EDD לעומת Freemius לעומת Gumroad vs WooCommerce – מה הטוב ביותר למכירת תוספים וערכות נושא של WordPress?

EDD לעומת Freemius לעומת Gumroad vs WooCommerce – מה הטוב ביותר למכירת תוספים וערכות נושא של WordPress?

EDD לעומת Freemius לעומת Gumroad vs WooCommerce – מה הטוב ביותר למכירת תוספים וערכות נושא של WordPress?
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

בחירת פלטפורמת הסחר האלקטרוני הנכונה למכירת תוספים ונושאים של וורדפרס יכולה להיות החלטה קשה. יש לא מעט פלטפורמות העומדות בפני עסקים של וורדפרס למכור את המוצרים שלהם, ולכל אחת מהן יש תכונות שונות שיכולות להשפיע רבות על שיעורי ההמרות ועל השורה התחתונה שלך. קבלת ההחלטה הנכונה דורשת כמות לא קטנה של מחקר והשוואה בין הפלטפורמות השונות הקיימות.


למרבה המזל, עשינו עבורך הרבה מאוד מחקר ודירגנו אותם על סמך מה שאנו מאמינים שהם כמה מהגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון. הנה מה שעתיד לבוא:

 • ♟️ ארבעת המועמדים
 • Icing תמחור
 • ⚙️ התקנה והטמעה
 • �� התאמה אישית
 • Support תמיכת לקוחות
 • �� תכונות
 • �� הכרעת הדין

EDD נגד Freemius נגד Gumroad נגד WooCommerce

זוהי תרומת אורח של ברנדון ארנסט.

♟️ ארבעת המועמדים: EDD נגד Freemius נגד Gumroad נגד WooCommerce

ארבע הפלטפורמות בהן אנו משווים הן מהידועות ביותר בקהילה של וורדפרס, אך בואו נתחיל בתיאור מהיר של כל אחת מהן, כך שכולנו באותו עמוד.

הורדות דיגיטליות קלות (aka EDD) היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני המתארחת בעצמה המורכבת מתוסף וורדפרס ליבה בחינם וטונות של הרחבות המאפשרים לך למכור ולרשוי כמעט כל מוצר דיגיטלי. הוא נבנה למכירה כל סוגי המוצרים הדיגיטליים.

פרמיוס היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני מנוהלת שנבנתה במיוחד למכירת תוספים וערכות נושא של וורדפרס – כלומר, זה מטפל בכל דבר, החל מתשלומי מנוי ורישוי ועד אימיילים עסקיים ואפשרויות שיוך, בעוד שתחזוקה שוטפת ועדכונים מטופלים על ידי Freemius.

Gumroad היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני לאמנים ויוצרים שרוצים למכור מוצרים דיגיטליים ופיזיים. אפשר רשיון תוכנה באמצעות הפלטפורמה שלהם, כמו גם תכונות שימושיות רבות אחרות ליוצרים מכל הסוגים.

WooCommerce הוא התוסף החופשי המסחר האלקטרוני הנפוץ ביותר במערכת האקולוגית של וורדפרס והוא בנוי למכירה מוצרים פיזיים ודיגיטליים כאחד. בדומה ל- EDD, מכירת רישיונות מבוססי מנוי לתוספים וערכות נושא של WordPress אפשרית על ידי רכישת תוספות WooCommerce.

EDD
פרמיוס
Gumroad
WooCommerce

תמחורתוסף הבסיס הוא בחינם, עם עלויות הרחבה לתוספות של בין 99 $ – 499 $ לשנה.נתח הכנסות של 7% -27% על סמך נפח המכירות של חייך (לפרטים נוספים בהמשך).מעורב (10 $ לחודש + 3.5% מהמכירות + 30 ¢ לעסקה או 8.5% מהמכירות + 30 ¢ לכל עסקה) גלה מכירות מוסיפים 10% לחלוקת ההכנסות.עלויות סיומת תוסף בסיס בחינם של $ 129 + לשנה.
מתארח בעצמי או מנוהלמתארח בעצמי.מנוהל.מנוהל.מתארח בעצמי.
פיתוח / תחזוקההתאמה אישית נרחבת אופציונלית (מומלץ לייעל את שיעורי ההמרות). תחזוקה נדרשת.שילוב של WordPress SDK למשך 5 דקות מומלץ להתחיל למכור את מוצר ה- WP שלך. כל שאר התכונות מוכנות מחוץ לתיבה עם כמה אפשרויות התאמה אישית.נדרש שילוב API. כל שאר התכונות מוכנות מחוץ לתיבה עם כמה אפשרויות התאמה אישית.התאמה אישית נרחבת אופציונלית (מומלץ לייעל את שיעורי ההמרות). תחזוקה נדרשת.
מושלם בשבילעסקים של וורדפרס שרוצים להקים פלטפורמת מסחר אלקטרוני משלהם ולהתאים באופן מלא את הפיתרון שלהם.עסקים של וורדפרס בכל הגדלים שרוצים פיתרון מהיר ומלא במלואם למכירת ורישיון תוספים וערכות נושא של WordPress.אמנים, מעצבים ומפתחים שיוצרים נכסים דיגיטליים מכל הסוגים.עסקים של וורדפרס שרוצים להקים פלטפורמת מסחר אלקטרוני משלהם ולהתאים באופן מלא את הפיתרון שלהם.

עכשיו, בוא נעבור על כל אחת מהפלטפורמות הללו ונשווה את המרכיבים העיקריים. מכיוון שתמחור הוא אחד המרכיבים הגדולים ביותר שיש לקחת בחשבון, נעבור עם זה קודם.

Icing תמחור

זה מה שאנשים אחרים לא יגידו לך – לכל פלטפורמה יש סדר עדיפויות שונה שמודגם על ידי מודלי התמחור שלהם, אותם ניתן לחלק לשתי קטגוריות: תוסף באחסון עצמי עם תוספות בתשלום (עדכונים ותמיכה בפלטפורמה מגיעים בתשלום חוזר שנתי) ו- SaaS לחלוקת הכנסות (הפלטפורמה גוזלת נתח מהמכירות).

EDD ו- WooCommerce, שגובים מראש על הרחבות הפלאגין שלהם ודורשים מנוי שנתי חוזר לעדכונים ותמיכה, אין להם תמריץ אמיתי להבטיח את הצלחתם העסקית של הלקוחות שלהם – הם מרוויחים את אותם הכנסות מחידוש מנוי ללא קשר לגודל העסק או הצלחה. למרות שפלטפורמות אלה עשויות להיראות זולות בהרבה בטווח הארוך בהשוואה לפלטפורמות חלוקת הכנסות, תצטרך לדאוג לאירוח, פיתוח ותחזוקה שוטפת כדי להקים את הפלטפורמה ולהפעלתה כראוי. זה לוקח הרבה עבודה ואחריות (זמן = כסף) ויכול לקחת מהקדימויות האחרות שיש לך בהתחלה או ניהול עסק של WordPress מוצרים..

פלטפורמות חלוקת הכנסות תהיה תמריץ ישיר לעזור לעסק שלך לצמוח מכיוון שמודל חלוקת ההכנסות קושר את הצלחת הפלטפורמה לשלך. המשמעות היא שלעתים קרובות הם מספקים תמיכה שיווקית כלשהי שתעזור לך להגדיל את ההכנסות שלך, מכיוון שמכירות אבודות פירושן הכנסות אבודות הן עבור המוכר והן עבור הפלטפורמה. בנוסף, תחזוקה ושדרוגים של פלטפורמות הם באחריותם, כך שלא תצטרכו לארח או להתקין כל דבר על השרת שלכם – הרבה פחות תחזוקה.

כעת, נשבר את התמחור של כל פלטפורמה ונראה אילו תוכניות עובדות לעסק שלך.

EDD

הפלטפורמה של EDD מובנית בתוך ארבע חבילות שלוחות, כאשר תוסף ה- EDD הליבה הוא בחינם. ה- Personal Pass של EDD מתחיל ב -99 דולר לשנה וכולל גישה לחלק מהתוספים הבסיסיים יותר שלהם המציעים רק חלק מהפונקציונליות של פיתרון רישוי תוכנה מן המניין. אם אתה רוצה את היכולת להשתלב עם יותר מסתם "שערים לתשלום רגיל", תצטרך לשדרג ל- Pass Pass במחיר של 199 דולר לשנה.

תמחור הורדות דיגיטליות קל

אם ברצונך להעניק רישיון למוצר דיגיטלי (כמו תוסף או נושא של WordPress), תצטרך את ה- Professional Pass במחיר של 299 דולר לשנה. ה- All Access Pass שלהם מציע גישה בלתי מוגבלת לכל הרחבות EDD במחיר של 499 דולר לשנה, הכולל הרבה אפשרויות התאמה אישית שיכולות להיות בעלות ערך רב עבור התוסף או חנות העיצוב שלך, כך שסביר להניח שבסופו של דבר תרצה את ה- All Access Pass אם אתה רוצה לנצל באופן מלא את כל מה שיש ל- EDD להציע. כל העמלות שהוזכרו עד כה הינן מקדימות, ללא ניסויים בחינם, ומתחדשות מדי שנה. ניתן להחזיר החזר כספי עד 30 יום לאחר הרכישה בשלושת התוכניות הקטנות יותר עם הצדקה והחזרים אסורים עבור מעבר הגישה לכל גישה.

לעסקי תוספים וערכות נושא, העלות המינימלית עבור פיתרון רישוי תוכנה עם EDD התומך במנויים היא 299 דולר לשנה. להלכה, חידוש הכרחי רק אם אתה רוצה עדכונים ותמיכה שוטפים. בפועל, אם אתה מנהל עסק לא תרצה להחמיץ את עדכוני האבטחה האחרונים ותיקוני באגים, כך שחידושים הם חיוניים.

פרמיוס

תחילת העבודה עם Freemius היא לגמרי בחינם. לאחר שביצעת את המכירה הראשונה שלך, תמחור של פריימיוס הוא נתח הכנסות של 7% לאחר חציית 5,000 $ במכירות ברוטו לכל החיים. עד שתשיג 5,000 דולר, תשלם 27% עמלה על 1,000 $ הראשוניים, ובין 1,000 ל -5,000 $ תשלם 17%.

תמחור פריימיוס

אמנם נתח ההכנסות של פריימיוס עשוי להיראות גבוה, אך אתה מקבל גישה לצוות אנשים מתמרץ כדי לעזור לך להצליח. בנוסף, הוכחו כביכול כמה תכונות של פלטפורמת Freemius, כמו דוא”ל התאוששות אוטומטית לנטישת עגלה הגדילו את הכנסות המוכרים ב -7.5% ומעלה, אשר יותר מכסה את עלויות השימוש בפלטפורמה. אחרי שנה, רבים המוכרים מדווחים על הכפלת הכנסותיהם בגלל כל הכלים השיווקיים השימושיים המובנים בפרימיוס.

בנוסף, קיימות מגוון דרכים בהן פרמיוס תומך בעסקי תוספים וערכות נושא של WordPress המוכרים דרך הפלטפורמה, כולל ייעוץ שיווקי בהתאמה אישית, הדרכה הדרכה בנושא שיטות עבודה מומלצות למכירת תוספים וערכות נושא של WordPress, ועצות אחרות שיכולות לעזור לך להגדיל את שיעורי ההמרות. Freemius מבצע אופטימיזציה מתמדת של הפלטפורמה שלהם עם תכונות המגדילות את הסבירות שהקונים ישלימו את תהליך הקופה. דרך קטנה נוספת שהם עוזרים למוכרים היא דרך השגנו את מועדון הגב שלך – פרטים נוספים מוסברים בסעיף התמיכה שלהלן.

Gumroad

העמלות של Gumroad הן מעט מורכבות ולא שקופות במיוחד. הצלחנו לחקור סקירה כללית שלהם מודל תמחור מעורב. בעיקרון, ישנן שלוש אפשרויות. אתה יכול להשתמש ב- Gumroad בחינם או להשתמש ב- Gumroad Premium. לאחר מכן תוכל להוסיף את Gumroad Discover לאחת מאותן חבילות.

התוכנית החינמית של Gumroad כוללת עמלות של 8.5% + 30 ¢ לכל עסקה.

Gumroad Premium הוא 10 $ לחודש או 108 $ לשנה ומציע פיצ’רים נוספים שתוכלו למצוא בקישור שלמעלה. אם אתה מנוי Gumroad Premium, עמלות העסקאות שלך יורדות ל- 3.5% + 30 ¢ לכל עסקה.

תמחור גומראד

Gumroad Discover מוסיף עמלת עסקה של 10% עבור מכירות המגיעות באמצעות תוכנית Discover. תוכנית Discover של Gumroad מציעה יתרונות שיווקיים על ידי מכירת המוצר שלך ללקוחות Gumroad שרכשו מוצרים דומים, ובאמצעותך תוכל לספק לך רשימת מוצרים על גלה את השוק. מכירות בערוצים אחרים אין בתשלום של 10% Gumroad Discover.

נראה שתוספי וורדפרס ומוכרי ערכות נושא יכולים להשתמש בכל אחד משילובי התוכניות, וכנראה שלא יזיק לנסות גלה אם תבחר למכור איתם..

ל- Gumroad יש תוסף רשמי ברפאו של WordPress.org שאמור להקל מעט על האינטגרציה, למרות שנראה שהוא לא מתוחזק באופן פעיל, לא נבדק עם שלושת המהדורות האחרונות של וורדפרס, והוא פעיל רק בפחות מ- 2,000 אתרים.

WooCommerce

תמחור WooCommerce דומה לתכנית EDD בכך שהוא תוסף ליבה בחינם עם תוספות בתשלום. כדי למכור רישיונות מבוססי מנוי לתוספים וערכות נושא של וורדפרס, תזדקק ל- WooCommerce מנויים ו מנהל API תוספים, במחיר של 199 $ לשנה + 129 $ לשנה בהתאמה (שניהם רישיון לאתר אחד). לתכונות נוספות שיעזרו לך להפוך את תהליכי השיווק שלך לצמיחה מתמדת של בסיס המשתמשים שלך ולבנות זרם הכנסות שוטף, תצטרך להוסיף מספר משמעותי של הרחבות או הרחבות מגורמים שלישיים, כגון AffiliateWP לפלטפורמה של שותפים עצמאיים..

מנויי WooCommerce

פסק הדין בתמחור

נזכור כמה נקודות בכל הנוגע לתמחור:

 • פלטפורמות SaaS לחלוקת הכנסות (Freemius ו- Gumroad) יש תמריץ לעזור לך לבנות את הכנסותיך בשנה.
 • פלטפורמות המארחות עצמית אוספות כסף מלפנים ומציעות רק תמיכה בשימוש בפלטפורמה שלהן, ולא עוזרות לעסק שלך להצליח יותר. יחד עם זאת, פלטפורמות אלו מאפשרות לך גם למכור סוגים אחרים של מוצרים דיגיטליים, ולא רק נושא וורדפרס רישיונות תוסף.
 • פלטפורמות חלוקת הכנסות אוספות כסף כשאתה מבצע מכירה (למעט חבילת הפרימיום של Gumroad), שלעתים עדיפה על סטארטאפים או מפתחים עם תקציב נמוך..
 • פלטפורמות מסחר אלקטרוני של SaaS כמו Freemius ו- Gumroad חוסכות שעות פיתוח ותחזוקה בנדנד כיוון שהם מנהלים הכל.
 • כשאנחנו בוחנים תמחור, אנו שוקלים רק הוצאות הקשורות לפלטפורמה, ולא הוצאות הקשורות לתחומים אחרים בעסק שלך, כמו עלות שיווק וכו ‘. חשוב לזכור שהפלטפורמה שתבחר יכולה למזער את ההוצאות שלך אחר כך. אם התכונות הנכונות יוצאות מהקופסה.
 • עם EDD ו- WooCommerce, אתה צריך לשלם מלפנים, עם פרמיוס וגומראד, התמחור בועט רק כשאתה מבצע מכירה (למעט תוכנית Gumroad Premium)

נעבור דוגמא כדי לעזור לנו להבין באיזו פלטפורמה יש את התמחור הטוב ביותר עבור מוכרי תוספים ועיצוביות. נניח שאתה מרוויח הכנסות של 20,000 דולר בשנתיים הראשונות לאחר שחרור התוסף או הנושא שלך. הנה המחיר הכולל שתשלם עבור כל פלטפורמה במצב זה:

EDD
פרמיוס
Gumroad
WooCommerce

מחיר ראשוני499 דולר0 $0 $328 דולר
חידושים499 $ לשנה0 $אופציונלי 10 $ לחודש או 108 $ לשנה328 $ לשנה
נתח הכנסותאף אחד27% על $ 1K הראשון; 17% על $ 1k- $ 5k; 7% אחרי 5k $;בין 3.5% ל 8.5% + 30 ¢ לכל עסקהאף אחד
עלות כוללת (הכנסה של 20,000 $ לשנתיים)998 דולר2,000 דולר916 דולר – 1,700 דולר656 דולר
תכנןשנתיים של מעבר גישה חופשיתנתח הכנסותתוכנית פרימיום וגילוי Gumroad אופציונלימנויים ותוספי תוכנה
תשלומים נוספיםדמי שער התשלום תלויים בשער שנבחר. פיתוח פלטפורמה.דמי שער תשלום של ~ 3% + 30 ¢ לכל עסקה.10% לכל המכירות דרך Discover (לא כלול בחישובים שלנו, מכיוון שהתוכנית היא לא חובה).דמי שער התשלום תלויים בשער שנבחר. פיתוח פלטפורמה.

WooCommerce הוא המנצח הברור כאן, במחיר של 656 דולר לעסקי תוספים שמרוויחים הכנסות של 20,000 $ במשך שנתיים.

עם זאת, התכונות ש- WooCommerce מספקת בטווח מחירים זה לא מאפשרות למוכרי תוספים ונושאים להשיג את מלוא הפוטנציאל השיווקי שלהם. תידרשו לא מעט תוספות ותוספים בכדי לקבל תכונות כמו התאוששות נטישת עגלה אוטומטית, מיילים מביכים ועוד. מה שאני מנסה לומר זה שיידרש הרבה יותר עבודה, התקנה, תחזוקה ופיתוח של אסטרטגיות שיווק משלימות הדרושות בכדי לעשות 20,000 $ תוספים ומוטיבים למכירת עם WooCommerce מכפי שיידרש למכור בפלטפורמות אחרות..

רק לבעיטות, בואו נראה עסק של תוספים ועיצוביות שרק התחיל והרוויח 2,000 דולר בששת החודשים הראשונים שלו..

EDD
פרמיוס
Gumroad
WooCommerce

מחיר ראשוני499 דולר0 $0 $328 דולר
חידושים499 $ לשנה0 $אופציונלי 10 $ לחודש או 108 $ לשנה328 $ לשנה
נתח הכנסותאף אחד27% על $ 1K הראשון; 17% על $ 1k- $ 5k; 7% אחרי 5k $;בין 3.5% ל 8.5% + 30 ¢ לכל עסקהאף אחד
עלות כוללת (הכנסה של 20,000 $ לשנתיים)499 דולר440 דולר170 $ – 178 $328 דולר

* המחירים לעיל אינם כוללים עמלות שער (למעט Gumroad – כללנו את העמלה של 3.5% עבור כל העסקאות בתמחור שלהן, אך לא את 30 ¢ לכל עסקה בחישובים שלנו, מכיוון שלכל מוכר תהיה מספר שונה של עסקאות ללא קשר לפלטפורמה) ).

נראה כי בטווח הארוך, WooCommerce נותרה פלטפורמת הסחר האלקטרוני הזולה ביותר ביחס לסך ההכנסות. עם זאת, Gumroad היא אפשרות העלות הזולה ביותר עבור מוכרי תוספים ועיצוביות בשלבים המוקדמים של העסק ובכמה אלפי הדולרים הראשונים בהכנסות. Gumroad ו- Freemius שניהם חופשיים להתחיל בעבור סטארט-אפים שאין להם הרבה הון (אלא אם כן אתה הולך עם תוכנית הפרימיום של Gumroad, אז תשלם מראש).

⚙️ התקנה & יישום

EDD

לאחר שרכשת את חבילת EDD המתאימה לצרכים שלך, תצטרך להוריד ולהגדיר את התוסף יחד עם כל התוספים הרלוונטיים. שלהם תיעוד עובר על קיצורי הדרך השונים, התכונות, אפשרויות ההתאמה האישית, בעיות תאימות נושא / תוסף ואפשרויות תצורת שרתים כדי להיות מודעים אליהם.

זכור כי מכיוון ש- EDD הוא פיתרון שמתארח בעצמך, אתה צפוי להקים שער תשלומים משלך (שיהיו עמלות משלו), ויהיו הוצאות אחרות הכרוכות ביישום, כגון אירוח אתרים וזמן פיתוח להתאמה אישית של הפלטפורמה. הוצאות אלה נדרשות לכל פיתרון מסחרי אלקטרוני המתארח בעצמו, הכולל EDD ו- WooCommerce במאמר זה. תלוי ביעדים לטווח הארוך שלך, EDD יכול למעשה להיות פיתרון בעלות נמוכה מאוד למכירת תוספים וערכות נושא של וורדפרס אם אתה יכול לבצע את הפיתוח וההתאמה האישית של הפלטפורמה בעצמך. מקום נהדר נוסף להתחיל בו יהיה המאמר שלהם בנושא הקמת חנות EDD הראשונה שלך.

הורדות דיגיטליות קלות

פרמיוס

הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להירשם חשבון באתר שלהם. כדי להתחיל למכור, עברו על שלהם שילוב SDK של 5 דקות לעבד וליצור את אפשרות התוכנית הראשונה בתשלום עבור המוצר שלך. לאחר השלמת שני הצעדים הראשונים, לוח המחוונים של המוכרים מספק קישור לדף הקופה שלך, אשר ניתן להשתמש בו מייד למכירת המוצרים שלך..

Freemius מציע גם כפתור קנייה שתוכלו להכניס לאתר שלכם ומספק טופס תשלום מודאלי. זו דרך ממש מהירה וקלה להשיג את כל התשלומים, הרישוי ופונקציונליות המנויים הדרושים ללא הרבה התאמה אישית והשקעת זמן. יש מספר הגדרות ותכונות אחרות בלוח המחוונים של המוכרים שתוכל גם ליישם (פרטים המתוארים בסעיף התכונות שלהלן).

שילוב של Freemius SDK

כמובן שתצטרך אסטרטגיה שיווקית כלשהי כדי להשתמש בכלים אלה ביעילות. אתה יכול להתחיל עם דף נחיתה או אתר, כמו גם לעקוב אחר כמה מהם טיפים אלה עבור תוסף הפעלה ועסקי נושא.

שיווק אסטרטגי ואופטימיזציה של תהליך המכירה זה שמבדיל את Freemius מפלטפורמות אחרות במאמר זה. וובה פלדמן, מנכ”ל חברת Freemius, בנתה את פלטפורמת Freemius על ידי הטמעת טכניקות ידועות ומוכחות למכירת תוספים ונושאים בהצלחה. לדוגמה, אם יש לך גרסה חינמית של התוסף או העיצוב שלך במאגר WordPress.org, ה- Freemius SDK מאפשר לך לאסוף נתוני שימוש, כתובות דוא”ל ועוד על משתמשים אלה, כך שתוכל לשווק את המוצר או התוספות המובחרים שלך משתמשים אלה בעתיד. כלים שיווקיים שימושיים כמו אלה מאפשרים לך לקבל החלטות על בסיס נתונים מעשיים ולשפר את האסטרטגיה השיווקית שלך.

Gumroad

גומראוד אומר שכן "לסופרים עצמאיים, מעצבים, מפתחי תוכנה, מוזיקאים, אמנים, מורים, יוצרי קולנוע וכל מי שביניהם." משמעות הדבר היא שתהליך האונליין חייב להיות מגוון באותה מידה ולהיות זמינים לאנשי מקצוע בכל אותם ענפים. למרות שלא עברנו את תהליך ההגדרה שלהם למאמר זה, מצאנו את זה מדריך מתחילים ומאמר כיצד לעשות הגדר מפתחות רישיון למוצר התוכנה שלך ב- Gumroad. מדריכים אלה יתנו לך את כל מה שאתה צריך לדעת על הוספת המוצר שלך, קבלת תשלום דרך הפלטפורמה שלהם, ועוד.

מסמכי Gumroad

לאחר ההתקנה, הכל עניין בהתאמה אישית של הגדרות הפלטפורמה לצרכים העסקיים שלך, מודל התמחור והאסטרטגיה העסקית שלך.

WooCommerce

ל- WooCommerce יש סופר-שימושי תהליך הגדרת 5 שלבים באתר שלהם, אבל אני אתן לך את הנקודות ברמה הגבוהה ביותר כאן ��

 1. בחר אירוח
 2. התקן את וורדפרס
 3. בחר נושא
 4. הפעל את WooCommerce
 5. הרחב את WooCommerce

החל מ- WooCommerce

אלה צעדים די סטנדרטיים עבור כל פלטפורמת מסחר אלקטרוני המתארחת בעצמה ובאמת כל מה שאתה צריך כדי להתחיל. תצטרך לבצע גם צעדים דומים עבור EDD.

מי זוכה בהתקנה & תחרות יישום?

בהתחשב במידע לעיל, אנו חושבים שהמנצח הברור הוא פרמיוס בחזית הזו. תהליך ההובלה הוכר על ידי Freemius רבים לקוחות להיות מהירים וקלים באמת. הפלטפורמה שלהם נבנתה עם שיטות העבודה המומלצות למכירת תוספים ונושאים, והיא באמת נועדה למפתחי וורדפרס לעבור מ- 0 – 100 במכירת המוצרים שלהם..

שילוב גורמים זה הופך את Freemius לפלטפורמה השימושית ביותר עבור מפתחי תוספים או ערכות נושא שרוצים להפוך ליזמים תוך 5 דקות.

בקנה מידה גדול יותר, חנויות תוספים ומערכות נושא מבוססות יכולות להשתמש ב- Freemius בכדי להגדיל את הכנסותיהם, את בסיס המשתמשים ועוד, על ידי שימוש בכלי השיווק האוטומטיים המובנים בפלטפורמה (שחלקם פשוט פועלים ברקע ללא כל התקנה) . עסקים גדולים רבים של וורדפרס כבר העבירו את כל פלטפורמות המכירה שלהם לפרמיוס וראו עלייה משמעותית בשיעורי ההמרות וההכנסות שלהם לאחר שעשו זאת.

�� התאמה אישית

EDD

EDD הוא פיתרון הניתן להתאמה אישית במיוחד אשר ידרוש תשומת לב לפרטים הקטנים בכל שלב. מכיוון שהוא מופיע כפתרון בגודל אחד המותאם לכל, יהיה עליכם להתאים אישית את המראה והתחושה של הצדדים מול הפלטפורמה לפנים כדי לעזור בהעברת המסר שאתם רוצים להעביר. זה ייקח כמות משמעותית של פיתוח ועיצוב אם אתה רוצה שתהיה חנות אלקטרונית מותאמת אישית שמייצגת את המותג הייחודי שלך. EDD מכירה בכך שמיתוג הפלטפורמה שלהם הוא ממש חשוב, ולכן יש להם קטע נושא המסמכים שלהם כדי לעזור לך לקפוץ לתוכו.

מלבד פיתוח ועיצוב, שליטה מלאה על התאמה אישית של הפלטפורמה מעניקה לך טונות של גמישות בדרך בה אתה מוכר את מוצרי WordPress שלך..

ישנם מגוון רחב של תוספות צד ג ‘ זמין בו תוכלו להשתמש בכדי להוסיף כמעט כל סוג של פונקציונליות.

זכור שלכל אחד מהם עשוי להיות תהליך נפרד של עלות והתקנה.

עוד הרחבות צד שלישי באתר EDD

הורדות דיגיטליות קלות של תוספות צד ג '

אם אתה זקוק לתמיכה בהתאמה אישית עבור EDD, אתה יכול לשכור אחד מהם יועצים מהימנים כדי לעזור לך לבנות את הפלטפורמה שלך.

פרמיוס

כדי להתחיל להשתמש בפרימיוס בערך המלא, תזדקק ללקוחות. לא תצטרך להקדיש זמן רב יותר להתאמה אישית של פלטפורמת Freemius למעט אופטימיזציה של ההגדרות למודל העסקי והתמחור שבחרת למכירה.

מכיוון שפתרון Freemius מנוהל (לא מתארח בעצמו), הם מטפלים עבורך בכל העבודה הקשה. Freemius מנהל את הפלטפורמה, משחרר עדכונים באופן קבוע וחלק ומטפל בכל התשלומים בשמך. יש לך אפשרות להטמיע תכונה מלאה לוח מחוונים של משתמשים באתר שלך באמצעות תוסף Freemius, כך שלקוחות יוכלו לנהל את החשבון והרכישות שלהם דרך הדף הממותג שלך במקום את אתר Freemius. אתה יכול גם להתאים אישית את המראה והתחושה של מחירי לוח המחוונים, התשלום והמשתמשים בלוח המחוונים באמצעות CSS מותאם אישית..

הדבר העיקרי שעליך להתמקד בו בהתאמה אישית של Freemius כולל בדיקת אסטרטגיות שיווק שונות הקשורות לתמחור, ניסויים חופשיים, שיוך, ועוד. אתה יכול להתחיל לעשות זאת במרכז השליטה של ​​המוכרים די ממש לאחר ההרשמה. זכור כי ה- SDK של פריימיוס גם אוסף משוב באופן אוטומטי כאשר המשתמשים מבטלים את המוצר שלך, כך שתוכל להשתמש במידע זה כדי ללמוד יותר על צרכי הלקוח שלך ולשפר את המוצר שלך..

לוח מחוונים למפתחים של פריימיוס

Freemius מרחיק את פוקוס ההתאמה האישית מהפלטפורמה ומעניק לך את הזמן שאתה צריך להתמקד בבניית העסק שלך ואת הנתונים הדרושים לך בכדי לקבל החלטות מושכלות יותר..

למי שזקוק להתאמה אישית גדולה יותר, לפרמיוס יש הרבה אפשרויות זמינות, כגון וורדפרס SDK ואירועים וויקים מותאמים אישית שניתן להשתמש בהם כדי להפוך את מאמצי השיווק שלך לאוטומטיים. Freemius מציע שילוב של MailChimp כדי לעזור לך להעביר דוא”ל אוטומטי ואינטגרציה עם WPfomify להציע התראות קופצות של FoM באתר האינטרנט שלך כאשר הקונים יוצרים אינטראקציה עם המוצר שלך.

בסך הכל, הסיבה העיקרית שחברות רואות הצלחה לאחר מעבר לפרמיוס היא שהיא מנצלת באופן מלא את כל אפשרויות ההתאמה האישית שיש לפרמיוס להציע. Freemius מקל מאוד על בדיקת דגמי תמחור שונים עבור המוצר שלך, כמו מכירת תוספים פרמיום לעומת תוספים, מציע ניסויים בחינם עבור המוצר שלך, וצרורות של מוצרים מרובים הנמכרים יחד. מסיבה זו, אתה – כמקבל החלטות בעסק שלך – יכול לקבוע אסטרטגית את אפשרויות התמחור הטובות ביותר עבור המוצרים שלך ולברר מה הכי מתאים ללקוחות שלך. שימוש נכון במידע זה יכול לאפשר לך להשפיע לטובה על שיעורי ההמרות.

Gumroad

התיעוד של Gumroad די ברור לגבי מה הם מאפשרים לך להתאים אישית ומה הם לא עושים. ישנם מגוון רחב של תכונות המתאימות למגוון המוצרים שניתן למכור בפלטפורמה שלהם. היסודות הם שתצטרך להעלות מידע על המוצר שלך, חומרי מיתוג, מידע על מחירים וכל אותם פרטים סטנדרטיים אחרים..

כשאתה מוכר עם Gumroad, הם אכן נותנים לך דפי נחיתה של מוצר, פרופיל וקהל הניתנים להתאמה אישית עם CSS, כך שלא תצטרך לבנות אתר משלך בעת השימוש בפלטפורמה שלהם. עם זאת, הזנחת אתר משלך עשויה להיות טעות גדולה מכיוון שבאתר משלך תקבל בקרת מיקרו על שיווק העסק שלך, ולכן אתה יכול להפוך את אתר האינטרנט שלך לכלי שיווקי יעיל בהרבה..

התאמה אישית של Gumroad

כהערה צדדית, עלינו להזכיר כי התכונות של Gumroad אינן מכוונות למפתחי תוספים ונושאים כמו הפלטפורמות האחרות במאמר זה..

WooCommerce

בדומה ל- EDD, WooCommerce ניתנת להתאמה אישית רבה. הם מציעים מדריך שימושי שיטות עבודה מומלצות להתאמה אישית של WooCommerce, כך שלא יזיק להתחיל שם את מאמצי ההתאמה האישית שלך. אחת הדרכים הקלות ביותר להרחיב את פונקציונליות ברירת המחדל של תוסף WooCommerce היא להשתמש תוספי WooCommerce. למרות שהרבה תוספי WooCommerce מגיעים בעלות, אתה יכול לבנות איתם מידה רבה של פונקציונליות שימושית. יש גם מגוון רחב של תוספות של צד שלישי במאגר WordPress.org ועל ידי גוגל סביב.

תוספי WooCommerce

כמעט כל דבר תחת השמש זמין עבור WooCommerce אם אתה יכול להרשות לעצמך להכניס את הכל לפלטפורמה שלך ו / או שיש לך את כישורי הקידוד. כמו EDD, אתה יכול גם להתאים קוד WooCommerce לכל מה שאתה רוצה. יש יועצים אתה יכול לשכור כדי לעזור לך גם.

מי מציע את הפלטפורמה הניתנת להתאמה אישית ביותר למכירת תוספים ועיצובים?

אנו חושבים שזה קשר בין EDD, WooCommerce ו- Freemius מכיוון שלמרות שניתן להתאים אישית לחלוטין את EDD ו- WooCommerce, התכונות שלהם אינן בנויות במיוחד למכירת תוספים וערכות נושא של WordPress. זה שלא כמו Freemius – שהוא הרבה פחות ניתן להתאמה אישית – אך ההבדל העיקרי הוא שהתכונות ואפשרויות ההתאמה האישית של Freemius בנויים כדי לסייע לעסקים של תוספים וערכות נושא למקסם את שיעורי ההמרות..

Support תמיכת לקוחות

EDD

כל חבילות EDD מגיעות עם תמיכה בדוא”ל רגילה. אתה יכול גם לקנות תמיכה בעדיפות (המהיר יותר מתמיכה רגילה) תמורת 299 $ לשנה או 99 $ עבור 45 יום. תמיכה בעדיפות מאפשרת לחברי EDD להתחבר לאתר האינטרנט שלך בכדי לסייע בפתרון בעיות בעת הצורך.

EDD אינו תומך בהתאמה אישית, שתצטרך לעשות בעצמך או לשכור יועץ שיעזור, כאמור לעיל.

פרמיוס

Freemius מספקת תמיכת לקוחות במספר דרכים. בעיקר, שלהם מסמכים עברו כיצד להגדיר את ה- Freemius SDK, להשתמש בתכונות שונות של הפלטפורמה, וליישם התאמות אישיות שונות. צוות Freemius מספק תמיכה בדוא”ל לכל המוכרים שהצטרפו לפלטפורמה שלהם, בין אם מפתחי אינדי המתחילים פלאגין או עסק נושא חדש ובין אם הם בעלי תוספים ותוספי נושא מבוססים שרוצים לקחת את העסק שלהם לשלב הבא..

אחד האזורים הגדולים שבהם Freemius מספק תמיכה הוא הגירה לרציף Freemius. מנכ”ל Freemius מפקח באופן אישי על תהליך האובייקט עבור מוכרים חדשים שכבר יש חנויות EDD או WooCommerce העומדים בקריטריונים מסוימים. Freemius יטפל בתהליך ההעברה, ייבא את כל נתוני הלקוחות והרישיונות הקיימים (בין אם ב- EDD, WooCommerce או במקומות שוק כמו ThemeForest ו- CodeCanyon), ויסייע בהקלת תהליך ההעברה. הפרמיוס מסמכי הגירה כוללים גם כמה מהתהליכים המעודכנים ביותר להעברה לפריימיוס מפלטפורמות מסחר אלקטרוני של eCommerce או ממקומות שוק..

לתמיכה בשימוש בתכונות של Freemius (מלבד באמצעות אימייל), ל- Freemius יש Slack קהילתי זמין למוכרים בפלטפורמה שלהם. כדי להצטרף אתה פשוט צריך התחל לשלב את התוסף או העיצוב שלך עם ה- SDK שלהם ותוכלו להגיש בקשה לצוות התמיכה שלהם. הקהילה מלאה במוכרי תוספים ונושאים אחרים העובדים על צמיחת עסקיהם על בסיס יומי.

Freemius Top Notch תמיכה וקהילה

בנוסף, פרמיוס תומך בבן זוגם באמצעות השגנו את מועדון הגב שלך, הכל על מנת לתת למוכרים קפיצת מדרגה על שיווק ואסטרטגיה עסקית כוללת של המוצר שלהם. מועדון We Got Your Back מהווה יתרון נוסף לכל המוכרים המשתמשים בפלטפורמה שלהם ומראה עד כמה באמת אכפת לפרמיוס מהשותפים שלו.

Gumroad

המסמכים של Gumroad הם די נרחבים ונראים כתובים היטב ומובנים בקלות. למרות שהתכונות שלהם ניתנות להתאמה אישית פחות מ- WooCommerce, EDD ו- Freemius, מבנה התמיכה במקום נראה די והותר כדי לענות על צרכיהם של המוכרים שלהם (אשר חייבים להיות די מגוונים). יש להם גם כפתור ליצירת קשר נחמד דף עזרה, הזמין לכל אחד לשאול שאלות ויש להם דף שימושי שמציג אפשרויות עבור יצירת קשר Gumroad.

WooCommerce

WooCommerce מספקת מסמכים, תמיכה לפני מכירה, וכן – אם רכשת תוסף או נושא – תמיכה בדוא”ל מובחר. שלהם מדיניות תמיכה קובע שהם מכסים את המוצרים שלהם "כמו שהוא" ואינם מציעים תמיכה בהתאמה אישית. זה סביב מדיניות די הוגנת.

מרבית קוראי המאמר השתמשו כנראה ב- WooCommerce בעבר, ואולי אפילו אתה מכיר את ערוצי התמיכה שלהם. אם אחד המוצרים שלהם לא עובד – הם בהחלט ידאגו לך ויבינו מדוע זה קורה (ותקן את זה אם זה כישלון או באג באחד המוצרים שלהם). הנה מדריך קטן ונחמד שהם מספקים עליו כיצד לקבל עזרה. מכיוון ש- WooCommerce היא פלטפורמת הסחר האלקטרוני הנפוצה ביותר ב- WordPress, באגים גדולים נבדקים כל הזמן בגלל המספר הגבוה מאוד של כרטיסי התמיכה שהם קיבלו..

מי נותן את זה ללקוחות "שטיח אדום" תחושת שירות לקוחות?

אם כי WooCommerce מספקת תמיכה מקיפה ללא עלות נוספת עבור המוצרים שלהם, פרמיוס נראה שהוא מציע את התמיכה הטובה ביותר בסך הכל. הגישה לעבודה עם לקוחות כשותפים היא דבר שאין דומה לו במערכת האקולוגית של וורדפרס, ו לקוחות נתנו ביקורות סטרלינג כדי להוכיח זאת. היתרון הנוסף של להיות חלק מקהילת מכירת התוספים ומכירת הנושא של Freemius הופך את החוויה לטובה בהרבה מכיוון שאתה יכול לבנות מערכות יחסים עם מוכרים אחרים תוך למידת הדרכים הטובות ביותר למכור את המוצרים שלך..

�� תכונות

לא משנה איזה סוג של מוצר אתה מוכר באופן מקוון, חשוב מאוד שפלטפורמת המכירה שלך תענה על הצרכים הייחודיים של נישת המוצר שלך. אם אתה מפתח וורדפרס, אתה זקוק לתכונות שמוכנות לעזור לתוסף שלך או לעסקי הנושא לצמוח. לרבים מהפלטפורמות במאמר זה תכונות המיועדות לעסקים שמוכרים את כל סוגי המוצרים, כך שהטבלה שלהלן משווה את הפלטפורמות המבוססות באופן קפדני על תכונות שנמצאות כמה מהיעילות ביותר למכירת תוספים ועיצובים ובנייה בסיס משתמשים גדול במערכת האקולוגית של וורדפרס.

להלן הבנת התרשים להלן, הנה כמה רמזים:

 • חלק מהפלטפורמות מציעות תכונות ויתרונות שיכולים להגדיל או לתמוך במאמצי השיווק והמכירות שלך מחוץ לקופסה, כך שלא יהיה צורך בתצורה או בהתאמה אישית של תכונות אלה ✅.
 • ניתן ליישם תכונות מסוימות באמצעות תוספים, הרחבות, שילובי צד ג ‘או התאמה אישית נרחבת ��.
 • תכונות אחרות חסרות לחלוטין מפלטפורמות מסוימות למרות שהן הוכחו כמצליחות באמת בהגדלת הכנסות למוכרי תוספים ועיצוביות והן ממש מתקשות להתאים אותן בעצמך ❌.

EDD
פרמיוס
Gumroad
WooCommerce

רישוי
מנויים
ניהול חשבון משתמש
עיבוד תשלומים מחוץ לתיבה
טיפול במע”מ של האיחוד האירופי
שילובי צד ג ‘רבמעטיםכמהרב
מנגנון הערמה����
התאוששות נטישת עגלה אוטומטית����
ניתן להתאמה אישית לחלוטין
אין צורך בתחזוקה
שליטה על תבניות דוא”ל
פלטפורמת שותפים����
תשלומים גלובליים למוכרים����
שדרוג בלוח המחוונים
ניתוח & מעקב אחר שימוש������
אפשרי לקופה מקומית
טיפול בגרסה יחידה בחינם & מוצרי פרימיום

חלק מהתכונות שלעיל מועילות מעט יותר להגדלת שיעורי ההמרות מאחרות, וכאשר הן כלולות כראוי באסטרטגיית השיווק שלך, הן עשויות להשפיע מאוד על השורה התחתונה שלך. בואו נעבור על כמה מהם ביתר פירוט:

תשלומים גלובליים למוכרים

מוכרי תוספים ומוטיבים מגיעים מכל קצוות תבל, אז מדוע הם לא יוכלו לקבל שכר במדינת מולדתם? כמפתח, באמת חשוב שתוכל להשתמש בשער תשלום כלשהו שיכול להפקיד כספים לחשבון הבנק שלך (לא משנה מהארץ) או להיות מסוגל לקבל תשלומים בכל מדינה שהיא מהפלטפורמה שלך. הקפד לבצע את המחקר שלך בכל אחת מהפלטפורמות ולבדוק את כל הפרטים על עמלות, שערי חליפין, מדינות נתמכות וכל שאר הגורמים הקשורים לתשלום..

מע”מ של האיחוד האירופי & טיפול במיסי מכר

עסקים המוכרים ללקוחות האיחוד האירופי חייבים לגבות ולשלם מע”מ של האיחוד האירופי על כל מכירותיהם. זה יכול להיות כאב ראש עצום לעסקים שמוכרים ברחבי העולם – כמו רוב חנויות התוספים של WordPress וחנויות נושא. אם פלטפורמת המסחר האלקטרוני או שער התשלומים שלך לא מטפלים באופן אוטומטי במע”מ של האיחוד האירופי, תצטרך לקבל מספר תשלומי מס רבעוניים למדינות הרלוונטיות בהן מכרת מוצרים, שלא לדבר על נהלי החשבונית הנכונים למע”מ של האיחוד האירופי הנדרשים במהלך השנה . Freemius ו- Gumroad הם 2 הפלטפורמות היחידות המטפלות במע”מ של האיחוד האירופי במאמר זה וזה אומר שהם מורידים הרבה מהנטל החשבונאי מהמוכרים שלהם..

ניתוח & מעקב אחר שימוש

איסוף נתונים על התקנות משתמשים, ביטול הפעלה, שדרוג, שדרוג לאחור ואירועים חשובים אחרים מאפשר לך לקבל תובנות לגבי האופן שבו הלקוחות שלך משתמשים בתוסף או בנושא שלך ולשמור על דופק על העסק שלך. למעט פלטפורמות יש את האפשרות לאסוף נתונים כאלה על מוצרי וורדפרס, ויישום מעקב אחר שימוש בדרך כלל ידרוש כמות עצומה של התאמה אישית. שקול בזהירות את הדרך הטובה ביותר לגשת לאיסוף נתונים אלה ולראות מה לכל פלטפורמה יש להציע.

משוב ביטול

זה יכול להיות שימושי ביותר לדעת מדוע משתמשים מבטלים את המוצר שלך. מפתחי תוכנה רבים משתמשים במשוב ביטול הפעלה או הסרת התקנה כדי לשפר את המוצרים שלהם וליצור חווית לקוח טובה יותר. מוכרי תוסף וורדפרס ומוכרי ערכות נושא צריכים לעשות זאת על מנת להתאים כל העת את המוצרים שלהם וללמוד את צרכי הלקוח. על ידי האזנה ללקוחות שלך, תוכל לגלות פתרונות טובים יותר ואולי אפילו תביא כמה רעיונות עסקיים חדשים.

טיפול בגרסה יחידה בחינם & מוצרי פרימיום

כאשר אתה רוצה לנצל את המודל העסקי של freemium, זה יכול לקחת זמן רב לנהל גם את גרסאות החינם וגם את הפרימיום של המוצר שלך. ישנם פתרונות קיימים לטיפול בגרסאות מרובות עבור שתי גרסאות המוצר שלך ב- WordPress, אך עדיף אפילו אם ניתן לטפל בזה ישירות על ידי פלטפורמת המכירה שלך. עסקים WordPress צריכים להיות מסוגלים לחסוך זמן במשימות כמו אלה במידת האפשר.

התאוששות נטישת עגלה אוטומטית & מנגנון ערמה

אילו פעולות ננקטות בפלטפורמה שלך כאשר לקוחות נוטשים את העגלות שלהם, יש חידושים צפויים או נכשלים בתשלומי חידוש? יש לשלוח אימיילים לכל האירועים הללו בכדי למזער את שיעור הנטישה ולהמשיך לגדול את ההכנסות החודשיות שלך. הגדרת מיילים אלה כראוי יכולה לקחת הרבה זמן, אך הם בהחלט שווים את ההשקעה. תמשיך ללקוחות להתחדש ולשמור אותם מאושרים.

תמחור בלוח המחוונים & שדרוג

אפשר להתאים אישית את התוסף או העיצוב שלך כדי להציג את אפשרויות התמחור הפרמיות שלך באזור ההגדרות של לוח המחוונים של וורדפרס. יהיה עליך לשמור על מידע התמחור עבור כל גרסאות התוסף או העיצוב שלך באופן ידני בכל פעם שאתה משנה את מודל התמחור שלך, אלא אם כן אתה משתמש באחת מהפלטפורמות התומכות באופן אוטומטי זה או פיתרון אוטומטי אחר. כשמדובר בשדרוג לגרסאות פרימיום של המוצר שלך, מצאנו רק פעם פלטפורמה אחת שתאפשר ללקוחות שלך לשדרג ישירות מתוך לוח המחוונים שלהם, וזה Freemius.

למי יש את התכונות הטובות ביותר?

EDD ו- WooCommerce הם המנצחים בקטגוריה זו בגלל הגמישות בפונקציונליות של הפלטפורמות שלהם. האזהרה היא שכדי לגשת להרבה מהפונקציונליות הזו תצטרך להתאים אישית את הפלטפורמה ו / או לשלם עבור תוספים או הרחבות שיביאו למה שאתה מחפש. לדוגמה, כדי להוסיף יכולות לשחזור עגלה, יהיה עליך להירשם לשירות צד שלישי כמו Jilt ולהתקין את התוסף המתאים לו בחנות WordPress שלך. לסיכום, התכונות שלהם דורשות תהליך של התקנה, יישום, תחזוקה שוטפת, ואפשרות למנויים נוספים. פלטפורמות המארחות עצמית כאלו נהדרות עבור כל מי שרוצה לבצע ניהול התאמה אישית של הפלטפורמה שלהם, כמו גם את כל המכירות, התשלום והרישוי..

כשמדובר בתכונות מוכנות מחוץ לקופסה, Freemius הוא המנצח לעסקי תוספים ועיצוביות. Freemius מציע שילוב חזק של תכונות שעוזרות לעסקי מוצרים להשיק ולגדול מוצרים במהירות, לאוטומטי תהליכי שיווק שונים, ומאפשרים בצורה חלקה את חוויית המכירה עבור הלקוחות, והכל ללא צורך בהתאמה אישית מהפלטפורמה.

�� פסק הדין בנושא EDD נגד Freemius לעומת Gumroad נגד WooCommerce: איזו פלטפורמה היא הטובה ביותר לעסקי תוספים ועיצוביות?

המנצח הוא: פרמיוס. Freemius הוא מנוע רישוי ותשלומים סופר עוצמתי הדואג ל 90% מההרמה הכבדה בכל הנוגע למכירת תוספים ותמות. מוכרי מוצרי וורדפרס יכולים להפיק תועלת רבה מהתכונות האוצרות המובנות בפלטפורמת Freemius, והשילוב של תמיכה שיווקית המסופקת בלוח המחוונים של Freemius (ובקהילה) יחד עם כוח ה- eCommerce הגולמי של הפלטפורמה יכול להניע את העסק שלך ב- WordPress קדימה. הצלחה זו מודגמת בבירור על ידי סיפורי עסקים אחרים של וורדפרס שכבר עברו לפרמיוס.

מכיוון ששיטות עבודה מומלצות רבות למכירה מיושמות ברחבי לוח המחוונים של המוכרים ומופעלות אוטומטית בקצה האחורי של פלטפורמת Freemius, מוכרים יכולים להשקיע זמן רב יותר בשיווק העסקים שלהם, שהוא אחד היצירות החשובות ביותר שרבים מבעלי העסקים של וורדפרס שוכחים. מפתחים או בעלי עסקים שמשקיעים זמן רב יותר בשיווק מוצריהם יגלו כי שיווק חשוב לא פחות מפיתוח מוצרים להצלחה לטווח הארוך, ולעתים קרובות אף חשוב יותר מפיתוח מוצרים. כדי לפנות את הזמן הדרוש לבניית העסק שלך באמצעות שיווק, אתה יכול להוריד את כל עבודת ההתאמה האישית והניהול של פלטפורמת eCommerce משלך לפרמיוס. לא רק שהפלטפורמה תעסוק בכל העבודה הקשה, אלא שהקהילה של מוכרים דומים אחרים היא באמת משהו ייחודי במערכת האקולוגית של וורדפרס ותוכלו ללמוד מהם הרבה כבעלי עסק של וורדפרס..

אך אל תשתמשי בזה – מצא את הפיתרון המתאים לך ביותר על ידי בדיקת כל אחת מהאפשרויות המוצגות בהשוואה זו וניתוח ההצעות הספציפיות שלה לעומת הצרכים העסקיים שלך..

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

אודות המחבר: ברנדון נלהב לעזור למפתחי תוספים ומוטיבים להצליח בכלכלת המנויים. הוא הפך לראש השיווק ב- פרמיוס אחרי שניסית פתרונות אחרים למכור שלא הסתדרו. מצא אותו @brand_on_fire.

פריסה, מצגת ועריכה מאת קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector