11 דרכים להאיץ ביצועי וורדפרס (מעודכן)

11 דרכים להאיץ ביצועי וורדפרס (מעודכן)

11 דרכים להאיץ ביצועי וורדפרס (מעודכן)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

11 דרכים להאיץ את וורדפרס


איך להאיץ את וורדפרס הוא ללא ספק נושא חם בימינו. למרבה המזל, ישנן מספר טכניקות בהן תוכלו להשתמש בכדי לבצע את העבודה. אז הכוונה שלנו כאן היא לרשום כל טריק שאנחנו מכירים שיכולים להפוך את אתר הוורדפרס שלך להרבה יותר מהיר.

אבל קודם…

זהו פוסט אורח מאת אחסן פרווז.

מדוע כדאי לכם להאיץ את וורדפרס?

ישנן סיבות רבות המצלצלות בפעמוני אזעקה, שחלקן עשויות אפילו לגרום לך חששות גדולים:

 1. מנועי חיפוש (כמו גוגל) מדרגים אתרים עם זמני טעינה מהירה מאשר אלה עם טעינה איטית. לכן, אם אתה רוצה לשפר את מיקומך ב- SERPs, שיפור המהירות אמור להיות אחד מסדרי העדיפויות שלך.
 2. מחקרים הראו כי העמסת אתרים מהירות של יותר משתי שניות בדרך כלל גורמת לכך ש- 47 אחוז מהמבקרים מקפצים לאתר. לכן, כדי להמחיש כמחצית מהמבקרים שלכם, עליכם להאיץ את הוורדפרס שלכם.
 3. קונים מקוונים הם המגרש חסר סבלנות ביותר; הם מצפים שהדף ייטען תוך שנייה. לכן, אם אתה מנהל חנות למסחר אלקטרוני ב- WordPress, כדאי שתתכונן לבצע שיפורים גדולים כדי שהעסק שלך יכול להיות רווחי יותר.

כיצד לבדוק את זמן הטעינה של אתר האינטרנט שלך?

ראשית, ראשית, עליך לנתח את זמן הטעינה הנוכחי עבור אתר האינטרנט שלך. זכור כי מהירות זו עשויה להיות שונה מדף לדף, מכיוון שהיא תלויה בגורמים שונים, כלומר:

 • גודל הדף המסוים הזה,
 • כמה בקשות זה מניב,
 • אם זה במטמון או לא,
 • ולבסוף, איזה סוג תוכן (סטטי או דינמי) הוא מארח.

דף הבית של אתר אינטרנט משמש בדרך כלל כמדד לבדיקת זמן הטעינה. על מנת לבדוק את המהירות של אתר אינטרנט, נעשה שימוש נרחב בשלושת הכלים הבאים ברחבי האינטרנט:

 1. WebPageTest.org
 2. Tools.Pingdom.com
 3. תובנות מהירות דף (זה לא באמת מדווח על זמן טעינת העמוד, אך מדגיש את האלמנטים שתוכלו לצבוט כדי להאיץ את וורדפרס)

אוקיי, הגיע הזמן להתחיל לדבר עם איזה עסק! להלן 11 הדרכים להאיץ את וורדפרס:

1. בחר ספק אירוח אתרים טוב יותר

הגורם העיקרי שמשפיע על מהירות האתר הוא אירוח אתר וורדפרס שלך. זה אולי נראה כמו רעיון טוב לארח את אתרך החדש אצל ספק אירוח משותף המציע "ללא הגבלה" רוחב פס, שטח, מיילים, דומיינים ועוד. עם זאת, הנקודה שבדרך כלל אנו מפספסים בנוגע להצעה זו היא שסביבות אירוח משותפות לא מצליחות לספק זמני טעינה טובים בשעות תנועה מרובות, ורובם אינם מצליחים לספק 99 אחוז זמן עבודה בכל חודש נתון..

אירוח משותף נוטה לספק ביצועים גרועים יותר מכיוון שאתה חולק את אותו שטח שרת עם אינספור אתרים אחרים, ואין לדעת כמה משאבים אחרים משתמשים. בנוסף, אינך יודע בדיוק עד כמה מותאמים השרתים בצורה טובה.

למרבה המזל, תעשיית אירוח אתרים התקדמה בטכנולוגיה, ומחירי ספקי אירוח בענן ירדו עם חלוף הזמן. בימינו תוכלו לקנות שרתי ענן ייעודיים מ- SiteGround, DigitalOcean, Amazon Web Services ואפילו מ- Google Compute Engine במחיר סמלי. עם זאת, הגדרת שרתים זו יכולה להיות משימה מפחידה מכיוון שאתה נדרש להגדיר שרתים מאפס. ישנם ספקי אירוח אתרים כמו Cloudways (איפה אני עובד) שעושים את המשימה של הגדרת שרתי ענן ממוטבים קלים כמו לחיצה והפעלה..

2. השתמש בתכנית / מסגרת וורדפרס קלה

ערכות נושא של וורדפרס עם המון אלמנטים דינמיים, סליידרים, ווידג’טים, אייקונים חברתיים ועוד אלמנטים מבריקים רבים מושכים מאד את העין. אך זכרו זאת: אם יש להם יותר מדי אלמנטים וגדלים גבוהים יותר של דפים, הם בהחלט יגרמו לשרת האינטרנט שלכם לחטט..

האפשרות הטובה ביותר כאן היא להשתמש בעיצובים קלים. פיתרון אחד הוא ללכת על אחד מנושאי ברירת המחדל של וורדפרס. דבר נוסף הוא לנסות משהו כמו נווה, נבנה על ידי אותם חבר’ה מאחורי CodeinWP.


נווה נווה

מחבר / ים: נושא נושא

גרסה נוכחית: 2.7.1

עודכן לאחרונה: 21 במאי 2020

neve.2.7.1.zip


96% דירוגים


833,922 הורדות


2.7.1 גרסה

לחלופין, עבור אתר עשיר בתכונות, אתה יכול גם לבחור נושא שמשתמש במסגרת טובה כמו Bootstrap או Foundation.

3. צמצם את גודל התמונה

תמונות הן התורמות העיקריות לתוספת הגודל של דף אינטרנט נתון. החוכמה היא לצמצם את גודל התמונות מבלי להתפשר על האיכות.

אם אתה מבצע אופטימיזציה ידנית של התמונות באמצעות סיומת Chrome PageSpeed ​​Insights או Photoshop או כל כלים אחרים, התהליך ייקח זמן רב. למרבה המזל, ישנם תוספים זמינים כמעט לכל דבר שתוכלו לחשוב עליו, כולל מיטוב תמונה. אלה שכדאי להזכיר הם:

שימוש בכל אחד מהתוספים שהוזכרו לעיל באתר וורדפרס שלך יפחית באופן דרסטי את גודל התמונה, וכך ישפר את מהירות האתר שלך.

4. צמצם קבצי JS ו- CSS

אם אתה מנהל את האתר שלך באמצעות הכלי של Google PageSpeed ​​Insights, סביר להניח שתקבל הודעה על צמצום גודל קבצי CSS ו- JS שלך. משמעות הדבר היא שעל ידי הקטנת מספר שיחות ה- CSS וה- JS וגודל הקבצים הללו, תוכלו לשפר את מהירות טעינת האתר..

כמו כן, אם אתה יודע את הדרך שלך סביב נושאי וורדפרס, אתה יכול ללמוד את המדריכים מסופק על ידי גוגל ולעשות קצת תיקון ידני. אם לא, ישנם תוספים שיעזרו לכם להשיג מטרה זו; הפופולרי ביותר הוא אוטומציה אוטומטית זה יכול לעזור במיטוב CSS, JS ואפילו HTML של אתר WordPress שלך.

5. השתמש במנגנוני מטמון מתקדמים עם תוסף מטמון

תוספי שמירה במטמון של וורדפרס (למשל W3 Total Cache) קיימים כבר זמן רב, מה שמקל על המשימות המורכבות של הוספת כללי שמירה למרכיבי האתר שלך. שילוב של תוספים כאלה עם מנגנוני מטמון מתקדמים כמו לכה עשויים לעזור לכם לשפר את מהירות הטעינה של אתר האינטרנט שלכם ובסופו של דבר להאיץ את וורדפרס בצורה ניכרת.

6. השתמש ב- CDN

האנשים המבקרים באתר שלך שייכים למקומות שונים בעולם, ומיותר לציין כי מהירות טעינת האתר תהיה שונה אם המבקרים ממוקמים הרחק מהמקום בו מתארח האתר שלך. ישנן CDN רבות (רשתות למשלוח תוכן) המסייעות לשמור על מהירות טעינת האתר למינימום עבור מבקרים ממדינות שונות. CDN שומר עותק של אתר האינטרנט שלך במרכזי נתונים שונים הנמצאים במקומות שונים. התפקיד העיקרי של CDN הוא להגיש את דף האינטרנט למבקר מהמיקום הקרוב ביותר האפשרי. Cloudflare ו- MaxCDN הם בין שירותי ה- CDN הפופולריים ביותר.

7. אפשר דחיסת GZIP

דחיסת קבצים במחשב המקומי יכולה לחסוך מקום רב בדיסק. באופן דומה, באינטרנט, אנו יכולים להשתמש בדחיסת GZIP. התמרון הזה יצמצם באופן דרמטי את השימוש ברוחב הפס ואת הזמן שנדרש כדי לקבל גישה לאתר האינטרנט שלך. GZIP דוחס קבצים שונים כך שבכל פעם שמבקר מנסה לגשת לאתר שלך; הדפדפן שלהם יצטרך לראשונה לפתוח את אתר האינטרנט. תהליך זה מוריד את השימוש ברוחב הפס במידה ניכרת.

אתה יכול להשתמש בתוסף כמו ה- עמוד מהירות הנינג’ה, המאפשר דחיסת GZIP, או להוסיף את הקודים הבאים בקובץ ה- .htaccess שלך.

AddOutputFilterByType DEFLATE טקסט / רגיל
AddOutputFilterByType DEFLATE טקסט / HTML
AddOutputFilterByType DEFLATE טקסט / xml
AddOutputFilterByType DEFLATE טקסט / css
יישום AddOutputFilterByType DEFLATE / xml
יישום AddOutputFilterByType DEFLATE / xhtml + xml
יישום AddOutputFilterByType DEFLATE / rss + xml
AddOutputFilterByType DEFLATE יישום / javascript
יישום AddOutputFilterByType DEFLATE / x-javascript

8. ניקוי בסיס הנתונים של וורדפרס

מחיקת נתונים לא רצויים ממסד הנתונים תשאיר את גודלם למינימום וגם מסייע בהפחתת גודל הגיבויים. כמו כן, יש למחוק תגובות ספאם, משתמשים מזויפים, טיוטות ישנות לתוכן שלך ואולי אפילו תוספים לא רצויים כמו גם נושאים. כל זה יפחית את גודל מסדי הנתונים וקבצי האינטרנט שלך, וכך יאיץ את וורדפרס – הוורדפרס שלך.

9. בטל או הסר התקנה של תוספים

שמירה על תוספים לא רצויים באתרי וורדפרס שלך תוסיף כמות אדירה של זבל לקבצי האינטרנט שלך. יתר על כן, זה גם יגדיל את גודל הגיבוי שלך ויכניס עומס מכריע על משאבי השרת שלך בזמן שנוצרים קבצי גיבוי. עדיף להיפטר מהתוספים שאינכם משתמשים בהם ולחפש גם שיטות חלופיות לשימוש בשירותי צד שלישי לאוטומציה או לתזמון משימות (כמו שיתוף הפוסטים האחרונים שלכם למדיה חברתית).

IFTTT או Zapier הם שני שירותי אינטרנט המסייעים באוטומציה של משימות כאלה ומפחיתים את העומס על משאבי האתר והשרת שלך.

10. שמור על מינימום סקריפטים חיצוניים

השימוש בסקריפטים חיצוניים בדפי האינטרנט שלך מוסיף נתח גדול של נתונים לזמן הטעינה הכולל שלך. לפיכך, עדיף להשתמש במספר נמוך של סקריפטים, כולל רק את החומרים העיקריים כגון כלי מעקב (כמו גוגל אנליטיקס) או מערכות הערות (כמו דיסקוס).

11. השבת פינגבקים וטרייבקים

פינגבקים וטראקבקים הם שני רכיבי וורדפרס מרכזיים המתריעים בפניך בכל פעם שהבלוג או הדף שלך מקבל קישור. זה אולי נשמע שימושי, אבל יש לך גם דברים כמו כלי מנהלי האתרים של Google ושירותים אחרים כדי לבדוק את הקישורים באתר שלך.

שמירה על פעולות פינגבקים וטראקבקים יכולה גם להעמיד עומס לא רצוי על משאבי השרת שלך. זה כך מכיוון שבכל פעם שמישהו מנסה להתחבר לאתר שלך הוא מייצר בקשות מ- WordPress הלוך ושוב. פונקציונליות זו מנוצלת לרעה גם בעת מיקוד לאתר עם התקפות DDoS.

אתה יכול לכבות את הכל ב- WP-Admin → הגדרות → דיון. פשוט בטל את הבחירה "אפשר התראות על קישורים מבלוגים אחרים (pingbacks ו trackbacks)." זה יעזור לכם להאיץ את וורדפרס עוד קצת.

סיכום

היתרון הגדול ביותר בהורדת זמן הטעינה של האתר שלכם הוא בכך שהוא יעזור מאוד בשיפור חוויית המבקרים שלכם. המקרה נשאר זהה בין אם הם משתמשים במכשירים ניידים או במחשבים אישיים. יתר על כן, זה גם ישפר את הדירוג שלך ב- SERPs. אחרי הכל, שימוש ברוחב הפס המופחת באירוח שלכם ומהירות טעינת אתרים מהירה יותר מצד הלקוח רק יועילו לכם הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.

אם עדיין לא התחלת בלוג, עיין במדריך זה: כיצד ליצור אתר בוורדפרס – –. זהו משאב נהדר המציע הדרכות שלב אחר שלב לבניית בלוג אישי או מקצועי.

עכשיו תורך. איך מאיצים את וורדפרס? האם יש לך טריקים בשרוול?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector