כל מה שאתה צריך לדעת על תוכניות שותפים וורדפרס – 30+ תוכניות שותפים לוורדפרס, וכיצד לקדם אותם

תוכניות שותפים הם חלק מהכלים הפופולריים ביותר לשיווק מקוון, וזה נכון גם לתוכניות שותפים של וורדפרס: יוצרי מוצר יכולים לקבל פרסום ראשוני בחינם ולשלם רק על ביצועים ומקדמי מוצר יכולים לשלם כדי להמליץ ​​על מוצרים מעולים..


תוכניות שותפים של וורדפרס פועלות בצורה מאוד פשוטה: אתה מקדם מוצרים בבלוג שלך, במדיה החברתית ו / או ברשימת הדוא”ל באמצעות קישור ייחודי. אם הקוראים לוחצים על הקישור שלך וקונים את המוצר בתוך מספר מסוים של ימים (בדרך כלל 30 עד 60), אתה מקבל אחוז מההכנסות.

למערכת האקולוגית של וורדפרס אין מחסור בתוכניות נהדרות של וורדפרס, אבל עולם זה יכול להיות קשה לניווט, האתיקה לא ברורה והמערכת כולה לא נוחה עבור חלקם. כיצד ניתן לנווט בזה ולמצוא את תוכניות השותפים המוכחות ביותר בוורדפרס, את דרכי הניהול הטובות ביותר ואת הדרכים הטובות ביותר לקידום אלה?

פוסט זה ירים את המסך בשיווק שותפים. אנו נבדוק תחילה את סמנטיקה של תוכניות שותפים ואז נעבור לאופן שבו עליכם לבחור אילו מוצרים לקדם, שיטות הקידום היעילות ביותר ולבסוף, כמה מהתוכנות הטובות ביותר להצטרף. בסוף הפוסט הזה תהיה לך הבנה ברורה של איך התוכניות המשויכות הטובות ביותר של וורדפרס עובדות – ואיך תוכלו לנצל אותם.

תוכן עניינים:

 • כיצד עליך לגשת לקידום תוכניות שותפים של וורדפרס?
 • מוסר השותף והגילוי הנאות
 • תוכניות שותפים ל: נושאי וורדפרס, תוספי וורדפרס, שוקי וורדפרס, אירוח וורדפרס, רשתות למסירת תוכן (CDN), אבטחה ותחזוקה, משאבי וורדפרס וחינוך, שיווק בדוא”ל, תמונות אתר, שונות
 • בונוס: תוספי וורדפרס שיעזרו בניהול מבצעי השותפים שלך

כללנו אפילו הערות ביצועים מהניסיון של CodeinWP / ThemeIsle עם תוכניות שותפים אלה. למרות שאיננו יכולים לחלוק את הנתונים שלנו מסיבות פרטיות, אנו שמחים לשתף אילו תוכניות שותפים הן בעלות הביצועים הטובים ביותר שלנו, אז שימו לב לאלה!

Contents

כיצד עליך לגשת לקידום תוכניות שותפים של וורדפרס?

הבה נבחן לראשונה כיצד זה יעבוד עבורך. במילים אחרות, ברגע שתבחרו בתוכניות השותפות של וורדפרס שתרצו לקדם, איך עליכם לעשות את הקידום?

נניח שנקדם קדימה שיש לך בלוג ואולי רשימת אימיילים ומדיה חברתית לתמיכה בבלוג. כל סוגי התוכן משתלבים יפה בתבנית זו, ללא קשר לנישה האמיתית בה נמצא הבלוג שלך. הבה נבחן לראשונה כמה כללים כלליים ליצירת פוסטים בבלוג שמטרתם לקדם תוכניות שותפים של וורדפרס:

 • תוכן איכותי ביותר הוא הדבר החשוב ביותר: עליכם תמיד לעקוב אחר הכללים לפוסטים בבלוג מחוקרים, כתובים היטב ומעוצבים היטב. המשמעות היא שימוש ובילוי של זמן עם המוצר שאתה מקדם. לקורא צריך להיות ברור מייד שאתה סמכות על המוצר והנושא העומד בפניך.
 • תוכן לקידום חייב להיות מתאים: כל תוכן סניף צריך להיות בקנה אחד עם התוכן הרגיל שלך. גם הקוראים שלך וגם גוגל יזעזעו כל דבר אחר. פוסט על כלי SEO ייראה לא במקום בבלוג הפילוסופיה שלך, והוא הדין לגבי מוצרי וורדפרס. קדם רק מוצרים שמתאימים לך.
 • התאם את התוכן לקהל שלך: חשוב כיצד תוכל לקשר בצורה הטובה ביותר את המוצרים שאתה מקדם לנושא הבלוג שלך ואת תחומי העניין של האנשים שקוראים אותו. לדוגמה, אם בלוג אוכל רצה לקדם נושאים של וורדפרס, אתה יכול לכתוב "כיצד להקים בלוג אוכל" וכוללים פרטי נושא – ולא רק פרסום "10 העיצובים הטובים ביותר של וורדפרס לשנת 2018".
 • התייחס SEO ברצינות: אתה לא צריך להיכנס לעומק יותר מדי של עשבים שוטים בנושא זה. רק וודא שעשית את בדיקת הנאותות שלך במחקר SEO. זה כרוך במציאת מילות מפתח רלוונטיות לפוסט הבלוג שלך יכול למקד (להשתמש הכלי הזה כדי לעזור), הבא שיטות עבודה מומלצות ל- SEO כשכותבים מעקב אחר הדירוגים שלך לאחר. זה יכול להיות מועיל לחשוב על השאלות שהקורא ישאל בזמן שאתה כותב. אתה לא צריך להיות מומחה, אך וודא שאתה עושה את הבסיס נכון.

תוכניות שותפים של וורדפרס

הכללים הכלליים הללו יוודאו שתכני קידום המכירות של השותפים שלך יתאימו לבלוג ולקהל שלך ולמעשה יעילים. אפקטיביות היא, בסופו של דבר, חשובה מאוד כאן: החיסרון של תוכניות השותפים של וורדפרס הוא שכל הסיכון מועבר אליך ואם אתה לא מבצע מכירות אתה לא מתכוון להחזיר או אפילו לכסות את עלות שלך זמן.

עם הכללים הכלליים ליצירת תוכן של שותפים עצומים, בואו נסתכל כעת על ארבעת סוגי הפוסטים שאתה יכול לעשות כדי לקדם תוכניות שותפים של WordPress:

ביקורות על מוצרים:

ביקורות מעמיקות על המוצר שאתה מקדם. מהם היתרונות והחסרונות של המוצר? איך זה עובד בפועל? מה הצלחת לעשות עם המוצר? ענה על שאלות אלה, כלול צילומי מסך ויהיה לך מתווה של ביקורת נהדרת שמועילה לקוראים.

גיבויים לקטגוריית מוצרים:

אלה הם פוסטים מאוד קשורים לסניפים, מכיוון שהם מאפשרים לך לכלול מספר מוצרים בפוסט יחיד. עליך לכלול שפע של צילומי מסך ותיאור קצר של כל מוצר.

מאחורי הקלעים פוסטים בבלוג שלך:

בני אדם הם יצורים סקרנים, ו "מאחורי הקלעים" פוסטים כיצד אתה מנהל את הבלוג שלך הם כלים נפלאים להגשים את הסקרנות הזו – ולקידום מוצרים שבהם אתה משתמש באתר שלך.

המלצות בפוסטים הרגילים שלך:

התוכנית הסופית הזו נהדרת למי שמעוניין לקדם בצורה עדינה יותר תוכניות מסונפות של וורדפרס, אך שימו לב שהיא עשויה להיות פחות יעילה כתוצאה מכך. המלצות אלה יעבדו בצורה הטובה ביותר כאשר המוצר רלוונטי לנושא העומד.

בעזרת ההנחיות והפרטים האישיים הללו, זה באמת רק מקרה של פיצוח ויצירת התוכן האיכותי שעומד להעלות את קישורי השותפים שלך בפני אנשים! בואו ונעבור כעת לבחון את ההיבטים העכורים של שיווק שותפים שיכולים לעכב אנשים – ואיך ניתן ליישבם.

מוסר השותף והגילוי הנאות

תצטרך לקבל החלטה חשובה כשאתה מחליט אילו מוצרים לקדם: האם אתה מקדם מוצרים שאתה משתמש בהם באופן אישי או שאתה מקדם מוצרים עם העמלות הגבוהות ביותר? זוהי דילמה מרכזית בשיווק שותפים ומשהו שכאשר לא נפתר הרבה אנשים מנצלים את זרם ההכנסות..

עם זאת, מדובר בבעיות פתירות מאוד. אם האותנטיות חשובה לך ביותר, קדם רק מוצרים שבהם אתה משתמש והמליץ ​​גם ללא קישור השותף. אם האותנטיות שלך חשובה לך אבל אתה רוצה להרוויח קצת כסף, שקול לעבור למוצרים שאתה מתכנן לקדם. אם אתה רוצה לטעות בצד של כסף, אז עבור על המוצרים עם העמלות הגבוהות ביותר. עשה כל מה שנוח לך.

חשוב מאוד גם לחשוב על גילוי נאות. הנחיות מטעם ועדת הסחר הפדרלית (FTC) עליכם לגלות בבירור את קשרי השותפים שלכם בבלוג שלך באופן בו הקוראים יכולים להבחין בהם בקלות. המשמעות היא שאתה צריך להבהיר מאוד לקוראים מלכתחילה שאם הם ילחצו על הקישורים בפוסט וירכשו, תקבלו עמלה. שים לב כי גילוי החשיפה לאחר הפוסט או בעמוד נפרד נחשב לא מספיק; על הגילוי שלך להיות ברור וזמין לפני שקורא יתחיל להביט בפוסט. הנחיות FTC חלות על כל האתרים המקדמים לאזרחי ארה”ב – כך שאם באתר שלך יש קוראים בארה”ב (זה כמעט בוודאות) עליך לציית.

לבסוף, הערה אודות ביקורות על מוצרים: יש לעשות זאת בכנות, ביסודיות ובהגינות עבור מוצרים שבהם השתמשת באופן אישי וללא ועדת השותפים בחשבון בעת ​​הכתיבה. התמקד בסקירת המוצר ולא בעמלת השותפים. התעלמות ממוצר באיכות ירודה שקוראים את הקונים על בסיס המלצתך תפגע באמון בינך לבין הקוראים שלך. אמנם בטווח הקצר אתה עלול לאבד עמלות, אך הקוראים יידעו שכאשר אתה ממליץ על מוצר הוא חייב להיות טוב ואפשר לסמוך עליו.

אוקיי, עם כל מה שנאמר, בואו ונמנה כעת את כמה מהתוכניות השותפות הטובות ביותר בוורדפרס בשוק … יותר משלושים מאותם הדברים, ליתר דיוק:

להלן התוכניות השותפות המובילות עבור וורדפרס:

תוכן עניינים:

 • Programs תוכניות שותפים לנושאי וורדפרס
 • Programs תוכניות שותפים לתוספי וורדפרס
 • Programs תוכניות שותפים לשווקי וורדפרס
 • Programs תוכניות שותפים לאירוח וורדפרס
 • Programs תוכניות שותפים לרשתות למסירת תוכן
 • Programs תוכניות נלוות לאבטחה ותחזוקה
 • Programs תוכניות שותפים לקורסי וורדפרס וחינוך
 • Programs תוכניות שותפים לשיווק בדואר אלקטרוני
 • Programs תוכניות נלוות לתמונות אתר
 • Programs תוכניות מסונפות שונות

נושאי וורדפרס

תוכנית שותפים עצה אלגנטית

ערכות נושא אלגנטיות היא חברת וורדפרס פופולרית מאוד שעובדת על מודל חברות, עם 87 ערכות נושא ושש תוספים. הם ידועים בעיקר כמפתחים של נושא הדיווי הרב-תכליתי. תוכנית השותפים שלהם היא אפשרות נוספת ומוצקה – ערכות נושא אלגנטיות משלמות לסניפים שלה 3 מיליון דולר בכל שנה.

מניסיוננו, ערכות נושא אלגנטיות מונחות את הביצועים המובילים שלנו בכל מה שקשור לתוכניות שותפים עבור וורדפרס. לא זו בלבד שהיא ממירה היטב ללקוחות בפעם הראשונה, אלא שתמונות אלגנטיות נוטות לשמור על יותר ממחצית הלקוחות שלה – וככל שהם משלמים עמלה על חידושים, זה אומר שאתה יכול להרוויח מתכנית השותפים שלהם לשנים הבאות..

ערכות נושא אלגנטיות אחת מתוכניות השותפים הטובות ביותר עבור WordPress

עמלות שותפים: 50% על כל המכירות, בתוספת עמלות חידוש
מחירי מוצר: חברות מתחילות ב 69 $ לשנה
סף תשלום:
58 $
משך העוגיות: 180 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים ThemeIsle

זה שלנו תוכנית השותפים ThemeIsle. עם למעלה מ -30 נושאים מדהימים ועשרה תוספים מובחרים (בתוספת שפע של תוספות), ThemeIsle הוא אחד המועדונים הפופולאריים ביותר בוורדפרס בסביבה, ואחת מחנויות הנושאים הצומחות במהירות בשוק.

הלקוחות משלמים תשלום שנתי ואז מקבלים גישה מלאה לכל אוסף ThemeIsle. מבחינת לקוח, זה מייצג ערך יוצא דופן; מנקודת מבט של משווק שותפים, התוכנית היא ממיר אמין. אם נשקף מבט אובייקטיבי, הנתונים שלנו מראים ש ThemeIsle היא אחת מתוכניות השותפים הטובה ביותר – אם לא – הטובה ביותר לנושאי freemium. בנוסף, נקודות מחיר גבוהות ברמות הגבוהות ביותר מייצגות הצעה רווחית רצינית.

ThemeIsle סניף בין תוכניות השותפים המובילות ב- WordPress לנושאי freemium

עמלות שותפים: 55%
מחירי מוצר: המכירות נעות בין $ 14.99 ל- $ 299
סף תשלום:
100 דולר
משך העוגיות: 365 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של StudioPress

כבית המסגרת של בראשית, סטודיופרס הפך לאחד ממפתחי הנושאים הידועים ביותר הפועלים כיום. מוצרים באיכות גבוהה, חבילות במחיר יקר פירושם שלא תמצאו מחסור במוצרים מעולים לקידום. הסכמת חבילת ה- Pro Plus שלהם במחיר של 499.95 $ עלולה לרשום לך 174.98 דולר למכירה.

סטודיופרס

עמלות שותפים: 35%
מחירי מוצר: המכירות נעות בין $ 59.95- $ 499.95
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 60 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית שותפים של CSS Igniter

מצת CSS מציע תבניות כמעט לכל סוג של אתר, והמגוון של אפשרויות התמחור הופכות זאת לאופציה נהדרת להפניות מגוונות. "כל הגישה" חבילת Lifetime מגיעה למחיר של $ 249, כלומר אתה יכול להרוויח $ 99.60 לכל עמלה.

cssigniter

עמלות שותפים: 40%
מחירי מוצר: המכירות נעות בין $ 49 ל- $ 249
סף תשלום: N / A
משך העוגיות: N / A
לחץ לפרטים נוספים

תכנו את תוכנית השותפים

להפליא היא חנות נושא איכותית, המציגה 52 נושאי וורדפרס מעוצבים להפליא. הם ידועים גם בזכות התוסף Themify Builder המצוין שלהם. לקוחות ימצאו נושאי מסחר אלקטרוני, ארגוניים ומסעדות ייעודיים. הנתונים שלנו מראים כי Themify הוא גם ממיר אמין, ולכן אחת התוכניות המובילות של WordPress.

להפליא

עמלות שותפים: 30%
מחירי מוצר: חברות מתחילות ב 79 $ לשנה
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של MyThemeShop

MyThemeShop מציעה את העמלות השותפות הגדולות ביותר בעולם וורדפרס – 70% בלבד. נכון להיום הם מציעים 85 נושאי וורדפרס מובחרים, 13 תוספים פרימיום וחברות במועדון. בהתבסס על החוויות בבלוגים שלנו, MyThemeShop היא אחת התוכניות המסונפות להמרה טובה יותר של וורדפרס..

MyThemeShop

עמלות שותפים: 70%
מחירי מוצר: חברות במועדון עולה 167 דולר לשנה
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 60 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים TeslaThemes

לא רק שעושה זאת תעשיות טסלה הציעו עמלה משמעותית של 50% לכל מכירה, אך אתם גם מרוויחים עמלה של 15% מכל מכירות שנוצרו על ידי חברות כלולות שאתם מגייסים לתוכנית בעצמכם. נדבך שני זה הופך אותו לאחת התוכניות השותפות הטובות ביותר בוורדפרס מבחינת יצירת הכנסה פאסיבית. ערכות הנושא העליונות נמצאות בנקודת מחיר נמוכה מעט יותר ממתחרותיה, אך ב 50% אתה עדיין עומד להרוויח 99.50 $ לכל עמלה במכירות המובילות..

ערכות נושא טסלה

עמלות שותפים: 50%
מחירי מוצר: המכירות נעות בין 48 ל -199 דולר
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 90 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים TemplateMonster

TemplateMonster הוא ותיק בעל שם עולמי בענף עיצוב אתרים ובעל ניסיון של למעלה מ 14 שנה. הם מציעים תבניות לכל הפלטפורמות CMS ו- eCommerce הפופולריות ביותר, כמו גם תבניות HTML, ערכות נושא של WordPress, דפי נחיתה, זהויות מותאמות מוכנות ועוד..

תוכנית השותפים שלהם כוללת תוכנית שקופה לעליית שיעורי העמלה החל מ 30% עד 50% לכל מכירה.

גמר TemlateMonster_768x432

עמלות שותפים: עד 50% לכל מכירה
מחירי מוצר: 75 $ בממוצע
סף תשלום: 100 דולר
משך העוגיות: 365 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית שותפים עצמאיים של Apollo13

אפולו 13 הם היוצרים של Rife, נושא הוורדפרס היצירתי עם עיצובים מוכנים מראש, מוכן לייבוא ​​בקלות בלחיצה אחת, והרבה אפשרויות להתאמה אישית. הנושא זמין בתשלום חודשי ושנתי עם 14 ימי ניסיון בחינם..

Apollo13 מציעה 35% עמלה עבור נושא ה- Rife שלהם, המתחדש מדי שנה. זה רק אומר שאם הלקוח מאריך את המנוי לשנה נוספת, אתה יכול להרוויח שוב 35% מאותו לקוח. אסטרטגיה טובה להרוויח כסף בטווח הרחוק.

סניף Apollo13 Rife

עמלות שותפים: 35% + עמלות חידוש
מחירי מוצר: המכירות נעות בין 9 $ לחודש – 72 $ לשנה
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים Themeum

Themeum היא חנות נושא נחמדה של וורדפרס המספקת אוסף עיצובים מודרני וידידותי למשתמש לכל צרכים. מרבית התבניות שלהם מותאמות לעורך הבלוקים ומשולבות בהן בונה עמוד WP – תוסף בניית דפי גרירה ושחרור משלו של Theme.

לקוחות יכולים לרכוש את הנושאים והתוספים של החברה בצרורות (דרך תוכניות החברות במועדון שלהם) או כמוצרים בודדים. תוכנית השותפים מגיעה עם הצעות אטרקטיביות כמו רווחים חוזרים ונשנים לכל החיים, מעקב בזמן אמת, תמיכה מסונקת של שותפים עצמאיים ועסקאות ללא טרחה..

Themeum סניף

עמלות שותפים: 30% על כל המכירות (עם הטבות חוזרות)
מחירי מוצר: נע בין 39 $ ל 149 $
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 60 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית מעולה לשותפים מעולים

נושא מעולה היא חנות מקוונת שיוצרת נושאים המתמקדים באופטימיזציה של SEO, מהירות עמוד ותגובתיות. אם אתה רוצה לבנות אתרי אינטרנט או בלוגים של שותפים עצמאיים, SuperbTemas הוא המקום שצריך לבדוק. הנושאים שלהם מתעדכנים מדי חודש כדי לוודא שהם עוקבים אחר מגמות SEO וקוד אחרונות.

בחנות ניתן למצוא יותר מ -35 מוצרים איכותיים, בצורה של תוספים וגם נושאים. חברות נורדיות מפורסמות בזכות העיצוב היפה והמינימלי שלהן; נושא מעולה אינו יוצא מן הכלל בכל הקשור לזה.

שותפים מעולים לסרטים

עמלות שותפים: 40% -60%
מחירי מוצר: 29- $ 199
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים PremiumCoding

עם פרימיום קידוד תוכנית שותפים, אתה יכול ללכת מאוד ספציפית לנישה, תוך קידום נושאי בלוג וורדפרס יצירתיים ומודרניים. כמובן, זה לא הסוג היחיד של הנושאים שהם מציעים, אבל זו הקטגוריה בה הם מתמקדים ביותר.

PremiumCoding היא חנות ערכת נושא של וורדפרס צומחת אשר כל הזמן משחררת נושאים פשטניים, קלים לשימוש ותופסי תשומת לב על בסיס קבוע. משתמש יכול לבחור לרכוש ערכות נושא בודדות או להירשם לתכניות שנתיות או לכל החיים. שני האחרונים נותנים לחבר גישה מיידית ל 30+ נושאים חדישים המכסים תעשיות שונות מחוץ לקופסה.

סניף PremiumCoding

עמלות שותפים: 35% -50%
מחירי מוצר: המכירות נעות בין $ 49- $ 359
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 90 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוספי וורדפרס

תוכנית השותפים של ביבר בונה

Beaver Builder מאפשר לך לבנות פריסות מותאמות אישית מדהימות, ללא ידע בקידוד (עיין בהשוואה שלנו). זה כולל המון תבניות מסוגננות, כמעט 30 מודולים חזקים, ותומך בעריכה מקדימה כך שתוכל לבנות את אתר האינטרנט שלך בזמן אמת. Beaver Builder הוא גם אחד מהתוספים המירים ביותר שלנו.

ביבר-בונה

עמלות שותפים: 25%, כולל חידושים
מחירי מוצר: החל מ- 99 $
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 60 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית שותפים חברתית

MemberPress הוא שם גדול בענף האתר של חברות WordPress. התוסף מאפשר למשתמשים שלו להגביל את הגישה לתכני פרימיום ולגבות תשלום עבור חברות באמצעות אחד משערי התשלומים PayPal, Stripe או Authorize.net..

MemberPress

עמלות שותפים: עד 30% חוזרים עבור משתמשי MemberPress; 10% חוזרים על אנשים שאינם משתמשים
מחירי מוצר: מחירים מ- $ 99 לשנה
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 60 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית שותפים של CSS Hero

אוהבים את נושא הוורדפרס שלכם אבל רוצים לעשות ציוצים קוסמטיים? לא מכירים CSS? ואז בדיוק בדיוק אתה צריך גיבור CSS. התוסף הפנטסטי הזה סופר קל לשימוש ומאפשר לך להתאים אישית כל חלק באתר שלך בזמן אמת.

CSS-Hero

עמלות שותפים: 40%
מחירי מוצר: מתכנן החל מ 49 $ לשנה
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 90 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של WPForms

אחד מהתוספים הטפסים החזקים ביותר, ידידותיים למשתמש של וורדפרס, WPForms הוא כלי נהדר לקידום אם הבלוג שלך יורד בכבדות יותר על התוסף מאשר בצד הנושא.

בעוד ששיעור העמלה נמוך בהרבה מהבחירות המובילות האחרות שלנו, זכרו כי הבחירה בתוכנית השותפים המתאימה לכם חשובה יותר מאשר פשוט התוכנית בעלת השכר הגבוה ביותר – ועם מחיר מוביל של 349 $, אתם עדיין עומדים לרשום 69.80 דולר לכל הפניה.

WPForms

עמלות שותפים: 20%
מחירי מוצר: המכירות נעות בין 48-349 דולר
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 45 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של WeDevs

למפתחים פחות מוכרים של תוספים הבא: WeDevs. אבל אל תזלזל בהם. הם מפתחים כמה אבני חן נסתרות בעולם הוורדפרס. האהוב עלי ביותר על התוספים שלהם הוא מנהל הפרויקטים של WP, המאפשר למשתמשי וורדפרס – בעיקר פרילנסרים – לנהל את כל העסק שלהם ממרכז השליטה של ​​וורדפרס..

WeDevs

עמלות שותפים: 20%
מחירי מוצר: החל מ- 14 $
סף תשלום: 300 דולר
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של Elementor

Elementor הוא בונה דפי פרימיום עבור וורדפרס, קל לשימוש ומציע תאימות מושלמת לכל נושא או עמוד. התקן אותו מעל הנושא הנוכחי שלך בוורדפרס והתחל להתאים אישית. אם אתה רוצה להחליף עיצובים, לא תאבד אף אחת מהפריסות והתבניות שנבנו עם Elementor.

עם כמעט מיליון הורדות וספירה, Elementor נותנת לך יד חופשית ביצירת דפי נחיתה, דפי בית, פוסטים, תיקים, מוצרים, קרוסלות, דפים חברתיים … אתה קורא לזה. אין צורך במיומנויות קידוד!

דף הנחיתה של אלמנטור

עמלות שותפים: 50%
מחירי מוצר: החל מ 49 $
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של Barn2 Media

Barn2 Media היא אחת הסוכנויות המובילות של וורדפרס, שבסיסה בבריטניה. תוכנית השותפים שלהם משלמת עמלה נדיבה על מכירת מגוון התוספים המובילים שלהם WordPress.

ההרשמה היא בחינם ואורכת פחות מדקה אחת, באישור מיידי. המשמעות היא שתוכל להתחיל להרוויח מייד דרך לוח המחוונים האישי לשימוש שלך. Barn2 Media מספק לך קישורים ובאנרים, אך אתה חופשי לקדם את התוספים שלהם בדרכים אחרות, כולל עיצוב באנרים משלך. הם מציעים עוגיות חזרה של 365 יום, כלומר עדיין תקבל תשלום גם אם הלקוח בסופו של דבר יקנה מאוחר יותר, והם משלמים עמלה על בסיס חודשי ללא תשלומי מינימום.

דף הנחיתה של Barn2 Media

עמלות שותפים: 30%
מחירי מוצר: 55 $ – 75 $
סף תשלום: אין סף
משך העוגיות: 365 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של LiveChat

צ’אט חי היא אפליקציית העברת הודעות מבוססת ענן ותוכנת דלפק עזרה הרצויה למכירות מקוונות ותמיכת לקוחות. כאחד ממובילי השוק, LiveChat מסייע כיום ליותר מ -26,000 חברות ב -150 מדינות.

ההצטרפות לתוכנית השותפים של LiveChat מעניקה לך גישה להנחות ייחודיות, קומץ משאבי קידום מכירות וידע שיווקי שותפים. תקבל גם מנהל חשבונות ייעודי שיעזור לך להתחיל בעבודה.

דף הנחיתה של LiveChat

עמלות שותפים: 20% חוזרים
מחירי מוצר: טווח המחירים מתחיל ב -19 $ לחודש אך יכול לקבל + 1000 $ לחודש
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 120 יום
לחץ לפרטים נוספים

שוקי וורדפרס

תוכנית השותפים של Envato

כשמדובר בשווקי וורדפרס, שם אחד שולט מעל לכל האחרים: אנוואטו, חברת האם האחראית על שבעה מקומות פופולריים. אתה בוודאי מכיר את שני המקומות הגדולים שלהם: ThemeForest, שמאגדת למעלה מ- 6,500 נושאי וורדפרס, ו- CodeCanyon, עם יותר מ -4,000 תוספי וורדפרס.

עם כל כך הרבה מוצרים להמליץ ​​עליהם, אנוואטו קרובה לממיר מובטח ככל שניתן להשיג – כנראה מדוע הם משלמים מעל 3 מיליון דולר לסניפים כל שנה. אנו יכולים להתחייב לכך מההתנסויות שלנו בקידום מוצרי Envato בבלוגים שלנו! בוודאי מבין התוכניות המובילות ביותר של וורדפרס.

אנוואטו

עמלות שותפים: 30% ברכישות ראשוניות
מחירי מוצר: נושאים בדרך כלל עולים בסביבות 50 $; תוספים בסביבות 20 $
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של Mojo Themes

ערכות נושא של מוג’ו הוא שוק נושא וורדפרס מרשים נוסף, עם 1,200+ נושאים מכובדים למכירה. הם גם מציגים נושאי ג’ומלה, מסחר אלקטרוני וטומבלר ייעודיים.

ערכות נושא של Mojo

עמלות שותפים: 30% ברכישות ראשוניות
מחירי מוצר: נושאים בדרך כלל עולים בסביבות 50 $; תוספים בסביבות 20 $
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

אירוח וורדפרס

תוכנית השותפים של WP Engine

מנוע WP הוא השם הגדול ביותר באירוח וורדפרס מנוהל. התוכניות שלהם יקרות מעט יותר משירותי האירוח המשותפים הזמינים, אך WP Engine מבטיח מהירויות בזק ושירות לקוחות איכותי ביותר..

מנועי WPE

עמלות שותפים: 200 דולר או 100% מתשלום החודש הראשון (הגבוה מביניהם)
מחירי מוצר: מתכנן החל מ- $ 29 לחודש
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 180 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית סניפים של גלגל תנופה

גלגל תנופה הוא עוד אפשרות אירוח וורדפרס מנוהלת יוצאת דופן, עם מהירויות מהבהבות וצוות בקיא של מומחי וורדפרס העומדים לרשותך כדי לפתור את כל הבעיות שאתה עלול להיתקל בהן. שירות באיכות מעולה עם תג מחיר סביר.

גלגל תנופה

עמלות שותפים: תשלום של פי 3 מהחודש הראשון, כאשר התשלומים מתחילים ב- $ 45
מחירי מוצר: מתכנן החל מ- $ 15 לחודש
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 90 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית שותפים של HostGator

אם כי לא כוס התה של כולם, HostGator הוא ללא ספק אחד השחקנים הגדולים ביותר במשחק האירוח המשותף. המחירים הנמוכים שלהם הופכים אותם לאטרקטיביים במיוחד עבור מנהלי אתרים חדשים, ומבטיחים שתוכנית השותפים שלהם מתמרת באופן עקבי.

HostGator

עמלות שותפים: עמלה מתקדמת נע בין 50 $ ל 125 $ / הפניה
מחירי מוצר: מתכנן החל מ- $ 3.95 לחודש
סף תשלום: 100 דולר
משך העוגיות: 60 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית סניפים של SiteGround

SiteGround הוא ללא ספק שירות האירוח המשותף הטוב ביותר הזמין למשתמשי וורדפרס. המלץ על זה למבקרים שרוצים אירוח איכותי מבלי לשבור את הבנק. הם מציעים גם אירוח וורדפרס מנוהל.

כשמדובר ברווחים של עמלות סניפים מקידום שירותי אירוח, שוב ושוב, SiteGround יוצא מהשורה הראשונה עבורנו ומוכיח שהיא אחת מתוכניות השותפים הטובות ביותר עבור WordPress..

SiteGround

עמלות שותפים: עמלה מתקדמת נע בין 50 $ ל 125 $ / הפניה
מחירי מוצר: מתכנן החל מ- $ 3.95 לחודש
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 60 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים Bluehost

Bluehost הוא אחד מארבעת המארחים שאושרו באתר הרשמי של WordPress.org. ככאלה, אתה יודע שאפשר לסמוך על ידי משתמשים וגם שלוחות כלולות. למעשה, לשותפים שלה שולמו יותר מ -5 מיליון דולר בשנת 2015.

Bluehost

עמלות שותפים: 65 דולר
מחירי מוצר: מתכנן החל מ- $ 3.95 לחודש
סף תשלום: 100 דולר
משך העוגיות: 90 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של DreamHost

DreamHost הוא שירות האירוח הסופי הכלול ברשימה של ימינו, ואחרת מספקי האירוח המומלצים על WordPress.org. החברה הוקמה בשנת 1997 והיא אחת מחברות האירוח המוקדמות יותר, ששירתה למעלה ממיליון וחצי לקוחות באותה תקופה.

DreamHost

עמלות שותפים: מ- 30 $ עבור אירוח משותף חודשי ל- 97 $ לתוכניות שנתיות
מחירי מוצר: מתכנן החל מ- $ 7.95 לחודש
סף תשלום: 20 $
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של קינסטה

Kinsta היא ספקית אירוח וורדפרס מנוהלת בפרמיה המופעלת על ידי פלטפורמת Google Could. תוכניות האירוח שלהם זמינות למגוון רחב של משתמשים, החל מ- SMB ועד בעלי אתרים עם תנועה גבוהה.

תוכנית השותפים מעניקה בונוס הרשמה גבוה חד פעמי. הסכום של זה תלוי בתכנית בה נרשמת ההפניה: 50 $ עבור Starter, $ 100 עבור Pro, 150 $ לעסקים 1-4, 500 $ עבור תוכניות ברמת הארגון. נוסף על כך, ישנה עמלה חודשית חוזרת של 10%. בלוח המחוונים של השותפים המותאמים אישית המותאם אישית יכול להיות מעקב אחר צפיות בדף, מנויים ותשלומים.

קינסטה

עמלות שותפים: עמלת הרשמה חד פעמית + 10% חוזרים חודשיים
מחירי מוצר: החל מ- $ 30 / mo עד $ 900 / mo
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 60 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של InMotion Hosting

InMotion הוא ספק אירוח וורדפרס מנוהל בזול, שתוכנית השותפים שלו זכתה להערכה של למעלה מ- 25,000 לקוחות בשנת 2018.

התוכניות שלהם הגונות לכיסם של כולם: מבלוגים אישיים ועד אתרים עסקיים וחבילות ידידותיות למפתחים.

דבר נהדר ב- InMotion הוא שהיא מתקינה את WordPress אוטומטית למשתמש במהלך תהליך הקופה.

אירוח InMotion

עמלות שותפים: שיעורי עמלה מתקדמים נעים בין 50 $ למכירה ו -120 $ למכירה
מחירי מוצר: מתוכנן החל מ- 7.26 $ לחודש
סף תשלום: 100 דולר
משך העוגיות: 90 יום
לחץ לפרטים נוספים

רשתות למסירת תוכן (CDN)

תוכנית שותפים MaxCDN

עבור משתמשים המחפשים להאיץ אתר וורדפרס, CDN הוא סיכוי מושך. MaxCDN הוא אחד ה- CDN הידועים מכולם, מה שהופך אותו לממיר אמין. MaxCDN מאחסן את האתר שלך במספר שרתים, הנמצאים ברחבי העולם. המבקרים מתחברים לשרת הקרוב ביותר מבחינה גאוגרפית, מצמצמים את השהיה ומשפרים את זמני הטעינה.

MaxCDN

עמלות שותפים: קצת יותר משעתיים מתשלום החודש הראשון
מחירי מוצר: מתכנן החל מ- $ 9 לחודש
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 180 יום
לחץ לפרטים נוספים

אבטחה ותחזוקה

תוכנית השותפים של WP Curve

עקומת WP הוא הפיתרון האולטימטיבי לכל כאבי הראש של וורדפרס. תמורת תשלום חודשי נוח, הם יטפלו בכל מטלות האחזקה המשעממות של וורדפרס, ובנוסף צוות המפתחים המיומן שלהם יטפל במספר בלתי מוגבל של משימות קטנות מטעמכם – "משימה קטנה" נחשב לכל משימה שניתן לבצע תוך פחות מ 30 דקות. דוגמה טובה לתוכניות שותפים איכותיות לוורדפרס.

WPCurve

עמלות שותפים: 10 $ לחודש עד 12 חודשים / לקוח
מחירי מוצר: התוכניות מתחילות ב- $ 79 לחודש
סף תשלום: 100 דולר
משך העוגיות: שנה אחת
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית ניהול שותפים של ManageWP

ניהול אתרים מרובים זה קצת מטרד, לא? ManageWP מייעלת את התהליך על ידי מתן אפשרות לנהל את כל אתרי האינטרנט שלך המופעלים על ידי וורדפרס מלוח מחוונים שימושי אחד. התוכניות שלהם הן במחיר סביר, בנוסף לכך שהעמלות החוזרות על עצמן חייבות לפנות לסניפים. מבחר טוב בין תוכניות שותפים עבור משתמשי WordPress ומפתחים.

ManageWP

עמלות שותפים: מכירות לכל החיים של 30%
מחירי מוצר: תוכניות בודדות החל מ- $ 1.50 לחודש; תוכניות עסקיות החל מ- $ 9 לחודש
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: ללא הגבלה
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית סוצ’ורי

סוקורי הוא מנהל האבטחה של וורדפרס, המתמחה בפתרונות אנטי-וירוס, חומות אש ופתרונות להסרת תוכנות זדוניות. השירות שלהם זמין גם למנהלי אתרים של ג’ומלה, דרופל ומג’נטו.

סוקורי

עמלות שותפים: 25%
מחירי מוצר: התוכניות מתחילות ב -16.66 דולר לחודש
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של WP Buffs

חובבי WP היא חברת ביצועים, אבטחה ותחזוקה פופולרית המתמקדת במיוחד באתרי וורדפרס. חשוב עליהם כקצין הטכנולוגי הראשי החדש שלך ושותף טכני בוורדפרס.

הם מטפלים בעריכות ללא הגבלה, שיפורי ביצועים, תחזוקה יומית של בריאות ופתרון בעיות אבטחה סדיר. זה מאפשר לך לקבל החלטות נועזות כשמדובר באתר שלך בלי להסס בגלל מעצורים טכניים. עם גיבוי ענן יומי, פיקוח על שעות הפעילות 24 שעות ביממה, מיטוב מהיר של מהירות האתר וביצועיו ודוחות שבועיים, WP Buffs מציע חבילות All-in-One שקשה לנצח.

חובבי WP

עמלות שותפים: 300 דולר להפניה
מחירי מוצר: התוכניות מתחילות ב 40 $ לחודש
סף תשלום: 40 דולר
משך העוגיות: 60 יום
לחץ לפרטים נוספים

למדו משאבי וורדפרס

תוכנית השותפים של אודמי

אודמי הוא שוק מקוון הולך וגדל עבור קורסים (בין פתרונות אחרים). כל אחד יכול ליצור קורס עם קורסים המכסים כמעט הכל. עם זאת, יש דגש חזק על כישורי מחשוב, כאשר מעל 500 קורסים בלבד מוקדשים ללימוד וורדפרס. שים לב שהבלוג שלך ידרוש מעל 500 מבקרים ייחודיים בחודש כדי להיות זכאים לתוכנית השותפים של Udemy.

אודמי

עמלות שותפים: 40% מהמחיר הסופי
מחירי מוצר: קורסים בוורדפרס החל מ 20 $ (הנחה מראש)
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 7 ימים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים WP101

WP101 מלמד את מכלול הכישורים של וורדפרס, הארוז כקורסי וידיאו מרובי חלקים. סטודנטים יכולים גם לבקש עזרה ספציפית יותר בפורום WP101 בלבד לחברים.

WP101

עמלות שותפים: 19 $ / מכירה
מחירי מוצר: קורסים 24 דולר כל אחד
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 90 יום
לחץ לפרטים נוספים

שיווק בדוא”ל

תוכנית השותפים של OptinMonster

OptinMonster הוא אחד הכלים הטובים ביותר להמרת מבקרים למנויים ברשימת הדוא”ל (בדקנו זאת). זה בונה חלונות קופצים יפהפיים וטפסים להצטרפות, בנוסף זה היה אחד הכלים הראשונים שמציגים טכנולוגיית כוונת יציאה. החוויות שלנו בקידום OptinMonster בבלוגים שלנו מאשרות כי זה ממיר איתן ואחת התוכניות המובילות של וורדפרס..

OptinMonster

עמלות שותפים: 25%
מחירי מוצר: חברות מתחילות ב 49 $ לשנה
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 45 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים SendinBlue

SendinBlue הוא שירות משלוח הדוא”ל שלנו לפי בחירה. עברנו ל- SendinBlue לפני זמן מה לאחר שעלויות MailChimp שלנו גדלו מעט גבוהות מדי (קרא את הכל כאן). תכונה חכמה, SendinBlue מציעה את כל מה שאתה צריך, ותוכנית השותפים אינה תלויה, עם עמלות טובות מאוד, בשווי השוק.

sendinblue

עמלות שותפים: עמלות של 30%
מחירי מוצר: מתכנן החל מ- 7.37 $ לחודש
סף תשלום: 100 יורו
משך העוגיות: 90 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית סניפים של Aweber

אוובר הוא, יחד עם MailChimp, שירות השיווק הדוא”ל הפופולרי ביותר בעולם. לרוע המזל, לתגמולים המסונפים של MailChimp אין שווי מזומן, והם ניתנים למימוש רק כנגד עלויות MailChimp. לכן, אם ברצונך להרוויח כסף על ידי המלצה על שירות שיווק בדוא”ל, Aweber היא אחת האפשרויות המובילות מבין תוכניות שותפים עבור משתמשי וורדפרס..

אוובר

עמלות שותפים: עמלות חוזרות של 30%
מחירי מוצר: מתכנן החל מ -19 $ לחודש
סף תשלום: 30 דולר
משך העוגיות: 365 יום
לחץ לפרטים נוספים

תמונות אתר

תוכנית השותפים של ShutterStock

תמונות יכולות ליצור או לשבור אתר. Shutterstock מציע אוסף של 80 מיליון תמונות מדהימות, ללא תמלוגים, צילומי מלאי, קטעי וידאו וקטורים. הם מוכרים גם ארבע תמונות מדהימות בכל שנייה.

תריס סטוק

עמלות שותפים: 20%
מחירי מוצר: חמש חבילות תמונה 49 $; התוכניות מתחילות ב -169 דולר לחודש
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים Depositphotos

אם אתה רוצה אלטרנטיבה ל Shutterstock, Depositphotos הוא ללא ספק אתר התמונות היחיד שמתחרה בו. זה גם מתגאה בתמונות מדהימות, סרטונים ווקטורים מדהימים. הקולקציה שלו קטנה מזו של Shutter Stock ("רק" 30 מיליון חזקים), אך במחיר תחרותי יותר.

Depositphotos

עמלות שותפים: 30% לרכישות לראשונה; 15% לרכישה חוזרת
מחירי מוצר: חמש חבילות תמונה 39 דולר; התוכניות מתחילות ב 59 $ לחודש
סף תשלום: 50 $
משך העוגיות: 30 ימים
לחץ לפרטים נוספים

שונות

תכנית שותפים לזמן דוקטור

כלי פופולרי בקרב פרילנסרים וורדפרס וצוותים מרוחקים, דוקטור הזמן מעולה במעקב אחר הפרויקטים שלך וזמן העבודה שלך. הכלי יעיל מאוד מכיוון שהוא יוצר אוטומטית דוחות יומיים / שבועיים ומטפל בתשלומים של אחד בהתבסס על שעות העבודה.

תוכנית השותפים שלהם כוללת שיעורי שכבה שנייה, המציעים עמלה חוזרת של 2% לסניפים הכלולים של הלקוחות שלך (לקוחות שמופנים על ידי גורם סניף שאתה מפנה אליו ל- Time Doctor).

דוקטור הזמן

עמלות שותפים: עד 30% עמלות חוזרות
מחירי מוצר: 9.99 $ למשתמש לחודש
סף תשלום: 100 דולר
משך העוגיות: 6 חודשים
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של Long Tail Pro

מחפש את מילות המפתח הטובות ביותר בנישה שלך? רוצה למצוא חולשות באסטרטגיות SEO של המתחרים שלך, כך שתוכל למחוץ אותן ב- SERP? ואז לא להסתכל רחוק יותר לונג זנב פרו – ככל הנראה הכלי הטוב ביותר למחקר מילות מפתח.

לונג-זנב-פרו

עמלות שותפים: עמלות חוזרות של 30%
מחירי מוצר: מתכנן החל מ- $ 25 לחודש
סף תשלום: ללא תשלום מינימלי
משך העוגיות: 60 יום
לחץ לפרטים נוספים

תוכנית השותפים של אמזון

נסיים עם תוכנית השותפים הפופולרית ביותר בעולם. אני מדבר, כמובן, על אמזון. אוקיי, אז זה אולי לא מיועד במיוחד למשתמשים בוורדפרס, אבל יש מוצרים בכל נישה, ושם אמזון המכובד מבטיח שיעורי המרה גבוהים. ואם תרצו לקדם מוצרים רלוונטיים בוורדפרס, אמזון מניות מחשבים ניידים, ציוד למשרד ביתי ומשאבי למידה של וורדפרס כמו ספרים.

אמזון

עמלות שותפים: שיעורי עמלה פרוגרסיביים בין 4% ל 8.5%
מחירי מוצר: כל דבר וכל דבר
סף תשלום: 10 דולר
משך העוגיות: 24 שעות, או, אם המוצר ממוקם בעגלת הקניות, 90 יום
לחץ לפרטים נוספים

בונוס: תוספי וורדפרס שיעזרו בניהול מבצעי השותפים שלך

הנה שימושי עצה תפנית וורדפרס כדי לעזור לך לנהל את תוכניות השותפים שלך ב- WordPress: השתמש בתוסף כמו “צמא שלוחות” כדי לתקן את קישורי השותפים שלך כך שהם יופיעו כ- yoursite.com/go/product/ או yoursite.com/recommends/product/.

לא רק שאלו נראים יותר מקצועיים ומפסיקים את מילוי הפוסטים שלך בכתובות אתרים מסונפות מכוערות, אלא שניתן לשנות גם את אלה בהמשך..

נקודה אחרונה זו חשובה מכיוון שהיא מעניקה לכם גמישות קלה: אם אינכם רוצים עוד להשתמש בכתובת האתר המסונפת, התוכנית מופסקת או שהתוכנית מחליפה ספקים ובכך משנה את כתובות האתרים שלה, יהיה לכם רק קישור אחד לעדכון..


מנהל קישור שותפים ThirstyAffiliates

מחבר / ים: צמאים


90% דירוגים


30,000 + התקנות


WP 4.5 + דורש

עוד מידע

צמאים

גרסה נוכחית: 3.9.3

עודכן לאחרונה: 30 במאי 2020


90% דירוגים


30,000 + התקנות


WP 4.5 + דורש

דף התוסף של WordPress.org


מנהל קישור שותפים ThirstyAffiliates

מחשבות אחרונות

וזה מסכם את המבט המעמיק שלנו על עולם השיווק השותפים במערכת האקולוגית של וורדפרס.

כעת אתה מצויד היטב לבחור מבין תוכניות השותפים המוכחות ביותר של וורדפרס, ליצור את התוכן שתהדהד עם הקהל שלך ומנועי החיפוש ולהתחיל להרוויח עמלות.!

שיווק שותפים יכול להיות מחולל הכנסות פסיביות מועיל להפליא לעסק שלך לצד התוכן הרגיל שלך. ביצוע המחקר שלך יכול באמת (ממש תרתי משמע!) להשתלם כשאתה מקדם ומדבר בסמכות על מוצרי WordPress שאתה משתמש בהם באופן קבוע.

אנחנו יודעים שזה כנראה הרבה מה לקחת, אבל אנחנו כאן כדי לעזור.

אם היינו צריכים להפנות אותך לכיוון של שלוש תוכניות סניפים מובילות עבור וורדפרס, אנו ממליצים:

ערכות נושא אלגנטיות

ללא ספק תוכנית השותפים המרה ביותר שלנו, ערכות נושא אלגנטיות היא התוכנית הטובה ביותר לנושאי וורדפרס מובחרים. מגיע גם עם ממתיק נחמד: הנתונים שלנו מראים כי למעלה ממחצית מהפניות שלנו ממשיכות לחדש את חברותם, וערכות נושא אלגנטיות משלמות את אותו שיעור על חידושים.

ThemeIsle

זו אולי נראית מעט מוטה, אבל המלצה זו מבוססת על נתונים קשים וקשים שאספנו. הוכח שזוהי תוכנית השותפים הטובה ביותר לנושאי freemium.

SiteGround

ספקי אירוח נוטים לשלם בנדיבות, ו- SiteGround מרוויח לנו בעקביות את המחאות השותפים הגדולים שלנו מעולם האירוח. Bluehost הוא שחקן חזק נוסף.

כמובן שההתנסויות שלך עשויות להיות שונות משלנו, לכן בדוק מגוון אפשרויות כדי לראות מה עובד הכי טוב באתר שלך. רק וודא שבדקת את המוצר בהרחבה לפני שאתה תומך בו!

הרשימה של היום היא בשום אופן לא ממצה. אם תרצה להמליץ ​​על תוכנית שותפים, תוכל לעשות זאת בתגובות שלהלן. נשמח לשמוע את מחשבותיך על כל אחת מתוכניות השותפים עבור וורדפרס המוצגות היום!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

טקסט מקורי מאת שון קוורטון, אלכס דנינג וקרול ק.
מתווה ומצגת מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map