צוות סקירת הנושאים של וורדפרס, WordCamp אסיה, תוספי נטליפיי ��️ אוגוסט 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

צוות סקירת הנושאים של וורדפרס, WordCamp אסיה, תוספי נטליפיי ��️ אוגוסט 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

צוות סקירת הנושאים של וורדפרס, WordCamp אסיה, תוספי נטליפיי ��️ אוגוסט 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

זוהי המהדורה של אוגוסט 2019 של "החודש בוורדפרס עם CodeinWP."


היי חבר’ה! אנו מוצאים את עצמנו כבר עוברים את נקודת אמצע השנה – נראה כי כל הדברים קדימה בשנת 2019. השבועות עוברים כמו ימים, וימים חולפים כמו שעות. או שאולי זה רק אנחנו. בחודש שעבר לקחנו הפסקה מסביבת החדשות הקלאסית שלנו בכדי לסקר באופן מלא את האירוע החביב עלינו, WordCamp Europe. כעת, אנו חוזרים לעסוק בחדשות הוורדפרס האחרונות.

ביולי, צוות סקירת הנושאים של וורדפרס הודיע ​​על כמה תוכניות עדיפות להנחיות שלהם, בעוד שתוסף ניסיוני המאפשר להחליף את טופס ההערות של וורדפרס בבלוקים בודק את המים.

בחדשות אחרות, WordCamp Asia הוא רשמית האירוע האזורי החדש של 2020, ופלטפורמת האוטומציה של Netlify זוכה לאהבה רבה ממפתחי וורדפרס..

הישאר איתנו כדי לגלות את הגרסה הארוכה של כל סיפור, ועוד מאמרים חינוכיים רבים יותר למוחותיך הסקרנים.

צוות סקירת הנושאים של וורדפרס, WordCamp אסיה, תוספי נטליפיי - אוגוסט 2019 חדשות וורדפרס

אוגוסט 2019 חדשות וורדפרס

צוות סקירת הנושאים של וורדפרס יוזם תוכנית חדשה לטווח הארוך כדי להנגיש את כל ערכות הנושא של WordPress.org

‘נגישות ראשונה’, אומר צוות סקירת הנושאים, שהודיע ​​לאחרונה על תוכנית ארוכת טווח להנגשת כל הנושאים ב- WordPress.org. הצוות נפגש ב- 9 ביולי ושוחח על חששות אלה, בין היתר הצעות לעתיד.

הפגישה חשפה כמה מהדרישות שכל המחברים / המפתחים יצטרכו לכלול בקבצי העיצוב שלהם אם הם רוצים להשתמש בתג מוכן לנגישות. זהו רק השלב הראשון, מכיוון שדרישות אלה יהפכו במהרה לברירת המחדל עבור כל הנושאים.

צוות סקירת הנושאים יציג שינוי זה צעד אחר צעד, כאשר כל חודש יוכרז על הנחיות חדשות. ביולי הדגש היה על קישורי דילוג, ניווט במקלדת, בקרות ותיוג טפסים.

אוגוסט 2019 חדשות wordpress - צוות סקירת הנושאים של wordpress

אנו שמחים להכריז על WordCamp אסיה 2020 אזורית ראשונה בתאריכים 21-23 בפברואר 2020 בבנגקוק, תאילנד!

אתר האירועים הרשמי שלנו יפורסם בקרוב! #WCAsia #WordCamp # וורדפרס

– WordCamp אסיה (@WordCampAsia) 17 ביולי 2019

ברוך הבא ל- WordCamp אסיה

WordCamp גדול ורענן נמצא במגמת עלייה. המהדורה הראשונה של WordCamp Asia אושרה זה עתה והיא תתרחש בבנגקוק, בפברואר 2020.

לקראת ‘הבכורה’, קבוצת הכרטיסים הראשונה כבר מוצעת, בעוד שה- להתקשר לרמקולים בעיצומה עד ספטמבר.

לאחר אירוח של 137 WordCamps ברחבי 18 מדינות אסיה ו 52 ערים, הקהילה היבשתית מוכנה להתקדם לקראת האתגר הגדול ביותר. האירוע יתואם על ידי נאוקו טקנו, המארגן העולמי העולמי, יחד עם נוק, המארגן הראשי המקומי. וכמובן, בעזרת 40 מתנדבים שמחים.

צוות סקירת הנושאים של וורדפרס מבקש לרסן הודעות מנהלים פולשניות עם דרישה חדשה לעקוב אחר דפוסי עיצוב ליבה

בחדשות אחרות המגיעות מצוות סקירת הנושאים, מחברים רבים מדי מפרסמים מודעות מנהלים מטרידות למטרות שיווק בדפי לוח המחוונים של העיצוב שלהם. התגובה תהיה להגביל את כל הנושאים במאגר הרשמי כדי להשתמש במודעות ה- API של מודעות Word.

עם ממשק API זה, כל ההודעות של חברת בניית נושאים ייפלו לאותה תבנית וישתמשו באותו מודל עיצוב ליבה, תוך הגבלת הטפסים הממותגים שמסיחים את דעתם מהעבודה שלהם עם WordPress.

לכן אין יותר מודעות מנהלות מותאמות ודומות לפרסום בלוח המחוונים של המשתמשים שלך!

הודעות באוגוסט 2019 חדשות המותג ממותגות

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

  • WordCamp … € 40 הטובים ביותר שתוציא אי פעם כחובב וורדפרס
  • WordCamp אירופה 2014 (#wceu) יום 1 – הנה המתרחש
  • אוגוסט 2018 קומיקס w / CodeinWP … #JavaScript #IGTV #DigitalNomads

גוטנברג מגיב - חדשות wordpress באוגוסט 2019

הערות גוטנברג

עכשיו, מה דעתך להחליף את טופס ההערות הקלאסי של וורדפרס בעורך בלוקים? טום נובל בנה תוסף בשם Block Comments שמאפשר להשתמש בלוקים מחוץ לעורך WordPress.

טופס ההערות מבוסס החסימה מציע ממשק משתמש זהה לעורך וורדפרס אך מספק רק מספר מוגבל של חסימות הנדרשות על ידי מערכת הערות. זה כולל טקסט, בלוקים להטמעה והעלאת תמונות. כאשר המשתמש מתחיל להקליד את התגובה שלו, הטופס מחליף את גוש הפסקה.

הפופולריות הגוברת של JAMstack מביאה לעלייה בתוספי וורדפרס לפריסה לנטליפיי

זה מיועד למפתחים בלבד! רבים מכם בטח כבר שמעתם על נטליפיי, פלטפורמה לאוטומציה של תהליך הבנייה והפריסה של אתר סטטי (וחיסכון בזמן יקר).

ומכיוון שלרוב האנשים אכפת מיעילות, נראה ש- JAMstack דבק במאסטרי הקוד, כולל מפתחי וורדפרס שרצו לנצל הזדמנות זו בהמשך..

בקהילה שלנו, מפתחים בנו מספר תוספים שפרסו את האתר שלך ל- Netlify תוך זמן קצר. פריסת Netlify, פריסות JAMstack, Deploy Netlify Webhook הן רק כמה דוגמאות.

תוספי וורדפרס

מאמרים נהדרים מרחבי האינטרנט

קריאה מתנדבת ל- WordCamp US פתוחה כעת

אם אתה מתכנן להשתתף ב- WordCamp בארה”ב ורוצה להשתעשע, הגש בקשה לתפקיד מתנדב כדי להפיק את המרב מהטיול שלך. תאריך יעד: אמצע ספטמבר.

Newspack פותח את תהליך הבקשה לשלב השני

ניוזפק, היוזמה של Automattic לתמוך בעיתונאות ובתעשיית החדשות, נכנסת לשלב השני בתהליך היישום. הם בחרו 12 פרסומים מוקדם יותר השנה; הפעם זה יכול להיות אתה שמצטרף.

מדוע הסרתי פרסומות מהבלוג שלי

מאמר מערכת מאת קווין מולדון, משווק באינטרנט, מדוע פרסום מודעות בבלוג שלו כבר לא מהווה אפשרות לעסק שלו. סיבות? הורדת שיעורי קליקים, חוסמי מודעות וההיבט הפולשני של שיטה זו.

מדוע כדאי להשתמש במילים נרדפות ובמילות מפתח קשורות

כשאתה כותב, אתה לא צריך להישמע רובוטי ולחזור על אותן מילים כדי להיות בטוח שגוגל מבינה. האלגוריתם החכם מאחורי מנוע החיפוש מאפשר לו לזהות מילים נרדפות ומילות מפתח קשורות, כך שה- SEO שלך לא יסבול.

SVG למפתחים: מדוע עליכם להשתמש בהם אם אינכם כבר

אנשים משתמשים JPGs ו- PNGs הכי הרבה. אבל, אם אתה מפתח, SVG יכול להביא לך כמה יתרונות ששני אלה לא יעשו. החבר’ה במוחות טעימים מסבירים מדוע SVG היא הבחירה הטובה יותר לפעמים.

כיצד להשתמש באינסטגרם בכדי להרוויח יותר כסף עבור החנות המקוונת שלך

האם ידעת שאתה יכול להשתמש בהשפעת אינסטגרם כדי להמיר יותר עם החנות המקוונת שלך? עם הפוסטים הנכונים בזמנים הנכונים, אתה יכול להגדיל את המכירות שלך. פוסטים שניתן לרכוש הם התכונה שתאפשר את עבודתך.

9 דרכים להפחתת נטישת עגלת הקניות בוורדפרס

אם אנשים רבים נוטשים את עגלות הקניות באתר שלך, יתכן שאתה עושה משהו לא בסדר. גלה מה קובע אנשים לוותר על כוונותיהם וכיצד לבצע אופטימיזציה של דף הקופה שלך לתוצאות טובות יותר.

10 אופטימיזציות מיקרו לאתר אינטרנט מהיר יותר בוורדפרס

אתה בטח מכיר את המטמון הזה, מיטוב תמונה, ו- CDN הופכים את האתר שלך למהיר. הם הפילים הגדולים למטרה זו. אבל, אתה יכול לעשות עוד דברים, דברים שלא ידועים כל כך על ידי חסרי הניסיון.

בניית חסימת כותרת ב- WordPress

זהו קריאה מעניינת אם אתם אוהבים לבנות כותרת שניתן להתאים אותה בהמשך באמצעות עורך הבלוק של וורדפרס. ראשית קוד ואז שמור אותו כחסימה.

מה זה שבלול בוורדפרס? איך זה קשור ל- SEO

מה הפורמט הטוב ביותר של שבלול להביא תוצאות? איך אתה יכול לשנות את זה בלי להשפיע על SEO של פוסט? כיצד לבחור שבלולים ידידותיים לגוגל? יש לך את כל התשובות במאמר זה.

מהם קודי UTM של וורדפרס ומדוע עליך להשתמש בהם

אבל מה עם קישורי UTM? איזה מידע הם יכולים לחשוף על העסקאות שלך? בפוסט זה תלמד כיצד ליצור UTMs ומדוע השימוש בהם יכול להעניק לך תובנות יקרות ערך לעסק שלך.

מטמון וורדפרס: כל מה שאתה צריך לדעת

כשאתה שומע על מטמון אתרים, מונח זה הוא למעשה כללי. מכיוון שניתן להחיל מטמון באופן נפרד על מספר אלמנטים באתר: לדפדפן, לדפים שונים, לשכבות או לאובייקט. להלן מידע נוסף בנושא זה.

זה אוגוסט 2019. כל מה שפספסנו?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector