#WCEU שירותים מקוונים, גוגל ו- GitHub, הפרת נתונים זום ��️ מאי 2020 חדשות WordPress w / CodeinWP

�� זוהי המהדורה במאי 2020 של "החודש בוורדפרס עם CodeinWP."


שלום לכולם, איך הכל עכשיו אחרי חודש נוסף בבית? אנו מקווים שאתה מסתובב שם. אנו יודעים שהשגרה היומיומית בזמן הזה יכולה להיות מעט מייגעת ומרגישה כמו יום Groundhog שוב ושוב, אבל זה רחוק מלהיות הדבר הגרוע ביותר שיכול לקרות לך. אתה תמיד יכול למצוא פעילויות פנים נחמדות שממשיכות אותך במסלול ושפוי.

לאורך השורות האלה, בדיוק כמו שאנחנו עושים כל חודש, אספנו את הסיפורים המעניינים ביותר מהקהילה שלנו, אותם אנו הולכים להציג בפניכם בפוסט זה של חדשות מאי 2020 וורדפרס..

אז הישאר איתנו כמה דקות ותלמד על העברת WordCamp אירופה באופן מקוון, Google ו- GitHub מציעים עזרה לעסקים הזקוקים לחיזוק מחדש, זום העומד בפני בעיות אבטחה די רציניות והרבה יותר..

הישארו בטוחים עד החודש הבא, אז ניפגש שוב!

#WCEU שירותים מקוונים, גוגל ו- GitHub, הפרת נתונים זום - מאי 2020 חדשות WordPress w / CodeinWP

מאי 2020 חדשות וורדפרס עם CodeinWP

WordCamp אירופה 2020 עוברת ברשת!

מיד לאחר שהודיעו כי WCEU לא יתקיים השנה, המארגנים אמרו שהם שוקלים לעבור לאינטרנט לקיץ הקרוב. עכשיו זה רשמי; אתה יכול לעקוב אחר WordCamp אירופה 2020 מאחורי המסך שלך, כך שתוכל להיכנס מעט לאווירת הכנס בהיעדר ההתכנסות האישית.

כל אחד יכול להשתתף באירוע בחינם, אתה רק צריך להירשם לפני כן. תפוס את הכרטיס החינמי שלך כאן ושמור את התאריך: 4-6 ביוני, 2020.

הפגישה המקוונת תשתמש בפורמט המקורי של WCEU, החל מיום התורמים ותמשיך ביומיים של כנס שיכלול שיחות, סדנאות, מפגשי רשת וכו ‘. אם אתה רק רוצה לצפות בשיחות, אינך צריך כרטיס.

WCEU 2020 עובר ברשת בחודש מאי 2020 חדשות וורדפרס

הגשות מוצר בחינם בקניות בגוגל - חדשות וורדפרס במאי 2020

כעת ניתן למכור בחינם בגוגל

גוגל מצילה את אותם עסקים שצריכים להחיות את הכנסותיהם ולהשתמש בטכניקות חדשות כדי להסתגל לכל מצב המשבר.

אם אתה זקוק להגברה קטנה במכירותיך, גוגל מאפשרת לך להגיש את המוצרים שלך למוצרים שלהם פלטפורמת קניות בחינם, כך שתוכל להרחיב את הזדמנויות המכירה שלך מבלי לשלם עמלות.

אם אתה זקוק לעזרה בחיבור חנות WooCommerce שלך ​​לקניות ב- Google, יש לנו הדרכה עבורך.

באותו ניסיון לעזור לעסקים, גוגל השיקה גם כלי שתוכל להשתמש בו כדי ליצור סרטוני קידום מכירות בחינם ל- YouTube ועשה את שלהם שירות ועידת וידאו בחינם לכולם.

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

 • מאי 2018 קומיקס w / codeinWP … # ווב ביטחון # פריון אפליקציות # וורדפרס
 • אירוח וורדפרס בחינם: האם זה שווה את זה? נתונים נותנים לנו את התשובה
 • WordCamp אירופה 2014 (#wceu) יום 1 – הנה המתרחש

WordCamp US 2020 יהיה כמעט מדהים

בעקבות הכרזת WordCamp אירופה, צוות ארה”ב WordCamp הודיע ​​כי WordCamp US 2020 יהיה מקוון בלבד. התאריכים יהיו זהים (27-29 באוקטובר) וכל אחד יכול להשתתף בחינם.

מידע נוסף צפוי להתקיים, ועדיין יש לך סיכוי להגיש מועמדות לדובר, כפי שנציג בהמשך.

WordCamp US 2020 יהיה כמעט מדהים

GitHub מציע תוכניות בחינם לחברים ללא הגבלה - חדשות וורדפרס במאי 2020 עם CodeinWP

GitHub כעת בחינם לכל הקבוצות

הכל בחינם או בהנחה במאי 2020 חדשות וורדפרס. GitHub, המצטרף למאמץ לעזור לאנשים להחזיר את היציבות הפיננסית שלהם במהלך המגיפה, פותח תוכנית חינמית המאפשרת גישה לחברים ללא הגבלה במאגרים הפרטיים..

התוכנית החינמית עבור צוותים ומפתחים מספקת את כל תכונות הליבה של GitHub כגון 2000 פעולות דקות / חודש, 500MB של חבילות GitHub וכמובן משתפי פעולה בלתי מוגבלים ומאגרים פרטיים / ציבוריים.

נמצא כי זום דלף נתוני משתמש אישיים, יכול גם להקל על גניבת אישורי הכניסה שלך ל- Windows

כל העיניים בכלי ועידת הווידיאו מכיוון שחלק ניכר מאוכלוסיית כדור הארץ עובד כיום מרחוק. פיראטים באינטרנט לא חשבו פעמיים שראו את ההזדמנות האדירה הזו עולה והכניסו את קוד הליבה של זום, אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר לפגישות מקוונות.

במהלך מתקפה זו נפגעה פרטיותם של האנשים והחשבונות שלהם הסתיימו ברשימות אנשי הקשר של זרים שונים. משתמשים דיווחו כי הם מצאו מאות שמות לא ידועים שנוספו כאנשי הקשר שלהם, יחד עם המידע האישי שלהם.

לא מזמן גם זום חווה בעיות דומות עם זה אפליקציית iOS ששיתפה נתוני משתמש אישיים עם פייסבוק, סוגיה שנפתרה מיד לאחר שיוצרי זום התוודעו לכך.

נתוני משתמש אישיים דולפים על זום

BuddyPress 6.0.0 - מאי 2020 חדשות וורדפרס עם CodeinWP

מועמד לשחרור של BuddyPress 6.0.0

תוסף וורדפרס המקורי לרשתות חברתיות וקהילות מתכונן להשיק גרסה חדשה. BuddyPress 6.0 מגיע. אתה יכול לעזור למפתחים על ידי דיווח על כל הבעיות שאתה מוצא.

ממש כמו כמעט כל התוספים שם בחוץ, BuddyPress הציגה את החבר החדש ואת החוסמים הקבוצתיים והעלתה את גרסת ה- PHP המינימלית ל- 5.6.

אם אינך משתמש לפחות ב- WordPress 4.8, לא תוכל להשתמש עוד בפלאגין. למותר לציין שהבלוקים יעבדו רק עם וורדפרס 5.0 ומשחררים מאוחר יותר.

מאמרים נהדרים מרחבי האינטרנט

קריאת הרמקולים מורחבת עד 31 במאי

אם היית על הגדר כשדיברנו ב- WCUS השנה בהינתן התפרצות הנגיף, אתה עדיין יכול לשנות את דעתך מכיוון שהמארגנים האריכו את המועד האחרון מ -17 באפריל ל -31 במאי..

פרויקט Dashicons של וורדפרס להפסיק את הפיתוח לטובת רכיב אייקון חדש

Dashicons, גופן סמל הניהול של וורדפרס, אינו ממשיך להתפתח בעקבות האתגר המאוחר יותר לעבוד על רכיב אייקון חדש. הצוות עטף את הכרטיסים הפתוחים בנוגע לאייקונים חדשים ודחף את המהדורה הסופית המשפרת את האוסף לסך הכל ל -340 אייקונים..

חברת Frontity מגייסת 1 מיליון אירו עם Automattic ו- K Fund

חברה נוספת שמקבלת חסות באירוע התרמה. Frontify, מסגרת נושא בחינם עבור WordPress קיבלה 1 מיליון אירו, כאשר Automattic כיסה 22% מהסכום. חברת הקוד הפתוח קיבלה את התמיכה באירוע שהובל על ידי K Fund.

הצעת תוסף לתכונה: ממשק API להסכם WP

תכונה חדשה שעשויה להיכלל בליבת וורדפרס היא שיטה אוטומטית לבקש הסכמה הקשורה לפרטיות מצד אורחי אתרי וורדפרס.. התוסף כבר זמין במאגר ועשוי להפוך בקרוב כברירת מחדל עבור משתמשי וורדפרס.

צור דפוסים מותאמים אישית באמצעות התוסף לבניית תבניות חסימות

מתחשק לך להתנסות יותר עם גוטנברג? אתה יכול לנסות ליצור דפוסי חסימות מותאמים אישית על ידי סידור החוסמים לטעמך, ואז לשמור ולהשתמש בהם שוב בעת הצורך. אתה יכול לתת לו מבחן על ידי התקנה בניית דפוס חסימות.

הכירו את מומחי אלמנטור: רשת הגילוי החדשה עבור יוצרי אתרים

אם אינך מצליח למצוא עבודה מתאימה לעבודה מהבית, אולי תוכנית Elementor Experts תציע לך כמה הזדמנויות. זוהי פלטפורמה בה תוכלו להציג את כישוריכם, תיק העבודות והידע שיעזרו לכם ליצור קשר עם סוכנויות וורדפרס מקצועיות או לקוחות בתחומכם..

וורדפרס 5.5: התקשרו לכרטיסים

אם יש לך משהו ברשימת המשאלות שלך שלדעתך צריך להתמודד, לתקן או להוסיף לוורדפרס 5.5, אתה יכול להשמיע את דעתך עכשיו על ידי התייחסות לפוסט שלמעלה. צוות הליבה זקוק לתשומות שלך.

הכירו את בונה התבניות של גוטנברג

לאחר מתן גדול ספריית תבניות, רכזת גוטנברג מעניקה לך את הגמישות ליצור תבניות משלך מבלוקים. נסה את הקבלן כאן, הכל בחינם.

מדריך מלא: כיצד להקים ולהפעיל מסעדה וירטואלית

אם המסעדה שלך רק קיבלה הכנסות מהלקוחות שהגיעו לסעוד במיקום שלך, אתה יכול לעבור למשלוח עד הבית על ידי בניית נוכחות מקוונת נהדרת ולטפל בכל העבודות מאחורי מסך..

פגיעות בדרגת חומרה גבוהה מביאה לסגירת תוסף עם מעל 100,000 התקנות

בחזרה לבעיות אבטחה, טופס יצירת קשר 7 Datepicker (תוסף המותקן בלמעלה מ- 100,000 אתרי אינטרנט) מתמודד עם פגיעות קשה שהובילה להסרתו מהמאגר הרשמי. אם אתה משתמש בתוסף, עליך להסיר אותו גם מהאתר שלך.

כיצד משפיע וירוס Coronavirus על תוספי WordPress ועל חנויות נושא?

מעניין איך הנושאים והתוספים עושים לאחרונה בזמן שכולם תקועים בבית? לדברי פרמיוס, זו הייתה עלייה קלה בהורדות של מוצרים בחינם בהשוואה לשנה שעברה. לפרימיום אין דרישה זהה.

צ’אט קבוצתי: הדרך הטובה ביותר להדגיש את הצוות שלך לחלוטין

נושא מהנה אך תרגול מעצבן, בטוח. לפחות למטרות עבודה, הצ’אט הקבוצתי הוא אויב הפריון. תפסיק לשים לב למשך עשר דקות ואיבדת כל זכר על מה הדיון. מאמר זה יעביר אתכם לאורך כל ההיבטים המלחיצים של להיות חלק בצ’אט עם מספר חברים.

זה מעטפת לחדשות וורדפרס במאי 2020. כל מה שפספסנו?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

מתווה ומצגת מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map