10 חברות רב-מיליוניות שנבנו במיקור חוץ של פיתוח תוכנה ועבודה מרחוק

10 חברות רב-מיליוניות שנבנו במיקור חוץ של פיתוח תוכנה ועבודה מרחוק

10 חברות רב-מיליוניות שנבנו במיקור חוץ של פיתוח תוכנה ועבודה מרחוק
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

חיבורי אינטרנט מהירים והזמינות של אפליקציות חזקות מבוססי ענן הקלו על האדם הממוצע מתמיד להצדיק עבודה הכרוכה במלאכה. עובד מהבית. באופן דומה, חברות יכולות לנצל מאגר כישרונות עולמי עם מיקור חוץ של פיתוח תוכנה.


על פי נתוני ה- מפקד ארה”ב, 5.2% מהאמריקאים עבדו מהבית בשנת 2017, לעומת 5% בשנת 2016. רוב האנשים שמספר זה מייצג עובדים בתחום מדעי המחשב. למעשה, כבר בשנת 2015 היה הערכה 300,000 עובדים במשרה מלאה בעבודות מדעי המחשב שעבדו מהבית.

יותר ממחצית העובדים מתעשיית המחשבים / IT דיווחו על עבודה מרחוק (זה בעצם צבא מיקור-חוץ של פיתוח תוכנה שלם!), והם מייצגים את הענף הבכיר ממנו ניתן להעסיק עובדים מרוחקים. תעשיות פופולריות אחרות לעבודה מרחוק כוללות שירותי בריאות, מכירות, חינוך / הכשרה ושירות לקוחות. עם זאת, יש מעט תעשיות כיום שלא יכלו להסתגל באופן סביר למבנה עבודה מרוחק.

56% מהסטארט-אפים הוציאו את עבודותיהם למיקור חוץ, מה שהוביל לדרישה גבוהה יותר של עובדים מרוחקים, ו 55% ממנהלי הגיוס מאמינים שהם מצפים שמספר העובדים המרוחקים יגדל בעשר השנים הבאות.

מיקור חוץ לפיתוח תוכנה ועבודה מרחוק

��️ בונוס; אם אתה מחפש דרכים להפוך את העבודה מרחוק ליעילות עבור העסק שלך, עיין במשאבים המעמיקים הבאים:

 • כיצד לעבוד מהבית (ולהישאר שפוי)
 • כיצד להישאר ממוקדים כשעובדים מרחוק
 • תוכנת Tracker Time הטובה ביותר בהשוואה
 • תוכנת וובינר הטובה ביותר בהשוואה
 • 15+ כלי פרודוקטיביות מעולים

בסופו של דבר, עבודה מרחוק בוודאי נמצאת במגמת עלייה, ואנחנו יכולים לראות את ההשפעות של זה בכל רחבי הנוף הטכנולוגי. להלן כמה החברות המובילות שבנו צוותים מרוחקים עם מיקור חוץ לפיתוח תוכנה תוך כדי צמיחה לרמות של מיליון מיליון בערך העסקי:

מס ‘1: אוטומטית

אוטומטית, החברה המובילה את תהליך הפיתוח של וורדפרס ו- WooCommerce (בין היתר) מושקעת מאוד באפשרויות עבודה מרחוק. המייסד והמנכ”ל מאט מולנווג היה קולני מאוד בתמיכתו בעבודה מבוזרת (הוא מעדיף מונח זה על פני ‘מרוחק’) "עתיד העבודה" מושג ששיתף במהלך האחרון שיחת TED.

לוגו אוטומט

אוטומטטיק מעסיקה מעל 860 עובדים הפרוסים על 68 מדינות ברחבי העולם. לאחרונה, אוטומטטיק החליטה לעשות זאת סוגרים את המטה שלה בסן פרנסיסקו משום שאיש לא הופיע!

Automattic גורם לאפשרות המרוחקת לעבוד עבורם על ידי הסתמכות על Slack, כמו גם רשת של בלוגים בזמן אמת הפועלים על נושא P2, משתף את מהנדס האושר האוטומטי אנדרו שפיטל. הם מחפשים מועמדים עם כישורי תקשורת בכתב חזקים, מכיוון שהם מסתמכים בעיקר על תקשורת טקסטים. למעשה, ראיונות נערכים באמצעות צ’אט.

לאחרונה, Automattic הוציא כלי חדש נקרא Happy Schedule, הראשונה בשורה חדשה של מוצרים בשם "כלים שמחים", שנוצרו עם צוותים מרוחקים / מבוזרים בראש. לוח זמנים שמח עוזר לחברי צוות מרוחקים לנהל את לוחות הזמנים שלהם תוך סינכרון עם חברי צוות אחרים.

ההטבות בהיותו עובד אוטומט כוללות נסיגה שנתית בת שבוע (ונסיגות מחלקות), קצבאות משרד ביתי ועבודה, ושבתות לימוד בתשלום כל חמש שנים..

כבר בשנת 2014 הערכה אוטומטטיק הייתה 1.16 מיליארד דולר.

מס ‘2: טגל

טגל הוא כלי מעקב זמן פופולרי המשמש צוותים מרוחקים רבים. בתרגול מה שהם מטיפים, טגל פועל עם צוות מרוחק לחלוטין המורכב מ- 75+ אנשים בכל 19 אזורי זמן.

צוות Toggl עומד גם מאחורי מוצר שימושי לעבודה מרחוק אחר – שבוע הקבוצות, כלי לתכנון פרויקטים.

לוגו toggl

אלרי אהו הקים את החברה, בתחילה כ- פרויקט צד. הוא הצליח לאתחל בהצלחה לא רק את הפרויקט הזה, אלא גם Teamweek ו- Hund5, ללא מימון הון סיכון (אך בעזרת מיקור חוץ לפיתוח תוכנה). כיום הכלי משרת למעלה ממיליון משתמשים.

מדוע אנשים אוהבים לעבוד בחברה זו? הם הרכיבו סרטון כך שתוכלו לשמוע את התשובה היישר מפיהם של העובדים שלהם.

דלת זכוכית מדווח על יתרונות עובדים נוספים הכוללים:

 • הנחה בטלפון נייד
 • קצבת חברות לחדר כושר
 • תמיכה בפיתוח מקצועי

אם אתה מחפש עזרה בבניית תרבות עבודה מרחוק או מיקור חוץ לפיתוח תוכנה, עיין במדריך המעמיק שלהם, מחוץ למשרד.

אלארי אהו

אלארי אהו

"היינו חברה מרוחקת כבר יותר מחמש שנים. הדבר העיקרי שאני אוהב בזה הוא כמות הכישרונות המגוונים שתוכלו למצוא ברחבי העולם. עבודה מרחוק היא בהחלט העתיד."

אלארי אהו, מייסד משותף ויו”ר חברת טגל

בפרסום, לטגל הכנסות שנתיות בסך 14 מיליון דולר.

עיין ברשימה הנוכחית של פתיחות עבודה מרוחקות בטוגגל, אך לא לפני שחפרו בראיון התובנה שלהם בנושא עבודה מרחוק Remote.co.

מס ‘3: מאגר

חוצץ, א ניהול מדיה חברתית חברה המאפשרת למשתמשים לתזמן, לנתח ולנהל את כל החשבונות החברתיים שלהם מפלטפורמה אחת, היא אחת החברות הידועות ביותר שיש לה צוות מרוחק לחלוטין ביצוע מיקור חוץ לפיתוח תוכנה ועבודה מרחוק אחרת הפועלת באזורי זמן שונים. למעשה, הם חולקים משאבים רבים באתר האינטרנט שלהם ביחס לאופן בו הם גורמים לצוות המרוחק שלהם לעבוד למי שמחפש לנסות זאת.

לוגו המאגר

החברה החלה בשנת 2013 עם 8 חברי צוות. ככל שיותר ויותר אנשים התחילו להשתמש במאגר (יש להם כיום יותר מ 100,000 משתמשים), הצוות גדל בהתמדה. נכון לעכשיו, מאגר מעסיק מעל 80 עובדים מרחבי העולם.

אחד מערכי החברה של באפר הוא שקיפות רדיקלית עד כדי כך שהם אפילו שתף את המשכורות שלהם באופן מקוון! שימו לב שמשכורתם מותאמת לפי יוקר המחיה. אבל עבודה עבור Buffer לא רק כדאית בגלל הפיצויים וההטבות הנדיבים – הם באמת מעריכים את בריאות העובדים. חוצץ מעודד את חברי הצוות לקחת שבועות או לעבוד במקום בו הם מרגישים הכי פרודוקטיביים.

עבודה עם צוות מרוחק יכולה להיות קשה, אך הם גורמים לכך לעבוד על ידי קיום נסיגות בצוות במקומות בהם מבוססים חלק מעובדיהם (הם היו בין השאר בסינגפור, סידני ומדריד), ובאמצעות בנייה וחיזוק מתמדת של תרבות חברה חזקה.

# 4: Dell

דל הוצג בעקביות ברשימת 100 החברות המובילות ביותר של FlexJobs עם משרות מרוחקות.

דל החלה להציע אפשרות טלקומוניקציה כבר בשנת 2009 מתוך מחשבה שמאחר ש Dell בונה טכנולוגיה המאפשרת לאנשים לבצע את עבודתם הטובה ביותר בכל עת ובכל מקום בעולם, האם המאמצים הראשונים של עבודה מרחוק אינם צריכים להיות עובדים משלהם? תהליך מחשבה זה נתמך בערכי הליבה של חברת Dell: אתיקה, הכללה וגמישות.

לוגו dell

עם תוכנית Connected Workplace של Dell, חברי צוות זכאים יכולים לבחור את סגנון העבודה המתאים ביותר לצרכים שלהם בעבודה וגם בחייהם האישיים. עובדים יכולים לבחור מחוויה מרוחקת לחלוטין, לבחור ימים מקוונים וכן חלוקת עבודה.

Dell משתמשת בוועידות וידיאו כדי לערוך ראיונות ומדיה חברתית כדי לשתף סיפורים של עובדיהם המרוחקים. יש להם גם קבוצת משאבי עובדים (ERG) שנקראת Conexus, המפלגת קהילת עבודה גמישה על ידי יצירת סביבת עבודה שיתופית. זה מכיל את כל המשאבים שעובדים מרחוק עשויים להזדקק להם, והקהילה המקוונת יכולה לעזור לשמור על הבדידות שמגיעה עם עבודה מרחוק..

בעוד ש- Dell הינה חברה ותיקה, מאז הציגו את אפשרויות העבודה המרוחקות שלהם ואת מיקור חוץ לפיתוח תוכנה, הם מעריכים כי חסכו מעל 25 מיליון קוט”ש חשמל (מאז 2013) וחסכו את החברה מעל 39.5 מיליון דולר (מאז 2014). ההערכה היא כי גם חברי צוות Dell וגם לקוחותיהם חסכו 6.1 מיליון טון CO2 של תחזוקה תקשורתית בשנת 2015, לבד.

מסוקרנים מתרבות החברה הזו? עיין ברשימה המעודכנת שלהם של אפשרויות עבודה מרוחקות.

# 5: אפן

חברה אוסטרלית אפן הוא מעסיק אחר שידוע כמי שיש לו צוות מרוחק. למעשה, היא דורגה מספר 1 ברשימת FlexJobs 100 החברות המובילות לחיפוש אחר משרות מרוחקות.

אפן, שהוקם בשנת 1996, הוא מוביל עולמי בתחום שירותי הדיבור והטכנולוגיה.

לוגו appen

לאפן שני קווי עסקים עיקריים:

 • חטיבת משאבי שפה המספקת מערכי נתונים (שמע, טקסט, תמונה ווידאו) להדרכת מנועי AI.
 • חטיבה לרלוונטיות תוכן המסייעת ללקוחות להכשיר מוצרים מונעי AI (בעיקר מנועי חיפוש) באמצעות הערכה ומשוב אנושי.

על קצה המזלג, אפן משתף פעולה עם חברות רכב ומסחר אלקטרוני (גם הממשלה) כדי לעזור להם לפתח מוצרים הנשענים על שפה טבעית ולמידה מכונה. אפן הוערך בסכום של 51 מיליון דולר אוסטרלי, אך מאז הגיש בקשה להנפקה בשנת 2015, ההכנסות גדלו בהתמדה, הובילה בעקבות הפריחה העולמית ב- AI ולמידה מכונה..

נכון לשנת 2018 היו לחברה 574 עובדים במשרה מלאה והיא משלבת מיקור חוץ של פיתוח תוכנה עם אובר 1.2 מיליון קבלני פרילנסרים עובד כאנליסטים באינטרנט, מעריכים מדיה חברתית וכמתמללים ביותר מ -140 מדינות.

# 6: גיטלב

גיטלב היא פלטפורמת קוד פתוח לשיתוף פעולה המאפשרת למשתמשים ליצור, לסקור ולפרוס קוד – הכל מפלטפורמה יחידה, מה שהופך את מחזור החיים של התוכנה ל- 200% מהיר יותר.

משתמשים בו במספר מותגים גדולים, כולל נאס”א, סוני וסימנס.

לוגו גיטלה

כבר מההתחלה היה לגיטלב צוות מרוחק, שכן שני המייסדים, סייטה סנדרנדג’י ודמיטרי זפורוז’ץ, התגוררו שניהם במדינות שונות (סיג’נדרנדיג ‘הייתה אז בהולנד, וזפורוז’ץ היה באוקראינה), והם החלו להעסיק אנשים מ מדינות שונות לעבוד עבורן. בפרסום, גיתלב מונה 550+ עובדים ממעל ל -50 מדינות.

של גיטלה מניפסט מרוחק מדגיש את ערכי החברה, כולל קיום פגישות פנים אל פנים באינטרנט כדי לדבר על מה שהם צריכים לפתור ליום. גיטלב לאחרונה גייס 100 מיליון דולר, מה שמגדיל את הערכת שווי החברה ל -1.1 מיליארד דולר. היא מעידה על הנפקה עד 2020.

לבדוק פתחי העבודה המרוחקים של גיטלה אם אתה מעוניין לעבוד עם חברה זו.

# 7: InVision

InVision היא פלטפורמת עיצוב דיגיטלית המשמשת למעלה ממיליון משתמשים, כולל עסקים מובילים כמו Evernote, Amazon, HBO ו- Salesforce. באמצעות InVision משתמשים יכולים לעצב ולבדוק מוצר באמצעות ממשק אינטואיטיבי, מכל מקום.

המנכ”ל קלארק ולברג תומך בעבודה מרחוק מכיוון שהוא מעניק לחברי הצוות מחברים רבים יותר בחייהם, שהוא, בתורו, מאמין שגורם ליצירתיות וחדשנות.

לוגו החזון

ל- InVision צוות מבוזר המעסיק 200+ עובדים במיקור חוץ לפיתוח תוכנה ממעל 14 מדינות, ומשתמש באפליקציה הנקראת מעשי למצוא מועמדים חדשים לעבודה.

היתרונות כוללים ביטוח רפואי, חברות לחדר כושר, קצבאות ציוד, קצבת נסיעות וכנסים, בנוסף לחבילת תגמולים תחרותית.

בדוק את הנוכחי של ה- InVision שלנו משרות פנויות מרחוק, הכוללים תפקידים במוצרים, הנדסה, מכירות ותמיכת לקוחות.

# 8: MeetEdgar

פגוש את אדגר היא פלטפורמת תזמון חברתית שהייתה מרוחקת לחלוטין מאז שהוקמה על ידי המנכ”לית והמייסדת לורה רודר בשנת 2014.

MeetEdgar התחיל כצוות אחד והופעל לחלוטין על ידי מייסדו עד שגדל לצוות של מעל 20, עם עובדים בעיקר מקנדה וארה”ב..

לוגו של meetedgar

למרות היותו מופעל לחלוטין, MeetEdgar הפכה לגמורה הכנסות חוזרות ונשנות של 4 מיליון דולר בארבע שנים קצרות, וכל זאת תוך כדי נידחות מלאה. החברה מעריכה גיוון ושימוש בעבודה מרחוק כדי ליצור הכלה בצוות שלהם. הם מאמינים מאוד שעבודה מרחוק מסייעת להשגת איזון טוב יותר בין חיי עבודה עד כדי כך שהם מציעים יתרונות כוללים הכוללים קצבאות אינטרנט / עמיתים לעבודה / מקבוק, ועידות שנתיות ואפילו דמי גמילה כדי לסייע לעובדים לאזן את האחריות האחרת שלהם..

כאשר בוחנים עובדים חדשים הם מחפשים כישורי תקשורת כתובים טובים, כמו גם מוטיבציה עצמית טובה, ומישהו שיכול לעבוד באופן עצמאי אך גם נוטה לצוות..

# 9: טודואיסט

נוסד בשנת 2007, טודואיסט, אחד האפליקציות הפופולריות ביותר לניהול מטלות וניהול משימות, החל את דרכו כפרויקט הצדדי של המנכ”ל אמיר סאליפנדיץ ‘.

יש לה 61 עובדים מ -24 מדינות. Todoist הוא אחד המוצרים שמתחת דויסט, חברת האם שלה.

לוגו טודואיסט

סאליפנדיץ ‘אינו זר לאזרחות גלובלית: הוא נולד בבוסניה, בילה את שנות העשרה שלו בדנמרק (שם למד באוניברסיטה), ובסופו של דבר עבר לטייוואן תוך כדי עבודתו פלורק, פלטפורמה חברתית פופולרית באסיה אותה הקים.

כשסליפהנדיץ ‘למד בקולג’ הוא איזן את לימודיו תוך כדי עבודה בשתי עבודות והיה זקוק לכלי לניהול מוצלח של כל הפרויקטים שלו. מכיוון שהוא לא היה מרוצה מהפתרונות הקיימים בשוק, הוא החליט להכין את שלו.

כשעזב סליפנדיץ ‘את פלורק, הוא הופתע שטודואיסט צבר 300,000 משתמשים למרות שהוא לא עשה שום מאמץ גדול להרחיב את האפליקציה. הוא ידע כי הוא נמצא במשהו והחליט לשים את מלוא המיקוד ביוזמה זו.

באותה תקופה הוא לא הצליח למצוא כישרון מקומי. כאשר עמד בפני הבחירה לעבור למקום כלשהו כמו ניו יורק או סן פרנסיסקו לפתוח משרד, או לחפש אנשים שיעזרו לו מרחוק מרחבי העולם, הוא בחר באפשרות האחרונה.

Salihefendić מאוד דובר על איך מאוד הוא חושב על עבודה מרחוק ואיך זה תורם לאיזון טוב בין חיי העבודה. כמנכ”ל של חברה שעוזרת בפריון, הוא מבצע זאת לפעולה על ידי הצעת הטבות כמו חובה 40 ימי חופש בשנה.

במהלך הפרסום מביא טודואיסט הערכה 5 מיליון דולר מדי שנה.

# 10: זאפייה

Zapier הוא פיתרון פרודוקטיביות לאוטומציה של שיתוף נתונים והפעלת פעולות שונות בין אפליקציות. בעיקרו של דבר, זה יוצר אינטגרציה בין כלי תוכנה שונים שלא היו קיימים בדרך אחרת.

כך עולה מראיון עם מייסד משותף ווייד פוסטר ב- האקר בצהריים, זאפייר הושק בשנת 2011 בקולומביה, מיזורי עם מייסד משותף בריאן הלמיג. באותה תקופה הם פעלו כפרילנסרים עצמאים כמפתחי אתרים עבור מספר לקוחות וראו אפשרות להזרים ערך לפרויקטים של הלקוחות שלהם.

לוגו זאפייר

הצוות של זאפייר מרוחק 100%, עם 150+ חברים הפרוסים על פני 15 אזורי זמן ו -17 מדינות. ההטבות כוללות מדיניות חופשה בלתי מוגבלת, תוכנית פרישה עם התאמה של 4% חברות (לעובדים מבוססי ארה”ב – אך הם מציעים אפשרויות חלוקת רווח אחרות לכל אחד אחר), 2 נסיגות שנתיות בחברה, חופשת הורים בתשלום וקצבת פיתוח מקצועית. תהליך ההעסקה שלהם מתחיל בטופס מקוון והם משתמשים בתוספים שנבנו בהתאמה אישית כדי להסוות את שמות המועמדים ותמונותיהם כדי להסיר הטיה מתחילת התהליך..

זאפייר משתף שיעורים שנלמדו בשיעורם מדריך אולטימטיבי לעבודה מרחוק, בנוסף לאינספור משאבי מיקור-חוץ למוצרי פיתוח לפיתוח תוכנה המשותפים באתר שלהם ו בלוג.

אף על פי שההערכה המדויקת של החברה לא פורסמה, ביזנס אינסיידר מניות שלזפייר יש שיעור ריצה שנתי של 35 מיליון דולר נכון לשנת 2018.

בדוק את המעודכן של זאפייר הזדמנויות עבודה מרחוק.

מחשבות אחרונות על החברות שנבנו באמצעות מיקור חוץ לפיתוח תוכנה ועבודה מרחוק

לאחר ששקלנו קבוצה זו של חברות גמישות ועם זאת רווחיות בכללותה, הנסיעות הבאות עשויות להועיל להקמת צוות מיקור חוץ של פיתוח מרחוק או פיתוח תוכנה לעסק שלכם:

 • �� שקיפות ותקשורת – ספציפית תקשורת כתובה – הם שני גורמים הממלאים תפקיד עצום בהצלחה בעבודות מרוחקות. בנוסף, שמירה על אמון היא גורם עצום מכיוון שמנהלים לא יכולים לראות פיזית אם חברי הצוות שלהם עובדים – הם מסתמכים רק על התפוקה שלהם (והתגובה לתקשורת מקוונת).
 • Teams צוותים מרוחקים מצליחים מנסים ככל האפשר להיפגש באופן אישי – לפחות פעם או פעמיים בשנה להכיר את האנשים איתם הם עובדים..
 • �� מכיוון שהם חוסכים בעלויות תקורה, מרבית החברות הללו מציעות פיצוי תחרותי ויכולות להעניק קצבאות מיוחדות, כגון ציוד לציוד, בריאות וכנסים לעובדיהם כדי להרחיב את למידה..

אז, הולך רחוק מהדרך הנכונה לעסק שלך?

חבר המושבעים עדיין בחוץ, אך ישנם כמה היבטים כלליים שעליכם לקחת בחשבון לפני שתקבלו את ההחלטה:

ראשון, "עבודה מרחוק" פירושו דברים שונים לאנשים שונים. בגלגולו הגנרי ביותר, עבודה מרחוק מתייחסת למלאכה מחוץ למשרד. עם זאת, ישנם סוגים שונים של עבודה מרחוק.

לדוגמה, יש חברות שמאפשרות חוויה מרוחקת לחלוטין, בעוד שחלקן רק מאפשרות לעובדיהן לעבוד מהבית יום אחד למספר ימים בשבוע. בנוסף, חברות מסוימות עדיין מעדיפות לגייס עובדים באופן מקומי, רק כדי שכולם יוכלו להשתתף בישיבה במידת הצורך, בעוד שאחרות הולכות ומלאות גלובליות..

בסך הכל, למרות שישנם מספר יתרונות לעבודה מרחוק, זה לא עובד לכולם. חברות כמו יאהו ויבמ ניסו להציע את העבודה מהאפשרות הביתה, אך מאז בחרו להפחית או לחלוטין גרוטאות תקשורת בעד להפגיש את האנשים שלהם לחדש. מכיוון שחברות אלה מורכבות מצוותים גדולים יותר, איחוד חברי צוות ודחיקת מוצרים עלול להוות בעיה בהשוואה לצוותי הזנק קטנים, שהם זריזים יותר..

חברות המאמצות תרבות עבודה מרחוק ומיקור חוץ לפיתוח תוכנה מאמינות כי על ידי היותן עצמאיות במיקום, אין להן רק מאגר עמוק יותר למצוא את הכישרון הטוב בעולם. הם גם מאמינים שעל ידי מתן לעובדיהם את האוטונומיה לבחור היכן הם עובדים בצורה הטובה ביותר, הם ישחררו חשיבה יצירתית וחדשנית יותר, הנדרשת בחברות סטארט-אפ מהירות (כמו רוב החברות ברשימה זו)..

מה מעכב אותך מהפעלת צוות מרוחק משלך? האם התגעגענו להזכיר חברה מגניבה שנבנתה במיקור חוץ לפיתוח תוכנה? שתף אותנו במחשבות שלך בטוויטר @ CodeinWP!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector