WordPress 5.3 Beta, עשרים עשרים נושא ברירת מחדל, Google Native Lazy Loading ��️ אוקטובר 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

WordPress 5.3 Beta, עשרים עשרים נושא ברירת מחדל, Google Native Lazy Loading ��️ אוקטובר 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

WordPress 5.3 Beta, עשרים עשרים נושא ברירת מחדל, Google Native Lazy Loading ��️ אוקטובר 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

זוהי המהדורה של אוקטובר 2019 של "החודש בוורדפרס עם CodeinWP."


היי לכולם, אנו נכנסים לרבעון האחרון של השנה; בית הספר התחיל ואנשים חוזרים לחופשה, מנסים לדחוף את עצמם לאתגרים, הזדמנויות ופרודוקטיביות טובה יותר בעבודה.

חלק מהצוות שלנו עשה גם הפסקה קצרה באזור הררי ליד בוקרשט, שם דיברנו על החזון של החברה, על בעיות לפתור, ומה הבא לנו מבחינת פרויקטים (לפחות כשלא צילמנו סרטים קצרים , פעילות נוספת שתיכננו לנסיגה).

בוורדפרס הדברים ממשיכים לנוע בקצב איטי אך קבוע. בספטמבר, וורדפרס 5.3 מקבלת בטא חדש, נושא העשרים ועשרים כמעט מוכן, גוגל משחררת תוסף טעינה מקורי ועצלני לוורדפרס, מתרחש תוסף דמוי Jetpack ואילו צוות גוטנברג חולק אב טיפוס עריכה באתר מלא..

אבל זה רק טעימה קטנה מכל הנושאים שסקרנו במאמר החדשות בוורדפרס באוקטובר 2019. קרא עוד כדי לגלות את כל הסיפורים הטריים שמאפשרים את וורדפרס לפתח לפלטפורמה הנהדרת שהיא כיום.

אוקטובר 2019 חדשות וורדפרס עם CodeinWP

אוקטובר 2019 חדשות וורדפרס

וורדפרס 5.3 בטא 1

לקראת שחרור וורדפרס 5.3 אתה צריך לעבור קודם על בטא. ביטא 1 יוצא לבדיקה, וודא שאתה עושה זאת אם אתה רוצה לעזור בניקוי הגרסה הרשמית של באגים ובעיות פוטנציאליים. אתה יכול לבדוק את הבטא באמצעות אחת ישירות מוריד אותו או על ידי התקנת ה- בודק בטא וורדפרס חיבור.

וורדפרס 5.3 מתוכנן לצאת ב- 12 בנובמבר ומביא תכונות חדשות של עורך חסימות, מסך אימות דוא”ל מנהל, בדיקות בריאות באתר, תאימות PHP 7.4, ועיצוב ברירת מחדל חדש (עליו נדבר בהמשך)..

עיין בלוח הזמנים המלא של WordPress 5.3 כאן.

אוקטובר 2019 חדשות וורדפרס - WordPress 5.3 Beta 1 out

עשרים עשרים נושא ברירת המחדל של וורדפרס באוקטובר 2019 חדשות וורדפרס

הכירו עשרים ועשרים

יחד עם WordPress 5.3, נקבל גם את האיטרציה הבאה של ערכת הנושא של ברירת המחדל של WordPress, Twenty Twenty. תהליך הפיתוח רוכז על ידי אנדרס נורן, מוביל ברירת המחדל לעיצוב נושא לקראת המהדורה הקרובה. אנדרס וצוותו בנו עשרים ועשרים נושא צ’פלין, שניהם מספקים תמיכה מתקדמת של גוטנברג.

עשרים ועשרים כבר משולב בליבה של וורדפרס, כך שלמי מכם הסקרנים לבדוק את וורדפרס 5.3 בטא 1 תהיה גם הזדמנות לשחק עם הנושא. קחו בחשבון שהנושא נמצא גם בבטא בינתיים ושינויים משמעותיים עדיין יכולים להתרחש עד נובמבר.

גוגל משחררת את התוסף Native Lazyload עבור וורדפרס

ראשית, כרום היה זה שהוסיף טעינה עצלנית מקומית; עכשיו, גוגל משחררת תוסף טעינה עצלני עבור WordPress. בקרוב, השימוש בתוספים או בספריות של צד שלישי המיישמים תכונה זו באתרים עשוי להתיישן מכיוון ששילוב של תכונה זו לליבת וורדפרס נידון..

התוסף של גוגל, יליד לידה, פותח על ידי פליקס ארנץ והצוות שעומד מאחורי דפי מובייל מואצים ותוספי יישום אינטרנט מתקדמים עבור וורדפרס, לאחר שכבר ספרו 5,000 התקנות פעילות ב- WordPress.org. תוסף העומס העצלני יעבוד רק בדפדפנים התומכים בעומס העצלני המקומי.


יליד לידה יליד לידה

מחבר / ים: גוגל

גרסה נוכחית: 1.0.2

עודכן לאחרונה: 6 בדצמבר, 2019

native-lazyload.1.0.2.zip


64% דירוגים


10,000 התקנות +


WP 4.7 + דורש

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

  • מדריך חנות הנושאים של וורדפרס 2019 – מי שמוביל את שוק הנושאים בוורדפרס עכשיו, 100 חנויות נושא עברו ניתוח
  • האבולוציה של ערכות נושא ברירת המחדל של וורדפרס (2003 עד 2019)
  • אוקטובר 2017 קומיקס עם CodeinWP … # וורדפרס # וורדפרס סקירות # RSS

הגדרת אזורי חסימת תוכן

מעורך טקסט פשוט לשיטה העיקרית להתאמה אישית של כל האתר שלך! איך זה נשמע? כאשר גוטנברג נכנס לשלב 2 בפיתוח, הצוות שעומד מאחוריו שיתף אב טיפוס נחמד כיצד עורך הבלוקים יהפוך לגלובלי מבחינת עריכת האתר המלא..

מתיאס ונטורה פרסם את ההסבר המעניין הזה כיצד עורך הבלוקים יתרחב ליותר מעורך תוכן, כמו ווידג’טים, תפריטים, כותרות כותרות עליונות לתחתיות ואזורי אתרים אחרים. הוא פרסם סרטון המציג את המושג אזורי חסום, כאשר כל אלמנט בדף עשוי מבלוקים כך שהמשתמשים יוכלו לערוך אותו בקלות.

מה אתם חושבים על אתר וורדפרס שכולו בלוקים?

חגורת כלים: תוסף חדש בהשראת Jetpack עם דגש על מהירות ופרטיות

חגורת הכלים הגיעה גם לפוסט החדשות בוורדפרס באוקטובר 2019 שלנו. זהו תוסף אלטרנטיבי Jetpack המספק פונקציונליות דמוית Jetpack בחבילה ידידותית יותר לפרטיות. בן גילבנקס מבית Pro Theme Design, היוצר, בנה את הכלי תוך התמקדות במהירות, פרטיות ופשטות.

בדיוק כמו Jetpack, חגורת הכלים מוסיפה חבורה של תכונות שונות כמו טעינה עצלנית, שיתוף חברתי, סוג פוסט מותאם אישית של פורטפוליו, אופטימיזציה, סרטונים ועוד. ג’ילבנקס הוא למעשה מעריץ של Jetpack, אך הוא רצה ליצור משהו חזק עוד יותר כדי לספק אתרים בר-קיימא וביצועים יותר..

האם חגורת הכלים היא באמת איום על מקבילה הרבה יותר ידוע?


חגורת כלים חגורת כלים

מחבר / ים: בן גילבנקס

גרסה נוכחית: 2.5.2

עודכן לאחרונה: 2 במרץ, 2020

wp-toolbelt.zip


100% דירוגים


200 + התקנות


WP 5.0 + דורש

מאמרים נהדרים מרחבי האינטרנט

ג’סטין תדלוק מצטרף ל- WP Tavern

בעקבות התפטרותו של ג’ף צ’נדלר, ג’סטין טדלוק הוא זה שתפס את מקומו ב WP Tavern. זהו קטע שכתב ג’סטין עצמו, ומציג את עברו ואת הרקע בסיפור דמוי רומן.

מאחורי חבילות חדשות מוביל פרויקט, צוות סקירת נושאים משיק פתרונות של מודעות ניהול

עוד בחודש אוגוסט חשף צוות סקירת הנושאים את תוכניתם לבלום הודעות מנהלים פולשניות על ידי מציאת פיתרון שיתאים לכל בעלי האתר. והנה זה! חבילת מודעות הניהול, גרסה 1.0, יצאה ומביאה ממשק API רגיל כך שכותבי הנושאים לא יוכלו להציג יותר מודעות בהתאמה אישית..

חוגגים את קהילת וורדפרס: קרן Yoast Care

אם היית תורם ללא הרף ל- WordPress במהלך כל התקופה הזו, ייתכן שתמצא כסף נוסף בחשבונך בשלב מסוים מכיוון שתכנית Yoast Care מתגמלת כלכלית מתנדבי וורדפרס עם 500 דולר. אבל אתה לא יכול למנות את עצמך, מישהו אחר מהצוות צריך להתחייב על העבודה שלך.

שינויים בפריסה של גוגל ומה המשמעות של ה- SEO שלך

לאחרונה עברה גוגל כמה שינויים, משינוי הפריסה של תוצאות החיפוש להוספת א דו”ח פירורי לחם במסוף החיפוש. בדוק את ההתפתחות של Google SERP מבחינת העדיפות והמיקום של הרישומים שלה.

פרויקט ממשל וורדפרס מחפש מנהיגות חדשה

פרויקט הממשל של וורדפרס יהפוך בקרוב ללא מנהיגי לאחר שרחל צ’רי ומורטן רנד-הנדריקסן הודיעו כי הם יתפטרו מתפקידי ההנהגה. מכאן שהארגון מחפש מועמדים חדשים שייכנסו לתפקידם.

סיכום הפגיעות של וורדפרס: ספטמבר 2019, חלק 1

וזה מה שקורה בעולם הביטחון בשבועות האחרונים. החבר’ה ב- iThemes אוספים כל חודש את הסבב הנהדר הזה עם כל הפגיעויות של וורדפרס, שיעניקו לך תובנות מתי לעדכן ואיך להתרחק מכלים פרוצים או נגועים..

Automattic מגייסת 300 מיליון דולר לפי הערכת שווי של 3 מיליארד דולר מ- Salesforce Ventures

Automattic גייסה יותר כסף באדיבות Salesforce Ventures. חברת Salesforce תרמה 300 מיליון דולר לפי הערכת שווי של 3 מיליארד דולר לאחר הכסף. הגיוס האחרון של Automattic היה 160 מיליון דולר לפי הערכת שווי של 1.16 מיליארד דולר בשנת 2014.

אירוח מסורתי פוגע בוורדפרס

את הפוסט הזה היה לי ב "זה 2019 אבל האירוח תקוע בשנת 2009". מהו אירוח מסורתי וכיצד תוכלו להתאים אותו לימינו? טום פאנלי מדבר על הדור הבא של אירוח וורדפרס מנוהל ועל מה עליו להגיע כדי לעלות על האירוח הרגיל כפי שאנו מכירים אותו.

אתרי וורדפרס הולכים ונכנסים לאחור עם משתמשי ניהול סוררים

אם כבר מדברים על נקודות תורפה של וורדפרס, קיים איום שממוקד לפלאגינים פגיעים, דרכם ניסו התוקפים לדלתות אחורית על ידי יצירת חשבונות ניהול סוררים. זה רציני, ולכן זה מה שעליכם לעשות כדי למנוע מצב כזה לקרות לאתר שלכם.

אימות לקוחות חזק (SCA) למפתחי פלאגין של WordPress ומפתחי נושאים

מושג נוסף העולה במשקל יותר ויותר הוא אימות לקוחות חזק; יתכן ששמעת על כך כבר מהבנק שלך או ממוסדות תשלום אחרים. זהו חלק ממטרת האיחוד האירופי להבטיח תשלומים מקוונים, כך שאם אתה נושא / תוסף תוספים, עליכם להגיע לעצמכם במהירות עם התקנה החדשה הזו..

מדוע Gatsby צריך להיות הבא ברשימת הדברים שאתה צריך ללמוד

זהו מונח חדש שהופץ לאחרונה דרך קהילת המפתחים של WordPress לאחרונה. מכיוון שזה אולי נשמע מעט דו משמעי עבור אנשים שאינם טכנאים, החבר’ה ב”מוחות טעימים “העלו מאמר מסביר שעשוי לנקות את העניינים עבורך.

90 כלים חיוניים למעצבי ומפתחי אתרים של וורדפרס

ואחרון חביב, מדובר בסיכום משאבים נהדר עבור מעצבים ומפתחים, כולל קידוד, בדיקה, ניפוי באגים ואפילו כלי שיווק וניהול..

זהו זה לחדשות וורדפרס אלו באוקטובר 2019. כל מה שפספסנו?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector