20 עצות Fiverr לא כל כך מובנות לקונים (נלמדו ממקור ראשון תוך כדי עבודה על פרויקטים של וורדפרס)

20 עצות Fiverr לא כל כך מובנות לקונים (נלמדו ממקור ראשון תוך כדי עבודה על פרויקטים של וורדפרס)

20 עצות Fiverr לא כל כך מובנות לקונים (נלמדו ממקור ראשון תוך כדי עבודה על פרויקטים של וורדפרס)
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

תוך כדי המחקר מצאתי המון טיפים באינטרנט למכירה Fiverr® אבל הרבה פחות מידע על איך להפיק את המרב מהניסיון שלך כקונה. לכן, בגלל ששיחקתי עם פיברר לא מעט לאחרונה, חשבתי שאמלא את החלל הזה והעמדתי רשימה של כמה מה טיפים Fiverr למעלה – מנקודת מבט של קונה – לעזור גם לקונים וגם למוכרים לעבוד יחד טוב יותר (אתם מוזמנים, פיברר)!


תשומת הלב, נתונים אומר: אחד מכל שלושה יזמים בארה”ב פנה בשנה שעברה לפרילנסרים לקבלת עזרה בקידוד (ראה תרשים למטה).

עצות Fiverr לא כל כך ברורות לקונים

(תרשימים מאת Visualizer לייט.)

וורדפרס, בפרט, מיוצג היטב בפלטפורמות כמו Fiverr, UpWork ו- PeoplePerHour כדי להזכיר כמה.

כמה מיוצג היטב?

אם אתה מחפש "התאמה אישית של וורדפרס" ב- Fiverr יהיו יותר מ- 6,800 תוצאות (המכונות Gigs®) לבחירה.

חברת Fiverr קיימת מאז 2010, היא אחת הפלטפורמות המעצבות לעיצוב גרפי בתקציב והיא השיקה לאחרונה אפשרות לרישום שירותי פרימיום (fiverr.com/pro). בניסיון להביא אנשי מקצוע מוסמכים יותר לספינה, חל שינוי בשיווק שלהם שמתמקד כעת בבניית קהילה של עושים. אז זו ללא ספק אחת מפלטפורמות הפרילנסרים לנסות אם אתם מחפשים לבנות / לצבוט אתר וורדפרס.

אם תחליט שאתה רוצה לתת ל Fiverr ללכת, להלן 20 טיפים ל- Fiverr כדי להפיק את המיטב מהניסיון שלך:

1. אל תשתמש בחשבונות מרובים

Fiverr מאפשר רק חשבון פעיל אחד למשתמש וכל ניסיון (נתפס) לרמות את זה יביא לביטול כל החשבונות הקשורים. אתה יכול לקרוא עוד על זה בכתובת שלהם תנאי השירות (בקיצור, זו דרך עבורם להגן על משתמשים מפני הונאה והתעללות).

חשוב היטב לפני שאתה בוחר את שם המשתמש שלך ב- Fiverr מכיוון שלאחר ההרשמה אתה לא יכול לשנות אותו.

2. שמור את המועדפים שלך

לפעמים חיפוש פיברר זה כמו לחפש את המחט הפתגם בערימת השחת. וכשאתה מוצא את השירות הנכון (או כפי שקורה לעיתים קרובות, שירות מעניין נוסף במסע שלך למצוא את השירות הנכון), אתה רוצה לוודא שלא תשכח מה זה.

כדי להימנע מכך, שמור אותם למועד מאוחר יותר לאוסף נפרד, בדיוק כמו שאתה עושה בפינטרסט.

רשימת המועדפים על פיברר

3. פנה תמיד למוכר לפני הקנייה

הדבר המגניב ב- Fiverr הוא שזה מאפשר לקונים ולמוכרים להודיע ​​אחד לשני לפני ביצוע ההזמנה. אפילו אם מצאת את ההופעה המתאימה שתואמת את הדרישות שלך, אל תמהר להכות בלחצן ההזמנה הזה.

בסמוך לפרופיל המוכר, תראה כפתור צור קשר שיופיע בחלון איש קשר בו תוכל לתאר בקצרה את מה שאתה מחפש. זה ייתן לך את ההזדמנות לראות את תשובת המוכר וללמוד עליה מעט. קבלת תשובות שונות תעזור לך לבחור טוב יותר בבחירת המוכר הזוכה.

אפשרות למוכר הודעות Fiverr

4. השתמש במילה סודית

בעת פרסום בקשה, דאג להוסיף מילה סודית בתיאור הפרויקט, ובקש מהמוכרים להזכיר אותה בעת הצעת בקשתך..

תופתעו לראות שכמעט 50% מההזמנות יתגעגעו אליו. זה יעזור לך להפסיק אנשים שלא קראו את הבקשה בפועל, וללכת עם המוטיבציות ביותר.

בקשת שירות Fiverr

5. אל תשאיר דירוגים גרועים אלא אם זה בלתי נמנע

במקום זאת, שלחו הודעה למוכר והסבירו מדוע אינכם מרוצים מהתוצאות. מכיוון שדירוגים חשובים מאוד למוכרים, סביר להניח שהם יציעו לתקן את הבעיה ללא כל תשלום נוסף.

עדיף לתת למוכרים אפשרות לתקן דברים לפני שהם משאירים להם דירוג גרוע. רוב המוכרים יעריכו זאת וינסו לעזור. גם אם יתכן שיהיה עיכוב קטן, זה עדיין win-win.

6. השתמש בכמה שיטות מומלצות כדי להשיג תוצאות מהירות יותר

אם אתם מחפשים תיקון מהיר, יהיה עליכם לשים לב לכמה דברים. מלבד מעקב אחר מוכרי Fiverr שיש להם תגובה טובה וזמן אספקה, ישנם טיפים אחרים של Fiverr שיש לשים לב אליהם:

 • לאחר פרסום בקשה לקהילת המוכרים, פרטי הפרויקט שלך יעבור לשלב סקירה. זה קורה מכיוון ש- Fiverr צריך לבדוק אם הפרויקט שלך תואם את התנאים וההגבלות שלהם, כלומר ייקח שעתיים עד שתאושר בקשתך. אם אתה רוצה לגרום לדברים להתגלגל במהירות, עדיף שתגיש את הבקשה בהקדם האפשרי.
 • לקבלת תשובה מהירה לבקשתך, חפש מוכרים המסומנים ברשת. כדי לראות זאת, חפש את באינטרנט בפינה השמאלית העליונה של פרופיל מוכר.
 • זמן האספקה ​​המינימלי ב- Fiverr הוא יום אחד, וייתכן שיידרש מספר ימים לפרויקט מורכב. המוכרים יציינו זאת בזמן האספקה ​​של ההופעה. כדי לעשות זאת מהר יותר, אתה יכול לקנות תוספת (עוד על זה בטיפ מספר 13) או לשלוח הודעה למוכר ולשאול אם הם זמינים לספק מהר יותר תמורת כסף נוסף שנוסף לחבילה.

משלוח מהיר במיוחד

 • לטיפול מהיר בפרויקט, יש לפקוח עין על מספר הגרסאות הכלולות במופע (המופיע בסעיף פרטי ההזמנה). ישנם מוכרים שלא מציינים את זה, אם כי לא סביר שהם יסתכנו בביקורת לא טובה על כך שהם מסרבים לבצע עדכון נוסף.
 • השתמש באפליקציית הסלולר Fiverr כדי לתקשר באופן מיידי עם המוכר (עוד על זה בטיפ מספר 18).

7. בצעו ניסוי ניסיון לפני שתבקשו פרויקט גדול יותר

אם יש לך פרויקט גדול שיעלה (שווי של $ 100 +), בדרך כלל יהיה לך טוב יותר להזמין פרויקט קטן תחילה כדי לאמוד את איכות המוכר.

לשם כך אני מציע לבצע הזמנה לניסיון קטן עם 2-3 מוכרים. בדרך זו תהיה לך סיכוי טוב יותר להפעיל את הפרויקט הגדול יותר ללא הפתעות לא רצויות.

8. הרוויחו כסף באמצעות תוכנית ההפניה

אין תקציב לעבוד על פיברר? אתה יכול להתחיל להרוויח כמה. במקום ממליץ על Fiverr לחבריך ולקבל 20% (כלומר 5 $ לפרויקט של 25 $) עבור כל הרשמה חדשה, אתה יכול להירשם לתוכנית השותפים שלהם ולקבל עד 50 $.

עבור קונים לראשונה (משתמשים רשומים חדשים) שמקבלים הופעות וורדפרס, ה- תוכנית השותפים Fiverr משלם לך 40 $. על ידי המלצה על השירות באתר / בבלוג שלך תוכל להתחיל להרוויח כסף גדול שתוכל לפדות או להשתמש בו כדי לקנות כמה הופעות בכוחות עצמך.

Fiverr וורדפרס

9. התעלם מה- "הצעות מובילות" מהדוא”ל של Fiverr

לאחר הגשת בקשה, ההצעות יתחילו לזרום פנימה. Fiverr יודיע על כך על ידי שליחת דוא”ל עם רשימה נבחרת של "הצעות מובילות".

המלצות על הדואר האלקטרוני של Fiverr

הנה אחד מהטיפים המובילים שלי ב- Fiverr: אל תמהרו להשיג את אלה "נבחר" הצעות. פיברר בוחרת אותם באקראי ובוחרת את המוכרים ברמה הראשונה 1-2 שעונים לבקשתך. שתי ההצעות שקיבלתי לא הזכירו את המילה הסודית והן בהחלט לא היו המעניינות ביותר שקיבלתי.

זכרו – אימייל אוטומטי לעולם לא יהיה טוב כמו העין האנושית שלכם!

10. לנהל משא ומתן

אני לא ממליץ תמיד לנהל משא ומתן על המחיר – אחרי המחיר הכי קטן זה לא ממש אתי. אך לפני שתבקש הצעה, קח כמה רגעים לחשוב על איזה תקציב אתה מרגיש בנוח.

בשלב הבא, בעת פרסום הבקשה, השאר את שדה התקציב ריק. אם ההצעות יחזרו במחיר מופקע, תוכלו לדחוף לאחור ולומר שאינכם יכולים להרשות לעצמכם כל כך הרבה. ברוב המקרים המוכרים יהיו גמישים ויציעו לכם עסקה טובה יותר.

יתכן שאתה מעוניין במאמרים אלה:

 • ארבעה טיפים לשמירת אתר וורדפרס שלך מפני האקרים
 • 14 מהכלים הטובים ביותר של וורדפרס Dev של שנת 2020 … לא קלישאות ולא מובנות מאליה … אנחנו בטוח שלא ראית אותם קודם!
 • מדוע PSD ל- HTML אינו מת (אפילו בעידן הוורדפרס)

11. הגדר גישה מוגבלת למשתמש ובצע גיבויים

רוב המוכרים ב- Fiverr אכן מבקשים את פרטי הכניסה לאתר שלך (אם ההופעה כוללת עבודה ישירה של וורדפרס, כלומר). זהו נוהג נפוץ מכיוון שהוא מסייע להם להבין טוב יותר את הבקשות ובכך לספק מהר יותר. כדי להיות בצד הבטוח, עדיף ליצור חשבון נפרד עם גישה מוגבלת וללא הרשאות מנהל. תפקידי משתמש בוורדפרס יכול לעזור לך להשיג זאת.

כמו כן, לפני יישום השינויים, הקפד לגבות את האתר והנתונים שלך.

12. היזהר "אתר הגדרה מלא / מלא" הופעות

כמה הופעות מבטיחות לספק אתר שהוקם לחלוטין. לשם כך, מוכרים לפעמים מציגים נושא פיראטי או משתמשים בתוספים שאינם מקוריים. לא רק ערכות נושא / תוספים פירטיים לא יקבלו עדכונים ותיקונים מהמחברים שלהם, אלא שהם לרוב יכילו תוכנות זדוניות לאתחול!

כדי להישאר נקיים, וודא שאתה שואל את המוכרים אם ברשותם רישיון למוצרים אלה ולכמה זמן הם יהיו תקפים. נושאים מסוימים נמכרים ברישיון לכל החיים ואילו אחרים מבוססים על מנוי (מה שאומר שתצטרך לשלם אגרה חוזרת על מנת להיות מעודכנת).

13. קנו תוספות / תוספות

מוכרים ברמה הראשונה ומעלה רשאים לשדרג את הופעותיהם באמצעות תוספות / תוספות. אלה מופיעים בתיאור ההופעות ולפעמים הם יופיעו רק בשלב התשלום.

השירותים הנוספים יכולים לקנות לך משלוח מהיר יותר, עדכון נוסף או משהו שקשור לאתר שלך (בדיקת אבטחה, אופטימיזציה לאתר וכו ‘).

כשאתם שוקלים את השדרוג, קחו בחשבון את המחיר הסופי ואם הייתם משלמים סכום זה עבור ההופעות שנסר את התוספת. אם התשובה שלך היא כן והתוספת היא משהו שאתה צריך, פשוט קבל את זה!

תוספות פיברר

14. בנה מערכות יחסים

זה הוא החביב עלי מכל הטיפים החמים ביותר. אם ניסיתם את Fiverr ומצאתם מוכר שעשה עבודה טובה, אל אל תחפשו אחר אחר. היו מתחשבים והיצמדו לאדם שעזר לכם מלכתחילה.

אחרת, יתכן שאתה מבזבז רק זמן. אם המוכר עסוק, או לא יכול לבצע את העבודה, בקש ממנו להמליץ ​​על מישהו. זה דומה לאיך דברים עובדים בחיים האמיתיים, אתה יודע. ��

15. אל תנסה לשחק במערכת

זה אולי אחד מהטיפים המרכזיים ב- Fiverr שתזכור …

רבים ניסו להימלט מהנציבות של פיברר על ידי התחברות עם מוכר מחוץ לרציף. אמנם זה לא בלתי אפשרי, עדיף שלא תלך בדרך זו.

חלוקת פרטי הקשר שלך (דוא”ל, שמות משתמשים של סקייפ או פייסבוק, מספר טלפון) או בקשה לדוא”ל המוכר אינה מורשית ב- Fiverr. אל תקבל או תתמכר לפעילויות כאלה שעלולות לגרום לאיסור החשבון שלך.

השבת חשבון אסור היא כמעט בלתי אפשרית.

מתנאי השירות של הפלטפורמה (קישור):

(…) הפרות כלשהן לתנאי השירות של Fiverr גורמות להשעיה לצמיתות של כל החשבונות.

כמו הבחור הזה:

16. פנה לתמיכה של Fiverr

אם בסיס הידע של הרוכשים של פיברר לא היה מועיל ואתה זקוק לתמיכה אנושית כלשהי, תוכל לפנות אליהם שירות תמיכת לקוחות (דרך ZenDesk). עם זאת, הדרך המהירה ביותר ליצור קשר היא באמצעות ה- חשבון הטוויטר הרשמי של פיברר.

 • זמן תגובה בטוויטר: 30 דקות
 • זמן תגובה בדוא”ל: 2.45 שעות

יצירת קשר עם Fiverr Support עבדה די טוב. אז במקרה חירום, הם יכסה אותך, וזה תמיד מרגיע.

17. השתמש באפליקציית Fiverr

אנדרואיד פיברר

הפוך את עצמך לזמין באמצעות היישומים החינמיים של Fiverr עבור אנדרואיד ו- iOS. זה יקל על תגובה מהירה להודעות וגם גלישה על הופעות כשאתה בדרך ובונה את רשימת המועדפים שלך.

אפליקציית Android Fiverr

אפליקציית iOS Fiverr

18. השאירו טיפ לעבודה טובה

לאחר מסירת הפרויקט, Fiverr תצוף אותך לבדיקה. אתה יכול לבחור לדלג עליו, ואחרי שלושה ימים הוא ייעלם. אבל ביקורות הן כמו זהב למוכרים, אז נסו למצוא מספר דקות להשאיר ביקורת אישית.

בשלב הבא תהיה לך אפשרות להשאיר טיפ נוסף למוכר. זה לא חובה, אבל זו דרך נחמדה לומר תודה ולעזור למוכר עם קצת כסף נוסף. במיוחד אם היית מרוצה ואתה חושב שאתה יכול לעבוד שוב יחד, טיפ קטן תמיד מוזמן! (FYI; טיפים מחויבים גם בעמלה של Fiverr בשיעור של 20%, כך שהמוכר יקבל פחות.)

19. הצטרף לקהילת Fiverr

הפורום הרשמי של Fiverr הוא מקום טוב להתקשר עם אנשים המשתמשים ב- Fiverr, אם כי מעטים מהקונים שכן. אתה יכול להציב שאלה ב- טיפים לקונים וה טיפים למוכרים קטגוריות או פשוט דפדף ב – שאלות נפוצות.

יש גם פורום פיברר בנושא קווורה ו פורום Reddit להגעת יד לקהילה, אבל אין לי מושג כמה הם פעילים. אם השתמשת בפורומים של Quora או Reddit Fiverr, אנא שתף ​​את החוויה שלך בתגובות!

20. היו מקצועיים

כמו כל שירות, יש לטפל ב Fiverr באופן מקצועי. זכור שהעסק של מישהו עשוי להיות תלוי בך, אז נסה:

 • היה סבלני בתקשורת – לעולם אינך יודע מה עלול לגרום לעיכוב בתגובה.
 • העבודה של אנשים הוגנת למדי, וזכרו, תמיד תוכלו לפצות בטיפ.
 • אל תשתמש בשפה רעה – "תקשורת בנושא Fiverr צריכה להיות ידידותית, בונה ומקצועית. פיברר מגנה בריונות, הטרדות ודיבור שנאה כלפי אחרים."
 • היה הגיוני עם מועדים ואפשר למוכר מספיק זמן לשנות ולבדוק את העבודות.
 • אל תאיים לבטל או לתת ביקורת רעה.

עוד טיפים מגניבים של Fiverr?

זה הכל ממני. עקוב אחר טיפים אלו ב- Fiverr יהפכו את חווית Fiverr הכוללת שלך לטובה, מהירה יותר, וחזקה יותר.

האם בדקת את Fiverr עבור כל עבודות וורדפרס משלך? שתף את החוויות שלך בתגובות למטה.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

מתווה ומצגת מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector