שאלנו 32 סוכנויות לגבי סוגי הלקוחות הטובים ביותר והגרועים ביותר שלהם לעבוד איתם; הנה מה שאמרו

שאלנו 32 סוכנויות לגבי סוגי הלקוחות הטובים ביותר והגרועים ביותר שלהם לעבוד איתם; הנה מה שאמרו

שאלנו 32 סוכנויות לגבי סוגי הלקוחות הטובים ביותר והגרועים ביותר שלהם לעבוד איתם; הנה מה שאמרו
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

שיהיה לך "לקוח מהגיהנום" סיפורים? רוב המעצבים והמפתחים כן. לעזאזל, כנראה שרוב האינסטלטורים כן עושים זאת.


בכל מקרה, כשאתה עובד עם לקוחות, אתה יכול לעתים קרובות למצוא את עצמך נוחת משני צדי הנהר. והצד מתויג "לאהוב את הלקוח שלך" זה הרבה יותר רצוי.

למרות שלרוב המעצבים והמפתחים יש את החופש לבחור ולבחור עם מי הם עובדים, לפעמים לא קל לקרוא את כוונותיו של מישהו או לחזות כמה קל לעבוד איתם יתברר שהם.

או שאולי אתה באמת יכול לחזות דברים כאלה … עם מספיק תרגול?

בוא נראה; לגלות, שאלנו 32 סוכנויות שונות ופרילנסרים בקטע של עיצוב-טק כדי לספר לנו מה הופך לקוח טוב לספר שלהם, ומה משגע אותם כשדברים לא מסתדרים כמתוכנן.

ליתר דיוק, השאלה שלנו הייתה,

מהו סוג * הלקוח האהוב עליך *? מה עם הלקוח שאתה נהנה לעבוד איתו * הכי פחות *?

אם אתה עובד עם לקוחות, בוודאי תבין ויתייחס לעצות שאנשי מקצוע אלה חלקו למטה.
מה הופך את הלקוח לטוב או רע / לקוח מהגיהנום: מחירים

ממהר? להלן סיכום וידאו מהיר של פרסומות הלקוח הנפוצות ביותר ��

כיצד לזהות את כל סוגי הלקוחות ללא זיהוי

אם אתה מכוון להצלחה כפרילנסר או שאתה פשוט עובד עם לקוחות, אז יש לנו מדריך חיוני עבורך. מדריך הלקוחות שלנו יעזור לך לזהות את כל הלקוחות במהירות, שיעזור לך לעבוד איתם ביעילות. או, בכלל לא ��

פורסם על ידי ThemeIsle ביום שישי, 18 במאי 2018

מה הופך את הלקוח לטוב או לרע: 32 סוכנויות חולקות תובנות על סמך הניסיון שלהם לאורך השנים

דומיניק סאוטר

דומיניק סאוטר
COO בשעה SAU / CAL
כשרק התחלנו לצאת, אישה שניהלה מעון יום מביתה שכרה אותנו להקים אתר. מיטש ואני עדיין היינו בזה "כל כך נרגש שאנשים רוצים לשלם לנו" בשלב שלא עלה בדעתנו לחשוב באמת מי הלקוחות שלנו צריכים להיות ואיך אנחנו יכולים לעזור להם בצורה הטובה ביותר.

עכשיו אין שום דבר לא בסדר עם מעונות היום. או תינוקות. אני אוהבת תינוקות. למעשה, אפילו יש לי אחד כזה. יכול להיות שתהיה אפילו אחרת. ואני רואה כמה שנים של מתן הרבה מכספי שהרווחתי קשה למעון יום איכותי.

אבל לא היינו מה שהיא צריכה. אנו בונים אתרים עם חנויות מדהימות, חנויות המגדלות את השורה התחתונה ותורמות לצמיחת עסק.

היא מעולם לא התכוונה למכור תינוקות, והיא רק יכלה למכור כל כך הרבה כתמים במעון היום שלה. היא גם לא הבינה בכלל את הרשת. זה אומר שהיינו צריכים לבלות איתה כל כך באופן אישי, מוקפים בילדים רועשים מאוד, מנסים להסביר באופן מוחלט את כל מה שאנחנו עושים, ובאמת שילמנו לה לעבוד על הפרויקט שלה.

החוויה הזו גרמה לנו לחשוב קצת יותר אסטרטגית על מיהם הלקוחות האידיאליים שלנו צריכים להיות, משהו ששכללנו במהלך השנים.

ג'ורדן ברנון

ג’ורדן ברנון
הנשיא & COO בשעה קואליציה
שני סוגי הלקוחות האהובים עלי:

1. הבלמרים (המכונה על שם המיקרוסופט על שם המנכ”ל הבכיר). כלומר, לקוחות אשר נלהבים ממה שהעסק שלהם עושה, איך הם עושים את זה ולמה זה חשוב ללקוח הסופי שלהם. בדרך כלל הם לא יכולים שלא לרקוד לאורך שלב שבו הם מקבלים הזדמנות לשבח את החברה, השירות או המוצר שלהם. לקוחות מסוגים אלה מרגשים את הצוות שלנו מהעבודה איתם, אוהבים לחלוק את המומחיות שלהם בענף שלהם, והם להוטים להבין כיצד להדגיש את המאפיינים הטובים ביותר של העסק שלהם באתר או בקריאייטיב שאנחנו עובדים איתם על.

2. המהפכנים. מקבלי שינויים הם לקוחות שמתמקדים בשיבוש מה שהם או הענף שלהם עושים במשך תקופה ארוכה. הם להוטים להפעיל את הטכנולוגיה והיצירתיות ולאפשר לצוות שלנו להרחיב את הפרויקט שלהם לכיוונים חדשים ומרתקים ששוברים את התבנית של ‘אנחנו רוצים לעשות את זה כך מכיוון שכולם עושים את זה ככה.’ יצירתיות היא זיהום וכשאנשים רוצים שתהיו יצירתיים, זה ממריץ את העבודה שלכם בצורה שמעט דברים אחרים יכולים לעשות.

שני סוגי הלקוחות הכי פחות אהובים עלי:

1. יו-יו. על ידי לקוחות יו-יו, אני מתכוון לאלה המתחלפים בין התעניינות רבה ומעורבים בפרויקט שלהם ואז אינם זמינים במיוחד. הם נוטים להתחיל פרויקט באמירת דברים כמו, "פרויקט זה הוא העדיפות מספר 1 שלנו", או "אתר זה יעשה או ישבור את העסק שלנו לשנה הבאה", ואז באמצע הדרך לא יגיבו לשיחות, דוא”ל או תקשורת אחרת. הם נוטים להיות האויב הגרוע ביותר שלהם, המערערים על צירי זמן הפרויקטים, היקפים ומשלוחים עם מעשהם הנעלם ומופיע שוב..

2. הביורוקרטים. ביורוקרטים הם בדרך כלל לא הלקוח, אלא רק נקודת הקשר של הלקוח. הם עובדים במחלקה אחרת של מיזם שונה ויכולים להיות פחות אכפת מפרויקט אחר או מתוצאותיו, כל עוד הם עדיין מועסקים והם עדיין מקבלים שכר. בשונה מהלקוח הנלהב או זה שמעוניין לטלטל את הענף שלו, הביורוקרט הוא ערפד אנרגיה ויצירתיות.

דיאנה בריקנו

דיאנה בריקנו
בעלים של סטודיו DGS
סוג לקוח מועדף:

הלקוח החביב, שדי נדיר להתקל בו, הוא זה שמספק גישה לגישות חדשות או שכבר יודע שהם צריכים בדיוק את מה שאנחנו מציעים. כסטודיו המתמקד במדיה חברתית, הלקוח האידיאלי מבין שמדיה חברתית אינה נמדדת באותו אופן כמו פרסום מסורתי ולוקח לא מעט זמן לצמוח במיוחד אם נעשה בצורה אורגנית..

בדרך כלל, לקוחות אלה הם מהסוג שעשו מחקר משלהם לפני כן, או שהם היו בעבר מבצעים שיווק בעצמם בימיו הראשונים של העסק שלהם, כך שהם יבינו מדוע דברים מסוימים חשובים. אחד הלקוחות הנוכחיים שלי הוא בדיוק כזה, הם מבינים שבדיקה היא חיונית, ניסוי וטעייה, ומאפשרים חופש יצירתי יותר מכיוון שהם יודעים שזה רק יועיל להם בטווח הרחוק.

סוג הלקוח הגרוע ביותר:

סוג הלקוח הגרוע ביותר הוא מהסוג שאומר שהם רוצים "לך ויראלי" או לעשות משהו חדש ומרגש רק כדי לדחות כל העת כל רעיון מרגש ואומר "בואו לעשות פוסט נוסף שמכריז על מכירה". לפני שאתה יודע את זה כל העדכון שלהם מורכב "25% הנחה היום בלבד" סוג של פוסטים שנראים פשוט מטופשים. הם בדרך כלל אנשים מבוגרים שאינם מבינים במדיה החברתית וחושבים שפוסט צריך תמיד להכריז על מכירות ולעולם לא על תרבות החברה, האנושיית המותג ומשאבים בעלי יצירת עופרת חשובה לצופים שלהם.

סיפור:

היה לי פעם לקוח בענף האיפור שלא יכול היה להפריד בין משפחה לעסק. בתה תעשה את הרישומים המחרידים ביותר של קו השפתונים של הבעלים וכמובן, כמו שאמא אוהבת, הרישומים המחרידים האלה עם תמונות שצולמו בזוויות והתאורה הגרועות ביותר היו נחוץ למדיה החברתית שלנו. זה אפילו לא היה החלק הגרוע ביותר. מכיוון שמדובר בשפתון, הבת הייתה מציירת את השפתון המיושם על השפתיים אולם לא היה שום דבר אחר, אין פנים, רק השפתיים הצפות עם שפתון שצייר ילד בצורה לא טובה. הציור נראה כמו חור אדום עם מקל בתוכו, אנשים דיווחו עליהם כתכנים הקשורים לפורנוגרפיה לעתים קרובות, אך הלקוח אמר שכולם היו הבעיה, ברור שלא הציור.

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

 • הנה איך להיות מעצב הוורדפרס הגרוע ביותר על פני כדור הארץ (ב 8 שלבים ומטה)
 • חמשת התוספים הטובים ביותר עבור סוגי פוסטים מותאמים אישית עבור WordPress בהשוואה
 • אירוח וורדפרס הטוב ביותר לסוכנויות: כיצד לבחור אפשרות אחת + 5 בהשוואה

מריו פשב

מריו פשב
מנכ”ל ב DevriX
אנחנו די מרוצים מכל החשבונות הקיימים שלנו – אם לא היינו עושים זאת, בכל מקרה זה היה מסיים את הקשר.

מה שעושה אותם נהדרים הוא רמת האמון והכבוד לצוות הטכנולוגי שלנו. עם עוצמה רבה מגיעה אחריות גדולה, אך ללא אמון, היינו תמיד צריכים להצדיק כל צעד קטן. התקשורת היא פריכה ומועד, ואנחנו חברים בכבוד (באופן קולקטיבי) במחלקת הצמיחה העסקית שלהם. אנו עובדים כאחד, חושבים כאחד, מתנהגים כאחד – משתפים פעולה ודוחפים קדימה יחד.

המקרים המעטים שנאלצנו לסיים מערכת יחסים אכן היו קשורים לחוסר אמון וכבוד. צעקתי בטלפון פעם אחת מסיבות הנוגדות את מפת הדרכים ותוכנית הפעולה שלנו. מצבי חירום הוסלמו פעמים רבות ללא סיבה נראית לעין. הסביבה הרעילה ותהיית כל מהלך הביאו לקורה יותר מאשר עבודה שנעשתה, דבר שהיה פרודוקטיבי ולא היה הגיוני בטווח הרחוק.

וילדים ברד

בראד וויליאמס
מנכ”ל ב WebDevStudios
הלקוחות המועדפים עלינו הם אלה שמגיעים אלינו במיוחד עבור מומחיות וורדפרס ובניית אתרים שלנו. הם יודעים שאנחנו המומחים ובאמת שמים אמונה מלאה בהמלצות שלנו סביב גישה לפרויקט, ארכיטקטורה, טכנולוגיות לשימוש וכו ‘.

לקוחות אלה רואים בנו כשותף יקר ערך, הרחבה של הצוות שלהם, שתמיד מסייע בהצלחת פרויקט ומטרות עתידיות.

הלקוחות שאנחנו נהנים לעבוד איתם הכי פחות הם ההפך מאלה שאנחנו הכי נהנים לעבוד איתם, וזה יהיה לקוחות שלא לוקחים את המלצותינו ועצות המומחים שלנו..

בסופו של דבר הפרויקט שלהם סובל בטווח הרחוק. אנו עושים את מירב המאמצים להטיל חובה על הלקוחות ולהבטיח כי אנו מתאימים זה לזה כדי להימנע ממצב בעייתי.

טים קנטרל

טים קנטרל
מהנדס תמיכת לקוחות ב- גדר המילים
ב- Wordfence אנו מנסים לתת לכל הלקוחות שלנו את אותה כמות תשומת לב ואותה תמיכה איכותית. אנו לא מתייגים לקוחות כטובים או כרעים אלא רואים כל לקוח כיחיד עם צרכים פרטניים. בני האדם שונים ואם יש בעיית תקשורת אנו מנסים לראות זאת כהזדמנות למידה ואתגר לנו להשתפר. בתחום העבודה שלנו, אבטחה, אנו מגלים שלעתים קרובות לקוח כבר לחוץ ומתוסכל כשהוא פונה אלינו לעזרה ואנחנו מנסים לאפשר זאת. זה לא אומר בהכרח שהם ‘לקוח רע’, אך כאשר יש לקוחות שנפרצו באתר הם מרגישים מופרים ונפגעים. כאשר הם יוצרים מקרה רגשות אלו יכולים לבוא לידי ביטוי בלקוח המשתלח. אנו תמיד מנסים להתמקד בפתרון הבעיה במקום להגיב לשליליות. עם זאת, יש לנו כלל קפדני נגד שימוש לרעה ואנחנו לא סובלים לקוחות שמעליבים או מנסים להמעיט בצוות שלנו.

לכל אחד מהצוות שלנו יש חוזקות שונות ואנחנו מנסים לתמוך אחד בשני בכך כדי להפוך את כל האינטראקציות של הלקוחות למוצלחים בסופו של דבר. אם מתעוררת בעיה, העברת התיק למהנדס תמיכה אחר כמעט תמיד תסב את המצב. אנו עובדים זה עם זה ומחפשים עצות לעיתים קרובות. הפעלת מקום עבודה טוב בו מעודדים שיתוף פעולה ועבודת צוות עוזר לנו בכך. הצוות שלנו נבחר ביד בכדי להתאים לתרבות שלנו. אני לא יכול לחשוב על אף אחד מחברי הצוות שאינו צנוע מספיק לבקש עזרה או להציע עצות כפי שהמצב קורא לזה. זה מועיל ללקוחותינו ושומר על חופש מתח הצוות שלנו.

להיות "לקוח טוב" כל שעליכם לעשות הוא להישאר רגועים, להסביר את מצבכם בפירוט רב ככל האפשר, ולבטוח בנו שנעשה כל שביכולנו כדי לתקן את הבעיה או לחילופין לספק לכם מידע שיעזור לכם לתקן זאת בעצמכם.

מוט אוסטין

רוד אוסטין
מנהל שיווק ב- למרבה הצער
הלקוח האידיאלי ב- Pagely הוא זה שמבין את הערך שאנחנו מביאים לפרויקט הוורדפרס שלהם.

אנו שמים הרבה כישרון ומאמץ מאחורי ההתמקדות שלנו באבטחה, זמינות גבוהה ואירוח WP מנוהל באופן כללי ואמין, ורוב המותגים שאנו עובדים איתם מבינים עד כמה יכול להיות שותפות חיונית עם צוות שיש לו את סדר העדיפויות הנכון..

לא כל אתר וורדפרס מתאים ל- Pagely, ואלו עם פחות דרישות לזמן ואבטחה הם ככל הנראה לא התאמה טובה – אך לעיתים קרובות זה משתנה ככל שהאתר שלהם גדל..

אירחנו מספר אתרים שהופיעו בכריש טנק, ותמיד כיף לראות את קצב התנועה וכיצד הפלטפורמה שלנו מטפלת בהם בקלות.

ג'וליסה סקאווה

ג’וליסה סקו
אסטרטג תוכן ב משגשג שיווק באינטרנט
הלקוח החביב עליי הוא אחד המגיב ומבטח אותנו בביצוע העבודה שהתקבלו לעבודה! הלקוח האידיאלי מעורב מספיק במערכת היחסים כדי לתקשר על בסיס קבוע ועונה מאיתנו על שאלות באופן מתוזמן. הם גם נותנים לנו גישה לחשבונות שאנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו הכי טוב שאפשר, ופשוט סומכים עלינו שנהיה המומחים ונעשה עבודה נהדרת.

לקוח שאני נהנה לעבוד איתו הכי פחות הוא סקפטי כלפינו מלכתחילה ולא סומך עלינו מספיק בכדי לאפשר לנו לעשות את העבודה שלנו. לקוח זה פונה אלינו ללא הרף, מנצל את הזמן שבתקציבו לשאלות והבטחות, או שהוא בעיקר לא מגיב – שני המצבים הללו יכולים להקשות על עבודותינו! לקוח זה אינו סומך עלינו, ולא יספק גישה מלאה לשנות את הגדרות Google Analytics, למשל, או לא מרשה לנו לבצע עדכונים נחוצים לאתר שלו כדי ליישם את האסטרטגיות הטובות ביותר שלנו..

טום זומסבורגי

טום זומסבורגי
סמנכ”ל כספים ב קינסטה
בקינסטה אנו עובדים עם הרבה לקוחות מכל העולם. אתרים לעסקים קטנים, סוכנויות אינטרנט, פרילנסרים וחברות שצומחות במהירות כמו Drift או Adespresso. נישת אירוח אתרים היא ענף אינטנסיבי מאוד במשאבים וכשמדובר באתרי וורדפרס ישנם עשרות אלפי נושאים, תוספים ושילובים של צד שלישי בהם הרבה דברים יכולים להשתבש.

הלקוחות האהובים עלינו הם אלה שיודעים ומבינים שאנחנו "רק חברת אירוח אתרים" ובעיקר אנו אחראים לדברים בצד השרת. לקוחות אלו מבינים כי איננו יכולים לעזור להם לכתוב או לערוך את הקוד, להוסיף או להסיר פונקציונליות נוספת או להתאים אישית את האתרים שלהם. הם בדרך כלל עובדים עם מפתח וורדפרס מיומן, הם מעריכים את ההצעות והממצאים שלנו והם נותנים למפתח לבצע את עבודות הפיתוח.

לפעמים זה לא כל כך קל כמו שלקוחות מסוימים חושבים כך "וורדפרס מנוהל" פירושו הרבה יותר מניהול שרתים. אנו מקבלים בקשות תמיכה כמו "אני צריך שתבנה את אזור החנות שלי או "האם אתה יכול להתקין ולהתאים אישית את העיצוב החדש שלי" כל הזמן. עלינו לשרטט את הקו ולנהל את ציפיות הלקוח החל מהיום הראשון, אחרת תמיכת הלקוחות אינה קיימא לטווח הארוך. מסיבה זו יצרנו בסיס ידע בנושא היקף התמיכה ואני ממליץ לכם לעשות זאת!

כמה לקוחות לא מבינים ומקבלים מדיניות זו והם רק ממשיכים לפתוח כרטיסים חדשים ומבקשים ממך לעזור להם במשימות פיתוח אלה. הם מסרבים להעסיק מפתח והם לא פתוחים לקבל את הצעותיך. מדי פעם תצטרך לקבל החלטה ולבקש מהלקוחות האלה לעזוב ולמצוא ספק אחר. אתה לא צריך לפחד לעשות את זה, אתה צריך להתמקד בלקוחות אחרים שלך שמבינים מה מכוסה על ידי צוות התמיכה שלך ומה מחוץ לתחום (btw. הם מהווים 99.9% מבסיס הלקוחות שלך!). במקרים אלה זוהי הדרך הטובה ביותר שתוכל לעזור בהגדלת העסק שלך.

דייוויד קובני

דיוויד קובנאי
מנהל ב חיבור / זה
הלקוח החביב עלינו הוא זה שמבין מה אנחנו עושים ויכול לקחת בבירור על הסף שגם להם יש אחריות וכישורים שהם צריכים לרכוש כדי להפוך את הפרויקט להצלחה. הסוג הגרוע ביותר של לקוח הוא למעשה ההפך מזה – הם מאמינים שיש לנו מטה קסמים, שנמיין את התוכן שלהם, נעביר אליהם קסמים תוך פרק זמן קצר ונמצא שם כדי לייעץ להם כיצד לבצע לנהל את העסק המקוון שלהם.

בימינו מרבית הלקוחות שלנו די מיומנים – הם מגיעים אלינו כי יש להם כבר אתרים גדולים, והם רוצים שהדברים יהיו מהירים יותר, או יותר מהימנים, או שהם מבקשים מאיתנו לפתח תשובות ספציפיות לבעיות שלוקחות אותנו רחוק יותר מה ניתן לעשות אפילו בוורדפרס. אבל בימינו הראשונים, נקבל לקוחות שבאמת רק הבינו בצורה מעורפלת ביותר באופן שבו האינטרנט עובד, וזה יכול להיות ממש מעייף.

היה לנו אחד שלא הבין מה פירוש אירוח. "אבל אתרים פשוט גרים בגוגל, לא?" הגיעה התשובה כשניסיתי להסביר שאנחנו חייבים לשים אתר בשרת איפשהו. מבחינתם, האינטרנט היה גוגל וזה היה זה. המודל הנפשי שלהם היה של דפי זהב, והם היו מאוד דבוקים בזה. לאחר שאמרתי את זה, ברגע שהם התיישבו האתר עשה את שלו והם היו אז כמעט הלקוח המושלם במובנים רבים.

אולם בסופו של דבר הלקוח החביב עלי הוא הלקוח * הלקוח * שלנו ולא * הלקוח * שלו. כל עוד נוכל להרוויח, אנו טובים. ��

דניאל קורין סטיג

דניאל קורין סטיג
מנכ”ל ב סוכנות התוויות הלבנה
כדי להגדיר את ההקשר, אנו עובדים רק בשותפויות ארוכות טווח כקבלן משנה לסוכנויות דיגיטליות לבניית אתרי וורדפרס מותאמים אישית מקבצי העיצוב שלהם. אז לקוח עבורנו הוא שותף מבוסס או שותף חדש שרק התחלנו לעבוד איתו.

שותפים גדולים

התשובה המהירה היא שקל יותר לעבוד עם סוכנויות מאורגנות, תקשורתיות, מעריכים את ההצלחה לטווח הארוך של שיתוף הפעולה שלנו, ולשלם את החשבוניות שלהם במועד. אך מעבר לכך, שותפים נהדרים עבורנו הם באמת אלה שעוזרים לנו לעשות עבודה נהדרת עבורם.

לדוגמה, הם שולחים לנו מפרטים התואמים את הציפיות שלהם לגבי האופן בו אנו בונים אתרים עבורם. יכולתי לומר "כותב מפרט מפורט", אבל זה לא תמיד נכון. מעניין שאחד השותפים הטובים ביותר שלנו נותן לנו מעט מאוד הוראות מלבד קבצי העיצוב שלהם. אך מכיוון שהם מרוצים מאוד מפרשנויות ברירת המחדל שלנו כיצד ליישם את העיצובים שלהם כאתר מקודד, הם מרוצים מאוד מהתוצאה. בקצה השני של הספקטרום, יש לנו שותפים נהדרים שכותבים לנו הוראות מפורטות מאוד לבניית אתרים מהעיצובים שלהם (מסגרת css, אפקטים של אנימציה, הגדרת backend וכו ‘) וזה עובד באותה מידה.

שותפויות שלא מסתדרות

ישנן שתי סיבות אופייניות לכך ששותפויות לא מסתדרות כפי שקיווינו:

1. אנו לא מצליחים לעמוד בציפיות שלהם בתאריך יעד, מחיר או כיצד לתקן את האתרים שלהם. דוגמה טובה היא כאשר אנו מקבלים מעט מאוד הוראות, אך לסוכנות יש למעשה העדפות מאוד ספציפיות לגבי הדרך בה היינו צריכים לבנות עבורם את האתר.

2. לסוכנות אין ניסיון מספיק כדי למלא את צרכיהם על ידי השירותים שלנו.

השניים קשורים לעיתים קרובות, והבנתי עם הזמן שהפרופיל והמעשים שלנו עצמם כחברה הם בעיקר הגורם השורש לבעיות כאלה ולא השותפים שלנו..

קטלין מאטי

קטאלין מטיי
מנכ”ל הגדל את המדיה
הסוגים הטובים ביותר של הלקוחות הם אלה שבוטחים בך ומבינים שיש תהליך הכרוך בכך – הם נותנים לך את המטרה שלהם (נקודה B שלהם) והם גורמים לנו להבין את מצבם הנוכחי (נקודה A) ואז – קסם – הם מאפשרים לנו לעשות את העבודה שלנו ולגלות ולהתאים עד שנגיע אותם לשם. עם לקוחות אלו אנו מספקים יתר על המידה ומוודאים שהם שמחים להפליא עם מה שאנחנו עובדים עליו יחד. אנחנו אוהבים אנשים כך שקל לנו לעשות את זה חה. זה אולי נשמע פשוט, אבל קשה יותר ליישם אותו במיוחד עם מגזר הארגון בו אתה מתמודד עם תשתיות וניהול ביניים ודברים אחרים. אבל זה האידיאל שלנו.

ואלו שאנחנו נהנים לעבוד הכי פחות (שזו דרך מעין לומר שאנחנו לא אוהבים לעבוד איתם) הם ההפך ממה שאמרתי. אנחנו לא מתיישרים קודם כל כאנשים – על ערכים, אנחנו לא מיישרים קו עם יעדים והם מתכוונים למתנה – מתכון לאסון – ואני כל כך שמחה שאוכל לפטר את הלקוחות האלה כשהם ממשיכים כל הזמן בדרך זו. לא לטובתי – מכיוון שזה יוצר הרבה כאוס ואומללות בחיי הצוות שלי – ואני אוהב את הצוות שלי.

חוויה אחת מצחיקה כאן הייתה כשקיבלתי משוב מתמיד מהצוות שלי שהלקוח היה מגיב יתר על המידה ומיקרומן בכל מה שהם עשו במשך חודש – כשהם יוצרים מחדש את עבודתם כמה פעמים בגלל תקצירים לא ברורים. אנייקייס, הרגשתי שאנחנו חייבים לסיים את ההתקשרות, אז המשכתי לשיחה עם מנהל השיווק שלהם שכששמע שאנחנו רוצים לסיים את זה – היה הלם לחלוטין ויראה – כמו שזה לא יכול היה לקרות לו – וגם מעניין עוד יותר הוא שהוא הציע לשלושה שכר טרחה אם היינו נשארים רק כדי להיות המומים שאמרתי לא. כסף הוא רק רכב. אנשים הם הערך האמיתי.

אוסטין יוליאנו

אוסטין יוליאנו
הדרכה ארגונית ודיבור מרכזי בשעה ד. מדע
הסוג הטוב ביותר של לקוחות הם אלה שהם מציאותיים בציפיות ומבינים מה חשוב בכדי להניע את העסק שלהם קדימה. לדוגמה, כמה שחקנים שעבדתי איתם נדרשו בכדי להגדיל את התוצאות החברתיות שלהם, מכיוון שזה עזר להם להזמין הופעות נוספות. הם היו לקוחות נהדרים מכיוון שידענו את הערך הדרוש להם ולא ציפינו שההצלחה תתרחש בן לילה. הצלחתי לעזור להם לגדול על ידי 2-3000 עוקבים חדשים באינסטגרם והם שמחים.

הכשרה ארגונית יכולה להיות גדולה גם כאשר הציפיות ברורות. מעבר להון 1000 ועוזר לצוות שיווק לבנות קמפיין יחיד מרעיון לביצוע, נותן הנחיות לגבי שיטות עבודה מומלצות ותמיכה. אבל גם עם ציפיות ברורות מה יהיה ולא יקרה.

ללא ספק סוג הלקוחות הגרועים ביותר הם אלו שמתחילים לחתוך את התמחור שלך. גיליתי שמי שמנסה להילחם בי בתמחור בסופו של דבר הוא לקוח בעיה מרכזי. באופן בלתי נמנע הם מנסים לקחת יותר ויותר ללא פיצוי נוסף. אני כמו כל יזם אחר רוצה שיהיו לקוחות סוערים ויזרוק שירותים ותמיכה נוספים ליצירת לקוח משתולל. כשאנשים מצפים ודורשים זאת הם מסירים את היכולת שלי לעלות על הציפיות. הלקוחות הרעים עוברים מיקרומניה ויש להם החלטות באמצעות הוועדה.

לכן אני מגרש לחלוטין את כל מי שמציג סימני לקוח רע. אני בר מזל שיש לי יותר ממספיק עבודה שאני יכול לבחור שלא לקחת על אותם סוגים של לקוחות. עם זאת נאמר גם אם לא הייתי, לא הייתי לוקח על אותם לקוחות לדעת מה אני יודע עכשיו.

מאזקד מוחמד

מאזדק מוחמד
מייסד אוכמניות
הלקוח החביב עלינו הוא לקוח עם דמיון וראש פתוח. לקוחות המגיעים לסוכנות שלנו מוכנים לדמיין אפשרויות חדשות בראש פתוח הם הלקוחות שנהנים לעבוד איתנו הכי הרבה וגם להפיק את המרב מהתהליך..

הלקוחות הפחות אהובים שלנו הם אלה שפונים לסוכנות שלנו עם צורך עז להיות דומיננטי ומאמינים שהם יודעים כל מה שיש לדעת ואף אחד מחוץ לעצמם לא יכול להשתפר ברעיונות שלהם. לקוחות אלה נאבקים בהשגת הצלחה עם ובלי עזרה של סוכנות, ואף אחד לא נהנה מהתהליך. למרבה הצער זהו סוג של אובדן-הפסד. ההצעה שלי היא לאפשר למומחים להיות המומחים. תן להם את החזון שלך לעתיד החברה יחד עם הסיבה לכך שמוצג החזון לעבוד ולספק תזכורות לחזון לסוכנות אם הם יסתלקו מהדרך. השאר את השאר (יצירתיות ואחרת) תלוי בהם. אתם תיהנו מהתהליך הכי הרבה, והעסק שלכם ירוויח הכי הרבה גם אם לא תסכימו איתו.

לשדוד ungar

רוב אונגר
שותף ב- קבוצת Copa Digital
מבחינת הסוגים הטובים ביותר של לקוחות איתם ניתן לעבוד, אנו בדרך כלל רואים שהם פתוחים לפתח הטכנולוגיה, הם מחזיקים מעמד וסומכים עלינו שנקבל החלטות שהם לטובתם והם לא מנקרים את נכנסים פנימה ביום יום. אנו כמובן ממשיכים לעדכן אותם באופן קבוע לגבי הביצועים של קמפיינים שאנו מנהלים ומתקדמים בפרויקטים כלשהם, אך זה לא דבר יומיומי. אנו מבקשים את המשוב שלהם כשאנחנו זקוקים לו אך הם לא מפריעים לנו עם הצעות או שאלות מתמדת. הם גם מבינים את הערך של מה שאנחנו עושים ולא מתמקדים בתקציב. כל עוד אנו מספקים תוצאות, כולם שמחים.

הסוגים הגרועים ביותר של לקוחות הם, טוב, ניחשתם נכון – להפך! הם מתמקחים על המחיר ומנסים לדבר איתך ואפילו אינם בטוחים אם הם רוצים לעשות פרסום או שיווק כלשהו. הם סקפטיים בעניין. הם עוברים מיקרומניה ורוצים לאשר כל פרט קטן ולזרוק רעיונות משלהם, גם אם לא הגיוני. קשה לומר ללקוח שהרעיון שלו לא מועיל. לעתים קרובות הם לא אנשים נחמדים וכאב לעבוד איתם. פיטרנו לקוחות שכבר לא רצינו לעבוד איתם ומעולם לא הצטערנו על כך.

אוסטין מהפי

אוסטין מהפי
מומחה קידום אתרים ב- כוח שיווק דיגיטלי
הסוג החביב עלי של לקוח הוא אחד המאמין בסוכנות שלנו לבצע שינויים משמעותיים.

כאשר חברה מאפשרת לסוכנות שלנו להכתיב וליישם אסטרטגיה, היא מאפשרת לנו הרבה יותר זמן לחדד את האסטרטגיה הזו ובסופו של דבר לראות הצלחה בקנה מידה גדול יותר מאשר אם אנו חסרים על ידי חוסר אמון.

הלקוח הפחות אהוב עלי לעבוד איתו צריך להיות אחד כזה שאין לו חזון ברור לאן מועדות כל העסק שלהם.

התפקיד שלנו כמשווקים באינטרנט הוא אפקטיבי יותר אם הקמפיינים שלנו מתיישבים בעקביות עם יעדי העסק. יעדים ארוכי טווח מכתיבים פרטים דקים כמו בחירת מילות מפתח, כך שאם עסק לא יודע איפה הוא רוצה להיות בעוד שנה, הוא יכול להפסיק קמפיין שלם.

כריס פונטין

כריס פונטין
בעלים של יצירת אתר היום
הלקוחות הטובים ביותר: מבחינתי הלקוחות הם בעלי הבנה איתנה של חשיבות הנוכחות השיווקית, והבנת מסגרת הזמן והפירוק שאנחנו נותנים להם. אז, הלקוחות האלה מקבלים את החשיבות, אך כמו גם להבין עלינו להתחיל לפתח את התוכנית כדי להתקדם עם העסק שלהם לצמוח.

הלקוחות הגרועים ביותר: מבחינתי חברות שרוצות מיד תוצאות ולא מבינות את ההשקעה בשיטה זו. אז הם רוצים לשלם כלום ואז להשיג תוצאות ענק. בשורה התחתונה: אנו מפרסים את זה לגמרי ולרוב נוכל לדעת במהירות איזה סוג של לקוחות מדובר, ולכן אנו יכולים להגדיר ציפיות מייד.

אדאם תומפסון -200

אדם תומפסון
מנהל SEO / PPC ב- חנות SSL של קומודו
הסוג הטוב ביותר של הלקוח הוא זה שמשתף פעולה איתך בכדי להציב יעדים ברורים ומציאותיים לפרויקט, ואז מאפשר לך לעשות את מה שאתה צריך כדי להשיג את המטרות האלה. הסוג הטוב ביותר של לקוח הוא חבר צוות – אתם עובדים יחד כצוות כדי לפתור בעיות, להתמודד עם אתגרים ולהשיג תוצאות טובות יותר..

הנה כמה מהסוגים הלקויים של הלקוחות שהיו לי במהלך השנים:

 • ה "עיצוב על ידי הוועדה" לקוח. לקוח זה ממנה קבוצת אנשים לפקח על הפרויקט (בדרך כלל פרויקט עיצובי) ללא יעדים ברורים. לכולם דעה אחרת, אף אחד לא אחראי ושום דבר שאתה עושה לא יכול לספק את כולם. הפרויקט ייקח כפליים מכפי שצריך, והתוצאה הסופית היא שטויות. (ברגע שאתה מבצע 50 שינויים בניסיון לשמח את כולם, העיצוב הוא פשוט בלגן.)
 • ה "אני מרמה אותך אם אצליח להתחמק מזה" לקוח. הייתה לי פעם בקשת לקוח שנעשה עבודות פיתוח אינטרנט בנוסף לעיצוב הגרפי שהתקבלנו לעבודה. לאחר שהודעתי לו על העלות הנלווית לכך, הוא דרש לספק את השירותים הנוספים בחינם. אחרי שהסברתי שהפריטים שביקש לא כלולים בחוזה עליו חתם ושילם, הוא אמר שזה לא משנה כי "אני הולך לכתוב את החוזה ולהוסיף אותו". מעולם לא הבנתי אם הוא היה כל כך נאיבי באשר לעבודה של חוזים, או אם פשוט לא היה אכפת לו.
 • ה "בעל חזון" לקוח. איבדתי לפני מספר שנים את מספר הפעמים בהן לקוח ניסה למכור אותי בחזון שלהם, לגרום לי להוריד מחירים, לעשות עבודה בחינם וכו ‘. הם עבדו על משהו מתנפץ באדמה, ואם הייתי עוזר להם אני’ הייתי נכנס ליום המשכורת הגדול ברגע שהם מכים אותו בגדול. אם אי פעם תקבל את אותו המגרש, זכור ש 90% + מהם לא יהפכו אותו לגדול. אם הם אכן הופכים את זה לגדול, האמת הבוטה היא שלא סביר להניח שהם יתחילו לשלם לך יותר מדי כדי לפצות על כל העבודות שהם שילמו לך עבורה. התרחיש הסביר יותר הוא שהם יבינו שהם עכשיו דג גדול ויעברו לסוכנות גדולה ו / או יתחילו לנהל משא ומתן להנחה.

ג'ייסון פארקס

ג’ייסון פארקס
נשיא של קפטן התקשורת
הלקוח החביב עלינו לעבוד איתו הוא אחד שיש לו סבלנות ובוטח בתוכנית המשחק שלנו. בטבע, אנשים חושבים שהתוצאות יקרה בין לילה בכל מה שקשור לשיווק דיגיטלי. זה לא נכון שכן לוקח זמן לפתח אסטרטגיה ולבצע. הלקוחות שלנו שמאמינים בתהליך מהנים לעבוד איתם מכיוון שאנחנו מסוגלים להביא תוצאות.

להפך, הלקוח הגרוע ביותר לעבוד איתו הוא מי שמנסה להכתיב לחלוטין את האסטרטגיה. עלינו להשתמש בכל מנהל שיווק או בעל עסק כמשאב כדי להבין את העסק שאיתו אנו עובדים ולמצק אסטרטגיה. אנשים מכירים את העסק באופן פנימי טוב יותר מאיתנו, ולכן חיוני לעבוד לצידם. עם זאת, המומחיות שלנו היא עיצוב ושיווק דיגיטלי. אם מישהו מנסה לספר לנו כיצד לנהל קמפיין מודעות בתשלום או לעצב דף בית להמרה גבוה, ייתכן שסוכנות לא הייתה השכירה הטובה ביותר.

סקולון ריאן

ראיין סקולון
קידום אתרים & PPC פרילנסר ב- RyanScollon.co.uk
סוג הלקוחות האהוב עלינו יהיה אלה שלא אכפת להם להיתקע כשאנחנו זקוקים למשהו מהם, אך הם גם שמחים לשבת ולתת לנו להמשיך עם הדברים. רבות מהעבודות שלנו בפיתוח אתרים נעצרות עקב דרישת הלקוח מהתוכן. למרות שאנו מבקשים זאת מבעוד מועד, זו עדיין נקודת הדבק מספר אחת.

הסוג הגרוע ביותר של הלקוח מבחינתנו יהיה אלה שמעסיקים אותך מכיוון שהם נדרשים לייעוץ מקצועי, אך בחר להתעלם ממנה לחלוטין. לאחרונה היה לנו פרויקט שעבד על מה שיכול היה להיות אתר טוב למראה למסעדה מפוארת בלונדון, בריטניה. אבל כשהחליטו להתעלם מהעצות שלנו, זה לא התגלה כל כך נהדר.

קסטיס בויד

קרטיס בויד
מנהל התפעול ב פתרונות עתידיים
הסוג הטוב ביותר של לקוח לעבוד איתם הם עסקים מבוססים המספקים חוויות של 5 כוכבים עבור הלקוחות שלהם. זה מקל על העבודה שלנו שכן התוכנות והפרוטוקולים של IoT יאפשרו לנו לייצר טונות של תוכן שנוצר על ידי משתמשים.

הסוג הגרוע ביותר של הלקוחות עבורנו, הם עסקים שלא באמת אכפת להם משירות לקוחות. בדרך כלל אנו יכולים לדעת מתי אנו רושמים אותם לראשונה ותמיד ייתן להם את היתרון מהספק, אך שיעורי השמירה הם ממש נמוכים מכיוון שאיננו יכולים לייצר תוכן משתמשים בגלל חוסר שביעות רצון הלקוחות.

סיפור מצחיק שאני יכול לחלוק הוא כשהיה לקוח להתקשר לתא האישי שלי – בצרחות שלקוח פשוט כתב ביקורת גרועה על העסק שלו. אמרתי להם שאני עומד לכתוב להם ביקורת גרועה על כך שהתקשרתי אלי כל כך מאוחר.

אז לא היה לי מצחיק, אבל עכשיו אני יכול לצחוק על זה. ��

סטייל טיילור

סטף טיילור
מנהל ה פרח הפרחים
הסוג הטוב ביותר של לקוח הוא אחד שאמון על הכיוון היצירתי שלנו ולא מנסה לנהל אותנו מיקרו. הם מעורבים בתהליך ונותנים לנו תדריך ומשוב ברור, אך פתוחים לנסות דברים חדשים. הם גמישים ומבינים שהם לא הלקוח היחיד שלנו.

הסוג הגרוע ביותר של לקוח הוא בעל אופי סגור ומסרב לסמוך על הכיוון או הרעיונות שלנו. הם מבקשים תיקונים, רק כדי להחליט שהם מעדיפים את המקור. הם חושבים שהם יודעים טוב יותר מאיתנו והם מתנהגים כאילו הם הלקוחות היחידים שלנו ושאנחנו צריכים להיות אסירי תודה שהם עובדים איתנו. הם מתמקחים על מחירים ומנסים כל הזמן למתוח את ההיקף.

לקוח אחד כזה הוא אחד שהתמקח על המחירים שלנו, ביקש עשרה סבבי תיקונים בעותק האתר שלהם (למרות שאנחנו קובעים כי שינויי העתקה כוללים מקסימום 3 סיבובים), והעבירו לי הודעה בחצות ביום ראשון לבקש תקופה נוספת ל יתווסף לעותק האתר שלהם!

מריוס vetrici

מריוס ווטריצ’י
מנכ”ל WPRiders
אנו מעדיפים לעבוד עם לקוחות ש:

 • לדעת מה הם רוצים, היעד שלהם ברור. ואם לא ברור להם, הם מוכנים להיוועץ בעניין. מה שמוביל לזה הבא
 • הם מעוניינים באנשים איתם הם עובדים, ולא רק במחיר; הם מוכנים לבזבז זמן ולהתחבר; הם לא מסתובבים רק בסוכנות הבאה.

אנו ניגשים לפרויקטים שלנו כשותף לחשוב שמבין הן את המטרות העסקיות והן את הטכנולוגיה ויכולים לקשר בין השניים בצורה יעילה. לכן הסיבה שהסמכת הלקוח היא צעד חשוב כל כך עבורנו היא שהערך שאנו מספקים אינו מתאים לכל הלקוחות. יחד עם זאת, לא כל הלקוחות מבינים או תופסים את הערך שאנו מספקים.

קודי סוואן

קודי סוון
מנכ”ל, טכנולוגיית התותחן
אמון מצד הלקוחות שלך הוא קריטי ומהווה את סוג הלקוח הטוב ביותר. למעשה, להיות מהימנים זה מחמאה גדולה יותר מאשר להיות נאהב. באמון אתה חופשי לעשות את מה שאתה עושה הכי טוב בלי לחטט, לדחוף ולשאול ללא הפסקה. כל השאר הוא משני לסמוך עליו, כך שזה קל. יהיה קל לומר זאת "חוסר אמון" עושה ללקוחות רעים, אבל אני חושב שהסוכנות תצטרך לקחת אחריות על כך, אז אני אומר שהחוסר פרספקטיבה גורם לקשר קשוח. כוונתי בכך שהאינטרנט הוא מטבעו מאסטר הפכפך.

לפעמים דברים קורים ולא משנה כמה תכננת, בדקת וגיבית, האפליקציה קורסת או שהאתר לא יטען. לאמיתו של דבר, הפסקות או התרסקות בכלל לא קשורות למפתח בכלל. מתג יכול להיות במצב לא מקוון או שמגדל תאים יכול לרדת. יש מיליון אפשרויות שונות. כלומר, אפילו המערכות הגדולות בעולם כמו פייסבוק, טוויטר, AWS ובנק אוף אמריקה הם בעלי התקלות.

האמת, אנו לוקחים ללב כל פגם ופגם ואף אחד לא מבקר עלינו יותר מאיתנו, אבל אם בכל פעם שמתרחש כתם קל, הלקוח מתלהב יותר מתרנגולת רטובה, היחסים יכולים להפוך לדראג.

אלכסנדרדה

אלכס אנדרדה-וולז
ראש שיווק ב- במרחב
הלקוחות האהובים עלי הם אלה שמאתגרים אותי לדחוף מעט את הגבולות. לאחר זמן מה, פרויקטים פרילנסרים מתחילים להתמזג זה בזה, אבל תמיד יש כמה לקוחות שמתלהבים באמת מהעבודה ומגיעים לכל מפגש מלא רעיונות לבחינה. הם רוצים לבנות אסטרטגיה במקום לחצות משהו מרשימת הבדיקה, והם רוצים לבדוק ולחקור עד שביחד, אנו מוצאים מה הכי מתאים להם. אלה הלקוחות שעושים לי את היום.

הלקוחות הכי פחות אהובים עלי הם אלה שנכנסים ללא מטרה ברורה. בסוף כל רבעון מחלקות עם עודף תקציבים מחפשות פרויקטים חדשים; עם זאת, כאשר הם נכנסים ללא מטרה ברורה להתייעל נגד, זה כמעט בלתי אפשרי להוכיח את הערך שלך ולשמח אותם.

האריס בראון

האריס בראון
מייסד פרסום HFB
הסוג הטוב ביותר של הלקוח לעבוד איתו הוא הסוג המשלם. לקוח שעובד איתך עוזר לך לענות על השאלות והדאגות שיש לך מייד להעביר את הפרויקט.

הסוג הגרוע ביותר הוא מי לא משלם או שאתה צריך לרדוף אחרי כל דבר קטן ולגרור אותו במשך חודשים. כמו כרגע יש לי לקוח שעדיין מחכה לצוות הציות במשך חודש.

ברוק מוריי

ברוק מורי
COO ומייסד משותף של seoplus+
הסוג הטוב ביותר של לקוח הוא כזה:

 1. מתקשר ונענה. הם מוכנים ללמד אותך על המוצר, השירותים והתעשייה שלהם. הם גם יידעו אותך אם הם או לא מרוצים מהשירותים שלך ונדבר על הסיבות לכך.
 2. מוכן לנסות דברים חדשים כדי לנצל אסטרטגיות חדשות שיכולות להוכיח כמועילות. דוגמא יכולה להיות פורמט מודעה חדש בפייסבוק או רשת חברתית חדשה.
 3. הוא סבלני ובעל ציפיות מציאותיות. הם לא מצפים לדירוג מספר 1 אחרי חודשיים של אופטימיזציה לקידום אתרים. הם מוכנים לעבוד על אסטרטגיה לטווח הארוך ולא יתמקדו ברווחים לטווח הקצר.
 4. מעריך את הזמן והמומחיות שלך. אין דבר גרוע יותר מלקוח שלא מקשיב לחוויה שלך או להמלצות שלך. שניכם בסופו של דבר תוכלו לשלם עבור טעות זו בהמשך.

טנה פטיס

טנה פטיס
בעלים ב TenaPettis.com
הכי טוב »אלה שקולים כשמדובר במי שהם משרתים ומה הם עושים למען הלקוחות / הלקוחות האלה. כאשר לקוחות מגיעים אלינו למיתוג (מחדש) והם עדיין מצמצמים את אחד משני אלה, זה בדרך כלל מוביל לבלבול של המותג ואנחנו בסופו של דבר הולכים קדימה ואחורה 100 פעמים רבות מדי. כאשר הם ברורים, הפרויקט מהנה לשני הצדדים והלקוח בדרך כלל מקבל את מבוקשו מייד מבלי לעבור בכאב את תהליך העריכה האיום..

הגרועים ביותר »אלה הממהרים בצורה קיצונית. פתאום הם מאמינים שהם האדם היחיד שקיים על פני כדור הארץ וכעת אנו משכנעים את חיינו להיות בשיחתם הקלה / טקסט / אימייל / טלפון / מסנג’ר / אינסטסטורי.

כריס פאוול

כריס פאוול
אשר מדיה
הלקוחות שאני הכי נהנה לעבוד בהם הם בעלי שתי תכונות עיקריות:

 1. יש להם מושג טוב מה הם רוצים,
 2. הם רוצים לבזבז קצת יותר על איכות. בפרויקטים אלה בדרך כלל יש חיכוך מינימלי ונעים במהירות.

עם זה, היית חושב שהסוג הגרוע ביותר של הלקוח יהיה כזה שלא ידע מה הם רוצים ולא בטוח מה התקציב שלו. עם זאת, זה לא נכון במיוחד – זו הזדמנות לחנך, להתייעץ ולמכור אותם. סוג הלקוח הכי מהנה מבחינתי הוא כאשר 3 אלמנטים נפגשים יחד כדי ליצור סערת תסכול מושלמת:

 1. הם רוצים המון פונקציונליות,
 2. הם קראו כמה מאמרים בעיצוב אתרים או שאחיינו אחיהם הוא מפתח, כך שהם חושבים שזה גורם להם להיות מוסמכים לכך
 3. תגיד לי מה אני צריך לחייב, שזה בעצם בוטנים. כל כך הרבה דברים איומים קורים עם פרויקטים מסוג זה – זחילת היקף, ניקל ועמום, שינויים מאסיביים מנוסחים כ "ציוצים קטנים"… כולנו יכולים לחוש את זה כשאנחנו מדברים עם לקוחות מסוג זה, וכשהעסק איטי, לפעמים אנחנו ממשיכים אותם, חושבים "הפעם זה יהיה שונה." אבל זה לא, וכולם מסתיימים אותו דבר: עם הפנים כלפי מטה בבריכת דמעות, משקאות חריפים ותיעוב עצמי.

קרייג אנדרוס

קרייג אנדרוז
מייסד Allies4me
"אם תספק עבורנו סוג כזה של צמיחה, זה ישבור את החברה." אלה המילים שמנהל השיווק העולמי דיבר אלי. היא עומדת בראש שיווק של חברת טק מובילה בתחום הספקטרום האלקטרומגנטי. מקובל שנביא רווחים תלת ספרתיים על מדדי המפתח עבור לקוחותינו וזה הפחיד אותה. זו אחת הפעמים הבודדות ששמעתי מישהו אומר שהוא לא רוצה שמכירות יכפילו. אבל יש להם רק 50% אחוז משלוח בזמן – כך שזה הגיוני. אנו מבצעים כעת עבודות בחלק אחר של העסק שלא ישברו אם נשפר את המכירות. הם מייצרים חומרה, תוכנה ומציעים חוזי שירות. אנו נבדוק מה אנו יכולים לעשות כדי לשפר את חוזי השירות.

מצאתי את הסיפור הזה מצחיק מכיוון שהם פחדו מצמיחה. לא נפוץ בעולמי.

סוג מועדף של לקוח: לקוחות שמעריכים ומוכנים להסתכן במהלכים נועזים הם בראש הרשימה שלי.

דברים שאני הכי אוהבת: חוסר החלטיות, ועדות, אנשים שמעולם לא נמדדו בפרודוקטיביות של אתרים שאומרים לך איך הם היו מעצבים אתר.

aleksander ratkovic

אלכסנדר רטקוביץ ‘
מייסד נפרנו 10
בסוכנות שלנו מצאנו שקל יותר לעבוד עם לקוחות הסומכים עלינו ויש להם סבלנות לתוצאות. מכיוון שאנחנו בעסקי קידום אתרים, יש זמן המתנה לתוצאות המובילות. לפעמים זה כמה חודשים, לפעמים אפילו שנה. אם הלקוח לא יכול לחכות מספיק זמן או שהוא לא סומך עלינו, קורה שאנחנו נעצור רק חודש לפני שנכפיל את ביקורי האתר שלו, או כך.

ולגבי אמון, לפעמים יש לנו לקוחות שרוצים לאשר כל מאמר שאנחנו כותבים עבורו, בלי קשר למקום בו אותו מאמר יפורסם, לאשר כל תמונה שנפרסם ברשתות החברתיות, כמעט כל דבר קטן שאנחנו עושים. זה זמן רב ומאט את העבודה די הרבה. האמון שלהם מזרז את התהליך ואת תקופת ההמתנה לתוצאות בפועל שאנחנו רודפים.

דניאל קויפרס

דניאל קויפרס
בעלים של סוכנות שיווק מקוונת
כסוכנות שיווק מקוונת יחסית יחסית אני עובדת הרבה עם עסקים קטנים יחסית. מהשנים האחרונות באתי להבדיל בין שני סוגים של בעלי עסקים קטנים: זה שמעורב ומחויב לפרויקט ולידע הכול..

כמובן שהלקוח המעורב הוא החביב עלי. סוגים אלה הם בדרך כלל בעלי ראש פתוח ואינם מתקשים לסמוך על מומחיותי. למרות שהם עשויים לרצות לדעת את כל מה שאני עושה, אני שמח לספר להם. פשוט בגלל שהם מנסים ללמוד מזה ולא בגלל שהם בודקים אותי. לקוחות אלה מועילים בדרך כלל.

לעומת זאת, הידע הכול הוא הלקוח הכי פחות אהוב עלי. כאשר לא ניתן למצוא לקוחות מסוג זה במקומות הראשונים ב- SERP בתוך שבוע, למשל, הם עשויים לבטל את השינויים שביצעתי באתר שלהם כדי לשפר את הביצועים שלהם בגוגל. או כשאני מנסה להגדיל את יחס ההמרה, הם קובעים שהם מכירים את הלקוח שלהם טוב יותר ועלי לדבוק ברעיונות שלהם. למרות שהנתונים אומרים אחרת !! לדעתי אלה הלקוחות האמיתיים מהגיהינום.

דוד אלכסנדר

דייויד אלכסנדר
מעצב, מפתח & משווק דיגיטלי ב מזפרס
הלקוח החביב עלי לעבוד איתו הוא כזה שנותן לי carte blanche לדמיין את הפרויקט והרעיון שלהם בעזרת הניסיון והמומחיות שלי. הלקוחות הגרועים ביותר הם אלה שאינם מאורגנים ומשנים כל העת את הקצרה ולא שמים בך את האמון להוביל את הפרויקט לכיוון הטוב ביותר.

המקרה הגרוע ביותר של לקוח חסר כישורי הארגון הוא כאשר יש יותר מדי טבחים ולא מקבל החלטות אחד. זו הסיבה שחשוב לקבוע תכנית ולהבטיח שלקוחך מבין שיכולות להיות עלויות נוספות אם נלך שוב ושוב לבחון רעיונות במקום לעקוב אחר מפת הדרכים הראשונית.

לימוד הכשלת לקוחות זו המיומנות שעזרה לי לצמוח את העסק שלי תוך שיפור היעילות במקום לאבד שליטה. את האחרון אני מכיר היטב.

סיכום

זמן לעטוף דברים. זו הייתה די הרפתקה לעשות את הסבב הזה וכי כל כך הרבה אנשים חולקים אותנו עם התובנות שלהם!

מה אתה חושב? אם אתה באותה סירה, נשמח לשמוע גם את מחשבותיך. אם יש לך סיפורים מסקרנים או מצחיקים על סמך החוויות שלך עם לקוחות, אל תהסס להגיב! ��

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector