5 הכלים הטובים ביותר לפיתוח וורדפרס המקומי בהשוואה לשנת 2020

אם אתה מפתח וורדפרס, סביר להניח שאתה עושה את רוב העבודה שלך בסביבות מבחן. ככה, אתה יכול להתעסק עם התוספים, העיצובים והאתרים שלך כל מה שאתה רוצה בלי לשבור דבר אמיתי. השאלה היחידה היא, אילו כלי פיתוח וורדפרס מקומיים הם המתאימים ביותר לצרכים שלך?


בחירת התקנה עלולה להסתבך, מכיוון שיש המון אפשרויות זמינות. חשוב מכך, זרימת העבודה שלך תשתנה בהתאם לבחירתך, ולכן חשוב לדעת מהן האפשרויות שלך ואילו תכונות הן מציעות לך.

במאמר זה, אנו הולכים להכיר לך חמישה מכלי הפיתוח המקומיים המועדפים על WordPress שלנו, כולל:

 • DesktopServer
 • XAMPP
 • MAMP
 • נמרץ
 • מקומי ליד גלגל תנופה

נספר לכם כיצד הם עובדים, ונשווה את קלות השימוש, התכונות והמחירים שלהם. בואו ונעלה את המופע הזה על הכביש!

כלי פיתוח וורדפרס מקומיים

מדוע חשוב לבחור בכלי הפיתוח המקומיים הנכונים של וורדפרס

למידה לקוד קשה מספיק וחיפוש עזרה באינטרנט לא תמיד מנווט אותך בדרך הנכונה.

אך אפילו אם לוקחים בחשבון זאת, כלי פיתוח מקומי של וורדפרס הם עדיין דבר שאפילו מתחילים שלמים לפיתוח וורדפרס יכולים להרוויח ממנו.

יישום שינויים בסביבה חיה מבלי לבדוק אותם לפני כן הוא מתכון לאסון. אם אחד העדכונים שלך ישבור את האתר שלך, לא תהיה לך ברירה אלא לשחזר אותו מגיבוי קודם, או לנסות לתקן את הבעיה באופן ידני.

כך או כך, זה הזמן שבו האתר שלך לא עובד כמו שצריך, ומשתמשים עשויים להבחין בבעיה.

זו הסיבה שרבים ממפתחי וורדפרס מנוסים מעדיפים להשתמש מקומיים או סביבות בימוי למטרות בדיקה. שני הכלים יכולים להשיג את אותה מטרה, אך הם אינם אותו הדבר. לדוגמה, ניתן לגשת לסביבות מקומיות רק מרשת, ואינך זקוק לחיבור אינטרנט כדי להגדיר אחת או לעבוד איתה. לעומת זאת, אתרי הבמה מוגדרים בשרתים חיים, מה שהופך אותם לטובים יותר עבור מבחני ביצועים.

במאמר זה, אנו נתמקד בכלי פיתוח מקומיים של וורדפרס. אם עדיין אין לך פיתרון מועדף, להלן כמה מהתכונות שתרצה לפקוח עליהן בעת ​​בחירת אחת מהן:

תמיכה באתרים מקומיים מרובים.

אחד היתרונות של כלים מקומיים הוא שתוכלו להקים כמה אתרים במקביל שרק תרצו. ככה, תוכלו לעבוד על מספר פרויקטים בבת אחת.

סביבות עצמאיות לכל אתר.

כלים מסוימים מאפשרים לך להגדיר סביבות ממוירות לכל אתר וורדפרס. לדוגמה, אתה יכול לקבל אתר אחד שמריץ את PHP 5 ואתר אחר באמצעות PHP 7, שיעבוד זה לצד זה ללא כל בעיה.

ניהול פרויקטים פשוט.

באופן אידיאלי, כל כלי פיתוח מקומי שתבחרו אמור להקל ככל האפשר להוסיף ולמחוק פרויקטים חדשים של וורדפרס. ככה, לא תבזבזו זמן רב בהקמת סביבות חדשות או ניקוי לאחר הבדיקות שהושלמו.

מיפוי תחום פשוט.

ברוב המקרים, תרצה למפות כל אתר מקומי לשם תחום שקל לזכור אותו. אתה יכול תמיד עשה זאת באופן ידני, אבל עדיף אם הכלי שנבחר יעזור לך בתהליך.

לבסוף, חשוב לציין כי אם אתה חלק מצוות פיתוח, תרצה להתייעץ איתם לפני שתקבל החלטה. אחרי הכל, רוב הסיכויים שהקבוצה כולה תשתמש בכלי אחד, כך שלכולכם תהיה גישה לאותה מערך של תכונות. כאשר כל אחד מחברי הצוות שלך משתמש בכלי פיתוח מקומיים שונים, התוצאה יכולה להיות סיוט לוגיסטי.

חמישה כלי פיתוח וורדפרס מקומיים השוו (על קצה המזלג)

יש לנו הרבה אדמה לכסות בפוסט הזה. אז אם אתם מחפשים השוואה מהירה, הסתכל בטבלה הבאה:

הכלי הטוב ביותר לפיתוח וורדפרס מקומי בהשוואה

DesktopServer
XAMPP
MAMP
נמרץ
מקומי ליד גלגל תנופה

האם זה משתמש במכונות וירטואליות?
האם אתה יכול להקים אתרי אינטרנט רבים של וורדפרס?עד שלוש (באמצעות הגרסה החינמית)✅ (עם קצת התעסקות)✅ (עם קצת התעסקות)
האם זה קל לשימוש?קשה יחסיתקשה יחסיתקשה יחסית
האם זה מאפשר לך להגדיר סוגים שונים של סביבות?✅ (לתואר)✅ (לתואר)
האם תוכלו להתחיל ולעצור אתרים כרצונכם?
האם זה עוזר לך למפות שמות דומיין לאתרים מקומיים?
האם זה כולל לוח מחוונים שאתה יכול להשתמש בו?
מחירגרסאות חינמיות ופרמיות זמינותחינםגרסאות חינמיות ופרמיות זמינותחינםחינם

אם אתה חושב שאתה יכול לקבל החלטה מושכלת המבוססת רק על מידע זה, אל תהסס לעצור כאן. עם זאת, אנו ממליצים לך להמשיך לקרוא, כך שתקבל רעיון ברור יותר לכל מה שכל אחד מהכלים הללו יכול להציע לך.

חמישה כלי פיתוח וורדפרס מקומיים בהשוואה (במלואה)

כשמדובר בכלי פיתוח מקומיים של וורדפרס, ישנם ארבעה היבטים עיקריים שעליך לקחת בחשבון:

 • איך הם עובדים,
 • כמה קל להשתמש בהן,
 • אילו תכונות הם מציעים,
 • טווח המחירים שלהם.

אם תשווה בין כל אחד מהכלים המשתמשים בקריטריונים האלה – וזה בדיוק מה שנעשה בסעיפים הבאים – יהיה לך את כל המידע הדרוש בכדי שתבחר בחירה חכמה. בואו ונתחבר!

1. DesktopServer

DesktopServer

DesktopServer הוא כלי של Windows ו- macOS המאפשר לך ליצור אתרי אינטרנט רבים של וורדפרס מקומיים באמצעות אשף פשוט אחר צעד. למרות העובדה שיש גרסה חינמית של הכלי, אתה עדיין צריך להירשם כדי להוריד אותו, וזה מחיר נמוך לשלם.

ככל שנוח השימוש, כלי פיתוח מקומיים של וורדפרס אינם הופכים להרבה יותר פשוטים מאשר שרת שולחן העבודה. כשאתה מגדיר אותו לראשונה, הוא יתקין את כל התוכנות הדרושות לו כדי להפעיל את WordPress באופן מקומי. לאחר מכן תוכלו להפעיל מחדש את התוכנית בכל פעם שתרצו ליצור או למחוק אתר וורדפרס מקומי.

לאורך כל תהליך היצירה תוכלו לבחור איזו גרסה של וורדפרס להתקין עבור האתר שלכם, וכן להקצות לו שם תחום.

באמצעות DesktopServer.

בסך הכל, DesktopServer מציע חוויה פונקציונלית עם מעט מאוד סלסולים, אבל זה לא בהכרח דבר רע. אם כל מה שאתה מחפש הוא כלי פשוט שעובד בצורה אמינה, זו יכולה להיות אפשרות סולידית.

Features תכונות עיקריות:

 • כולל אשף שיעזור לך להקים אתרי אינטרנט חדשים וורדפרס מקומיים.
 • מאפשר לך למפות דומיינים לאתרים המקומיים שלך.
 • מאפשר לך לשכפל או למחוק את האתרים שלך בכל עת.
 • מאפשר לנהל עד שלושה אתרים מקומיים, באמצעות גרסת התוכנה החינמית.
 • תומך אפאצ’י, MySQL, ו- PHP 5.5.

כשמדובר בתכונות, הגרסה החינמית של DesktopServer מוגבלת מעט. יש המון כלים לפיתוח וורדפרס מקומיים המציעים תכונות חזקות יותר שיעזרו לך לנהל את האתרים שלך (אותם נסקור בקרוב), למרות שלעתים הם יכולים להפריז יותר מדי. בכל הנוגע לגורמים מגבילים, אנו אומרים שהאכזבה הגדולה ביותר היא העובדה ש- DesktopServer תומך רק בסוג יחיד של סביבה: שרת Apache שמריץ PHP 5 ו- MySQL.

כדי להיות הוגנים, הרבה אתרי וורדפרס משתמשים באותה סביבה. עם זאת, כמפתח, ייתכן שתרצה לקבל יותר שליטה על שלך. אם זה המקרה, תצטרך לבדוק אפשרות אחרת.

�� מחיר:

עד כה דיברנו רק על הגרסה החינמית של DesktopServer. יש גם אלטרנטיבה פרימיום, שמתחילה ב -99.95 $ לשנה. תמורת כסף זה אתה מקבל גישה למספר תכונות נוספות, כולל תמיכה ב- רב-מקום, היכולת לייצא ולארכוב את מערכי הבדיקה שלך, ואפשרות ליצור ‘טביעות תוכנה’ של וורדפרס..

תכונה אחרונה זו מאפשרת לך לאחסן הגדרות ספציפיות ולאחר מכן להשתמש בהן כדי לפרוס אתרים במהירות רבה יותר. לדוגמה, אם יש קומץ תוספים ונושאים שאתה רוצה להגדיר בכל אחד מהאתרים שלך, אתה יכול ליצור תוכנית של תצורה זו ולאחסן אותה לשימוש מאוחר יותר..

רישיון פרימיום של DesktopServer מזכה אותך גם בעדכונים במהלך כל השנה. בנוסף, אתה יכול להשתמש ברישיון יחיד למספר מחשבים, מה שהופך אותו לאופציה הגונה עבור צוותים בתקציב.

2. XAMPP

xamp

XAMPP הוא ראשי תיבות העומדת באפצ’י, MariaDB, PHP, ו פרל. במילים אחרות, זה אורז את כל התוכנות הדרושות לכם להפעלת וורדפרס.

כלי פיתוח מקומי זה מגיע בשני טעמים: XAMPP רגיל ו- XAMPP-VM.

הראשונה רק מתקינה את התוכנה שהזכרנו קודם בספריה במחשב שלך, ואילו האחרונה מגדירה הכל במחשב וירטואלי של לינוקס.

הגרסה הרגילה של התוכנה זמינה עבור Windows, מערכות מבוססות לינוקס ו- macOS. לעומת זאת, XAMPP-VM זמין רק ל- macOS. עם זאת, אנו נתמקד בגרסת ה- XAMPP הלא-VM הרגילה לצורך השוואה זו.

מה ש- XAMPP עושה זה להגדיר מחסנית תוכנה במחשב שלך, אבל זה לא עוזר לך להתקין WordPress. הפלטפורמה מציעה כמה מתקינים עצמאיים עבור מערכות ניהול תוכן שונות (CMS), אך אנו יותר חלקים מלעשות דברים באופן ידני.

אם אתה אותו דבר, הנה מה שמותר לך כשמדובר בהתקנת וורדפרס עם XAMPP.

לוח המחוונים של XAMPP.

בתור התחלה, יהיה עליכם להגדיר את הערימה ולוודא שכל השירותים עובדים. ואז, תצטרך לעשות זאת ליצור בסיס נתונים עבור אתר וורדפרס שלך, הורד את הגרסה האחרונה של CMS, פרסם אותו והגדר כמה קבצים באופן ידני. רק אז אתה צריך להפעיל את מתקין וורדפרס, ועדיין תצטרך למפות את האתר החדש שלך לתחום שתוכל לזכור (אם תרצה).

Features תכונות עיקריות:

 • מאפשרת לך להגדיר ערמת תוכנה הכוללת Apache, MariaDB, PHP ו- Perl.
 • מספק אפשרות לבחור מבין גרסאות XAMPP מרובות, תלוי באיזה שחרור PHP אתה רוצה להשתמש.
 • מציע חווית וורדפרס מקומית מבוססת VM, אם אתה משתמש ב- macOS ומוריד את הגירסה המתאימה.
 • מאפשר לך להשתמש בכלי לוח מחוונים פשוט לניהול כל השירותים החדשים שלך.
 • מאפשרת להגדיר את WordPress באופן ידני, או להשתמש במתקין עצמאי (אם תרצה).

כמפתח, אתה עשוי להעריך ש- XAMPP מאפשר לך לקבל את הידיים שלך מעט יותר מלוכלכות לעומת כלים כמו DesktopServer. במקרה זה אתה מקבל שליטה מלאה על כל אחד ממרכיבי הערימה שלך. לדוגמה, אתה יכול להתחיל ולעצור את שרת Apache שלך ​​בכל עת באמצעות מספר לחיצות, או למפות את השירות ליציאות שונות. אתה מקבל גישה גם ליומנים מפורטים ועוד.

XAMPP מספק לך סביבה מושלמת להפעלת וורדפרס, אך זה לא שירות המותאם ל- CMS. זה אומר שתצטרך להתעסק בכמה אפשרויות רק כדי להגדיר הכל. יתר על כן, הדברים מסתבכים מעט אם אתה רוצה להשתמש ב- XAMPP כדי להפעיל יותר מאתר וורדפרס בו זמנית. זה בטח שום דבר שאי אפשר להתמודד איתו – אבל זה יותר עבודה מאשר להשתמש בכלי שתוכנן עם וורדפרס בראש.

בסך הכל, XAMPP מציע התאמה אישית ברמה פנטסטית המאפשרת לך לעשות כמעט כל מה שתרצה. זה לא כלי נהדר למתחילים, עם זאת, וזה לא הפיתרון הפשוט ביותר לעבוד איתו..

�� מחיר:

XAMPP היא חבילת קוד פתוח 100%. אין גרסת פרימיום עם תכונות נסתרות, כך שאתה חופשי להשתמש בה בכל דרך שתמצא לנכון.

3. פגם

לפגוע

בדרכים רבות, Apache, MySQL, PHP (MAMP) שלי דומה מאוד ל- XAMPP. זוהי גם ערמת תוכנה המאפשרת לך ליצור אתרי וורדפרס (וכל סוג אחר של אתר).

תהליך השימוש בכלי זה פועל בדיוק כמו עם הבחירה הקודמת שלנו. אתה מגדיר את הערימה, יוצר בסיס נתונים ואז עובר על התנועות של הגדרת WordPress באופן ידני. עם זאת בחשבון, בואו נתמקד במה ההבדלים הגדולים ביותר בין שני הערימות.

ראשית, MAMP זמין רק עבור Windows ו- macOS. ישנן מספר גרסאות לבחירה עבור כל מערכת הפעלה, תלוי באיזו גרסת PHP ברצונך להגדיר. בנוסף, אתה מקבל גישה להרבה תוכנות נוספות, כולל פייתון, Perl, phpMyAdmin, ועוד.

בפועל הדבר מתורגם לאפשרויות נוספות בכל הקשור ליצירת אתרים ואפליקציות מקומיות. אולם ככל שמדובר ב- WordPress, רוב הסיכויים שלא תצטרך להשתמש באף אחת מתוכנות אלה. עם זאת, יש להם כמה תוספות נחמדות, למקרה שתעבוד על סוגים אחרים של פרויקטים הזקוקים להם.

החיסרון הגדול ביותר בשימוש ב- MAMP לעומת XAMPP הוא שהראשונים אינם מציעים מתקינים עצמאיים ליישומים פופולריים כמו WordPress. למען ההגינות, זו רק מגבלה אם אינך רוצה להקים אתרים באופן ידני. אם זה המקרה, סביר להניח שעדיף שתשתמש בכלי יעיל יותר.

לוח המחוונים של MAMP.

Features תכונות עיקריות:

 • מאפשרת לך להגדיר סביבה המבוססת על Apache, MySQL ו- PHP.
 • מאפשר לך להשתמש בגרסאות שונות של התוכנה, תלוי באיזה מהדורת PHP ברצונך להגדיר.
 • תומך בהרבה שפות נוספות, כולל פייתון ופרל.
 • מספק אפשרות להגדיר באופן ידני אתרי וורדפרס מקומיים.

כשמדובר בתכונות, MAMP מציעה שליטה קצת פחות על כל אחד מרכיבי הסביבה שלך מאשר XAMPP. זה גם מגיע עם לוח מחוונים משלו, אך הוא מספק פחות אפשרויות. הבדל זה – מעבר לכל האחרים – הופך אותו לבחירה מצוינת אם אתם מחפשים כלי קל יותר לניהול. אתה עדיין מקבל גישה כמעט לכל אותן תכונות, אך MAMP פשוט להתרגל אליהם.

�� מחיר:

לאורך קטע זה התמקדנו רק בגרסת ה- MAMP החינמית. עם זאת, יש גם כאלה אפשרות פרימיום זמינה. זה מתחיל ב 59 $ עבור macOS ו- Windows גם אם הקודם מקבל עדכונים קבועים יותר ותמיכה טובה יותר.

MAMP Pro מספק לך הרבה יותר אפשרויות, כגון היכולת להגדיר נגינקס שרתים, כלי בדיקה לנייד ועורך מובנה. אם אתה ושאר הצוות שלך משתמשי macOS, כל התכונות הללו הופכות את MAMP לבחירה חזקה מבין כלים רבים לפיתוח WordPress המקומי..

4. נמר

נועז

עד כה כיסנו כמה כלי פיתוח מקומיים של וורדפרס שדומים זה לזה. עכשיו הגיע הזמן למשהו קצת אחר.

נמרץ הוא כלי המאפשר לך להפעיל מספר מחשבים וירטואליים במחשב שלך ולהשתמש בהם כסביבות לפרויקטים שלך.

אם מעולם לא השתמשת בתוכנית כמו Vagrant, אתה עשוי לחשוב שזה נשמע כמו יותר מדי צרות.

אחרי הכל, יתכן ששמעת שאתה זקוק למחשב חזק מאוד להפעלת מכונות וירטואליות מרובות. זה נכון במידה מסוימת, אבל זה גם תלוי במה אתה רוצה להשתמש במכונות האלה. אם אנחנו מדברים על פיתוח מקומי באינטרנט, דרישות המערכת אינן תלולות כל כך.

יתר על כן, Vagrant הופכת את כל תהליך הגדרת הסביבה לבריזה. לאחר התקנת התוכנה תוכלו להתקדם ולהוריד אחת מהן שלל התיבות המוגדרות מראש הקהילה שלה כבר יצרה. אם אתה רוצה להתקין את סביבת הוורדפרס המושלמת עם כמה לחיצות, יהיה לך הרבה תיבות פופולריות לבחירה. רוב הסיכויים שתמצאו אחד שמציע בדיוק את מה שאתם צריכים.

מבט על Vagrant משורת הפקודה.

אתה יכול גם לספק מכשיר וירטואלי משלך, ולהשתמש בשורת הפקודה כדי להגדיר את הדברים בדיוק כפי שאתה רוצה אותם. לאחר מכן תוכל לשתף את הסביבה שלך עם כל חבר אחר בצוות שלך. ככה, לא כולכם צריכים להתעסק עם קביעת התצורה של תוכנות וערימות באותה צורה – Vagrant עושה הכל בשבילכם.

לבסוף, אנו מגיעים להבדל החשוב ביותר בין Vagrant וכלים כמו XAMPP או MAMP. עם האחרון, אתה תמיד מסתכן בהתקנת פיסת תוכנה המשבשת את ההתקנה של הסביבה שלך. אחרי הכל, אתה משתמש במחשב שלך כשרת. בעזרת כלי כמו Vagrant, כל סביבה קיימת בנפרד במחשב שלך. זה אומר שאתה יכול לקבל שרת שמריץ Nginx ואחר עם Apache בשתי מכונות Vagrant נפרדות, ולא להיתקל בבעיות.

עד כה Vagrant נשמע ככל הנראה כאופציה חזקה. זה הגיוני – זה גם אחד הכלים האהובים עלינו. עם זאת, אינך צריך לקחת את שיקול דעתנו לפי ערך נקוב. להלן ציטוט של פרימוז סיגלר, מפתח ערימה מלא ומנכ”ל ProteusThemes, על אהבתו לוואגראנט:

פרימוז סיגלר

פרימוז סיגלר
מנכ”ל תעשיות חלבון

כשמדובר בסביבות הפיתוח המקומיות האהובות על וורדפרס שלי, יש לי שתיים, למעשה. שניהם הם וירטואליזציות המנוהלות על ידי Vagrant. זה לבד חשוב, מכיוון שהוא מאפשר לי ולכל הצוות של Proteus Themes לסביבת פיתוח עקבית במכונות ומערכות הפעלה שונות..

הראשון בו אנו משתמשים כסביבת הפיתוח העיקרית לנושאים שאנו מפתחים. זהו מזלג שונה של פרויקט השורשים / הטרלי. הוא מפעיל מערמת Ubuntu 16.04 nginx + mariadb + php-fpm.

השנייה בה אני משתמש יותר ויותר היא ווקר. זוהי סביבת פיתוח של וורדפרס מבוססת-דוגר עם כלים כמו WP-CLI מובנה, והיא מאפשרת טיפוס מהיר של אבות-טיפוס, יצירת התקנות WP טריים ללא תופעות לוואי תוך 5 שניות, ומעבר בין מקרים אלה בקלות. בסך הכל, זהו כלי נהדר לבדיקת תכונות, ערכות נושא, תוספים חדשים … מבלי לזהם את סביבת ההתקנים ‘הרגילה’ שלך. זה כמו שתהיה זמינה במופעי WP מקומיים, טריים, חד פעמיים ללא הגבלה.

עם זאת, אחת המגבלות עם כלים כמו Vagrant היא שמערכות קבצים גדולות יכולות לקחת זמן עד לסנכרון בין המחשב המארח שלך לבין המכונות הווירטואליות שלו. אבל זו בעיה שלא סביר להיתקל בה, אלא כשאתה עובד על פרויקטים מאסיביים.

Features תכונות עיקריות:

 • מאפשרת לך להגדיר מכונות וירטואליות לצרכי הפיתוח המקומי שלך.
 • מאפשרת לך להגדיר כל VM למפרט שלך ולשתף אותם עם אנשים אחרים.
 • מספק אפשרות להוריד תיבות מוגדרות מראש ולהפעיל אותן כרצונך.
 • עוזר לך להפריד בין סביבות הבדיקה שלך, ולהפעיל ולכבות אותן כרצונך.
 • הופך את זה לניהול פשוט של כל ה- VMs שלך באמצעות שורת הפקודה.

עד כה הזכרנו להשתמש בשורת הפקודה פעמיים, ויש סיבה לכך. Vagrant הוא כלי מבוסס שורת פקודה לחלוטין הזמין למערכות מבוססות Linux, Windows ו- macOS. עם זאת, אין ממשקים או לוחות מחוונים מפוארים – זה רק שורת הפקודה ואתה.

אם יש לך ניסיון בפיתוח אתרים, רוב הסיכויים שנוח לך להשתמש בשורת הפקודה עבור מרבית המשימות היומיומיות שלך. מצד שני, למידת הפקודות הדרושות לשימוש ב- Vagrant אינה כל כך מסובכת. אם לא מכיר את שורת הפקודה עם זאת, אסור שתניח לזה לעצור אותך.

�� מחיר:

Vagrant הוא פרויקט בחינם, עם קוד פתוח. עובדה זו, בשילוב עם כל שאר הפיצ’רים שלה, הופכת אותה לאופציה פנטסטית למפתחי סולו וגם לצוותים. גם אם יש לכם תקציב לרכישת כלי פיתוח וורדפרס מקומיים מובחרים, רוב הסיכויים ש- Vagrant יוכל לבצע את העבודה בצורה טובה יותר.

5. מקומי ליד גלגל תנופה

מקומי ליד גלגל תנופה

אף אחד מכלי הפיתוח של וורדפרס המקומיים אותם סקרנו עד כה אינו מה שאתה עשוי לשקול ידידותי למשתמש מדי. DesktopServer הוא זה שמגיע הכי קרוב, אך הוא מאולץ על ידי ממשק ארכאי.

האחרים עוצמתיים, אך הם לא קלים לשימוש במיוחד אם אין לך רקע בפיתוח.

זו הסיבה שהחלטנו לסיים את העניינים מקומי ליד גלגל תנופה.

כבר נכתב על מקומי מאת גלגל תנופה בעבר. עם זאת, אז זה היה זמין רק עבור macOS. כעת, למשתמשי Windows וגם ל- macOS יש גישה לפיתרון זה, וזה עדיין אחד מכלי הפיתוח המקומיים המהודרים ביותר בוורדפרס סביב.

ההגרלה הגדולה ביותר מגיעה מהממשק הקל לשימוש של Local. הקמת אתר חדש היא פשוטה כמו לחיצה על כפתור ואז לבחור כמה תצורות בסיסיות.

שימוש מקומי באמצעות גלגל תנופה.

במהלך התהליך תוכלו לבחור בין שרתי Nginx ו- Apache, כמו גם שתי גרסאות PHP (5 ו- 7). יתר על כן, אתה צריך למפות את האתר המקומי החדש שלך לתחום מייד. לאחר הקמת האתר שלך, תוכל לגשת אליו מרשימה פשוטה הכוללת את כל הפרויקטים האחרים שלך. לחיצה על אחת מהן תאפשר לכם לבדוק את ההגדרות שלהם, לגשת למסד הנתונים שלהם, לנווט לספריות מקומיות ועוד.

יש אפילו אפשרות ליצור קישורים חיים לאתרים המקומיים שלך, מה שאומר שאתה יכול לשתף את ההתקדמות שלך עם חברי צוות או לקוחות. בסך הכל, Local by Flywheel מציע ללא ספק את החוויה הקלה ביותר בכל הקשור לפיתוח וורדפרס מקומי. זה אולי לא חזק כמו Vagrant, אבל הוא מפצה את זה בזכות הנגישות שלו.

Features תכונות עיקריות:

 • מאפשר לך להקים אתרי WordPress מקומיים בכמה לחיצות.
 • מאפשר לך לעקוב אחר המצב של כל האתרים הקיימים שלך מתוך רשימה.
 • מאפשר אפשרות לגישה בלוח המחוונים, בסיסי הנתונים והספריות המקומיים בלחיצה אחת.
 • מאפשר ליצור קישורים חיים, לשתף גישה לפרויקטים המקומיים שלך.
 • מציעה אפשרות להגדיר הדפסים, לפרוס בקלות אתרי וורדפרס באמצעות ההגדרות שאתה מעדיף.

כשמדובר בתכונות, כל מה ש- Local by גלגל תנופה מציע מותאם לאתרי וורדפרס. די אם נאמר, מקומי משמח להשתמש בו אם אתה חובב וורדפרס. יתכן שהיא לא מציעה אפשרויות התאמה אישית רבות כמו Vagrant, למשל, אך מדובר בשני כלים שונים לחלוטין. בעוד שאנו ממליצים על Vagrant יותר לצוותים מקצועיים, Local הוא מושלם עבור תלבושות ופרויקטים קטנים יותר עם דרישות פחות קפדניות.

�� מחיר:

Local by Flywheel הוא כלי חינמי לחלוטין שמתאפשר על ידי חברת האירוח המנוהלת של וורדפרס Flywheel. יש גם גרסת פרימיום ביצירות, אך הפרטים עליה הם נדירים כרגע. בסך הכל, זה אחד מכלי הפיתוח המקומיים האהובים עלינו בוורדפרס.

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

 • חברות שנבנו במיקור חוץ לפיתוח תוכנה
 • כיצד לבנות אתר משלך

סיכום

לא כל כלי הפיתוח של וורדפרס מקומיים נעשים שווים. זה שתבחר ישפיע רבות על דרך העבודה שלך. אם אתה חלק מצוות, זה ישפיע גם על כל מי שאתה עובד איתו. זו הסיבה שמשתלם לעשות קצת מחקר על אילו אפשרויות קיימות, ואת היתרונות שכל פיתרון יכול להציע לך.

בואו נסקור את חמשת כלי הפיתוח המקומיים המועדפים עלינו בוורדפרס, ומה מייחד אותם כל אחד:

DesktopServer

זהו כלי פשוט וידידותי למתחילים לפיתוח וורדפרס מקומי.

XAMPP

ערימת תוכנה זו נהדרת אם אתה רוצה שליטה מלאה על הסביבה שלך.

MAMP

כלי זה דומה מאוד ל- XAMPP, אך יש לו כמה פחות תכונות והוא מעט קל יותר לשימוש.

נמרץ

זהו כלי פיתוח מקומי מבוסס VM, שהוא חובה למפתחים רציניים.

מקומי ליד גלגל תנופה

תוכנית ידידותית למשתמש זו מושלמת לפרויקטים קטנים עד בינוניים.

יש לך שאלות לגבי בחירת הכלי המושלם לצורכי פיתוח וורדפרס המקומי שלך? בואו נדבר עליהם בקטע התגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map