub!

כיצד להוריד תוספים וערכות נושא של וורדפרס מ- GitHub ידנית

הורדת תוסף או נושא מ- GitHub אינם מורכבים יותר משימוש ב- WordPress.org. כדי להתחיל, תרצה לבדוק אם התוסף או העיצוב שברצונך להוריד יש מאגר ציבורי. זה בדרך כלל המקרה עבור תוספים ועיצוביות בחינם, אך לא עבור פרימיום, כפי שניתן לצפות. הרבה מפתחים אפילו יקשרו למאגרים שלהם מדפי WordPress.org שלהם.

לאחר שמצאת את התוסף או העיצוב שאתה מחפש ב- GitHub, פשוט לחץ על כפתור השיבוט או הורד מעל רשימת הקבצים שלו. אז אתה יכול לבחור אם לפתוח מאגר זה באמצעות לקוח שולחן העבודה של GitHub, או להוריד אותו כקובץ מכווץ:

התקן תוספי וורדפרס מ- GitHub - הורד אותם תחילה.

לאחר ששמרת את קובץ ה- zip, פשוט העלה, התקן והפעל אותו כמו בכל תוסף אחר. עם זה אתה בעסקים!

כפי שאתה יכול לראות, גישה זו היא פשוטה להפליא. עם זאת, זה לא אומר שאנחנו לא יכולים להשתפר בזה. אחרי הכל, יתכן ותמצאו את עצמכם זקוקים להורדת ערכות נושא ותוספים מ- GitHub לעיתים קרובות למדי. זו הסיבה שבשיטה הבאה אנו נבצע את ההתקנה באמצעות כלי המסייע לאוטומציה של התהליך.

כיצד להתקין תוספי וורדפרס מ- GitHub באמצעות WP Pusher … וגם ערכות נושא

בבסיסה, WP Pusher התוסף מבצע את הצעדים שתיארנו בחלק האחרון ועושה עבורך את העבודה. כל מה שהוא צריך זה גישה לחשבון GitHub שלך, וקישור למאגר שמכיל את הנושא או התוסף שאתה רוצה. לאחר מכן, WP Pusher לוקח את הקבצים האלה ועוזר לך להתקין תוספי וורדפרס מ- GitHub.
wppusher

עם זאת, כלי זה עושה יותר מאשר להתקין קבצים בלבד. זה יכול גם לעדכן אוטומטית כל תוסף או נושא שהגדרת באמצעותו, וזה יקרה בכל פעם שמישהו דוחף גרסה חדשה. מה שכן, זה יכול אפילו ‘להשתלט’ ולנהל תוספים שכבר התקנת ממקורות אחרים, אם אתה יכול למצוא את המאגרים שלהם. בסך הכל, WP Pusher היא אפשרות מצוינת אם ברצונך להשתמש בתוספים הנמצאים בפיתוח מתמיד, או אם ברצונך לבחון פרויקטים משלך..

כדי להתחיל, הורד תחילה את WP Pusher מדף הבית שלה, ואז התקן והפעל אותו. לאחר מכן גש ללשונית החדשה של WP Pusher בלוח המחוונים שלך וחפש את האפשרות GitHub. בפנים, תמצא שדה שאתה צריך להקליד אסימון GitHub כדי לחבר את חשבונך. לחץ על אסימון GitHub וקבל חלון חדש שמבקש את אישוריך:

חיבור חשבון GitHub שלך.

לאחר הכניסה תצטרך לאשר את יישום WP Pusher על ידי לחיצה על הכפתור הירוק:

אישור התוסף WP Pusher.

לבסוף תקבל את אסימון ה- GitHub שלך. פשוט העתק אותו, הדבק אותו בשדה שהזכרנו קודם ולחץ על כפתור האסימון שמור GitHub מתחתיו:

הקלדת אסימון ה- GitHub שלך.

כעת התוסף מוכן לגלול. כדי להתקין נושא, לדוגמה, עבור לכרטיס WP Pusher → התקן נושא בלוח המחוונים שלך. בפנים תצטרך לציין באיזה מאגר אתה רוצה להשתמש:

התקנת נושא מ- GitHub.

זכור כי אינך צריך להדביק בכתובת האתר המלאה עבור מאגר כלשהו. רק שם החשבון ושם המאגר יעשו. לדוגמה, אם רצית להתקין את הנושא Twenty Seventeen, הקלד את WordPress / twentyseventeen בשדה הרלוונטי, כך:

התקנת העיצוב העשרים ואחת מתוך GitHub.

השם המדויק לכל מאגר מופיע בראש עמוד ה- GitHub שלו, כך שכל מה שאתה צריך לעשות זה להעתיק אותו. אתה יכול גם לציין אם אתה רוצה להשתמש ב’ענף ‘מסוים של אותו מאגר. עם זאת, אנו ממליצים להשאיר אפשרות זו כברירת מחדל ברוב המקרים. אחרי הכל, ברירת המחדל תהיה בדרך כלל הגרסה המוכנה לציבור:

מציין את הסניף שברצונך להתקין.

לבסוף, תוכלו לאפשר להגדרות לעדכן אוטומטית את התוסף או העיצוב שלכם בכל פעם שיש דחיפה חדשה למאגר שלה. אתה יכול גם להגדיר אותו להשתלט על תוספים קיימים או ערכות נושא שכבר התקנת ממקור אחר, כפי שהזכרנו קודם:

הגדרת התצורה שלך לעדכון אוטומטי.

בשלב זה פשוט לחץ על התקן ערכת נושא ואז בחר באפשרות הפעל. לאחר מכן הוא יופיע בשני המראה שלך → ערכות נושא וגם WP Pusher → כרטיסיות העיצוב:

כרטיסיית הנושא של WP Pusher.

תהליך זה עובד בדיוק אותו דבר אם ברצונך להתקין תוספי וורדפרס מ- GitHub. ההבדל היחיד הוא שכדי להתקין אחד מאותם, תרצה להיכנס לכרטיסייה WP Pusher → התקן פלאגין במקום זאת. ואז פשוט שטפו וחזרו על כל הנושאים והתוספים האחרים שתרצו להוריד!

סיכום

GitHub היא פלטפורמה נהדרת ללימוד התוספות והיציאות של התוספים והנושאים הוורדפרס המועדפים עליך. זהו משאב לא יסולא בפז עבור מפתחים בפעם הראשונה, מכיוון שאתה יכול להתבונן בקלות ‘תחת מכסה המנוע’ של כל פרויקט, לבצע ציוצים אם תרצה ואפילו להסתבך בשיתופי פעולה. בהמשך תוכל להעלות את הנושאים והתוספים האישיים שלך לאתר ולקבל משוב ממפתחים אחרים.

לסיכום, ישנן שתי דרכים להתקין תוספי וורדפרס מ- GitHub (ונושאים עובדים גם הם באותה צורה). אתה יכול להוריד את המאגרים שלהם כקבצים מכווצים ולהעלות אותם לאתר שלך, או שאתה יכול להשתמש ב- WP Pusher כדי להפוך את התהליך לאוטומטי. השיטה הקודמת היא פשוטה יותר, אך היתרון של האחרון הוא שברגע שתתקין תוסף או נושא, הכלי ידאג אוטומטית לעדכונים עבורך..

יש לך שאלות לגבי GitHub? בואו נדבר עליהם בקטע התגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector