כיצד ניתן להוריד Dropship: הנה איך לפתוח עסק של Dropshipping

כיצד ניתן להוריד Dropship: הנה איך לפתוח עסק של Dropshipping

כיצד ניתן להוריד Dropship: הנה איך לפתוח עסק של Dropshipping
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

וורדפרס הפכה להיות CMS מורכב בעשור האחרון, ובאותה תקופה כלכלת וורדפרס צמחה, התפתחה והחלה להתבגר גם כן. לפיכך, ההזדמנויות למפתחי וורדפרס בהירות מחוץ לקהילת וורדפרס כמו בתוכה. Dropshipping הוא דוגמה נהדרת לכך. בפוסט זה נסביר כיצד ניתן להוריד טיפות, נראה לך כיצד לפתוח עסק של טיפש-משלוח ובנוסף נדון מדוע תרצה.


בדוחות השקיפות הרגילים שלנו אנו בוחנים את האתגרים האחרונים העומדים בפני בעלי עסקים של וורדפרס; מהכבישים הסלעיים של אובדן מחצית ההכנסות שלנו (פעמיים), לשיאים של בניית צוותים ו- WordCamps. הנושא העובר דרך דוחות אלו הוא ניהול עסק של וורדפרס כיום קשה ואנחנו בסביבה תחרותית ברמה חסרת תקדים..

61.6% מכלל משתמשי האינטרנט ברחבי העולם ירכשו סחורה באופן מקוון בשנת 2018, והנתון הזה צפוי להגיע ליותר מ -65% עד 2021. כוח ההוצאה המקוונת נמצא במגמת עלייה, ובעלי עסקים שלא מצליחים להסתגל כעת יאבדו על ההזדמנויות הרווחיות בעתיד..

איך טיפס

בשנת 2020, אם אתה מעוניין לייצר רווח מהכישורים שלך ב- WordPress, ייתכן בהחלט שזו תהיה החלטה נבונה יותר לבדוק את השימוש בוורדפרס בכדי להניע עסק של dropshipping מאשר למכור מוצרי WordPress..

זה בדיוק מה שהפוסט הזה יסתכל עליו. אנו נבחן מה, מדוע ואיך פותחים עסק של טיפים.

מה זה dropshipping?

Dropshipping מתבצעת על ידי רישום ומכירה של מוצרים מחנות מקוונת (מסחר אלקטרוני) מבלי לאחסן מוצרים אלה בעצמך.

אין תקורה במחסן, אין מוסך מלא במלאי; ושום מוצרי בוץ המיועדים למכירת אישורים. אתה יוצר שותפויות עסקיות עם ספקים, המקבלים הזמנות מהאתר שלך, אורזים את המוצרים ואז שולחים ישירות ללקוחות מטעמך.

אתה בעיקר מוסיף ערך באמצעות שיווק מוצרים, שירות לקוחות ופרסום, ואתה משאיר את הלוגיסטיקה – אחסון, אריזה ומשלוח – לספק. תצטרך לבחור את הספק הנכון (אנו נכסה זאת בהמשך), אך ברגע שזה ייעשה, אתה לא צריך לדאוג יותר מדי מלוגיסטיקה.

בנוחות, אם היית חושב על ניהול עסק של מוצר וורדפרס, אלה בדיוק אותם כישורים שאתה זקוק להם. וכפי שכבר דנו, ההזדמנות של מסחר אלקטרוני היא עצומה. וורדפרס היא גדולה, אבל מסחר אלקטרוני גדול יותר.

לא תקדיש זמן לקידוד מוצר, אך עדיין תצטרך להציע מוצר או מוצרים. תצטרך גם לבצע מחקר שוק, לפתח אתר וורדפרס, הגדרת WooCommerce (או תוסף אחר של מסחר אלקטרוני) ואז נתקע בערוצי שיווק החל מ- SEO ועד שיווק תוכן. שלבים אחרונים אלה זהים לניהול עסק של מוצר וורדפרס.

זה מה ש- dropshipping הוא. זו דרך לעשות עסקים שלא התאפשרה אפילו לפני מספר שנים.

Dropshipping קשה באותה צורה של ניהול עסק כלשהו זה קשה, אבל זה עולם של הזדמנות ממש מרגש.

בואו ונבחן כמה מהיתרונות והכישלונות הפוטנציאליים של הקמת חברת dropshipping ובנוסף כיצד ניתן להוריד.

מהם היתרונות בהקמת חברת dropshipping?

מעבר לפנטזיה של לראות הכנסות מתגלגלות כשאתה מגלגל את מגבת החוף שלך בגן עדן טרופי מרוחק ��, ישנם אינספור יתרונות נוספים לניהול עסק של ירידה מרוחקת ב- dropshipping.

להלן מספר יתרונות בפורמט רשימה נוח:

מקצוענים

1. עלות התקנה נמוכה: מכיוון שאינך צריך לכסות את עלות ייצור המוצרים שלך או לקנות מוצרים בסיטונאות, אתה יכול להתחיל למכור כמעט מייד, בלי השקעה רבה – תרחיש אידיאלי עבור סטארטאפים רזים ויזמים חדשים עם כישורי וורדפרס כבר.

2. צמצם את ההוצאות הכוללות: על ידי בחירה ב- dropship, באפשרותך להגדיר מחדש את שרשרת האספקה ​​שלך כדי להסיר עלויות (וסיכונים) מייגעים הקשורים לגזירת סחורה פיזית ברחבי מדינות ויבשות. תחסוך על חשבון שירותי הובלה, פעולות נמל, אחסון, עובדי מחסן, אריזה ותיוג.

3. הגדל את תזרים המזומנים: מכיוון שאתה לא מלאי את המוצר, אתה לא תשלם עבורו עד שהוא יימכר וכבר קיבלת תשלום עבורו.

4. אינסוף מלאי: התחבר לשרשרת אספקה ​​מקוונת וקבל גישה לספקים כמעט בלתי מוגבלים ברחבי העולם. פירוש הדבר יכול להיות גם התרחבות נוזלית לשטחים חדשים.

5. שחרר את זמנך: כן, נגיד את זה שוב. אתה מוכר וממכור באופן אידיאלי את המוצר, אך אתה לא מייצר אותו. בעולם הוורדפרס זה שווה ערך לאריזת נושא או תוסף קיים והוספת ערך כזה. זה מאפשר לך להתמקד באסטרטגיה, בשיווק – וכמובן להוציא חול מהמחשב הנייד שלך.

6. עשו בדיקות שוק בזמן אמת: אם (למרות אפילו מאמצי השיווק הכי טובים שלך) אחד מהמוצרים שלך עדיין לא ימכור, בלי שיהיה לך מלאי לפינוי פירושו שתוכל להסיר אותו מהיצע המוצרים שלך מייד! בצע הפסקה נקייה והמשיך להתאים את המוצרים שלך לביקוש בשוק בזמן אמת / פרסומות שונות של לקוחות, ולשחרר משאבים יקרי ערך.

7. עבוד בכל מקום: הסר את הקשרים למיקום פיזי כלשהו או לעובדים והוסף את הפוטנציאל לעבוד מרחוק. יש להודות כי באותה מידה מדובר בהטבה של עסקי מוצר וורדפרס, אך עבודה מרחוק היא עדיין נהדרת. פיתוי עדיין?

החלקים העליונים די גדולים, אבל הם לא כל הסיפור. למען האיזון, בואו ונבחן גם כמה חסרונות בדרך ללמוד כיצד לפתוח עסק של טיפש-שיא.

החסרונות של עסק dropshipping?

חלק מהכישורים הפוטנציאליים הללו עשויים לחול רק על תעשיות מסוימות, ואחרים הם סיכונים שניתן לתקן, פשוט על ידי נקיטת הצעדים הנכונים. עם זאת, חשוב לשמור על החסרונות הללו כשאתה לומד כיצד ליפול ולעבוד על בניית העסק שלך:

1. פחות שליטה, סיכונים שונים: על ידי העברת הזמנות לספק חיצוני, אתה יכול להגדיל את הסיכון ללקוחות אומללים אם ספקים לא מצליחים לארוז נכון או לספק בזמן, למשל. סוגיות אלה עשויות להיות בלתי נמנעות – במיוחד בשלב המוקדם של שותפויות חדשות – לכן הקפידו לבחור שותף איכותי מה- go-go. זה נושא שנחזור אליו בהמשך.

2. שולי רווח נמוכים יותר: תוכלו לקנות מוצרים בהנחה ולמכור אותם ברווח. עם זאת, כשאתה מתחיל לא יהיה לך את הנפח הדרוש כדי להציע הנחות משמעותיות.

3. תמחור פחות תחרותי: כל שוק עם חסמי כניסה נמוכים נמצא בסכנת כניסה של תחרות לשוק ויצירת תחרות מחירים. זה במידה שראינו עם נושאי וורדפרס בשנים האחרונות – שזה כמעט לא שוק קל “לפצח”. לפיכך, עליכם לבחור את השוק הנכון. כל דבר קל מדי יהיה בסיכון רציני לשיבוש.

4. קשה ליצור ערך ייחודי / USP: אתה באמת באמת צריך להיזהר באיך להוסיף ערך לעסק שלך dropshipping. אם אתה פשוט מחבר רק קונים למוכר סיטונאי, אתה מספק ערך מועט יחסית. אם אתה מוסיף מותג, אחריות איכות, שירות לקוחות, נוחות וכן הלאה, אתה במקום חזק יותר. זה קשה אך לא ניתן לעלות עליו.

5. קל להעתקה: זה מוביל גם מהנקודה הקודמת: יהיה עליכם לבנות ערך מוסף משלכם לאורך זמן, אך במיוחד בשלבים המוקדמים יהיה לכם קל מאוד להעתיק. אם או כשאתה מתחיל לעבוד בחנות שלך, עדיף שתשתוק.

חסרונות

אלה סיכונים שלא צריך להקל ראש בהם. קשה לנהל עסק בכל סביבה מתוקנת, ואופיין של טיפה למשלוח צפוי להיחשף לסחורות..

ישנן דרכים ברורות סביב זה שהדגשנו ושאר הפוסט יתמקד בהן, אבל תצטרך להיות ממש זהיר בנושא.

Dropshipping עבור מסחר אלקטרוני: תחילת העבודה ואיך נפתחת

כעת אנו מודעים לחלוטין ליתרונות והחסרונות של הקמת עסק של טיפש-שיא, זהו זמן ההחלטה!

 • אם יש לך כישורי וורדפרס קיימים ואחרי עסק שאתה בעיקר מוסיף ערך באמצעות מיתוג ושיווק, קדימה. אם אתה רוצה להקדיש זמן לייצור המוצר שלך, זה כנראה לא בשבילך. תמיד תוכל להקים בלוג אם חלל המוצרים של וורדפרס באמת לא מושך אותו.
 • אם אתה בסדר עם האזהרות ונרגש לבנות חנות, מותג נהדר וחווית לקוח, אז עזוב!

בהנחה שאתה עדיין קורא מכיוון שאתה לפחות סקרן, בוא נעבור לגישה הטובה ביותר כיצד ליפול ולהקים עסק של Dropshipping שלך: החל מהשכרת הרעיון העסקי המנצח שלך ועד למימון הספק שלך ומציאת הלקוחות הראשונים שלך.

1. מחקר שוק: מצא נישה & בחר את המוצר שלך

מחקר שוק

זהו הבסיס העצם החשופה של העסק שלך, אז אתה הכי טוב שתעשה אותו מוצק!

אתה צריך נישה: משהו שהחנות שלך תתמקד בו. חשוב “חנות קפה מותאמת” ולא “מתחרה באמזון”. באופן אידיאלי, הנישה שלך היא המקום שבו כבר יש לך ידע מומחה. או אולי זה נושא / מוצר שהוא יחסית לא מגלה ובלתי מנוצל: באופן אידיאלי, שילוב של שניהם!

יהיה לך סיכוי גדול בהצלחה אם יש לך יתרון יחסי על פני התחרות – גם אם זה רק הידע המומחה שלך. “ידע מומחה” בנושא או בסוג מוצר שאתה באמת מתלהב ממנו. תחביב קיים למשל.

אולי אתה אוהב לחבר יצירות אמנות מאוד לא שגרתיות ומושכות ואתה נהנה לצלם ציפורים. או שאתה אמא ​​טרייה, אבל לא רוצה לוותר על התשוקה שלך לגולף. שניהם נישות נהדרות מכיוון שהם יושבים בצומת של שתי קטגוריות. אם אתה מומחה בשניהם, יש לך יתרון תחרותי מיידי. גישה מסוג זה היא דרך נהדרת ללמוד כיצד ליפול.

חקור המון רעיונות אפשריים, בחר את הטוב ביותר.

נסה למצוא כמה רעיונות לבחון. השלב הבא הוא לבצע מחקר מילות מפתח ולחפש מוצרים קיימים (הדפסי ציפורים באיכות גבוהה? באגי גולף לתינוק?). אלה אותן טכניקות SEO בהן השתמשת כדי להחליט על מה לבלוג ולקידום עסק המוצר שלך ב- WordPress; לא השלמנו כשאמרנו שזה דורש כישורים דומים similar

למרבה השמחה, יש לנו הרבה עזרה: קרא את מדריך ה- SEO המעשי שלנו ובדוק את ההתחלה של מדריך בלוגים לקבלת מידע כללי. אתה מחפש נפח חיפושים סביר בחודש במגוון מילות מפתח. באופן אידיאלי אתה רוצה נישה בלי יותר מדי תחרות במילות מפתח, כך שתוכל להגיע ללקוחות פוטנציאליים בעמוד הראשון של גוגל.

צילום מסך של מחקר מילות מפתח dropshippingעליך לבצע מחקר מילות מפתח שלך. "קנו פולי קפה" לא תהיה בסיס נהדר לעסק שלך, אבל גומחה משם ותוכל להמשיך למנצח.

יתכן שתצטרך לעבור ארבעה או חמישה רעיונות לפני שתמצא רעיון טוב באמת, אז קבל עט ונייר, ובזבז קצת זמן רציני בזה. עם dropshipping, העלויות של הקמת עסק לא נכון אינן מופרכות – זה בעיקר הזמן שלך מעורב – אבל אתה בהחלט יכול לחסוך לעצמך הרבה טרחה על ידי ביצוע המחקר שלך כמו שצריך.

2. המקור לספק הסחר האלקטרוני הנכון וספק Dropshipping

בין אם כבר יש לך חנות מסחר אלקטרוני או ללמוד כיצד לפתוח עסק של חברת dropshipping מאפס; זה חיוני ביותר למצוא התאמה טובה בין ספקית הסחר האלקטרוני שלך לבין ספק Dropshipping.

שירותים אלה ישתפו מידע מיום ליום, ובעיות תאימות עלולות לגרום לבעיות שלא ניתן לספר. ל- Shopify, למשל, אפליקציית Dropshipping ייעודית משלה, אוברלו. זה די מרשים, אבל אתה תקוע בתוך המערכת האקולוגית של Shopify. עם הידע הקיים שלך ב- WordPress, יש לך מקום להפיק יתרון תחרותי באמצעות WooCommerce הניתן להתאמה אישית יותר..

ל- WooCommerce יש משלה שילובי טיפות: הצלחנו להשתלב WooCommerce ו- AliExpress עם WordPress. אלי אקספרס הוא אתר אחות מעליבאבא, ענקית הסחר האלקטרוני הסיני. באתר מאות אלפי מוצרים במחירים סיטונאיים, כך שהוא מושלם כשמציגים לראשונה כיצד ניתן להוריד את הספינה. הפוסט המקושר למעלה מראה כיצד לבצע את ההגדרה המלאה; אנו נדלג על השלב הזה כאן.

צילום מסך של דף הבית של AliExpressAliExpress יכול להיות חלק מרכזי במסע שלך עם פתיחת עסק Dropshipping.

עליך לעשות את בדיקת הנאותות שלך בעת בחירת שוק, ולזכור שאתה בוחר שוק ואתה זקוק לספק באותו שוק. תרצה לדעת על תמיכת לקוחות, דמי משלוח ואילו ערוצים אתה יכול למכור. אפשרויות פופולריות אחרות הן YouDroop ו DropShix. נמשיך כאן עם AliExpress למגוון המוצרים ואינטגרציה של WooCommerce, אך נלך על השוק עם האפשרויות הטובות ביותר לגומחה שלך.

עכשיו הגיע הזמן קרא את ההודעה ThemeIsle וקבל את האתר והחנות שלך! חזור לכאן כשתהיה מוכן לבדוק את הלקוחות הראשונים שלך.

3. מציאת הלקוחות הראשונים שלך: בוחנים את הפרס

בדומה לכל מוצר או בלוג של וורדפרס, חנות dropshipping שלך זקוקה למבקרים ולקוחות כדי לשגשג – לא תלמד איך להוריד ספינות ללא לקוחות! ראשית, שמור על דברים פשוטים והתמקד בערוצי שיווק הסבירות ביותר שתמשוך מכירות לאתר שלך.

עליכם לחשוב על ערוצי שיווק אפשריים, ואם יש לכם גישה או כישורים לערוץ יוצא דופן או לא שגרתי, אז עשו זאת! זו דרך נהדרת להשיג את הלקוחות הראשונים שלך. עם זאת, אנו ממליצים על שיווק בתוכן מכיוון שהוא ניתן להרחבה ומתאים היטב לשורשים של וורדפרס, כך שסביר להניח שתוכלו לעשות עבודה הגונה.

דברים שכדאי לזכור בטיפה

המלצתי עליו המון, אבל כעת היה לי מבט נוסף על מדריך הבלוגים שלנו, במיוחד הקטעים כיצד לקדם את הבלוג שלך ולקבל תנועה בבלוגים, וגם פוסט מסודר באתר האחיות שלנו באתר כלים שיווקיים לוורדפרס.

המדריכים שלמעלה יעזרו מאוד. הדברים העיקריים שיש לזכור כאן הם:

 1. צור תוכן טוב באמת שעונה על שאלות שלא נענו הקשורות למוצרים שלך, או עונה על שאלות שכבר ענתה טוב יותר ממה שנעשה כרגע.
 2. קח בחשבון מילת מפתח יעד עבור כל פוסט.
 3. התחייב למספר חודשים של שיווק תוכן. לוקח זמן לעבוד.

אתה יכול להוסיף דברים כמו מעקב אחר דירוג החיפוש שלך, באמצעות קודי UTM כדי לעקוב אחר תוצאות המכירות מכל פוסט ובניית רשימת דוא”ל, אבל אלה דברים שצריך להסתכל עליהם ברגע שזה עובד (שאותו תדע שיהיו לכם מכירות!). המפתח הוא לספק ערך אמיתי ומידע שימושי, אשר יאפשר ללקוחות לחזור לאתר שלך.

נסה זאת, וודא שקיים את האיזון הנכון בין התחייבות למשך הזמן הנכון לאסטרטגיה לצבוט במידת הצורך. זוהי דרך פנטסטית לבנות לקוחות עבור החנות שלך ובסופו של דבר ללמוד כיצד להוריד.

4. סיפורי הצלחה: למדו כיצד לפתוח עסק של טיפש-סוחף מהמקצוענים

בואו ונבדוק כמה טיפות dropshipping לסיפורי הצלחה של מסחר אלקטרוני! זה תחום ממש מרגש, אז נראה מה נוכל ללמוד מאותם שכבר מנהלים חברות dropshipping מצליחות.

Idea רעיון פשוט למאות מיליוני דולרים.

אחת הדוגמאות הטובות ביותר במרחב הזה היא אנקר, המוכר חבילות וכבלים של סוללות טלפון. כנראה שיש לך אחד כזה – אני כן! אנקר הוקם בשנת 2011 על ידי מהנדס גוגל מי ראה מקום ל”שורה של אביזרים במחיר סביר שיהיו טובים יותר מאלו שאתה יכול לקנות מאפל ומותגים גדולים אחרים בשם גדול “. זה עכשיו המותג הפופולרי ביותר לחבילות סוללות באמזון.

אנקראנקר דומה לחברת dropshipping

אנקר הוא לא עסק הטיפוס החיצוני הקלאסי שלך, אבל זו בדיוק הסיבה שזו דוגמה נהדרת: זה לקח תוצר טוב – סחורות ואביזרים לסוללות – ועבד כיצד להוסיף כמות עצומה של ערך נוסף באמצעות שירות לקוחות, מיתוג ואיכות. לאורך הדרך, הם מסמרים בעצם את כל מה שדיברנו כאן. להלן כמה תובנות נהדרות מתוך ראיון עם The Verge, המקושר למעלה:

 • ההתקנה הראשונית ארכה שנה כפי שאנקר רצה למצוא שותפי ייצור אמינים. המייסד סטיבן יאנג נסע לסין כדי להבטיח ששרשרת האספקה ​​שלהם תהיה סולידית.
 • אנקר התחיל עם סוללות מחשב נייד – לא סוללות טלפון – אבל מצא את נירוונה הטלפונים שלה על ידי בדיקת המון מוצרים.
 • המוקד היה בבניית מוצר נהדר! הסוללות שלהם היו טובות יותר ממה שיש לך בטלפון מהיצרן. זה עזר לבנות את המוניטין שלהם כמותג אמין.
 • על ידי מכירת באמזון, אנקר הצליחה לקצר קיצור דרך חלק מהדרישות השיווקיות שהיו ברשותך מאירוח עצמי.
 • אחרי שמצאו מוצר שהיה מספיק טוב, הם התמקדו במה שעובד. אנקר עברה מכירת 100 ל -1,000 מוצרים בכל יום בשנת 2012. השאר, כך מסתבר, הייתה היסטוריה טובה מאוד.
 • קרא את ה הראיון המלא עם מייסד אנקר כאן.

�� מתשוקה לרווח בשלושה שבועות.

גביע & עלה נולד מתשוקה נישה וכבר מרוויח קצת כסף, לאחר ההשקה השנה.

נט אליאסון ראה פער בשוק המקוון למוכרי תה איכותיים ומבוססים בארה”ב המועברים ברשת. לכן, היה זה הגיוני להפוך את אהבתו האישית לתה לחברה וללמוד כיצד להפיל.

וגם – באופן מרשים – הקמה, הרשמה והפעלה של החברה כולה עם MVP לקחה פחות משלושה שבועות.

כוס ועלהגביע & תה עלים

רק כמה תובנות לגבי איך נט הבין איך לפתוח עסק בגלישה & עלה מתחת לשלושה שבועות:

 • הוא רשם את העסק ב- incorporate.com, שארכה 10 דקות. תוך יומיים היה לו חברת רישיון מלאה.
 • כדי להקטין את העלויות, נט השתמש ב SLR הדיגיטלי שלו ובקופסת אור מתקפלת (שקנה באמזון) כדי לעשות את צילומי המוצר. הוא גם בחר לארוז את המוצר שלו שהוסיף כושר ייחודי למותג.
 • נט דאג גם ליישם שיטות עבודה מומלצות לשיווק, כגון קריאות לפעולה (CTAs) המוצבות באופן אסטרטגי ברחבי האתר, ותכנים מעניינים, המותאמים לאופטימיזציה של SEO בבלוג. שילוב של כמה אפליקציות, כגון פרבי (לחלונות קופצים), FOMO ואפליקציית הביקורות המובנית של Shopify (להוסיף הוכחה חברתית). אתה יכול לשכפל את כל אלה גם באמצעות WooCommerce.
 • קרא את ה תיאור מקרה מלא כאן.

�� מ- 0 $ ל- 6000 $ בארבעה חודשים.

AliDropship הוא אתר שלם המוקדש לאנשים שרוצים ללמוד כיצד להוריד ספינות ולבנות חנויות dropshipping עם AliExpress! האתר כולל שפע של מחקרי מקרה, והנה אחד: אלכס (לא אני!) נמשך לרעיון לקנות ומכירה של סחורות בשוליים גבוהים, ללא צורך בתשלום עבור אחסון; עצם המהות של dropshipping.

לאחר שהחליט על נישה, הוא הקים את החנות שתתמחה בתכשיטים ואביזרים וינטאג ‘לחיקוי. בבלוג Alidropship הוא אמר:

כבר בתחילת הדרך אנשים ללא השכלה טכנית ובעלי ניסיון ממוחשב קטן עשויים לחשוב שצריך להשיג נפח ידע ומיומנויות אדירים בכדי לנהל בהצלחה חנות אינטרנט. אבל זה רק הרושם הראשוני: עליך פשוט להתחיל – והדברים יהפכו קלים להבנה ולעשייה.

כמה אתגרים שהתמודד מול אלכס וכיצד פתר אותם:

 • שרשרת אספקה ​​סולידית חשובה. זו אותה נקודה כמו אצל אנקר, אך לאלכס היה פיתרון אחר: לתת לקונים קוד מעקב כדי לראות את מיקום החבילה. זה נותן להם ביטחון תוך שהם לא דורשים שינוי דרסטי.
 • מדיה חברתית הייתה בתחילה "לא השימוש הטוב ביותר בזמנו", אלכס אומר – אבל הוא קרא תיגר על הנחה זו והבין בגלל הגומחה שלו שזה ערוץ שיווקי נהדר. תעשה את זה! גלה מה הכי טוב! שיווק בתשלום אינו מתאים ביותר לחנות של כולם, במיוחד כשמתחילים לצאת לדרך, אך ברור שלעתים זה יכול להתאים.
 • כעת עם שלוש חנויות, אלכס אומר שהנושא העיקרי שעומד בפניו הוא למצוא זמן להתמודד עם הזמנות! בעיה טובה שיש. כעת הוא מתכנן להעסיק עוזרים שיתמודדו עם הזמנות הזמנות ושירות לקוחות. מה עוד הייתה עושה חנות dropshipping? ��
 • קרא את תיאור המקרה המלא כאן.

מוכנים להפוך את עסק WordPress שלך?

בין אם אתם כבר מיומנים בפיתוח אתרי וורדפרס, או שיש לכם המון ניסיון במומחיות טכנית עסקית אך מוגבלת, ללמוד כיצד Dropship מציע הזדמנות ענקית בשוק! כחלופה לפתיחת עסק של מוצר וורדפרס – עם אותם כישורים – זו אלטרנטיבה צלולה.

אפשר לפתוח עסק רזה ועצמאי מיקום ולהשיג רווחים גבוהים באמצעות dropshipping, אך (למרות שזה נשמע נוצץ) חשוב לזכור כי איך להקים עסק dropshipping מגיע עם אותם סיכונים כמו הקמת מסחר אלקטרוני אחר. חברה. עליכם לבנות פעולה שיווקית איתנה ולהוסיף ערך איפשהו בתהליך.

עם זאת, dropshipping הוא חדש יחסית במרחב המסחר האלקטרוני המקוון. לא ניתן היה להבין לפני כמה שנים איך ליפול לדרך בצורה ניתנת לדרך! זה הזמן לשקול מודל עסקי משבש זה.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector