Automattic רוכש Tumblr, תוכנית מחברים מהימנים בוטלה, עדכונים אוטומטיים ויכוח ��️ ספטמבר 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

זוהי המהדורה של ספטמבר 2019 של "החודש בוורדפרס עם CodeinWP."


היי לכולם, ברוך הבא לחזור לסיכום החדשות של וורדפרס בספטמבר 2019 שלנו! חלק מהצוות שלנו לא היה בתפקיד באוגוסט, כולל אותי. עכשיו חזרתי עם הסיפורים הטריים ביותר שהתרחשו בתחום הוורדפרס בחודש שעבר.

בזמן שתקראו את החדשות, החבורה מבוססת בוקרשט תהיה בדרך לנסיגה על שפת ההר עבור שילוב של רוגע וכיף. אבל רגע לפני שיצאנו לדרך, הקפדתי להשאיר אתכם עם כל הדברים החשובים שקורים בוורדפרס.

במהדורת החדשות של וורדפרס בספטמבר 2019 זו, Automattic רוכשת את Tumblr ו- Zero BS CRM, תוכנית המחברים המהימנים כבר לא קיימת, בעוד שהרעיון לעדכן אוטומטית של גרסאות וורדפרס ישנות לא הלך מבלי משים לב ולא הוסמך בקהילה..

אבל יש כל כך הרבה חדשות אחרות שאני רוצה לשתף אתכם, אז הקפידו לבדוק את כל הדברים ברשימה על ידי קריאת הסיכום המלא שלנו של ההצעות, ההודעות והכתבות המרגשות ביותר..

Automattic רוכש Tumblr, תוכנית מחברים מהימנים בוטלה, דיונים על עדכונים אוטומטיים - ספטמבר 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

ספטמבר 2019 חדשות וורדפרס

Automattic – יצרנית WordPress.com – רכשה את Tumblr

כל חדשות שמעורבות ב- Automattic עשויות תמיד להתיז גדול. זה קורה שוב לא רק בקהילה של וורדפרס אלא ברחבי עולם הטק. Automattic הביאה תחת הכנפיים מותג גדול נוסף ברכישת Tumblr מ- Verizon תמורת מה שעל פי הדיווחים מתחת לשלושה מיליון דולר, נפילה גדולה מ -1.1 באשליה ש- Yahoo שילמה עבור Tumblr בשנת 2013. נראה ש- Yahoo לא יכלה לשמור ההבטחה שלהם "לא לדפוק את זה".

מאט והצוות אמרו כי Tumblr עדיין יישאר מותג נפרד והם לא ישנו הרבה את הקצה הקדמי שלו. זה רק הצד האחורי שיקבל כמה התאמות, אך זה לא ישפיע על המשתמשים בצורה לא נעימה. לכן, אם אתה משתמש ב- Tumblr, אין מה לדאוג.

מיד לאחר מכן, Automattic רכשה גם את התוסף Zero BS CRM מתוך כוונה למתג אותו מחדש כ- Jetpack CRM. השם טרם אושר רשמית.

זה די מגניב. אינני יכול לחשוב על בעלים טוב יותר כיום מאשר Automattic לקהילת ההוצאה לאור הענקית של Tumblr. https://t.co/G9pVtpjKJ9

– מרקו ארמנט (@ marcoarment) 12 באוגוסט 2019

ספטמבר 2019 וורדפרס חדשות גירסאות ישנות על עדכונים אוטומטיים

הצעה: עדכון אוטומטי של גרסאות Old ל- 4.7

מה אתה עושה כדי למנוע בעיות אבטחה כאשר אנשים לא מעדכנים את גרסאות הוורדפרס הישנות באתרים שלהם? אתה מבצע את העדכון עבורם. לעת עתה זו רק הצעה שמגיעה מכמה תורמי ליבה של וורדפרס, שהפכו לוויכוח ארוך בקרב מפתחים, חברי קהילה ותורמים אחרים..

ההצעה מורכבת מ- "עדכון אוטומטי של האתרים שלא נתמכים לגירסה הנתמכת הישנה ביותר", גם אלו שעדיין משתמשים בגרסאות בין 3.7 ל -4.6 ישודרגו אוטומטית ל- WordPress 4.7 (הגרסה הישנה הנתמכת הנוכחית).

כמובן שלמנהלים תהיה אפשרות להגיד לא כאשר הם יקבלו את ההודעה לפני השינוי העיקרי באמצעות לוח המחוונים והדוא”ל.

סקירת הנושאים של וורדפרס מגרדת תוכנית מחברים מהימנים עקב משחקי ביקורת וסקירות לא עקביות

זה היה מגיע, אם תשאל אותי. תוכנית המחברים המהימנים, שצוות סקירת הנושאים מיושם בשנה שעברה, סבלה משינויים ותלונות רבות במהלך חייו של 16 חודשים.

התוכנית הופסקה באוגוסט הקרוב עקב חוסר עקביות, ביקורות לא רלוונטיות ומכיוון שהיא גרמה "יותר בעיות ממה שהיה פיתרון" – על פי ראש צוות ויליאם פאטון. תכנית מחברים מהימנים נלקחה עם קמצוץ מלח עוד מראשיתו, אולם הדחיות הכפילו את הרגע שמפתחי הנושאים היו צריכים לעבוד נוסף כדי להצטרף אליו. כתבנו על המגבלות הללו במהדורת החדשות שלנו ביוני 2019.

עכשיו הכל נגמר!

ספטמבר 2019 תוכנית ביטול הנושא של WordPress מבוטלת

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

 • בנה עבור גוטנברג: כיצד מחברים תוספים ונושאים מטפלים במעבר לגוטנברג
 • ספטמבר 2018 קומיקס w / CodeinWP … # Gutenberg #BadCode #MissionImpossible
 • 7 התוספים הטובים ביותר לבלוגים אוטומטיים עבור וורדפרס: התחלנו להתמודד עם כל אחד מהם

woocommerce 3.7 שחרור ספטמבר 2019 חדשות wordpress

WooCommerce 3.7 נחת

בעלי חנות וורדפרס, WooCommerce 3.7 בחוץ, לאחר שהייתה בפיתוח מאז אפריל. מהדורה זו היא בעיקר על חסימות ומשפרת את החוויה שלך עם עורך החסימה. בנימה זו הוא כולל חסימות מוצר WooCommerce 2.3, מה שמאפשר לך להוסיף ולנהל את כל מוצרי החנות שלך באמצעות בלוקים.

WooCommerce 3.7 העלתה את הרף גם כלפי דרישות מינימום של וורדפרס ו- PHP, כך שאלו מכם שרוצים לעדכן לגרסה אחרונה זו חייבים להפעיל לפחות PHP 5.6 ו- WordPress 4.9. אז אם אתה רוצה לחדש, עדכן תחילה!

תכלילים אחרים הם הגדרות דוא”ל נוספות לתוכן, מחולל קוד קופון אוטומטי ומערכת לניהול חבילות.

לוח זמנים והיקף וורדפרס 5.3

אם אתה תוהה כיצד מתפתח פיתוח הליבה של וורדפרס, זהו לוח השנה לטווח הקצר של המהדורה הבאה, יחד עם הצוותים והאנשים האחראים. ספוילר: WordPress 5.3 Beta 1 ייצא החודש!

לאחר שהבטא יעבור את המבחנים שלה, צפו למועמד לשחרור ראשון ב- 15 באוקטובר ובגרסה הרשמית והשלמה חודש לאחר מכן, ב -12 בנובמבר. מה המטרה הכללית של המהדורה האחרונה האחרונה של השנה? ציטוט: "ליטוש אינטראקציות שוטפות והופך את ממשקי המשתמש ידידותיים למשתמש יותר".

WordPress 5.3 לוח זמנים וצוות

מאמרים נהדרים מרחבי האינטרנט

לוגו של WordCamp Asia: מסע עיצובי

לאחר שהמהדורה הראשונה שלה תוכננה רשמית לפברואר 2020, ל- WordCamp Asia יש כעת לוגו רשמי. בדוק את הפוסט הזה כדי לראות איך הוא נראה ואיך המעצבים עלו עליו.

חברת ההורים של נינג’ס מייצרת את יום שבת דרייב רוכשת את CalderaWP

Automattic לא הייתה היחידה שרכשה הקיץ; יוצרי Ninja Forms התחברו עם קלדרה טפסים, במובן זה שהראשון רכש את התוסף של בונה גרור ושחרר. כמה מחברי CalderaWP יצטרפו ל- Saturday Drive כדי לעבוד יחד על שיפור שני הכלים.

php ועידה מרכז אירופה בוטלה עקב חוסר גיוון הדובר

והמינון של בעיות עולמיות עכשוויות … זהו עניין אחר המבוסס על תקינות פוליטית וגיוון שאילץ את מארגני ועידת PHP מרכז אירופה לבטל את האירוע. אתה חייב לאהוב את החיים בשנת 2019 … בכל מקרה, מארגני הוורדפרס שלנו אף פעם לא נותן לזה לקרות.

תורמי וורדפרס בוחנים את האפשרות של אירוע נגישות גלובלי

בדיוק כמו שלצוות Polyglots יש את הדבר שלו, תורמי וורדפרס עוקבים אחר אירוע נגישות גלובלי של יום שלם שיתרחש באופן וירטואלי. בדרך זו, תורמי הנגישות שאינם יכולים להשתתף ב- WordCamps יכולים לפגוש ולפתח פרויקט זה באופן מקוון.

השלום האחרון שלי מהמסבאה

לאחר 10 שנים של הפיכת WP Tavern לאחד המקורות המהימנים ביותר לחדשות וורדפרס, ג’ף צ’נדלר, מייסדו, נפרד מתרומה לאתר ויצא לדרך להתחלה חדשה. למרות שאין לו תוכניות קונקרטיות לגבי המשך הדברים הבאים, הוא יחכה להזדמנויות מאתגרות.

הצעה לפרויקט: WP Notify

וורדפרס כבר מספקת התראות במנהל, ומציינת סוגיות חשובות אודות האתר שלך. אבל החבר’ה בליבה עובדים כעת על שיפור המערכת והפיכת המשוב ליותר מוכוון למשתמש וברור, שמטרתו לתת למשתמש שליטה רבה יותר על מעשיו..

דיון בתוספי תכונה: מנגנון הסכמה וכניסה לביצוע לפרטיות המשתמשים

דיון נוסף הנוגע לפרטיות המשתמשים ורישום ההסכמות נמצא על השולחן. צוות הליבה מנסה למצוא אמצעי קל לקבל אישור של משתמשים על עיבוד הנתונים שלהם תוך מתן אפשרות להצטרף ולהצטרף לביטול הסכמה כרצונם. הפיתרון המוצע הוא תוסף תכונות.

וורדפרס מציעה תוכנית עבור 61% מאתרי WP המשתמשים ב- PHP מיושן

לכן, אם אתה מאלה שעדיין משתמשים בגרסת PHP ישנה באתר וורדפרס שלך, סביר להניח שאתה רואה התראה לדחף לעדכון במרכז השליטה שלך. מומחי וורדפרס ממליצים לך ללחוץ על עדכון לבטיחות האתר שלך.

מדוע הפעלת אתר אוניברסיטאי באמצעות וורדפרס אינה עומדת לדיון אקדמי

כיום אתרי אינטרנט ברחבי העולם פועלים יותר וורדפרס מכל פלטפורמה אחרת. אבל CMS שלנו עדיין לא ממש ביצע פריצת דרך בהשכלה הגבוהה. למה? מכיוון שלאף אחד אין זמן לתחזוקה נרחבת, לתמיכה, לניהול דיגיטלי, קל וחומר בעלויות הכספיות.

איך להכין אתר וורדפרס בשנת 2019 – מדריך האולטימטיבי DIY

אם אתה רוצה לבנות את אתר הוורדפרס הראשון שלך מאפס, לבד, כל מה שאתה צריך זה מדריך מקיף, שלם. זה מגיע עם כל השלבים שעליך לבצע כדי להשיק אתר בהצלחה.

10 טיפים לתרגול הטוב ביותר עבור GIF מונפשים בדוא”ל

רוצה להפוך את המיילים שלך למהנים יותר? אתה יכול לכלול GIFs לדינמיקה טובה יותר. אלה כמה טיפים נחמדים כיצד לעשות זאת נכון, בלי להרגיז אנשים.

קומיקס הטכנולוגיה הטוב ביותר של שנת 2019 (עד כה) w / CodeinWP … # מפתחים # גוטנברג # המרות

ובגלל שאנחנו אוהבים להתייחס לקוראים שלנו עם דברים מגניבים, יש לנו בונוס עבורך שמציע הקומיקס הפופולרי ביותר שלנו משנת 2019, המכונה גם אלה שקיבלו אהבה שלמה במדיה החברתית. אתה לא רוצה לפספס אותם!

זהו זה לספטמבר 2019. כל מה שפספסנו?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map