5 שירותי גיבוי הענן המקוונים הטובים ביותר לשמירה על נתונים בטוחים בשנת 2020

5 שירותי גיבוי הענן המקוונים הטובים ביותר לשמירה על נתונים בטוחים בשנת 2020

5 שירותי גיבוי הענן המקוונים הטובים ביותר לשמירה על נתונים בטוחים בשנת 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

מחפש מקום בטוח לגבות ולאחסן את כל הנתונים הדיגיטליים שלך? פוסט זה יעזור לכם להתחיל. כאן, נסקור מקרוב חמישה משירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר בענן בכדי לבדוק היכן הם מאירים ואיפה הם נופלים.


מה זה גיבוי בענן?

ראשית, נעבור אל היסודות. בדרך כלל אנו מגבים את כל הנתונים שלנו לכונן חיצוני או לרשת מקומית. גיבויים מקומיים אלה נהדרים לשחזור מהיר. מה שמאכזב הוא שהם סובלים מאותם הסיכונים שהמחשב שלך עושה – תוכנות זדוניות, כשל בחומרה, מחיקה בשוגג, שריפה, גניבה וכדומה..

מצד שני, מיטב שירותי הגיבוי המקוונים בענן מעתיקים את כל הנתונים שלך דרך האינטרנט לשרתים מרוחקים במיקומים שונים. תוכל לגשת בנוחות לגיבויים מאובטחים אלה מחוץ לאתר בכל עת ומכל מקום ולשחזר אותם בקלות בלחיצה אחת או שתיים.

שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר בענן

כמובן, אין שום סיבה לא לעשות את שניהם – גיבוי מקומי וענן – ולהיות בטוחים כפליים. ��

הגיבוי הראשוני של הנתונים שלך יכול להימשך זמן רב. אך לאחר מכן, כל הקבצים שלך מגובים באופן אוטומטי. שירותי גיבוי הענן המקוונים הטובים ביותר מאפשרים לך גם לשלוח מכשיר פיזי המכיל את כל הנתונים שלך להעלאה ראשונית, וזה יכול להפחית את זמן ההעלאה בצורה דרסטית. באותו אופן, הם גם מאפשרים שחזור מהיר יותר באמצעות מכשיר פיזי שנשלח אליך.

לחץ כדי ללמוד עוד:

 • �� מה עם Dropbox ושירותי אחסון אחרים?
 • �� מה לחפש בשירות גיבוי בענן?

לאחר שחקרנו את הנושא זמן מה והתנסנו במספר שירותים בשוק, החלטנו להציג את הפלטפורמות הבאות בחמישייה הראשונה. להלן סקירה מהירה של התכונות המוצעות והפרמטרים החשובים ביותר של שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר בענן:

שירותי גיבוי הענן המקוונים הטובים ביותר סיכמו

אחורי גב
אני נוסע
קרבוניט
אקרוניס
CrashPlan

מחיר לשנה60 דולר52.12 $71.99 דולר49.99 $120 דולר
מכשירים לחשבון1ללא הגבלה1משתנה בין תוכניות1
פלטפורמותMac, PCמק, מחשב, ניידMac, PCמחשבי Mac, PC, ניידים, מכונות וירטואליות וחשבונות מדיה חברתיתMac, PC, Linux
אחסוןללא הגבלה2 TBללא הגבלהמשתנה בין תוכניותללא הגבלה
גיבויים רציפים או מתוזמניםשניהםשניהםשניהםמתוזמן. לעתים קרובות כל חמש דקות.שניהם

חמישה שירותי גיבוי ענן הטובים ביותר

כעת על הפרטים של כל פלטפורמה:

1. אחורי גב (www.backblaze.com)

שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר בענן: Backblaze מס '1

Backblaze מציע שלל תכונות שימושיות, כולל אחסון בלתי מוגבל בשילוב גיבויים מהירים ואמינים, והכל במחיר אטרקטיבי.

פלטפורמות וקלות שימוש: Backblaze תומך בגיבוי ממק כמו גם ממחשבים אישיים. ההתקנה קלה מדי, והיא זקוקה רק להזין מספר פרטים כמו מזהה דוא”ל וסיסמא.

תדירות אחסון וגיבוי: יש אחסון בלתי מוגבל, אך זה מכסה רק מחשב אחד לכל חשבון. כברירת מחדל, הגיבויים הם רציפים, אם כי ניתן גם לתזמן גיבויים.

מה כולל גיבוי? כל הנתונים שלך מגובים אוטומטית למעט קבצי מערכת, קבצי תוכנה, יישומים, תיקיות ריקות או קבצי אינטרנט זמניים. אם יש לך נתונים בכוננים חיצוניים, גם זה מגובה. אתה יכול לציין את התיקיות שאינך רוצה לגבות. התוכנית העסקית מאפשרת גם גיבוי של נתונים מרשת (NAS).

תמחור: ה תוכנית גיבוי אישית טוב כמו ה תוכנית גיבוי עסקית פנויים. התוכניות האישיות הן במחיר סביר, החל מ -6 דולר בלבד לחודש.

כמה מאובטח הגיבוי שלך? Backblaze כולל הצפנה במנוחה ובמעבר וכן אפשרות מפתח אישית. אימות דו-גורמי מוסיף שכבת אבטחה נוספת.

האם קל לשחזר? שחזור קבצים מתבצע רק דרך אתר ה- Backblaze. זה יכול להיות מייגע, מכיוון שקבצים לא משוחזרים למיקומם המקורי. במקום זאת, יש להוריד את הקבצים לקובץ zip המוגבל ל 500 GB. לחלופין, הם ישלחו אליך מכשיר פיזי אם תזדקק לו.

שיקולים חשובים אחרים:

 • גרסאות קבצים ישנות וקבצים שנמחקו נשמרים למשך 30 יום
 • שיתוף קבצים אפשרי רק באמצעות B2, שירות אחסון הענן של Backblaze.
 • אין אפשרות לסנכרן

במובנים רבים, Backblaze הוא הקל ביותר להגדרה ושימוש בין שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר בענן – גיבוי אוטומטי של הקבצים שלך בהתקנה.

עבור אל Backblaze

2. אני נוסע (www.idrive.com)

שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר בענן: idrive # 2

IDrive הוא מהיר ומציע שליטה רבה יותר על תהליך הגיבוי שלך בהשוואה לשירותי גיבוי ענן אחרים.

פלטפורמות וקלות שימוש: הוא תומך בפלטפורמות מרובות כמו Mac, PC, Linux וכן מוביילים. קונסולה מרכזית מאפשרת לך לנהל גיבויים. זה עוזר לך להציג את פעילויות החשבון של כל המחשבים המחוברים שלך. יתר על כן, תוכל לשנות הגדרות בכל המכשירים שלך ממרכז השליטה הזה.

תדירות אחסון וגיבוי: כל בעלי החשבונות בחינם מקבלים 5 GB בסך תוכנית בסיסית. זה עולה ל -2 TB כאשר אתה משדרג לתוכנית האישית. גיבויים הם רציפים, אך ניתן גם לתזמן גיבויים.

מה כולל גיבוי? iDrive מגבה את הכונן כולו כולל מערכת הפעלה, הגדרות, אפליקציות, קבצים / תיקיות, עם תוכן ומבנה שלם. באפשרותך לכלול קבצים שנבחרו.

תמחור: מלבד תוכנית בחינם בסיסית, iDrive מציעה אישי ועסקי. תוכניות התחל ב- $ 52.12 לשנה עבור שטח אחסון של 2 TB, אך מה שמושך הוא שהוא יכול לשמש את כל המכשירים המותאמים לרשת שלך. יתר על כן, גרסאות ישנות יותר של הקבצים שלך אינן נחשבות לאחסון.

כמה מאובטח הגיבוי שלך? iDrive מצפין את כל הקבצים שלך במעבר וגם באחסון. בעלי חשבונות מקבלים גם מפתח הצפנה אישי.

האם קל לשחזר? השיקום נעשה באמצעות אפליקציה או דפדפן שולחני. בעוד iDrive לא משחזר קבצים באופן אוטומטי למיקומם המקורי, הוא מאפשר לך לבחור את המיקום באופן ידני. אפשר גם לשחזר קבצים שנמחקו מהאשפה תוך 30 יום.

שיקולים חשובים אחרים:

 • יכול לשלוח לך כונן קשיח עם הנתונים שלך פעם בשנה ללא עלות נוספת
 • אפליקציות סמארטפון של IDrive מאפשרות לך לגבות נתונים מוגבלים מאנדרואיד ומ iOS
 • אין הגבלה על שמירת קבצים שנמחקו עד שתבצע ניקוי בארכיון
 • שומר עד 30 גרסאות של כל קובץ
 • יכול לגבות לכוננים קשיחים חיצוניים, אחסון ברשת
 • יכול לשתף קבצים המגובים

iDrive הוא בחירה נאה מבין שירותי גיבוי הענן הטובים ביותר אם דרישת האחסון שלך היא מתחת ל- 2 TB ואם תקופות שמירה ארוכות חשובות לך.

עבור אל iDrive

3. קרבוניט (www.carbonite.com)

קרבונט

Carbonite מציע גיבוי ענן אוטומטי ובלתי מוגבל. גישת ההתקנה והשכחה הפשוטה שלה היא ככל הנראה הקלה ביותר מבין שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר בענן כאן.

פלטפורמות וקלות שימוש: לא רק אתה יכול להציג ולנהל את הגיבויים שלך מיישום שולחן העבודה, אתה יכול גם להשתמש בכל דפדפן כדי לגשת לקבצים שלך באמצעות ממשק אינטרנט מעוצב היטב..

תדירות אחסון וגיבוי: קרבוניט מציע אחסון בלתי מוגבל למחשב יחיד בו תוכנית בסיסית. גיבויים הם רציפים, אך אפשר גם לבצע גיבויים מתוזמנים.

מה כולל גיבוי? זה מגבה באופן אוטומטי את כל הקבצים שתבחר במהלך תהליך ההתקנה. עם זאת, יש להוסיף קבצים מעל 4 ג’יגה-בייט וסרטונים ידנית. ניתן לבחור קבצים או תיקיות בודדים גם לגיבוי, בעוד שגיבוי מכונן חיצוני זמין רק באמצעות תוכניות פלוס ו- Prime.

תמחור: יש 3 תוכניות ‘בטוחות’, והעלות היא למחשב. ה- Safe Basic מגיע למחיר של $ 6 לחודש, מחויב מדי שנה (71.99 $). במחיר של 9.34 דולר לחודש, תכנית Safe Plus תכלול כוננים חיצוניים, סרטי גיבוי כברירת מחדל וכן גיבוי תמונת מערכת שלמה של המחשב באופן מקומי. תמורת 12.50 דולר לחודש, אתה מקבל שירות התאוששות באמצעות שליחים במסגרת תוכנית Safe Prime.

כמה מאובטח הגיבוי שלך? כל הנתונים מוצפנים. אבטחה נוספת היא באמצעות קידוד מפתח אישי ואימות דו-גורמי.

האם קל לשחזר? באמצעות אפליקציה לשולחן העבודה, תוכלו לבחור לשחזר את כל הקבצים או את חלקם, כמו גם לחפש על סמך שמות קבצים. ניתן לשחזר קבצים לתיקיה יחידה או למיקומם המקורי.

שיקולים חשובים אחרים:

 • גרסת מק מציעה לא גרסאות ולא אפשרות למפתח אישי
 • צבע קרבוניט קודי למערכת הקבצים שלך, כך שאתה יודע את מצב הגיבוי של כל קובץ או תיקיה
 • מגבה תמונות מכל אנדרואיד או אייפון
 • קבצים שנמחקו נשמרו במשך 30 יום
 • יכולים לגשת לגיבויים דרך אפליקציות סלולריות

עם קרבוניט תוכל להציג את כל הקבצים שלך ממשק אינטרנט או אפליקציה לנייד. ישנן אפשרויות רבות גם לשחזור – קבצים בודדים, כל הנתונים שלך, גרסאות קודמות או קבצים שנמחקו.

כנסו לקרבוניט

4. תמונה אמיתית של Acronis (www.acronis.com)

אקרוניס

Acronis True Image לוכד תמונה של הנתונים המלאים שלך ומגבה אותם. זה אורז הרבה בטווח התוכניות שהיא מציעה – מגיבוי ענן, גיבויים של מדיה חברתית וסלולרית וכלה בהגנה על תוכנות רנסומטיות.

פלטפורמות וקלות שימוש: זה מגבה מק, מחשבים ניידים, מכונות וירטואליות וחשבונות מדיה חברתית. ממשק שולחן העבודה המצוין הופך את העבודה עם Acronis לקלה באמת. בנוסף, תוכל גם לעקוב אחר מצב הגיבויים, לראות גדלי קבצים, למדוד מהירויות גיבוי ולהציג תצוגות עם קידוד צבע..

תדירות אחסון וגיבוי: החל מ- 250 ג’יגה-בייט בלבד, מגבלות האחסון משתנות בהתאם לתוכנית שתבחר. הגיבויים פועלים רק לפי לוח זמנים. תדירות ברירת המחדל היא פעם ביום, אם כי אתה יכול לשנות את זה למקסימום של 5 דקות. תזמון מבוסס אירועים אפשרי גם הוא.

מה כולל גיבוי? כברירת מחדל, True Image בוחר את כל הכונן לגיבוי, כולל כוננים חיצוניים, כונני רשת ממופים, Outlook ו- OneDrive. עם זאת, אתה יכול גם לבחור באופן ידני מה לגבות.

תמחור: המחירים מתחילים ב 49.99 $ לשנה עבור חבילת הסטנדרט. החבילה המתקדמת מגיעה ב- $ 99.99 לשנה.

כמה מאובטח הגיבוי שלך? Acronis מצפינה את כל הנתונים שלך, כמו גם מציעה מפתח הצפנה אישי. חוץ מזה יש הגנה מפני תוכנות רנסומינג וקריפטומינציה. כדי להבטיח קבצים שלמים, תוכנית הפרימיום כוללת אימות מבוסס Blockchain וחתימות אלקטרוניות.

האם קל לשחזר? Acronis משחזרת קבצים למיקומם באופן אוטומטי דרך קונסולה מבוססת אינטרנט. אם תרצה, תוכל גם לגבות לכונן חיצוני או לכונני רשת ממופים. ההצעה האחרונה היא א "ערכת השרדות", מה שיוצר במהירות כלי לשחזור קבצים שניתן לאתחל.

שיקולים חשובים אחרים:

 • נקה גיבויים באופן ידני, גרסאות הניתנות להגדרת המשתמש ושמירה
 • אין זריעה ושיקום באמצעות כוננים שנשלחו
 • משתמשי Windows יכולים לסנכרן בין מכשירים
 • מפסיק תוכנת קריפטומיינינג, שמירה על משאבי המחשב שלך

Acronis מציעה תקופת ניסיון בחודש הראשון בחינם, כך שתוכל לקחת אותה לסיבוב לפני שתבצע מעבר. זה מספק גיבויים מהירים ומלאים, והוא נהדר להעברת הנתונים שלך.

עבור אל Acronis

5. CrashPlan (www.crashplan.com)

תוכנית התרסקות

עם תוכנית תמחור פשוטה ואחסון ללא הגבלה, CrashPlan לעסקים קטנים נמצאת שם למעלה משירותי הגיבוי המקוונים בענן המקוונים..

פלטפורמות וקלות שימוש: CrashPlan תומך ב- Mac, Windows ו- Linux. אפליקציה אינטואיטיבית וידידותית למשתמש מקלה על גיבוי, ניהול ושחזור נתונים. אתה יכול גם להוסיף ולהסיר מחשבים דרך לוח המחוונים.

תדירות אחסון וגיבוי: CrashPlan מגיע עם אחסון בלתי מוגבל. הגיבויים הם אוטומטיים ורציפים, אך ניתן גם להגדיר לוח זמנים מותאם אישית.

מה כולל גיבוי? באמצעות CrashPlan, אתה יכול לשלוט באילו קבצים מגובים, מתי ובאיזו תדירות. תוכל גם לכלול כוננים קשיחים חיצוניים, אם כי CrashPlan לא יגבה מספר קבצים בתיקיות מערכת מסוימות..

תמחור: התמחור פשוט וברור במחיר של 10 $ לחודש למכשיר. אתה יכול להוסיף כמה מכשירים שתרצה והעלויות ישתנו באופן אוטומטי.

כמה מאובטח הגיבוי שלך? CrashPlan מציעה הגנה סטנדרטית על הנתונים שלך לאורך כל הדרך. ניתן גם להגדיר הצפנה אישית.

האם קל לשחזר? איחוד מחדש הוא באמצעות אפליקציה או דפדפן שולחני. אתה יכול לשחזר כל קובץ זמין מתאריך ושעה שאתה מציין.

שיקולים חשובים אחרים:

 • אין הגבלה על גודל הקובץ או סוגו
 • מאפשר לך להתאים אישית את מדיניות הגרסאות שלך
 • אתה מחליט את תקופת השמירה של קבצים שנמחקו

CrashPlan מגיע עם תג מחיר גבוה יותר מרבים משירותי הגיבוי הטובים ביותר בענן, אך העובדה שאתה מקבל שטח אחסון בלתי מוגבל היא יתרון עצום עבור צרכני נתונים בכמויות גדולות..

עבור אל CrashPlan

מה עם Dropbox ושירותי אחסון אחרים?

בעוד ששירותי אחסון ענן וסנכרון בענן כמו Dropbox הם שימושיים, הם בדיוק זה – שירותי אחסון בהם תוכלו להחנות את הנתונים שלכם. הם לא מגבים באופן אוטומטי את תוכן המחשב שלך. להפך, מיטב שירותי הגיבוי המקוונים בענן מגבים את כל הנתונים שלך ברציפות ו / או בפרקי זמן קבועים.

מה לחפש בשירות גיבוי בענן?

אם אתה מחפש שירות גיבוי בענן, תרצה להתחיל בבדיקת הזמינות של התכונות הבאות:

�� תמיכה בפלטפורמה
רוב השירותים מציעים תמיכה ב- Windows ו- Mac.
�� הגדרה וניהול קלים
גישה להגדיר ולשכוח היא הטובה ביותר.
�� נפח אחסון
רבים מציעים אחסון בלתי מוגבל, אך בדקו את האותיות הקטנות.
�� גיבוי רציף
אין אובדן נתונים אם הגיבוי נעשה מסביב לשעון.
�� הצפנת נתונים
כולל מפתח הצפנה אישי.
גרסאות
עוזר להשיב עותקים נקיים אם הנתונים הנוכחיים שלך פגומים.
�� גיבוי לכונן חיצוני וממנו
כך שתוכלו לשלוט גם על מה שמחוץ למכשיר הראשי שלכם.
♻️ שמירת קבצים שנמחקו
שירותי הגיבוי המקוונים הטובים ביותר בענן מאפשרים תקופת שמירה בלתי מוגבלת.
�� העלה ושחזור באמצעות מכשירים פיזיים
זה חוסך זמן ורוחב פס.
�� סנכרון ושיתוף
אתה רוצה להיות מסונכרן ולשתף עם מכשירים וחברים אחרים.
�� גיבוי סמארטפון
תמיד טוב לטפל גם בטלפון שלך.

זה הרבה דרישות, וייתכן שיהיה קשה למצוא שירות שבודק את כל זה. לכן, עדיף תמיד לתעדף ולהחליט אילו מהתכונות הללו חשובות לך ביותר ואז לבחור את הבחירה שלך על בסיס זה.

סיכום מיטב שירותי הגיבוי המקוונים בענן

להלן טבלת השוואה גדולה יותר כדי להקל על ההחלטה שלך – גם הצגת נוף הציפור על כל נוף שירותי הגיבוי:

שירותי גיבוי הענן המקוונים הטובים ביותר בהשוואה

אחורי גבאני נוסעקרבוניטתמונה אמיתית של AcronisCrashPlan
מחיר לשנה60 דולר52.12 $71.99 דולר49.99 $120 דולר
ניסיון חינם / תוכנית חינםניסיון חינם למשך 15 יוםתוכנית בסיסית ללא תשלום של 5 ג’יגה-בתיםניסיון חינם למשך 15 יוםניסיון חינם למשך 30 יוםניסיון חינם למשך 30 יום
מכשירים לחשבון1ללא הגבלה1משתנה בין תוכניות1
פלטפורמותMac, PCMac, PC, מוביילים (Linux גם בחשבון עסקי)Mac, PCMac, PC, מוביילים, מכונות וירטואליות וחשבונות מדיה חברתיתMac, PC, Linux
אחסוןללא הגבלה2 TB, לא סופרת גרסאות ישנות יותרללא הגבלהמשתנה בין תוכניותללא הגבלה
גיבויים רציפים או מתוזמניםשניהםשניהםשניהםמתוזמן. לעתים קרובות כל חמש דקות.שניהם
קלות שימושמגבה אוטומטית בהתקנה. ממשק קל לשימוש.קונסולת לוח מחוונים שיכולה ליצור ולנהל חשבונות משנה מרובים (עסקים)קל להתקנה ולניהול. אינטואיטיבי.לוח מחוונים קל לשימוש לניהול גיבויים.אפליקציה אינטואיטיבית וידידותית למשתמש.
גיבוי סמארטפוןנירק תמונותינ
גיבוי מכוננים חיצונייםיי Y (תוכניות גבוהות יותר)Y. אוטומטי כאשר הוא מחובר לכונן חיצוניי
הגבלת גודל הקובץללא הגבלה10 ג’יגה-בייטגודל גדול מ- 4 GB דורש בחירה ידניתננ
מפתח הצפנה אישיייייי
אימות דו-גורמייניננ
גיבוי ראשוני מהמכשיר הפיזינY (בחינם) ומוצפןנננ
שיקום באמצעות מכשירים פיזיים ייY (בארה”ב בלבד)ננ
NASרק לחשבון עסקיינינ
סנכרון מכשיריםנייינ
שיתוףרק דרך ענן B2ינינ
גרסאות ישנות יותר נשמרו עבור30 ימיםעד 30 גרסאות קודמות30 יום (מחשבי Mac לא נכללים). מינימום של 3 גרסאות שמתוחזקות תמיד.ניתן להגדרה על ידי המשתמשניתן להגדרה על ידי המשתמש
גיבוי למכשירים חיצונייםניY (תוכניות גבוהות יותר)יי

זה מפרט את רשימת מיטב שירותי הגיבוי המקוון בענן. יש לך מועדף? שתף אותנו במחשבות שלך בתגובות.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector