המדריך האולטימטיבי לפתיחת עסק בעיצוב אתרים – ממציאת הלקוחות הראשונים שלך ועד יצירת שם לעצמך

הסיכוי לפתוח עסק בעיצוב אתרים יכול להיות קצת מכריע.


עם זאת, יחד עם זאת, אם אתה תקוע בעבודה שאתה לא אוהב 100%, הסיכוי להשתמש במיומנויות שלך לבניית עסק לעיצוב אתרים הפועל על בסיס גמישות וחופש קשה לשלול.

האם אתה מעדיף לעבד את עצמך כמו שאתה, שקוע ברציפות בגלל לחץ? או שאתה מוכן לקחת סיכון בשביל סיכוי למשהו טוב יותר?

כדי להיות בטוח, ישנם המון אלמנטים שונים שעליך לקחת בחשבון בעת ​​פתיחת עסק לעיצוב אתרים. מדריך זה ילמד אותך:

 • כיצד למצוא לקוחות ולהתמודד איתם
 • כיצד לנהל את הנדנד של העסק שלך
 • איך לתכנן לעתיד ולצמוח

הדרך הקלה ביותר לנצח את תחושת ההצפה שלך לפני שאתה מסתדר עם פתיחת עסק לעיצוב אתרים? התכונן באופן יזום לכל האפשרויות!

פתיחת עסק לעיצוב אתרים

1. לפני שאתה עושה משהו אחר …

בואו נעשה דבר אחד ישר: בלי לקוחות, אין לך עסק בר-קיימא. כמובן, כשתתחיל לראשונה, בהכרח תשקיע יותר זמן ברדיפה אחר הזדמנויות ממה שתעשה עבודה בפועל..

1.1. מה לעשות לפני שתפרוש מהמשרה המלאה

אם אתה עובד משרה מלאה עבור מישהו אחר כרגע, יכול להיות שימושי להתחיל את המעבר שלך על ידי הצגת לקוחות פוטנציאליים לפני שתפרוש. באופן אידיאלי, תחכו גם עד שתבנו לפחות כמה חודשים של הוצאות חירום (6-12 חודשים זה תקן הזהב).

בזמן שאתה מקדיש את זמנך, אתה יכול באותה מידה להפוך אותו לפרודוקטיבי. התחל לעבוד על החומרים המקצועיים הדרושים לך בהכרח, כגון:

 • אתר התיקים המקצועי שלך
 • תבניות הצעה
 • כרטיסי ביקור
 • מיתוג מדיה חברתית (תמונת רקע, ביו)

זו יכולה להיות גם זמן נהדר לבנות מנהיגות מחשבתית. ישנם כל כך הרבה בלוגים של עיצוב אתרים וורדפרס (או אתרים אחרים שבהם לקוח היעד שלך מסתובב) שמקבלים פוסטים על אורחים – ייתכן שתנסה לנסות לכתוב כמה מהם. רק הקפד לכלול קישור משכנע לאתר הפורטפוליו שלך. WPMU DEV מציע תובנות להכנת מצגות בלוג אורחים מצליחות.

אם אתה לא סופר סופר, לכל הפחות, הגב לבלוגים בתעשייה ופרסם את שמך כך.

כשאתה מתחיל עסק בעיצוב אתרים, אתר פורטפוליו נחוץ מכיוון שהוא מאפשר להשוויץ בסגנון ובכישוריך הייחודיים. זה הרבה יותר אישי (ומקצועי) מאשר סתם ביצוע חשבון בפלטפורמת פורטפוליו כמו Behance.

מכיוון שאנו מדברים על פתיחת עסק לעיצוב אתרים, אני מניח כי "יצירת אתר תיק עבורך" -חלק לא נשמע כמו משהו קשה. הנה קצת השראה – קבוצה של אתרי תיקים מגניבים.

אם אינך אוהב לכתוב, יש המון דרכים אחרות להתפרסם בקהילה (הן וורדפרס / עיצוב אתרים והן תחום המיקוד הספציפי שלך), כגון:

 • השתתף בצ’אטים בטוויטר (בדוק TweetReports לרשימה הניתנת לחיפוש)
 • פרסם באופן קבוע תוכן מהורהר במדיה החברתית. זה עוזר להמציא רעיונות לנושא המדגימים את המומחיות שלך: טיפים לעיצוב אתרים, דוגמאות לעבודה, מאמרים שכתבת וכן הלאה.
 • השתתף בפסגות מקוונות ו / או בכנסים כמו WordCamp. הכירו את מארגני הכנס בכדי לקבל סיכוי טוב יותר לקבל את המגרשים שלכם!

כמובן שכדי להיות ידוע במשהו צריך לעמוד על משהו. באופן ספציפי, אתה צריך לעשות נישה למטה.

1.2. החלט מי הלקוח היעד שלך

זה לא מספיק להוסיף מעורפל "מפתח אינטרנט" כותרת לפרופיל הלינקדאין שלך. אם אתה רוצה לבנות יצור, אתה צריך להתמחות. למרות שאתה עשוי לדאוג שזה מגביל, בכנות זה כל המשתכרים הגדולים הגיעו לרווחים של שש ספרות (ועוד).

לאחר שתבסס את הגומחה שלך (וזה בסדר להסתובב עם זה לאחר מעשה), וודא שאתה מתקשר עם זה באתר הפורטפוליו שלך ומדיומים מקוונים אחרים. כחלק מתהליך זה, הקדיש זמן לפיתוח הפרסונה של לקוחות היעד שלך (ביוגרפיה בסיסית של לקוח היעד שלך).

של HubSpot כלי MakeMyPersona מציע דרך פשוטה לעשות זאת.

עליכם ללמוד כמה שיותר על אותם אנשים.

איפה הם מסתובבים? כיצד להגיע אליהם בצורה הטובה ביותר? מה הם דורשים מאתר? וכו.

עשה פרסונה

1.3. החליטו מה להציע

כבר נגענו בחשיבות של נישה למטה. השאלה היא: איך?

להלן כמה רעיונות שיעזרו לכם להגדיר את המומחיות שלכם בעת פתיחת עסק לעיצוב אתרים:

 • הצע שירותי תחזוקה של WordPress (עדכוני ליבה, תוסף, עדכוני נושא)
 • תכנן פרויקטים שלמים של אתרים לעסקים חדשים
 • התמקדו בסוג ספציפי של עיצוב אתרים: מסחר אלקטרוני, אתרי חברות וכו ‘.
 • המרת אתרים מפלטפורמות אחרות (כלומר Weebly, Squarespace, דרופל) ל- WordPress, או אפילו לעשות PSD ל- WordPress
 • התמקדו בעיצוב מחודש / רטרוספקטים מגיבים
 • עבוד עם לקוחות בענפים ספציפיים: ממשלה, עסקים קטנים, B2C וכו ‘.

אין תשובות שגויות – השתעשעו עם האפשרויות עד שתנחתו על שילוב מנצח!

1.4. קבע את המחירים שלך

באופן כללי, שיעורי הפרויקטים טובים יותר מתעריפי השעה לפרויקטים גדולים מכיוון שאנשים לא יחקרו אתכם בנוגע לאיך אתם מבזבזים את זמנכם – זה כבר נלקח בחשבון והם כבר שילמו עבורו. תעריפים לפי שעה מגדירים אותך לשיחות מעצבנות ולפיחות במומחיות שלך.

עם זאת, תעריפים לפי שעה עשויים להיות המשמשים לך להערכת שיעורי הפרויקט.

כדאי לחשב את תעריף השעה האידיאלי שלך, אפילו אם הלקוחות שלך לעולם אינם רואים מידע זה. אם אתה הולך לפרילנסר במשרה מלאה בפעם הראשונה, אל תשכח לבנות את עלות ההטבות (ביטוח רפואי), ימי מחלה וימי חופשה. כמו כן, אל תשכח שעליך לתכנן לחסוך 20-30% במס!

מחשבון התעריף של Nation1099 יכול להיות שימושי לחיבור כל המידע הזה לנחיתה על המספר הנכון.

אולי תרצה גם לבדוק מחשבונים קשורים לעסקים אלה.

כדי לעמוד בביטחון, השווה את התמחור שלך לתעריפים בענף (כך זה מתבטא בענף וורדפרס).

עסק לעיצוב אתרים

2. התחל עם לקוחות – הנה איך למצוא אותם

עם כל השאלות החשובות ביותר שנענו, הגיע הזמן להתחיל לשתף בפומבי את החדשות שעסק בעיצוב אתרים שלך מוכן ללקוחות. יש הרבה פחות סיכון הכרוך בפרישה מהעבודה במשרה מלאה אם ​​יש לך מספר לקוחות בשורה!

המפתח להצלחה? לא מתייחסים לשיווק כאל משימה מבוצעת. מעצבים מצליחים מחפשים כל הזמן הזדמנויות לקידום העסק שלהם – לא מחכים עד שהם מגיעים למצב בו אין להם לקוחות ואין מה לעשות.

2.1. מינוף הרשת הקיימת שלך

אחד הצעדים הראשונים הטובים ביותר הוא להתחיל בהבהרת הכוונות שלך עם הרשת הקיימת שלך. פרסם בפומבי על פתיחת עסק לעיצוב אתרים ברשתות חברתיות ופנה לחברים, משפחה ועמיתים שיכולים לשלוח אליך הפניות. פשוט אל תהיה דחוף – זה לא תפקידם למצוא עבודה בשבילך.

2.2. עשו נוכחות במדיה החברתית

אמנם אנו בנושא, זה יכול להועיל גם ליצור אסטרטגיה של מדיה חברתית כדי להישאר בראש עם הרשת שלך באמצעות כמה מרעיונות העיצוב שתוארו קודם לכן במאמר זה..

לינקדאין יכולה להיות מקור נהדר ללידים בגלל אופי ה- B2B. טוויטר הוא מקום מדהים לבנות יציקה עם הקהילה לעיצוב אתרים. אז התחל שיחות עם אנשי מקצוע אחרים של וורדפרס ועסקים פוטנציאליים שאתה רוצה לעבוד איתם. בניית רשימות כדי לעזור לך לארגן את השיחות שלך (שלי וורדפרס הוא הטוב ביותר רשימת הטוויטר עשויה להיות מקום טוב להתחיל בו!).

קישורין

2.3. התנסו בוידיאו

אם עדיין אין לך הרבה קהל, ייתכן שתנסה לבנות אחד עם שיווק בוידאו. שיווק בווידיאו הופך במהרה לאחד המדיומים הפופולריים ביותר לשיווק תוכן. צור שבוע פייסבוק לייב סדרות המבוססות על המומחיות שלך בעיצוב אתרים ומציעים ייעוץ חינם לבניית מנהיגות מחשבתית.

2.4. התנסות בפלטפורמות למידה

בנימה קשורה זה יכול גם לעזור ליצור שיעורים קצרים בפלטפורמות כמו Skillshare או Udemy כדי למלא את משפך המכירות שלך ולבנות קהל של אנשים שיכולים לשמש כשגרירי המותג שלך..

באופן ספציפי, שיתוף מיומנות מספק משאבים למתחילים רבים לתחילת העבודה ותומך במורים חדשים על ידי אירוח אתגרים חודשיים עם פרסים (כולל תכונות שיווק).

הם מאפשרים קישורים חיצוניים לדפי נחיתה, שבהם אתה יכול לספק משאבי כיתה בתמורה לכתובות דוא”ל.

שיתוף מיומנות

2.5. בנה רשימת דוא”ל

במקביל למאמצים אלו, התחל לבנות את רשימת הדוא”ל שלך על ידי משיכת לידים מוסמכים עם מגנט מוביל רלוונטי באתר הפורטפוליו שלך. על מנת לאסוף את כתובות הדוא”ל בפועל, אתה יכול להשתמש בכל אחד מהכלים האלה.

א מגנט עופרת זה משהו משכנע לקהל היעד שלך שאתה מציע בתמורה לכתובת הדוא”ל של אדם: אולי רשימת בדיקה שימושית, ספר אלקטרוני או רשימת משאבים.

בילוי בשיווק בדוא”ל הוא חשוב בעיקר מכיוון שרשימת הדוא”ל היא משהו שבבעלותך – העוקבים שאליהם אתה מגיע בפלטפורמות אחרות עלולים להיעלם אם הפלטפורמה אי פעם תחליט להעיף אותך או להשבית.

ספר אלקטרוני

2.6. תעשו התקררות קר

לא משנה מה, מאמצי פיתוח עסקי לא צריכים להיות דבר שקורה רק כשאתם זקוקים ללקוחות חדשים – זהו תהליך מתמשך להבטיח שתמיד יש לכם צלחת. צור מטרה להציב מספר מסוים של עסקים בכל שבוע וקר עקוב אחר אחוזי ההצלחה שלך בסגירת סיכויים כדי לקבוע כמה תשומות מובילות לעסקות סגורות וניצחו.

בעוד שהפיצ’ינג לעבודה שונה במקצת מכמה מרעיונות השיווק שהוזכרו לעיל, לפחות כשתתחיל, תצטרך לעשות את שניהם.

השתמש ב- CRM (כלי ניהול קשרי לקוחות) כדי לעקוב אחר שלבי העסקה שלך עם לקוחות פוטנציאליים שונים ומי אתה צריך לעקוב אחריהם.

Hubspot מציע אפשרות חופשית חזקה.

hubspot

3. הפעל את העסק שלך בעיצוב אתרים ביעילות – מאחורי הקלעים

אז הנה העניין: זה לא מספיק לעשות את העבודה ואת השיווק. בעת פתיחת עסק לעיצוב אתרים, עליכם גם לקחת על עצמם כמה תפקידים שמטופלים בדרך כלל על ידי מחלקות ייעודיות בחברה.

זה אולי למעשה החלק הקשה והמעצבן ביותר בהפעלת חברת עיצוב אתרים! אבל החלק הטוב ביותר, יצירת חופש וגמישות סביב התשוקה שלך, יותר מאשר מפצה על זה. כשאתה מתחיל עסק לעיצוב אתרים, תוכל למצוא דרכים להקל על חלק מהכאב הזה ולמצוא יותר זמן להתמקד במשימות הליבה העסקיות שלנו..

אבל מכיוון שאתה רק מתחיל, בואו נתמקד במה שאתה צריך לחשוב עליו כרגע.

3.1. חוזים & הצעות

באופן אידיאלי, לפני שתפרוש מהמשרה המלאה שלך, בילית קצת זמן ביצירת תבנית הצעה מנצחת.

כמה מהדברים החשובים ביותר שיש לכלול בהצעה / בחוזה הסופי שלך:

 • היקף עבודה מוגדר בבירור (כולל מה ששיעור הפרויקט שלך אינו מכסה)
 • תוצרים ספציפיים בשפה ידידותית ללקוח
 • ציר זמן ואבני דרך

אל תשכח לבנות את העלות עבור ערכות נושא של WordPress, תוספים וכל כלים נחוצים אחרים כדי לבצע את העבודה. לדוגמה, אם אתה עוזר עם קידום אתרים, אתה עשוי לקחת בחשבון את העלות של כלי ה- SEO שלך.

אל תתקדמו ללא חוזה חתום הסכמה לתנאים שלך – ותשלום מראש (אפילו אם זה רק תשלום חלקי).

And.co הוא כלי חוזי מצוין בחינם שכולל להתחיל עם זה שמציע יכולות eSignature והתראות לגבי הצפייה במסמכים שלך. אתה יכול גם להשתמש בו כדי לגבות פיקדון ותשלומים עתידיים.

and.co

אפשרות נוספת? LegalZoom תבניות מסמך משפטיות זמינות כחלק ממנוי חודשי בר השגה.

כדאי גם לבדוק את תבנית החוזה הראשונית שלך על ידי עורך דין. בארצות הברית, מקומי מרכז פיתוח עסקי קטן (SBDC) יכולה לספק גישה לאנשי מקצוע בתחום המשפטי והחשבונאות ללא עלות!

משפטי

3.2. התאגדות עסקית

בשלב מסוים אתה רשאי לראות את הצורך לשלב את העסק שלך – מתן הגנה משפטית מסוימת בצורה של הפרדה בין נכסים אישיים / עסקיים. כדי לעשות זאת, עליך למלא טפסים מסוימים ולהגיש תשלום למדינה / מדינה שלך. זה עוזר להיות עורך דין או רואה חשבון טוב לצידך (או עזרה של SBDC מקומי, כאמור לעיל).

ללא קשר למקום בו אתה משלב את העסק שלך, הקפד לבדוק את החוקים והתקנות המקומיים, כמו גם להתייעץ עם עסקים אחרים בגומך כדי לקבוע מה אתה צריך כדי להתחיל..

3.3. מנהל עסקים

לפתוח עסק בעיצוב אתרים פירושו לקחת חבורה של תפקידים שסביר להניח שלא תעדיפו – אך אל תתעלמו מהם!

להלן מספר כובעים שתצטרך ללבוש כבעלי עסק חדש בתחום עיצוב אתרים:

 • הנהלת חשבונות / הנהלת חשבונות: השתמש בכלי חשבונאות כמו ספרי טרי או פנקסים מהירים כדי לשלוח חשבוניות, לקבל תשלום ולעקוב אחר הוצאות.
 • שיווק: כבר שיתפנו כמה טיפים ספציפיים, אך העניין הוא שאסור לחכות עד שתמלאו עבודת לקוחות כדי לשווק את העסק שלכם – זה תהליך ארוך טווח.
 • שכירה / ניהול: בסופו של דבר אתה עשוי להחליט על מיקור חוץ של פרויקטים קטנים ומשימות אדמיניסטרטיביות (אתה יכול לנסות את Fiverr לשם כך), כך שזה עוזר לבנות תהליך סביב גיוס וניהול ברגע שתתחיל להכיר בצורך זה. בינתיים, צרו תיעוד תהליכים לכמה שיותר דברים, כך שאפילו אם אינכם מוכנים להעסיק עדיין, תהיו מוכנים כשיהיה נכון.!

3.4. קבל את הכלים שלך בסדר

כשאתה עובד בתעלות ועובר את הפרויקטים שלך, הגיוני לעצור ולחשוב על הכלים שבהם אתה משתמש. יתכן שכבר מכירים רבים מהכלים החיוניים לעיצוב אתרים, אך יחד עם זאת, לא כל אלה הולכים להיות יעילים באותה מידה כאשר הם מורכבים ומשולבים בעסקי עיצוב אתרים..

במילים אחרות, רק בגלל שמשהו עבד עבורך בעבר, זה לא אומר שהוא ימשיך לעבוד בסביבה עסקית מקצועית בה אתה נמצא עכשיו.

קחו בחשבון את האוסף הכלים המצוין הזה עבור מעצבי אתרים ומשתמשי וורדפרס. הרשימה מכסה דברים כמו מעקב אחר זמן, טיפול במסמכים, ניהול פרויקטים, תקשורת עם לקוחות, עבודה עם עיצוב גרפי, פיתוח קוד, ועוד.

4. קנה מידה, הרוויח יותר כסף & לספק ערך רב יותר

כשאתה מתחיל עסק ראשוני בעיצוב אתרים, תצטרך לבנות את הדרך שלך בדרגות. פירוש הדבר עשוי לקחת על עצמך עבודה בשכר נמוך כדי לבנות את תיק העבודות שלך – לא בדיוק זוהר, אבל משהו בעצם כל מי שנמצא בעמדתך נדרש לעשות!

לאחר שתקבע יותר, תרצה להתחיל לחשוב כיצד לבנות ערך רב יותר בהנפקות שלך, כך שתוכל להרוויח יותר כסף. למען ההגינות, אין שום דבר שמונע ממך להתחיל עם הדברים האלה ברגע זה. אתה מוגבל רק על ידי האנרגיה והמיקוד שלך, אשר יחולקו במקצת ויבצעו פעילויות רבות אחרות שתוארו קודם לכן במאמר זה.

להלן מספר רעיונות להרוויח יותר כסף לעסקי עיצוב אתרים שלך:

 • הירשם כשותף למוצרי וורדפרס המועדפים עליך (תוספים, ערכות נושא, אירוח) והמליץ ​​עליהם ללקוחות שלך בעמלה. כדי למצוא הצלחה, היה ברור עם גילויים מסונפים (למשל. "מאמר זה מכיל קישורי סניפים") ולהיות שקוף לגבי החוויה שלך עם המוצר.
 • הרווח עוד יותר על ידי ניהול ישיר של אירוח אתרים ללקוחות ותחזוקה שוטפת של וורדפרס (פלאגין, נושא, עדכוני ליבה – כמו גם עדכוני / שינויים תכניים באתר האינטרנט לפי דרישת הלקוח שלך).
 • המשך ללמוד דברים חדשים. כמובן, אין שום סיבה לנסות ללמוד כל מה שיש לדעת על עיצוב / פיתוח אתרים, אך עליך לעבוד כדי להישאר מעודכן בנישה / המומחיות שלך. לעקוב אחר כלל 20% של גוגל ללמידה / פיתוח – הקדיש זמן ללכת לכנסים, לסיים קורסים ולקרוא עוד על קידוד כדי להישאר רענן. על ידי הקדיש זמן לזה, אתה בעצם כותב העלאה משלך עם לקוחות נוכחיים / חדשים. המומחיות שלך בהחלט שווה משהו!
 • צור מוצרי מידע. מכירת שירותים פירושה שאתה מוגבל על ידי זמן ואנרגיה זמינים. מכירת מוצרים פירושה פוטנציאל הכנסה בלתי מוגבל. שאל את עצמך, "על מה אני יודע מספיק כדי לכתוב ספר אלקטרוני או ליצור קורס מקוון בנושא?".

מחשבות אחרונות על פתיחת עסק בעיצוב אתרים

על ידי ביצוע שלב אחד מהצעדים הללו, זה לא צריך להיות מוחץ לחלוטין כדי לפתוח עסק לעיצוב אתרים.

אילו שאלות נוספות יש לך לגבי פתיחת עסק לעיצוב אתרים? שתף את מחשבותיך בתגובות וביחד, בואו נעזור לגדל את הקהילה באמצעות תמיכה מועילה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

מתווה ומצגת מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map