וורדפרס 5.2, מודעות Jetpack במסך חיפוש של תוספים, הפגנות על תוספי הפלאגין ��️ מאי 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

וורדפרס 5.2, מודעות Jetpack במסך חיפוש של תוספים, הפגנות על תוספי הפלאגין ��️ מאי 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

וורדפרס 5.2, מודעות Jetpack במסך חיפוש של תוספים, הפגנות על תוספי הפלאגין ��️ מאי 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

זוהי המהדורה במאי 2019 של "החודש בוורדפרס עם CodeinWP."


שלום לכולם, אנו חוזרים עם סיבוב חדשות של דף וורדפרס בעמוד הראשון מהחודש האחרון. ומה היה חודש אפריל! למעט פרטים על המהדורה של וורדפרס 5.2 (שנדחקה חזרה ל 7 במאי), מחלוקת היא המילה הטובה ביותר לתאר את ארבעת השבועות האחרונים בקהילה שלנו..

לסיכום, Jetpack הציגה מודעה ממומנת במסך חיפוש הפלאגין בלוח המחוונים של וורדפרס, מפתחי העיצוב של Pipdig השתמשו בפלאגין P3 משלהם כדי לגשת בחוסר התגובה לאתרי הלקוחות ומתחרות DDoS, מנהלי פורום התמיכה של WordPress.org ספגו ביקורת על מה שמישהו נתפס ככיסוי פגיעויות של תוספים, בעוד – בחדשות קלות יותר – Automattic השיקה את Happy Tools כדי לעזור לצוותים מבוזרים לנהל את זמנם ולעבוד טוב יותר.

אבל אלה רק כמה מהסיפורים והמשאבים הרבים שיש לנו ברשימה כיום. קרא עוד כדי להתעדכן בחדשות האחרונות בקהילת וורדפרס.

וורדפרס 5.2, מודעות Jetpack במסך חיפוש תוספים, הפגנות על הפגיעות של תוספים - מאי 2019 חדשות WordPress w / CodeinWP

מאי 2019 חדשות וורדפרס עם CodeinWP

WordPress 5.2 ישוחרר ב- 7 במאי עם בדיקת בריאות אתרים, שיפורים A11y ותמיכה ב- GIPHY

זהו מהדורה ארוזה של תכונות המטפלת בבעיות נגישות ארוכת שנים. בעוד שהמאמץ הרחב לשיפור הנגישות רחוק מלהיות שלם, תוספות יעשו משמעותי שיפור ל- UX עבור משתמשי טכנולוגיה מסייעת.

לאחרונה עשינו קומיקס על ה- WSOD הידוע לשמצה אך האם זה יכול להיות נחלת העבר? וורדפרס 5.2 מביא א מצב התאוששות שגיאה קטלנית שתשלח דוא”ל למנהלי מערכת כאשר מתרחשת שגיאה אנושה. לאחר מצב התאוששות, תוסדר התוסף או העיצוב הנוטים לשגיאה יושהו כדי לתת למנהלי מערכת אפשרות לגשת לתמיכה במדריך ולתקן את השגיאה..

התאוששות של שגיאות נעזרת גם במצב בדיקת בריאות האתר הכל-כך, המספקת למשתמשים מידע שימושי באתר ושרת למטרות ניפוי באגים. עדיפות לבעיות על פי ‘קריטי’, ‘מומלץ’ או ‘טוב’ יחד עם מידע נוסף שיעזור לך לתקן את הבעיה.

סוף – סוף, ה בלוק ההטמעה תומך כעת ב- GIPHY שזה דובדבן נחמד במהדורה מרגשת.

וורדפרס 5.2 מביא כמה שינויים גדולים שיעזרו למשתמשים לתחזק את האתר שלהם

מאי 2019 חדשות וורדפרס - קידום Jetpack במסך חיבור תוספים

Jetpack 7.2.1 מסיר מבצעים לשדרוגים בתשלום ממסך חיפוש התוספים

הגיע הזמן לחדשות חריפות, מכיוון שכולנו אוהבים #wpdrama, נכון? לאחרונה, Automattic הציבה תיבת תוצאות חיפוש של Jetpack (‘הצעה’ הייתה המונח שלהן) בעמוד הראווה הראשי של התוספים בלוח המחוונים של וורדפרס, כך שכאשר חיפשתם תוסף מסוים שחפף לפונקציונליות של Jetpack, הופיעה Jetpack תחילה תוצאות.

אמנם זה היה שנוי במחלוקת כשלעצמו, אך מה שבאמת הוביל אנשים הוא שחלק מההמלצות הופיעו עבור תכונות Jetpack בתשלום, כמו גיבויים.

כתוצאה מהמחלוקת, צוות Jetpack הסיר את ההצעות לתכונות בתשלום. אך עדיין נותרו הצעות לתכונות בחינם, והרבה אנשים אינם שמחים על מה שהם תופסים כטיפול מועדף עבור Automattic ותיבת הפנדורה שאולי זה יכול להיפתח.

תוסף וורדפרס של פייפדיג שהואשם בהתקפות DDoS ובדלתות אחוריות

נושא שנוי במחלוקת נוסף היה שייך לחברת Pipdig, שהשתמשה בתוסף ה- Pipdig Power Pack שלהם (P3) כדי לקבל גישה לא מורשית לאתרי וורדפרס של לקוחות, וגם השיקה התקפות DDoS נגד מתחרים. השערוריה גדלה עוד יותר כאשר המפתחים המשיכו לעשות זאת להכחיש את ההאשמות וטוענים שהם הוטרדו.

פיפדיג הסווה את הפריצה של הדלת האחורית עם שמות משתנים, הערות ושמות פונקציות מטעים כדי להסתיר את הפעולה הבלתי חוקית הזו. אבל לא לזמן רב, מכיוון שמפתחים רבים (כולל Wordfence) שמו לב ו הפך אותו לציבורי. אפילו אז, פיפדיג סירבה לבקשות ההחזר של הלקוחות, תוך ציטוט של החברה "ללא החזר" מדיניות. חנות הנושאים של וורדפרס עדיין נבדקת.

בדיקת Pipdig אחורית ותוקפת את תוסף P3

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

  • ManageWP vs Jetpack ניהול לעומת InfiniteWP לעומת MainWP לעומת iThemes Sync – כלי ניהול WordPress בהשוואה
  • 15+ ערכות נושא וורדפרס עם המסך המלא הטובים ביותר לשנת 2020
  • מאי 2018 קומיקס w / codeinWP … # ווב ביטחון # פריון אפליקציות # וורדפרס

הפגנות נגד תוספים מוחות במאי 2019 חדשות וורדפרס באמצעות CodeinWP

PluginVulnerabilities.com מוחה על מנחי פורום התמיכה של WordPress.org על ידי פרסום פגיעויות באפס יום

באותם קווים, שירות שנקרא פגיעות של תוסף העלה נושא נוסף בספק על השולחן. הם מוחים נגד מה שהם מאמינים כי מדובר בהתנהגות בלתי הולמת מצד מנהלי הפורום של WordPress.org. מחאתם? פרסום נקודות תורפה של אפס יום בתוספים.

פגיעויות של תוספים מאמינים כי בכך שהם לא מאפשרים דיון פומבי בפגיעויות בפורומי התמיכה של WordPress.org, המנחים הם למעשה "גורפים דברים מתחת לשטיח", מה שמביא למעשה לבעיות אבטחה רבות יותר מכיוון שאין שום ידיעה ציבורית על המתרחש או שתוקנו.

אם אתה רוצה לראות אפילו יותר דרמה, עיין בקטע ההערות ב WP Tavern, שם שני הצדדים נלחמים בזה.

כלים שמחים, לעתיד העבודה

בחדשות קלות יותר, Automattic פרסמה את ה- כלים שמחים חבילה, שמטרתה לעזור לצוותים מבוזרים לנהל את עבודתם ולתקשר טוב יותר. אמנם שוק כלי הפרודוקטיביות הוא תחרותי למדי, אך חבילה זו מכילה את המוצרים בהם Automattic משתמשת בכדי לשמור על צוות ענק של 850 עובדים מרוחקים..

התוצר הראשון של פרויקט זה הוא Happy Schedule, שמטרתו להבטיח את ההרמוניה בין שעות העבודה של כל אחד לאזור הזמן, יחד עם השקיפות של מי עובד מתי. כלי זה מאפשר לעובדים להגדיר לוח זמנים גמיש בעצמם, כך שהחברה יכולה לכסות בהצלחה מסגרת תמיכה גלובלית 24 שעות ביממה.

אם אתה רוצה לשפר את הזרימה והארגון הפנימי של הצוות המרוחק שלך, אתה יכול לנסות את הכלים האלה. לוח זמנים שמח הוא רק הראשון, עם עוד יצאו בקרוב.

כלים שמחים אוטומטיים לצוותים מבוזרים

מאמרים נהדרים מרחבי האינטרנט

WordCamp Asia הוצע לשנת 2020 בבנגקוק, תאילנד

אחרי WordCamp נורדי, WordCamp אזורי חדש נמצא בעבודות. למרות שזה טרם אושר, בנגקוק היא העיר המארחת המוצעת עבור WordCamp אסיה בשנת 2020. בכל אופן, נחמד לבקר בבנגקוק? כי אנו בוודאי עושים זאת.

הזרקת SQL בתוסף וורדפרס משוכפל עמודים

Duplicate-Page, תוסף וורדפרס פופולרי, שורץ זריקת SQL שפגעה ב -800,000 אתרי אינטרנט. הפגיעות סומנה על ידי סוקורי כמסוכנת, עם ציון DREAD של 8.4. המחשבים הניידים פתרו את הבעיה ועליך לעדכן בהקדם האפשרי אם אתה משתמש בתוסף זה.

GoDaddy רוכש בדיקות שעועית, קוביות מנעולים, גלריית חסימות ומבחני יחידות חסימות

עוד יותר רכישות עבור GoDaddy! הפעם הם תפסו את מושכותיהם של לא פחות מארבעה מותגים חדשים בעלי אוריינטציה של גוטנברג באותו חודש. סיבה? הרחבת מוצרי גוטנברג של החברה.

WooCommerce 3.6 להוסיף הצעות לשוק, למרות משוב שלילי באופן מוחלט מקהילת המפתחים

בעקבות הפרסומת הדומה להצעה מנגני התוספים הגדולים, WooCommerce החלה להציג למשתמשים גם הצעות לתוספים. הם כוללים מוצרים משלהם (מנוהלים על ידי Automattic) ומפתחי צד ג ‘. גם שינוי זה לא התקבל בקהילה, ואוטומטטיק ניתקה אותו מעט כתוצאה מהמשוב.

אחד הנושאים הפופולאריים ביותר בעולם בוורדפרס זוכה לאבן דרך חדשה

ערכות הנושא של וורדפרס עברו דרך ארוכה מאז 2003, האם יש לך מושג איזה נושא הוא הפופולרי ביותר? אנחנו מקלקלים את המתח. זה אוואדה, מאת ThemeFusion. נושא זה הפך רשמית לנושא הפרמיום הפופולרי ביותר אי פעם. יותר מחצי מיליון מכירות באנוואטו הן ההוכחה לכך. מזל טוב!

כיצד לקבל קטעי טקסט מוצגים עבור פוסטים בבלוג שלך

אנו אוהבים ייעוץ בנושא SEO שתוכלו להשתמש בו בפועל. האם אתה רוצה להופיע כבחירה הראשונה של גוגל בדף תוצאות החיפוש? אקא תופס את מה שמכונה אפס מיקום, שם התוכן שלך מודגש בתיבה, נפרד מהשאר? הנה מה לעשות כדי להציג את המאמרים שלך שם.

כיצד אימצנו בהצלחה את שבוע העבודה בן 4 הימים ב- MailPoet

עובד רק 4 ימים בשבוע, זה לא מתוק? ולדברי החבר’ה ב- MailPoet, במקום לצמצם את הכנסותיהם, השינוי הזה למעשה עשה את ההפך. זה הגביר את התפוקה והאושר של העובדים בעבודה. קרא עוד על כך בפוסט זה.

ניתוח של 18,087 תוספי WordPress.org

זה בהחלט מקור נהדר לבדוק כשאתה זקוק לנתונים על תוספים. החבר’ה ב- ILoveWP עשו את המאמץ המדהים הזה לנתח יותר מ 18,000 תוספים ולשתף אתכם בממצאים שלהם. הוסף אותו לסימניות לצורך הפניות עתידיות, זה ללא ספק יעזור.

כיצד לקבל ביקורות נוספות על תוספי הוורדפרס שלך

אנשים בדרך כלל לא משאירים ביקורות אלא אם כן הם לא מרוצים מאוד או מרוצים מאוד משירות. אין מקום לבני-קרקע, אין להם זמן לזה. אבל אתה יכול לבקש את זה. או השתמש בטריקים אחרים שמטאו דואו מתעדכן בהם.

הפקת 10,000 דולר לחודש ממודל עסקי של פריימיום

מה המפתח לשבירת הקרח בשוק וורדפרס תחרותי? אחד הפתרונות הוא הצעת גרסה חינמית של המוצר שלך, על פי אדריאן ספיאק מ- TranslatePress. הנוסחה הזו עבדה עבור החברה שלו כפי שהוא אישר אותה לאחרונה שלנו ראיון איתו בבלוג ThemeIsle.

Envato משחרר תוסף וורדפרס רשמי

מכירים את Envato Elements? כל האלמנטים הללו עטופים כעת ונארזים בתוסף הרשמי הראשון של אנוואטו, שנמצא בגרסת בטא מאז אוגוסט. התוסף מספק 2,000 תבניות בחינם וגישה ל -670,000 תמונות מלאי למנויי Envato Elements.

Laraberg, יישום של גוטנברג עבור Laravel, נמצא כעת בבטא

אם ביליתם את השנה האחרונה בעבודה לבנות עבור גוטנברג, אז מיומנות ה- CMS שלכם פשוט התרחבה באחת. Laraberg, בסופו של דבר, תאפשר למפתחים לשלב ישירות את עורך גוטנברג ביישומי Laravel. זה מגיע עם ממשק API פשוט ועובד עם מנהל הקבצים Laravel.

תוסף AMP עבור וורדפרס 1.1 מוסיף שילוב תוספי PWA ניסיוני, שחרור מוקדם של עורך סיפורי AMP זמין 1.2-אלפא

אחרון חביב, התוסף הרשמי של AMP קיבל שדרוג. תאימות עם תוסף תכונות PWA, שינויי CSS לצורך שילוב טוב יותר של עשרים ותשע עשרה, מיתוג מחדש של מצב קלאסי למצב קורא והכרזה על עורך AMP Stories הם חלק מהתכונות החדשות. אם אינך בטוח לגבי AMP, עיין במדריך שלנו.

זהו זה למאי 2019. כל מה שפספסנו?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector