ThemeForest לעומת חנויות עצמאיות עצמאיות: מאיפה כדאי לקנות ערכות נושא של וורדפרס?

ThemeForest לעומת חנויות עצמאיות עצמאיות: מאיפה כדאי לקנות ערכות נושא של וורדפרס?

ThemeForest לעומת חנויות עצמאיות עצמאיות: מאיפה כדאי לקנות ערכות נושא של וורדפרס?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ThemeForest לעומת חנויות נושא עצמאיות? ובכן, בואו נודה – שלל האפשרויות העומדות לרשות כל רוכש נושא וורדפרס פוטנציאלי הוא מדהים לחלוטין. כיוון שכך, צמצום מאגר המתמודדים למוכרים מהימנים או שניים נראה כמו רעיון טוב, אבל זה מעלה את השאלה: מאיפה כדאי לקנות בעצם נושאי וורדפרס?


לרבים, ThemeForest הוא המשאב ללכת. יש בה ספרייה עצומה של נושאים, ולא תמצא מספר קטן של משתמשי וורדפרס שמתלהבים על רבי המכר שלה. עם זאת, יש ויכוח אם ThemeForest הוא שוק אידיאלי. למעשה, רכישה מ- ThemeForest עשויה אפילו לעורר כמה שאלות אתיות שעדיין לא שקלת עליהן.

יש לפרסומים פופולריים כמו Tavern WordPress עוררו ספקות בנושא ThemeForest בעבר ועם זאת, אנו רוצים להעמיק בנושא הנושא של ThemeForest לעומת קמעונאים עצמאיים בנושא. בפוסט זה, אנו הולכים לדון בקצרה מה זה ThemeForest בדיוק, להעמיק על היתרונות והחסרונות של קנייה מהם, ונראה בחנויות נושא עצמאיות כחלופה. בסוף תדע בדיוק היכן לקנות ערכות נושא של וורדפרס.

ThemeForest לעומת חנויות עצמאיות עצמאיות

מה זה ThemeForest?

דף הבית של ThemeForest.

ThemeForest, אחד מ האינבטו עסקים רבים דוחפים תוכנה, הם שוק לנושאי אתרים. בזמן הכתיבה זהו אתר האינטרנט ה -890 שהוא הכי נצפה בעולם, על פי אלכסה.

הוא מציע אלפי נושאים לכל מיני פלטפורמות, כאשר וורדפרס מכילה כבד. פופולריות זו בקרב קהילת וורדפרס הביאה להצלחה כלכלית שופעת של ThemeForest, כאשר 50% מכל הנושאים של וורדפרס על ThemeForest מביצים לפחות 1,000 $ לחודש.

רווחי ערכת נושא

אין ספק כי ThemeForest מציעה מגוון רחב של נושאים (גם אם באיכות משתנה), ואף לא ניתן לפקפק בדומיננטיות שלהם בשוק העיצוב של WordPress. אז מה בדיוק הנושא כאן?

האם אתה צריך לקנות מ- ThemeForest?

ThemeForest הוא הבזאר הגדול הדיגיטלי לנושאי וורדפרס. אם אתה מחפש סוג מסוים של נושא, סביר להניח שהוא יימצא איפשהו בספריה הרחבה שלהם.

על גבי הכמות, תוכלו למצוא גם איכות. ThemeForest מציג מבחר עצום של נושאים בנויים היטב, שרבים מהם ידידותיים למשתמש, ומאפשרים לכם להתקדם במהירות. הנושא הנמכר ביותר של ThemeForest בכל הזמנים, אבדה, היא דוגמא מצוינת לכל האמור לעיל בפעולה:

עמוד הבית של אבדה.

עם זאת, לא כל השמש וקשתות הגשם נגמרו ב- ThemeForest.

נושא הנפיחות הוא הנושא הראשון שכדאי להרהר בו כאשר דנים ב- ThemeForest לעומת כל דבר אחר. ThemeForest הוא שוק מלא בספקים המתחרים זה בזה כדי לייצר נושאים גדולים יותר, טובים ועשירים יותר – שנשמע מדהים, במבט ראשון.

אולם במציאות, תחרות קשה זו פירושה שעומסים על נושאים מסוימים בפונקציונליות שרוב מנהלי האתר של וורדפרס לעולם לא ישתמשו בהם. ערכות נושא מגושמות יכולות לתרום לזמני עומס מוגברים, אשר בתורם יכולים להשפיע לרעה על קידום אתרים. זו גם לא סתם תיאוריה – זה היה על ידי משתמשי הקצה.

באשר לרישוי, ThemeForest אינו עולה בקנה אחד עם מה שמוצע – משהו שנדון על ידי החבר’ה ב- EngageWP. במקום כל מוצר המוצע תחת א רישיון ציבורי כללי (GPL) – כמו שרוב הנושאים והתוספים של וורדפרס בחינם הם, למשל – ThemeForest מגיש מוצרים המשתנים מבחינת הרישוי, וגורמים אי וודאות..

לדוגמה, נושאים מסוימים הם רק GPL באופן חלקי – כלומר אלמנטים מסוימים בתוך הנושא מוגנים על ידי רישיונות מסחריים, אשר נוגדים את רוח הטבע הפתוח של וורדפרס. מדברים על מבלבלים.

הסוגיות האתיות של קנייה מ- ThemeForest

ניתן לטעון כי קנייה מ- ThemeForest לעומת ממקום אחר מעלה כמה סוגיות אתיות. בואו נסתכל על הטיעון משני הצדדים:

מנקודת מבט מוסרית, כדאי לקחת בחשבון את החשיבות של עזרה לעסקים קטנים – במיוחד באקלים הפיננסי הסוער של ימינו. אחרי הכל, זה הניצוץ של אותם עסקים קטנים יותר שבאמת מניעים את קהילת וורדפרס קדימה, ואילו אפשר לטעון שאנווטו מייצב ברוב המקרים את רוח הקהילה הזו להזדמנות למונטיזציה..

מצד שני, רבים רואים ב- ThemeForest כוח חיובי בקהילה של וורדפרס. הם נותנים לספקים קטנים (כמו גדולים) פלטפורמה בולטת לשווק את מרכולתם הדיגיטלית מול קהל מסיבי. עבור הרבה בוני ערכות נושא קטנים של וורדפרס, ThemeForest אינו אלא ברכה בעניין זה.

עם זאת, למרות שאתה עדיין יכול לעזור "בחור קטן" כשאתה קונה מ- ThemeForest, אתה תתרום גם לצמיחה המתמשכת של Envato. מדובר בתאגיד שלדוגמא אינו עוסק במפתחים שאין להם אמנת מיסים עם ארה”ב. במילים אחרות, זה לא מייצג מגרש משחק ברמה הייחודית עבור קהילת הפיתוח העולמית.

לבסוף, יש את הנושא הפשוט שמאפשר לגוף אחד לשלוט על חלק עצום מהשוק הוא לעיתים רחוקות דבר טוב בטווח הארוך. למרות שדברים נראים יחסית נעימים עם ThemeForest כרגע, מי אומר איפה נגיע לקו.

מה עם חנויות נושא עצמאיות?

חנויות נושא עצמאיות של וורדפרס מנוקדות בכל רחבי האינטרנט (עיין בסיכום שלנו של חברות 110+ המובילות), ורבות מהן מפקחות כבוד בקהילת WordPress. על ידי רכישת נושאים מקמעונאים עצמאיים כגון ערכות נושא אלגנטיותWPMU, סטודיופרס, וכמובן – ThemeIsle, סביר להניח שתמנעו מהחסרונות הטמונים ב- ThemeForest.

ThemeForest לעומת חנויות נושא אחרות

ייתכן שתגלה כי ברכישה ממקור עצמאי, אתה מצטרף לקהילה של וורדפרס אמיתית – להשלים עם בלוג, פורומי תמיכה, צוות תמיכה מושקע, קבוצות פייסבוק וכן הלאה.

בקיצור, אם אתה שואל אם עליך לקנות את נושא הוורדפרס הבא שלך מ- ThemeForest או מחנות נושא עצמאית, אין תשובה נכונה או לא נכונה. עם זאת, חנות הנושאים הממוצעת שלך היא ללא ספק חיה שונה מאוד מ- ThemeForest, והיא עשויה בהחלט להתאים לצרכים שלך בצורה הולמת יותר..

מסקנה – ThemeForest לעומת חנויות נושא

יש המון סיבות טובות לקנות מ- ThemeForest, ולמרות הסתייגויותינו, אנו בהחלט לא תומכים באף אחד להחרים אותם.

עם זאת, הנושאים שהועלו לאורך הפוסט הם חשובים, ויש לקחת אותם בחשבון לפני הרכישה הבאה שלך. כתוצאה מכך, אתה עשוי לשקול ספק עצמאי בפעם הבאה שתחליט לרכוש נושא וורדפרס – לטובת עצמך ושל הקהילה!

כדי לסכם מחדש, הנה מה שעליכם לקחת בחשבון לפני שתחליטו מאיפה לקנות את הנושא הבא שלכם:

  • האם אתה מודאג מהאתיקה העומדת מאחורי הרכישה שלך?
  • האם תרצה נושא קל, בנוי למטרה, או חיה רב תכליתית?
  • האם תרצה שהנושא שלך יהיה זמין תחת רישיון ציבורי כללי?
  • מצטרף לקהילה שאתה יכול לסמוך עליה חשוב לך?

מה דעתך על זה "ThemeForest לעומת" נושא – האם אתה חובב ThemeForest, או תומך בחנויות נושא עצמאיות? שתף אותנו בתצוגות שלך בסעיף התגובות למטה:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector