כיצד לנהל אתרי אינטרנט וורדפרס מרובים (עשו זאת בדרך הקלה בעזרת 5 הכלים האלה)

ניהול אתר בודד הוא הופעה קשה; הפעלת כמה כאלה בבת אחת יכולה להיות כאוטית לחלוטין. �� ללא הכלים הנכונים לניהול אתרי וורדפרס מרובים, משימות מכריעות כמו גיבויים ועדכונים יכולים להחליק דרך הסדקים.


במאמר זה, נשווה חמישה מהכלים המועדפים עלינו לניהול אתרי וורדפרס מרובים, כך ששום דבר לא יחליק על ידך.

אנו נראה לך כיצד להשתמש בהם כדי לעזור לך להחליט איזה מהם הוא המתאים ביותר לצרכים שלך.

בוא נקפוץ פנימה!

כיצד לנהל מספר אתרי וורדפרס

חמישה פתרונות מיטביים לניהול אתרי אתרי וורדפרס מרובים (NUTSHELL)

הכלים שבהם תחליט להשתמש תלויים בתכונות הדרושות לך בכדי לפשט את זרימת העבודה שלך. להלן פירוט מהיר של מה שהשירותים מציעים ומחיר כל אחד מהם:

כלי
אפשרות בחינם?
פלטפורמת אירוח עצמית או של צד שלישי
מחיר לתוכניות פרימיום **
* שתי האפשרויות מציעות תקופות ניסיון בחינם ו- BlogVault אינו דורש כרטיס אשראי
** התוכניות הזולות ביותר שתומכות במספר אתרים
*** אתה יכול להשתמש בפתרונות אלה בחינם לאתרים ללא הגבלה, עם גישה לפונקציונליות מוגבלת
ManageWPפלטפורמה של צד שלישיתוספות פרימיום מתחילות ב -1 דולר לאתר
MainWPמתארח בעצמי239.88 דולר לשנה עבור אתרים ללא הגבלה וגישה לכל סיומת ***
InfiniteWPמתארח בעצמי147 דולר לשנה עבור עד 10 אתרים וגישה לכל סיומת ***
מפקד CMS❌ *פלטפורמה של צד שלישי96 דולר לשנה עבור עד 5 אתרים
BlogVault❌ *פלטפורמה של צד שלישיהחל מ- $ 16 עבור עד 5 אתרים, עם גישה לתכונות מוגבלות

אם אתה מעוניין בפירוט המלא של התכונות של שירותים אלה, המשך לקרוא!

חמישה פתרונות מיטביים לניהול אתרי וורדפרס מרובים (באופן מלא)

עבור כל פתרון, נראה לך בדיוק איך זה עובד ומה הוא מציע, כך שתוכל לבחור את האפשרות הטובה ביותר עבורך. בוא נקפוץ פנימה!

1. ManageWP

נהל אתרי וורדפרס מרובים: managewp

ManageWP מציעה מגוון רחב של כלים שמפשטים את ניהול אתרי האינטרנט של WordPress מרובים.

באמצעות שירות זה תוכלו לקשר מספר כמעט בלתי מוגבל של אתרי וורדפרס, וגם לפקוח עידכונים זמינים, מיטוב ביצועים, אבטחה, הערות ועוד..

עם ManageWP, אתה מקבל גישה להרבה כלים בחינם לכל אתרי האינטרנט המקושרים שלך.

עם זאת, כמה תכונות כמו גיבויים, אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), פיקוח על זמן פעולה ובדיקת אבטחה וביצועים אוטומטיים זמינים רק על בסיס ‘תשלום לאתר’..

עם זאת, ManageWP יכול לקצץ בצורה דרסטית את הזמן שאתה מבלה בעדכון כל רכיבי האתר שלך ישר מהקופסה. זה גם מציע לך גיבוי אחד בחינם לאתר בחודש, ותוכל להיכנס לכל אחד ממרכז השליטה שלך בלחיצה אחת. הרעיון הוא להפוך את ManageWP למוקד המרכזי בכל אתר וורדפרס שבניהולכם.

⚙️ כיצד להשתמש ב- ManageWP

ראשית, הירשם לחשבון ManageWP בחינם. ברגע שיש לך גישה ללוח המחוונים שלך, תקבל סקירה מהירה של כל העדכונים, התגובות והביצועים הזמינים בהמתנה:

לוח המחוונים ManageWP.

תוכל להוסיף אתרים נוספים בכל עת על ידי לחיצה על סמל הפלוס (+) בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים. כדי לחבר אתר, תצטרך להקים ולהפעיל תוסף העובדים של ManageWP.

ברגע שהפלאגין פעיל, חזור למרכז השליטה של ​​ManageWP ולחץ על סמל הפלוס בפינה השמאלית העליונה של המסך. לאחר מכן השירות יבקש מכם להזין את כתובת האתר ואת תעודות הוורדפרס של האתר שלכם:

הוספת אתר חדש ל- ManageWP לניהול אתרי וורדפרס מרובים.

אם התוסף Worker פעיל, ManageWP ידאג לשאר. לאחר מכן האתר שלך יופיע ברשימת הנכסים שלך. אתה יכול לבדוק אתרים בודדים על ידי העכבר מעל העכבר מעל לכרטיסייה מצא אתר בראש המסך:

ניהול אתרי וורדפרס מרובים באמצעות ManageWP.

למרות שאתה יכול להתמודד עם משימות רבות ממסך ה- ManageWP הראשי, תרצה גם להקדיש זמן בכרטיסייה של כל אתר. מכאן תוכלו לבצע מיקרו-היבטים של תחזוקת האתר:

בדיקת אתרים בודדים ב- ManageWP.

תחילת העבודה עם ManageWP היא פשוטה לחלוטין, מה שהופך אותה להמלצה קלה אם אתה מעריך את קלות השימוש.

�� מחיר ופרטים

ManageWP ניתן להשתמש בחינם למספר כמעט בלתי מוגבל של אתרים. עם זאת, תכונות רבות זמינות רק כתוספות בתשלום על בסיס לאתר. תוכל למצוא רשימה מלאה של הרחבות בעמוד התמחור הייעודי, אבל למשל:

 • גיבויים לפי דרישה (2 $ לאתר)
 • ניטור SEO (1 $ לאתר)
 • ניטור זמן עבודה ($ 1 לאתר)
 • בדיקות ביצועים אוטומטיות ($ 1 לאתר)

השירות מציע גם מבצעי חבילות למשתמשים המנהלים מעל 25 אתרים.

2. MainWP

ניהול אתרי וורדפרס מרובים: mainwp

MainWP הוא כלי בקוד פתוח המאפשר לנהל אתרי אינטרנט רבים בוורדפרס. כדי להשתמש בו, אתה מייעד אתר שישמש כרכזת המרכזית שלך. באמצעות שירות זה תוכלו לחבר את אתרי האינטרנט שלכם, לנהל עדכונים ממתינים, לפקח על זמן הפעולה, ליצור גיבויים, להפעיל סריקות אבטחה ועוד.

מעבר לתכונות אלה, MainWP מאפשר גם לעקוב אחר יומני שגיאות, לשנות את קבצי ה- .htaccess של האתר שלך, לנהל משתמשים, לפקח על אישורי SSL, יחד עם שלל משימות אחרות.

עם זאת, MainWP מסתמך על תוספים שיחברו את אתרי האינטרנט שלך. למרות שהתוסף הראשי בחינם, ישנם כמה תוספים שתצטרך לשלם עבורם. נדבר על ההיבט הזה בהמשך.

⚙️ כיצד להשתמש ב- MainWP

כפי שציינו, MainWP דורש שתשתמש בהגדרת וורדפרס אחת כרכזת המרכזית שלך. אנו ממליצים להשתמש בהתקנת וורדפרס חדשה לגמרי שלא משמשת לארח אתר חי.

כדי לייעד אתר וורדפרס כמרכז שלך, תחילה עליך להתקין את ה- לוח מחוונים של MainWP חיבור:

התוספים של MainWP.

לאחר שהתוסף פעיל, הוא יפעיל אשף תצורה – נדלג על זה לעת עתה – ויחבר אתר חדש באופן ידני. כך נראה לוח המחוונים של MainWP:

לוח המחוונים של MainWP.

לפני שתוכל לחבר אתר חדש, עליך להתקין את ה- ילד MainWP התוסף עליו. לאחר שהפלאגין פעיל, חזרו ללוח המחוונים של MainWP ולחצו על כפתור האתר החדש בראש המסך:

הוספת אתר חדש ל- MainWP לניהול אתרי וורדפרס מרובים.

MainWP יבקש את כתובת האתר ואת אישורי האישור שלך לפני שתוכל ללחוץ על כפתור הוסף אתר. אם הצליח, האתר שלך יופיע במרכז ה- MainWP:

בדיקת אתר עם MainWP.

מחוץ לשער, MainWP נותן לך מידע רב יותר על האתרים המחוברים שלך מאשר כלי ניהול וורדפרס אחרים. עם זאת, כדי לגשת למגוון התכונות המלא שלה, יהיה עליכם להגדיר תוספים מסוימים. מספר תוספי MainWP מרכזיים הם בחינם, כולל כלי פיקוח, גיבוי וסריקת אבטחה, אשר עוזרים לשמור על עלויות נמוכות.

�� מחיר ופרטים

למרות ש- MainWP עצמו בחינם, כמה תוספים שימושיים זמינים רק אם אתה לרכוש רישיון Pro:

 1. חבילה חודשית: אתרים ללא הגבלה כמעט במחיר של 19.99 $ לחודש.
 2. חבילה לכל החיים: עמלה חד פעמית בסך 399 $ מחזירה לך מספר כמעט בלתי מוגבל של אתרים.

בסך הכל, התוספים והתוספים של MainWP בחינם מציעים מספיק פונקציונליות לשירותים עצמאים מתחרים כמו ManageWP. אלא אם כן אתה זקוק לגישה לתוספים ספציפיים, ייתכן שלא תצטרך לרכוש רישיון פרימיום.

3. InfiniteWP

לנהל אתרי וורדפרס מרובים: infinitewp

InfiniteWP דומה ל- MainWP בכך שתצטרך לייעד אתר אחד כרכז המרכזי שלך. לאחר מכן תוכל לחבר את אתרי וורדפרס שלך כרגיל ולנהל היבטים עיקריים בפעילות היומיומית שלך.

עם הגרסה החינמית של InfiniteWP, באפשרותך לעדכן את כל רכיבי האתר שלך בבת אחת, ליצור ולשחזר גיבויים ולגשת לכל לוח מחוונים בלחיצה אחת..

מעבר לכל אלה, InfiniteWP מציעה מגוון רחב של תכונות נוספות, הזמינות רק לתוכניות פרימיום. זה כולל העברת אתרים, סריקות זדוניות, פיקוח על זמן פעולה ועוד.

⚙️ כיצד להשתמש ב- InfiniteWP

כדי להשתמש ב- InfiniteWP, עליך לעשות זאת הורד את תוסף ההתקנה שלהם. ברגע שיש לך את קובץ ה- ZIP, העלה והתקן אותו באתר בו תרצה להשתמש כמרכז שלך. כשאתה מפעיל את התוסף, הוא ישאל אותך היכן ברצונך להתקין את לוח הניהול של InfiniteWP:

בחירה היכן להתקין את החלונית InfiniteWP.

שים לב שבניגוד ל- MainWP, החלונית InfiniteWP אינה ‘משתלטת’ על האתר כולו. אתה עדיין תוכל להשתמש במרכז הרכזת שלך כאתר חי, וזה נגיעה נחמדה.

במהלך תהליך ההתקנה התוסף יבקש ממך ליצור בסיס נתונים חדש:

יצירת בסיס נתונים חדש עבור InfiniteWP.

תצטרך גם להגדיר אישורי כניסה חדשים לפני שתשיג גישה ללוח הניהול. הוא אמור להיות ריק, לכן המשימה הראשונה שלך היא לחבר אחד מאתרי האינטרנט שלך. כשאתה מוסיף אתר חדש דרך החלונית InfiniteWP שלך, הוא יבקש את כתובת האתר, פרטי הכניסה ומפתח ההפעלה שלו:

הוספת אתר חדש ל- InfiniteWP לניהול אתרי וורדפרס מרובים.

כדי להתחבר לאתר, עליך להתקין ולהגדיר את לקוח InfiniteWP התוסף עליו. הפעלת התוסף תביא למפתח הפעלה ייחודי:

מפתח ההפעלה InfiniteWP שלך.

לאחר הוספת אתר, תוכל לראות אם יש עדכונים זמינים בלוח המחוונים העיקרי של InfiniteWP. אתה יכול גם העכבר מעל כל אתר מחובר כדי לראות את פרטיו, להוסיף פוסטים חדשים או ליצור גיבוי חדש:

בדיקת אתר עם InfiniteWP.

אומנם InfiniteWP מציעה הרבה אפשרויות לניהול אתרי וורדפרס מרובים, אך הממשק שלה משאיר הרבה מה להיות נחשק. אם אתה מתמקד בפונקציונליות בלבד, זו לא אפשרות רעה.

�� מחיר ופרטים

התוסף InfiniteWP עצמו הוא בחינם, ותוכלו להשתמש בו כדי לחבר את כל האתרים שאתה מנהל. עם זאת, ללא רישיון, אתה מוגבל לגישה לניהול עדכונים, יצירת גיבוי ותכונות התחברות בלחיצה אחת. להלן פירוט מהיר של רישיונות פרמיה:

 1. מתחיל: עד 10 אתרים במחיר של 147 דולר לשנה
 2. מפתח: עד 20 אתרים במחיר של 247 דולר לשנה
 3. פרילנסר: עד 50 אתרים במחיר של 347 דולר לשנה
 4. סוכנות: אתרים ללא הגבלה במחיר של 447 דולר לשנה

למרות שגרסת הפרימיום של InfiniteWP מציעה פונקציונליות דומה ל- MainWP, זו האחרונה היא אפשרות זולה משמעותית עם ממשק טוב יותר.

4. מפקד CMS

ניהול אתרי WordPress מרובים: מפקד CMS

מפקד CMS הוא ייחודי ביותר בין כלי ניהול אתרי אינטרנט רבים בוורדפרס. על פני השטח זהו שירות פרימיום דומה המאפשר לך לחבר את האתרים שלך ולהשתמש במרכז השליטה המרכזי כדי לנהל אותם.

עם זאת, מפקד CMS מציע שפע של תכונות שאינך רואה עם פתרונות אחרים. לדוגמה, הוא תומך בתכניות שותפים מרובים מהקופסה, ומאפשר לך לכלול קישורים של שותפים עצמאיים בהודעות שלך במהלך עריכתם. זה גם מאפשר לך לנהל מודעות, לעקוב אחר קישורים נכנסים ועוד.

מה שכן, מפקד CMS כולל את היסודות שציפית למצוא, כגון ניהול גיבוי, עדכונים בכמות גדולה, ניהול משתמשים, כניסה בלחיצה אחת ועוד..

⚙️ כיצד להשתמש במפקד CMS

CMS Commander הוא שירות של צד שלישי המאפשר לך ליצור חשבון לניהול אתר וורדפרס שלך. המשימה הראשונה היא לבחור תוכנית ולהזין את פרטי התשלום שלך.

המחירים משתנים בהתאם לכמה אתרים שאתה רוצה תמיכה בהם, אך כולם מציעים ניסויים בחינם. לאחר שתשיג גישה ללוח המחוונים של מפקד CMS, אתה יכול להוסיף מיד אתר חדש:

הוספת אתר חדש למפקד CMS לניהול אתרי וורדפרס מרובים.

כרגיל, יהיה עליך להגדיר תוסף באתר יעד עבור מפקד CMS כדי ליצור חיבור:

התוסף של מפקד ה- CMS.

לאחר שתתחבר לאתר, תוכל לעקוב אחר ערכים קריטיים מלוח המחוונים של מפקד CMS. אלה כוללים קישורים נכנסים, שלך תובנות מהירות של Google Page ציון, עדכונים זמינים ועוד:

מעקב אחר אתר באמצעות מפקד CMS.

בסך הכל, מפקד CMS מציע את אחד הממשקים הקלים ביותר לשימוש שניסנו עד כה. זה מרגיש כמו להשתמש במרכז השליטה המקורי שלך, רק אתה מקבל לנהל אתרי אינטרנט רבים של וורדפרס מפאנל יחיד.

�� מחיר ופרטים

מפקד CMS מציע א מגוון רחב של תוכניות תלוי בכמה אתרים ברצונך לנהל וחשבונות מנהל שתרצה להקים. להלן תכניות המתחילים שלה כדי לתת לך מושג על כמה לתקצב:

 1. עד חמישה אתרים במחיר של 8 $ לחודש
 2. עד עשרה אתרים תמורת 12 דולר לחודש
 3. שני משתמשים נוספים ועד 20 אתרים במחיר של 16 $ לחודש

כל תכנית כוללת משפט בן 14 יום המאפשר לך גישה לכל התכונות של מפקד CMS.

5. BlogVault

לנהל אתרי וורדפרס מרובים: blogvault

במבט ראשון BlogVault נראה כמו פיתרון גיבוי בעל-על. עם זאת, ברגע שמתחילים לחפור בתכונות שלו, הוא מתחיל להיראות יותר כמו כלי מן המניין לניהול אתרי אינטרנט רבים של וורדפרס..

באמצעות BlogVault אתה מקבל גיבויים לאתר שלך שחוזרים שנה שלמה. עם זאת, אתה מקבל גם גישה לפונקציונליות בימתיות מובנית, סריקות זדוניות יומיות, פיקוח על זמן פעולה וביצועים, אימות דו-גורמי (2FA) לאתרים שלך, ועוד.

פונקציונליות האבטחה מהשורה הראשונה והיא מספקת כלים להתקשות אתרים, חומת אש בזמן אמת, ורכיבים רבים אחרים הקשורים לאבטחה. כשמדובר בניהול כללי יותר של אתרים, תרצה לבדוק את אפשרויות הדיווח החזקות – כל אחת יכולה להיות אוטומטית ולתזמן מדי.

בנוסף, BlogVault מציע גם עדכון בלחיצה אחת עבור התוספים והנושאים שלך. בהתחשב במערך התכונות הכללי, ברור של- BlogVault אין ממה לחשוש מפלטפורמות ניהול אחרות של וורדפרס.

⚙️ כיצד להשתמש ב- BlogVault

כדי להתחיל, הירשם למשפט ניסיון חינם ב- BlogVault בן שבעה ימים, שאינו מצריך את פרטי התשלום שלך. לאחר שתשיג גישה ללוח הבקרה שלך, הזן את כתובת האתר לאתר שאתה רוצה להתחבר אליו, ו- BlogVault יבקש ממך להגדיר את תוסף החיבור. השירות יכול אפילו לדאוג להגדרת התוסף אם אתה נותן לו את פרטי הכניסה שלך.

הוספת אתר חדש ל- BlogVault לניהול אתרי וורדפרס מרובים.

כעת BlogVault יסנכרן את האתר שלכם עם הפלטפורמה שלו ויבצע את הגיבוי הראשון:

סנכרון האתר שלך עם BlogVault.

אתה יכול לפקח על גיבויים זמינים בכל עת על ידי בחירת אתר מהרשימה שלך. מדף זה אתה יכול גם להעביר או לשחזר כל אחד מהגיבויים שלך:

ניהול הגיבויים של האתר באמצעות BlogVault.

מאותו מסך אתה מקבל גישה גם לכל שאר התכונות של BlogVault. הפעלת אפשרות האבטחה שאתה רואה לעיל, למשל, מפעילה סריקות זדוניות יומיות לאתר שלך. כפי שציינו, ל- BlogVault שפע של תכונות שיכולות לעזור לך לנהל ולתחזק את כל האתר שלך, לכן אנו ממליצים לעבוד בדרך שלך כדי לגלות בדיוק מה אתה יכול לעשות..

�� מחיר ופרטים

BlogVault מציע א מגוון רחב של תוכניות תלוי בכמה אתרים ברצונך לנהל. להלן כמה מהתוכניות, כך שאתה יודע למה לצפות:

 1. תוכניות אישיות: תמיכה באתר אינטרנט אחד, עם מחירים שנעים בין 7.40 $ ל 20 $ לחודש (תלוי בתכונות הרצויות).
 2. תוכניות לעסקים קטנים: תמיכה בעד חמישה אתרי אינטרנט, כאשר המחירים נעים בין $ 16 ל- 45 $.

למרות שתוכניות לעסקים קטנים מאפשרות לך לנהל מספר אתרים, חלק גדול מהפונקציונליות של השירות מוגבלת לאפשרויות יקרות יותר.

שזה הכלי הטוב ביותר לניהול אתרי וורדפרס מרובים?

לסיכום, הנה חמש ההצעות המובילות שלנו לניהול אתרי וורדפרס מרובים:

ManageWP ו BlogVault הם הבחירות המובילות שלנו אם אתה מעריך ממשקים ידידותיים למשתמש. עם זאת, האחרון אינו מציע אפשרות בחינם ומחיריהם שווים את זה רק אם ברצונך לנהל מספר גדול של אתרים.

MainWP ו InfiniteWP מספקים הרבה יותר פונקציונליות מהכלים האחרים ברשימה זו. עם זאת, MainWP עדיף על קילומטרים כשמדובר בקלילות השימוש והוא מציע תכונות נוספות בחינם.

סוף כל סוף, מפקד CMS היא בחירה מעניינת אם אתה מנהל אתרים מרובים של שותפים עצמאיים או עם תוכן כבד ואתה רוצה לנהל את כל הפוסטים שלך באמצעות מרכז מרכזי.

יש לך שאלות כיצד לנהל מספר אתרי וורדפרס? בקש משם בקטע התגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map