ספרי העסקים הטובים ביותר של 20 איש עבור יזמים, אנשי מקצוע וקריאייטיבים לקרוא בשנת 2020

ספרי העסקים הטובים ביותר של 20 איש עבור יזמים, אנשי מקצוע וקריאייטיבים לקרוא בשנת 2020

ספרי העסקים הטובים ביותר של 20 איש עבור יזמים, אנשי מקצוע וקריאייטיבים לקרוא בשנת 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

בימינו מפתה להאמין שאנחנו יכולים ללמוד הכל מבלוגים, אבל שום דבר לא יכול להיות רחוק יותר מהאמת. אם אתה רוצה להעמיק את ההבנה שלך בנושא ספציפי מאוד או לקבל תובנה לגבי נקודות מבט של מישהו אחר, אין תחליף לספר טוב “. לכן ריכזנו עבורכם את רשימת הספרים העסקיים הטובים ביותר עבור יזמים ואנשי מקצוע.


העולם משתנה תמיד, אבל יש גם כמה דברים שתמיד יהיו נכונים. הספרים שלפניכם הם תערובת של קלאסיקה מלא ידע נצחי ו מהדורות אחרונות שמתמודדים עם עסקים בעולם הדיגיטלי של ימינו.

בלי להתייחס יותר, בואו נסתכל על אלה הספרים הטובים ביותר לעסקים ליזמים, קריאייטיבים ואנשי מקצוע (ללא סדר מסוים):

הספרים העסקיים הטובים ביותר ליזמים, אנשי מקצוע ויצירתיים

Contents

הספרים העסקיים הטובים ביותר שתוכלו לקנות בשנת 2020

ספרי העסקים הטובים ביותר: כיצד לנצח חברים ולהשפיע על אנשים

"איך לזכות בחברים ולהשפיע על אנשים" מאת דייל קרנגי

על מה זה: איך לזכות בחברים ולהשפיע על אנשים מאת דייל קרנגי הוא יותר מאשר ספר עסקי. זה מדריך לזכייה של אנשים לצידך בכל שיחה. תלמד כיצד לגרום לאנשים כמוך, כיצד לשנות את דעתם של אנשים מבלי לגרום להם להתרעם עליך ועוד.

מדוע עליך לקרוא את זה: כיצד לזכות בחברים והשפעה אנשים מספקים הוראות מפורטות, צעד אחר צעד לניווט ביחסים עסקיים מכל הסוגים. רבים מהשיעורים ניתנים ליישום גם על מערכות יחסים אישיות.

ספרי העסקים הטובים ביותר: הדילמה של המחדש

"הדילמה של המחדש" מאת קלייטון מ. כריסטנסן

על מה זה: הדילמה של המחדש מראה לקוראים כיצד אפילו העסק המבוסס ביותר יכול לאבד מנהיגות בשוק אם הם לא מצליחים לחדש. הספר בוחן מגוון של שני סיפורי כישלון וגם סיפורי הצלחה, תוך שימוש בדוגמאות אלה כדי להמחיש כיצד ומתי הדרך הטובה ביותר להצליח היא לנטוש פרקטיקות עסקיות מסורתיות..

מדוע עליך לקרוא את זה: דילמת החדשנות מציעה מערכת כללים שיעזרו לך להעביר את הצלחת העסק שלך לשלב הבא באמצעות חדשנות משבשת. עם כללים אלה בחשבון, תוכל בקלות רבה יותר להעריך מתי להתאים לשיטות עסקיות מסורתיות ומתי לעשות משהו שונה יכול להפוך את העסק שלך.

הספרים הטובים ביותר לעסקים: אינטליגנציה רגשית

"אינטליגנציה רגשית: מדוע זה יכול להיות חשוב יותר מנת המשכל" מאת דניאל גולמן

על מה זה: אינטליגנציה רגשית: מדוע זה יכול להיות חשוב יותר מ- IQ מסביר את חמש מיומנויות הליבה הכוללות אינטליגנציה רגשית, ומראה כיצד יכולתנו בכישורים אלו קובעת הצלחה בכל תחום בחיינו, כולל עסקים. ספר זה בוחן את מדעי המוח והפסיכולוגיה העומדים מאחורי אינטליגנציה רגשית, כולל הפוטנציאל האנושי לצמיחה בכל גיל.

מדוע עליך לקרוא את זה: בניית אינטליגנציה רגשית היא אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את ההצלחה שלך בעסקים עסקיים, יחד עם כל מערכת יחסים אחרת בחייך. ספר זה יעזור לך להבין מהי אינטליגנציה רגשית ומדוע זה חיוני בכל אינטראקציה. אם אתה רוצה לדחוף קדימה את הצמיחה האישית שלך כמו גם את הצמיחה של העסק שלך, ספר זה הוא חובה לקרוא!

ספרי העסקים הטובים ביותר: חשבו והתעשרו

"חשבו והתעשרו" מאת היל נפוליאון

על מה זה: Think and Grow Rich הוא קלאסיקה עסקית נוספת, שפורסמה לראשונה בשנת 1937. הספר מציע 13 צעדים שכל אחד יכול לנקוט בכדי להשיג הצלחה עסקית, בהתבסס על למעלה מ 500 ראיונות עם אנשים מצליחים באותו היום. כמה מהאנשים הבולטים שראיינו היל כוללים את הנרי פורד, אלכסנדר גרהאם בל, תומאס אדיסון וצ’רלס מ. שוואב. היל כולל גם כמה מחוויותיו שלו, כולל מגוון ניסויי מחשבה.

מדוע עליך לקרוא את זה: ספר זה מציע מגוון אסטרטגיות שיעזרו לכם לשנות את הלך הרוח ביחס לכסף ועסקים, כך שתוכלו למשוך יותר הצלחה. כמעט מאה שנה לאחר פרסום הספר במקור, ספר זה מספק בו זמנית חלון לפרקטיקות עסקיות של פעם ומציע עצות שעשויות להועיל גם בימינו. שוב, זהו ספר נהדר לעודד צמיחה אישית ועסקית הן בשנה הקרובה.

ספרי העסקים הטובים ביותר: ההפעלה הרזה

"ההפעלה הרזה" מאת אריק ריז

על מה זה: ה- Lean Startup מפרט מודל עסקי מבוסס "למידה מאומתת," ניסויים מדעיים מהירים, ומגוון אסטרטגיות להפחתת אורך מחזורי פיתוח המוצר. ספר זה מפרט גם כיצד למדוד את תוצאות הניסויים שלך כך שתוכל להתאים ולהתאים את האסטרטגיות שלך על סמך מה שהלקוחות שלך רוצים בפועל.

מדוע עליך לקרוא את זה: יכולת הסתגלות היא אחד הגורמים הגדולים ביותר בהצלחתו לטווח הארוך של כל בעל מקצוע, והיא חשובה כפליים עבור עסקים המנסים לשרוד בסביבות עסקיות המשתנות תמיד. ספר זה יראה לך כיצד לבנות יכולת הסתגלות למודל העסקי שלך, כדי להגן על עצמך מפני שינויים שיורדים לצינור בענף שלך.

הספרים הטובים ביותר לעסקים: טובים עד גדולים

"מטוב למצוין" מאת ג’ים קולינס

על מה זה: “טוב עד גדול” משתף את ממצאי המחקר שהשווה בין חברות מובחרות (אלה שהביאו יותר מביצוע תאגידים גדולים כמו קוקה קולה במשך תקופה ממושכת של לפחות 15 שנה) עם חברות שרק השיגו תוצאות ‘טובות’ באותה תקופה כדי לגלות כיצד יש חברות הפכו נהדרות ואילו אחרות נשארו טובות בלבד. ספר זה דן בסוג המנהיגות הדרוש בכדי להפוך את הקפיצה מטובה לגדולה, בחשיבות המשמעת להצלחה ועוד.

מדוע עליך לקרוא את זה: טוב לגדולה מפגיז את מה שגורם לעסק להשיג הצלחה יוצאת דופן, ומראה לך כיצד תוכל להשיג תוצאות מרהיבות בתחום שלך. אם אתה מחפש עצות ניתנות לביצוע, זהו אחד הספרים העסקיים הטובים ביותר עבורך.

ספרי העסקים הטובים ביותר: שיווק גרילה

"שיווק גרילה" מאת ג’יי קונרד לוינסון

על מה זה: שיווק גרילה שוחרר לראשונה בשנת 1983 וסיפק מסגרת מהפכנית לשיווק עסקי. הספר עודכן מספר פעמים. המהדורה הרביעית, שיצאה בשנת 2007, כוללת אסטרטגיות לשיווק באינטרנט, תוך ניצול טכנולוגיות חדשות כמו פודקאסטים ועוד.

מדוע עליך לקרוא את זה: ספר זה הוא אחד המדריכים המקיפים ביותר שיצאו אי פעם בנושא שיווק, ומשלב פילוסופיה חדשה של שיווק עם אסטרטגיות מעשיות המיועדות לעידן המודרני. אם נאבקת ביצירת קמפיינים שיווקיים מצליחים, שיווק גרילה עשוי רק לספק את המשך הלך הרוח הדרוש לך.

ספרי העסקים הטובים ביותר: נבנה עד האחרון

"נבנה עד אחרון" מאת ג’ים קולינס

על מה זה: Built to Last משתף את ממצאי המחקר של שש שנים שלקח 18 חברות יוצאות דופן ואריכות חיים ובחן אותן בהשוואה ישירה למתחרות הבכירות העכשוויות שלהן. הספר משתמש בממצאים אלה כדי להציע עשרות צעדים מעשיים שיזמים יכולים לנקוט בכדי להבטיח את אורך החיים של עסקיהם.

מדוע עליך לקרוא את זה: בתור התחלה, החברות שקולינס שנכללו במחקר זה עדיין משגשגות עד היום, מה שמוכיח שהוא עמד במשהו. הספר מציע גם מאות דוגמאות שיעזרו לך לראות כיצד האסטרטגיות הכלולות בתוך משחקי עסקים אמיתיים. ספר זה הוא כלי נהדר לכל מי שרוצה שהעסק שלו ישגשג לאורך עשרות שנים.

ספרי העסקים הטובים ביותר: בניה יצירתית

"בניה יצירתית" מאת גארי פ. פיזנו

על מה זה: בניה יצירתית משתמשת בשלושה עשורים של מחקר על חדשנות והצלחה בכדי להראות ליזמים כיצד הם יכולים לצמוח את עסקיהם על ידי יצירת סביבה של חדשנות מתמשכת. הספר גם מסביר את המורכבות בניהול עסק גדול יותר.

מדוע עליך לקרוא את זה: ספר זה יראה לך איך זה לנהל תאגיד מאסיבי ולתת לך תכנית לטיפול בצמיחה בחברה שלך. קריאייטיב בניה היא קריאה מצוינת לכל מי שחולם על יום אחד לנהל חברה גלובלית עם מאות ואף אלפי עובדים.

ספרי העסקים הטובים ביותר: אסטרטגיה מחוברת

"אסטרטגיה מחוברת" מאת ניקולאי סיגלקוב וכריסטיאן Terwiesch

על מה זה: אסטרטגיה מחוברת מראה לבעלי עסקים כיצד להפוך קונים מזדמנים מדי פעם ליחסי עבודה ארוכי טווח. הגישה המפורטת בספר זה מורכבת מארבע אסטרטגיות עיקריות: מענה לרצון, הצעה אוצרת, התנהגות מאמן וביצוע אוטומטי.

מדוע עליך לקרוא את זה: ספר זה נהדר במיוחד עבור פרילנסרים ובעלי עסקים קטנים אחרים הנאבקים למצוא לקוחות חוזרים. אם אתה רוצה להפוך את הופעתך החד פעמית הבאה לעבודה יציבה, הספר הזה הוא מקום אידיאלי להתחיל בו.

�� אם מציאת עבודה חוזרת היא המאבק העיקרי שלך, יש לנו מדריך כיצד להרוויח הכנסות משמעותיות באמצעות Fiverr. כך תעבור מ- 0 ל- 2-3 אלף דולר בחודש ב- Fiverr.

נשים בלתי נראות

"נשים בלתי נראות" מאת קרוליין קרידו פריז

על מה זה: נשים בלתי נראות בוחנות את ההטיה המגדרית במאות מחקרים במגוון תעשיות, בהן גברים מתייחסים כאל מחדל ונשים נחשבות לא טיפוסיות. הספר משתמש במחקרים אלה כדי להראות את שורש אי השוויון המגדרי במחקר וכיצד זה משפיע על חיי היומיום של נשים. ספר זה יראה לך גם מדוע חשוב לכלול נשים במחקר הלקוחות ובפרסומות שלך.

מדוע עליך לקרוא את זה: ספר זה ישנה את הדרך בה אתה רואה את העולם ואת אופן הבנת המחקר שקראת. אם אתה מישהו שאוסף ולומד נתונים, ספר זה יספק לך שינוי חשיבה שלא יסולא בפז באופן שבו אתה ניגש לנתונים שאתה מקבל..

התשע הגדול

"התשע הגדול" מאת איימי ווב

על מה זה: התשעה הגדולה: כיצד הטיטאנים הטכניים ומכונות החשיבה שלהם עלולים לעוות את האנושות בוחנת כיצד חברות כמו אמזון, גוגל ואפל מייצרות מכשירי AI אשר יפעלו באופן בלתי צפוי, יחשבו ויפעלו בדרכים שתגרה את ההיגיון האנושי. לאחר מכן הספר חולק כיצד אנו יכולים לשנות מסלול, וליצור AI יעיל יותר שאנשים יוכלו לסמוך עליו במשך מאות שנים..

מדוע עליך לקרוא את זה: AI הופך יותר ויותר חשוב לעולם העסקים עם כל חודש שעובר. ספר זה ייתן לך תובנה כיצד מערכות ה- AI של ימינו עובדות ומה מקומן בשוק. הספר גם מספק מידע על האופן בו אנו יכולים לדחוף לקבלת AI טוב יותר. אם אתה בכלל מעוניין ב- AI, זה אחד הספרים העסקיים הטובים ביותר עבורך.

תואם אנושי

"תואם אנושי" מאת סטיוארט ראסל

על מה זה: תואם אנושי: בינה מלאכותית ובעיית השליטה מפרטות את קיומה של ה- AI בעולמנו ברגע זה, כולל כיצד נעשה שימוש לרעה ביצירת דברים כמו נשק קטלני אוטונומי. הספר ממשיך ומציע לנו לבנות מחדש את AI מהיסוד. כדי לסייע באמת לאנושות, טוענת ראסל, על מטעני התפעול לפעול ממקום של חוסר וודאות באשר למה אדוניהם האנושיים רוצים. מכונות עם תכונה זו יהיו צנועות מטבען, אלטרואיסטיות ומוקדשות לעזור לעמיתיהם האנושיים.

מדוע עליך לקרוא את זה: ספר זה מספק מידע נרחב על אופן השימוש ב- AI ברחבי העולם בימינו, מעבר למיקוד של ה- Big Nine בקבוצה ספציפית של חברות. אתה תסיים את הספר הזה טוב בהרבה להתמודד עם כלי ה- AI שעסקים משתמשים בו כיום, ואולי אפילו לבנות מערכות AI טובות משלך.

כלכלות קיצוניות

"כלכלות קיצוניות" מאת ריצ’רד דייויס

על מה זה: כלכלות קיצוניות בוחנות כמה מהכלכלות הבלתי שגרתיות בעולם, החל מהעיר הגדולה הענייה בעולם ועד המדינה הדיגיטלית הראשונה. דייויס ממשיך וטוען כי כלכלות אלה נמצאות במקום בו נבנים המבנים הפיננסיים של העתיד.

מדוע עליך לקרוא את זה: איש אינו יכול להכחיש שהעולם משתנה בקצב מהיר להפליא. הכלכלות שלנו ייאלצו להשתנות בתגובה לעולם החדש. קריאת ספר זה תעזור לך לרכוב על גלי השינוי ולצאת עם העסק שלך על כנו.

פיות

"פיות" מאת סאפי בהקול

על מה זה: סופרת Loonshots, Safi Bahcall, משתמשת במומחיותה בפיזיקה וניסיון בעסקים כדי להציג לקוראים דרכים חדשות להבנת התנהגותן של חברות ואימפריות. לאחר מכן הספר ממשיך להראות כיצד ניתן להשתמש במתודולוגיה חדשה זו כדי לטפח חדשנות רדיקלית.

מדוע עליך לקרוא את זה: ספר זה ישנה באופן קיצוני את האופן בו אתה רואה את העסק שלך ואת עולם העסקים בכללותו. אם אתם מחפשים לנער את העניינים ולשנות את הלך הרוח שלכם כדי לשפר את ההצלחה שלכם, זה אחד הספרים העסקיים הטובים ביותר עבורכם.

טווח

"טווח: מדוע הניצחים הכללי בעולם מתמחה" מאת דייוויד אפשטיין

על מה זה: בטווח הטווח: מדוע גנרלים מנצחים בעולם המתמחה, דייוויד אפשטיין בוחן את חייהם של מיטב הספורטאים, האמנים, המוסיקאים, המדענים ועוד; לגלות שהתמחות מוקדמת היא היוצא מן הכלל בהצלחות אלה, ולא הכלל. הוא טוען כי הסיבה לכך היא שגנרלים כל כך זריזים, יצירתיים יותר ומסוגלים ליצור קשרים עמיתיהם המתמחים אינם יכולים לראות.

מדוע עליך לקרוא את זה: ספר זה מציע תובנות מרתקות על חייהם של אנשים מצליחים במגוון רחב של תעשיות. אם התמחה בצעירים, ספר זה מספק טיעון משכנע להרחבת מערך המיומנות שלך. אם אתה כבר גנרליסט, הספר הזה יעזור לך להבין כיצד למנף את הכלליות שלך כדי להגדיל את ההצלחה שלך.

שבט המנטורים

"שבט המנטורים" מאת טימותי פרריס

על מה זה: כדי ליצור את “שבט המנטורים”, טים פריס שאל מעל 50 מופעים ברמה העולמית, כולל כמה מאלילים משלו, קבוצה של שאלות כיצד ניצלו את זמנן כדי ליצור את הקריירה המדהימה שלהם. לאחר מכן הוא אסף את כל העצות שלהם לספר זה, כולל מעל 50 שגרות בוקר שונות.

מדוע עליך לקרוא את זה: העצות בספר זה יעזרו לכם להבהיר את מטרתכם בחיים וכיצד להשיג זאת, הכל על סמך שיטות מנוסות ואמיתיות. תוכלו למצוא גם אסטרטגיות מצוינות לדברים כמו התאוששות מכישלון והשגת איזון בין חיי העבודה. בין אם אינכם בטוחים לאן אתם רוצים שהעסק שלכם ילך הלאה ובין אם אתם פשוט מחפשים עצות כיצד לשפר את התהליכים שלכם, לספר זה יש מה להציע..

עבודה עמוקה

"עבודה עמוקה" מאת קאל ניופורט

על מה זה: עבודה עמוקה: כללים להצלחה ממוקדת בעולם מוסח דנים בכוח העבודה העמוקה, המוגדרת כאן כ "היכולת להתמקד ללא הסחה במשימה קשה מבחינה קוגניטיבית." באמצעות סיפורים כמו התקופה בה קרל יונג בנה מגדל ביער כדי למקד את מוחו, ניופורט מדגים עד כמה עבודה עמוקה היא הדרך הטובה ביותר להשיג הצלחה גדולה. לאחר מכן הוא ממשיך להציע מגוון אסטרטגיות לבניית היכולת שלך לעבודה מעמיקה.

מדוע עליך לקרוא את זה: בעולם של ימינו, רוב אנשי המקצוע חייבים להילחם בעשרות הסחות דעת בכל יום. קל להיתפס בקו של בדיקת המדיה החברתית שלך, בדיקת הדוא”ל שלך ובדיקת המדיה החברתית שלך שוב, רק כדי להגיע לסוף היום ולהבין שלא השגת דבר. אם אתה רוצה לשפר את המיקוד שלך בשנה הקרובה, זה אחד הספרים העסקיים הטובים ביותר עבורך.

�� יש לנו מדריך נפרד כיצד להישאר ממוקדים בעבודה, שנוצר על בסיס הלמדים מהספר הזה ממש.

אפס לאחד

"אפס לאחד" מאת פיטר ת’יל, עם בלייק מאסטרס

על מה זה: אפס לאחד: הערות על סטארט-אפים, או כיצד לבנות את העתיד מציע מסגרת חדשה להתבוננות בחדשנות, המבוססת על הטענה כי מחוץ לעמק הסיליקון, אנו בעידן של קיפאון טכנולוגי.

מדוע עליך לקרוא את זה: פיטר ת’יל הוא אחד ממייסדי חברת PayPal ו- Palantir Technologies. הוא מביא את כל מה שלמד מעשרות שנים של יזמות והשקעה מצליחים לספר זה. אם אתה רוצה לשנות באופן קיצוני את הדרך בה אתה ניגש לעסק שלך, זה אחד הספרים העסקיים הטובים ביותר עבורך.

7 הרגלים של אנשים יעילים מאוד

"שבעת הרגלים של אנשים יעילים מאוד" מאת סטיבן ר. קובי

על מה זה: שבעת הרגלים של אנשים יעילים מאוד מתחילה מתוך הנחת היסוד כי האופן בו אנו חווים את העולם מבוסס לחלוטין על תפיסותינו; על מנת לשנות את עצמנו, עלינו לשנות תחילה את התפיסות שלנו. לאחר מכן הספר ממשיך לפרט על שבעה הרגלים שמצליחים להשתמש בהם בכדי לשנות את הלך הרוח שלהם ולשלוט בגורלותיהם.

מדוע עליך לקרוא את זה: שבעת ההרגלים של אנשים יעילים מאוד מציעה מסגרת מעשית מפורטת לשינוי הלך הרוח שלך, ועל ידי פרוקסי, שינוי חייך. אם מצאת את עצמך בדרך להצלחה שלך בעצמך, ספר זה יכול לעזור לך להימנע מכך בעתיד.

אמנות החיים

"אמנות החיים" מאת ת’ך נהאט האן

על מה זה: אמנות החיים מראה לקוראים כיצד אמנות המיינדפולנס יכולה לעזור להם לענות על השאלות העמוקות ביותר של החיים וליהנות מהחופש שהם חפצים בהם. הספר כולל הוראות מדויקות לשבע מדיטציות שיעזרו לאנשים להבין יותר על עצמם, מערכות היחסים שלהם והקשר שלהם לעולם הסובב אותם..

מדוע עליך לקרוא את זה: ספר זה יעזור לכם להבין את העולם, ואת מקומכם בו, באופן מקיף יותר. הוכח גם שמדיטציה מפחיתה לחץ ומאריכה את טווח הקשב, בין היתר.

מחשבות אחרונות על ספרי העסקים הטובים ביותר לשנת 2020

למידה מתמדת היא הדרך הטובה ביותר לשמור על עצמך ועל העסק שלך רלוונטיים בשנת 2020. אתה יכול ללמוד הרבה מבלוגים (כמו זה), אך אין תחליף לידע שתוכל למצוא בכמה מספרי העסקים הטובים ביותר שיש. . בין אם אתם שואלים מהספרייה ובין אם אתם משקיעים בעותקים משלכם, וודאו שאתם קוראים חלק מהספרים הללו בשנה הקרובה. (או הקשיבו להם. תוכלו למצוא הכי זמינים ב- Audible.)

מרגישים המומים מכל האפשרויות ברשימה זו? התמקדו בספר אחד בכל פעם, קבעו שעה או שעתיים לקריאה בכל לילה, ותעבדו דרך ספרי העסקים הטובים ביותר הללו תוך זמן קצר.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Это интересно
    Adblock
    detector