כיצד למצוא עבודות כתיבה פרילנסרית: 25 שיטות בהן תוכלו להשתמש באופן מיידי

כיצד למצוא עבודות כתיבה פרילנסרית: 25 שיטות בהן תוכלו להשתמש באופן מיידי

כיצד למצוא עבודות כתיבה פרילנסרית: 25 שיטות בהן תוכלו להשתמש באופן מיידי
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

אמנם ישנם גורמים רבים המבדילים סופרים פרילנסרים בעלי הכנסה גבוהה לבין כותבים נאבקים, אולם בסופרים פרילנסרים בעלי הכנסה גבוהה מצליחים בסופו של דבר לא יותר מכיוון שהם מוכשרים יותר או מיומנים יותר מאלה שנאבקים. במקום זאת, הם מצליחים יותר בגלל הם יודעים להשיג עבודות כתיבה פרילנסרים שמשלמים ממש טוב.


וזה לא קשור כמעט עד כמה סופר עצמאי דורש; אתה יכול לגבות הרבה ולהרוויח הרבה, ואתה יכול לחייב מעט ועדיין להיאבק כדי להשיג משרות.

מצא עבודות כתיבה פרילנסרית

תוכן עניינים:

�� כמה אתה יכול להרוויח בעבודות כתיבת פרילנסרים?
�� סוגי עבודות כתיבה פרילנסרית שאתה יכול לבצע
�� 25 שיטות שעובדות ומנחות עבודות כתיבה פרילנסרית
�� סיכום

חיפוש מהיר אחר "סופרים משפטיים" בפלטפורמות כמו Upwork מעלה פרופילים של כמה סופרים פרילנסרים, כולל אלה:

תוצאת חיפוש סופרת משפטית מעובדת כשמחפשים משרות לכתיבת פרילנסרים

כפי שאתה יכול לראות, הכותב הראשון גובה עד 200 $ לשעה וחייב מעל 400,000 $ בעבודה פרילנסרית. הסופר השני, לעומת זאת, גובה 30 $ לשעה דלים וחייב 2,000 דולר בלבד.

כמובן שלמרות שיש כמובן כמה גורמים, הנקודה שאני מנסה להרוויח היא שפרנסה טובה ככותבת פרילנסרית היא יותר מסתם כמה אתה גובה. התחרות על המחיר לא בהכרח תעניק לך יתרון כי יש די והותר כסף להסתובב – מחקרים מראים שתעשיית שיווק התוכן שווה יותר מ -300 מיליארד דולר.

במילים אחרות, יש הרבה כסף להסתובב; אתה רק צריך לדעת היכן למצוא את המשרות הטובות יותר לשלם.

Contents

�� כמה אתה יכול להרוויח בעבודות כתיבת פרילנסרים?

להלן התעריפים האופייניים לעבודות כתיבת פרילנסרים לפי איגוד פרילנסרים עריכה (EFA), המקור הסמכותי ביותר בשיעורי פרילנסינג:

שיעורים על עבודות כתיבה פרילנסרית

על פי ה- EFA, אתה יכול צפו להרוויח בין 40 ל 100 $ לשעה או בין 20 סנט ל -2 $ למילה עבור עבודות כתיבה פרילנסרית, בהתאם לאופי הכתיבה. כמובן שחלק מהכותבים הפרילנסרים מרוויחים הרבה יותר, וחלקם מרוויחים הרבה פחות, אך לעתים קרובות זה נקבע על ידי מספר גורמים מרכזיים כמו:

רמת הניסיון שלך
סופרי פרילנס מנוסים תמיד ירוויחו הרבה יותר מאשר סופרים פרילנסרים מתחילים או כניסה – לעתים קרובות בהפרש משמעותי מאוד. על פי כתיבת התפרנס סקר בקרב 1,400+ סופרים פרילנסרים, הרווחים מכתיבה פרילנסרית מתואמים חזק עם רמת הניסיון – כאשר סופרים פרילנס מנוסים (שנתיים ומעלה) מרוויחים בקלות כפול או יותר ממה שכותבי פרילנס ברמת כניסה (פחות משנה) מרוויחים עבור אותן עבודות. העובדה הזו אושר על ידי מחקרים דומים על שכר פרילנסרים מ- ClearVoice.
סוג התוכן חשוב
תשלמו יותר עבור סוגים מתקדמים של תוכן כמו כתבי-לבן, קופירייטינג, כתיבה טכנית וכתיבת ghost מאשר עבור תכנים פשוטים בהרבה כמו מאמרי SEO או פוסטים בבלוג. ככל שקשה לסופרים אחרים לעשות את סוג הכתיבה שאתה עושה כך אתה צפוי להרוויח יותר.
התמחות והסמכה
רוב עבודות הכתיבה הפרילנסרית אינן דורשות שתהיה לך צורה כלשהי של הכשרה ואינן מתמחות מדי. מעטים שכן – כמו אלה בענף החוקי או בענף הבריאות – משלמים לעיתים קרובות משמעותית יותר. אם יש לך כישורים או רמת ניסיון שיכולים לעזור בעבודות כתיבה מיוחדות אלה, יהיה זה רעיון טוב לנצל זאת.

בדרך כלל אני גובה $ 0.30 עד $ 0.40 למילה (או בערך $ 300 עד $ 400 לכל אלף מילים), או יותר, תלוי באופי הפרויקט. נהגתי להיאבק בגובה 50 דולר למאמר, עד סופר עצמאי ותיק קרול טייס פעם אמרתי לי, נקודה ריקה, במהלך אחד מהדיונים שכתבתי כי אני מחייב את המשכנתא וביקש ממני להגדיל את שיעורי. מיד הכפלתי את התעריף עבור לקוחות חדשים והם שילמו. עשיתי זאת שוב עבור הבאים וגם שילמו.

זה גרם לי להבין עובדת מפתח: אתה שווה לעתים קרובות ככל שאתה מוכן לחייב. בהרבה מקרים, סביר להניח שאתה חורג ממשקל וצריך פשוט להמשיך ולהעלות את שיעוריך!

�� סוגי עבודות כתיבה פרילנסרית שאתה יכול לבצע

אני אשתף את הטכניקות האהובות עליי למציאת עבודות כתיבה ברגע, אך ראשית ברצוני לתת לך סקירה מהירה של 20+ סוגים של עבודות כתיבה פרילנסרית שאתה יכול לעשות:

 • כתיבת רוח רפאים
 • פוסטים של בלוג
 • הודעות לעיתונות
 • כתיבה טכנית
 • ניירות לבנים
 • תוכן SEO
 • מאמרים במגזינים
 • עותק פרסום
 • בכתיבת בקשות למענקים
 • כתיבת תוכנית עסקית
 • כתיבה ללא מטרות רווח
 • כתיבת מאמר
 • ספרים אלקטרוניים
 • ידיעונים
 • כתיבת ספרים (לרוב כתיבת רוחות רפאים או שנכתבת בשותפות)
 • כתיבה משפטית (חוזים, תקצירים משפטיים וכו ‘)
 • קורות חיים
 • כתיבת נאומים
 • כתיבת תסריט
 • חקר מקרה
 • עותק של מדיה חברתית
 • תיאורי מוצר
 • כתיבה משפטית
 • עריכה

סוגי עבודות כתיבה פרילנסרית

✍️ כיצד להשיג למעשה עבודות כתיבה פרילנסרית: 25 שיטות שעובדות

בעוד שהאמור לעיל הוא רשימה לא ממצה של סוגים שונים של עבודות כתיבה פרילנסרית שאתה יכול לעשות, השאלה האמיתית היא איך אתה משיג עבודות אלו בפועל?

כמובן, אנשים רבים ממהרים למהר ללוחות עבודה מקוונים ולפלטפורמות עבודה מקוונות. למרות שלעתים קרובות מדובר בתחנה ראשונה טובה למתחילים, אך הסתמכות על פלטפורמות עבודה מקוונות אינן תמיד רעיון טוב.

על פי סקר השכר של פרילנסרים שכתבתי מ- Make a Living Writing אליו התייחסתי קודם לכן, כמעט אף אחד מהכותבים הפרילנסרים המרוויחים ביותר שנסקרו לא משתמש בלוחות משרות ופלטפורמות מקוונות כמו Upwork וטחנות תוכן. במקום זאת:

55% משתמשים מפה לאוזן וברשת הפניות חזקה

24% שולחים מכתבי גובה

11% מקבלים לידים נכנסים, באמצעות פרופילים מקוונים באתרי סופרים, לינקדאין וכו ‘.

אז מהן הדרכים היעילות ביותר להשיג עבודות כתיבה פרילנסרית? להלן 25 שיטות (מחולקות לשלוש קטגוריות שונות):

 • שוקי תוכן
 • שיטות שיווק נכנסות ויוצאות
 • עצמאי לכתיבת משרות ורישומי משרות מקוונים לכתיבה

Tip טיפ מקצוען: נצלו את שוקי התוכן

אם יש לך את רמת הניסיון הדרושה וקצת הוכחה חברתית, שוקי תוכן יכולים להיות אחד המקורות הטובים ביותר לכתיבת הזדמנויות עבודה עבורך. בעיקרון, שוקי תוכן הם פלטפורמות המאפשרות חיבור בין סופרים פרילנסרים לבין מותגים העוסקים בשיווק תוכן.

שוקי תוכן רבים מקלים על סופרים פרילנסרים להרוויח שיעור הגון וחלקם אף מאפשרים לסופרים להרוויח ממש טוב. זה נעשה על ידי פרסום פומבי של שיעורים אלה בפלטפורמות שלהם והצגת בקפידה של לקוחות המשתמשים בפלטפורמה שלהם כדי להבטיח ציות לתעריפים אלה.

לדוגמה, CloudPeeps מפרסם באופן פומבי 100 עד 250 דולר לפי התעריף של פוסטים בבלוגים בדף התעריפים שלהם ושיעור שעתי של עד 80 $ לשעה עבור סופרים. סקריפט מפרסם בפומבי מינימום של 10 סנט למילה בממוצע, ואלה רק שניים מתוך שבעה מקומות שוק התוכן המפורטים להלן.

1. CloudPeeps

CloudPeeps הוא שוק מקוון המיועד לעסקים שרוצים למנף את העוצמה של שיווק תוכן. בשונה מרוב מקומות השוק האחרים המפורטים להלן, הם לא מתמקדים רק בתוכן שכן הם מאפשרים גם פעילויות אחרות הקשורות לשיווק (כגון ניהול מדיה חברתית, עיצוב אתרים ויחסי ציבור), אך הן בולטות במאמץ שלהן להבטיח עצמאי. סופרים מקבלים שכר הוגן עבור עבודתם.

כותבי פרילנס יכולים לצפות להרוויח בין 100 ל -250 דולר לפוסט ב- CloudPeeps, בין 30 ל 80 דולר לשעה, ובין 500 ל 1,500 דולר לחודש כאשר הם משתמשים בפלטפורמה. מלבד העובדה שהם מגבילים את הרישום לכ- 23 מדינות, הגדרת חשבון ב- CloudPeeps ושימוש בפלטפורמה שלהם זה תהליך קל יחסית.

שיעורי קצה הענן

2. תסריט

Scripted הוא שוק תוכן איכותי נוסף שעליך לשקול להירשם אליו כדי לקבל הופעות פרילנסריות. סקריפט מיועד במיוחד עבור סופרים וקופירייטרים פרילנסרים, והם מחפשים סופרים פרילנסרים שיכולים ליצור פוסטים בבלוג, העתקה של אתרים, עלוני דוא”ל ופוסטים במדיה חברתית עבור מותגים המעוניינים להשתמש בשיווק תוכן..

אני גם אוהב במיוחד את סקריפט כיוון שאינן מעורפלות באשר לסופרים פרילנסרים המשתמשים בפלטפורמה שלהם. הם מבהירים שכותבי הפרילנסרים שלהם מרוויחים בממוצע עשרה סנט ומעלה למילה.

כתב 10 סנט למילה

3. בהתמדה

באופן קבוע הוא שוק תוכן מקוון נוסף עליו יכולים סופרים פרילנסרים לסמוך על מנת לקבל עבודות והזדמנויות כתיבה.

הם מחברים סופרים עם מותגים הזקוקים לעזרה עם התוכן שלהם, והמשרות הזמינות בפלטפורמה כוללות פוסטים בבלוגים, מאמרים מדווחים, ניירות לבן, והרבה יותר תלוי בצורכי הלקוח..

מבוסס על מידע רשמי זמין מ- Contently, המחירים מתחילים ב- $ 255 למאמרים (300 – 500 מילים) ויכולים להגיע ל -2 $ למילה עבור ניירות לבנים, תלוי באיזה אנכית אתה כותב. שוב, כפי שכבר אמרתי (על התמקצעות ב- הגדילו את פוטנציאל הרווחים), נישות ייעודיות כמו פיננסים, טכנולוגיה ארגונית וחוק משלמות הכי הרבה בפלטפורמה זו.

באופן קבוע שיעורי הכותבים עבור עבודות כתיבה פרילנסרית

4. PubLoft

כמו CloudPeeps, סקריפטים ועובדים, PubLoft עוזר לחבר סופרים פרילנסרים למותגים ועסקים הזקוקים לעזרה בתוכן.

ל- PubLoft יש תהליך בדיקה כדי להבטיח שרק סופרים מוסמכים יגיעו להירשם לפלטפורמה שלהם, אך הם מבטיחים שתתחיל לקבל עבודה מייד אם תתקבל. כמו שאר הפלטפורמות הרשומות קודם לכן, הן משלמות די טוב – עם שלהן נתונים רשמיים מראה שהם משלמים בין 75 ל -250 דולר לפוסט, תלוי באופי ובאיכות הפוסט.

שיעורי סופר פאבלופט

5. קול ברור

ClearVoice (בבעלות Fiverr) הוא שוק תוכן אחר המחבר בין סופרים פרילנסרים למותגים הזקוקים לתוכן, ומציג בפניכם אפשרות להשיג עבודות כתיבה..

אמנם לא הצלחתי למצוא מידע רשמי על שיעורים עבור סופרי ClearVoice, מידע של צד שלישי מראה שהם בדרך כלל משלמים בין 250 ל -400 דולר ומעלה עבור מאמרים.

6. בשקט

בשקט גם מחבר בין סופרים פרילנסרים למותגים וסוכנויות הזקוקים לתוכן איכותי, ומתגאה בכך שיש להם מותגים הכוללים Adobe, Dell, Slack ו- Unbounce כלקוחות..

אתה יכול להירשם באמצעות פלטפורמה זו כדי להגדיל את הסיכוי שלך לקבל עבודות כתיבה בתשלום.

בשקט

ז. העתק

לבסוף, ברשימת שוקי התוכן המקוון כדאי לשקול להצטרף כדי להגדיל את הסיכוי שלך לקבל משרות פרילנסיות ככותב הוא Copify. תלוי באיזה חלק מהעולם אתה נמצא, תנותב לאתר הרלוונטי ותינתן לך הזדמנות להצטרף לפלטפורמה שלהם..

אמנם אין מקור רשמי למידע על שיעורים לסופרים פרילנסרים, אך מחקרים של צד שלישי מראים כי קופיפיי משלמת הרבה פחות מרוב הפלטפורמות ברשימה זו. עם זאת, אתה יכול לצפות להרוויח עד $ 50 למאמר בפלטפורמה זו.

Tip טיפ מקצוען: מינוף שיטות שיווק נכנסות ויוצאות

אתה יכול גם למנף שילוב של שיטות שיווק נכנסות ויוצאות כגון:

8. הקים אתר סופר

אחד הדברים הבסיסיים ביותר שאתה יכול וצריך לעשות כדי למקם את עצמך להתחיל לקבל עבודות כתיבה פרילנסרית הוא להקים אתר סופר.

�� להלן מדריך CodeinWP כיצד לבנות אתר בעצמך גם אם אתה מתחיל.

אתר סופר יכול לשמש גם דרך ישירה וגם עקיפה לגרום ללקוחות פוטנציאליים להעסיק אותך. אם נעשה נכון, אתר אינטרנט משמש כחנות / מיקום מקוון שלך בו לקוחות פוטנציאליים יכולים למצוא אותך בקלות, מראה שאתה סופר עצמאי שיודע מה הוא / היא עושה, עוזר לך להדגיש את השירותים שלך וההוכחה החברתית הרלוונטית ומאפשר לך לתת ללקוחות פוטנציאליים אפשרות ליצור איתך קשר.

ישנן מספר דרכים בהן אתר הכותבים שלך יכול לעזור לך למשוך עבודה פרילנסרית:

 • דרך אנשים שמגלים זאת דרך מנועי החיפוש ומפנים אליך.
 • דרך אנשים שמגלים את זה דרך הפניות ומגיעים אליך.
 • על ידי קישור אליו בפוסטים אורחים ומאמצי ההישג שלך.
 • על ידי שימוש במודעות כדי להעביר אליו תנועה.

עם זאת ישנם כמה דפי מפתח שעל האתר שלך לכלול:

�� דף אודות המספק מידע אישי ומקצועי נחוץ אודותיך בצורה ברורה ותיאורית; היא אמורה להכיל תמונה אישית, פרטי הרקע שלך, הניסיון והכישורים שלך, וכיצד אתה מתכנן לעזור ללקוחות שלך.

�� דף שירותים המפרט ומתאר היטב את השירותים שלך וכיצד הם יכולים לעזור ללקוחות פוטנציאליים.

✍️ דף תיק עבודות המפרט דוגמאות רלוונטיות לעבודה שביצעת בעבר בכדי לתת ללקוחות פוטנציאליים מושג מה אתה יכול לעשות עבורם.

☎️ דף ליצירת קשר מה שמקל עליך ליצור איתך קשר.

לאחר שכל האמור לעיל יהיה במקום, תרצה גם להבטיח הדגשת המלצות חשובות והוכחות חברתיות בדפי המפתח באתר שלך; זה כולל בדף הבית שלך, בדף אודותיך ובדף השירותים שלך.

9. לקוחות פוטנציאליים במגרש קר

התנדנדות קרה היא השיטה המועדפת עלי בכל הזמנים לקבל עבודות כתיבה פרילנסרית. אני מאוהב במיוחד במגרש קר מהסיבות הבאות:

 • כל אחד יכול לעשות את זה. אתה יכול לשלוח טפסלים קרים ולקבל את השירותים שלך בפני לקוחות פוטנציאליים ללא קשר לחווית הכתיבה הפרילנסרית שלך או עד כמה האתר שלך מורשה..
 • אתה מקבל תוצאות ממש מהר. אמנם כמה שיטות להשיג לקוחות (כמו בלוגים) עשויות לארוך חודשים, אולם התקררות קר יכולה להניב תוצאות בצורה מהירה ביותר. לאמיתו של דבר, במהלך קמפיין של התקררות קר, סגרתי פעם אחת עסק של כתיבת פרילנסרים בשווי 625 דולר תוך שעתיים בלבד.
 • ניתן להרחבה; במהלך מסע הפרסום האחרון שלי לקווי קר, סגרתי עסקאות בשווי חמש דמויות במינימום מאמץ. אם הייתי רוצה, ואם הייתה לי היכולת לבצע את העבודה, הייתי יכול לסגור עסקאות בשווי של שש דמויות בחודשים. כדי להשיג אותה תוצאה באמצעות בלוגים, השקעה במודעות או אמצעים אחרים ידרוש הרבה יותר מאמץ ומשאבים.

עם היתרונות שצוינו לעיל, כיצד לאחר מכן תצליחו לבצע פעולות קרה בצורה יעילה. ישנם כמה דברים עיקריים שיש למקם:

הגדר את אתר האינטרנט שלך ואת הנוכחות המקוונת שלך
כשאתה שולח pitches קר ללקוחות פוטנציאליים, עליך להבין שאתה זר כמעט כל האנשים שיש לך קר. לא הייתה לך שום אינטראקציה איתם בעבר והם כנראה לא שמעו עליך. אז נחשו מה הם עושים קודם כשהם רואים את הדוא”ל שלכם? אם זה לא מספיק נדוש כדי להתעלם ממנה, הם בודקים אותך על ידי חיפוש אחר שמך בגוגל. אם הם ימצאו אתר ונוכחות מקוונת מבוססת, תהיה לך יתרון.
ודא שהמגרשים הקרים שלך נשלחים מכתובת הדוא”ל המקצועית שלך
בעוד שסופרים פרילנסרים רבים המחפשים הזדמנויות עבודה שולחים טפסים קרים באמצעות כתובות דוא”ל בחינם כמו ג’ימייל ו- Yahoo Mail, זה דבר שאני מאוד תומך בו מסיבה מרכזית: דואר זבל מתעלל בהרבה הודעות אימייל בחינם, וכתוצאה מכך רוב האנשים מתעלמים מהם או אפילו יש פילטרים נגדם. לעומת זאת כתובת דוא”ל מקצועית המשויכת לאתר שלך (למשל. שם [AT] yourwebsite.com) בולטת ומבטיחה שסביר להניח שתיקח אותך ברצינות.
שמור על המדרגה הקרה ופשוטה לעניין
זכור, אתה זר בתיבת הדואר הנכנס של אדם זה כך שלא יהיה לו זמן לקרוא ממך מכתב. נניח שבזבזתם את ההזדמנות שיש לכם אם לקוח צריך להשקיע יותר מדקה כדי לקרוא את הדוא”ל הקר שלכם. כל טוב יותר אם אתה יכול לשמור את זה מתחת ל 30 שניות.
עשה את שיעורי הבית שלך
קח כמה דקות לעשות את עבודתך. דע את שמו של האדם שיש לך קר להתקרר ואת שמו של האדם בארגון שאתה מציב, ואז וודא שאתה פונה לאדם בשמו.
ציין מה אתה יכול לעשות בהודעת הדוא”ל
ציין איזה שירות אתה מציע ואיך הוא יכול לעזור לאדם שקורא את הדוא”ל. אל תבקש ממקבל ההודעה שלך ללחוץ על קישור כדי לקרוא מידע נוסף על השירותים שלך. זו טעות. רוב האנשים לא ילחצו על קישור בדוא”ל של זר.
הדגש הוכחה חברתית שיש לך בדוא”ל שלך
אם יש משהו משמעותי שעשית בכתיבה שלך, הקפד להדגיש את זה בדוא”ל שלך. זה כולל הקמת בלוג פופולרי, הופיע בפרסומים פופולריים, זכייה בפרס, פרסום ספר או עזרה ללקוחות להשיג תוצאות מפתח מסוימות בכתיבתך..
היה מוכן למעקב
לעיתים קרובות תצטרך לעקוב אחר מספר פעמים לפני שתקבל תגובה לחלק מהמגרשים הקרים שלך. חשוב ללמוד גם כיצד ליצור דוא”ל למעקב טוב.

כדי לתת לך מושג כיצד נראה מראה של קרש טוב, להלן צילום המסך של המגרש הקר המדויק שנהגתי לסגור עסקת כתיבה בשווי של 625 דולר בשעתיים (מה שבסופו של דבר הוביל לחמש דמויות מאותו לקוח לאורך זמן):

מדגם המגרש הקר של ג'רוד

10. בצע אופטימיזציה לפרופיל הלינקדאין שלך

לינקדאין היא ללא ספק הרשת החברתית הגדולה ביותר למקצוענים, ואם משתמשים בדרך הנכונה היא יכולה לשמש פלטפורמה נהדרת לקידום שירותי הכתיבה הפרילנסרית שלכם..

היו לי לקוחות פוטנציאליים רבים (כמו זה שלמטה) לפנות אלי עם הזדמנויות כתיבה פרילנסרית בלינקדאין:

עבודות כתיבה פרילנסרית בלינקדאין

ישנן מספר דרכים להשתמש בלינקדאין כדי לקבל עבודות כתיבה פרילנסרית. להלן מספר טיפים שיעזרו לך למקסם את הפלטפורמה:

 • השתמשו ביריית ראש ברורה ומקצועית.
 • וודא שפרופיל הלינקדאין שלך מדגיש בבירור את החוויה והארגונים שעבדתם.
 • ודא שמונחים ומילות מפתח רלוונטיות נמצאים בפרופיל שלך כדי להבטיח שהפרופיל שלך יופיע כאשר אנשים מחפשים מונחים אלה. דוגמאות: "b2b סופר עצמאי," "סופר עצמאי בסיאטל," וכו.
 • ודא שפרופיל הלינקדאין שלך מדגיש את הפורטפוליו שלך ופיסות תוכן חזקות שסייעת ליצור.

צילום המסך הבא, של סופר עצמאי פרופיל הלינקדאין של אלנה קיין, היא דוגמא טובה לפרופיל לינקדאין המותאם היטב. מלבד השימוש בכותרת ראש ברורה ומקצועית, זה תיאור ברור ומשתמש במילות מפתח רלוונטיות המקלות על לקוחות פוטנציאליים לגלות את קין בעת ​​השימוש בתכונת החיפוש של לינקדאין..

אלנה קין

11. הקש על הפופולריות הגוברת של קווורה בקרב מקבלי ההחלטות

בעוד שרבים מכירים את קווורה כאתר מוביל לשאלות ותשובות בו תוכלו לקבל תובנות על כמעט כל נושא, אך מעטים מבינים שקווורה יכולה לשמש גם מקור טוב לעבודות כתיבה פרילנסרית..

עם יותר מ -300 מיליון משתמשים חודשיים, 54 אחוז מהם מדווחים על הכנסה שנתית של משק בית של יותר מ 100,000 $, ו 37 אחוז מהם עשויים להיות בתפקידי ניהול, קיימות שפע של כתיבת אפשרויות לכתיבה בקווורה – אם אתה יודע להשתמש בה.

להלן תגובה לשרשור מסוים של קווורה שנעשה על ידי סופר עצמאי המחפש מקומות עבודה:

משרות כתיבה פרילנסית של קווורה

ישנם כמה צעדים עיקריים להשגת עבודות כתיבה פרילנסרית על Quora:

 • ודא שפרופיל ה- Quora שלך מוגדר כראוי. אותו כלל חל תמיד: השתמש בתמונת ראש מקצועית ובתיאור פרופיל ברור עם מילות מפתח רלוונטיות וזה מדגיש את המומחיות שלך.
 • ודא שאתה פעיל מאוד בקווורה, במיוחד בקטעים הקשורים לגומחה שלך ולשירותים שאתה מציע; לדוגמה, עליך להיות פעיל במקום בו נדונים תוכן וכתיבה הקשורים לתעשייה שלך.
 • עליכם לתרום באופן קבוע מאמרים רלוונטיים ומעמיקים לשאלות הרלוונטיות לתעשייה שלכם, ואם אפשר, להדגיש את העובדה שאתם סופר עצמאי להשכרה (במישרין או בעקיפין).

12. השתמש ב- SEO כדי לבנות זרם לקוחות ארוך טווח

קידום אתרים הוא דבר שאני מאמין מאוד שכל סופר עצמאי צריך לדעת ולנצל אותו; מלבד העובדה שהרבה לקוחות פוטנציאליים מצפים מכם שיהיה לכם לפחות ידע בסיסי בנושא קידום אתרים, זה יכול גם לעזור לכם לדרג את האתר שלכם לפי מילות מפתח רלוונטיות שלקוחות פוטנציאליים מחפשים..

קידום אתרים יכול לעזור לך לקבל הזדמנויות לכתיבת פרילנסרים באופן ישיר ועקיף. כך תוכלו להשתמש בגישה הישירה והעקיפה של SEO בכדי לקבל עבודות כתיבה:

בגישה העקיפה:

פרסמתי פעם מדריך אולטימטיבי לבלוג אורחים, בנה אליו כמה קישורים נכנסים איכותיים וצפה בו מטפס לאט במנועי החיפוש עד שהוא היה בעמוד הראשון למספר מונחים הקשורים לבלוגים. במהלך התקופה הזו המשכתי לקבל המון פניות מאנשים שרצו שאעשה עבורם בלוגים אורחים ועבודות כתיבת פרילנסרים אחרים עבורם..

זה רק פיסת תוכן אחת שהכניסה עבורי עבודה רבה של כתיבת פרילנסרים; יש לי גם אחרים.

פיסות תוכן אלה מסתמכות על גישת ה- SEO העקיפה להשגת לקוחות; שם אתה יוצר פיסת תוכן מוצקה המקדמת את שירותי כתיבת הפרילנס שלך ואז מנסה לגרום לתוכן זה לדרג היטב במנועי חיפוש.

אם יש לך בלוג, או אתר כותב פרילנסרים, יתכן וכדאי לפרסם כמה מהמדריכים והמשאבים המעמיקים האלה, לייעל אותם כדי להוביל לקוחות לדף השירותים שלך ולקדם אותם במאמצי בניית קישורים כאלה. כבלוגים אורחים וכתוצאה מההגעה. עם הזמן, מאמרים אלה יתחילו לדרג מילות מפתח רלוונטיות ויביאו לכך שלקוחות פוטנציאליים המעוניינים בשירותים שלך יגיעו אליך.

13. התחל לבלוג אורחים בדרך החכמה

בלוגים אורחים היא אחת השיטות האהובות עליי לקבל עבודות כתיבת פרילנסרים וזה היה אחראי על שש דמויות בהכנסות מפרילנסרים עבורי לאורך השנים.

ישנן שתי דרכים בהן תוכלו להשתמש בבלוגים אורחים כדי להשיג עבודות כתיבה פרילנסרית:

בצורה ישירה:

מטרת גישה זו היא לגרום ללקוחות פוטנציאליים לפנות אליכם ישירות כתוצאה מפוסט האורח שלכם. לעתים קרובות, הדבר נעשה על ידי כתיבת פוסט אורח סולידי ורלוונטי על פרסום סמכותי ביותר וכולל קישור לשירותים שלך בביוגרפיה של פוסט האורח שלך..

הנה דוגמא לביוגרפיה מאת פוסט אורח ב- Problogger:

שירותי בלוגים אורחים ביו

כפי שאתה יכול לראות, הביולוגיה מראה בבירור כי כותב פוסט האורח הוא בלוגר אורחים מקצועי ומקשר לדף בו ניתן לשכור את המחבר..

כשאתה משתמש בגישה הישירה לבלוג אורחים, ישנם כמה דברים שכדאי להתמקד בהם:

 • בחר בלוג סמכותי ביותר שיש בו תנועה רבה; מכיוון שאתה מקווה שאנשים יפנו אליך לאחר קריאת פוסט האורח שלך, חשוב שאנשים יקראו אותו. אינך רוצה לבלוג אורחים בפרסום שאין בו קוראים.
 • וודא שלפרסום שאליו אתה כותב יש קהל היעד שלך וכי פוסט האורח שלך רלוונטי ביותר הן לקהל היעד שלך והן לשירותים שאתה מציע.
 • ודא שפרסום אורח הביוגרפיה שלך מראה בבירור שאתה סופר עצמאי שניתן לשכור אותם (כפי שהודגם בדוגמה לעיל באמצעות הבלוגר האורח של Problogger).

בעקיפין:

דרך נוספת להשיג עבודות כתיבה פרילנסרית באמצעות בלוגים אורחים היא דרך הגישה העקיפה. המוקד של גישה זו הוא בשימוש בבלוג אורחים כאמצעי לבניית קישורים רלוונטיים לאתר הכותב שלך או לדפים אחרים באתר שלך.

כשאתה משתמש בגישה זו, הקישורים בפוסטים האורח שלך יכולים להיות בעלי הקשר (רלוונטי ותוכן) או בביוגרפיה שלך. יש כמה דרכים שאתה יכול לפתור את זה:

 • ודא שפרסומי האורח שלך רלוונטיים לאתר / לשירותים / לדף שאליו אתה מעוניין לקשר, או שיש קטע בפוסט האורח שלך שרלוונטי ואז קישור לדף זה באותו פרק רלוונטי..
 • אתה יכול לקשר ישירות לדף הבית שלך, במיוחד אם אתה מנסה לדרג מונחי מפתח שלקוחות פוטנציאליים מחפשים, למשל. "כותב תוכן b2b," "סופר עצמאי בסיאטל," וכו.
 • אתה יכול גם לקשר לתוכן מפתח באתר האינטרנט שלך אשר נועד לאפשר לקוחות פוטנציאליים ולהביא אותם לפנות אליך. זה יכול להיות מדריך אולטימטיבי, מקרה מבחן או פיסת תוכן רלוונטית אחרת שמטרתה לכוון אנשים לשירותי כתיבת הפרילנסרים שלך..

ניתן להשתמש בשתי הגישות שלעיל בהצלחה רבה כדי להשיג עבודות כתיבה פרילנסרית, ושניהם היו אחראים לייצר שש דמויות בהכנסות כתיבת פרילנסרים עבורי לאורך השנים..

14. בחר שירותים חדשים ללקוחות קיימים

לעיתים קרובות המיקוד שלנו הוא להשיג לקוחות חדשים כשמנסים להשיג עבודות כתיבה פרילנסרית. לעיתים רחוקות אנו חושבים על הלקוחות הקיימים שלנו כמקור למשרות חדשות ומפסידים על הכנסות רבות בתהליך.

מניסיוני לאורך השנים, הרבה יותר קל להשיג הופעות פרילנסיות בעלות שכר גבוה באמצעות התמקדות בלקוחות קיימים במקום חדשים. לקוחות אלה מכירים אותך ויש להם תחושה למה שאתה יכול לעשות, כך שאתה לא צריך לעשות הרבה כדי לשכנע אותם לתת לך עבודה.

מוקדם יותר במאמר זה, רשמתי 20+ שירותים שונים שאתה יכול להציע ללקוחות פוטנציאליים; אם אתה מציע רק אחד או שניים מהשירותים האלה ללקוח, יש לך הזדמנות להרוויח הרבה יותר – על ידי הצעת שירותים נוספים לאותו לקוח. פעולה זו הוסיפה בקלות שש דמויות לשורה התחתונה שלי לאורך השנים.

בהתחלה הבנתי את הכוח להציע שירות נוסף ללקוחות קיימים כאשר לקוח בגומחת החינוך של רו”ח שעבדתי עליו על פוסטים אורחים שאל אותי אם אוכל לכתוב תוכן של דף נחיתה לאתר שלהם.

מדגם שירותים קיים

קיבלתי את ההצעה ובסופו של דבר הייתי מרוויח חמש דמויות רק על ידי יצירת תוכן של דף נחיתה עבור לקוח זה תוך מספר חודשים קצרים; מרוויח באופן משמעותי יותר ממה שהרווחתי לעשות את מה שעבורו התקבלתי לעבודה. המשכתי לחשוב איך יכולתי לאבד את ההזדמנות הזו בגלל המחשבה שהייתי צריך רק לעבוד על מה שקיבלתי לעבודה בתחילה.

מאז, סמכתי להסתפק בלקוחות קיימים עם שירותים חדשים כדי לקבל יותר מקומות עבודה ולהגדיל את הרווחים שלי.

לדוגמה, אחד הלקוחות העיקריים שלי הוא אתר השוואה מוביל בגומח אירוח אתרים; בעוד שהלקוח שכר אותי בתחילה כדי לעזור בפוסטים של כתיבת רוחות רפאים, שמתי לב שהם המשיכו לפרסם תוכן חדש בבלוג שלהם שלא עזרתי ליצור. פשוט העמדתי להם את שירותי התוכן בבלוג שלי, הוטל עלי לכתוב על 27 ביקורות על חמש דמויות ומאז קיבלתי פרויקטים אחרים הקשורים לכתיבה (כולל פוסט בבלוג בסגנון הדרכה לארבע דמויות באמצע). זה למרות שזה לא מה שקודמתי התקבלתי לעבודה.

15. נצל את היתרונות של אתרי מפנה אתרים כמו פליפה

בטח שמעתם עליו פליפה לפני.

פליפה

אם לא, זהו השוק המקוון המוביל לקנייה ומכירה של אתרים. אמנם לפעמים אתה רואה אתרים שנמכרים במחירים נמוכים ואמצע חמש נתונים, חלק ניכר מהאתרים בפליפה נמכרים במאות אלפי דולרים ואפילו מיליונים..

אז מה קנייה ומכירה של אתרים בפליפה קשורה להשגת עבודות כתיבה פרילנסרית? הרבה. רוב האנשים שקונים ומוכרים אתרים בפלטפורמות אלה עושים זאת לרוב כמודל עסקי; הם קונים אתר סמכותי, מעדכנים אותו עם המון תוכן איכותי, בונים אליו קישורים נוספים ומוכרים אותו בכפולות ממה שקנו עבורו.

או במקרים מסוימים הם בונים אתרים מאפס, מעדכנים אותם עם תוכן רלוונטי ובונים קישורים נכנסים אליו ואז מוכרים אותם בחמש או שש דמויות.

בשני המקרים האלה אתה יכול להיכנס על ידי מיצוב עצמך כסופר הפרילנסר שעוזר להם בתוכן שהם מפרסמים באתרים אלה.

הנה דוגמה:

דוגמא לקוח פוטנציאלי של פליפה

התבונן במודעת פליפה לעיל וכמה עובדות בולטות מייד:

 • רווח חודשי של 17.6 אלף דולר
 • מנויי אימייל של 16,000
 • ביקורים ייחודיים של 283.4k חודשי
 • יותר חשוב: אתר תוכן

הרישום של פליפה לעיל הוא מודעה לאתר שמחפש קונה; כשמסתכלים על אופי האתר והמודל העסקי, ברור שיש צורך בסופר עבור אתר זה. ישנן מודעות רבות נוספות כאלה בפליפה ובאתרים קשורים, והן מציגות הזדמנות עבורך.

כל שעליך לעשות הוא לבקר בקטגוריית פליפה הרלוונטית לגומחה שלך, לזהות אתרים שעשויים להזדקק לסוג התוכן שאתה יוצר ולהעביר את שירותיך לקונים ומוכרים של אתרי אינטרנט בקטגוריות אלה..

Tip טיפ מקצוען: לוחות דרושים לכתיבת פרילנסרים ורישומי משרות מקוונים לכתיבה

לבסוף, אתה יכול גם לקבל עבודות כתיבה פרילנסרית על ידי ניצול של לוחות דרושים פרילנסרים ורשימות של עבודות כתיבה בתשלום.

16. לוח משרות לפרויקטים של כתיבת פרילנסרים

מועצת המשרות העצמאית לכתיבה עצמאית היא אחד הלוחות המובילים המובילים לסופרים פרילנסרים המחפשים משרות בבלוגים וכתיבת פרילנס כללית. לוח המשרות מתעדכן מספר פעמים בשבוע ולעיתים מספר פעמים ביום. אתה יכול למצוא עבודות קופירייטינג, עבודות בלוגים, עבודות עריכה ומשרות אחרות לכתיבת תוכן כמעט בכל נישה.

פרסי-כתיבה פרילנסרים

ניתוח מדוקדק של המשרות המוצגות בלוח משרות זה מראה כי מרבית המשרות שפורסמו משלמות לפחות 50 $ לכל מאמר.

17. כל לוח המשרות לכתיבת פרילנסרים

מועצת המשרות לכתיבה פרילנסרית היא אחד הלוחות המועדפים עלי בכל הזמנים עקב מערכת הסיווג המתקדמת שלהם.

משרות שפורסמו ללוח משרות זה מחולקות לארבע קטגוריות עיקריות:

 • שיעור מקצוען (עבור כתיבת עבודות שמשלמות מעל 100 $ למאמר)
 • שיעור חצי-פרו (עבור כתיבת עבודות שמשלמות בין 50 ל -100 דולר למאמר)
 • שכר נמוך (עבור כתיבת עבודות שמשלמות 25 עד 50 דולר למאמר)
 • שכר נמוך מאוד (עבור כתיבת עבודות שמשלמות בין $ ל- 25 $ למאמר)

כל לוח התפקידים לכתיבת פרילנסרים

מערכת סיווג זו, אשר עשויה להיות מושפעת מהעובדה שלוח המשרות נוצר על ידי סופר פרילנסרי שמבין את הערך של סופרים ומי שרוצה שהם ישלמו היטב, מקל מאוד על סינון של הופעות כתיבת פרילנסרים שאינך רוצה בכך. מה שמקל עליך לעבוד רק על ההזדמנויות שאתה רוצה.

18. לוח משרות BloggingPro

כפי שהשם מרמז, לוח BloggingPro ג’וב כולל במיוחד עבודות הקשורות לבלוגים עבור סופרים פרילנסרים. זה כולל עבודות כתיבה ועריכה כאחד. בעוד שמציגים גם עבודות אחרות הקשורות לכתיבה, הדגש כאן נוטה להיות על עבודות בלוגים.

19. לוח משרות לפרובוגלגר

בדומה ללוחות התפקידים האחרים, לוח המשרות של Problogger כולל עבודות כתיבה ובלוגים. זה די מתקדם ומאפשר לך לסנן עבודות על סמך מיקום, בין אם הם חוזים או פרילנסרים באופיים, ובין אם מדובר במשרה חלקית או במשרה מלאה.

אתה יכול גם להירשם באמצעות RSS או להגדיר התראות משרות ספציפיות כדי לקבל הודעה ברגע שמשרות חדשות זמינות.

20. קונטנה

יש גם את לוח המשרות של קונטנה, שבדרך כלל כולל יותר משרות מאשר לוחות הדרושים האחרים ברשימה זו. עבודות כתיבה המוצגות בדרך כלל משלמות היטב ובמגוון גומחות.

אולם המגבלה היחידה עם קונטנה היא שבניגוד למקומות המשרות האחרים, עליך להירשם לפני שתוכל להציג מידע על רשימות המשרות שלהם..

21. מועצת המשרות של FreelanceWriting.com

לוח המשרות של FreelanceWriting.com הוא העתיק והמקיף ביותר מבין כל לוחות התפקידים כאן. הוא גם מתקדם למדי בגלל התכונות שהוא מספק כדי לאפשר לך לסנן ולמיין עבודות כתיבה זמינות.

הוא כולל עבודות עצמאי לכל סוג של הזדמנות כתיבה שתוכלו לחשוב עליהן. משרות אלה נאספות ממספר מקורות הכוללים אכן, Ed2010 ו- Craigslist. אתה יכול לסנן עבודות זמינות לפי מקור, לפי תאריך, לפי מילת מפתח, לפי מיקום, וכישורים הנדרשים.

כתיבה פרילנסרית

22. עצמאי כתיבת הופעות

כל אתר ה- Gigs Freelance Writing מוקדש לפרסום אודות עבודות כתיבה פרילנס והזדמנויות מכל רחבי הרשת. רשימות של עבודות כתיבה מתפרסמות כמעט מדי יום.

23. רשימות עריכה בנושא סופרים בתשלום

לסופרים בתשלום יש מספר רשימות של אתרי אינטרנט ופרסומים שמשלמים לסופרים. חלק מהפופולאריים יותר כוללים:

24. רשימות עריכה בנושא כתיבת חיים

Make a Living Writing פרסמה גם לא מעט רשימות של בלוגים ופרסומים שמשלמים לסופרים. כמה מהרשימות הפופולריות ביותר שלה כוללות:

25. רשימות עריכה באתר ElnaCain.com

סופרת הפרילנס הבכירה אלנה קיין פרסמה לא מעט רשימות של אתרים ופרסומים המכסים עבודות כתיבה לסופרים פרילנסרים:

�� קבלת עבודות כתיבה פרילנסרית לא אמורה להיות מורכבת

כמובן, אם אתה יודע מה אתה עושה.

האמור לעיל הוא שילוב של 25 שיטות, משאבים ואתרים שונים שתוכלו לנצל אותם כדי לקבל עבודות והזדמנויות לכתיבת פרילנסרים. הוכח שיטות ומשאבים אלה פועלים בתנאי שתנקוט בפעולה.

באילו שיטות אחרות ניתן להשתמש כדי לקבל עבודות כתיבה פרילנסרית? אנא שתפו בתגובות שלהלן.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector