כיצד לייעל את ההתנהגות לאחר הרכישה ב- WooCommerce (אומרים נתונים)

מדוע לעודד התנהגות חיובית לאחר הרכישה זה משהו שעליך לבדוק? ובכן, לשם שינוי, יש פוטנציאל כה גדול בסחר אלקטרוני. מכירות המסחר האלקטרוני הקמעונאי ברחבי העולם צפויות לעלות ל 4.058 טריליון דולר עד 2020, כמעט פי 3 מהגידול ב -2015, והיוו 14.6% מכלל ההוצאות על קמעונאות צרכנית.


התנהגות לאחר הרכישה ב- WooCommerce

(תרשימים מאת Visualizer לייט.)

אבל למרות שקל לפתוח חנות למסחר אלקטרוני, תחזוקה היא סיפור אחר. יתר על כן, מכיוון שחנויות למסחר אלקטרוני קלות כל כך להתקדם, התחרות קשה. WooCommerce מותקן בלמעלה מ -4 מיליון אתרי וורדפרס.

הסטטיסטיקה מראה גם את זה 74% מהסטארט-אפים באינטרנט בדרך כלל נכשלים. ברור שתכנון ואסטרטגיה נכונים הם חובה אם ברצונכם למצוא הצלחה במסחר אלקטרוני. תוסיפו לזה, ברוב המקרים זה פשוט עולה יותר להגיע ללקוח חדש מאשר לשמור על לקוח קיים מאושר.

לפיכך, על מנת לשמור על לקוחות מאושרים, הגיוני להקדיש זמן להתמקדות בעידוד התנהגות חיובית לאחר הרכישה.

בפוסט זה, אנו מדברים הכל על התנהגות לאחר הרכישה של הלקוחות שלך, וכיצד לשפר את החוויה שלהם.

מדוע כדאי להתמקד בהתנהגות שלאחר הרכישה

חנויות מסחר אלקטרוני רבות מתמקדות בהכנסות אך לא במכלול חוויית הלקוח.

חלק מחוויית הלקוח הוא מה שקורה לאחר הרכישה, או פרק הזמן שאחריו לקוח רוכש את המוצר או השירות שלך. שלב אחרון זה במסע הלקוחות מוזנח לרוב (לימוד PDF), שיכולים להשפיע על שיעורי שמירת הלקוחות, לאחר מכן להשפיע על הכנסות והכנסות.

הפעולה הפשוטה של ​​אופטימיזציה לעידוד התנהגות חיובית לאחר הרכישה יכולה להשפיע רבות על שאר עסקי המסחר האלקטרוני שלך. אופטימיזציה להתנהגות שלאחר הרכישה משפיעה ישירות על שביעות רצון הלקוחות, מה שיכול להגדיל את הרכישות ואת נאמנות הלקוחות / שמירתם, מה שמוביל לעודד מעריכים, והגדלת הכנסות ומכירות.

לפי אינבספ, זה כך זול פי 5-10 לשמור על לקוחות קיימים מאשר לרכוש לקוחות חדשים. אבל זה לא הכל – אסטרטגיות שמטרתן לשמור על לקוחות קיימים גם מגבירות את השורה התחתונה ויכולות הגדל רווח של עד 95%! בנוסף, שמירת מעורבות של לקוחות מראה כי יש סיכוי של 90% להיות לקוחות חוזרים, ורצון השקיעו 60% יותר לכל עסקה.

למרבה הצער, למרות חברות הכרה בחשיבות ביישום חוויית שמירה טובה יותר כמבדל מפתח, רק 18% מהחברות מיישמות אסטרטגיות אלה.

מוכנים להתעלות מעל החברות שזורקות כסף במיקוד בלעדי ברכישת עסקים חדשים, על חשבון שמחת הלקוחות הקיימים.?

להלן מספר טיפים לייעול להתנהגות חיובית לאחר הרכישה באמצעות WooCommerce:

1. הצע תמיכה מצוינת בלקוחות

אחד הדברים שלקוחות המסחר האלקטרוני מתלוננים עליהם ביותר הוא היעדר תמיכת לקוחות לאחר הרכישה.

על פי מחקר של מועצת CMO ו- LiveTechnology, 56% מהלקוחות מוצאים את חוויותיהם לאחר הרכישה עם קמעונאים אלקטרוניים מאכזבים. מבין הדברים שעסקי מסחר אלקטרוני יכולים לעשות, 51% מהצרכנים אומרים את זה שיפור סיוע טכני היא העדיפות העליונה, ואחריה שיפור עיבוד אחריות / תביעות (38%) ותיקון / תחזוקה טובים יותר (35%).

ניתן להעניק תמיכה ללקוחות בצורות שונות: סיוע אישי או דרך ערוצי תקשורת כגון דואר אלקטרוני, טלקומוניקציה או צ’אט חי.

על מנת לבצע אופטימיזציה יעילה להתנהגות חיובית לאחר הרכישה, התקשורת חייבת להיות בזמן: נמצא כי לקוחות רוצים תשובה מחברה תוך חמש דקות או פחות וכי 93% מהחברות לא יכולות להשיג זאת!

 • 32 חברות – 7% – השיבו תוך 5 דקות
 • 240 חברות – 55% – לקחו 5+ ימים להגיב או לא הגיבו בכלל

כדי להתמיד, שקול ליישם צ’אט בוטים הפועלות על למידה AI / מכונה – במיוחד אם אין לך את התקציב לסוכני שירות לקוחות ייעודיים.

מחפש מקרה מבחן למודל חוויית שירות הלקוחות שלך ב- WooCommerce?

דוגמאות לתמיכה נהדרת של לקוחות כוללות נבחרת החנונים של Best Buy שירותים, המסייעים ללקוחות להתקין ולתקן מוצרים בין אם בחנות, בבית, באינטרנט או בטלפון. איקאה יצרה חוויית תמיכת לקוחות מעניינת אך יעילה משל עצמם על ידי רכישה TaskRabbit, המחבר אנשים לעובדים לפי דרישה שיכולים לבצע משימות ספציפיות.

להלן מספר צפיות מהירות נוספות לביצוע אופטימיזציה להתנהגות חיובית לאחר הרכישה מבחינת תמיכת לקוחות:

 • הצע תמיכה ללקוחות בכל הערוצים החברתיים שבהם אתה נמצא. לא משנה אם אתה כבר מציע תמיכה באתר האינטרנט שלך – גם אם אין לך תהליך קיים לטיפול בתמיכת לקוחות חברתיים, אנשים עדיין יחזיקו אותך באחריות לענות על השאלות שפורסמו שם. Sprout Social’s תיבת דואר נכנס חכמה הכלי מקל על הטיפול וההאצלה של פניות חברתיות נכנסות.
 • וודא שפרטי הקשר שלך גלויים וקל למצוא אותם, כך שלקוחות יוכלו ליצור קשר בקלות.
 • שיהיה עמוד שאלות נפוצות גלויות וברורות לשאלות והדאגות הנפוצות ביותר של הלקוחות.
 • שלב פרופילי לקוחות במערכת הכרטיסים שלך. WooCommerce מציעה מגוון שילובים של שירות לקוחות שיכולים לעזור לך לתקשר עם הלקוחות שלך, כגון Help Scout, Freshdesk ואחרים..

sproutsocial

בסופו של יום, שום עסק (מסחר אלקטרוני או אחרת) אינו מושלם. טעויות קורות, במיוחד אם אתה משתמש בצדדים שלישיים למשלוח והגשמה. אך לא משנה מה, אם משהו ישתבש בהזמנה, וודא שאתה עושה כל שביכולתך כדי שיהיה נכון – או להסתכן באובדן לקוח עם ערך פוטנציאלי גבוה לכל החיים.

2. לספק תקשורת בזמן בנוגע לסטטוסי הזמנה

לקוחות רוצים לשמור על הקו סביב מצב ההזמנה שלהם מרגע השלמת הרכישה.

ראוי לציין כי חדשות רעות לכאורה על מצב הזמנה לא בהכרח נתפסות ככאלה על ידי לקוח. למעשה, 98% מהצרכנים אומרים שהם מעריכים חברות שמודיעות להם כשמשהו רע קורה לסדרם. על ידי התנדבות במידע זה והתייחסות אליו מראש אתה בונה אמון חשוב.

רק לאחר שהוכחה כי החנות שלך אמינה כי לקוח חדש יהיה פתוח לעדכוני שיווק ומבצעים נוספים. באמצעות טיפול מתאים לאחר הרכישה, העוקבים הנאמנים האלה עשויים אפילו לעזור לך להפיץ את המילה – לשתף את המבצעים שלך בערוצים החברתיים שלהם או אחד על אחד עם אנשים ברשתות שלהם..

למרות שדוא”ל הוא הפלטפורמה הטובה והידועה ביותר לתקשורת לקוחות עם מסחר אלקטרוני, ערוצים כמו הודעות טקסט ודחיפות הופכים להיות פופולריים, שכן 38% מהצרכנים רוצים לשמוע מקמעונאים במספר דרכים..

אלא אם כן ההזמנה הייתה כוללת לקנות דחף, בדרך כלל הלקוחות מרגישים טוב עם הדברים שהם רכשו והם פתוחים יותר לקבל אימיילים שלאחר הרכישה מהחברות מהן רכשו. למעשה, לאימיילים שלאחר הרכישה יש כפול מהשיעורים הפתוחים של הודעות דוא”ל רגילות.

להלן מספר טיפים לייעול הדוא”ל שלך לאחר הרכישה:

 • שמור על צליל קליל ומעודכן.
 • אל תהיו דוחפים, במיוחד אם אתם מנסים למכור יותר. ההצעות הן בסדר – במיוחד אם תוכלו לתמרץ את הנמען בהנחה מיוחדת.
 • עודד מעורבות על ידי בקשת הלקוחות לשתף את הרכישות שלהם במדיה החברתית, להזמין אותם לעקוב אחריך במדיה החברתית ולהירשם לרשימת הדוא”ל שלך, להזמין אותם לבצע סקר שביעות רצון, ולבקש מהם להשאיר ביקורת ברגע שהם יקבלו את הרכישה שלהם..

WooCommerce הרחבת מעקב יכול לעזור לך לבצע אוטומציה ושיטתיות של תהליך המעקב אחר הדוא”ל לאחר הרכישה. לחלופין, קחו בחשבון שספקי שירותי האוטומציה של דוא”ל מחוץ למערכת יש לבצע חלק גדול מהתקשורת באמצעות טייס אוטומטי.
מעקב

אתה יכול גם לשקול להרוג שתי ציפורים באבן אחת על ידי הצעת הנחות והטבות בתמורה לבדיקה או לתשובות לסקר שלך. השתמש ב- WooCommerce הרחבת קופון חכם לייצר קופונים וכרטיסי מתנה עבור WooCommerce.
קופונים חכמים

3. עודדו לקוחות להצטרף לתכנית הנאמנות שלכם

תוכניות נאמנות הן דרך נהדרת לתגמל לקוחות קיימים ולעודד אותם להמשיך להתנשא על המותג שלך. מכיוון שלרוב האנשים כבר יש ארנק מלא בכרטיסי אגרוף וסמארטפון מלא באפליקציות לתוכניות נאמנות, עליך להיות מסובך וקל להצטרף אליו כדי לעודד הרשמות.

כמה טיפים מהירים ליצירת תוכנית נאמנות לקוחות מנצחת:

 • הפוך את התגמולים יותר על הרווחת נקודות ולא כל כך הרבה על מתן הנחות.
 • צור דף נחיתה ייעודי המפרט את היתרונות של תוכנית הנאמנות וכיצד להצטרף.
 • קדם את התוכנית לעתים קרובות ברשימת הדוא”ל שלך ובמדיה החברתית.

WooCommerce מציעה א הרחבת נקודות ותגמולים זה יכול לעזור לך לנהל בקלות את תוכנית הנאמנות שלך.
נקודות ותגמולים של WooCommerce

4. שלח הודעות בהתאמה אישית

מלבד הקפדה על הודעות דוא”ל בזמן, הוספת התאמה אישית יכולה לעזור בשיפור ההתנהגות לאחר הרכישה. אחרי הכל, אנשים מעריכים (לכאורה) מיילים של אחד לאחד על פני משהו שמרגיש יותר כמו שליחה המונית.

86% מהצרכנים אומרים כי ההתאמה האישית ממלאת תפקיד חשוב בהחלטות הקנייה שלהם (לימוד PDF) ו -87% מהקונים אמרו שכן מונע לקנות יותר כאשר חנויות מקוונות משלבות התאמה אישית. יתר על כן, הודעות מותאמות אישית מועברות שיעורי עסקה גבוהים פי 6.

יתכן שאתה מכיר את הדרך הישנה להתאים אישית דוא”ל – פנייה ללקוח בשמו הפרטי במייל או שליחת קוד הנחה מיוחד ביום הולדתו.

בימינו הטכנולוגיה איפשרה לעסקים להתקדם צעד נוסף: שליחת המלצות על מוצר מותאם אישית. אמזון אמור לעשות 35% מהכנסותיה ממכירת צולבות בדרך זו.
התנהגות שלאחר הרכישה

WooCommerce מציעה א תכונה מובנית מה שמקל על הבחנה בין מוצרים קשורים, מכירה חזקה ומכירת צולבות. מכיוון שלא כל עסק בתחום הסחר האלקטרוני לוקח את הזמן לעשות זאת, זו דרך קלה להתבלט בין התחרות – ולהגדיל את ערך ההזמנה הממוצע שלך.

התנהגות שלאחר הרכישה

מחשבות אחרונות: כיצד לעודד התנהגות רווחית לאחר הרכישה באמצעות WooCommerce

בילוי בחוויה שלאחר הרכישה יכול להרגיש כמו מאמץ מיותר, אך המספרים שם כדי לתמוך במיקוד זה. על ידי שמירת לקוחות מאושרים, אתה בונה מערכת יחסים אמינה שתמשיך לקצור תגמולים במונחים של ערך מוגבר למשך חיי הלקוח ותומכי המותג שעוזרים לך להגיע ללקוחות חדשים..

התחל בלראות ללקוחות שלך שאתה מעריך אותם על ידי מתן תשומת לב שהם צריכים. תקשרו ועסקו איתם במועד. הראה שאתה מקשיב להם ואתה מתואם עם העדפותיהם, והם יהיו שלך לנצח.

מה אתה חושב על כל הרעיון של שיפור החוויה שלאחר הרכישה ב- WooCommerce? התחלת לעבוד על החנות שלך באזור זה? מה האתגר מספר 1 שלך עם זה? הודע לנו בתגובות או בציוץ @codeinwp

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map