האם אתה צריך לשכור פרילנסר? גלה אם הם הולכים להיות מתאימים לצוות שלך

האם אתה צריך לשכור פרילנסר? גלה אם הם הולכים להיות מתאימים לצוות שלך


ככל שהחברה שלך תגדל, אתה עשוי לגלות שהצוות הקיים שלך כבר לא מסוגל להתמודד עם כל העבודות הדרושות בכדי להמשיך ולפעול. פירוש הדבר שתצטרך לבצע גיוס כלשהו – אבל איזה סוג עובדים עליך לחפש? האם אתה צריך לשכור פרילנסר? כדי לענות על שאלה זו, זה עוזר להבין את החסרונות והיתרונות של עבודה עם פרילנסרים.

יש לך הרבה אפשרויות להוסיף חברים חדשים לצוות שלך, אך פרילנסרים הופכים פופולריים יותר ויותר. יש לכך סיבות טובות – פרילנסרים מציעים גמישות נחוצה, ולעתים קרובות הם פיתרון בעלות נמוכה. יחד עם זאת, ישנם גם חסרונות בהעסקת פרילנסרים, ולעיתים יכול להיות מועיל יותר לשכור חבר צוות במשרה מלאה..

בפוסט זה, נדבר על הדרכים השונות שבהן תוכל להרחיב את הצוות שלך. אנו נדון גם בחסרונות והיתרונות כשאתה שוכר פרילנסר, ונעזור לך להחליט אם זו הבחירה הנכונה לעסק שלך. נתחיל!

Options האפשרויות השונות שלך להרחבת הצוות שלך

הידיעה מתי להרחיב את הצוות שלך היא אחד החלקים המכריעים אך המסובכים בניהול עסק. שכור מוקדם מדי, וייתכן שתגדיל יותר מדי את התקציב שלך. שכור מאוחר מדי, לעומת זאת, ואתה עלול בסופו של דבר למצב בו אין מישהו פנוי שיעמוד במשימות ופרויקטים מרכזיים..

זו הסיבה שתרצה לפקח מקרוב על עומס העבודה הכולל של העסק שלך. עליכם לדעת כמה שעות עבודה בשווי שעות יש לבצע על בסיס יומי, שבועי או חודשי, וכמה שעות עבודה בפועל עומדות לרשות העבודה. זה עשוי להיות מעט מסובך אם עומס העבודה שלך משתנה, אך שמירה על כרטיסיות בערכים אלה לאורך זמן אמור לעזור בממוצע הווריאציות.

פרט חשוב נוסף בעת ביצוע החישובים הללו הוא להתמקד רק במשימות המפתח – אלו החיוניות לעסק שלך – ולא שונות "מנהל" או "חומר מילוי" עבודה. מובן שאתה תמיד רוצה להעסיק את העובדים שלך, כך שתמצא שהם עובדים גם כאשר פרויקט נמצא בהמתנה. עם זאת, אין לספור עבודה מסוג זה לכל אלה "שעות עבודה נחוצות" מספרים.

עם זאת, אם שני המספרים – שעות עבודה זמינות ושעות עבודה הדרושות – היו קרובים לשווים במשך מספר חודשים בערך, כנראה שהגיע הזמן להתחיל לחפש עזרה נוספת. במילים אחרות, הגיע הזמן להתחיל את תהליך הגיוס כאשר הצוות הקיים שלך הוא בעל יכולת מקסימאלית או בקרבתו, ואתה מצפה המשך צמיחה קבועה בעתיד. ככה, כאשר הליך הגיוס הושלם, צריכה להיות עבודה שאיש הצוות החדש יעשה (מבלי להעמיס אותם ישר מהשער).

אפשרויות ההעסקה שלך יהיו תלויות במידה מסוימת בענף שלך. עם זאת, ישנן שלוש קטגוריות עיקריות של עובדים שאתה יכול לגייס לצוות שלך:

 1. עובדים במשרה מלאה. מה שנחשב כ’משרה מלאה ‘ישתנה מעט, אך מה שחשוב הוא שאדם זה יהיה מחויב לחלוטין לעסק שלך. סביר להניח שתצטרך לספק הטבות כמו גם משכורת, וכנראה שהעובד יעבוד באתר.
 2. עובדים במשרה חלקית. זוהי אפשרות שימושית אם אתה זקוק לעזרה מסוימת, אך אין לך תקציב או צורך לעובד במשרה מלאה. סביר להניח שאתה אחראי להטבות פחות (אם בכלל). יש לך גם אפשרות בהמשך להציע לעובד משרה חלקית קידום לעבודה במשרה מלאה.
 3. פרילנסרים. פרילנסר או ‘קבלן’ עובד עבור העסק שלך, אך אינו נחשב כעובד. המשמעות היא שהם פטורים מרוב החוקים הנוגעים להטבות. אתה יכול לשכור פרילנסר שיעשה בכל מקום מכמה שעות עבודה בשבוע עד 40 שעות ומעלה, והם עשויים לעבוד בתוך הבית או מרחוק (בדרך כלל האחרונים).

אם אתה קורא את הפוסט הזה, כנראה שאתה שוקל לפחות להוסיף פרילנסר אחד או יותר לצוות שלך. עם זה בחשבון, בואו נסתכל מקרוב על היתרונות והחסרונות המעורבים.

Benefits היתרונות כשאתה שוכר פרילנסר

פרילנסרים פופולריים מסיבה כלשהי. למעשה, יותר ויותר חברות מתחילות לסמוך בכבדות על סוגים אלה של עובדים. על פי לאחרונה לימודים, כ- 35% מכלל העובדים בארה”ב פרילנסרים, המהווים כמעט 57 מיליון איש בסך הכל – גידול של 7% בחמש השנים האחרונות.

כדי להבין מדוע זה, בואו ונבחן את היתרונות העיקריים של שכירת פרילנסר:

בראש ובראשונה, כשאתה שוכר פרילנסר, בדרך כלל זה כרוך בעלות נמוכה יותר ופחות סיכון פיננסי. ישנן כמה סיבות לכך, כולל:

 • Typically בדרך כלל אינך נדרש להציע הטבות כלשהן, כגון פסק זמן ששולם או תוכנית פרישה משותפת.
 • Often לעתים קרובות המסים נמוכים יותר בסוף – בארה”ב, למשל, לא תצטרך לשלם ביטוח לאומי לעובדי הפרילנסרים שלך. התרחיש דומה גם במדינות אחרות. בדרך כלל אינך צריך לדאוג למסים בצד הפרילנסר – הם אלה שצריכים לדאוג לאלה.
 • ✅ לא תצטרך לדאוג לפיצויי פיטורים, או מגורמים אחרים הגורמים לסיום הקשר שלך עם עובד יקר או מסובך.
 • Often לעתים קרובות התהליך של שכירת פרילנסר מהיר ופשוט – כמו גם סיום החוזה במידת הצורך.

בנוסף ליתרונות לעיל, פרילנסרים הם עובדים גמישים. אתה יכול לשכור פרילנסר לעשות רק כמה שעות של עבודה בשבוע – למשל, אם אתה זקוק למישהו שינהל את ערוצי המדיה החברתית שלך. זה שימושי גם אם אתה רוצה שמישהו יכניס יותר שעות ממה שעובד במשרה חלקית בדרך כלל היה עושה, אך עדיין עושה פחות מעבודה במשרה מלאה.

בנוסף, פרילנסרים רבים מוכנים לעבוד על לוחות זמנים לא סדירים, כאשר אתה זקוק להם. כל עוד ברור לך מה הצרכים שלך מראש, אתה והפרילנסר שלך יכולים ליצור כל סוג של מערכת יחסים שתשרת את שני הצרכים שלך.

לבסוף, גם פרילנסרים מעולה כשצריך מערך מיומנויות ייעודי. כשמביאים עובדים במשרה מלאה, כנראה שאתה מחפש אדם מעוגל היטב שיכול להתמודד עם מגוון משימות. אתה יכול גם להשקיע במישהו חסר כישורי מפתח כרגע, אך מראה את הפוטנציאל ללמוד אותם לאורך זמן.

עם זאת, מה אם אתה זקוק במיוחד למתכנת מיומן בשפה מסוימת, כותב תוכן בבלוג, או מישהו עם כישורי עיצוב גרפי חזקים? כאן באמת מתברר היתרונות כשאתה שוכר פרילנסר. עם מעט חיפוש, אתה אמור להיות מסוגל למצוא מישהו המתמחה בכישורים המדויקים שאתה זקוק לו – כלומר שיוכלו לפגוע בקרקע ויידרש מעט אימונים עד אימון.

�� החסרונות בעבודה עם פרילנסרים

כפי שאתה יכול לראות, ישנן סיבות רבות לשקול לעבוד עם פרילנסר. היתרונות של שכירת פרילנסר בהחלט מרשימים. יחד עם זאת, ישנם חסרונות מסוימים שתרצה לשקול לפני שתבחר לפרילנסר על פני עובד.

החסרונות העיקריים של שכירת פרילנסר כוללים:

 • פיצול פיצול. פרילנסר עובד כמעט בוודאות עבור עסקים אחרים – יתכן ורבים מהם. הדרישות החיצוניות הללו על זמנן יכולות להרחיק את המיקוד מהעבודה עבורך. יתכן שהם צמצמו את היכולת או אפילו הפכו לזמינים לפרקי זמן.
 • פחות מחויבות. מאותן הסיבות שהוסבר לעיל, פרילנסר מחויב פחות לעסק שלך. זה מגדיל את הסיכויים שהם יהיו איטיים בתגובה, עדיפות לעבודה אחרת, או אפילו נופלים מכל קשר.
 • ירידה בשליטה / פיקוח. אין לך אותה שליטה על פרילנסר שאתה עושה עם עובד. אתה יכול לומר להם מה העבודה לעשות, אבל זה בעיקר תלוי בהם להחליט כיצד, היכן ומתי לעשות את העבודה הזו. מכיוון שפרילנסרים פועלים בדרך כלל מרחוק, קשה יותר לוודא אם הם כנים לגבי מספר השעות שהם עובדים.
 • הוריד פוטנציאל אימונים וקידום. רוב הפרילנסרים לא יהיו מעוניינים לעבור תהליך הכשרה ממושך, ולעתים קרובות לא כדאי להשקיע רמת מאמץ זו בעובד קבלן. זה יכול לגרום לבעיות אם יש לך דרישות מאוד ספציפיות, או שאתה שוכר מישהו שיעשה עבודה מורכבת. בנוסף, אם תחליט שאתה זקוק לעובד בבית או מישהו שמוכן לעבוד שעות ארוכות יותר, יש סיכוי טוב שתצטרך להתחיל את תהליך ההעסקה מחדש מאפס.

אלה כמה חסרונות משמעותיים, לכן כדאי לזכור. פרילנסרים עשויים להיות אפשרות פשוטה יותר, אך הם מגיעים לרמה מסוימת של סיכון.

�� כיצד להחליט אם פרילנסר הוא הכושר הנכון

אין תשובה ‘גודל אחד מתאים לכולם’ לשאלה אם עליך לבחור לפרילנסר או עובד. תצטרך לבדוק את החסרונות והיתרונות של שכירת פרילנסר, ולשקול כיצד הם קשורים לצרכים של העסק שלך..

בכללי, שכירת פרילנסר היא רעיון טוב אם:

 • Likely השעות שתזדקקו להן עשויות להשתנות משבוע לשבוע או מחודש לחודש.
 • ✅ אתה זקוק למישהו עם מערך מיומנויות ייעודי שיכול להתחיל לעזור מייד.
 • ✅ אתם מחפשים להפחית בעלויות, או שפשוט אינכם יכולים להרשות לעצמכם משכורת והטבות של עובד במשרה מלאה.
 • ✅ אתה שמח שההשכרה החדשה תעבוד מרחוק, על פי לוח הזמנים שלהם.

מצד שני, כנראה היה טוב יותר עם עובד מסורתי אם:

 • ⚠️ אתה זקוק לשעות קבועות במשרה מלאה על פי לוח זמנים מוגדר.
 • ⚠️ אתה צריך מישהו שיעבוד על מיקום.
 • ⚠️ אתה מחפש להכשיר את העובד החדש במערכת מסוימת (ונוקשה) של תהליכים, דרישות וכו ‘.
 • ⚠️ אינך מוכן לקחת את הסיכונים הכרוכים בעבודה עם מישהו שלא מחויב לעסק שלך, ויש לך לקוחות רבים אחרים.
 • Hire ההשכרה החדשה זקוקה ליכולת להתקדם בעסק שלך ולקבל אחריות רבה יותר לאורך זמן.

אם החלטתם לשכור פרילנסר, ישנם מקומות רבים למצוא אותם ברשת. רק הקפידו לווטרין בזהירות – בקשו דוגמאות מהעבודה הקודמת שלהם, בדקו אם אתם יכולים לדבר עם לקוחות קודמים וערכו ראיון בדיוק כמו שהייתם עושים לעובד..

כדאי גם לעשות זאת ליצור חוזה, כך שהקשר בין העסק שלך לפרילנסר הוא ברור מאוד. לבסוף, תרצה להכיר את החוקים הרלוונטיים למה שאפשר ולא יכול להיחשב כעבודה פרילנסרית. זה מאוד מקובל שעסקים מבלבלים בין הבחנה בין פרילנסרים לעובדים – להיות מודע מראש ימנע ממך לחצות בשוגג כל קו.

�� מסקנה

אם הצוות הנוכחי שלך נאבק לעמוד בעומס העבודה של העסק שלך, ייתכן שהגיע הזמן להתרחב. עבור חברות הפועלות ברשת, פרילנסרים יכולות להיות אפשרות אטרקטיבית במיוחד. יחד עם זאת, הם אינם ללא סיכונים נלווים.

ישנם יתרונות רבים של שכירת פרילנסר – זוהי בחירה חכמה אם אתה זקוק לעובד גמיש ומרוחק עם מערך מיומנויות מיוחד. אם אתה זקוק למישהו שתוכל להתאמן בו ולטפח לאורך זמן, ואתה רוצה שהם יהיו מחויבים באופן מלא לעסק שלך, יחסי עובד מסורתיים יותר עשויים להיות עדיפים. החדשות הטובות הן שאם תחליט לנסות לשכור פרילנסר, למצוא אפשרויות מצוינות ברשת זה פשוט.

יש לך שאלות לגבי התהליך או היתרונות של שכירת פרילנסר? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map