5 טיפים כיצד לעבוד מהבית (ולהישאר שפוי) בשנת 2020

5 טיפים כיצד לעבוד מהבית (ולהישאר שפוי) בשנת 2020

5 טיפים כיצד לעבוד מהבית (ולהישאר שפוי) בשנת 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

עבודה מרחוק היא יותר ויותר פופולרית עבור מעסיקים ועובדים: מעסיקים זוכים ליהנות מהבחירה בכישרון הטוב ביותר מכל רחבי העולם והעובדים מקבלים את הגמישות של עבודה מכל מקום שהם רוצים. לרוב העובדים המרוחקים (כולל אותי) זה אומר לעבוד מהבית.


העבודה מהבית או עבודה מרחוק באופן כללי נמצאת במגמת עלייה: לאורך השנים, מספר האנשים העבודה מרחוק בארה”ב עלתה מ 24% ל 43%.

סיפורים על עבודה מרחוק מהבית מציירים לרוב תמונה בהירה להפליא: של שעות גמישות, להיות קרובים יותר למשפחה וחיסכון של שעה ביום בזמני היוממות. אלה הם חלק מהיתרונות של עבודה מרחוק, אך זו מציירת תמונה לא מדויקת. עבודה מהבית יכולה להיות ממש קשה:

�� זה יכול להיות מלחיץ בצורה אינטנסיבית, זה יכול לטשטש את הקווים בין עבודה לבית (ולהביא לעבודה כל הזמן, כפי שקרול מעיר על דוח השקיפות האחרון), והוא יכול להיות בודד.

עבודה מרחוק - עבודת וורדפרס מהבית

פוסט זה יחקור את הצד הפחות מדובר בעבודה מרחוק, המותאם במיוחד לקהילה של וורדפרס (אם זה מעורר אותך להתחיל בעבודה מרחוק, עיין ברשימה זו של עבודות וורדפרס מרוחקות). נדון כיצד להיות פרודוקטיביים תוך כדי עבודה מהבית לצד טקטיקות ספציפיות כדי להישאר שפוי.

בואו ניגש לזה:

עבודה מרחוק מוצלחת מהבית נוגעת למשמעת ומיקוד

יש שני חלקים לדיון זה: להיות פרודוקטיבי בעבודה מהבית ולהישאר שפוי. ניתן להרתיח חלק ראשון זה לשני פרטים: משמעת ומיקוד .

המשמעת קלה. אם אתה ממושמע עם מתי ואיפה אתה עובד מהבית, אתה יכול להצליח בזה מאוד:

 1. מתי. קביעת שעות העבודה ובאופן ספציפי עבודה בשעות אלה, היא דרך אדירה להפרדת עבודה ובית. אינך צריך להגדיר 9 בבוקר עד 17:00; אתה יכול לנצל את הגמישות ולהגדיר את השעות שעובדות לך הכי טוב. אני רוצה לקחת הפסקה ארוכה יותר בארוחת הצהריים, למשל, ולא עובד בערבים או בסופי שבוע.
 2. איפה. חלל עבודה ייעודי הוא חיוני. משרד בחדר נפרד הוא אידיאלי, אך כל חלל ייעודי יעשה זאת. עבד רק במרחב העבודה שלך ואל תשתמש בו במועדים אחרים; זו דרך נוספת ליצור הפרדה ברורה.

מיקוד הוא שאלה כיצד אתה עושה את עבודתך המרוחקת, וכאן אתה יכול להשיג יתרון השוואתי עצום. כדי להסביר את זה, אני רוצה להכיר לכם מושג תפוקה שנקרא עבודה עמוקה.

עבודה עמוקה היא עבודת גמר של פרופסור למדעי המחשב קאל ניופורט, והיא ככל הנראה מאופיינת בצורה הטובה ביותר משימה יחידה קיצונית. Deep Work אומר שתקופות ממושכות של מיקוד בדבר יחיד, מתמחה וקשה, הם המקום בו אתה מפיק את הפריצות דרך הגדולות שהופכות את עבודתך לבעלת ערך.

עבודת העבודה העמוקה משווה עבודה זו בעלת ערך רב למה שנקרא עבודה רדודה, או "עבודה עסוקה". זה עבודה שגוזלת זמן רב אך מניבה ערך מועט או חסר.

לעיתים קרובות זה מתרחש בצורה של העברת מידע, בין אם זה דרך אימייל, Slack או מדיה חברתית. מה שכן, העבודה הרדודה הזו בדרך כלל מפריעה מאוד. רפיון או כל אחת מהיישומים האלה דורשים את תשומת לבכם כשמשהו קורה, מסירים את תשומת ליבכם מהעבודה שביצעתם שיוצרים ערך.

כמקצוען וורדפרס, העבודה העמוקה שלך עשויה לכתוב קוד, והעבודה הרדודה שלך עשויה להתפנק ב- #wpdrama בטוויטר, בצ’אט כללי ב- Slack או לבדיקה מתמדת של הדוא”ל שלך..

כמקצוען וורדפרס עובד מרחוק, יש לך הזדמנות מדהימה למקד את תשומת ליבך בעבודה עמוקה, ולחסום את העבודה הרדודה המסיחה את הדעת עד שאתה רוצה להתמודד עם זה.

הגדרת סביבת העבודה שלך כדי להגן על תשומת הלב שלך ולהימנע מההסחה, בין אם באמצעות אפליקציות כמו פוקוס, עדכוני חדשות – או סתם לשמור את הטלפון בחדר אחר – מאפשר לך להתמקד ובאמת לעשות דברים:

פוקוס
עדכוני חדשות

רק כדי להיות ברור, אתה עדיין ממשיך לעבור על Slack, להגיב לציוצים ולהגיב להודעות דוא”ל, אך נקודת המפתח היא שעליך לעשות זאת לפעמים נוח לך ולא לפי דרישה..

התמקדות בעבודה עמוקה יכולה גם לשמור אותך שפויה. בני אדם מרגישים מאושרים יותר כאשר הם מתקדמים משמעותיים בעבודה משמעותית, והתמכרויות לעבודה עמוקה כשעבודה מרוחקת מהבית היא דרך יעילה להפליא לעשות זאת.

להישאר שפוי תוך כדי עבודה מרחוק

היית צריך להגיע למעמד של עובד מרחוק יצרני, אך זהו רק חלק אחד בסיפור. איננו יכולים לעצור כאן, מכיוון שעבודה מהבית מביאה למערכת ייחודית אתגרים, במיוחד סביב בריאות הנפש. זה חיוני ביותר שתקח את זה ברצינות ותבלה זמן רציני במחשבה על איך אתה תישאר שפוי תוך כדי עבודה מרחוק.

פירקתי את זה לחמש נקודות שמצאתי ממש מועילות.

1. צאו החוצה ועשו פעילות גופנית

יש לך נסיעה ארבע עשרה שניות, אתה יכול להשתלב בסידורים אישיים סביב העבודה, ויש לך את החתול שלך לחברה. מערך מדהים, ללא ספק הקנאה של אנשי וורדפרס ברחבי העולם. ובכל זאת, השעה 19:00, דיברת רק עם אנשים בסלאק, ולא עזבת את הבית היום.

כמעט בוודאות הדבר החשוב ביותר להישאר שפוי כשאתם עובדים מהבית זה לצאת החוצה ולעשות פעילות גופנית. בדוק איזה סוג של התעמלות עובד בשבילך – הליכה מהירה, ריצה, חדר כושר, שחייה וכו ‘- ובנה לעשות את זה בשגרה היומית שלך.

הנה דוגמא למה שאני עושה: בכל ארוחות הצהריים אני יוצא לטיול ארוך לפארק המקומי וסביבתו. זו הזדמנות לעבד מחשבות, לנהל צ’אט עם חברים או משפחה ולקבל תרגיל. לאחר מכן אני פונה לבית הקפה האהוב עליי, עושה מנהל בערך שעה בערך (זו העבודה הרדודה שלי) ואז חוזר הביתה לסיים את העבודה ביום. השגרה הזו מבטיחה שאני תמיד יוצאת, אני תמיד מתאמנת ותמיד אני משוחחת עם כמה אנשים.

יש אנשים שמעדיפים חללי שיתוף בעבודה על פני בתי קפה; ניסיתי את קומץ השטחים הקטנים המשתפים פעולה באזור המקומי ולא אהבתי אותם. מצא מה עובד בשבילך, והיה ממושמע בנוגע לשגרה השומרת עליך שפוי.

אם אני כותב את זה הדברים האלה מרגישים ברורים ובלתי ניתנים לציון, אבל בהחלט היו ימים שבהם אני לא עוזב את הדירה שלי כל היום, אני לא מדבר עם אנשים ואני לא מקבל תרגיל. אם היה לי בימים אלה, אני בטוח שגם לאחרים יש ואני יכול להעיד בשמחה שזה ממש לא מתכון להישאר שפוי.

2. התמקדו בדברים החשובים

ללא עמיתים לעבודה כדי להקפיץ רעיונות, זה יכול להיות קל להיתקע "בתוך" העבודה שלך, בניגוד להביט בתמונה הגדולה ובמבט "בשעה" העבודה שלך. זה חשוב במיוחד אם אתה עובד מרחוק ומנהל עסק, אך חשוב גם אם אתה עובד מרחוק ובונה את הקריירה שלך.

עליך לבנות אלמנט של אחריות בשגרה שלך: וודא שאתה עובד על הדברים שכן עושים את ההבדל ומרגשים אותך לאיזה כיוון אתה רוצה ללכת. אני אוהב לעשות זאת על ידי שיחה חודשית עם חבר: יש לנו פגישה חוזרת ונשנית בשעה 10:00 ביום שני הראשון של החודש, ואז מתחיל לראיין אחד את השני כיצד מתנהלת העבודה, איך החיים מתנהלים וכיצד ההתקדמות משתווה לחודש שעבר. חבר שלי עובד עבודה רגילה בלי שום קשר לורדפרס, אז אל תדאג למצוא "התאמה מושלמת" עבור מערכת האחריות שלך.

עודדו אותי גם משיחה נהדרת ב- WordCamp לונדון לקבל עזרה מקצועית יותר בהתמקדות בדברים החשובים. עברתי חונכות עסקית פחות או יותר מאז WordCamp לונדון, ומצאתי שזה יקר ערך להפליא. בין אם אתה מנהל עסק משלך או מרחוק עובד עבור מישהו אחר, לקבל את הפרספקטיבה החיצונית הזו של מה חשוב ואיפה אתה צריך לבלות את זמנך הוא לא יסולא בפז.

3. השתמש בפריצות פסיכולוגיה קטנות לשיפור האושר

אני ספקן בערך מה שנקרא "פריצות חיים" בתור האדם הבא, אבל אני מקבל בשמחה את תוצאות המחקר שנבדק על ידי עמיתים. זה פשוט כך שקורה חבורה של ביקורות עמיתים "פריצות לפסיכולוגיה" אתה יכול להשתמש בכדי להפוך כל יום למאושר מעט יותר. הנה שלושה דברים שאתה יכול לעשות:

 1. יומן הכרת תודה: פופולרי על ידי תומכתו של טים פריס של א "יומן של חמש דקות", יומן הכרת תודה מכריח אתכם לחשוב על הדברים הטובים שקורים וזה גורם לכם להיות מאושרים יותר. אני עושה זאת כשאני מתחיל לעבוד, וכשאני מסיים. להלן השאלות שאתה צריך לשאול.
 2. דרג את האושר שלך: בקו חשיבה דומה לאמור לעיל, פשוט דירוג האושר שלך מכריח אותך לחשוב על כמה אתה מאושר. מצאתי את זה באמת יקר. אתה יכול להשתמש בכלי חינמי כגון משקפת רוח לזה.
 3. נסה את המיינדפולנס: היתרונות של המיינדפולנס לשיפור המיקוד, הפחתת הלחץ ועזרה בבריאות הנפש, זכו לפופולריות רבה במקום העבודה המערבי בשנים האחרונות. גם מסיבה טובה: זה באמת עוזר. אפליקציה כמו מרחב ראש מציע היכרות מצוינת עם זה.

השאלות בכתב העת חמש הדקותהשאלות בסעיף "יומן חמש דקות".

בניית שגרה סביב הדברים האלה היא דרך מועילה באמת לגרום להם להידבק – ולוודא שאתה נשאר שפוי. בנוסף, אם אתה רוצה עצות מבוססות-ראיות נוספות בנושא אושר, קרא את המדריך המצוין של 80,000 שעות.

4. השתתפו ב- WordCamps, אך ערכו התאמות כדי להישאר שפויות

דיברנו על יציאה משם ועל היום יום, אבל לא נגענו ביציאה ובנושא באופן מקצועי. לקהילת וורדפרס יש מגוון מדהים של מפגשים, כנסים ואירועים והשתתפות בהם חשובה להפליא למאמצים שלך להישאר שפויה (וגם, אתה יודע, להגדיל את העסק שלך).

המפגש בוורדפרס המקומי שלך הוא מקום נהדר להתחיל בו: אתה יכול למצוא זאת על ידי חיפוש Meetup.com או על ידי הזנת המיקום שלך למודול חדשות ואירועים בלוח המחוונים של וורדפרס. כדאי בהחלט להשתתף ב- WordCamps מקומיים או אזוריים.

wordcamp-bucharest

כמה אזהרות להזכיר כאן: אם אתה פרילנסר עובד מרחוק, תצטרך להיות מאוד ברור לגבי העלויות של השתתפות ב- WordCamp: סביר להניח שתשלם כדי להיות שם, אבל אתה גם תשלם את ההזדמנות עלות אי העבודה בזמן שאתה נמצא בכנס. יש אנשים שמתייחסים לזה בזמן שהם עובדים בכנס, וזה יכול לעבוד: אם אתם חושבים שתוכלו לקבל את הערך הדרוש לכם מהוועידה תוך התגנבות לבית קפה אחר הצהריים לכמה שעות עבודה, זה יכול להועיל.

אם אתה משלם לעצמך משכורת קבועה (או סכום דומה בכל חודש), אתה יכול להבין כמה זה יעלה לעסק שלך עבור כל יום שאינו עובד (קח את המשכורת שלך וחלק לפי מספר הימים שאתה עובד כדי לקבל שיעור עלות יומי). תרגיל זה יכול להעלות את עלות הכנס, ולהפוך את כל הפיתויים לחזור ישר לעבודה ברגע שתגיע הביתה. ממש לא הייתי ממליץ על זה; גם אם אתה מגיע הביתה מלא אנרגיה ומלא רעיונות, תוך מספר ימים המציאות של המסע תתפוס. הרבה יותר טוב במפורש לקחת יום נוסף (או יומיים!) חופשה לאחר שתחזור הביתה להתאוששות, ואז לחזור לעבוד רענן לחלוטין. זה נותן לך יותר זמן לעבד מחשבות, יותר זמן להתאושש, וסיכוי הרבה יותר להישאר שפוי.

טיפ לנסיעות בונוס WordCamp:

אני מוצאת נסיעות מלחיצות בינונית. יש את האריזה, הנסיעות בפועל והלחץ מלהיות במקום חדש, ואולי לא לדעת שפה או מנהגים. ואחרי זה אתה צריך להיות על הטופס בכדי להפיק את המרב מהכנס.

מצאתי שהדרך הטובה ביותר להקל על זה היא להסיר כמה שיותר חיכוכים. יצרתי רשימת בדיקה לכל מה שאולי הייתי צריך איתי (ועדכתי אותו כשמתברר ששכחתי להוסיף מטען טלפון לרשימה …). שכפלתי פריטים קטנים או לא יקרים כדי שאוכל לשמור עליהם ארוזים ומוכנים ללכת כל הזמן. אני מוכן להקל יותר בתקצוב, ולהוציא כסף על מוניות או מלונות נחמדים יותר שבהם זה מקל. כל הדברים הקטנים האלה מסתכמים לחוויה נעימה הרבה יותר של WordCamp.

5. קבעו זימון פרויקטים, זמן מרחב זמן ופסק זמן

כשאתה יכול לעבוד מרחוק, מתי שתרצה, חופש זה הופך לעתים קרובות למרוחק עבודה, כל הזמן. זה לא אמור להיות רצוי, ואינו פרודוקטיבי. הקפדה על אופן תזמון זמנך (וממושמע לגבי אופן הצמדתך ללוח הזמנים הזה) היא טקטיקה מצוינת להישאר שפויה.

עבודה מרחוק בדרך כלל משאירה אותך בשליטה רבה יותר על לוח הזמנים שלך, אם כי זה לא בהכרח המקרה (אם זה לא בשבילך, דלג על נקודה זו!). חופש זה בא עם הצורך באחריות. מצאתי שזה מועיל להפליא לתזמן באופן ספציפי בלוח השנה על מה אני עובד, ובאופן ספציפי מתי. זה מאפשר לי להיכנס לעבודה העמוקה שלי מהר מאוד (כמו שיש לי נכתב לפני), אך פירושו שהרבה יותר קשה להזמין את עצמי יתר על המידה; אני יכול לראות איפה יש לי זמן ואיפה אני לא.

עם זאת, בני האדם כן מאוד גרוע באומדן כמה זמן לוקח משהו (הידוע בשם "מתכנן שגיאה"). סביר להניח שאתה מעריך את הזמן הנדרש על סמך הניסיון הקודם שלך. זה נהדר!

אלא שתקבל את התוצאה הטובה ביותר מניסיון קודם ותתעלם מהגרוע ביותר. אם אתה מתזמן בכל דקה בכל יום בלוח השנה שלך, זה מהר מאוד משאיר לך יותר מדי מה לעשות. הפיתרון מגיע בשני חלקים: קבל שאתה רע באומדן, ושקול את זה כשאתה מעריך, ובונה זמן המרחב עד היום שלך. זו צריכה להיות זמן לא מתוכנן בו תוכלו להתמודד עם כל מה שעולה. אני רוצה לקבוע את המחצית האחרונה של אחר הצהריים שלי בכל יום ליום המרחב. לפעמים זה נותן לי אחר צהריים חופשי, אבל זה בסדר! אני יכול להרים משימות אחרות שאוהבות – או ליהנות מהפנאי.

לבסוף, וודא שאתה מתזמן באופן ספציפי פסק זמן. בין אם זה דרך המעסיק שלך או עם הלקוחות שלך, וודא שאתה נותן לעצמך את הזמן החופשי שאתה צריך – ובאמת להפסיק לעבוד בזמן הזה ��

קח את היתרונות של עבודה מרחוק (ולהישאר שפוי)

עבודה מרחוק מציעה הזדמנות מדהימה. אתה יכול לעבוד מכל מקום שתרצה, להשתלב באחריות אחרת ובאמת לרדת למיקוד.

אתה באמת מקבל הזדמנויות שאתה פשוט לא מקבל כשאתה עובד במשרד. אם בן זוגי זקוק לשליחה או שיסיעו אותו לאנשהו, אני יכול לעשות זאת; אם יש לי פגישה רפואית או אפילו תספורת, יש לי אפשרויות הרבה יותר רחבות מאשר אם הייתי צריך להיות במקום מסוים העובד בזמנים ספציפיים. אם אני זקוק להפסקה מורחבת בכדי להחזיר את המיקוד באופן מלא, אני יכול לעשות זאת גם!

ברגע שהיתרונות הללו יכולים להרגיש כאילו אין מה לכתוב עליהם הביתה, אבל אלה יתרונות מוחשיים שכדאי לכם לנצל אותם לחלוטין.

עם זאת, ביצוע עבודה מרחוק – ולהישאר שפוי – קשה. באמת הייתי ממליץ לך לקחת את החלק השפוי להישאר ברצינות, ולקחת את הנקודות כאן, מ Deep Work, להתעמל, ל- WordCamps, על הסיפון כשאתה חושב על, להתחיל, או להמשיך, למסע העבודה המרוחק שלך..

האם עבודה מרחוק היא חלק חשוב בפאזל בסדר היום היומי שלכם? אל תהסס לשתף בתגובות.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

מתווה ומצגת מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector