WordCamp אירופה מהדורה מיוחדת 2019 ��️ יולי 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

WordCamp אירופה מהדורה מיוחדת 2019 ��️ יולי 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

WordCamp אירופה מהדורה מיוחדת 2019 ��️ יולי 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

זוהי המהדורה ביולי 2019 של "החודש בוורדפרס עם CodeinWP."


עבור קהילת וורדפרס, יוני הוא נרדף ל- WordCamp אירופה. אירוע הוורדפרס הגדול ביותר איכשהו הולך וגדל מדי שנה, ו- 2019 קרעו את השיאים לגזרים עם המספר הגדול ביותר של הרשמות שנראו אי פעם. כתוצאה מכך אנו מקדישים את החדשות החודש כולו ל- WCEU.

אתה יכול לדעת שהאירוע השנה נערך בברלין ואנשי וורדפרס נסעו מכל רחבי העולם כדי לדון ב- CMS האהוב עליהם בסביבה יפהפייה, מחמיאים למזג האוויר הקיצי והיפה. המקום הגדול הקל על רוב המשתתפים להישאר באתר ולהישאר באנרגיה למרות כל הפעולות.

עבור הצוות שלנו, WordCamp אירופה היא תמיד אירוע מרכזי כאשר הצוות כולו נוסע ללמוד, לרשת, לארגן ולהתנדב. עם זאת, השנה הדברים התערערו מעט לאחר שרוב הצוות נסע לפברואר WordCamp. אז לראשונה זה 3 שנים, לא שלחנו את הצוות המלא, עם זאת שמרנו על המעורבות הפעילה שלנו עם CodeinWP כשותף מדיה ו- ThemeIsle כספונסר.

המהדורה המיוחדת של WordCamp אירופה 2019 - יולי 2019 חדשות WordPress

זו הייתה החוויה הראשונה שלנו כנותנת חסות, ולמרות כמה רגעים מפחידים שהרכיבנו את הסוואג שלנו, הצלחנו להעלות את החולצות והמדבקות שלנו למטוס ולתא נווה שלנו בברלין..

מספיק עלינו כבר. אתה בטח מתעניין יותר בהדגשות העדכון הקיצי של מאט מולנווג, או אולי אתה מתעניין יותר ביום התורם, אז שוב אתה יכול לחפש מידע על WordCamp אירופה 2020. לא משנה מה הביא אותך לפה כי סרקנו את הרשת כדי למצוא את הכתבות, החדשות, הטוויטים, הסרטונים והפודקאסטים מ- WCEU 2019 כדי שתדע בדיוק מה קרה באירוע הוורדפרס הגדול ביותר בלוח השנה.

אז, תפוס קפה ותיהיה בנוח כשאנחנו עוברים את חדשות הוורדפרס ליולי 2019.

יולי 2019 חדשות וורדפרס – מהדורת # WCEU

עדכון הקיץ של Matt Mullenweg ב- WordCamp Europe 2019

אחרי WordCamp 2018, ניבאנו כי לשיחתו של מאט מולנווג יהיה מקום לכולם … טעינו. זו כמעט לא מפתיעה, מפתח ההצגה הוא תמיד הפרזנטציה הצפופה ביותר. למרות המרחב שבחדרי המצגות של אסטרל, החדר היה שוב מלא עד אפס מקום ושירים אחרים שימשו כדי להזרים את השיחה לכולם. בשנה שעברה, השיחה התרכזה בשחרור הממשמש ובא של גוטנברג והשנה גוטנברג ומפת הדרכים שלה הייתה עמוד התווך של המצגת:

 • הפעלת ארבעה פאזות של גוטנברג נמצאת כעת בשלב 2 – אפשרויות יישומונים, ניווט והתאמה אישית יהיו כולן גוטנברג בשלב זה..
 • שלב 3 יעסוק בשיתוף פעולה, עריכה מרובת משתמשים וזרימות עבודה.
 • שלב 4 (שזכה לעודד הגדול ביותר) עומד לעסוק בתמיכה רב-לשונית.
 • תוסף גוטנברג עדיין זמין עם עדכונים קבועים יותר ותכונות ניסיוניות.
 • מאז המהדורה הראשונית, גוטנברג הוסיף מספר שיפורים: כיסוי לחסימה עם אלמנטים מקוננים, חלק מהווידג’טים זמינים כבלוקים, קיבוץ ותכונת חסימות הסתרה.
 • תכונות חדשות מרגשות הוצגו כמו התקנת בלוקים באופן מקוון מספריית הבלוקים, חסימת הערות שוליים ויכולות הצמד לרשת לתמונות.
 • גוטנברג לנייד המשיך להתפתח וכעת הוא פועל. הקצב היה איטי יותר כאשר מהנדסי הנייד שכפלו את עבודת צוות גוטנברג.
 • ש&א העלה כמה נקודות מעניינות על מנהיגות, קבלת החלטות ועתיד הנושאים. האם אנו יכולים להתקדם לעבר וורדפרס נטול נושאים? קיימנו דיונים קצרים סביב עתידם של טראק, וורדפרס וגיתוב.
 • אתה יכול צפו בכל הדיבורים ביוטיוב.

State of the Word 2019 עם Matt Mullenweg �� #WCEU pic.twitter.com/d9qo4B0GZw

– פרגמטי (@pragmaticweb) 21 ביוני 2019

גמר #WCEU 2019 על הבמה עם כל שאר המארגנים והמתנדבים היה די מיוחד.
ההכרזות כאחת המובילות הגלובליות לשנת 2020 הייתה מחוץ לתרשימים. פנייה לאלפים בקהל הייתה … מפחידה, אבל מדהימה.
תתגלגל בשנה הבאה בפורטו! ✈️ pic.twitter.com/g6JDTaqbOO

– טס קלייר (@tessc_a) 24 ביוני 2019

WordCamp אירופה 2020

הסוד השמור ביותר בכל WordCamp אירופה נחשף סוף סוף ונוכל, סוף סוף, להתחיל לתכנן עבור WCEU 2020.

WordCamp אירופה 2020 יתקיים ב פורטו, פורטוגל. האירוע יתקיים בביתן הרוזה מוטה-סופר בוק שופץ לאחרונה עם מספיק מקום ל -8,000 איש. המשמעות היא שכולנו יכולים לעבוד יחד כדי לשבור את שיא הנוכחות שוב ושוב. הערה לעצמי: היכנס לעדכון הקיץ של מאט מוקדם יותר בשנה הבאה.

בעוד שבמקום אין מלון צמוד, כמו אסטרל, הוא ממוקם בנוחות וצריך להגיע אליו בקלות ברגל, בחשמלית או במטרו. לאמיצים, האוטובוסים יגיעו אליכם במהירות.

ה האתר הרשמי של WCEU 2020 כבר קיים ומוכנים לקחת את בקשות המארגנים שלך, תאריך היעד הוא 15 ביולי 2019, אז תהיה מהיר. יתקיים ג’יג מחדש של הצוותים לשנה הבאה עם שלושה תחומי מיקוד עיקריים: תקציב, תקשורת, לוגיסטיקה. כל אחד מהתחומים הללו יהיה מאורגן על ידי אחד משלושה לידים עולמיים, שזו הזדמנות מושלמת לברך את טס שיהיה המוביל העולמי לתקשורת. בשנתיים האחרונות, טס הייתה א ענק לעזור לנו בתפקידנו כשותפים לתקשורת. תודה, טס ובהצלחה!

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

 • WordCamp אירופה 2014 (#wceu) יום 1 – הנה המתרחש
 • WordCamp … € 40 הטובים ביותר שתוציא אי פעם כחובב וורדפרס
 • יולי 2018 קומיקס w / CodeinWP … # Sitemaps #HourlyRates #ProductFeatures #Armageddon

מקל על התרומה בעזרת כלי חדש

עם 56% מתוך 2,700 המשתתפים שהגיעו ל WordCamp הראשון שלהם באירופה, זה בהחלט היה זמן טוב לשחרר את הכלי החדש הזה לתרום לוורדפרס. לוח הזמנים התורם יכול להיות מעט מאיים עם ארבעה צוותים עבור Core בלבד. כלי התמצאות התורם עוזר לך למצוא את ההתאמה הטובה ביותר לכישוריך ולצרכים הכוללים של הפלטפורמה. הכלי שואל אותך סדרת שאלות על כישוריך, תשוקתך וניסיונך לפני שמועכים את המספרים כדי להציע לקבוצות הטובות ביותר עבורך להצטרף.

כלי חדש לתורמים חדשים שיעזור להם למצוא את הצוות הטוב ביותר שלהם

המספר הגדול ביותר של המשתתפים והתורמים מזה 8 שנים של WordCamp אירופה

באופן רשמי WordCamp הגדול ביותר אי פעם בכל רחבי העולם

אירוע בוורדפרס ללא נתונים קשים כמעט ולא ייראה כמו אירוע וורדפרס. המשווקים באירוע כמעט ידרשו זאת. ובכן, המספרים שוב ושברו עם 3,260 כרטיסים שנמכרו, 800 יותר מ- 2018, עם יותר מ- 2,700 משתתפים.

למעלה מ -1,500 מהנוכחים היו ראשונים, כלומר וורדפרס ממשיכה לצמוח ולנצח מעריצים חדשים. עליית שיא נוספת ליום התורמים עם 610 תורמים, 169 ראשונים, עוזרת לשפר את וורדפרס. אם תרצה לראות מהירה הווידיאו של יום התורמים, אז יוסט היה אחד הטובים ביותר.

אחרי מפלגה שנויה במחלוקת והתנצלות מהירה

לבסוף, הערה על המחלוקת סביב המפלגה שאחרי. אתה צריך להרגיש עבור המארגנים והמתנדבים כשדברים משתבשים, אבל כדי שהמסיבה שאחרי תסבול בכל כך הרבה נושאים זה קצת אכזרי. לזכותם ייאמר כי המארגנים צעדו ולקחו את חלקם באשמה בבעיות של המסיבה לאחר ההצגה וההצגה שהעליב כמה אנשים בקהל. החדר הממלא יותר מדי הוביל לכך שאנשים פנו למקום, ונראה שלא הוגן ששני האירועים הללו יהיו זיכרונות מתמידים עבור רבים מהמשתתפים..

מאמרים נהדרים מרחבי הרשת

WordCamp Europe Recap 2019: מה שאולי פספסת

מוח עדין עושה עבודה נהדרת בכדי לחזור ולגבש את כל האירוע החל מהעדכון בקיץ דרך השיחות הטובות ביותר למסלול המסדרון המוערך. הם אפילו קשרו לשקופיות המועדפות עליהם מרבים מהשיחות, כך שתוכלו לנצל תובנות לגבי דברים כמו המרת דפי נחיתה ועוד. אם פספסת את האירוע לחלוטין, זו הסקירה שאתה צריך להתחיל איתה.

BigCommerce משחררת עדכון מרכזי לשילוב וורדפרס ב- WordCamp אירופה

BigCommerce לא בזבזה זמן בכך שהנוכחות שלהם הורגשה בקהילה של וורדפרס עם חסות של WCEU רק שבעה חודשים לאחר שהשיקה את התוסף שלהם. למשל, הם השתמשו באירוע בכדי להכריז על עדכון ענק לתוסף שלהם עם תכונות משופרות שמביאות אינטגרציה וורדפרס גדולה יותר לתוסף שלהם. כל האפשרויות האזוריות החדשות שלהם והאיחוד של גוטנברג של פרטי מוצרי ליבה פירושו כי תחום המסחר האלקטרוני הוא בטוח מרחב לצפות בו בשנה הבאה..

הטירוף שהוא WordCamp אירופה

פיליפ רוט הוא מארגן מנוסה המגיע חזרה לווינה. במאמר זה הוא מסתכל אחורה על אופן השתנות האירוע והחוויה במהלך השנים. הוא לא מוציא שום חבטות בארגון אירוע ענק כזה ואיך נוכל ללמוד מההוויה בברלין 2019.

אחי וורדפרס גדול והתמונות שלו מברלין

אם היית מעורב ב- WordPress אז אתה מכיר את Rarst. אוסף הדיוקנאות שלו לוכד את רוח הקהילה.

WordCamp הראשון שלי: מחשבות ותקופות מ- WordCamp אירופה 2019 בברלין

הרבה נעשה ממספר הטיימרים הראשונים בברלין, ולכן עלינו לקבל מאמר מאחד מהם. מה שאני אוהב במאמר זה הוא שההתרגשות הראשונה של WordCamp ניכרת כבר מהשורה הראשונה. זה מאמר נהדר ומלא בו "אנקדוטות וסיפורים מעניינים" מברלין. קרא מאמר זה במיוחד אם שכחת כמה מדהים להשיג חולצות וגרביים בחינם.

תפוסות של פרינסיטי מ- WordCamp Europe 2019

עבור הלא-יזומים זוהי הקדמה נהדרת לאתגרים של WordCamp אירופה. בעוד ששלושה ימי וורדפרס נראים כמו שפע, קשה לנהל את הדרישות המרובות על זמנך. מ -60 הדוברים הפרוסים על פני שיחות וסדנאות, דרך הצדדים, ועד להזדמנויות הרשתות, קשה להשיג את האיזון המושלם. פרונטיות נותנת תיאור טוב לחוויית WordCamp אירופה.

אליו הוא מפתח שעובד על Jetpack וזה העטוף שלו

מאמר שמכוון לתמונות של האירוע החל מיום התורמים לתמונות גלויות מכל האירוע.

הכי טוב ממדיה חברתית

סקירת הווידיאו של המלחין החזותי של WordCamp Europe 2019

BoldGrid הרכיב מהדורה מיוחדת של הפודקאסט שלהם המלאה בזכרונות וראיונות מ- WCEU

WordFence עטפו את חוויית WCEU שלהם עם סרטון

טרייסי אפליקציות צילמה את ראיונותיה של WordCamp אירופה לנשים שלה בפודקאסט WP

צוות GiveWP הרכיב פתיל רגעים נחמד בטוויטר.

פלסק הרכיב חבילה מהירה של ראיונות עם ידוענים בוורדפרס ששיתפו את סיפורי התקנת ה- WP הראשונים שלהם

OPEN הוא סרט תיעודי על קהילת וורדפרס והם צילמו ראיונות בברלין

רשימות רישום שעוברות במספר השיחות ואתרי האינטרנט

זהו זה ביולי 2019 ו- WordCamp אירופה 2019. כל מה שפספסנו?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector