5 פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר בהשוואה וביקורת (2020)

5 פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר בהשוואה וביקורת (2020)

5 פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר בהשוואה וביקורת (2020)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

מחפש אחר פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר עבור החנות שלך? זו החלטה גדולה, והחלטה ארוכת טווח על המיזם שלך בעתיד.


זו גם החלטה קשה, עם הרבה משתנים שונים שיש לקחת בחשבון. כלומר, בחירת הפלטפורמה הטובה ביותר לסחר אלקטרוני זה כמו לבחור את המכונית הטובה ביותר … ��️

היום אנו נעזור לך עם זה! להלן השוואה מעמיקה של פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר בשוק.

Guide מדריך זה יסייע לכם למצוא את פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר לצרכים האישיים שלכם. אנו נבחן מספר מאפיינים ותכונות שמציעים מובילי ענף המסחר האלקטרוני ואז נצבוע מה הולך להיות פלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר עבור סוגים שונים של משתמשים.

פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר

�� תוכן עניינים:

 • סיבוב 1: מי זוכה בתחרות הפופולריות?
 • סיבוב 2: תכונות
 • סיבוב 3: עיצובים זמינים
 • סבב 4: תמיכת לקוחות
 • סיבוב 5: קלות שימוש
 • סיבוב 6: תמחור
 • פסק דין סופי

מתמודדי פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובים ביותר

בבחירת ההרכב הסופי החלטתי להתמקד בכמה גורמים: פופולריות, מוניטין כולל, תכונות, שירות לקוחות, תמחור וקלות שימוש – הכל על סמך בדיקות ראשוניות והניסיון הקודם שלי עם הפלטפורמות..

אנו נבחן את הפלטפורמות הבאות הטובות ביותר למסחר אלקטרוני:

 1. Shopify (www.shopify.com)
 2. WooCommerce (woocommerce.com)
 3. BigCommerce (www.bigcommerce.com)
 4. מג’נטו (magento.com)
 5. Wix eCommerce (www.wix.com/ecommerce/)

מה עם כל שאר החברות שנמצאות שם בחוץ?

אוקיי, כך שהדבר הראשון שכולם מבינים כשהם מתחילים לחפש את פלטפורמת ה- eCommerce הטובה ביותר לפרויקט הבא שלהם הוא השפע הכולל של תוכנה בשוק זה. למקרה שאתה לא מעודכן בנושא, רק כדי להראות לך עד כמה זה מטורף, הנה כל הפלטפורמות ששקלתי לתואר פלטפורמת eCommerce הטובה ביותר:

 • Wix, Shopify, WooCommerce, BigCommerce, Magento, Jimdo, LemonStand, Volusion, OpenCart, osCommerce, Spark Pay, 3dcart, Big Cartel, Squarespace, Selz, Gumroad, Storenvy, Weebly, E-junkie, SendOwl, Ecwid, X-Cart, PrestaShop, FoxyCart, ZenCart, MoonFruit.

כל אלה הם פלטפורמות מסחר אלקטרוני פופולריות הכוללות את הקהילות והמשתמשים המסורים שלהם. וכמובן, כולם קוראים לעצמם פלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר בשוק … אבל ככה בדיוק, אני מניח ��

ובכל זאת, כאשר בונים השוואה כמו זו, עלינו לצמצם את הדברים כך שהם יכולים לעכל בקלות ולהתמקד במנהיגים האמיתיים של הענף. זה מה איפה עושים כאן.

סיבוב 1: מי זוכה בתחרות הפופולריות?

בעוד ש- Shopify הוא ככל הנראה השם הפרטי שרוב האנשים חושבים עליו כשהם שומעים "מסחר אלקטרוני", המנהיג בפועל של שטח eCommerce הוא WooCommerce (תרשים לפי Visualizer).

זה נתוני BuiltWith.com ולפי מספרים אלה, ל- WooCommerce נתח שוק כולל של 25% – בכל האינטרנט. האם המשמעות היא ש- WooCommerce היא, אכן, פלטפורמת ה- eCommerce הטובה מכולם? יתכן והדברים לא כל כך פשוטים.

בלי קשר לדברים שאמרתי זה עתה, הצבעה של הזוכה בתחרות הפופולריות אינה ממש פשוטה כפי שהיא יכולה להיראות. אמנם WooCommerce אכן היא פלטפורמת הסחר האלקטרוני הנפוצה ביותר בחוץ, אך היא גם הפופולרית ביותר בקרב הילדים המגניבים?

מהירה מבט אל מגמות גוגל במשך חמש השנים האחרונות – ואני מודה שאיננו מקור תובנות של 100% – אנו יכולים לראות כמה דברים מעניינים:

ראשית, למרות היותה ראשונה בנתח שוק, WooCommerce אינה המנצחת במדד גוגל "עניין לאורך זמן". זה היה מאחורי שופיפי (כרגע אוחז בכתר) ונמצא עם צווארון עם מג’נטו (המנהיג ב -2014).

כשאנחנו מתקרבים מעט, אנו יכולים לראות שחלל המסחר האלקטרוני נשלט על ידי מג’נטו במשך החלק הטוב יותר של העשור, כששופיפי הצליחה לעקוף אותו סביב ~ 2014 ו- WooCommerce מושכת לפני מג’נטו בשנת 2017.

תרשים מגמות גוגל מאז 2004

* לא כללנו את Wix מסחר אלקטרוני מכיוון שאי אפשר להבדיל בין אנשים המחפשים את בונה האתר הכללי של Wix לפונקציונליות הסחר האלקטרוני שלו..

אוקיי, אבל מה זה אומר לנו?

לכל אחד יש דרך משלהם להסתכל על מגמות גוגל, אך הדבר שצריך לזכור הוא שזו של גוגל "עניין לאורך זמן" הערך מתייחס רק לפופולריות של מונחי חיפוש – כמו, באיזו תדירות אנשים מחפשים משהו – זה לא משקף את מה שקורה אחר כך, או איזו היא הפלטפורמה הטובה ביותר למסחר אלקטרוני..

במילים אחרות, זה לא מספר לנו הרבה על מספר ההרשמות, מספר המשתמשים, מספר האתרים החיים, שום דבר מזה.

הדבר היחיד שהוא אומר בעצם – לפחות איך אני רואה את זה – הוא עד כמה פופולרי הרעיון של משהו באינטרנט. Shopify פשוט הופכת פופולרית יותר ויותר בהקשר זה ללא הרף. הם מקדמים את עצמם במספר מקומות, אנשים חדשים נחשפים למותג בכל יום ואז הם חוקרים את Shopify באינטרנט.

זה לא הופך את Shopify לפלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר שקיימת שם, אך היא ללא ספק גורמת לזה להיות שם לב ולבחון מקרוב. מה נעשה.

סיבוב 2: תכונות

נתחיל בבחינת התכונות הבולטות יותר של כל אחת מפלטפורמות המסחר האלקטרוני שלנו. למרות שאתה יכול למצוא את כל המידע הזה באתר הרשמי של כל פלטפורמה, היכולת להביט בהם במקום אחד זה תמיד טוב. מכאן:

השוואה בין פלטפורמות המסחר האלקטרוני הטובות ביותר

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
מג’נטו
Wix eCommerce
שירות מבוסס מנויים.תוכנה עצמאית (יש להתקין בשרת אינטרנט).תוכנה עצמאית + שירות מבוסס מנוי.שירות מבוסס מנויים.שירות מבוסס מנויים.
תת-דומיין ושטח אירוח עבור חנות המסחר האלקטרוני שלך כלול + אתה יכול לחבר את שם התחום שלך.זה חלק מאתר הוורדפרס הקיים שלך והוא משולב עמוק בו.תת-דומיין ושטח אירוח עבור חנות המסחר האלקטרוני שלך כלול + אתה יכול לחבר את שם הדומיין שלך.תת-דומיין ושטח אירוח עבור חנות המסחר האלקטרוני שלך כלול + אתה יכול לחבר את שם הדומיין שלך.תת-דומיין ושטח אירוח עבור חנות המסחר האלקטרוני שלך כלול + שם תחום מותאם אישית בחינם (או חבר משלך)
מאפייני ניהול מוצר.מאפייני ניהול מוצר.מאפייני ניהול מוצר.מאפייני ניהול מוצר.מאפייני ניהול מוצר.
מאפייני ניהול הזמנות.מאפייני ניהול הזמנות.מאפייני ניהול הזמנות (+ דמי משלוח).מאפייני ניהול הזמנות.מאפייני ניהול הזמנות.
מספר שערים לתשלום.מספר שערים לתשלום.מספר שערים לתשלום.מספר שערים לתשלום.מספר שערים לתשלום.
ניהול לקוחות בסיסי.ניהול לקוחות רק באמצעות תוספים של צד שלישי.ניהול לקוחות באמצעות קבוצות לקוחות ואחרות.ניהול לקוחות בסיסי.ניהול לקוחות בסיסי.
100+ נושאים מקצועיים, ועוד מאות צדדים שלישיים.אלפי ערכות נושא זמינות באינטרנט (בחינם ובתשלום).כמה נושאים זמינים באינטרנט.100+ נושאים מקצועיים.500+ תבניות מקצועיות.
ידידותי לנייד + אתה יכול לערוך ישירות HTML ו- CSS.ידידותי להתקנים ניידים במידה העומדת לרשות הנושא.מבנה מותאם לנייד.ידידותית לנייד.ידידותית לנייד.
רוחב פס בלתי מוגבל.רוחב הפס תלוי במארח.רוחב הפס תלוי במארח.רוחב פס בלתי מוגבל.רוחב פס בלתי מוגבל.
דיווחים טובים על מכירות ופעילות בחנויות.דיווחים טובים על מכירות ופעילות בחנויות.דוחות מתקדמים ומעמיקים על מכירות ופעילות בחנויות.מודול ניתוח נהדר, עם דוחות, משפכי רכישה, סטטיסטיקות עגלות נטושות ועוד ועוד.אוקיי מדווח על מכירות ופעילות בחנויות.
הנחות, כרטיסי מתנה וקודי קופון.הנחות וקודי קופון.הנחות וקודי קופון.הנחות וקודי קופון.הנחות וקודי קופון.
ערוצי מכירה שונים, כולל נקודת מכירה, מודול פייסבוק, כפתור קנייה פשוט ועוד.אלפי הרחבות זמינות.יותר מ -5,000 תוספים זמינים.מאפשרת לך למכור באופן אישי עם כיכר, וגם למכור במקומות שוק ופלטפורמות חברתיות.מאות אפליקציות Wix זמינות.
אלפי אפליקציות של Shopify זמינות.תמיכה מובנית רב לשונית. תכונות עלון. API זמין.Dropshipping מובנה דרך Modalyst

העניין שצריך להבין מייד הוא שכל אחת מפלטפורמות המסחר האלקטרוני הללו מציעה בעצם אותה קבוצה של "תכונות מסחר אלקטרוני חשובות" – תכונות החיוניות לכל חנות מקוונת.

השטן נמצא בפרטים הקטנים, כך שכאשר בוחרים לעצמכם את פלטפורמת ה- eCommerce הטובה ביותר, עליכם כנראה להתמקד בדברים שהם יותר נישה באופיים, ובכל זאת יכולים להיות לעולם עבור העסק שלכם. והרשימה המלאה של אלה יכולה להיות ענקית, ולכן אני קורא לך לבצע מחקר משלך ולהשוות לעומק ברגע שיש לך מושג כללי לגבי הפלטפורמה שתרצה לנסות.

לדוגמה, ל- Shopify יש את מערכת ה- POS (נקודת מכירה) שלה המאפשרת לך למכור את המוצרים שלך בדרכים או בחנות לבנים וטיט שלך ללא כלים ומכונות נוספים – כמו קופות רושמות חיצוניות וכו ‘. זה יכול להפחית את עלויות הכוללות של ניהול חנות בצורה אדירה.

פתק. אני לא מרגיש שאני צריך להצהיר כמו, "אני נהנה מניהול המוצר של WooCommerce יותר ממה שאני עושה של Shopify" כאן מכיוון שזה לא באמת מביא ערך רב לדיון. אני רק בחור. משתמש. דעתי בפלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר אינה חשובה יותר משל האדם האחר. באופן בלתי נמנע, הדרך בה WooCommerce עושה דבר נתון, למשל, תהיה טובה יותר עבור חלקכם מאשר איך שופיפי עושה את אותו הדבר. ולהיפך. אז המפתח כאן הוא לבדוק את כל התכונות הללו לבד ולהשוות איזו פלטפורמה פשוט מרגישה טוב יותר.

עם זאת, כשמדובר בפלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר בהתבסס על העושר הכולל של התכונות שיש לכל פלטפורמה להציע, הייתי מדרג אותה כך:

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
מג’נטו
Wix eCommerce
10/109.5 / 109.5 / 109.5 / 108.5 / 10

אני יודע שייתכן שזה לא נראה שימושי מייד, אבל בבקשה תישא איתי. פסק הדין הזה מסתכם במיקוד הכללי של שופיפיי בהספקה בעצם של כל פיצ’ר שבעל חנות עשוי להרוויח ממנו, ולא רק להקדיש 100% לצד המקוון של הדברים. בפשטות, Shopify היא השחקן היחיד כאן שמתאים באותה מידה לעבוד עבורך באופן מקוון ולא מקוון. אבל שוב, זה רק אני.

סיבוב 3: עיצובים זמינים

בשלב הבא, נדבר על פלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר בכל הקשור להתאמה אישית לעיצוב.

(לא רק עיצובים מוכנים, אלא גם היכולות הכוללות של הפלטפורמות בכל הקשור להתאמות אישיות והתאמות של מראה החנות הסופית.)

ניקח את זה אחד אחד:

עיצובים ב- Shopify

העיצובים הקיימים ב- Shopify מרשימים מאוד, מודרניים למראה, ואמורים להיות מסוגלים לכסות כמעט כל נישה או סוג של עסק.

החיסרון היחיד הוא שיש כרגע רק עשרה נושאים בחינם. נראה כי Shopify מקצצת את מספר הנושאים החינמיים. אני די בטוח שהיו יותר פנויים רק לפני מספר שנים. כשמדובר בערכות הנושא בתשלום, תגי המחיר של אותם מרחפים סביב $ 160 – $ 180 לחתיכה.

קנה ערכות נושא בחינם

רק הערה; כשאתה מחפש עיצוב, אינך צריך לשים לב באותה מידה לסוג המוצרים הספציפי המוצג בהדגמת העיצוב – אלה הם רק דוגמא והם אינם מגדירים את מטרת הנושא..

לאחר שתבחר נושא, ניתן להתאים את כולם בצורה די יפה, כולל דברים כמו כותרת עליונה, הגדרות כותרת תחתונה, טיפוגרפיה, צבעים, קביעות מוגדרות מראש ועוד. כמובן שתוכלו להגדיר רקעים ותמונות בדיוק כיצד אתם זקוקים להם.

התאם אישית את נושא הנושא

בסופו של דבר, Shopify מכוונת להעניק לך עיצוב מלא מראש חלקית שעליך רק להתאים כך שיתאים לצרכים המדויקים שלך רוב הזמן. זה לא בד ריק שבו אתה פשוט נזרק לתוכו ולא יודע מה יהיה הלאה.

עיצובים ב- WooCommerce

כפי שאתה בטח כבר יודע, אין דבר כזה WooCommerce כשלעצמו. מתחת למכסה המנוע, WooCommerce הוא תוסף וורדפרס, וככזה, הוא מכניס את התוכן והמידע שלו – רשימות המוצרים שלך – דרך נושא הוורדפרס הנוכחי שלך..

יש לזה גם יתרונות וחסרונות.

מצד אחד אתה צריך להמשיך להשתמש בנושא הנוכחי שלך וכל העסק צריך להיות מסוגל לעבוד מצוין. אז פחות טרחה מצידך אם כבר יש לך אתר וורדפרס עובד.

אך מצד שני, אתה עלול להיתקל בקשיים מסוימים כאשר אזורים מסוימים בחנות לא יוצגו כמו שאתה רוצה. בתרחישים קיצוניים, אולי תיאלץ אפילו לשנות את נושא האתר לחלוטין כדי שהכל יתאים (אך זה לא קורה לעתים קרובות).

עם זאת, לגרום לדברים להיראות בדיוק כמו שאתה זקוק להם עשוי לדרוש עבודה מסוימת, ולעתים רחוקות תקבל את התוצאה המושלמת בלי שתבצע כמה ציוצים ידניים ב- CSS של הנושא או באמצעים או תוספים אחרים.

כך נראית חנות הבדיקה שלי בערכת הנושא המוגדרת כברירת מחדל בוורדפרס:

דוגמה לחנות WooCommerce

שמיש, אך לא מושלם.

בסך הכל, בבניית חנות מקוונת חדשה לחלוטין עם WooCommerce, רצוי לבחור בנושא ספציפי המותאם לאינטרנט באמצעות WooCommerce ולא ללכת עם דבר כללי..

הנה איך נראית אותה חנות שלי בנושא WooCommerce הרשמי – חזית הכניסה:

חזית חנות WooCommerce

רק אם להיות כנים במאת האחוזים, עלינו להזכיר את אלפי הנושאים של וורדפרס הזמינים באינטרנט … ורובם מסוגלים לטפל במערך חנות WooCommerce. אז WooCommerce היא ככל הנראה פלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר מנקודת מבט של גמישות עיצובית.

והכי חשוב, רבים מהנושאים האלה הם בחינם לחלוטין (כמו שלנו ShopIsle), כך שזה ימזער את עלויות ההתקנה הראשוניות שלך, אך יותר מכך בהמשך.

בסופו של דבר, שם בחירת הנושא של Shopify הייתה נהדרת באיכות שלה מחוץ לקופסא, WooCommerce נותן לך הרבה יותר מבחינת ההתאמות האישיות האפשריות, אבל זה גם דורש עבודה רבה יותר.

עיצובים במג’נטו

למרות שאין לי ניסיון רב בפלטפורמה – למרות הפופולריות שלה במדינה שלי – לפי מה שאני רואה, מג’נטו לא כל כך חזק במחלקת העיצוב.

ראשית, החברה שמאחורי מג’נטו אינה מציעה שום נושא משלהם, אז אתה פשוט מקבל את התוכנה הראשית. המשמעות היא שאתה צריך ללכת לצדדים שלישיים כדי להשיג משהו.

שני המקורות הפופולריים ביותר לעיצובים של מג’נטו הם מג’נטו קונקט קהילה ו … ניחשתם נכון, ThemeForest – יש להם מדור מג’נטו שם.

עם זאת, כל אותם ערכות נושא פשוט אינן מהממות (לפחות לדעתי), אולי חוץ מכמה נושאים ב- ThemeForest, ותקבלו הרבה יותר מגוון ועיצובים למראה מודרני מפלטפורמות ה- eCommerce האחרות ברשימה זו..

עיצובים ב- BigCommerce

הדרך בה BigCommerce מתקרב לנושאים דומה לאסטרטגיה של Shopify. מה שאתה מקבל זה קבוצה של עיצובים בחנויות מקוונות מעוצבות בצורה יפהפייה העוקבים אחר סגנון מסוים ורק צריך להתאים אותם פה ושם.

BigCommerce מעניקה לך גישה לנושאים בחינם וגם בתשלום, אם כי המחלקה בחינם קטנה אפילו יותר משל Shopify – רק שבעה נושאים בעת כתיבתם. אם אתה מפנה את תשומת ליבך לנושאים בתשלום, אלה יכולים להיות יקרים למדי – לעתים קרובות $ 145 – $ 250.

ערכות נושא של BigCommerce

לאחר שתבחר את הנושא שלך, ההתאמה האישית טובה מאוד. יש הרבה הגדרות שאפשר לשחק איתן. אתה מקבל הגדרות צבע כלליות, כותרות עליונות, כותרות תחתונות, כפתורים, כותרות קטעים, סליידרים ועוד. בסך הכל, ממשק נחמד וחזק.

כדאי לציין כי כל אותם ערכות נושא מותאמות במיוחד למשתמשים ניידים.

עיצובים ב- Wix eCommerce

Wix מפרסמת 500+ תבניות מוכנות מראש שתוכלו לבחור בהן, אך רק סביב ~ 100 באמת מותאמות למסחר אלקטרוני. ובכל זאת, אתה תמיד יכול לקחת נושא שאינו מסחר אלקטרוני ולהוסיף פונקציונליות בחנות.

ואפילו עם הנושאים הייעודיים למסחר אלקטרוני, אתה מקבל אפשרויות רבות. לדוגמה, תמצאו נושאי נישה שונים עבור חולצות, איפור, טכנולוגיה וכו ‘.

תבניות מסחר אלקטרוני של Wix

לאחר שתבחר נושא, תוכל לערוך אותו באמצעות עורך הגרירה וההורדה החזותי של Wix. ותוכל גם להזין א מצב Dev אם אתה רוצה לבצע עריכות קוד ישירות, מה שנוח למשתמשים מתקדמים יותר.

פסק הדין

בסך הכל נראה ש- BigCommerce מציעה מעט יותר אפשרויות התאמה אישית לעיצוב מאשר ב- Shopify. יש רק יותר אלמנטים שניתן לכוונן או להתאים אותם בצורה טובה יותר לגבי האופן בו החנות שלך נראית ומרגישה. Wix eCommerce מצליחה גם כאן עם מצב ה- Dev שלה.

עם זאת, בסופו של יום אני עדיין רואה את הממשק של Shopify קצת יותר ידידותי, ואני מקבל את הרושם שהעיצובים של Shopify זקוקים למעט פחות עבודה לפני שתראה אותם במאה אחוז..

אבל אז יש גם הפיל הגדול בחדר, WooCommerce, והתאמה שלו לאלפי נושאים של וורדפרס. לשם כך בלבד, עלי להכניס את WooCommerce למקום הראשון כאן. אז גזר הדין הסופי שלי הנוגע לעיצוב הוא:

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
מג’נטו
Wix eCommerce
9/1010/109/107/109/10

סבב 4: תמיכת לקוחות

הפעלת חנות מסחר אלקטרוני היא דבר מסובך, ויכול להיות שנקודה שתזדקק לעזרה בכל פלטפורמה שתבחר.

כשזה קורה, איך שתקבל עזרה הולך להשתנות באופן קיצוני בין הפלטפורמות השונות. לדוגמה, מכיוון שהתוסף הליבה של WooCommerce הוא כלי בחינם בקוד פתוח, אין אף אחד "תמיכה" המקור ל- WooCommerce עצמה. במקום זאת, עליכם לפנות באמצעות אמצעים אחרים.

זכור את ההבדלים החשובים האלה כשאתה מקבל את ההחלטה שלך …

בסך הכל, Shopify, BigCommerce או Wix eCommerce הן ככל הנראה האפשרויות הטובות ביותר לפלטפורמת eCommerce אם אתה מעריך את היכולת לקבל תמיכה בקלות, אבל בואו לא נקדים את עצמנו!

תמיכת לקוחות עם Shopify

כשמדובר בפלטפורמת Shopify עצמה, Shopify מציעה תמיכה 24/7. ישנן כמה דרכים שונות שאתה יכול ליצור איתך קשר:

 • צ’אט חי
 • אימייל
 • טלפון
 • טוויטר (כן, טוויטר הוא ערוץ תמיכה רשמי רשום)

Shopify מציעה גם בסיס ידע מפורט בו תוכלו להשתמש בכדי לעזור לעצמכם.

עם זאת, לא כל הכלים שבהם תשתמש בחנות שלך יהיו כלי Shopify הרשמיים. כלומר, כנראה שתשתמש בכמה אפליקציות של צד שלישי, ואולי גם נושא Shopify של צד שלישי.

במקרה כזה, עליכם לפנות למפתח של מוצר זה לקבלת תמיכה, שיכולה להכות או להחמיץ, תלוי במפתח..

תמיכת לקוחות באמצעות WooCommerce

תוסף הליבה של WooCommerce הוא כלי בחינם בקוד פתוח. זה טוב לשמירה על עלויות נמוכות, אך פירוש הדבר שאין בהכרח תמיכה ייעודית לכלי הליבה החינמי.

עכשיו, זה לא אומר שאתה חסר מזל. ראשית, WooCommerce עושה זאת לשמור על בסיס ידע ציבורי שתוכלו להשתמש בהן כדי לעזור לעצמכם. בנוסף, צוות WooCommerce מציע תמיכה בכל התוספים בתשלום שהם מציעים. לפיהם, "אנו תומכים רק במוצרים שלנו שנמכרים ב- WooCommerce.com".

מעבר לכך, תוכלו למצוא המון עזרה בקהילה מכיוון שוורדפרס / WooCommerce כל כך פופולרית. ישנם טונות של הדרכות, קבוצות פייסבוק וכו ‘, וכל אלה יכולים לעזור לך למצוא תשובות. לחלופין, אתה יכול לשלם עבור שירות תחזוקה של WordPress, שחלקם מציעים תוכניות תמיכה ייעודיות ל WooCommerce.

לבסוף, כמו Shopify, בדרך כלל אתה יכול לקבל תמיכה ישירות מהמפתחים אם אתה רוכש נושא או סיומת של צד שלישי.

תמיכת לקוחות עם BigCommmerce

בדומה ל- Shopify, BigCommerce מציעה תמיכה 24/7 עבור פלטפורמת הליבה של eCommerce. אתה יכול לקבל תמיכה באמצעות:

 • צ’אט חי
 • אימייל
 • טלפון

צוות התמיכה האלו יכול לעזור לכם יותר מסתם הדברים הטכניים, שכן BigCommerce מפרסמת שהם יכולים לעזור עם "כל מה שקשור למכירה ב- BigCommerce והגדלת העסק שלך".

ל- BigCommerce יש גם בסיס ידע גדול אם אתה מעדיף לעזור לעצמך.

תמיכת לקוחות עם מג’נטו

מג’נטו דומה ל- WooCommerce בכל הקשור להציע תמיכה. בעוד אדבר על תמחור ביתר פירוט בסעיף הבא, מג’נטו מגיע בשתי חבילות:

 • כלי עם קוד פתוח בחינם שתוכל להתקין בעצמך (נקרא המהדורה הקהילתית).
 • שירות אירוח (ותשלום) מצוות מג’נטו.

אם אתה משתמש במהדורת הקהילה החינמית, מג’נטו אינה מספקת תמיכה. במקום זאת, תצטרך להסתמך על תמיכה בקהילה או לשלם עבור שירות תמיכה של צד שלישי.

עם זאת, אם אתה משלם עבור גרסת הארגון של מג’נטו, תקבל תמיכה ייעודית באמצעות טלפון ודוא”ל.

כמו האחרים, גם מג’נטו שומרת על בסיס ידע בו תוכלו להשתמש.

תמיכת לקוחות באמצעות Wix eCommerce

Wix eCommerce מציע מגוון טוב של אפשרויות לקבלת עזרה.

אם אתה מעדיף את מסלול העזרה העצמית, יש ל- Wix בסיס ידע מפורט שאתה יכול להתייעץ.

אם אתה רוצה עזרה מאדם, אתה יכול לקבל תמיכה באנגלית 24/7/7 באמצעות הטלפון באמצעות שירות ההתקשרות של Wix. Wix מציעה גם תמיכה טלפונית בצרפתית, איטלקית, פורטוגזית וספרדית, אם כי שפות אלה אינן זמינות 24/7.

אתה יכול גם לפתוח כרטיס אם אינך רוצה להשתמש בטלפון.

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
מג’נטו
Wix eCommerce
10/107/1010/107/1010/10

סיבוב 5: קלות שימוש

ישנם שני מאפיינים עיקריים אשר נכנסים לתמונה כאשר בוחנים את קלות השימוש בפלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר שלנו:

 1. כמה קל להתחיל ולבנות חנות מקוונת מאפס.
 2. האם המשתמש יכול לטפל באמינות בכל דבר לבדו, ללא כל עזרה מבחוץ.

נראה כיצד המתמודדים שלנו משווים בין:

קלות שימוש ב- Shopify

תהליך ההרשמה ב- Shopify מותאם בצורה יפה מאוד. זה לוקח את המשתמש צעד אחר צעד ולא מבקש יותר מדי מידע בכל שלב.

כדי להתחיל, כל מה שצריך זה כתובת הדוא”ל שלך, הסיסמה ושם לחנות שלך. לאחר מכן, Shopify לוקח אותך ביד ושואל כמה שאלות כדי להבין טוב יותר היכן העסק שלך נמצא. כל המידע הזה עוזר להם למטב את החנות שלך טוב יותר מהדרך.

להגדיר את ההתקנה הראשונית

לאחר ההרשמה תקבלו גישה ללוח המחוונים הראשי. זה מאוד מסודר, ועושה עבודה נהדרת להפנות אותך לכיוון הנכון ולכל המשימות החשובות ביותר שאתה יכול לעשות בזמן ניהול החנות שלך.

דש

יש את ההזמנות שלך, המוצרים, הלקוחות, הדוחות, הכל.

כמו כן, Shopify נוקטת בגישה מעניינת בכל מה שקשור למיקום החנות המקוונת עצמה בפאנל המשתמשים. בעיקרון, עם Shopify, החנות המקוונת אינה כלי המכירה הכל-סוף, וככל שתגדל היא יכולה להיות רק אחת מקומץ של ערוצי מכירות שעובדים עבורך..

זו הסיבה שכל משימות הניהול הקשורות אך ורק לחנות המקוונת מטופלות ב "חנות מקוונת" סעיף תחת "ערוצי מכירות" (אתה יכול לראות את קישור סרגל הצד בתמונה למעלה).

מלבד החנות המקוונת, Shopify מאפשרת לך גם להשתמש בכפתור רכישה פשוט, מודול מכירת פייסבוק או מערכת Point of Sale המפורסמת שלהם (למכירה במקום אמיתי).

כל זה ממש מגניב, וחוסר הרעש הכללי בממשק המשתמש עושה הכל קל מאוד לשימוש, לא רק כשאתה מקים את החנות לראשונה, אלא גם כשאתה מתמודד עם זה על בסיס יומי..

הוסף מוצר להוסיף

אפילו הדברים המשעממים מעט יותר – כמו הגדרות החנות העיקריות – מוצגים בצורה ידידותית ולא מבלבלת.

הסרגל הצד של ההגדרות

בסך הכל, אני חייב למסור אותו ל- Shopify במחלקת הקלות בשימוש – 10/10.

קלות שימוש ב- WooCommerce

הפעלת חנות WooCommerce היא יותר פשוט … אבל רק בתנאי שיש לך כבר אתר וורדפרס עובד.

ראשית, נזכור כי WooCommerce היא תוכנת eCommerce, בעוד Shopify ו- BigCommerce הם שירותי מסחר אלקטרוני שאינם דורשים התקנה כשלעצמה. כדי להתחיל עם WooCommerce, ראשית עליך למצוא מארח טוב, להתקין את וורדפרס על חשבונך ורק אז תוכל להמשיך לחלק WooCommerce בעסקה. למרבה המזל, בימינו כל מארחי האינטרנט הטובים מציעים התקנות בלחיצה אחת עבור וורדפרס. (לשם כך אנו ממליצים על אירוח WooCommerce באמצעות SiteGround.)

ברגע שיש לך וורדפרס, בעצם כל מה שאתה עושה זה להתקין את התוסף הראשי של WooCommerce, להפעיל אותו, וכדאי לך ללכת.

התקנת WooCommerce

לאחר מכן WooCommerce יעביר אותך דרך אשף העלייה שלהם ועוזר לך להגדיר את כל פרטי ההפעלה של החנות המקוונת שלך..

אשף WooCommerce

במהלכם מוסבר מטרתו של כל עמוד בחנות, תוכלו להגדיר את אזור החנות (מטבע, מיקום, יחידות ברירת מחדל), מיסים, שילוב תשלומים מקוונים ודברים אחרים.

החיסרון היחיד בכל זה הוא שאיכשהו אתה צריך לשים ידיים באתר וורדפרס מלכתחילה. ובכן, אני יודע שזו לא בעיה במיוחד בשבילכם, אבל עלינו לזכור שוורדפרס יכולה להיות די מבלבלת למתחילים, והצורך להקמת אתר וורדפרס ורק אחר כך חנות WooCommerce רחוקה מלהיות אינטואיטיבית.

גם לאחר שתצליחו להתקין הכל, העבודה השוטפת בחנות שלכם אינה ברורה כמו אצל Shopify, למשל. גם אם מסתכלים בסרגל הצד הראשי של וורדפרס, מתברר שמרכיבי ה- eCommerce הולכים לאיבוד קצת מכל שאר הדברים המתאימים לוורדפרס:

סרגל הצד של WooCommerce

אוקיי, אולי אני צריך לחתוך ל WooCommerce קצת רפיון כאן. כל מה שאני מתקשר אליו "בעיה" הנה בעצם רק בעיה בפעמים הראשונות בהן אתה לומד ליצור אינטראקציה עם כל ההתקנה. לאחר מכן, מדובר בשייט חלק למדי, וניתן לבצע את המשימות הניהוליות ביעילות רבה.

כמו כן, אם כבר יש לך הבנה בסיסית של וורדפרס כפלטפורמה, תגלה שניהול מוצרים עובד מאוד כמו ניהול פוסטים או דפים..

מוצרי WooCommerce

בסך הכל, הייתי אומר ש- WooCommerce נוח לשימוש באותה מידה כמו Shopify … אם זה לא היה לצורך ההתקנה הראשונית והעובדה שהיא אינה כלי עצמאי. מבחינתי זה 8.5 / 10 לנוחיות השימוש.

קלות שימוש במג’נטו

השגת חנות מקוונת שהושקה ב- Magento מהתחלה היא אפילו יותר בעייתית מאשר ב- WooCommerce. ראשית, ישנן שתי גרסאות של מג’נטו: הראשונה היא גרסת הקהילה החינמית (שהיא תוכנה שתוכל להוריד ואז להתקין בשרת – כמו WordPress + WooCommerce כמו), השנייה היא שירות מתארח (אחד שאתה יכול פשוט להירשם אליו – כמו Shopify).

בואו נסקור כאן את גרסת הקהילה החינמית, מסיבות שאבאר בסעיף התמחור.

קהילת מג'נטו

אז כדי להשיק כל דבר ב- Magento, ראשית עליכם להשיג את חבילת התוכנה העיקרית של Magento ולהתקין אותה בשרת האינטרנט שלכם ביד, או להשתמש במתקין בלחיצה אחת עם המארח. רוב אפשרויות האירוח הפופולריות מעניקות לך אפשרות זו – SiteGround, GoDaddy, Bluehost – לכולם יש מתקני מג’נטו..

אני לא ממליץ להתקין את הפלטפורמה באופן ידני. למרות שיש המסמכים הרשמיים והרבה הדרכות, זה עדיין תהליך טכני למדי שלא צריך להתמודד איתו.

לאחר ההתקנה לוח המחוונים הראשי די ברור ומעניק לך את כל התכונות העיקריות בתפריט מסודר בצורה יפה.

מקף מג'נטו

עם זאת, המראה והתחושה של כל מה שהוא הרבה יותר טכני מאשר ב- Shopify או BigCommerce. מג’נטו מכוונת יותר לתת לך את כל התכונות האפשריות של מסחר אלקטרוני ואז לאפשר לך להחליט כמה ממנו אתה באמת צריך. הדוחות הם מדהימים, כך גם כל הנתונים הסטטיסטיים והתובנות שאתה מקבל לגבי מצב החנות שלך, אבל בסך הכל, מדובר בפלטפורמה ברמה יותר ארגונית, ואולי לא כל כך קל להבין עבור מישהו שרק נכנס למסע המסחר האלקטרוני שלו..

בסך הכל, למג’נטו עקומת הלמידה שלה מעט יותר תלולה מזו של Shopify או WooCommerce, אך מרביתה נמצא בהגדרה הראשונית ומפעילה את החנות שלך. בכל זאת, אני נותן לו 7/10 בעיקר בגלל ההתקנה הקשה.

קלות שימוש ב- BigCommerce

מתחת למכסה המנוע, BigCommerce דומה ל- Shopify – שתיהן פלטפורמות eCommerce מבוססות ענן, ושתיהן משהו שאתה נרשם אליו, ולא משהו שאתה מוריד ואז מתקין בעצמך.

בגלל זה, גם ההתקנה של BigCommerce קלה מאוד, ממש כמו של Shopify. לאחר שמסרת את הרגיל: כתובת דוא”ל, סיסמא וכו ‘, BigCommerce שואל כמה שאלות נוספות לגבי אופי העסק שלך ואז מאפשר לך לעבור אל מרכז השליטה.

הגדרת BigCommerce

לוח המחוונים הזה נחמד, אין בו בעיות מיוחדות, אבל הוא קצת פחות ידידותי מזה של Shopify. אני מודה, יכול להיות שזו רק העדיפה שלי והבחירה שלי ביחס לבחירות מסוימות של ממשק המשתמש על פני האחרות.

מקף המסחר הגדול

כך או כך, כל מה שצריך להיות במרכז השליטה של ​​מסחר אלקטרוני נמצא כאן.

החיסרון היחיד שנראה לעין הוא ניהול והתאמת עיצוב החנות שלך. זה קצת מסורבל ולא אינטואיטיבי כמו התמודדות עם נושאי WooCommerce או עיצובים של Shopify. חוץ מזה, ניהול מוצרים, לקוחות, הזמנות וכו ‘, הכל נהדר.

מוצרי BigCommerce

בסופו של דבר אני צריך לתת ל- BigCommerce 9.5 / 10 לנוחות השימוש.

קלות שימוש ב- Wix eCommmerce

קל לשימוש ב- Wix eCommerce במובנים מסוימים, אבל זה יכול לקחת קצת זמן להתרגל לאופן שבו הממשק מתפקד.

לקום ולהריץ זה די קל. תחילה תבחר בתבנית אתר Wix שראית למעלה. לאחר מכן, אתה יכול לפתוח את חנות לוח מחוונים, איפה תקבלו מסורים חנות מוצרים ו חנות הזמנות אזורים לניהול חלקי המסחר האלקטרוני באתר שלך:

לוח מחוונים של Wix למוצרים

הוספת מוצר היא די פשוטה ותוכלו להגדיר פרטים מתקדמים כמו אפשרויות מוצר (גודל, צבע וכו ‘) ופרטי מלאי / משלוח:

Wix להוסיף ממשק מוצר

כדי לקבוע את התצורה של פרטים מטורפים כמו מסים ואפשרויות תשלום, אתה תעבוד באזור ההגדרות. מכיוון של- Wix שירות עיבוד תשלומים ייעודי משלה, קל מאוד להתחיל לקבל תשלומי כרטיסי אשראי. Wix מעניקה לך גם כלים שיעזרו לך לחשב את שיעורי המס שלך.

בסך הכל, זה די קל ולא טכני ברגע שתשיג את הממשק.

כשמדובר בסיכום הכולל של סביבת קלות השימוש, עלי לתת לו את Shopify, Wix eCommerce ו- BigCommerce כפלטפורמת eCommerce הטובה ביותר בכל מה שקשור לנוחות השימוש. נהדרים כמו WooCommerce ומג’נטו, משתמש מתחיל פשוט לא יוכל להקים את הפלטפורמות הללו בעצמו.

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
מג’נטו
Wix eCommerce
10/108.5 / 109.5 / 107/109/10

סיבוב 6: תמחור

עכשיו החלק הכי טוב. או החלק הגרוע ביותר?

אני מניח שזה הכי טוב אם אתה עם גרסת ה- WooCommerce החוצה מהקופסה, והכי גרוע אם אתה עם מג’נטו … אבל אני מקדימה את עצמי מעט. ��

להלן השוואה מלאה בטבלת התמחור:

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
מג’נטו
Wix eCommerce
9 $ לחודש *
29 $ לחודש
79 $ לחודש
299 $ לחודש
שילם חודש לחודש
* תוכנית זו מוגבלת
$ 0 עבור התוכנה עצמה

~ 100 $ לשנה לאירוח

29.95 $ לחודש
79.95 $ לחודש
249.95 $ לחודש
פתרונות ברמה הארגונית, עד 900 דולר לחודש
שילם חודש לחודש
$ 0 עבור המהדורה הקהילתית של התוכנה עצמה

~ 100 $ לשנה לאירוח

עד 15,000 $ ואפילו 50,000 $ לשנה עבור המהדורה הארגונית

17 $ לחודש
25 $ לחודש
35 $ ​​לחודש
בתשלום שנתי

דבר חשוב לציין הוא לא להתרגש יתר על המידה מהתמחור של אטרקטיבי לכאורה של WooCommerce. אמנם כן, הפלטפורמה עצמה היא בחינם, וכל הרכיבים הדרושים בכדי להפוך אותה לתפעול (כולל תשלומי PayPal וכו ‘) הם בחינם, ייתכן שתצטרך מספר תוספות בתשלום כדי לקבל כמה תכונות נוספות מועילות. זה יגדיל את החשבון שלך.

לדוגמה, ואני יודע שכל עסק הוא שונה וזקוק לאלמנטים שונים, אך אני חושב שנוכל להניח שהרחבות אלה יתבררו כמועילות לרוב:

כשאנחנו מוסיפים את כל זה, זה 414 דולר. ואם אתה רוצה תמיכה יותר משנה, קח זאת בתשלום שנתי.

כמובן שבכל הכנות ניתן לרכוש את כל התוספות האלה כשאתה מסתדר בדיוק כשאתה זקוק להן, אבל זו עדיין השקעה שאתה צריך להיות מוכן לקחת עליה.

כמו כן, הדבר המארח. בטבלה שלמעלה אני אומר שזה בערך $ 100 לשנה. קיבלתי את המספר הזה מ- SiteGround. יש להם כמה תוכניות אירוח שהם מבטיחים להיות מיטוב WooCommerce. מבין שלושת הרמות העומדות לרשותם, אני לא אמליץ לרדת מתחת ל- GrowBig או ל- GoGeek, שהם 5.95 $ ו- 11.95 $ בהתאמה. מכאן שהדבר מסתכם ב- 71.40 $ עבור הראשון ו- 143.40 $ עבור האחרון בשנה.

במבצעים במתמטיקה, נניח שאתה זקוק רק למחצית מהתוספים שהוזכרו לעיל, ולכן בסביבות 192 דולר של השקעה נוספת הנדרשת כדי להשיג כאלה. בנוסף האירוח – 72 $ – ויש לנו 264 דולר בשנה הראשונה. עדיין תמחור אטרקטיבי מאוד – אך רחוק מלהיות "חינם."

(לשם השוואה, התוכנית הטובה ביותר לפלטפורמת הסחר האלקטרוני ב- Shopify – 29 $ – מסתכמת בכ- 348 דולר לשנה, אם כי יתכן שתרצה לרכוש עוד כמה אפליקציות Shopify בתשלום נוספות.)

ועוד לא סיימנו.

דבר נוסף שכדאי לזכור כשאתם בוחרים לעצמכם את פלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר הוא לבדוק את עמלות העסקאות ושיעורי עיבוד כרטיסי האשראי..

בדרך כלל אתה יכול לצפות בסביבות 2.5-3% + 0.30 דולר לעסקה בעת עיבוד תשלומים. עם זאת, בהתאם לשער התשלומים בו אתה משתמש, אתה עלול לחייב כפליים בכמה פלטפורמות eCommerce.

לדוגמה, Shopify גובה 2% לעסקה אם ברצונך להשתמש בשער חיצוני כמו PayPal במקום ב- Shopify Payments. נוסף על כך, PayPal גם גובה עמלה משלהם, בטווח של 2.9% + 0.30 דולר לעסקה. הדברים האלה יכולים להסתדר, ובעיקר אם אתה רק מתחיל כשכל אגורה סופרת.

BigCommerce ו- WooCommerce לא מעמידים שום עמלה מעבר לעסקה ככל הידוע לי, כך שהעמלות היחידות שאתה משלם הן אלה שנמצאות ליד שער התשלומים שלך..

בסך הכל מבחינתי זה מסתכם בזה:

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
מג’נטו
Wix eCommerce
10/1010/109/107/1010/10

אני אוהב את WooCommerce מהעובדה שאתה יכול להשיג את מערך העבודה העצמי היחיד רק במחיר האירוח, ואני אוהב את Shopify בגלל תוכנית Lite שלהם בסך $ 9. זו הסיבה ששניהם מקבלים 10/10.

פלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר: פסק דין סופי

כך הדברים נראים בהתחשב בכל הנאמר לעיל:

אם עדיין אין לך אתר ואתה עסק קטן עד בינוני – קדימה נסה את Shopify. זה הממשק הקל ביותר לשימוש, ההגדרה הפשוטה ביותר של כל הפלטפורמות המוצגות, ומעניקה לך את חבילת התכונות המלאה הדרושה כדי לבנות ולהפעיל חנות מסחר אלקטרוני מצליחה..

אם יש לך אתר וורדפרס ואתה פשוט רוצה להקים חנות מקוונת כתוספת לכך, אין טעם מאוד לבחור דבר אחר מלבד WooCommerce. מתחת למכסה המנוע זה רק תוסף וורדפרס שתוכל להתקין ולשמור על הכל תחת פאנל מנהל אחד. WooCommerce לא חסר בשום תחום חיוני בתחום המסחר האלקטרוני. אתה תהיה מרוצה להשתמש בו כעמוד העמוד של החנות המקוונת שלך.

להלן מבט נוסף על כל המאפיינים המדורגים בעת חיפוש אחר פלטפורמת הסחר האלקטרוני הטובה ביותר:

Shopify
WooCommerce
BigCommerce
מג’נטו
Wix eCommerce

תכונות10/109.5 / 109.5 / 109.5 / 108.5 / 10
עיצובים9/1010/109/107/109/10
שירות לקוחות10/107/1010/107/1010/10
קלות שימוש10/108.5 / 109.5 / 107/109/10
תמחור10/1010/109/107/1010/10
באופן כללי9.8 / 109.0 / 109.4 / 107.5 / 109.3 / 10

אבל כמובן שזו רק אני והדעתי האישית שלי, ואני מכבד לחלוטין שאולי יש לך מועדף נוסף ברשימה זו. אל תהסס לשתף בתגובות. מה התכונה החשובה ביותר שיש לפלטפורמת המסחר האלקטרוני הטובה ביותר?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector