שנה אחת של גוטנברג, מבנה נושאים מבוססי בלוק, שוק Bluehost ��️ ינואר 2020 חדשות וורדפרס w / CodeinWP

זוהי המהדורה בינואר 2020 של "החודש בוורדפרס עם CodeinWP."


שלום לכולם, ברוכים הבאים לשנת 2020! זהו הסבב הראשון שלנו השנה, מה שאומר שחזרנו לעבודה והחגים נגמרו. רוב הצוות שלנו לקח את השבועיים האחרונים לחופשה, בעוד שחלקנו התחלפו בעבודה עם ימי חופש. בכל אופן התקופה הזו הייתה מהנה וקצרה, אם תשאלו אותי.

מה שאתה עומד לקרוא בפוסט הזה הוא החדשות החשובות ביותר של החודש, ורבות מהסיפורים הם עטיפות, מסקנות או הצעות לקראת העתיד הבא. בסיכום שלנו נקבעו פרויקטים של וורדפרס לשנת 2020, מהדורת תחזוקה חדשה, התפתחותו של עורך הבלוק של וורדפרס (גוטנברג), מבנה לנושאים מבוססי בלוקים והשקת שוק הוורדפרס החדש של Bluehost.

אבל זה בהחלט לא זה. יש לנו חדשות עוד יותר לשתף אתכם, אז גללו למטה בכדי להיכנס לעשור החדש שהודיע.

אחרון חביב, צוות CodeinWP מאחל לך שנה טובה ומוצלחת!

שנה אחת של גוטנברג, מבנה נושאים מבוססי בלוק, שוק Bluehost - ינואר 2020 חדשות וורדפרס w / CodeinWP

ינואר 2020 חדשות וורדפרס עם CodeinWP

עדכון: 9 פרויקטים לשנת 2019

בואו נשבר את הקרח עם העטוף של יוספה האדן מההתקדמות שעשו מפתחי הליבה בפרויקטים שנקבעו לשנת 2019 וסיכום מחדש של התוכניות שהצוות הציע לשנה נוספת קדימה. לסיכום, מתוך תשעה יעדים עיקריים שנקבעו לשנת 2019, אנשי WordPress הצליחו להשלים שניים בלבד. שאר הפרויקטים יטופלו במהלך 12 החודשים הקרובים.

בשנת 2020 תוכלו לצפות לשלוש גרסאות עיקריות חדשות של וורדפרס, המתוכננות להביא לנו חסימת תפריט ניווט, אזורי תוכן המותאמים לחסימה מותאמת אישית לנושאים, אזורי יישומונים לתמיכה בלוקים, עדכונים אוטומטיים (עבור תוספים, ערכות נושא ושינויי ליבה) ), ותכונת חיפוש והתקנה של ספריות חסום.

ינואר 2020 חדשות wordpress - פרויקטים של wordpress לשנת 2020

שחרור

שחרור תחזוקה של וורדפרס 5.3.2

מאז המהדורה האחרונה של וורדפרס שהתרחשה בחודש שעבר, שני קטינים חדשים יצאו לנקודה זו. ראשית, זה היה וורדפרס 5.3.1 שמלבד בעיות אבטחה, הביא עם עצמו שינויים בצבעים חלופיים בכפתורים משניים והוסיף אנימציות גלילה חלקות בערכת ברירת המחדל של עשרים ועשרים..

ואז פורסמה וורדפרס 5.3.2, שפתרה כמה בעיות חיוניות בהן נתקלו בגירסה הקודמת. זה מציין את העדכון הסופי של מחזור וורדפרס 5.3, עם המהדורה הגדולה הבאה שלאחר מכן במרץ.

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

 • ינואר 2018 קומיקס w / CodeinWP … # PowerPoint #WordPressAdvice #WordPressPlugins
 • ינואר 2019 קומיקס עם CodeinWP … # מפתחים #DataBreach #Testing # Bugs
 • 15+ ערכות נושא תואמות גוטנברג הטובות ביותר (עורך הבלוק של וורדפרס)

גוטנברג: שנה לאחר מכן

אז עברה שנה מאז שגוטנברג ראה את אור היום בפעם הראשונה. חלק מהמשתמשים שחשבו בתחילה שעורך הבלוקים מיותר ופשוט סירבו לקבל זאת בחייהם שינו את דעתם במידה מסוימת. אחרים עדיין שונאים את זה. וכמובן, יש את האנשים האלה שלא אכפת להם אם זה ייחסם או TinyMCE.

כריס יוז ניתח את ההתפתחות של גוטנברג לאורך השנה והרכיב את הכל במאמר מערכת ב- WP Tavern. יש לו תובנות אישיות, השוואות, עובדות ומספרים ומשאבים מועילים. אם אתה מסתכל על ההערות, הדעות עדיין מעורבות והמחלוקת נמשכת.

גוטנברג שנה לאחר מכן 2020

ינואר 2020 חדשות wordpress - חסום הנחיות לעיצוב

תיעוד ראשוני עבור ערכות נושא של WordPress המבוססות על חסימות

מפתחי ערכות נושא של וורדפרס, זה עשוי להיות הדאגה העיקרית שלך לשנה חדשה זו. ריאד בנגואלה הכין מסמך שמראה לכם כיצד נושאים הבנויים עם בלוקים בראש צריכים לעבוד. זה בוודאות לא הצורה הסופית של הנחיות אלה, אך ככל הנראה זוהי תחילתו של עידן חדש בפיתוח הנושאים בוורדפרס.

במסמך תמצאו את המצב הנוכחי של הנושאים המבוססים על חסימות במצב עריכה באתר מלא (עליו דיברנו באחד הסיכומים הקודמים שלנו), האופן בו צריך לבנות נושא בעקבות האתגרים החדשים של גוטנברג. עיין בפוסט זה כדי לראות את מבנה העיצוב המוצע, שלא נראה כי הוא שונה בהרבה מהמצב הנוכחי.

הצגת ערכות נושא של וורדפרס לשוק Bluehost

ממש בסוף דצמבר, Bluehost הודיעה על פרסום נושא שוק ותוספים בשיתוף עם MOJO Marketplace. תכונה זו כוללת מתן אפשרות למשתמשי Bluehost גישה לאוסף של מוצרי WordPress דרך לוח המחוונים של Bluehost.

שוק Bluehost יציג נושאים ותוספים של צד שלישי, וכל אחד יכול להצטרף למכירת מוצרים דרך פלטפורמה חדשה זו. כרגע, השוק פתוח רק למחברי ערכות נושא, אך מפתחי התוספים יוכלו לתרום בקרוב גם הם. כמובן, לא כל נושא יכול להפוך את הקיצוץ ל- Bluehost Marketplace, הוא צריך לעמוד בכמה הנחיות ראשון.

גם בדצמבר, Bluehost הודיעה על כך התרחבות להודו, המציעה את חבילת השירות המלא הכוללת מוצרים, תמיכה, מטבע מקומי ואתר חדש.

ינואר 2020 שוק וורדפרס חדשות כחולost

מאמרים נהדרים מרחבי האינטרנט

באנר של יום שישי השחור נעלם לא נכון: פרסום בתוספים חינם

יוסט הפך לנבל של קמפיין פרסום שנוי במחלוקת בבלאק פריידיי להצגת הבאנר שלהם במיליוני לוח מחוונים של וורדפרס ברחבי העולם. ברור שאנשים השתחררו מכעס ויואסט שיחרר מייד גרסת תוסף מעודכנת ללא הכרזה. אבל אנשים אל תשכח.

חבילת צבע אלפא חדשה זמינה

מעתה, כותבי ערכות נושא יכולים להוסיף בקרת צבע מתקדמת בהתאמה אישית, שכן צוות סקירת הנושאים רק הודיע ​​על השקת בורר הצבעים אלפא. החבילה כוללת צבעי rgba עם אטימות.

הצגת ShareABlock: דרך חדשה לשיתוף והורדת בלוק גוטנברג בחינם & עיצובים לתבניות

אם אתה מחפש חסימות חדשות, ShareABlock יכול להיות אחת מהתחנות שלך. ג’פרי קרנדנג יצר אתר זה בו משתמשי וורדפרס יכולים להוריד עיצובים ותבניות חסימות שונות. אם אתה רוצה לשתף את החסימה המותאמת אישית שלך, אתה יכול פשוט להירשם ולהעלות אותה כדי שאנשים אחרים יוכלו להשתמש בה באתרים שלהם.

גוגל משנה כיצד נוצרות תוצאות חיפוש מקומיות

גוגל פרסמה עדכון חדש בנוגע לאופן הצגת החברות המקומיות ב- SERP. באמצעות עדכון זה, גוגל מנסה להבין טוב יותר את המשמעות של כל שאילתה ולשייך אותה לעסקים המקומיים הרלוונטיים ביותר, גם אם העסק המדובר לא כלל את השאילתה הספציפית בתיאור או בשמה..

10 מגמות חשובות של קידום אתרים ב- 2020 שאתה צריך לדעת

כשחזור ל- SEO, הנה מה שחושב ש- Journal Search Engine Journal יהיה חלק מהפרק הבא בתחום זה. להלן 10 מגמות SEO שסביר להניח שנתקל בהן בשנת 2020.

מצב המילה: סיפור השקופיות

כך נראה שהשקופיות מאט מולנווג המשמשות להצגת ‘מצב המילה’ שלו ב- WCUS נעשו עם גוטנברג. להלן מידע נוסף על תהליך העיצוב (בנוסף, פשוט מצאת שימוש טוב נוסף בעורך החסימות).

למד כיצד לשלוט בחיפוש ב- SEO Bootcamp!

אם אתה מעוניין ללמוד SEO, תוכל להירשם ל- SEO Bootcamp, אירוע בחינם שיתקיים בתאריכים 21-23 בינואר. רבקה גיל תארח אותה באופן מקוון עבורך שלושה ימים ברציפות, עם הכשרה אינטנסיבית לקידום אתרים ושירות חי&א.

הכרזת הרמקולים שלנו – סיבוב 7

WordCamp Asia (21-23 בפברואר) החלה להכריז על דובריה בסוף נובמבר והיא נמצאת כעת בגל השביעי של הרשומות. אנו שמחים וגאים לציין שעמיתנו הארדפ אסראני יהיה אחד מהם. ��

5 דברים שלמדנו על ידי שליחת 4.1 מיליון דוא”ל BFCM

יום שישי השחור כבר מזמן איננו יודע, אני יודע. אולם חברות הסיקו מסקנות מעניינות לאחר האירוע ומשתפות אותנו בעובדות ותובנות מועילות. להלן התוצאות של Jilt בנושא שיווק בדוא”ל שעשויות לעזור לך יום אחד.

מגמות לעיצוב אתרים של וורדפרס לשנת 2020

כעת בואו נתמקד במה שמתקרב אלינו מבחינת עיצוב אתרים. WPMUDEV ערכה רשימה נחמדה של הסבירות ביותר להתממש תחזיות לשנת 2020. חבר’ה באלמנטור הידק גם אחד.

מה חדש בגוטנברג? (11 בדצמבר)

גוטנברג קיבל את העדכונים האחרונים של השנה בדצמבר הקרוב. הצוות פתר המון באגים ובעיות אך הוסיף גם תכונות חדשות בגרסה 7.1 של התוסף. תכונות אלה כוללות תמונות ברכה מוקפצות, תמונות שמציגות גרירה ושחרור, כותרות טבלה, בחירה משופרת מרובת בלוקים והתאמה לחסימה הניווט..

8 דברים שלמדתי לבנות אתר וורדפרס ללא קוד

והנה ‘וידוי’ מעניין של מפתח שלקח את האתגר לבנות אתר וורדפרס מבלי לגעת בכישורי הקידוד שלו. וורדפרס למשתמשים רגילים כפי שנראה בעיני מפתח … זה משהו מרגש לקרוא.

זה מכסה את סדר היום החדש של וורדפרס בינואר 2020 שלנו. כל מה שפספסנו?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

מתווה ומצגת מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map