אם אינך מציע זאת כפרילנסר / סוכנות של וורדפרס אתה משאיר כסף על השולחן

אמנם, וורדפרס כמעט ולא מתקלקל מעצמו … כמו שעושה מכונית או המקרר שלך. אבל מדי פעם מתגלים בעיות אבטחה או באגים חדשים, כמה תוספים מתחילים לפעול ונקי ואפילו מסד הנתונים עצמו זקוק לניקוי האביב..


כל כך נהדר כמו וורדפרס, זה לא מוצר ללא תחזוקה.

והנושאים נוטים להסתכם עם הזמן. האינדיקציה הנפוצה ביותר שמשהו אינו תקין, והקל ביותר לזהות זאת היא ירידת מהירות האתר. זו תמיד קריאת השכמה למנהל האתר לבצע תחזוקה מסוימת.

עם זאת, מה אם מנהל האתר אינו מתמצא בכך וורדפרס? מה אם זה לקוח שלך שרק רוצה שהאתר הארור שלו יעבוד כמו שצריך (!) ולא אכפת לו כל כך מביצוע העבודה המנהלית.
כיצד לקבל את הלקוחות שלך לשלם-לך-השומר החודשי

ובכן, כאן תוכלו להיכנס לתמונה ו להציע להם חבילת בדיקת וורדפרס בתשלום חודשי.

לכן הנה מה שאסקור בפוסט זה:

 • כיצד להכניס חבילת בדיקת וורדפרס להצעה שלך,
 • כיצד להפוך אותה להכנסה חוזרת בטוחה בשורה התחתונה,
 • כיצד להגדיר את הדברים בצורה שתאפשר גם לך להרוויח כסף נוסף בהמשך הדרך,
 • ומעל לכל, איך לשמח את הלקוח לאורך הדרך.

והלאה אז! נתחיל בהתמודדות עם ההתנגדות הראשונה:

"האם WordPress לא נוחה לשימוש מספיק כדי שלקוחות יוכלו לתחזק אותה בעצמם?"

ככל שנרצה להאמין שאף אחד יכול לתחזק את וורדפרס, זה לא לגמרי המקרה.

בואו נראה את המשימה הבסיסית ביותר הקשורה לתחזוקה של כולם – עדכון גרעין וורדפרס. כפי שאפשר לראות מה- נתונים סטטיסטיים רשמיים, הגרסה הפופולרית ביותר של וורדפרס היא 4.1, אך עדיין משתמשים בה רק על ידי 46 אחוז מכל אתרי וורדפרס. המשמעות היא ש -54 האחוזים האחרים פועלים על תוכנה מיושנת.
נתונים סטטיסטיים

למה? הסיבות יכולות להיות רבות. בנימה אחרת, אני בטוח שחלק מאותם אתרים עושים זאת בכוונה (יתכן שהם מריצים גרסאות מותאמות של הליבה וכו ‘). אבל אני משער שרוב האנשים היושבים על וורדפרס מיושנים כלל אינם מודעים לאפשרות / הכרח לעדכן אותה.

אולי הם לא יודעים שעליהם לבצע עדכון. אולי הם לא יודעים לעשות את זה. ואולי הם לא יודעים שהאפשרות אפילו קיימת (חלק מהמפתחים נותנים ללקוחות שלהם רק חשבונות עורך, במקום מנהל מערכת, בתוספת ממשק ניהול פשוט יותר)..

לכן, מכיוון שרוב האנשים לא יכולים לבצע אפילו את משימת התחזוקה הבסיסית ביותר בעצמם, מה גורם לך לחשוב שהם לא זקוקים לעזרתך?

למה למכור חבילת בדיקה

ראשית, זה חוסך לך המון מתח.

הנה למה אני מתכוון. למי אתה חושב שהלקוח שלך יתקשר אם האתר שלו יירד פתאום, או כאשר יש בעיות כלשהן בזה?

ברור שאתה.

והנושא עם זה הוא שהשיחות הללו נוטות להגיע כשהבעיות כבר יותר מרציניות.

לכן אתה יכול למנוע את כל זה על ידי היותו הראשון שמושיט יד, ועל ידי הצעת שירות מתמשך ממש מההתחלה. זה גם נותן לך הזדמנות נהדרת לקבוע את הציפיות הנכונות ולתאר בדיוק על מה השירות שלך עוסק, מה חלק ממנו ומה לא. את כל זה ניתן לומר בחוזה.

אבל יש למעשה סיבות נוספות לכך שחבילת בדיקה היא רעיון טוב.

לדוגמה, חייו של פרילנסר של וורדפרס יכולים להיות קשים לפעמים.

בשורה זו של הקריירה, קל למצוא את עצמך עושה כל כך הרבה עבודה, שאין לך אפילו זמן להכין קפה, ואז לחזור ללא עבודה כלל בחודש הבא. זה יכול להיות רוצח בשורה התחתונה שלך ועל היכולת שלך להדליק את האורות.

הצגת הכנסות חוזרות בתמונה זו יכולה להיות עצומה. אפילו אם הסכום אינו עצום כלל. עם זאת, מה שהדבר נותן לך הוא הוודאות שלא משנה מה, אתה עדיין יכול לצפות ש X $ יגיע לדרכך ב -30.

אבל זה רק יתרון אחד.

אני אומר שאחד חשוב עוד יותר הוא העובדה שבאמצעות כל סוג של שירות מתמשך אתה ממשיך לשמור על קשר עם הלקוחות שלך ולבנות מערכות יחסים. זה יוצר הזדמנות ענקית להציע להם משהו חדש מדי פעם בלי להישמע כאילו אתה פשוט זורק דברים על הקיר.

לדוגמא, תוכלו להציע להם רענון עיצובי בכל שנה. או ביקורת SEO. יהיה אשר יהיה, הלקוח יהיה מגיב הרבה יותר אם תשאר בקשר איתם לאורך כל השנה.

לבסוף, הכנסות חוזרות נוטות להסתכם לאורך זמן. במילים אחרות, אם הלקוחות שלך מוצאים שהשירות שלך מועיל באמת, סביר להניח שלא יבוטל עליך. במקרה זה, כל לקוח חדש שאתה משכנע לתת לך צילום פשוט מסתכם בשורה התחתונה שלך.

מה להציע כחלק מחבילת הצ’ק-אפ שלך

ישנן אפשרויות רבות, אך החלק הטוב הוא שאתה לא צריך להציע הכל תחת השמש. אתה יכול לבחור בנוחות לבחור את הדברים שהכי הגיוניים לך – הדברים שאתה בקיא בהם.

שוב, הרעיון הוא להקל על העבודה בסופו של דבר, כך שניתן לבצע אותה במהירות יחסית ולא לגרום לכאבי ראש רבים לאורך הדרך.

להלן כמה חבילות משנה בודדות שיש לקחת בחשבון:

1. חבילת העדכונים

 • ראשית, המשך שמאתר הלקוח יפעל בגירסה החדשה ביותר של WordPress. זה חשוב מסיבות אבטחה וזה גם מאפשר ללקוח ליהנות מהפיצ’רים החדשים של תכונות חדשות.
 • בשלב הבא, בדוק אם התוספים עדיין עדכניים. רוב מנהלי האתרים נוטים להתעלם לחלוטין מהתוספים. כלומר, כולם יבחינו בקשת עדכון חדשה מפלאגין, אבל מה אם תוסף נתון לא עודכן מזה שנים? וורדפרס לא תודיע לך על כך. אז עברו על רשימת התוספים המותקנים בזה אחר זה ובדקו אם הם עדיין מעודכנים עם הגרסה הנוכחית של WordPress.

2. חבילת האבטחה והגיבוי

 • סריקות אבטחה. עזור ללקוח שלך לשמור על בטיחות האתר שלהם באמצעות סריקות רגילות. אתה יכול להשתמש בפתרונות כמו סוקורי, Wordfence אבטחה. הם יעשו את הקסם שלהם ברקע ואז יתנו לך המלצות על מה לעשות אם יתעוררו בעיות כלשהן.
 • גיבויים. נהל את הגיבויים של הלקוח שלך וודא שהם באמת שמישים (כל גיבוי הוא טוב כמו האפשרות להשתמש בו בפועל בעת שחזור אתר). יש קומץ תוספים שבהם תוכל להשתמש לניהול גיבויים. דברים כמו: גיבוי בודי (האהוב עלינו).
 • ניטור זמן עבודה. השגיח על זמן הפעילות של האתר.

3. אופטימיזציה וחבילת ביצועים

 • מטמון ו- CDN. שלב את האתר עם תוסף מטמון כמו מטמון סה”כ W3 וגם לחבר אותו לשירות CDN (למשל. CloudFlare). זה יהפוך את האתר מהיר ונגיש לכל המבקרים. בדוק מעת לעת אם התצורה עובדת ואם הכל נותר ללא בעיות.
 • מיטוב תמונות. הצעה לייעל את התמונות בהן הלקוח משתמש באתר. ניתן לעשות זאת עם פיתרון של כל אחד, כמו אופטימול. כל הפעולה חוסכת רוחב פס רב והופכת את האתר למהיר יותר.
 • מיטוב בסיס הנתונים. מסד הנתונים של וורדפרס נוטה להיות מבולגן עם הזמן. ביצוע טאטא נחמד כל כמה חודשים יכול להפחית את התפשטות מסד הנתונים ולשמור על בריאות הדברים. ניתן לעשות זאת באמצעות תוסף כמו טאטא WP.
 • מיטוב תוספים.

4. חבילת אנליטיקס

למרות שהלקוח שלך ככל הנראה יבדוק את כלי הניתוח / התנועה שלו באופן קבוע, אתה יכול לעזור להם לעשות זאת בצורה יעילה יותר. לדוגמה, אתה יכול להציע את הדברים הבאים:

 • הצבעה על הדפים שהכי ביקרת בהם והצעת הצעות כיצד לשפר אותם אפילו יותר (להכפיל את התוצאות).
 • מציין את הדפים הפחות נצפו. באופן בלתי נמנע, לא הכל יהיה להיט באתר, וחלק מהדפים ימשכו אליו רק קומץ מבקרים לאורך כל אורך חייהם. אתה יכול לחפש את הדפים והפוסטים עם הביצועים הגרועים ביותר, להציע ללקוח למחוק אותם ולהפנות את כתובות האתרים לתוכן טוב יותר, או לעשות שימוש חוזר בתוכן עבור פוסטים או דפים חדשים..
 • מציאת קישורים שבורים. כל חודש בערך אתה יכול לסרוק את אתר הלקוח שלך באמצעות תוסף כמו בודק קישור שבור ואז לתקן את כל מבוי הקצה. זה עוד דבר שישפיע לטובה על SEO של האתר.

5. חבילת הרחבת פונקציונליות

 • עזור להם להתקין תוספים חדשים. מדי פעם הלקוח שלך יתקל בתוסף אותו ירצה לבדוק באתר. עם זאת, לא כל התוספים פועלים מייד מהארגז, וחלקם יכולים לגרום לבעיות חמורות (אפילו למסך המוות הלבן). הצע את עזרתך להתקין בבטחה תוספים חדשים אלה.
 • המלץ על תוספים חדשים שהלקוח יוכל ליהנות מהם. בעיקרון זהה לעיל, אבל הפעם אתה ממליץ על תוספים. אתה יכול לעשות זאת על פי צרכי הלקוח שלך והתכונות בהן השתמשו עד כה.
 • הצע תוספים מובחרים במחירים נמוכים. חנויות פלאגין מסוימות מציעות את מוצריהן ברישיונות סוכנות בהן אתה רשאי להתקין אותם באתרי הלקוחות שלך.

6. עבודת וורדפרס לשעה

 • הציעו X שעות של כל עבודה הקשורה בוורדפרס כחלק מחבילת הבדיקה. אולי הלקוח זקוק לדף נחיתה מותאם או משהו.

זה מסכם את כל חבילות המשנה שאני יכול לחשוב עליהן. שוב, אני לא מנסה לומר שאתה צריך להציע את כולם. פשוט בחר ובחר את הדברים הגיוניים במקרה שלך.

לבסוף, על הפיל בחדר – התמחור. אני חושש להבין שהחלק הזה לגמרי תלוי בך. אין לי שום אפשרות להגיד לך איזה שעה מזמנך צריכה להיות שווה כדי שתצטרך לפטר את אקסל ולחשב זאת בעצמך.

להלן גיליון רמאות שאתה יכול להשתמש בו:

 1. נסה להעריך כמה שעות בחודש תצטרך לבזבז עם כל לקוח כחלק מחבילת הבדיקה.
 2. ברגע שיש לך את המספר הזה, פשוט הכפיל אותו פי התעריף השעתי הרצוי שלך וכדאי שיהיה לך סכום נחמד למתחם שאפשר להתחיל איתו.
 3. לאורך זמן, התאם אותו על סמך משוב הלקוח.

כיצד למכור חבילת בדיקת וורדפרס

בדומה לרוב המוצרים והשירותים, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להעביר את היתרון העיקרי של שירותיך – במילים אחרות …

ספר להם מה יש להם

הייתי אומר את זה מה שאתה באמת מוכר כאן זה שקט נפשי. הנה הדבר; שמירה על וורדפרס היא משימה שיכולה לקחת הרבה זמן, משימה מייגעת וצריך לבצע אותה בזהירות (כך שהאתר לא יירד במהלך התחזוקה בגלל בעיות מסוימות). כמו כן, זה טכני, חשוב לרווחת האתר, המהירות והנגישות הכללית שלו הן למבקרים והן לגוגל.

לכן, מיקום השירות שלך כפתרון המעניק ללקוח שקט נפשי על ידי העברת אחריות זו אליך יכול להיות נקודת מכירה טובה.

עכשיו, מתי הזמן הטוב ביותר למכור?

באופן לא מפתיע, זה כשאתה עובד על ההצעה הראשונית שלך ללקוח חדש – כשהוא בדיוק עומד לקחת אותך להצעה העיקרית שלך (אתה בונה אתר עבורם). באותה תקופה הם גם רגישים יותר לכל מכירת מכירה שעלולה להיות לכם.

עם זאת, החוכמה היא למקם את המכרז החכם הזה בצורה חכמה.

שאלתי רובן גאמץ, מייסד Bidsketch (תוכנת הצעה) ומומחה להצעות לקוח, שיעזור לי לצאת ולשתף מה תהיה עצתו למכירה / הצעה מס ‘1 שלו לפרילנסרים שרוצים להציע ללקוחותיהם שירותים שוטפים. הנה מה שהוא אמר:

רובן גאמץ
הציע שלוש אפשרויות להצעה שלך.

 • הראשונה היא האפשרות הבסיסית והמחיר הנמוך ביותר, שאינה כוללת שירותים שוטפים.
 • השכבה הבאה במחיר הגבוה יותר כוללת שירותים שוטפים שמתייחסים באופן הדוק ביותר לעבודה שעשיתם רק עבורם.
 • החבילה במחיר הגבוה ביותר כוללת את כל השירותים השניים, אך מקיפה יותר וניתנת ללא ידיים.

ברמת המחירים הגבוהה ביותר אתה יכול גם להתנסות בכך שאתה כולל שירות או שניים שקשורים קצת פחות ישירות לעבודה שביצעת עבורם (אך עדיין רלוונטיים ושימושיים).

להלן דוגמא כיצד ליישם זאת:

 • האפשרות הראשונה היא חבילת בניית האתרים הרגילה שלך, ללא שום שירות שוטף נוסף. זו החבילה הזולה ביותר.
 • האפשרות השנייה היא היקרה יותר. זוהי אפשרות מספר 1 פלוס, נניח, חבילת העדכונים וחבילת האבטחה והגיבוי עליהם דנו קודם בפוסט זה. שתי החבילות הללו הן ככל הנראה הפחות כבדות מצידך.
 • האפשרות השלישית היא אפשרות מס ‘2 פלוס חבילות המשך המקיפות האחרות שלך.

הנה הבועט, הצע אפשרויות # 2 ו- # 3 באותה נקודת מחיר.

זה טריק שלמדתי בקריאה בלתי הגיוני באופן צפוי של דן אריאלי. הרעיון הוא לשכנע לקוחות לקחת תמיד את החבילה היקרה ביותר שלכם. אם הם יכולים להשוות את הערך בין שתי חבילות ישירות ואז לראות שהמחיר זהה, יש סיכוי גבוה שהם אכן ילכו על האופציה העליונה. את זה הוכיח אריאלי במחקריו ובניסוייו.

אוקיי, אני מניח שזה הכל לעת עתה בנושא של הצעת חבילות בדיקת וורדפרס. אל תהסס ליידע אותנו אם שירות מסוג זה הוא דבר שעשוי להיות רעיון טוב לעסק שלך.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map