מועמדים לשחרור וורדפרס 5.3, אוצרים של נושאים מומלצים, BuddyPress 5.0 ��️ נובמבר 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

זוהי המהדורה של נובמבר 2019 של "החודש בוורדפרס עם CodeinWP."


הי חברים של וורדפרס, ברוכים הבאים לסבב ההפצה שלנו בנובמבר 2019 חדשות וורדפרס והתכוננו לאוסף מרגש של סיפורים והכרזות מגניבים מהמערכת האקולוגית של וורדפרס. במקרה שפספסת את המהדורה האחרונה שלנו, תוכל להתעדכן במהירות על ידי עיון בנושאים כאן.

עכשיו כשאתה במהירות, בוא נעבור לאירועים האחרונים!

החודש מועמד השחרור של וורדפרס 5.3 יוצא לבדיקה, החלק המוצג בספריית העיצוב של וורדפרס יקבל שיפוץ מאוצר, BuddyPress מאמצת את עורך החסימה והמגבלה של PHP עבור תוספים עומדת על PHP 7.2.

אבל זה רק קצה הקרחון. הישארו איתנו עוד כמה דקות וקראו את כל החדשות המדהימות שהסתובבו בקהילה של וורדפרס.

בואו נתחיל!

מועמדים לשחרור וורדפרס 5.3, אוצרים של נושאים מוצעים, BuddyPress 5.0 - נובמבר 2019 חדשות וורדפרס

נובמבר 2019 חדשות וורדפרס

וורדפרס 5.3 RC3

וורדפרס 5.3 כמעט כאן. בזמן שאנחנו מחכים להתאמות הסופיות, יש לנו סיכוי לנסות את המועמד לשחרור השלישי, הקרוב ככל האפשר לגרסה הרשמית שתצא ב -12 בנובמבר..

צוות הליבה של וורדפרס מבקש את עזרתכם בהתחקות אחר הבעיות והטעויות הפוטנציאליות, כך שיוכלו לנקות את הכל במועד. אתה יכול לבדוק על ידי התקנת ה- תוסף בודק בטא וורדפרס או על ידי הורדה ישירה של שחרר מועמד.

בדוק את תכונות ושיפורים חדשים בוורדפרס 5.3 הקרוב!

נובמבר 2019 חדשות וורדפרס - WordPress 5.3 משחרר את המועמד

ערכות הנושא המוצגות של WordPress.org בנובמבר 2019 חדשות WordPress

רשימה מאוחרת של ערכות נושא מובילות המגיעות לספריית הנושאים

זו קטע חדשות מעניינות. אתה בטח מכיר את אוסף העיצובים שמופיע בלוח המחוונים של וורדפרס כשרוצים להוסיף נושא חדש לאתר שלך (ערכות נושא → הוסף חדש). מה שהיית רואה בכרטיסייה המוצגת הייתה רשימה אקראית שנוצרה מתוך המספר הכולל של העיצובים הזמינים ב- WordPress.org.

עד מהרה, הנושאים האקראיים האלה כבר לא יהיו אקראיים. מאז המילה "מומלצים" מרמז על משהו מיוחד או ייחודי בנושא, הבחירה הנוכחית אינה רלוונטית ויכולה לרמות את המשתמש במידה מסוימת.

התוכנית הנוכחית היא לקיים פגישה כל 2-3 שבועות שבהם אנשים יכולים להמליץ ​​על נושאים – על סמך מראה ייחודי, קוד, איכות ותכונות בולטות אחרות.

בעוד שהכללים המדויקים עדיין באוויר, הצוות נוטה רק לקבל 100% ערכות נושא בחינם ללא מכירת מכירה מסחרית, כדי להימנע מאינטרסים כספיים הממלאים תפקיד שמומלץ לנושאים..

BuddyPress 5.0.0 "לה גוסטו"

חבר אחר ישן מתכונן לחסימות. BuddyPress משחררת את גרסת 5.0.0 שלה, בשם "לה גוסטו", הכניסה לתכנית את ה- API REST של API, ממשק API להזמנות חדש, מידע על מסך בריאות האתר וממשק חדש לניהול חברי קבוצה.

יתר על כן, מחברי BuddyPress מכינים את הכלי לעידן הבלוקים, כולל פאנל חדש במכניסת הבלוקים המסייע למפתחים לארגן את הבלוקים המותאמים אישית שלהם תחת קטגוריית BuddyPress. משתמשים יכולים גם לצפות עוד יותר לפונקציונליות של עורך חסימות ב- BuddyPress 6.0.

BuddyPress 5.0 - לה גוסטו

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

 • נובמבר 2017 קומיקס w / CodeinWP … #WordPressUpdates #Donations #SSL
 • נובמבר 2018 קומיקס w / CodeinWP … #Freelancing # וורדפרסTemas #Bugging
 • עשרת העיצובים הטובים ביותר של וורדפרס בחינם בנובמבר 2015

#NeverGiveUP קמפיין 2019

קמפיין #NeverGiveUP 2019

WP&UP הוא צוות של אנשים המבקשים להציע תמיכה נפשית ורגשית לקהילה של וורדפרס. הם החלו לאחרונה את קמפיין #NeverGiveUP, המספק שירותי תמיכה וייעוץ (SCS) ל- WordPress-ers שצריכים לדבר עם מישהו על המאבקים הפנימיים שלהם..

המטרה הסופית של הפרויקט היא לקיים קהילה בריאה יותר. המאמצים של ה- WP&צוות UP מקים עלויות, כמו כל יוזמה אחרת. אם אתה רוצה לעודד אותו ולהמשיך לצמוח אותו, אתה יכול לתרום באמצעות הקישור למעלה. בכך אתה עוזר לחברי וורדפרס ידועים ובלתי מוכרים לקבל עזרה ועזרה אנונימיים.

WordPress.org פולט מקסימום PHP עבור מדריך התוספים לגרסה 7.2

לא מזמן, PHP 7.0 הייתה הגרסה המינימלית הנדרשת עבור התוספים במאגר, אך היא עומדת להשתנות. בתור שחרור PHP 7.4 מתקרב, WordPress.org הודיעה על מגבלה חדשה למפתחי תוספים: PHP 7.2.

צוות הליבה של וורדפרס מאמין שמאחר ש- PHP 7.2 יצא לפני כמעט שנתיים, זה לא אמור להיות נושא גדול עבור מחברי התוספים להסתגל לשינויים. וורדפרס תשלב תמיכה מלאה ב- PHP 7.4 במהדורת 5.3 ואילו PHP 7.2 תאבד תמיכה פעילה ב -30 בנובמבר 2019.

WordPress.org פולט מקסימום PHP עבור מדריך התוספים לגרסה 7.2

מאמרים נהדרים מרחבי האינטרנט

חיוב של $ 2 / RSVP של Meetup נראה מוגדר להפעלת יציאה

עוד חודש, עוד שערוריה! יתכן שתצטרך לשלם אגרה של $ 2 כדי להזמין את המקום שלך בפעם הבאה עבור אירועים מסוימים ב- Meetup. שינוי התמחור הזה הוצג החודש אך שמרו על רוגע, קבוצות וורדפרס אינן כפופות לכלל זה. עדיין.

מאט מולנווג ודייויד היינמאייר הנסון דנים בנתח השוק של וורדפרס, מונופולים וכוח בקהילות קוד פתוח

אם אתה אוהב שיחות עמוקות וסותרות, אתה חייב לקרוא את חילופי תשובות בין מאט מולנווג לדייויד היינמאייר הנסון (מייסד שותף של באסקאמפ) על נתח שוק, מונופולים וכוח במרחב הקוד הפתוח. שני אנשי העסקים חידשו את דיון ההוראה בפודקאסט, כך שאם נהניתם בטוויטר תוכלו לשמוע את סרט ההמשך כאן.

אין יותר הודעות מעורבות אודות HTTPS

אם עדיין יש לך דפים או אלמנטים (תמונות, קטעי וידאו, סקריפטים, גיליונות סגנונות, הדגמות) באתר שלך הפועלים ב- HTTP, הגיע הזמן לשנות את כולם ל- HTTPS. לא משנה אם התחום הראשי שלך משתמש בזה האחרון; אם לא תוסיף את זה לכל דפי האינטרנט והמקורות העליונים שלך, Chrome יתקדם בהדרגה לחסימת המשאבים האלה.

המו”ל הראשון משיק מחדש באמצעות Newspack

זוכר את ניוזפק, היוזמה של Automattic ללא מטרות רווח לעיתונאים? אל סובראנו, אתר חדשות צ’ילה, הוא המו”ל הראשון שהשיק (מחדש) פלטפורמה זו. "העבודה עם צוות הפיתוח של Newspack הייתה מסע של גילוי", אמר מנכ”ל הפרסום.

GoDaddy ו- WooCommerce מצטרפים לכוחות כדי להקל על מסחר אלקטרוני באמצעות WordPress וקל יותר מאי פעם

GoDaddy, חברת האירוח הפופולרית בעולם, בדיוק השיקה שותפות חדשה עם WooCommerce שתעזור לכם להקים חנות מקוונת. בנוסף לשילוב WooCommerce בתהליך האובייקטים, תוכנית ה- eCommerce החדשה של GoDaddy המנוהלת באמצעות וורדפרס מעניקה לך גישה חופשית לתוספי WooCommerce מובחרים ולנושאי עיצוב הניתנים להתאמה אישית, כולל הרחבות פופולריות כמו מנויי WooCommerce ותוספות למוצרים..

Automattic הפסיק פיתוח פעיל בתוסף עריכת זרימה

ערוך זרימה, התוסף שמטרתו לעזור לצוותי התוכן להתארגן טוב יותר, כבר לא יהיה זמין להמשך פיתוח ותמיכה. Automattic לא פרסמה עדכון על זה במשך תשעה חודשים, וזה היה משתמש לא מרוצה ששאל את הצוות לגבי התוכניות שלו ביחס לתוסף..

מארק דייויס מצטרף לאוטמטיק כמנהל הכספים הראשי

אנו נישאר בחצר האוטומט עוד קצת. לחברת האם של WordPress.com יש מנהל כספים חדש (CFO) באדם של מארק דייויס, מנהל הכספים לשעבר של ויוינט. עיין בפוסט זה כדי לגלות יותר אודות החבר החדש ב- Automattic.

מה חדש בגוטנברג?

מה חדש בגוטנברג? תיקוני באגים ושתי תכונות עיקריות: רקעים צבעוניים לגוש הכפתור (אתה יכול לבחור דפוס מעבר צבע לכפתורים במקום צבע בודד) ו- ספר סיפורים תמיכה למפתחים.

מגמות הסחר האלקטרוני העליונות של 2019 לשים עין

עכשיו כשאנחנו מתקרבים לסוף 2019, הבה נבדוק סקירה זו של מגמות המסחר האלקטרוני שעשוי לראות יותר בחודשים הקרובים (והשנה). הוא כולל מיילים אינטראקטיביים ובוטים.

התנועה ללא קוד – בניית אפליקציות & סטארטאפים ללא קוד

בהתחשב בצמיחה של בוני דפים וגרירה ושחרור ובוני אתרים, האם זה טוב שכולם יביאו אתרים? לא הייתי אומר שזה מהווה איום על מפתחים, מכיוון שכולנו יודעים שזה רחוק מלהיות נכון, אבל זה עדיין משפיע על איך ומי יכול לבנות אתרים בימינו. זה קריאה טובה, בדוק את זה.

מדריך מלא למכירות עדינות, חבילות מוצרים ומכירה חוצה ב- WooCommerce

רוצה למכור יותר ממה שאתה עושה בדרך כלל? יש טריקים קטנים שאפשר לנסות לגרום לאנשים לקנות יותר ממה שהם תכננו בתחילה. אין בזה שום דבר רע, זה פשוט איך שיווק עובד.

וזה מסכם את מערך החדשות של וורדפרס בנובמבר 2019 שלנו. כל מה שפספסנו?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

מתווה ומצגת מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map