בעיות שיווק שותפים ומערכת DMCA מזויפות … ההנאות של ניהול עסק נושא – דוח שקיפות מס ’38

בעיות שיווק שותפים ומערכת DMCA מזויפות … ההנאות של ניהול עסק נושא – דוח שקיפות מס ’38

בעיות שיווק שותפים ומערכת DMCA מזויפות … ההנאות של ניהול עסק נושא – דוח שקיפות מס ’38
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

ברוך הבא למהדורה ה -38 של דו”ח השקיפות החודשי (לחודש מרץ 2018). בסדרה זו אני מדבר על המהלכים האחרונים בעסק, התוכניות, האתגרים שלנו ומה שעומד על הפרק בחודשיים הקרובים. לחץ כאן כדי לראות את הדוחות הקודמים.


כפי שאולי ציינתי פעם או פעמיים בדוחות האלה, אחת המטרות העיקריות שלי כרגע היא להכניס יותר בהירות לתכנון שלי, ובמיוחד כשמדובר להבין את הכיוון אליו הולך העסק..

אני עושה מאמץ לשמור על תמונה ברורה ולחשוב בצורה אסטרטגית יותר – לא רק על בסיס שנתי כמו קודם, אלא על בסיס שבועי / חודשי.

למרות שזה נשמע בסדר גמור, אבל זה לא כל כך קל לבצע. כדי להשיג זאת, ראשית אני מנסה להתנתק יותר מהמטלות היום-יומיות ולקבל יותר מנוחה. זה מרגיש רע, ואני מרגיש עצלן שלא הייתי פעיל כמו פעם – עובד על מספר דברים בבת אחת. אבל אני מניח שאראה איך זה מסתדר עם הזמן. ��

להלן הביכורים של גישה זו:

מותגים, שמות ומה זה "CodeinWP" בעצם מייצג?

אני משער שחלקכם (אם לא כולכם) עשויים להיות מעט מבולבלים לגבי מה בעצם המותג CodeinWP מיועד, או מה הוא, אפילו.

במה זה שונה מ- ThemeIsle? האם ThemeIsle הוא מוצר CodeinWP? או להפך?

אם להיות כנה איתך, זה לא כמו שחשבנו את הדברים האלה. בעיקר, פשוט זיהינו את עצמנו עם המצליחים מבין המותגים שלנו והלכנו איתו.

היו לנו כמה חולצות טריקו של CodeinWP בהתחלה, והיינו בדרך להפוך את זה למוקד של כולם, אבל אז ThemeIsle התחיל להצליח יותר, כך שהרגשנו שהוא צריך לקבל זהות משלו ואת האור הזרקורי.

אז כשאני כותב את זה עכשיו, החברה היא "התאספו" סביב ThemeIsle, הן מבחינת המקום בו אנו מבלים את רוב זמננו, כמו גם בכל הנוגע לשחרור סחר כמו חולצות טריקו, מדבקות, חסות WordCamps ודברים אחרים.

מה שמבלבל בעניין זה ש- ThemeIsle הוא רק אחד הדברים שאנחנו עושים וזה גם לא מותג מטריה. המטריה נמצאת במקום אחר, למעשה, לכן אנו רוצים להבהיר את זה סוף סוף.

אנו ננקוט שני צעדים בכדי לגרום לזה לקרות:

 1. להחיות VertiStudio.com – שהיה שם הדומיין העיקרי של החברה המקורית כשהיא התחילה – והשתמש בה כאתר הארגוני שלנו. זה יארח דברים כמו צוות, קריירות, מוצרים, חוברות יד וכו ‘.
 1. הבהיר כיצד ThemeIsle.com שונה מ- CodeinWP.com ובנוסף מהו CodeinWP בפועל. אם אתה הולך לדומיין הראשי ברגע זה, תראה מעט מפתיע "PSD ל- WordPress" שאנו כבר לא עושים. שוב, מבלבל, צודק?

CodeinWP

אוקיי, אז מספר 1 פשוט למדי. אנחנו רק צריכים להעביר דברים מאתרים אחרים ל- VertiStudio ולגבש את הכל. מספר 2 קצת יותר מאתגר אז הגעתי עם מוקפינג:

דגם יד

סליחה אם אינך יכול לקרוא את זה. לא פלא שלמורה שלי בבית הספר היסודי היה הרגל לקחת את חוברת העבודה שלי ולפרק אותה לפני הכיתה … משהו בקריאה. בכל מקרה …

להלן פרטי המפתח מאותו מודול:

 • הבהירו כי CodeinWP הוא רכז עבור אנשי מקצוע / סוכנויות העובדים עם וורדפרס.
 • כחלק מכך, שפר את הידיעון של CodeinWP וחשב עליו כמוצר עצמאי.
 • השיק קהילה רפה לאנשי וורדפרס.
 • השקת מדור משרות.
 • השג כלים ידידותיים לאנשי מקצוע.

עכשיו, המילה "רכזת" זה מאוד כללי וזה בא לידי ביטוי בתוכן שאנו מציעים בבלוג זה, כמו גם בקהלים שאנו מנסים להגיע אליהם. לא הכל כאן הוא ספציפי לוורדפרס, ולעתים קרובות אנו מתמודדים עם תחומים אחרים (דוגמה 1, דוגמה 2).

עם זאת, מאמצי ThemeIsle שלנו יתמקדו יותר בקרב משתמשי הקצה והמתחילים, וינסו לעזור להם באתגרים ספציפיים הקשורים לוורדפרס. כמובן שחלק מהנושאים יחפפו, אבל זה בסדר.

אם להיות כנה, כל הבהירות של המותג הזה הפריע לי הרבה זמן, אבל פשוט לא היה לי את הכונן לתקן את זה. אפילו התנועה שלנו שעמדה לפני שנה וחצי לא הניע אותי הרבה לשנות דברים. ואז סוף סוף בחודש מרץ השנה ירדנו בכ- 15% נוספים, וכנראה שזו הייתה הבעיטה בתחת שהייתי צריך לנקוט בפעולה.

בסך הכל, אני מניח שלמרות התוכן הגדול שלנו, אי ההצעה הערכית הברורה ודף הבית המוליך שולל מרגיע אנשים לדבר יותר על מה שאנחנו עושים כאן.

שוק הנושאים של וורדפרס משתנה

יש כמה דברים שאני רוצה לכסות כאן … כותבי ערכות נושא של צד שלישי, ערכות נושא של בונה העמודים, גוטנברג, רק כדי להזכיר כמה.

אז לאחר ניסוי וטעייה, הצלחנו ליישם זרימת עבודה פועלת ויציבה כיצד להפיץ נושאים של מחברים אחרים ב- ThemeIsle.com (1, 2). אני מניח שהדגם די עובד אם אנחנו מסבסדים אותו עד שהמכירות יתחילו להתחיל. עם זאת, הסקאלה די קטנה. רוב הלקוחות שלנו, גם אם הם משיגים את זה "כל הנושאים" חבילות, מתעניינות בעיקר בגרסת הפרימיום של הנושא החינמי ממנו משדרגים.

יש לקוות, בטווח הארוך זה ישתפר – ברגע שהמשתמשים ירצו לעבור לנושא חדש. אבל זה עדיין צילום ארוך, ולכן נכון לעכשיו איננו מתכננים להוסיף מחברים חדשים, אלא מתמקדים בעבודה כדי לוודא שהשותפות עובדת טוב עם אלה הקיימים.

אם אתה עוקב המגמות, שמת לב לפופולריות הגוברת של "בונה דפים" ערכות נושא. עם זאת, תמיד חשבתי שזה לא הגיוני שנוכל ליצור נושא חדש כזה. הנימוק שלי היה שברגע שגוטנברג יהיה מספיק מתקדם, אנו פשוט נהפוך את העמודים הראשיים של Hestia או Zerif לדפים מבוססי גוטנברג – כך שהנושאים יהפכו טכנית "פשוט / בונה דפים" נושאים במקצת באופן טבעי.

אבל כשמסתכלים על מצבו הנוכחי של השוק, נראה שנמשיך לראות שני סוגים שונים של משתמשים ללא קשר אם גוטנברג אי פעם יהפוך להיות דבר או לא.

 • תמיד יהיו אנשים שרוצים נושא ריק שמשתלב עם בוני דפים בצורה יפה (ובאופן אידיאלי יחד עם כמה תבניות ווידג’טים),
 • ומשתמשים שרוצים להפעיל במהירות אתר בן עמוד אחד ללא תוספים נוספים.

אז בסופו של דבר, אנו נראה אחר כך להשיק נושא חדש. מינוף אידיאלי של העבודה הקיימת שעשינו עם Hestia ו- אורביטפוקס. עם שוק הנושאים המצטמצם (ניקולה מ- OceanWP שוחרר נתוני ההכנסות שלו למשל) זהו ההימור הבא שלנו מבחינת כיוון השוק.

ללמוד מהדברים שמשתבשים

אומרים שאתה לומד הרבה מחוויות גרועות. אז בחודש שעבר למדתי המון …

1. DMCAs מזויף

לא ידעתי שזה עדיין דבר, במיוחד בשנת 2018, אבל באופן מוזר:

לפני מספר שבועות מישהו שלח לגוגל בקשה של DMCA ומציגה 162 כתובות אתרים שלכאורה הכילו נושא ThemeForest להורדה. אבל העניין הוא שבין אותן 162 כתובות אתרים היו גם 5-10 משאבים איכותיים בנושאים שונים הקשורים לוורדפרס. התקפה SEO כובע שחור קלאסי …

מהאתר שלנו הם רשמו את הפוסט הזה.

כדי להיות ברור, המשאב הזה אפילו לא מזכיר את הנושא המדובר.
divi, avada, x נושא

אז איך הגיב גוגל? כן, ניחשתם נכון, הם הסירו את הדף שלנו מהחיפוש לגמרי ופשוט הודיעו לי על כך באמצעות Search Console.

אז נדרשו לי 5 ניסיונות להגיש תלונה נגדית שהם יקבלו. הם כל הזמן אמרו שהם זקוקים למידע נוסף, וזה מוזר בהתחשב בעובדה שהיה די ברור שלא הייתה שום הפרה.

בסך הכל, היינו מחוץ לחיפוש בערך חודשיים.

אז … אני מניח שאם אתה נאבק עם מתחרה שנראה תמיד עולה עלייך, רק DMCA אותם. ��

בנימה רצינית יותר, שמור על האצבע על הדופק ובדוק מה קורה בך קונסולת החיפוש של גוגל באופן קבוע. אתה רוצה להיות מסוגל להבחין בבעיות כאלה בזמן.

2. שותפויות כלולות רע

בקיצור, אחד השותפים שלנו החליט להוריד די הרבה את עמלות ההפניה שלנו 4x במקום … ולהפעיל באופן רטרו באופן פעיל. בהתחשב במאמץ הנדרש ובמבנה השותפות, זה פגע בתוכניות שלנו לא מעט.

הלמידה שלי היא שכשמישהו בא אליך ומבקש לקדם את הדבר שלהם ומציע עסקה, בהתבסס על כמות העבודה בצדך, וודא שאתה יחתום על חוזה שינעל את העסקה למשך X חודשים.

לדוגמה, הכנסתי יותר זמן לשותפויות שלנו עם מחברי נושא של צד שלישי והבהרנו דברים כאלה. מכיוון שלוקח לנו זמן להפעיל את השותפות ולפרט את היעילות בצורה יעילה, בן הזוג לא יכול לבטל במשך 6 חודשים.

למרות שזה לא אמור לקרות לעיתים קרובות, יכולים להיות כמה מקרי קצה שבהם מחבר, למשל, מחליט למכור את העסק שלהם לאחר חודש אחד ולשנות את התוכניות שלהם. עדיף שיהיה ברור ומוגן אם זה יקרה.

3. תוכניות שותפים רעים, שוב

זה קרה כמה חודשים אחורה. אחד השותפים הגדולים שלנו החליט לשים כלל באתר שלנו, מכריח הפניה מחדש לדף שבחרתם. כך, למשל, אם היינו מקשרים לאתר site.com הם היו מוסיפים כלל האומר אם referrer = codeinwp.com, הפנה מחדש לאתר.com/whatever/

מדוע הם עשו זאת? מכיוון שהם רצו להביא הצעה חדשה בפני הקהל שלנו, הצעה שלא רצינו להמליץ ​​עליה מכיוון שחשבנו שהיא לא כל כך טובה.

הלמידה כאן היא שיהיו מערכות טובות לפיקוח על הכנסות – כמו שאתה עוקב ושולח התראות כאשר התנועה יורדת. במקרה של תוכניות מסונפות, זו הסיבה ש- 100 חשבונות אינם פרקטיים וכדאי הרבה יותר להשתמש בפלטפורמה יחידה לאיסוף הכספים. בשבילנו, Impact.com היה הפיתרון הטוב ביותר לאחרונה.

כפי שבטח שמתם לב, השמטתי בכוונה את השמות. אני רוצה שהדיווחים האלה יעסקו יותר בנושא למידה ולא על בושה לעסקים אחרים. רוב הדברים התבררו "בסדר" בסוף, בכל מקרה.

חשוב גם לזכור שזה לא קשור לאנשים אחרים שרוצים לדפוק אותך, אלא על חוסר תקשורת. יש להם את המטרות שלהם, יש לך את שלך, ולעתים קרובות קשה לכולם להבין את הסיטואציות של כולם.

למרות שזה לא נשמע אופטימי מדי, לפני שאתה נכנס לשותפויות, נסה לחשוב מה יכול להשתבש ולהתייחס לתרחישים אלה בכתב. איש אינו רוצה שהמצבים הללו יתקיימו בפועל, אך יתכנו מקרים מתסכלים שבהם שני הצדדים נמצאים "ימין" ואז התברר כי הסכמים כאלה מועילים.

אשמח לגלות מה אתם חושבים על דברים כאלה ולמידה משלכם ממצבים דומים. אל תהסס לשתף בתגובות.

אוקיי, זה כל מה שיש לי עבורך החודש. כמו תמיד, תודה שקראתם ותמכתם בנו! הישאר מעודכן וקבל דוחות חדשים שיימסרו לך על ידי הרשמה כאן:

כל העריכות והכתובות השנונות של קרול K.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector