תוכנת החשבונית הטובה ביותר באינטרנט: 5 פלטפורמות לפרילנסרים ועסקים

תוכנת החשבונית הטובה ביותר באינטרנט: 5 פלטפורמות לפרילנסרים ועסקים

תוכנת החשבונית הטובה ביותר באינטרנט: 5 פלטפורמות לפרילנסרים ועסקים
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

עבור פרילנסרים, סוכנויות ועסקים קטנים אחרים, חשבונית היא משימה הכרחית. לרוע המזל, מעקב אחר מידע, עיצוב מסמכים, שליחת חשבוניות ומעקב עם לקוחות יכול לאכול במהירות שעות יקרות ביום שלך ��. למרבה המזל, חלק מתוכנות החשבוניות הטובות ביותר שאנו משווים עבורך היום יכולות לעזור רבות!


תוכנת חשבוניות יכולה לייעל חיוב וחשבונאות. בנוסף, שירותים רבים עוזרים לך לארגן נתונים ליצירת חשבוניות ביעילות ולעקוב אחר החשבונות לאחר שנשלחו. חלקם גם עוזרים לך לעקוב אחר חשבונות הבנק שלך וחשבונות.

במאמר זה, אנו נעזור לך להתחיל בחיפוש אחר תוכנת החשבונית הטובה ביותר באופן מקוון על ידי הצעת תכונות לחפש. אז נציג חמש מהפלטפורמות הטובות ביותר שקיימות. בואו נצלול פנימה!

תוכנת חשבוניות מיטבית

מה משותף לכל תוכנת החשבונית המקוונת

פלטפורמות חשבוניות יכולות להיות חוסך זמן יקר, אך רק אם אתה מקפיד על הבחירה שלך. בחירה בפלטפורמה יקרה חסרת תכונות, או אספקת מספר תכונות שאינך זקוק לה, עלולה בסופו של דבר לפגוע בך יותר ממה שהיא עוזרת.

⏰ כשאתם שוקלים פלטפורמה, חשבו על הדרכים בהן היא מסוגלת לחסוך לכם זמן. אם לא היית יכול לנצל את הזמן הזה באופן פרודוקטיבי כדי לפצות את עלות הפלטפורמה, סביר להניח שזה לא שווה את ההשקעה. עלות יעילות היא המפתח.

�� עם זאת בחשבון, כדאי לבחון פלטפורמות המסוגלות לעשות יותר מאשר רק לשלוח חשבוניות. חלקם כוללים תכונות חשבונאיות חשובות אחרות כגון מעקב אחר זמן, מעקב אחר הוצאות, אפשרויות לתשלום חשבונות, מעקב אחר חשבון בנק או ייצור אומדנים.

�� אוטומציה היא גם מרכיב שימושי בכל פלטפורמת חשבונית. עמלות ותזכורות מאוחרות מתוזמנות להתמודדות עם לקוחות לא מגיבים, חשבוניות חוזרות וחישובי מס אוטומטיים יכולים לחסוך לכם זמן גם כן.

��️ לבסוף, חשוב לחפש פלטפורמה שתוכל להתאים אישית באמצעות מיתוג משלך. חשבוניות הן הזדמנויות קטנות ועם זאת חשובות לקידום העבודה שלך, ולהפגנת המקצועיות שלך ללקוחות במיתוג עקבי.

חמש מפלטפורמות החשבוניות המקוונות הטובות ביותר לפרילנסרים וסוכנויות

ריכזנו רשימה של כמה מתוכנות החשבוניות הטובות ביותר באופן מקוון תוך התחשבות במחיר, בתכונות ובמשתמש האידיאלי שלהם. אם אתה רק רוצה לראות סקירה כללית של הפתרונות הכלולים, עיין בממצאים המסוכמים שלנו:

תוכנת החשבוניות הטובה ביותר סיכמה

תוכנה
מחיר מ
תכונות
אידיאלי עבור
ספרי QuickBooks5 $ לחודשניהול חשבונות, הגשת מס, דוחות, מעקב אחר הכנסות והוצאות.פרילנסרים ועסקים שרוצים עזרה במיסים.
זירו9 $ לחודשניהול מלאי, ניהול הוצאות עסקיות, פונקציות נוספות באמצעות אפליקציות של צד שלישי.עסקים שרוצים מגוון רחב של תכונות.
Hiveage15 $ לחודשחשבוניות הניתנות להתאמה אישית; מעקב אחר זמן, הוצאות ומדי קילומטרים; תזכורות תשלום; אחסון קובץ.פרילנסרים ועסקים שרוצים להתמקד בחשבוניות.
ספרי ספרים15 $ לחודשחשבוניות הניתנות להתאמה אישית, דוחות הוצאות אוטומטיים, תקציבי פרויקט.פרילנסרים ועסקים הזקוקים לפלטפורמה לטיפול בחשבוניות וחשבונאות.
ושות ‘חינםחשבוניות הניתנות להתאמה אישית, הצעה ויצירת חוזים, יצירת חשבוניות אוטומטית, ניהול משימות, מעקב אחר הוצאות.פרילנסרים שרוצים את המפץ הגדול ביותר עבור הדולר שלהם.

1. ספרי QuickBooks (quickbooks.intuit.com)

ספרים מהירים

השם QuickBooks ידוע למדי, אך לרוב קשור למיסים. עם זאת, הוא גם מסוגל לבצע חשבוניות, לייצר הערכות ועוד.

פלטפורמה גדולה זו מציעה לא מעט בדרך של תמיכה בלקוחות, כולל שיעורי הכשרה וסמינרים מקוונים אם ברצונך לשפר את כישורי החשבונאות שלך..

תמחור

ל- QuickBooks מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע למחיר. התוכניות העסקיות הקטנות שלהם נעות בין 10-30 דולר לחודש. עם תוספות שכר אופציונאליות תמורת 18–40 דולר נוספים לחודש – שלא לדבר על העמלות לשכיר – עלות השימוש בפלטפורמה זו עלולה להרקיע שחקים במהירות.

יש גם תוכנית לפרילנסרים ולעצמאים אחרים שעולה רק $ 5 לחודש. יש לו מעט פחות תכונות מתוכניות העסקים הקטנות היקרות יותר. עם זאת, אם אתה רק רוצה לשלוח חשבוניות, לעקוב אחר הוצאות, לשלם את המס שלך ולייצר דוחות בסיסיים, זו יכולה להיות אפשרות מאוד לא יקרה.

תכונות עיקריות

 • יוצר חשבוניות ועוקב אחר מצב התשלום שלהם.
 • מקבל תשלומי כרטיסי אשראי והעברות בנקאיות בחינם.
 • עוקב אחר הכנסות והוצאות ושומר מידע לצורכי מס.
 • מייצר דוחות רווח והפסד, דוחות הוצאות ומאזנים (סוגים של דוחות זמינים תלוי בתוכנית).
 • שולח הערכות ללקוחות (תוכניות לעסקים קטנים בלבד).
 • מנהל סטטוס חשבונות ומגדיר תשלומים חוזרים (יסודות עסקיים קטנים ותוכניות פלוס בלבד).
 • מעקב אחר מלאי ורווחיות הפרוייקט (תוכנית לעסקים קטנים פלוס בלבד).
 • עוזר בתשלום עובדים ומגיש מיסים (תוספת לתכניות לעסקים קטנים).

מי צריך לבחור ב- QuickBooks?

אם מסים בעדיפות גבוהה עבורך, ייתכן ש- QuickBooks יהיה שווה לבחור. זה מספק את העזרה היסודית ביותר בכל מה שקשור להגשת מיסים וניהול רישומים קשורים. עם זאת, התוכניות העסקיות שלה הן בסוף היקר, במיוחד אם אתה כולל תוספות. פרילנסרים ככל הנראה יהנו מהעלות החודשית הנמוכה, אך יתכן שלא יעריכו את היעדר היחסי של תכונות.

�� עבור אל QuickBooks

2. זירו (www.xero.com)

אפס

פלטפורמת החשבונית העסקית הקטנה מספקת שלל תכונות שימושיות למגוון סוגים של עסקים.

תכונות פופולריות כוללות ניהול מלאי ודרך לפקח על הכספים שלך באמצעות הנייד. Xero מספקת גם פונקציונליות נוספת דרך אפליקציות צד שלישי רחבות היקף שלה.

תמחור

התוכנית המוקדמת של Xero מתחילה רק 9 $ לחודש, אך מגבילה אותך לחמש חשבוניות בלבד בחודש. כדי להפיק תועלת מהתוכנה, יהיה עליכם לשדרג לפחות לתוכנית הגידול שלהם, שתתחיל ב -30 $ לחודש לפני ההרחבות. ככאלה, אם אתה רוכש מספר תכונות נוספות, העלויות החודשיות שלך עלולות בקלות להתגנב למאות.

תכונות עיקריות

 • שולח חשבוניות והצעות מחיר ללקוחות.
 • שומר על רישומי חשבונות.
 • מאפשר התאמה של עסקאות בנקאיות.
 • שולח עדכונים כאשר לקוחות נפתחים ומציגים חשבוניות.
 • מנהל מלאי, כולל עדכונים על כמות המלאי וערכו.
 • מעקב אחר זמן והוצאות עבור פרויקטים בודדים (תוכנית קבועה בלבד).
 • מנהל הוצאות עסקיות (תוכנית קבועה בלבד).
 • מספק פונקציונליות כמעט אינסופית באמצעות יותר מ- 700 אפליקציות של צד שלישי.

מי צריך לבחור ב- Xero?

כפלטפורמה שתוכננה עם עסקים בראש, פרילנסרים לא צפויים למצוא את Xero מועיל או חסכוני כמו חלק מתוכנות החשבוניות הטובות ביותר ברשימה זו. תוכניות יכולות עדיין להיות יקרות עבור חברות, אך אם אתה מוכן לשלם יותר כדי להשתמש בשפע הפיצ’רים בשוק האפליקציות, Xero יכול להיות הכלי עבורך.

�� עבור אל זירו

3. Hiveage (hiveage.com)

מעבר

תוך התמקדות כבדה בחשבוניות, Hiveage כיסה בכל הנוגע לתשלום. הם גאים בעיצוב החשבוניות שלהם ומאפשרים לך לקדם את המותג שלך באמצעות הלוגו והפרטים שלך.

רבות מהתכונות שלהן מתמקדות בשיפור חוויית החשבונית ופשט אותה בכדי לחסוך לך זמן רב ככל האפשר.

תמחור

כל התוכניות של Hiveage מאפשרות לך ליצור ולשלוח חשבוניות ביעילות, כך שההחלטה באמת מסתכמת בכמה אנשים שמעורבים בעסק שלך. התוכנית הפחות יקרה שלהם היא 15 $ לחודש ומספקת חשבונות לשני חברי צוות. היקר ביותר שלהם הוא 79 דולר לחודש, המשרת 20 עובדים. Hiveage מציעה גם הנחה של 50% לעמותות, עמותות וארגונים חינוכיים.

תכונות עיקריות

 • מספק חשבוניות, חשבונות והערכות ללא הגבלה עבור לקוחות ללא הגבלה.
 • מגדיר תזכורות אוטומטיות לתשלום.
 • מעקב אחר זמן, הוצאות וקילומטראז ‘.
 • מאפשר מיתוג מותאם אישית של כל החשבוניות שלך.
 • מעקב אחר מס מכירות, הנחות ועלויות משלוח.
 • מספק אחסון קבצים לשמירת חשבוניות לרשומות (גודל האחסון תלוי בתוכנית).
 • יוצר חשבוניות חוזרות כדי לחסוך זמן.
 • מאפשר חלוקת משימות חיוב לחברי הצוות.

מי צריך לבחור ב- Hiveage?

אם אתה רוצה להתמקד בחשבונית ולהשתמש בכלים אחרים למשימות כמו ניהול חשבונות הבנק שלך, הגשת תשלום מסים וניהול מלאי שלך, Hiveage יכול להיות אידיאלי. למרות שתוכניותיה תומכות בעסקים קטנים, תכונות כמו זמן, הוצאות ומעקב אחר קילומטרים עשויים לפנות גם לפרילנסרים..

�� עבור אל Hiveage

4. ספרי ספרים (www.freshbooks.com)

ספרי טרי

אם תכונות החשבוניות של Hiveage נשמעות מושכות, אך אינך חושש לפספס את העזרה בחשבונאות, FreshBooks עשוי לעזור במילוי החסר..

זה משלב כלי חשבונית נרחבים עם יכולות חשבונאיות ליצירת פלטפורמה מעוגלת כמעט לכל סוג של עסק.

תמחור

תוכנית Lite של FreshBooks היא רק 15 $ לחודש, אך מגבילת אותך לחמישה לקוחות וכוללת רק תכונות חשבוניות. עם זאת, במחיר של 25 $ בלבד לחודש, תוכנית הפלוס שלהם מספקת רשימה ארוכה של תכונות חשבוניות וחשבונאות עבור עד 50 לקוחות. אם העסק פורח, אתה יכול לשלוח חשבוניות לעד 500 לקוחות ולגשת לכל התכונות של FreshBooks תמורת $ 50 לחודש..

תכונות עיקריות

 • יוצר ושולח חשבוניות והערכות ללא הגבלה.
 • מעקב אחר זמן והוצאות.
 • מאפשרת לך להתאים חשבוניות בהתאמה אישית שלך למראה מקצועי.
 • מייבא הוצאות מחשבון הבנק שלך כדי לעקוב אחר ההוצאות.
 • מפיק דוחות על הכנסות והוצאות העסק שלך.
 • יוצר תקציבי פרויקט כדי לעקוב אחריך.
 • מגדיר תזכורות אוטומטיות לתשלום ומתזמן עמלות מאוחרות (תוכניות פלוס ופרמיום בלבד).
 • לוחות זמנים חשבוניות חוזרות (תכניות פלוס ופרמיום בלבד).

מי צריך לבחור ב- FreshBooks?

FreshBooks מתאימה הן לפרילנסרים והן לעסקים קטנים. מבחינת עלות, תקבל יותר תכונות בפחות כסף עם תוכניות Hiveage או QuickBooks נמוכות יותר מאשר עם תוכנית Lite של FreshBooks. עם זאת, אם אתה רוצה ללכת על תוכנית פלוס או Premium FreshBooks, אתה יכול לחסוך בעלויות החודשיות שלך ולקבל תכונות דומות או מעולות בהשוואה לפלטפורמות אחרות.

�� עבור אל FreshBooks

5. ושות ‘ (www.and.co)

and.co

לבסוף, ו- CO הוא הרבה יותר מתוכנת חשבונית. זה למעשה נועד לעזור לך לקחת כל אחד מהפרויקטים שלך מההתחלה ועד הסוף, ומספק מגוון כלים שונים שיעזרו לך לעשות זאת.

עם תכונות ייחודיות שיעזרו לפרילנסרים לשפר את ההצעות, החוזים וניהול המשימות שלהם, זו בולטת מתוכנת החשבונית הטובה ביותר ברשימה זו..

תמחור

מלבד אפשרות בחינם המאפשרת לך ליצור חשבוניות עבור לקוח אחד בלבד, ל- CO CO יש תוכנית אחת בלבד. במחיר של 18 דולר לחודש, פלטפורמה זו היא נוחה למדי בהשוואה לתוכניות הנמוכות יותר עבור Hiveage, FreshBooks, או אפילו QuickBooks. זה מספק הרבה יותר תכונות מתוכניות אלה תמורת כמה דולרים בלבד יותר בכל חודש.

תכונות עיקריות

 • יוצר חשבוניות הניתנות להתאמה אישית הכוללות את המיתוג שלך.
 • מייצרת הצעות וחוזים להתאמה אישית עבור לקוחות.
 • מגדיר חשבוניות חוזרות אוטומטיות ומפיק חשבוניות אוטומטיות על בסיס חוזים או מעקב אחר זמן.
 • מקבל ומעקב אחר תשלומים.
 • תומך בניהול משימות עם תאריכי יעד, רשימות משימות, תזכורות משימות חוזרות ועוד.
 • עוקב ומארגן את כל ההוצאות.
 • מאפשר לצרף קבצים לחשבוניות עבור לקוחות.
 • מקבל תשלומים מבלי לגבות עמלות נוספות.

מי צריך לבחור ו- CO?

AND CO נוצר עבור פרילנסרים. ככאלה, עסקים יתאבקו לנהל פרויקטים וצוותים בהיקף גדול יותר עם פלטפורמה זו. אמנם יש לו תכונות חשבונאיות מוגבלות המסייעות בהגשת מיסים ובניטור חשבון בנק, אך תכונות ניהול המשימות של AND CO מספקות עזרה בתחומים אחרים שעשויים לחסוך לך זמן ולהפוך את זה לאופציה חסכונית.

�� עבור אל AND CO

סיכום

בעוד שחשבונית עשויה להכאיב, זהו תהליך נחוץ מסיבות משפטיות וגם פיקוח על הכנסות העסק שלך. למרבה המזל, חלק מתוכנות החשבוניות הטובות ביותר ברשת יכולות לייעל את משימות החשבונאות והחיוב שלך כך שתוכל להתמקד בהיבטים חשובים אחרים בעבודתך..

במאמר זה הסברנו מה לחפש בפלטפורמת חשבונית מקוונת. ואז דנו בחמש מתוכנות החשבוניות הטובות ביותר שקיימות. הנה שוב טבלת הסיכום:

תוכנה
מחיר מ
תכונות
אידיאלי עבור
ספרי QuickBooks5 $ לחודשניהול חשבונות, הגשת מס, דוחות, מעקב אחר הכנסות והוצאות.פרילנסרים ועסקים שרוצים עזרה במיסים.
זירו9 $ לחודשניהול מלאי, ניהול הוצאות עסקיות, פונקציות נוספות באמצעות אפליקציות של צד שלישי.עסקים שרוצים מגוון רחב של תכונות.
Hiveage15 $ לחודשחשבוניות הניתנות להתאמה אישית; מעקב אחר זמן, הוצאות ומדי קילומטרים; תזכורות תשלום; אחסון קובץ.פרילנסרים ועסקים שרוצים להתמקד בחשבוניות.
ספרי ספרים15 $ לחודשחשבוניות הניתנות להתאמה אישית, דוחות הוצאות אוטומטיים, תקציבי פרויקט.פרילנסרים ועסקים הזקוקים לפלטפורמה לטיפול בחשבוניות וחשבונאות.
ושות ‘חינםחשבוניות הניתנות להתאמה אישית, הצעה ויצירת חוזים, יצירת חשבוניות אוטומטית, ניהול משימות, מעקב אחר הוצאות.פרילנסרים שרוצים את המפץ הגדול ביותר עבור הדולר שלהם.

יש לך שאלות לגבי בחירת פלטפורמת חשבונית מקוונת? יידע אותנו בפרק ההערות שלהלן!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector