למידת מכונות בוורדפרס: כיצד לנתח את ההשפעה הרגשית של התוכן שלך באמצעות AI

הדרך בה אנשים מרגישים בזמן הניווט באתר שלך וקריאת התוכן שלך קשה לכמת. עם זאת, זה משהו שאתה צריך להבין אם אתה רוצה לעסוק באמת את הקהל שלך. פירוש הדבר שאולי תרצה ללמוד כיצד להשתמש בלמידה של מכונות בוורדפרס כדי לנתח את השפעת התוכן שלך.


בעזרת הכלים הנכונים אתה יכול למעשה לכמת את ההשפעה הרגשית של התוכן שלך ולהתאים אותו למיקוד רגשות שונים. למען ההגינות, זה לא מדע מדויק, ואנחנו לא יכולים לומר לך אילו רגשות יהדהדו בצורה הטובה ביותר עם הקהל שלך. ובכל זאת, אתה יכול ללמוד הרבה מהתהליך.

במאמר זה, נדבר על איך למידת מכונות בוורדפרס עשויה לשנות את הדרך בה אתה ניגש ליצירת תוכן. לאחר מכן, אנו נכיר לך כלי שיעזור לך לנתח את ההשפעה הרגשית של המאמרים שלך. בואו ניצור קשר עם הרגשות שלנו!
כיצד להשתמש בלימוד מכונות בוורדפרס - -

כיצד בינה מלאכותית עשויה לשנות את אופן השימוש בוורדפרס

ראשית, חשוב להבין שאנחנו עדיין לא קרובים לאמיתיים בינה מלאכותית (AI). עם זאת, תחום אחד שעשינו בו צעדים אדירים הוא למידת מכונה, שזה תחום (סוג) דומה.


WordLift – SEO המופעל על ידי AI

מחבר / ים: WordLift, Insideout10


92% דירוגים


500 + התקנות


WP 4.4 + דורש

עוד מידע

wordlift.3.25.5.zip

גרסה נוכחית: 3.25.5

עודכן לאחרונה: 28 במאי 2020


92% דירוגים


500 + התקנות


WP 4.4 + דורש

דף התוסף של WordPress.org


WordLift – SEO המופעל על ידי AI

למידת מכונה כוללת שימוש במחשבים באלגוריתמים כדי להשתפר במשימות מסוימות. ככל שתאכיל יותר נתונים במערכות אלה, כך הם יכולים להשתפר בניתוחם ובחיזוי התוצאות.

יש כבר כמה יישומי וורדפרס העומדים לרשות הציבור המבוססים על למידת מכונה. לדוגמה, יש את WordLift, המאפשר לך לבנות טקסונומיות טובות יותר ולמצוא מקורות לתוכן שלך.

עם זאת, רוב היישומים למידת מכונה עדיין נפגעים ומוחמצים.

המשמעות היא שקשה לחזות כיצד הטכנולוגיה תתקדם בטווח הקצר ואיך היא תשפיע על יצירת תוכן.

כדי לתת לך מושג טוב יותר איפה זה נמצא, דיברנו עם טום אוור – המייסד של WordCandy – שיש לו ניסיון רב ביצירת תוכן לאתרי וורדפרס. הנה מה שהיה לו לומר:

טום איוור
ראשית, חשוב לזכור שאנחנו עדיין בימים הראשונים של בינה מלאכותית ולמידה מכונה. אני חושב שאנחנו הולכים לראות כמה התקדמות מעניינת בכלים שעוזרים לך ליצור טקסונומיות טובות יותר לתוכן שלך, ולמצוא מאמרים קשורים שהקוראים שלך עשויים לרצות לבדוק. יש כבר כמה תוספים שעושים זאת, וככל שהטכנולוגיה משתפרת כך גם התוצאות. אני לא חושב שאנחנו נמצאים בשום מקום קרוב לנקודה בה מודיעין מכונות יכול להשתלט על התהליך של יצירת תוכן משכנע (ומדויק), עם זאת, אז לא הייתי מתחיל לצמצם סופרים ועורכים עדיין! טום אוור, WordCandy

זוהי הערכה מוצקה של המצב הנוכחי של למידת מכונות עבור וורדפרס. בשלב זה זוהי טכנולוגיה ייחודית עם יישומים מעטים בלבד. עם זאת, מצאנו כלי אחד שמשתמש בלמידת מכונה בוורדפרס לטובה. בוא נבדוק את זה:

למידת מכונות בוורדפרס: היכרות עם ווטסונפינדס


ווטסונפינדס ווטסונפינדס

מחבר / ים: Watsonfinds

גרסה נוכחית: 2.0.0

עודכן לאחרונה: 8 במאי 2019

watsonfinds.zip


100% דירוגים


100 + התקנות


WP 4.0 + דורש

Watsonfinds הוא שירות הבנוי על גבי ה- יבמ ווטסון מערכת. ווטסון מחייבת את עצמה כסוג של AI, אך למען הדיוק היא מערכת למידה מכונה מתוחכמת עם גישה למספר טרה-נתונים, הכוללת יכולת לנתח נתונים אלה למטרות ספציפיות..

במקרה הספציפי הזה, ווטסונפינדס יכולה להשתמש ב’ידע ‘שלה כדי לנתח כל טקסט בעורך וורדפרס ולחלק אותו לחמישה רגשות: שמחה, עצב, כעס, גועל ופחד. חמוש במידע זה, אתה יכול לצבוט את התוכן שלך עד שאתה מכוון לרגש המדויק שאתה רוצה (כל עוד זה אחד או יותר מחמישה).

כדי להשתמש בכלי זה כל שעליכם לעשות הוא התקן והפעל את התוסף. לאחר מכן עבור לכל אחד מהדפים או הפוסטים שלך ופתח אותם באמצעות האפשרות עריכה. בפנים, תוכלו למצוא כפתור חדש בראש העורך. לחץ עליו כשתהיה מוכן לנתח את ההשפעה הרגשית של התוכן שלך:
כפתור הוואטסונפינדס.

כעת, Watsonfinds תציג חלון הכולל ניתוח פשוט של התוכן שלך. זה כולל פירוט באחוזים של ‘כוחו’ של כל רגש, ומפץ קצר לגבי הדרכים בהן הטון שלך יכול להשפיע על מעורבות:

דוגמה לניתוח של ווטסוןפינדס.

בשלב זה תוכלו לחזור לעבוד על התוכן שלכם, ולהכניס את הכלי החדש שלכם ללימוד מכונות בוורדפרס!

Watsonfinds הוא תוסף בחינם, אבל יש שירות פרימיום בעבודות שיכללו ניתוח מעמיק יותר.

כיצד לנתח את ההשפעה הרגשית של תוכן הוורדפרס שלך באמצעות Watsonfinds

כפי שציינו קודם, ווטסונפינדס ממקד את הניתוחים שלה בחמישה רגשות ליבה. בקטע זה, נדבר על כל אחד מהם ולהסביר כיצד תוכלו להשתמש בלימוד מכונות בוורדפרס כדי ליצור קשר טוב יותר עם המשתמשים שלכם..

1. עצב ☹️

אף אחד לא רוצה להיות עצוב, אבל זה הוגן לומר שבמקרים מסוימים, תרצה לעורר רגשות שליליים חזקים מהקהל שלך. המטרה היא לא לשחק עם רגשותיהם, אלא ליצור איתם קשר רגשי. כדי להמחיש את הנקודה הזו, הנה פיסקה קצרה מאחת המאמרים האחרונים שלנו שווטסון פינדס ראתה ‘עצוב’:

אנו עוברים את כל הרעיונות הראשוניים שלנו, ואחד משני דברים קורה: אנו מבינים שהמאמרים שלנו אינם מהדהדים את הקהל שלנו, או שאזלו לגמרי הרעיונות. לפעמים שניהם קורים, וחוסר הצמיחה בשילוב סוף הרעיונות המקוריים שלנו מנקז את המוטיבציה שלנו.
תוצאות בדיקת העצב שלנו.

קל להבחין מדוע ווטסונפינדס הגיעה למסקנה זו. לאמיתו של דבר, נרחיב ולומר שהפסקה מדכאת על הסף. במקרה זה, המחבר השתמש בטקסט כדי ליצור קשר עם הקורא, על ידי דיון בבעיה שכולנו עברנו. ככה, בסופו של דבר שנחשוף שיש פיתרון, ההשפעה הרגשית תהיה משמעותית יותר.

מצד שני, אם אתה כותב מאמר ופשוט קופץ ישר לחשיפה, זה לרוב לא כל כך מרתק. שימו לב לשימוש שלנו בביטויים כמו "מנקז את המוטיבציה שלנו" ו "חוסר צמיחה". אם מוציאים את אלה, ציון העצב יורד בחדות:

תוצאות העצב המעודכנות שלנו.

עם זאת, ווטסונפינדס עדיין מצליחה להבין שהחלק הראשון של הפסקה אינו חיובי. זה מרשים כשמדובר בלימוד מכונות בוורדפרס.

2. שמחה ��

יהיה לך קשה למצוא מישהו שלא נהנה להרגיש שמח, מה שהופך את הרגש הזה למכור קל בתוכן שלך. בואו נראה כיצד ווטסונפינדס עולה, עם קטע קטן מהמאמר האחרון שלנו בנושא נושאים שעובדים מצוין עם בוני אתרים:

כולם גמישים מספיק כדי לשרת מטרות מרובות ולהפוך את התצורה של אתר האינטרנט שלך לפשוטה, לא משנה אם אתה משתמש בביבר בונה, אלמנטור או מלחין חזותי..

בלי להתייחס יותר, הסתכל בעיצובים היפים האלה, בחר באחד המועדפים עליך והתחל להתאים אישית את האתר שלך עם בונה לפי בחירה מייד..
תוצאות מבחן השמחה שלנו.

קל לאתר את הסיבוב החיובי בשתי פסקאות אלה. כדי לתת לך יותר הקשר, הקטע הזה הוא מה שאנחנו מכנים גילוי. זוהי טכניקה פשוטה בה אנו משתמשים לפעמים בהקדמות, בהן אנו מפרקים בעיה ואז מציגים בפני הקורא את הפיתרון שלה. באופן טבעי, הגילוי אמור להיות אירוע משמח, ווטסונפינדס לא נכשלה בכך.

לאחר ששיחקנו עם למידת מכונות בוורדפרס, גילינו שציון של מעל 60% הוא די חזק לכל רגש נתון. המשמעות היא שההרגשה שולטת בבירור, אבל לא כל כך שאתה מכה את הקוראים איתה בראש. באופן כללי, ווטסון מיינדס מיומן במיוחד בזיהוי פסקאות ‘שמחות’, וזה נהדר אם ברצונך לוודא שהתוכן שלך פוגע בסימן.

3. גועל ��

עד כה דיברנו על שני רגשות די פשוטים. עכשיו הגיע הזמן לבחון אחת מורכבת יותר – גועל. מנקודת מבט של סיפורים, לגועל אין יישומים רבים כמו שמחה או עצב, אבל זה עדיין יכול להועיל. הנה דוגמא ל סלמן רושדי ציטוט שווטסונפינדס מצא בעיקר ‘מגעיל’:

אחת הבעיות בהגנה על דיבור חופשי היא שלעתים קרובות אתה צריך להגן על אנשים שאתה מוצא מקומם ולא נעים ומגעיל.
תוצאות בדיקת הגועל שלנו.

ווטסונפינדס מסביר שרגש מסוג זה יכול להוות כלי שימושי בכל הנוגע לשינוי דעתם של הקוראים. עם זאת, מניסיוננו, עדיף להשתמש בגועל כדרך להתקשר על דברים שאינך אוהב. לדוגמה, אם היינו בודקים תוסף וורדפרס ששנאת, אנו עשויים לומר משהו כמו:

התוסף הזה הוא אחד מכלי הוורדפרס הגרועים ביותר שנתקלתי בהם. זה הרס את האתר שלי והצית את הכלב שלי. לעולם לא הייתי משתמש בו שוב גם אם שילמת לי, ואני ממליץ להסיר אותו מייד!
מתיעוב תוצאות הבדיקה המעודכנות שלנו.

לעולם לא נהיה כה בוטים, כמובן, אבל הדוגמא העליונה הזו מראה שלימוד מכונות בוורדפרס אכן נאבק מעט כשמדובר בניתוח הגועל. במהלך הבדיקות שלנו היינו צריכים להשתמש בכלי שמות תואר קיצוניים בכדי להעלות את ציון הגועל שלנו, שאינו אידיאלי.

4. פחד ��

כדי להמשיך את מגמת הרגשות השליליים שלנו, בואו נדבר על פחד. זה לא משהו שתרצה להשתמש בו יתר על המידה, אבל זה יכול להיות כלי שימושי בעת שימוש מושכל בכתיבה ובשיווק (FOMO, כל אחד?). הנה דוגמה לקטע מתוך מאמר שפורסם לאחרונה בנושא נושאי וורדפרס מאובטחים:

לא תצטרך לדאוג כמה שהוא יתיישן, יגרום להתנגשויות עם התוספים שלך, ליפול טרף לשחקנים זדוניים, או לשבור את האתר שלך על הסף.
תוצאות בדיקת הפחד שלנו.

דיברנו בעבר על איך אתה יכול להשתמש בעצב כדי ליצור רושם חזק יותר במבוא שלך, אבל הפחד גם עושה את העבודה. במקרה זה, הכותב ציין את הדברים שיכולים להשתבש אם לא היית משתמש בנושא בטוח, ואז הם שטפו פנימה ואמרו לך איך להתמודד עם זה.

המפתח בכל הנוגע לעורר פחד הוא לדבר על תוצאות שליליות וכיצד הם יכולים להשפיע לרעה על הקוראים שלך. אם אתה יכול להשתמש בדברים שהם מפחדים, יהיה לך קל יותר לעסוק בפתרונות.

5. כעס ��

ואחרון חביב, נדבר על כעס. אם להיות כנים, כעס הוא לעתים נדירות אחד מהרגשות שאנו מנסים לעורר מהקוראים בעת כתיבת מאמרים. כעס הוא כלי טריקי, שיכול לעזור לך להתחבר לקהל שלך אך גם יכול להתנכר אליו. בואו ניצור דוגמה קצרה לסקירת נושא וורדפרס ונראה מה יש לווטסונפינדס לומר:

הנושא הזה הרס לחלוטין את האתר שלי, וזה גרם לי לאבד את כל התעבורה שלי! אני הולך לתבוע את המפתחים, את האתר הזה ואת כל המעורבים.
תוצאות מבחן הכעס שלנו.

לפי ווטסונפינדס, זה רק ציון 55.34% בקטגוריית הכעס, מה שמפתיע מכיוון שהוא קורא כמו הערת יוטיוב זועמת. הכלי גם דן כיצד כעס יכול לעודד את הקוראים לנקוט בפעולה, אשר עשויה להיות או לא.

מניסיוננו, אם אתה כועס על אותם דברים כמו הקהל שלך, אתה יכול להשתמש בזה ליצור חיבור, אבל זה לא רגש בר-קיימא. בכל מה שקשור לתוכן שלך, קל יותר לכמת ולהרגיש נכון רגשות כמו עצב, פחד ושמחה כאשר משתמשים בלימוד מכונות בוורדפרס..

סיכום

אם אתה יכול לגרום לקוראים שלך להרגיש משהו, אתה יכול לעסוק איתם ולבנות אמון ביתר קלות. ווטסונפינדס עוזר לך לנתח את ההשפעה הרגשית של התוכן שלך ומבחינתנו זה עושה עבודה הגונה. זה לא אומר לך מה לשנות, אבל זה מאותת אם אתה מכוון נכון לאחת מרגשות הליבה.

נפרט כיצד כל אחד מחמשת הרגשות האלה יכול להשפיע על התוכן שלך:

 1. עצב: רגשות עצובים יכולים לגרום לקהל שלך להרגיש קרוב יותר אליך.
 2. שמחה: קוראים שמחים הם סוג הקהל הטוב ביותר, ווטסונפינדס מעולה בזיהוי תוכן חיובי.
 3. גועל: הרגש הזה מעט מסובך, אך יכול לעזור לכם ליצור קשר עם הקוראים בגלל איומות משותפות.
 4. פחד: למרות הקונוטציות השליליות שלו, הפחד הוא מניע יעיל ביותר להסעת המרות.
 5. כעס: רגש זה יכול, במקרים מסוימים, לעזור לך ליצור קשר עם הקוראים (אם כי אנו חושבים שעדיף להימנע ממנה ברוב המקרים).

מה אתה חושב על כל הרעיון של שילוב למידת מכונה בוורדפרס ותהליכי יצירת התוכן שלך? האם שמעת על יישומים מעניינים אחרים של הרעיון?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

מתווה ומצגת מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map