החלופות הטובות ביותר ל- SendGrid בשנת 2020: זולות יותר ועם תכונות נוספות

מחפש חלופות זולות יותר של SendGrid שישרתו את כל צרכי השיווק בדוא”ל שלך – גם דוא”ל הקמפיין שלך וגם דוא”ל עסקה? יש לנו כמה אפשרויות טובות עבורך כאן.


אבל ראשית, מדוע כדאי לך לשקול חלופות של SendGrid מלכתחילה:

דוא”ל הוא חלק קריטי בתקשורת עם הלקוחות. אתה יכול להשתמש בדוא”ל כדי לשלוח מידע על מוצרים ומבצעים חדשים לאנשים שלך. הודעות אימייל עוזרות לך גם לתקשר דברים חשובים כמו פרטי הזמנה, התראות למשלוח ומידע על חיוב. בעוד שארגונים גדולים עשויים לתחזק שרתי דוא”ל המטפלים בכל צרכי תקשורת הדוא”ל שלהם, רוב האנשים והעסקים מסתמכים על ספקי צד שלישי.

החלופות הטובות ביותר ל- SendGrid

SendGrid הוא ספק אמין בשיווק בדוא”ל. אבל עם מבנה התמחור החדש שלה, הוא אינו הזול ביותר. הנה, אנו דנים בכמה מהחלופות הטובות ביותר של SendGrid בשנת 2020.

להלן סיכום מהיר למקרה שאתה ממהר:

החלופות הטובות ביותר ל- SendGrid אלטרנטיבי
תוכנית בחינם זמינה
מחיר מ
מדוע להשתמש בו באמצעות SendGrid
Sendinblue25.00 $ לחודשניתוחים ותכונות מתקדמים בעלות זולה יותר
דואר צ’ימפ ו מנדרילרק למיילים שיווקיים29.99 $ לחודשפיתרון שיווקי שלם עם המון תכונות וקל לשימוש
אמזון SESדוא”ל $ 0.10 / 1000הזול ביותר בדוא”ל, שילוב עם יישומי EC2
Mailjet9.65 $ לחודשתכונות בסיסיות בעלות נמוכה
אקדח דוארדוא”ל 0.80 / 1000 דולרפתרון ממוקד API בעלות נמוכה

מדוע תרצה חלופת SendGrid

SendGrid הוא ספק SMTP המאפשר לך לשלוח דוא”ל עסקי וגם שיווקי דוא”ל לאנשי הקשר שלך.

מבנה התמחור הוא כפול, עם תכניות נפרדות למיילים עסקיים ושיווקיים. ישנן גם תוכניות בחינם בשני הטווחים:

 • התוכנית החינמית להודעות דואר אלקטרוני מאפשרת לך לשלוח 40,000 דוא”ל למשך 30 יום, ואז 100 ליום לנצח.
 • התוכנית החינמית למיילים שיווקיים מאפשרת לך לאחסן עד 2,000 אנשי קשר ולשלוח להם 6,000 אימיילים בחודש.

מעל זה, הנה סיכום של כמה אתה יכול לצפות שלם ל- SendGrid עבור כמויות נתונות של דוא”ל שנשלחות בחודש:

 • 40,000 מיילים טרנזקציות & 15,000 מיילים שיווקיים: 29.95 $ (14.95 $ + 15 $)
 • 100,000 דוא”ל טרנזקציות & 35,000 מיילים שיווקיים: 54.95 $ (29.95 $ + 25 $)
 • 100,000 דוא”ל טרנזקציות & 80,000 מיילים שיווקיים: 79.95 $ (29.95 $ + 50 $)
 • 100,000 דוא”ל טרנזקציות & 170,000 מיילים שיווקיים: 149.95 $ (29.95 $ + 120 $)

תלוי בסוג העסק שאתה מנהל, זה יכול להיות מעט יקר. לחלופין, משתמשים מסוימים זקוקים לקבוצה שונה מעט של תכונות ממה ש- SendGrid מציע. אם אתה נמצא באחד מהמחנות האלה, עליך לבדוק אילו חלופות SendGrid קיימות.

להלן רשימה של כמה מהאפשרויות הטובות ביותר שקיימות:

Sendinblue

החלופות הטובות ביותר ל- SendGrid: Sendinblue

Sendinblue הוא שירות דוא”ל אמין ובמחיר סביר עבור דוא”ל עסקי ושיווקי. בנוסף, Sendinblue מאפשרת גם תקשורת דרך ערוצים אחרים כמו SMS, צ’אט, ובעלת CRM בכדי לספק פיתרון כולו לעסק שלך. Sendinblue מאפשר לך ליצור גם כתובות IP ייעודיות.

תמחור

תוכנית בחינם מאפשרת לך לשלוח 300 דוא”ל ביום (9,000 לחודש), ואילו תוכנית לייט במחיר של 25.00 $ לחודש מאפשרת לך לשלוח עד 40,000 דוא”ל בחודש ללא הגבלת שליחה יומית. ב- CodeinWP אנו משתמשים ב- Sendinblue לכל מטרת הדוא”ל שלנו: כולל דוא”ל שיווקי, קמפיין טפטוף והודעות דוא”ל..

תכונות

 • התמקד ביצירה מהירה של קמפיינים באמצעות בונה ידיעונים מובנים ושדות דינמיים
 • פתרון תקשורת מלא באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט ו- SMS
 • פילוח ומיקוד בהתאמה אישית
 • מודול אוטומציה אוטומטית לדוא”ל ותכונות SMTP
 • תכונות מתקדמות כמו מפת חום בדוא”ל וסטטיסטיקות בזמן אמת
 • תמיכה מהירה ואמינה

מדוע להשתמש ב- Sendinblue כאלטרנטיבה של SendGrid?

Sendinblue מציע יתרונות משמעותיים בעלויות על פני SendGrid אם במקרה אתה שולח נפח גדול יותר של דוא”ל שיווקי מאשר דוא”ל טרנזקציות. מבנה התמחור הוא גם פשוט יותר – עם תג מחיר אחד לטיפול בכל התקשורת שלך. אם אתה רגיש בעלויות אך עדיין תרצה תכונות מתקדמות ותמיכה טובה, עליך לבחור Sendinblue. Sendinblue מספק גם ניתוחים חזקים ותוסף וורדפרס.

דואר צ’ימפ ו מנדריל

החלופות הטובות ביותר ל- SendGrid: Mailchimp

Mailchimp הוא אחד מספקי שירותי הדואר האלקטרוני השיווקים הפופולריים מכולם, מה שהופך אותו לחלופה SendGrid בר-קיימא מאוד. Mandrill הוא תוסף ל- Mailchimp המאפשר לך לשלוח דוא”ל טרנזקציות ללקוחות שלך לצורך משימות ספציפיות. כדי להפוך את Mailchimp לחלופה אמיתית של SendGrid, אתה זקוק לרכיב Mandrill מכיוון ש Mailchimp עצמו אינו מציע דוא”ל עסקה..

תמחור

ל- Mailchimp מבנה תמחור פשוט למדי. התוכנית החינמית שלה מאפשרת לך לשלוח עד 2,000 מיילים שיווקיים בחודש, שהם תחרותיים. הבעיה היחידה היא שלא תוכלו לשלב את Mandrill עם התוכנית החינמית ב- Mailchimp. אם אתה רוצה להשתמש ב- Mandrill, תחילה עליך לקבל אחת מהתוכניות בתשלום של Mailchimp – החל מ- $ 9.99 לחודש עבור 500 אנשי קשר. לאחר מכן תוכל להוסיף חשבון Mandrill מעליו.

התמחור של מנדריל קצת מוזר. למעשה אתה רוכש “חסימות” של דוא”ל בתחילת החודש, וחסימה שאינה בשימוש פגה בסוף החודש. העלות של מנדיל לדוא”ל מסתכמת בכך שהיא גבוהה בהרבה ממתחרותיה. שלא כמו רוב האלטרנטיבות האחרות, אין תוכנית חופשית למנדריל. מכיוון שחסימה מורכבת מ- 25,000 דוא”ל, עליכם להוציא לפחות 20 $ לחודש על דוא”ל טרנזקציות. הוספת זה למחיר Mailchimp, עלות רמת הכניסה בפועל לחודש היא $ 29.99.

ניתן להוסיף כתובת IP ייעודית במחיר של $ 29.95 לחודש.

תכונות

 • תכונות מתקדמות לניהול קמפיינים כמו בדיקת A / B ומיקוד התנהגותי
 • תכונות חזויות כמו סבירות רכישה ודמוגרפיה חזויה
 • שילוב עם 300+ אפליקציות
 • Mailchimp חורג משירותי SMTP ומספק פלטפורמה שיווקית מלאה לעסק שלך
 • תמיכה אמינה, תיעוד נרחב וטיפים לשיווק
 • ממשק משתמש נהדר וחוויה ידידותית למשתמש הכוללת

מדוע להשתמש ב- Mailchimp / Mandrill כאלטרנטיבה של SendGrid?

Mailchimp מציעה מערכת ניהול אנשי קשר דמוי CRM, המשמשת כפתרון תקשורת one-stop. אם אתם מחפשים פיתרון מלא ואינכם רגישים במיוחד בעלויות, תוכלו לנסות ל- Mailchimp לנסות את SendGrid. אם כי יש לזכור שזה יקר למדי די מהר.

אמזון SES

החלופות הטובות ביותר ל- SendGrid: Amazon SES

Amazon SES (Simple Email Service) הוא שרת SMTP המוצע כחלק מחבילת AWS של פתרונות ארגוניים. יש לו API חזק המשתלב בצורה חלקה עם מוצרי AWS אחרים. ב- Amazon SES, אתה יכול ליצור כתובות IP ייעודיות ולגשת למרכז השליטה למסירה כדי לעקוב אחר הדוא”ל שלך.

תמחור

אמזון SES היא האפשרות הזולה ביותר מבחינת עלות לדואר אלקטרוני ברשימה זו. יש להם תכנית לשלם תוך כדי ביצוע, כאשר הרמה החינמית מכסה את 62,000 המיילים הראשונים בחודש אם היישום שלך מתארח באמזון EC2. כתובות דוא”ל נוספות מחויבות ב- $ 0.10 / 1000 כתובות דוא”ל או בסך של 0.0001 $ לכל דוא”ל.

תכונות

 • שילוב מהיר עם כל יישום באמזון EC2
 • שולח ניהול מוניטין באמצעות לוח מחוונים למוניטין
 • סימולטור תיבות דואר לביצוע בדיקות מצבים על היישום שלך
 • פיקוח חזק כדי להעריך ולשכלל את אסטרטגיית הדוא”ל שלך

מדוע להשתמש באמזון SES כאלטרנטיבה של SendGrid?

Amazon SES הוא פיתרון נהדר כל עוד אתה מפתח ויודע להתחבר לשירות של אמזון באמצעות API או כלים אחרים של צד שלישי. אמזון SES אינו כלי ממוקד למשתמש הקצה. זה לא משהו שאתה הולך אליו, התחבר ושולח את הדוא”ל שלך. זה דורש קצת עבודה בשילוב הפתרונות הנוכחיים שלך עם SES של אמזון והפעלת שליחת דוא”ל בעצמך. אם כל זה נשמע בסדר, אמזון SES תהיה הדרך הזולה ביותר עבורך לשלוח את הדוא”ל שלך – דוא”ל עסקי וגם שיווקי דוא”ל..

Mailjet

דואר

Mailjet הוא ספק שירותי דוא”ל המאפשר לך לשלוח דוא”ל עסקי וגם שיווקי דוא”ל. ממש כמו Sendinblue, Mailjet מאפשר לך לתקשר עם הלקוחות שלך באמצעות SMS. Mailjet מספק חשבון לכל הצוות שלך לניהול אסטרטגיית התקשורת שלך. לוח המחוונים של Mailjet מאפשר לך לעקוב אחר ערכים מתקדמים כמו עיכוב במסירה, ביטול הרשמה וקפיצות. אתה יכול גם ליצור זרימות עבודה אוטומטיות כדי ליצור אינטראקציה עם הלקוחות שלך או לנהל קמפיינים בטפטוף.

תמחור

בעזרת הרמה החינמית שלה, אתה יכול לשלוח עד 200 אימיילים ביום (6,000 לחודש). תוכניות בתשלום מתחילות מ- $ 9.65 לחודש (מחויבות מדי שנה), מה שמאפשר לך לשלוח 30,000 דוא”ל מדי חודש.

תכונות

 • שלח תקשורת שיווקית דרך בונה הדוא”ל ודוא”ל טרנזקציות דרך ה- API שלה
 • מספק חשבון לצוות שלך לתיאום תכנון תקשורת
 • אוטומציה של תקשורת שיווקית באמצעות בניית תרחישים

השתמש ב- Mailjet כחלופה SendGrid?

Mailjet זול יותר כאלטרנטיבה של SendGrid, במיוחד אם נפח הדואר האלקטרוני שלך קטן. כמו כן, הגדלת התמחור מתומחרת באופן סביר, ללא עליית מחירים ענקית על פני כל הלוח. אף תכונות לא חסרות.

אקדח דואר

אקדח דואר

Mailgun הוא שירות אימייל ממוקד API המדגיש את האינטגרציות החזקות שלו עם מערכות כלשהן. זה יכול לשלוח דוא”ל עסקי וגם שיווקי. Mailgun מספקת תכונות בסיסיות כמו מעקב אחר משלוחים, כישלונות, קליקים וביטול המנויים. תכונות מתקדמות של Mailgun כוללות אימות כתובות דוא”ל, אופטימיזציה לזמן שליחה ושליחת פרצות מהירות.

תמחור

תוכנית ההפעלה מספקת 5,000 מיילים בחינם לחודש לתקופת ניסיון של שלושה חודשים. מעבר לכך, אתה משלם 0.80 דולר עבור כל 1000 אימיילים. תוכנית זו משתנה יפה ומאפשרת לך לשלם רק עבור הנפח שאתה משתמש בו. אם אתה מעל לסימן 40,000 הדוא”ל בחודש, תחסוך כסף על ידי מעבר לדגם מנוי חודשי שעולה בין $ 35 לחודש.

תכונות

 • שלב בקלות את ה- API עם המוצר הקיים שלך
 • שליחת פרץ של למעלה ממיליון מיילים בדקה
 • חזה בעיות פוטנציאליות הניתנות להפצה באמצעות כלי המיקום של תיבת הדואר הנכנס

מדוע להשתמש ב- Mailgun כאלטרנטיבה של SendGrid?

שלא כמו SendGrid, Mailgun מתמקד בעיקר בשילובי API לשליחת דוא”ל מכלי / אפליקציה של צד שלישי. זה הופך אותו יותר דומה ל- Amazon SES מאשר ל- SendGrid. אין כלי לבניית דוא”ל – אין ממשק גרפי לעיצוב העלונים שלך או משהו כזה. אקדח דואר יכול להיות אלטרנטיבה SendGrid טובה אם אתה עוסק בעיקר בשליחת דוא”ל טרנזקציות.

חלופות SendGrid: איזו מהן עליכם לבחור?

בעוד SendGrid מספק פלטפורמת דוא”ל טובה, ישנן הרבה חלופות SendGrid בהתאם לדרישות שלך. להלן כמה מההמלצות שלי לתרחישים ספציפיים:

יש לך שאלות לגבי איזו חלופות SendGrid מתאימה לך? יידע אותנו בתגובות וננסה לעזור!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map