וירוס Coronavi: 20+ מנהיגי קהילת וורדפרס חולקים את המאבקים, האמצעים והמשימות שלהם בזמן האפנדמיה

וירוס Coronavi: 20+ מנהיגי קהילת וורדפרס חולקים את המאבקים, האמצעים והמשימות שלהם בזמן האפנדמיה

וירוס Coronavi: 20+ מנהיגי קהילת וורדפרס חולקים את המאבקים, האמצעים והמשימות שלהם בזמן האפנדמיה
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

וורדפרס משמשת מיליונים, וככל שווירוס ה- Coronavir מסובב את העולם, זה משפיע באופן כללי על ענף וורדפרס. בתחילת מגיפה זו התעניינתי לראות כיצד גורמים שונים של וורדפרס מושפעים, לכן הושטתי יד למנהיגים עסקיים ואנשי מקצוע עצמאיים בענף שלנו כדי ללמוד מה הם עושים כדי להמשיך לדברים..


עם כל הימים האחרונים המטורפים, לא ציפיתי להרבה תשובות. להפתעתי, אנשים רבים עשו את המאמץ הנוסף לעצור לרגע ולשתף את כולנו במחשבותיהם. בכל פעם שקיבלתי תשובה, מיהרתי לראות מה אנשים עוברים, מה המאבקים שלהם ואיך הם מסתדרים בזמנים לא צפויים שאנחנו חיים.

הדברים שתקראו שונים מאוד מאחר שאנשים עוברים אתגרים שונים. חלקם עוסקים בהתאמות לעבודה מרחוק. אחרים מוצאים דרכים לשמור על הכנסותיהם ולפרנס את עובדיהם. רבים נאבקים עם מיקוד בזמן שהם מתמודדים עם עתיד בלתי צפוי. והרוב מסתיימים בנימה חיובית ותחושת תקווה וגעגוע לביחד.

מנהיגי קהילת וורדפרס לעומת וירוס קורונה

אפילו אם כל תרומה שונה, יש להם דבר אחד משותף – הם פתוחים. הפגנת חולשה בימים אלה היא סימן לעוצמה רבה. זה מוכיח את מה שלמדתי לראשונה על קהילת וורדפרס: הכל בא לבטוח זה בזה ולהיות אותנטי.

מקווה שתיהנו לקרוא את האנשים הנפלאים האלה ותמצאו את התמיכה הנחוצה לכם.

קהילת וורדפרס חולקת מחשבות על מגיפת וירוס הקורנו והאתגרים הבאים

 • ג’יימס פארמר
 • טופר דה רוסיה
 • מאט מידירוס
 • בריאן ג’קסון
 • מריקה ואן דה רקט
 • מאט קרומוול
 • עדי ספיאק
 • ראיין סאליבן
 • פרנצ’סקה מרנו
 • טום זומסבורגי
 • ינוס נגו
 • מרים שוואב
 • אקצא חודרי
 • בן פינס
 • רחול בנסל
 • וובה פלדמן
 • טים סולו
 • פונטה סהלוט
 • אדם קונל
 • ז’אן גליאה
 • אוליבר דייל
 • ברברה שאול

מנהיגי קהילת וורדפרס

ג'יימס פארמר

ג’יימס פארמר

אינקוב
אוסטרליה ����

זה בלתי נמנע שבתקופות של אי שקט עולמי וחוסר וודאות אנשים יפחדו. אני מפחד כרגע.

אכן, לרבים מאיתנו היו תקופות די קשות במהלך השנים האחרונות, אבל מדבר בעד עצמי – ואני מקווה במידה מסוימת עבור אינסוב – זה בדנ”א שלנו לעבוד קשה, לדאוג לשלנו ולגבור לנוכח מצוקה.

וזה בדיוק מה שאנחנו מתכננים לעשות בתקופה זו.

בנינו את החברה שלנו על העיקרון שבריאות האנשים, המשפחה ואהוביהם מגיעים לפני העבודה. תמיד. וכמו שכל אינסוב היא המשפחה שלנו, אנו שואפים לדאוג לכולם כאן כמו שהיינו משלנו. לא רק עכשיו, אלא תמיד.

איזון עבודה / חיים הוא משהו שכולנו צריכים לשאוף להשיג. בדרך כלל אנו נותנים 35 יום חופשה בתשלום בשנה ומעודדים / מתעקשים שכולם ינצלו זאת (חופשות טובות לגוף & הנפש!). במהלך משבר זה אנו נותנים לכולם 20 יום נוספים בתשלום, אם הם יזדקקו לו כדי לטפל בעצמם, במשפחותיהם וביקיריהם..

וזה לא חדש עבורנו. כאשר מישהו בחברה שלנו חווה הפסד, או שיש לו בעיה רפואית, אנו תמיד מוודאים לכסות את שכרו ולעזור לו ככל יכולנו. אחרי הכל, העבודה היא הדבר האחרון שהם צריכים לדאוג לו בתקופות קשות.

חברות נוספות צריכות לעשות זאת. להפסיק לראות את האנשים שלהם כמספרים ועובדים ‘סתם’. ובמקום זאת לראות אותם כבני משפחה חיוניים. פעולה זו הופכת את האופן בו אנו מקבלים החלטות ופועלים במהלך זה, וכל משבר אחר (או סתם היום יום), ממש פשוט.

מבחינת חיי העבודה החדשים שלנו, כמעט כל הצוות שלנו היה מרוחק לפני שזה התחיל, אז כבר התחלנו התחלה טובה בטיפול בבידוד. יש לנו כבר מפגשי וידיאו קבועים, מעודדים את כולם ליצור קשרים מתמשכים ועוזרים למנוע את תחושת הבדידות המתרחשת לעיתים קרובות עם עובדים מרוחקים..

וכך גם להרבה מחברינו! זה לא רק תמיכה בוורדפרס שאנו מספקים כעת, אלא גם תמיכה רגשית ברמה האישית. מפגשי צ’אט חיים רבים ירדו במהלך שלושים הימים האחרונים עם חברים שלרוב רק רוצים לדבר על המתרחש בעולם. אנחנו בסדר עם זה. למעשה אנו נעודד את זה.

ובחזית ההיא אנחנו גם תומכים מייסדים של WP&UP ולהמשיך להיות ספונסר מתמשך. הם תומכים & לקדם בריאות נפשית חיובית בתוך קהילת וורדפרס. אנו ממליצים עליהם לכל מי שבאינסקוב (השתמשתי בהם) כך שיהיה להם פורקן מחוץ ל- WPMU DEV, CampusPress או Edublogs אם הם צריכים.

קורא, אם יכולת להסתייע במידת עזרה, בקר באתר, אם אתה ברמה הנדרשת לחתום על צ’קים בחברה עובדת מרחוק, במיוחד במרחב ה- WP, אני מפציר בך לתמוך בהם.

תמיד רצינו להיות יותר מסתם חברה אחרת שאתה עובד עבור ™ זה לעולם לא ייפסק והזמנים הנוכחיים הם למעשה הזדמנות לנו להיות טובים בזה.

ובנוסף לזה חשבתי זמן רב שנוכל לעשות עם שיתוף פעולה כלשהו במרחב הזה (וורדפרס) בקווי חופשה בתשלום, זכאות עובדים אחרים וכמובן, תמיכה בבריאות הנפש לעובדים מרוחקים … במיוחד זמן של משבר כמו עכשיו. אז אולי, כקבוצה, זו ההזדמנות להציב משהו כזה במקום.

הבריאות שלך, המשפחה שלך ויקיריך מגיעים לפני העבודה.

אם תרצה לדון בזה יותר, הודע לי לכתובת [email protected] (הדוא”ל הישיר שלי בפועל, אז אל תיעלב אם אקח זמן לחזור אליך).

הישארו בטוחים וישמרו זה על זה.

עליון

טופר דה רוסיה

HeroPress
ארה”ב ����

אני זוכר היטב את ההאטה הכלכלית של 2008 ואת השנים שלאחר מכן. ענף פיתוח הרשת גבר כמו גם ענף המסחר האלקטרוני. עסקים שנשארו בחיים נזקקו לדרכים זולות יותר לתקשר ופנו לאתרי אינטרנט, ואנשים רבים שאיבדו את מקום עבודתם הקימו חברות משלהם. רבים מאותם אנשים היו זקוקים לחנויות מקוונות, אולם האופציות היו די מוגבלות בשנת 2008.

אני חושד שהפעם תהיה דומה ככל שהביקוש עובר, אם כי אין הבטחות כמובן.

אם אתה בפיתוח אתרים, ישנם מספר דברים שכדאי לחשוב עליהם:

 • בקרוב תהיה לך יותר עבודה ממה שאתה יודע מה לעשות איתה. אל תאסוף את זה, שתף עם שרתים אחרים שאין להם מספיק. חשבון פורוורד להזדמנויות עבודה.
 • אם אתה יכול, נסה לכתוב קוד שאתה יכול למסור שיעזור למגוון רחב של אנשים. אני מכין עבור חבר חבר תוסף רישום עסקי פשוט כדי שתוכל לרשום את כל העסקים הפיזיים באזור שלה ואת מה שהם מציעים.
 • אל תשרוף. החל משנת 2008 עבדתי 8 שעות בעבודת היום שלי, ואז 4-5 שעות כל ערב במשך שנתיים. בסופו של דבר עזבתי את עבודתי כדי שאוכל להתמקד במשרה מלאה בעבודה הזמינה.
 • יתכן ותהיה לך הזדמנות להרוויח הרבה כסף במהלך ההאטה הכלכלית הזו. זה יכול להיות גם טוב וגם רע. תשתמש בזה בחוכמה. חסוך כמה, פרע כמה חובות והכניס את עצמך למצב לעזור לאנשים אחרים, אם כלכלית או פשוט רגשית. אל תשתמש לרעה בהזדמנות זו, אלא השתמש בה כדי לעזור לאנשים.

שוב, כל זה מבוסס על חוויות מלפני 10-12 שנים, וגם הרשת וגם הכלכלה שונות מאוד עכשיו, כך שאולי אני טועה למדי. אבל אני חושב שנדע במהלך החודש הבא.

מאט מידירוס

מאט מידירוס

דו”ח מאט
ארה”ב ����

אני חושב שלמומחי וורדפרס יש הזדמנות ייחודית לעזור לעסקים מסורתיים של לבנים וטיט להכין עצמם לעולם המקוון במהלך משבר זה. ישנם עדיין כל כך הרבה בעלי עסקים קטנים שאין להם אתר פונקציונלי או האמצעים להקים אתר זה. הכוח של וורדפרס הוא הגמישות שהיא מציעה באמצעות תוספים ועיצובים של צד שלישי כדי להשיג במהירות משהו מקוון שיכול לעזור למעשה לשורה התחתונה של הבעלים ברגע זה. זה לא הזמן להתלבט על העיצוב המושלם לפיקסל או איזה גוון של כחול ממיר את הטוב ביותר, אלא לאפשר מסחר אלקטרוני או הזדמנויות למידה מקוונות. זה משהו שהצעתי בחינם לקהילה המקומית שלי.

הזדמנות נוספת היא ללמד מישהו כיצד לבנות או "ליישם" אתר וורדפרס סולידי לעסקים קטנים. יהיה כוח עבודה גדול העקור מתקופות אלה ואנחנו יכולים לעזור ביצירת קריירה או הזדמנות הכנסה חדשה עבור אחרים. אני תומך ענק בעובד הדיגיטלי של הצווארון הכחול ונחוץ לנו עכשיו יותר מתמיד.

בריאן ג'קסון

בריאן ג’קסון

ForgeMedia
ארה”ב ����

אני לא חושב שמישהו מאיתנו תכנן שיבוא האביב, נהיה באמצע מגיפת עולם. אני יודע שלא עשיתי זאת. ביחס לעסקים שלנו, זה הולך להשפיע על כולנו (אם חיובי או שלילי) בשלב זה או אחר. לרוע המזל, רבים מאיתנו כבר ראו או מכירים מישהו שחווה את ההשפעות האדוות.

בבעלותי אתר המבוסס על הכנסה ממודעת בגומחת האוכל ללא גלוטן, והוא כבר צבר הכנסה של 40% מההכנסה בגלל שאנשים כבר לא מחפשים את סוג התוכן שאני מייצר. זה לא מפתיע מכיוון שאף אחד לא דואג לאכול ללא גלוטן במהלך מגיפת שיניים. אותו סוג של דברים קורה לאלפים, אם לא למיליוני עסקים ואתרים ברחבי העולם.

אז מה אני עושה בקשר לזה? ובכן, ראשית, שיניתי הרבה את ההתמקדות שלי בפרויקטים אחרים שמניבים יותר הכנסות לעת עתה. תיעדתי מחדש את המשימות שלי למשימות שאני יודע שישפיעו ישירות על ההכנסות שלי באופן מיידי במקום אלו שהן דברים של מה בכך שרק צריך לעשות אותם..

עם זאת, אם אתה נמצא במצב שאתה יכול, אני ממליץ לא להתעלם לחלוטין מדברים שנמצאים בתוך שקיעה זמנית. למה? כי הדברים ישובו. זה רק עניין של זמן. בדיוק כמו מניות, לא תרצה למכור, רק בגלל שהדברים לא נופלים. אתה ממשיך להשקיע או להמשיך בזה; הדברים יתאוששו.

אם אתה כבר נאבק ובמצב משבר (ראיתי רבים), נצל את הקשרים בקהילה של וורדפרס. אל תפחד להושיט יד ולבקש עזרה. חלקם יוכלו להציע לך סיוע או אפילו עבודה.

אין פתרונות מושלמים במצב כזה. העצה הטובה ביותר שאני יכולה לתת היא לא לאובסס כל כך על הצמיחה עד שזה ייגמר. קח מיד את הפעולות שאתה צריך כדי להבטיח שהעסק שלך ישרוד.

הייתי חיי אדם מופנם כל חיי, ולמען האמת, כבר התאמנתי בהתרחקות חברתית לפני שכל זה התחיל. עם זאת, לאלו מכם המוחצנים אני ממליץ להשתמש בטכנולוגיה כמו זום ורפיחה כדי להישאר בקשר עם חבריך ועמיתיכם. רק מכיוון שאתה לא יכול להתרועע באופן אישי לא אומר שאתה לא יכול להתרועע.

ללא קשר לדעותיך או מחשבותיך לגבי COVID-19, אני קורא בחום לכולם לקחת את הזמן הזה ולתרגל התרחקות חברתית אחראית. לרבים מאיתנו אהובים ובני משפחה קשישים הסומכים עלינו שלא נעזור להפיץ את הנגיף. אנחנו בזה ביחד! ואני, למשל, אהיה מושפל ולעבוד דרך זה מהבית (ועל המרפסת).

מריקה ואן דה רקט

מריקה ואן דה רקט

יוסט
הולנד ����

אני אופטימי. הכוס שלי תמיד חצי מלאה. לכן, כאשר מישהו מבקש שאשתף אותי במחשבותיי כיצד עסקים צריכים להתמודד עם ההקשר החדש הזה, אני הולך לספר לכם סיפור אופטימי. אני רוצה להדגיש שלמרות שאני אופטימי לגבי העתיד, אני באמת מבין איזה קשה קשה זה לכולם. מבחינתי באופן אישי גם הפעם קשה. אני מתקשה להתמודד עם עבודה מרחוק תוך כדי חינוך ביתי לארבעת ילדי. יחד עם זאת, אני מודאג מאבי שמערכת החיסון שלו רחוקה מלהיות מושלמת.

וורדפרס הוא עמיד

מיתון כלכלי כבר קורה. זה ישפיע על עסקים. לאנשים יש פחות כסף לבזבז. לסוכנויות יהיו פחות לקוחות, או לקוחות עם תקציבים קטנים יותר.

עדיין, אנשים צריכים לשווק את המוצרים שלהם. הם יצטרכו אתרים. זה לא ישתנה. ובהשוואה לשאר ה- CMS, ל- WordPress יש את היתרון בכך שהם ממש זולים ובו זמנית המותגים הגדולים האלה כמו דיסני והניו יורקר משתמשים בה. וורדפרס תהיה אלטרנטיבה טובה עבור אנשים שלא רוצים להוציא כסף גדול באתר שלהם, אך רוצים שיהיה להם אתר מקצועי בכל זאת.

המערכת האקולוגית של וורדפרס הייתה מרוחקת מההתחלה. כמובן, נתגעגע להתראה ב- WordCamps, אך נוכל להמשיך וורדפרס תגדל ותתפתח, גם אם נהיה במצב נעילה מרחוק זה למשך מספר חודשים. הקהילה שלנו והמערכת האקולוגית שלנו יישארו יציבות.

יוסט גמיש

לגבי החברה שלנו, אני גם אופטימי. אנו חווים ירידה קלה במכירות, אשר ככל הנראה נובעת ממגפת COVID-19. עם זאת, אנו עדיין רווחיים. כשהתחלנו את יוסט בשנת 2009, המצב הכלכלי לא היה כל כך טוב. הצלחנו לגדול אפילו בשעות מיתון. ואני חיובי שנמשיך לצמוח, אולי לא מהר ככל שהיינו יכולים לעשות אם המגיפה הזו לא הייתה קורה. המוצר שלנו אינו כה יקר והחיפוש הוא דרך חינמית למשוך תנועה (בניגוד לפרסום בגוגל). אתה רק צריך לשים קצת זמן ומאמץ בכדי לעשות SEO טוב. אבל אם לאנשים יש פחות כסף לבזבז, יתכן שהם נוטים יותר להכניס זמן זה.

תמשיך ללכת!

עלינו להיצמד זה לזה. אנו בונים יחד WordPress ואנחנו זקוקים לוורדפרס כדי לשגשג. היו חביבים זה עם זה. עזרו זה לזה. השקיעו בוורדפרס, קידמו את וורדפרס. אני מרגיש שבזמנים כאלה חשוב לעזור זה לזה. יחד עם זאת, זה בסדר להמשיך בשיווק. עליך לוודא שהטון שלך נכון ואסור לנסות להרוויח מהמצב הזה. יחד עם זאת עלינו להמשיך ולעשות את העבודה שלנו. אנו נמשיך לשחרר תכונות חדשות ומדליקות של Yoast SEO ונמשיך לשפר את וורדפרס. עלינו להמשיך …

מאט קרומוול

מאט קרומוול

GiveWP
ארה”ב ����

ב- GiveWP ראינו עניין מוגבר בתרומות מקוונות. יותר אנשים מבקרים באתר שלנו מאי פעם, ויותר אנשים מתחילים להשתמש ב- GiveWP ולרכוש את התוספים שלנו.

ארגונים רבים ללא מטרות רווח הסתמכו בעבר רבות על אירועים אישיים לצורך גיוס הכספים שלהם ולעיתים קרובות הזנחו נתינה מקוונת. העניינים השתנו בין לילה מבחינה זו.

מכיוון שהצורך כה דחוף, אנו חשים בנטל אחריות להמשיך ולספק כלים ותמיכה טכנית ברמה הגבוהה ביותר לארגונים ללא מטרות רווח. הנחנו את המוצרים שלנו בכבדות במהלך משבר זה כדי לעזור לאנשים רבים לקבל את הכלים הדרושים להם במהירות.

עדי ספיאק

עדי ספיאק

תרגםPress
רומניה ����

חיזוי כל דבר בזמנים מאתגרים וחסרי תקדים אלה הוא מרחק פסיעה מטורפים. אז אני רואה רק אפשרות אחת, להישאר חיובית ולטפח אופטימיות. זה ללא ספק סוף העולם, נתגבר על זה ביחד ובוודאי שנלמד הרבה תוך כדי.

כבעלי עסקים של וורדפרס עלינו להיות אסירי תודה ולהבין שאנחנו בעמדה מיוחסת. לא כל אחד יכול לעשות את עבודתו באופן מקוון. לא כל אחד יכול לעבור למצב מרוחק ללא שום חיסרון. אז אני מאמין שפריבילגיה זו צריכה להיות גם באחריות לסייע לאחרים שנפגעים יותר חזק.

בסוף בקוזמוסלבס, עד לנקודה זו השתמשנו באותו משרד לכל הצוות. נהנינו מה "משפשף מרפקים" מעין דברים, סלט ארוחת הצהריים שכולנו עזרנו בהכנת, האינטראקציות היומיומיות, שיחות פנים אל פנים או סיעור מוחות תכונות חדשות עבור TranslatePress.

אולם האירועים האחרונים גרמו לנו להעביר את הצוות שלנו למרוחק לחלוטין. ומכיוון שהיו לנו כלים מתאימים לפני כן, לא היה הרבה חיכוכים מעורבים במעבר הזה.

לוודא שלכל אחד מחברי הצוות יש את כל הכלים הדרושים לו בסביבת העבודה המרוחקת שלו הוא המפתח. חשוב לא פחות לעידוד פעילויות שאינן בעבודה בקרב חברי הצוות, ובמיוחד לאלו שידועים כבעלי השפעה חיובית על מצבכם הנפשי. דברים כמו תרגול ספורט מקורה, מדיטציה, קריאה, לימוד דברים חדשים, הליכה של מספר דקות מדי יום או חשיפה לשמש.

העברנו את הפגישות הדו-שבועיות שלנו באופן מקוון ומנסים לשמור עליהם קצרים, שימושיים ורלוונטיים לכולם. אנו ממשיכים להשתמש ב- Slack כערוץ התקשורת העיקרי שלנו, ומבהיר שאסור לנו לצפות לתגובות מיידיות וכי כל אחד אחראי לניהול הפרעות שעלולות להשפיע על התפוקה שלו..

קליק-אפ הוא המרכז שלנו למעקב אחר כל מה שקורה בעסק שלנו ומעניק לנו סקירה כללית על מה כל אחד מאיתנו עובד, מה נעשה ומה יהיה הלאה..

עבודה מרחוק היא כבר לא אופציה, ולכן עלינו לייעל את כל הדברים הנבונים בעסקים, ולוודא שלצוות שלנו יש את כל הכלים הדרושים להם כדי לעבוד בנוחות, תוך עידוד פעילויות ללא-עבודה שמפחיתים חרדה ומגבירים את הרווחה הנפשית..

יש גם לא מעט דברים שאנחנו יכולים לעשות כדי לעזור לאחרים. אם יש לכם משרדים, המשיכו לשלם שכר דירה, שירותי ניקיון, ספקים, גם אם רק חלק ממנו. אם תכננת להשתתף באירועים (או אפילו לתת חסות להם) שביטלו אל תבקש החזרים כספיים – אם אתה יכול להרשות זאת לעצמך. בקש אשראי במקום זאת והשתמש בו בעתיד. הם בהחלט זקוקים למזומן עכשיו. אתה יכול לתמוך בעסקים מקומיים כמו מסעדות על ידי הזמנה ללכת / משלוח ביתי או פשוט לתרום לארגונים שעוזרים להילחם ב- Covid-19. האפשרויות הן ללא גבולות.

ראיין סאליבן

ראיין סאליבן

טיפול באתר WP
ארה”ב ����

בכל פעם שאני נתקל באי וודאות בחיים או בעסקים אני מוצא את העצה המועילה ביותר להיות צעדים וכיוון שניתן לבצע בהם כדי להתקדם קדימה בכל פעם. תגיד לי מה עלי לעשות אחר כך. דיוויד אלן מדבר על כך באריכות בספרו “העניינים נעשים דברים” ומכנה זאת עיקרון הפעולה הבאה שלו.

כשאנחנו עוברים שינויים דרסטיים בחיים ובעסקים ונוף וירטואלי משתנה ללא הרף, קל להציף את עצמנו. הייתי ממליץ לך לחשוב מה אתה יכול לעשות הלאה. אם אתה מרגיש מוצף בירידה במכירות או בביקוש חסר תקדים, אל תתן לגל לבלוע אותך.

במילים אחרות, זוכר את הסרט מה עם בוב? בוב עוקב אחר עצתו של ד”ר ליאו מרווין לקחת צעדים לתינוק לכל מקום שהוא הולך. צעדים קטנים וקטנים. בוב מפרש את זה בצורה קצת יותר מילולית מכפי שמתכוון ד”ר מרווין, אבל בכנות? אין שום דבר פסול בהתקדמות מצטברת ומכוונת. התקדמות היא התקדמות.

 • רק תמשיך לשחות
 • כל יום בעיתו
 • תאכלי את הפיל

אלי דוקטור אמר "כתיבה זה כמו לנהוג במכונית בלילה. אתה יכול לראות רק עד לפנסים שלך, אבל אתה יכול לעשות את כל הטיול ככה."

כך גם בעסקי וורדפרס שלך ובאי הוודאות העומדת לפניך. מה תוכלו לעשות בחמש הדקות הבאות בכדי לגרום לדברים לנוע לכיוון חיובי? לעשות את זה. ואז עשה את הדבר הבא. יש לך את זה.

פרנצ'סקה מרנו

פרנצ’סקה מרנו

SiteGround
איטליה ����

איזה זמן אנחנו חיים! אני לא חושב שאיש מאיתנו, מהבומרים ועד המילניאלים, לא חשב פעם לחשוב על חיינו ועסקינו מחדש בגלל מגיפה.

ל- SiteGround יש תרבות משרדית חזקה, עם מסורת ארוכה של מפגש יחד בעבודה ומחוצה לה, כך שכשבתחילת מרץ עברנו למודל עבודה מופץ באופן מלא כדי לשמור על הצוות שלנו מפני התפשטות הנגיף, זה היה אתגר לכולנו. יש כמה דברים שעשינו כדי לשמור על המורל גבוה ולהישאר מעורבים אפילו מרחוק.

ראשית, מנהל המותג שלנו, דימה פטיבה, הרכיב מדריך עבודה מרחוק, אליו החלטנו שתף אותו בבלוג שלנו מכיוון שאנו חושבים שזה יכול להיות מועיל לחברה אחרת העומדת במעבר דומה. הקמנו קבוצת פייסבוק חדשה, רק לעובדים, בה אנו יכולים לשמור על קשר עם נושאים אישיים יותר: רק בשבוע האחרון פרסמנו על התחביבים שלנו, מתכונים קלים, פריון כאשר יש לכם ילדים בבית. התחלנו אתגר ה- Fit Fit עם שיעורי פילאטיס בשידור חי ו”אתגרים “אחרים כדי שנוכל לחלוק אינטרסים משותפים ולשמור על עצמנו בריאים תוך בידוד. ארגנו מועדוני משחקים וחשבונות בתשלום מראש בפלטפורמות שונות כדי שנוכל להמשיך לשחק בקלפים, משחקי לוח, Counter Strike ואחרים, יחד. ויש עוד דברים שעולים מדי שבוע.

באותה מידה אנו דואגים ללקוחות שלנו. מאז תחילת המגיפה ראינו עלייה בקרב הלקוחות החדשים, שלדעתנו נובעים מכיוון שיותר ויותר אנשים נכנסים לרשת בזמן שהם נשארים בבית. כעת נראה שיש להם זמן להתחיל את האתר אותו הם תמיד רצו. אז מה שהחלטנו לעזור להם עוד יותר – והנחנו עוד יותר את המחירים שלנו כך שהם יוכלו לנסות זאת כמעט ללא עלות. אנו ממשיכים לייצר תוכן שימושי מכיוון שיש בינינו המון ידע ששווה לשתף אותו ונראה כעת הרגע הנכון להפיץ שכן ללקוחות יש את הזמן לקרוא אותו.. תוכלו לבדוק בבלוג שלנו את הפוסטים האחרונים.

בכל הקשור לקהילת וורדפרס, אני חושב שזו הדוגמה האולטימטיבית לחוסן ונדיבות: אירועים עברו מהאישיות למצב מקוון בהדרכת צוות הקהילה, וורדפרס 5.4 שוחררה בעזרת למעלה מ 500 מתנדבים סוף מרץ. כולם עדיין נותנים ללא אנוכ, אנשים מופיעים בצ’אטים מקוונים ואפילו מפגשים שלא נפגשו זמן מה מצאו שארגון אחד כרגע זו דרך טובה להתחבר מחדש.

התורמים לוקחים ברצינות רבה מתמיד את האחריות לייצור ה- CMS המשומש ביותר בעולם, כך שיש הרבה אנרגיה חיובית סביב תרומה כרגע: אם אתה רוצה להתחיל, עכשיו זה הזמן!

אני חושב שאנחנו עוברים לשלב נורמלי חדש: יותר עבודה מרחוק, יותר חברות יופצו, ילדים ובני נוער יתרגלו ללימוד מקוון די מהר ואני אופטימי. אני חושב שנצא מהשתנה זה לטובה: מאורגן יותר, סבלני יותר והבנה זה עם זה, ועם תחושה גבוהה יותר של סולידריות. במערכות יחסים מקצועיות ואישיות.

טום זומסבורגי

טום זומסבורגי

קינסטה
הונגריה ����

מקווה שאתה, המשפחה שלך וצוות Codeinwp בטוחים וקיימים! כן, השבועות האחרונים הם מזעזעים ומשהו שהעולם לא ראה מזה זמן, מגבלות וחדשות איומות ברחבי העולם. עסקים נפגעים מאוד, מיליונים מאבדים את מקום עבודתם וזו רק ההתחלה.

אמנם אינני מומחה ואינני רוצה להתנהג כחכם או מישהו שיודע מה עומד לקרות – אף אחד לא יודע בשלב זה TBH – אבל יש לי כמה טיפים שעשויים לעזור או לקוראים, לבעלי עסקים ומנהלים יכול לשקול.

הייתי ממליץ לך לא להיכנס לפאניקה ולהישאר רגוע כדי שתוכל לקבל את ההחלטה העסקית הנכונה.

לצוותים העובדים מרחוק בפעם הראשונה יהיו כמה ימים עמוסים, אבל אני חושב שאחרי מספר שבועות הם יוכלו לעלות על מהירות ולהתחיל שגרת יומי חדשה על מנת להיות פרודוקטיביים. ואיך יודע, יכול להתברר שעבודה מרחוק זה לא כל כך נורא! יש הרבה הדרכות שימושיות, טיפים, סרטונים וכלים זמינים לעובדים מרוחקים, הם רק צריכים לחפש את זה ולהתחיל להשתמש בהם.!

אם אתה זקוק למזומן במהירות, הנחות עשויות להיות פיתרון טוב, אך בהחלט איננה אסטרטגיה טובה לטווח הארוך. בנג’י הייאם סיכם זאת ב- חוט טוויטר די טוב ואני צריך להסכים איתו במאה אחוז.

שיווק די מאתגר כרגע. תקציבי השיווק נעלמו לרוב החברות או הופחתו באופן דרסטי. אבל זה אומר גם הזדמנות עבור אלה שעדיין יכולים לבזבז קצת כסף על חינוך לקוחות ולהמשיך לבנות איתם קשר יחד עם חיזוק המותג שלהם. דייב גררהרט הוא משווק מאוד חכם (עזר להיסחף במשך שנים) סיכם את זה ב- חוט טוויטר. אני יכול להמליץ ​​רק על עצתו אם יש לך כסף לבזבז, לבזבז אותו בשיווק ולא להאט, תראה 10x חוזרים בטווח הרחוק.

התקשורת מלאה עכשיו בחדשות רעות וזה יכול להיות מאוד מתסכל, הרבה אנשים חרדים ולחוצים. כדי למצוא קצת חיוביות יש לנו ערוץ #theresgoodintheworld Slack בו כל הדברים הטובים יתקבלו בברכה, החל מהחדשות הטובות, תמונות תינוקות חמודות או החתול שלכם עושה דברים מטופשים! כמו כן, יש לנו ערוץ #kinsta_is_good בו אנו חולקים ביקורות והודעות חיוביות של הלקוחות שלנו. זה מאיר את היום שלנו בכל פעם שאנחנו רואים שם הודעה חדשה!

במהלך בידוד זה קשה גם לשמור על חיי החברה שלך. אבל הצוות שלנו העלה רעיון מצוין! זה כל כך פשוט אבל עדיין מאוד עוצמתי. זה נקרא "נפגש וקפה קפה עם חבר הצוות שלך ☕" יש לך שיחת זום או רפיון עם חבר הצוות שלך ואתה שותה קפה וירטואלי �� יש לך שיחה כמו 20-20 דקות על כל דבר, עבודה או לא קשורה לעבודה, תחביבים, טיפים, ספרים, סרטים מה שתגיד. הייתי ממליץ לך ליישם פגישה מסוג זה בין עמיתייך!

ינוס נגו

ינוס נגו

ThemeIsle
רומניה ����

מרחב הוורדפרס ו- "תוכן מקוון" כנראה במצב טוב יותר מ- 90% מהתעשיות האחרות. כולנו יכולים לעבוד מהבית ולשמור כמעט באותה רמת פריון. חברות מסוימות עלולות אף לצמוח במהלך משבר זה, כל עוד הן מצליחות להסתגל לצרכים המתפתחים של הציבור (קישור).

כמובן שזה התרחיש הטוב ביותר עבור חלל וורדפרס, וממש אין ודאות שדברים ישחקו כך בפועל.

עם זאת, חשוב לא פחות, ואולי אף יותר מכך, הוא לחשוב על התרחיש הגרוע ביותר ולהתנהג כאילו זה פחות יכול להתרחש – למרות שהסיכוי עשוי להיות קטן מאוד. דברים כמו התמוטטות בריאות, מוטציות בנגיף, נפילות כלכליות חמורות עוד יותר, כל מה שאנחנו חייבים לחשוב עליו, ולהמשיך למצוא דרכים להפחתת הסיכון.

החדשות הטובות, אני מאמין, הן שלפעמים כמות המאמץ האישית הנדרשת לתרום ולעזור במניעת מצבים כאלה היא באמת ממש קטנה. כאילו, בימינו, פשוט להישאר בבית זה מספיק. כאשר התרחיש הגרוע ביותר הוא היעלמות, אין לחסוך מאמץ כדי למנוע זאת. אנחנו כחברה, אנשי עסקים, לא יכולים לקחת סוג כזה של "פוטנציאל שנעלם" להסתכן יותר מדי פעמים (יותר על רעיון זה כאן).

חשבו על זה ככה; אם יש סיכוי של 1% להיעלם בגלל אירוע כלשהו, ​​ואנחנו לוקחים את הסיכון הזה 100 פעמים ברציפות, אנו נפסיד. זה עלול לקחת עשר, 100 או 1000 שנים, אבל עדיין.

��️ אם אתה מחפש דרכים להפוך את העבודה מרחוק ליעילות עבור העסק שלך, עיין במשאבים המעמיקים הבאים:

 • כיצד לעבוד מהבית (ולהישאר שפוי)
 • כיצד להישאר ממוקדים כשעובדים מרחוק
 • תוכנת Tracker Time הטובה ביותר בהשוואה
 • תוכנת וובינר הטובה ביותר בהשוואה
 • 15+ כלי פרודוקטיביות מעולים

מרים שוואב

מרים שוואב

סטרטטי
ישראל ����

בסטראטיץ ‘כבר הייתה לנו תרבות מרוחקת למחצה לפני שהווירוס הקורונאווירי הכריח את כולנו לעבוד מהבית. לכן במובנים רבים המעבר עבורנו היה יחסית חלק, וגילינו כי כמה היבטים של זרימת העבודה והתקשורת שלנו אפילו השתפרו.

יחד עם זאת, ישנם אתגרים רבים בין לעבוד עם הילדים בבית, להישאר פעימים מול הלא נודע, ולשמור על תרבות החברה מרחוק. בסרטון הזה אני מדבר על חלק ממה שלמדנו מאז שהלך רחוק לחלוטין בסטראטיק.

עוד מנקודת המבט של מרים בסרטון שלה:

אקצא חודרי

אקצא חודרי

BlogVault
הודו ����

ההשפעה של קוביד -19 כבר אדירה אך במהלך החודשים הקרובים ברגע שהאבק יישב, הנזק הכולל היה חסר תקדים. וורדפרס פופולרית מאוד בקרב חברות קטנות ובינוניות ופלח זה בוטל בשבועות האחרונים בגלל המגיפה. בעוד שהם יתאוששו, עלינו לעלות על כולם בגלל הנפילה של זה. כל העסקים יקצצו בעלויות בכל הקשור והקהילה שלנו תושפע. אבל תהיה גם הזדמנות – כיבוי החנויות הפיזיות היווה זריקה בזרוע המסחר האלקטרוני. יהיה זה טבעי לכל העסקים להשקיע עוד יותר בנוכחותם המקוונת. הקהילה שלנו ממוקמת היטב כדי לסייע להם במעבר זה.

ב- BlogVault אנו מתמקדים במתן תמיכה יעילה 24/7 יותר מכל דבר אחר. כל הצוות שלנו עובד כעת מהבית (ללא שטחים ציבוריים) כדי לעשות כמיטב יכולתם להכיל את עצמנו. אנו עובדים במלוא המרץ כדי להמשיך ולשפר את המוצר שלנו ונשיק תכונות חדשות ומרתקות במהלך השבועות הקרובים. אנו מציעים את המוצר שלנו בחינם למשך 3 חודשים לבתי ספר, עמותות וצוותי תגובה ישירה במטרה להילחם ביחד במגפה שלו. אנחנו בזה ביחד!

בן פינס

בן פינס

אלמנטור
ישראל ����

בניית האסטרטגיה העסקית והשיווקית הנכונה לאור COVID-19 אינה משימה קלה. על יוצרי רשת להתייחס אליו ברצינות, ולהקדיש זמן משמעותי מדי יום לחשוב על זה, לכתוב על זה ולשוחח עם קולגות אחרים על זה.

קשה להבין את ההשלכות הכספיות, וזו הסיבה שלדעתי גרסה מפוענחת ורלוונטית של מה שקרה יכולה לעזור:

מכיוון ש- SMB’s סובלים מהפסדים, הם נוטים פחות להשקיע באתר שלהם. משווקים, מעצבים ומפתחים המספקים שירותים דיגיטליים כבר החלו להבחין בירידה בעסקים, כמו שרבים הגיבו על קבוצת הפייסבוק שלנו.

חלק מיוצרי האינטרנט הסתגלו למצב. הם צייצו את שירותיהם כדי להתאים לשירותים ומוצרים רלוונטיים שגדלו בביקוש. כתבתי על זה ב- בלוג אלמנטור, וכך גם רנד פיסקין.

אז מה יכולים יוצרי האינטרנט לעשות?

 • בנה קורס מקוון ולמד כמה מיומנויותיהם. רבים מבקשים ללמוד ולצרוך תוכן בימינו.
 • התמקדו בעבודה באתרי WordPress רלוונטיים. העבר חנויות לבנים ומרגמות לחנויות WC מקוונות. בנה אתרים לעסקים הקשורים לבריאות. צור ערוץ YouTube. פיתוח אתרי חברות.
 • הקדישו את הזמן הפנוי לפיתוח מיומנויות חדשות וחידדו את אלה שכבר יש לכם.
 • העבר את עבודתך ל- WFH (עבודה מהבית). משמעות הדבר היא התמקדות רבה יותר בהצעות שלך, מכיוון שאתה לא זוכה לפגוש את לקוחותיך פנים אל פנים. המשמעות היא גם בניית תהליכים לחיבור ללקוחות שלך באמצעות וידאו.

ישנן דרכים רבות אחרות שיוצרי אינטרנט צריכים להסתגל למצב. הם רק צריכים להבין את המצב הנוכחי ולשנות את האסטרטגיה שלהם בהתאם.

רחול בנסל

רחול בנסל

rtCamp
הודו ����

ראינו כמה עסקאות בשלב הסגירה שהתרחשו ללא הגבלה בשבועות האחרונים בגלל COVID-19. אז אנו מצפים לירידה מסוימת בהכנסות הסוכנות שלנו. כעסק ללא חוב וחיוב במזומן, אנו יכולים לעמוד בהשפעה מבלי להשפיע על הצוות שלנו. כמו כן, כמו מרוחקים, הצוות מספק פרויקטים קיימים ללא דיחוי.

רק כדי לשחק בבטחה – מכיוון שזה עדיין יכול להחמיר מכאן – האטנו את ההעסקה החדשה למשך חודש. לאנשים שכבר שכירים ומחכים להצטרף, שלחנו אימיילים שמבטיחים להם שההזדמנות התעסוקתית שלהם לא תושפע.

וובה פלדמן

וובה פלדמן

פרמיוס
ארה”ב ����

כצוות מבוזר, אנו, בפריימיוס, כבר רגילים לעבוד ממשרדי הבית שלנו. רוב השותפים המוכרים שלנו הם תוסף אינדי & מפתחי נושא או צוותים מבוזרים קטנים שעובדים גם הם מהבית. אז למזלנו, לאירועים הנוכחיים כמעט ולא הייתה השפעה על פעולות היום יום שלנו.

כמו כן, מהיכרותי עם קהילת וורדפרס אני מרגיש שכולנו במצב הרבה יותר טוב מאשר מערכות אקולוגיות רבות אחרות. רובנו מנוסים בטכנולוגיה, נוחים עם העולם המקוון והעבודה המבוזרת ושומעים על זום לפני האפנדמיה ��

עם זאת, אנו רואים כבר כמה אנכיים שנפגעים ממצב COVID-19 יותר מאחרים, במיוחד תוספים & נושאים הממוקדים לאירועים ותיירות / נסיעות. בלי קשר, למעט ירידה של ~ 10% בהיקף המכירות בפברואר, נראה כי מכירות התוספים והמוטיבים גדלים בהתמדה.

בזמנים מאתגרים אלה, אינני יכול להדגיש מספיק את חשיבות המעבר למנויים, עסק דמוי SaaS. למרות של- COVID-19 השפעה כלכלית גלובלית חסרת תקדים שאי אפשר להתעלם ממנה, אנו כבר עדים כיצד שינויים בהיקף קטן יותר, כמו עדכונים באלגוריתמים של גוגל, יכולים "להרוג" חברות. כדי לעזור לחברות תוספים וחנויות נושא להצטרף לכלכלת המנויים ולבנות בר-קיימא & עסקים גמישים, אנו, בפריימיוס, פותחים קרן חדשה עליה נודיע על שלנו בלוג בקרוב.

למרות שאיננו יכולים לחזות את העתיד, בסך הכל, אנו למעשה מאמינים שהמצב יכניס יותר כסף לתעשייה שלנו מכיוון שעסקים יידחפו לאמץ שיטות עבודה דיגיטליות-ראשונות. בנוסף, אנשים שאיבדו את מקום עבודתם וכעת הם תקועים בבית יחפשו מקורות הכנסה חלופיים ברשת. בסך הכל, זה יוביל ליותר אתרים ויותר תוסף & רכישות נושא.

אנו עדים כבר לעלייה של ~ 25% ברישומי מפתחים חדשים. מפתחים מחפשים זרמי הכנסה נוספים, ופרמיוס הוא פיתרון משכנע עבורם להגיע לשוק במהירות ובמחיר סביר..

אז באופן כללי, אנחנו די אופטימיים. אני רוצה לנצל הזדמנות זו כדי לאחל לכל חברי וורדפרס להסגר קל. הישאר בבית, בריא ובטוח! אני מקווה לראות אותך ב- WordCamp EU / ארה”ב 2021, לשתות שתייה, לצחוק ולדבר על כמה מטורף 2020.

טים סולו

טים סולו

אהרפס
סינגפור ����

כאן ב- Ahrefs אנו רואים בבירור יותר ויותר לקוחות מבטלים את חשבונותיהם מכיוון שהעסק שלהם סבל (אובדן תנועה באתר, אובדן לקוחות וכו ‘) ולכן הם מסתכלים לקצץ בהוצאות שלהם כדי לשמור על העסק שלהם על הצף. כך שהעסק שלנו כבר סבל מהמצב.

אבל למרות העובדה שהעסק שלנו נפגע, עדיין רצינו לתמוך בלקוחות שלנו והמנכ”ל שלנו והמייסד דמיטרי גרסימנקו החליטו להציע לכל לקוחות Ahrefs בתוכניות מנוי נמוכות יותר (וזה יותר משני שלישים מכלל הלקוחות שלנו משלמים) תוסף בחינם ללא שאלות שנשאלו.

אבזרים ל @ahrefs למתן למשתמשים מנוי לייט מנוי לחינם בחינם בזמנים קשים אלה – אני בטוח שהרבה עסקים ויועצים קטנים מאוד אסירים תודה לכם עכשיו.. pic.twitter.com/0HLRpHocG7

– כתיבת UX יומית (@dailyuxwriting) 27 במרץ, 2020

אז בסך הכל, אנו מנסים לתמוך בלקוחות שלנו כמיטב יכולתנו וראינו חברות רבות בתעשיית MarTech עושות את אותו הדבר.

פונטה סהלוט

פונטה סהלוט

יצירות של IdeaBox
הודו ����

COVID-19 היווה מפלה משמעותית עבור רבים מאיתנו בקהילה של וורדפרס. החל מביטול WordCamp Asia ואחריו WordCamp Europe ומספר WordCamps נוספים. ההתפרצות השפיעה על כולנו.

זמנים קשים כמו אלה עוזרים לנו לחשוב מחדש על הגישה שלנו כלפי העולם לא רק מנקודת המבט העסקית אלא גם כחלק מהקהילה, כיצד נוכל לעזור אחד לשני.

לאחר ההתפרצות הזו שלחנו דוא”ל ללקוחות שלנו כדי לבצע צ’ק-אין אם הם מסתדרים בסדר אם יש משהו שאנחנו יכולים לעזור להם. התגובות שקיבלנו הוצפו אותנו, ולמדנו רבות על האופן בו משפחות ועסקים מתמודדים עם מצב זה.

אני מאמין שכולנו סומכים זה על זה כדי להמשיך את העסק. זה לא מוגבל רק ללקוחות או לצוות שלנו. זו שרשרת שלמה שצריכה להישאר פונקציונלית. עבור למשל רבים מלקוחותינו בונים אתרי וורדפרס לעסקים קטנים, חלקם מספקים תוכניות טיפול חודשיות, חבילות קידום אתרים וכו ‘. רוב העסקים הללו עבדו עם עסקים של לבנים וטיט שהפסיקו. כך שבסופו של דבר זה השפיע על הלקוחות שלנו, על העסק שלהם ושלנו.

כעסק או כארגון, אנו יכולים להכין את עצמנו לאירועים מסוג זה בכדי שנוכל להישאר מעל לצוף, פונקציונלי ולמזער את ההשפעה ככל האפשר. הנה כמה הצעות:

 1. הישאר מסודר: הדבר הראשון ובראשונה שיכול לפתור הרבה בעיות הוא להישאר מסודרים. שימוש בכלים המתאימים לתקשורת, ניהול פרויקטים, תזכורות וכו ‘יכול לעזור לך לעבוד מכל מקום ובכל זמן.
 2. נסה לקיים צוות מבוזר: לא העסק של כולם עשוי להזדקק לזה, אבל טוב שיהיה צוות מבוזר או צוות מרוחק לחלוטין. אפילו כשאתה רק כמה אנשים העובדים ממשרד, כדאי לאפשר לאנשים לעבוד מהבית.
 3. שמור והשקיע: חסוך סכום הכנסה מכובד כדי להכין את עצמך לימים גשומים. לא רק לעצמך אלא גם לעסק שלך. עבור עסקים רבים יכול להיות קשה להישאר מעל פני המים במצבים כאלה כשאין הכנסות או מעט מאוד. אז כל מי שהוא חלק מהעסק מושפע ואנשים מאבדים את מקום עבודתם. זה כאשר חיסכון מועט עבור העסק יכול לעזור לך להמשיך בלי להשפיע על חייהם של אלה הקשורים לעסק בדרכים שליליות.
 4. לגוון: גוו את העסק שלך מבחינת מוצרים, שירותים או לקוחות כל מה שאפשר עבורך. לא כל עסק יכול להציע מגוון רחב של שירותים, חלקם מתמחים בכמה דברים. לעסקים כאלה יכולים להיות כמה פרויקטים מהנים שיכולים להביא קצת הכנסה נוספת או לקבל לקוחות במקומות שונים. כך, בדיוק כמו הצוות המבוזר שלכם, בעל בסיס לקוחות מבוזר יכול לעזור לכם לקיים.
 5. תמשיך ללמוד: זה אחד הדברים שעסקים מפספסים. מסלול הלמידה מגיע לעתים קרובות למבוי סתום עם עומס עבודה הולך וגובר. זה משמש כמחסום לגיוון וצמיחה. אז תשקיעו באימוני עצמכם, חבריכם לקבוצה, כדי לעזור להם ללמוד ולרכוש מיומנויות חדשות.
 6. ליצור קשרים: יצירת קשר חזק ואמון בקרב חברי הצוות והלקוחות שלך. זה יעזור לך לנהל את העסק שלך בצורה חלקה במיוחד בתקופות כה קשות.

אלה הדברים שעזרו לנו, העסק שלנו בתקופות קשות אלה. למרות שהינו תחת נעילה, הצוות שלנו הצליח לעבוד מהבית ביעילות.

אדם קונל

אדם קונל

אשף הבלוגים
בריטניה ����

למרבה המזל, העסק שלי לא ראה הפרעה רבה בהתחלה מבחינת אופן העבודה שלנו. עם זאת, התנועה וההכנסות ירדו מאז תחילת ההתפרצות.

אנו מתכוונים להריץ 100% מרחוק ללא בעיות והצוות רגיל לעבוד מרחוק כך שההתרחקות החברתית קצת עניינית כרגיל.

כתוצאה מכך, לא היינו צריכים ליישם מערכות או תהליכים חדשים בעסק שלנו.

במקרה שזה מועיל, הנה ערימת הטכנולוגיה שלנו לפרסום תוכן:

 1. גוגל דרייב – רוב הקבצים העסקיים שלנו מאוחסנים כאן. זה נוח מכיוון שקל לשתף עם כל מי שיש לו חשבון Google ותוכל לפקח על שינויי קבצים וכו ‘.
 2. רעיון – זהו הכלי שלנו לניהול פרויקטים. ממשאבי ה- SOP והלמידה הפנימיים שלנו ליומני העריכה שלנו & עבודות תכנון. מה שנחמד זה הדראג & טיפת הטבע של הפלטפורמה אפשרה לנו ליצור משהו שמתאים לאופן בו אנו רוצים לעבוד. התראות מובנות וזה נהדר במיוחד עבור צוותים.
 3. גוגל מסמכים – Google Docs משתלב ישירות עם Google Drive שמקל במיוחד על שיתוף פעולה ושמירה על קבצים במקום שהם צריכים להיות. החלק הכי טוב? זה חופשי לחלוטין לכל אחד להשתמש בו.
 4. תקשורת – תקשורת בזמן אמת מעולם לא הייתה הכרחית מדי בעסק שלי ולכן תקשורת בדוא”ל עבדה מצוין עד כה. לאור המרחק החברתי הנוסף, אנו עשויים לשקול לעבור לסלאק בקרוב.
 5. מעבר אחרון – אנו משתמשים בהרבה כלים שונים. גיליון אלקטרוני של כניסות יכול לעבוד אך הוא לא מאוד מאובטח. LastPass הוא פיתרון נהדר לכך.

עכשיו, קשה לראות איך הדברים ישתמשו לאורך זמן אבל מה שיקרה – אנו עוברים את זה. בלי קשר, עלינו להישאר רגועים ולתמוך זה בזה ככל שאפשר.

ברמה האישית, אני מנסה להישאר מעודכן תוך כדי התרחקות ככל האפשר מהתקשורת המיינסטרימית. לתקשורת המיינסטרים יש סוג של אפקט מבשר. לדוגמה: רוב האנשים לא החלו להיכנס לפאניקה לרכוש עד שנדונו בחדשות.

בואו נהיה טובים זה עם זה ונשאר בטוחים.

ז'אן גליאה

ז’אן גליאה

JeanGalea.com
ספרד ����

הקטע הזה מגיע הפוסט של ז’אן בנושא Coronavirus וכיצד הוא משפיע עלינו:

הניתוק העיקרי מכל מה שקורה, לדעתי, יהיה זה: אל תיבהל, אבל אל תניח את הראש באדמה כמו יען..

אם אתה מרגיש כאילו כל העולם נגמר וכל מה שאתה רואה סביבך זה פאניקה, אני מזמין אותך להציץ בעובדות. כבה את הטלוויזיה שלך, צא מפייסבוק וטוויטר וחשוב. אינך יכול לסמוך על התקשורת שתעביר לך מידע אמין, מכיוון שתפקידם למכור פרסום. לשם כך הם זקוקים ליותר ויותר תנועה, והפחד והבהלה הם הנהגים של אותה תנועה. למד להבין מהם התמריצים של האנשים.

אין מקום לפאניקה. יש כמה זמנים קשים לפנינו, אבל אם כולם יעשו את המאמץ וינסו להסתגל למציאות החדשה, נצא מהמהר יותר ונחזור לשגרה.

אוליבר דייל

אוליבר דייל

צ’ק Money
בריטניה ����

מאז תחילת משבר Coronavirus ראינו תנועה נופלת בחלק מהאתרים שלנו ומשיכה קלה על אחרים. אנו נכנסים לזמנים לא בטוחים ואירוע של פעם בחיים עבור רוב האנשים על פני כדור הארץ ברגע זה. יש לנו מזל שהצוות שלנו כבר מרוחק לחלוטין ולכן אנו יכולים להמשיך כרגיל כרגע. כבעלי עסק תפקידי לתקשר ולהרגיע את הצוות שלנו שהעסק ממשיך כרגיל. הצענו עזרה נוספת לכל מי שזקוק לה והפכנו את כל התוכנות הנוספות שהצוות שלנו עשוי להזדקק לה.

חבל לראות רווחים בתחומים מסוימים כמו הזמן של כולנו להתכנס יחד כדי לעצמנו לעבור את האירוע הזה. אני באמת מאמין בחוזק הרוח האנושית וחושב שהאנושות תצא מהצד השני של זה חזק יותר. אני גם חושב שהמשבר הזה ישנה את הדברים לטובה בסופו של דבר ונראה שחברות נוספות יבינו שעבודה מרחוק היא אפשרות בת קיימא מאחר ואנשים יבזבזו פחות זמן בנסיעה לעבודה המאפשרת להם לבלות זמן רב יותר עם המשפחה והחברים..

ברברה שאול

ברברה שאול

WP&UP
בריטניה ����

מה זה הזמן! ואנחנו ב- WP&UP, אסירי תודה להיות כאן כדי לתמוך באנשים בתוך קהילת וורדפרס ומחוצה לה. כל כך הרבה מאיתנו נאלצים לעבוד מרחוק, פתאום, וזה עלול להדהים לא רק אותם, אלא גם את אלה שנמצאים בבית כבר. כולנו צריכים למצוא דרך חדשה לעבוד ולנהל איזון עבודה / חיים מאותו מקום.

WP&ב- UP חלה עלייה משמעותית בבקשות התמיכה בשבועות האחרונים, כאשר התמיכה העמיתים גדלה גם היא בקהילה. אנו פתוחים לכולכם – הצטרפו אלינו דרך wpandup.org/join. בכל שבוע אנו מקיימים #OpenChat, בימי שישי בשעה 15:00 UTC וכבר זה התקבל בברכה והביא למספר ההולך וגובר של המשתתפים הריעו והרגישו פחות מבודדים. בשביל זה אנו נמצאים וכדי לספק תמיכה רבה ככל האפשר, אם ישירות עם אנשים ובין אם באמצעות תוכן שימושי באתר.

משהו שאהבתי באופן אישי הוא הרוח הקהילתית, מקוונת ומחוצה לה (אך למעשה – פייסבוק, הסמוך לדלתות וכדומה) – עם קהילות מקומיות שהתכנסו כדי לתמוך זו בזו, וקהילות מקוונות הגדלות ברוח ובפתיחות. יכול להיות שאהבתי לקהילה מאפשרת לי לראות זאת, אבל אני מקווה שרוח זו ממשיכה מעבר למצב הנוכחי. אני חושב שזה יהיה וזה משהו חיובי מאוד מהזמן הנורא הזה.

אני אסיר תודה על כולם שמתגנבים ומשתפים את מחשבותיהם בזמנים כה עמוסים. אני גם מזדהה עם מי שלא יכול היה להצטרף לסיבוב ההוא בזמן שהם נאבקים לעמוד בקצב. ימים עוברים מהר להפליא כשאתה צריך לנהל גם משפחה וגם עבודה באותו זמן – ומאותו מקום.

כל שאר הדברים שנותרו בצד, המחשבות הללו מהוות הוכחה לכך שהקהילה שלנו חזקה ובסופו של דבר גם זה יעבור! כיצד בהמשך נסתכל אחורה על החלטותינו כיום? מה היינו לומדים אז שאנחנו לא יכולים להבין עכשיו? גם אם עדיין לא צפויים להשפיע באופן מלא, כחלק מהכלכלה העולמית, גם וורדפרס תסבול ותשתנה. רק הזמן יגיד איך.

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

 • 50 הבלוגים המובילים+ אודות וורדפרס וההודעות הטובות ביותר שלהם
 • תרשים השוואה בין אירוח אתרים: 10+ שירותי אירוח אתרים הטובים ביותר וההצעות הטובות ביותר שלהם הושמטו
 • ראיון Cory Miller – הרהורים על וורדפרס וגוטנברג, הכרחיות של מודעות לבריאות הנפש, ואימון

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector