תבנית הצעה לעיצוב אתרים: כתוב הצעה שמתנדנדת תוך 10 דקות בלבד

כמעצב אתרים, היכולת שלך להביא לקוחות חדשים תלויה ביכולת שלך לכתוב הצעות לעיצוב אתרים מוצלחות. אך אינך יכול להרשות לעצמך להקדיש שלוש או ארבע שעות לשכלול כל הצעה. אתה זקוק לזמנך לבניית אתרים בפועל – ותבנית הצעה לעיצוב אתרים יכולה לתת לך הפעם.


במדריך זה נראה לך כיצד ליצור תבנית הצעה לעיצוב אתרים – – שתוכל להתאים אישית עבור לקוחות בודדים תוך דקות ספורות.

�� מחפש עצות לכתיבת בלוגים? כך תוכלו לכתוב פוסט טוב בבלוג.

כתוב תבנית הצעה לעיצוב אתרים

מדוע כדאי להשתמש בתבניות להצעות לעיצוב אתרים שלך

יצירת תבנית הצעה לעיצוב אתרים היא אחת הדרכים הקלות ביותר לפשט את תהליך ההצעה. כל המגרש זקוק לאלמנטים מסוימים: הערכה של הבעיות שעיצובו יתמודד, רשימת יעדים לפרויקט, ציר זמן מפורט המציג כל שלב בפרויקט, והעלות הנלווית אליו..

הצבת אלמנטים אלה בתבנית הצעה לעיצוב אתרים מציעה מספר יתרונות:

 • כל המידע נמצא במקום אחד – אינך צריך להקליד שום דבר מחדש או לפתוח תריסר קבצים שונים כדי למשוך מידע על היבטים שונים בתהליך העיצוב שלך.
 • ההצעות והמחירים הם עקביים – התבנית שלך תכלול רשימה של כל השירותים שלך, יחד עם העלות של כל שירות פרטני. המשמעות היא שאתה לא צריך לדאוג לתמחר את כל הדברים עבור כל עבודה – מחירי הבסיס כבר קיימים. אתה צריך לשנות אותם רק אם אתה עובד עם אתר גדול במיוחד.
 • תבניות הן הזדמנות להראות את כישורי העיצוב שלך – עיצוב תבנית מושכת את העין המציגה את אישיות החברה שלך תעזור ללקוחות פוטנציאליים להתחבר לחברה שלך ברמה האישית יותר. זו גם דרך עדינה להראות ללקוח את הכישורים הטכניים שלך.
 • אתה יכול להתאים אישית תבניות תוך מספר דקות – יהיו תחומים ברורים מסוימים שבהם תוכל להתאים אישית כל תבנית: פרטי הקשר של הלקוח, הצהרת הבעיה, הצהרת המטרות. כמה ציוצים מהירים יהפכו את התבנית שלכם להצעה האידיאלית עבור הלקוח הפוטנציאלי שלכם.

יתרונות תבנית הצעה

בקיצור, השתמש בתבניות הצעה לעיצוב אתרים כדי להרחיב את העסק שלך ולהקטין את מספר השעות שאתה מבלה בהצעות בודדות בכל פעם.

ברנדן קוויגלי

ברנדן קוויגלי
בלוט 30

בהתחלה ייקח לנו שבועות לקבל הצעה ללקוח, אך כעת אנו יכולים ממש לעשות זאת תוך מספר דקות. הבנו שחלק משמעותי מהעיכוב הוא לא הידיעה היכן להתחיל בהצעה, או אם מה שאנחנו מניחים על הנייר יהיה מה לקוחות פוטנציאליים מחפשים. לאחר מחקר מקוון ובחינת ההצעות של המתחרים, הצלחנו ליצור תבנית בסיס שנעבד ולשנות עד שנמצא אחת שעבדה.

כיצד לבנות את תבנית ההצעה שלך לעיצוב אתרים

תבנית הצעה לעיצוב אתרים מוצלחת חייבת לכלול את האלמנטים הבאים:

 • מבוא – הסבירו מי אתם וכמה פרטים בסיסיים של החברה שלכם. כלול סקירה בסיסית וקלה לקריאה של השירותים שלך.
 • הצהרת בעיה – דף מלא המוקדש להסבר על בעיות הלקוח שלך בפירוט.
 • יעדים / פתרונות מוצעים – דף זה ישתף את המטרות של פרויקט עיצוב האינטרנט שלך, תוך התמקדות בפתרונות הספציפיים שתיישם.
 • פירוט חבילה רגיל פירוט זה יספק מידע מפורט יותר על חבילת עיצוב האינטרנט הרגילה שלך.
 • תוספות – רשימה מקיפה של התוספות שהלקוחות שלך יכולים לרכוש בנוסף לחבילת העיצוב הסטנדרטית.
 • המלצות – הצב לפחות שלוש המלצות של לקוחות בדף נפרד, וציר צילומי מסך של האתרים שעיצבת עבור אותם לקוחות. יתכן ותרצה לשנות את זה כל 6-12 חודשים כדי לשקף את עבודתך האחרונה.
 • הצעדים הבאים – פרק זה אמור לתאר כיצד הלקוח שלך יכול להתקדם אם הוא מעוניין לעבוד איתך.
 • תנאים & דף חתימה – זה מתאר סודיות, זכויות על העבודה וכיצד תעבוד עם הלקוח. הצבת החוזה שלך בהצעה מקלה על לקוחות להירשם לשירותים שלך מייד.

מבנה תבנית הצעה

היום נראה לך כיצד ליצור כל אחד מאלמנטים אלה עבור תבנית ההצעה שלך לעיצוב אתרים.

1. הקדמה

המבוא שלך הוא החלק הפשוט ביותר בתבנית ההצעה שלך לעיצוב אתרים, אך זה לא הופך אותה פחות חשובה. זה מחזק את זהות החברה שלך, מציג את הידע שלך על הלקוח שלך ומזכיר להם מדוע הם יצרו איתך קשר מלכתחילה.

יש לעצב מבוא של הצעה באופן דומה למכתב עסקי, ועליו לכלול מספר אלמנטים סטנדרטיים:

1.1. שם החברה והלוגו שלך

זוהי אחת הצורות הקלות ביותר של מיתוג, ובכל זאת מעצבים חדשים למתחילים שוכחים לכלול את זה בתבנית ההצעה שלהם לעיצוב אתרים. הצעת עיצוב היא מסמך רשמי של החברה, והיא צריכה להיראות כמו אחת. הצגת הלוגו החלקלק שלך מזכירה גם ללקוחות הפוטנציאליים את האסתטיקה הכוללת שלך.

1.2. פרטי הקשר של החברה שלך

ייתכן שללקוח הפוטנציאלי שלך כבר יש את פרטי הקשר שלך, אך עדיין עליו להיות רשום ישירות תחת שם החברה והלוגו שלך. זה משרת שתי מטרות: זה גורם להצעה להרגיש יותר כמו מסמך רשמי, וזה מקל עליך ליצור קשר אם הלקוח אוהב את ההצעה שלך.

1.3. שם הלקוח ופרטי הקשר הפוטנציאליים שלו

אתה רוצה ליצור שטח לכך בתבנית ההצעה שלך לעיצוב אתרים מתחת לפרטי הקשר שלך, שעוצב בצורה דומה למכתב עסקי. באופן אידיאלי, עליך להשתמש בשם המלא של אדם ספציפי בחברה ולא בשם החברה.

1.4. הצהרת בעיות בהערכת החששות הספציפיים של הלקוח

פסקה זו תדגים את הבנתך את צרכי הלקוח שלך. אתה יכול להכניס הצהרה של בעיה כללית בתבנית שלך, או שאתה פשוט יכול להשאיר מקום עבורה; זהו אחד התחומים שצריך להתאים אישית בכבדות לכל הצעה.

1.5. סקירה קצרה של החברה שלך והשירותים שאתה מספק

בלא יותר משתי פסקאות, תאר את החוויה של החברה שלך ואת השירותים שאתה מציע. מקם את השירותים והחוויות שלך כדרך לטפל בבעיות של הלקוח שלך. זה יקל על לקוחות פוטנציאליים להעריך את השירותים הכוללים שלך ולהחליט אם הם רוצים לשקול את ההצעה המלאה או לא.

אתה רוצה להתאים אישית את האזור הזה לכל לקוח, אך לכלול פסקה כללית בתבנית שלך הוא רעיון טוב. זה מקל על שינוי להצעות בודדות.

1.6. סקירה של שאר ההצעה

ציין רשימה של נקודות נקודה של כל חלק מההצעה שלך, כולל מספרי העמודים המתאימים להם. זה מדגים את כישוריך הארגוניים ומקלה על הלקוח להחליט מה לקרוא קודם.

1.7. החתימה שלך

מבוא ההצעה שלך אמור להיות מסוגל לעמוד בפני עצמו כמכתב עסקי. התנתק באמצעות פרידה מסורתית, כגון "כל טוב", ולהוסיף את חתימתך למסמך.

בסך הכל, מבוא התבנית שלך צריך להיות לא יותר מ- 3-4 פסקאות.

�� כיצד להתאים אישית את החלק הזה של ההצעה: המבוא יהיה אחד הקטעים המותאמים ביותר לכבדות של ההצעה. בתור התחלה, תרצה להזין את פרטי הקשר והשם הנכונים עבור כל לקוח פרטני. תרצה גם לשנות את הצהרת הבעיות כך שתתייחס לדאגות האישיות של כל לקוח ולשנות את התיאור של השירותים שלך כדי להתמקד בפתרון הבעיות הספציפיות הללו..

2. הצהרת בעיה

בדף זה בתבנית ההצעה שלך לעיצוב אתרים, ברצונך להרחיב את המידע המופיע במבוא שלך. בדומה למבוא, חלק זה יותאם אישית בכבדות בכל הצעה, אך ישנם כמה דברים שתוכל לכלול בתבנית שלך כדי להקל על התהליך.

התחל עם פסקה אחת המתארת ​​את הלקוח הטיפוסי שלך ואת הבעיות העומדות בפניו. תוכלו להתאים זאת באופן אישי להצעות בודדות, אז הקפידו רק על הבעיות הנפוצות ביותר.

להלן כמה דוגמאות לבעיות שתרצה לכלול בתבנית ההצעה שלך לעיצוב אתרים:

 • הגברת התחרות ברשת, וכתוצאה מכך תנועה נמוכה יותר
 • כישלון בשמירה או המרה של תנועה ניידת
 • דירוג נמוך במנועי חיפוש

הרשימה שלך צריכה להיות מבוססת על הבעיות בהן טיפלת לעתים קרובות ללקוחות בעבר.

�� כיצד להתאים אישית את החלק הזה: רוב הלקוחות שלך אולי רוצים דברים דומים, אך כבעלי עסקים פרטיים, יש להם צרכים פרטניים. אם הם מעלים בעיה לא שכיחה, או שאתה מבחין בבעיה שלא מוזכרת בתבנית שלך, הוסף אותה לרשימה.

דרך נוספת ועדינה יותר להתאים אישית את החלק הזה היא להתאים את אוצר המילים שלך ללקוח. אם הם מדברים על בעיותיהם במינוח ספציפי, השתמש בכמה מאותן מילים. אם אתה רוצה לשנות את המינוח, אתה יכול לעשות זאת במכוון, ולהראות ללקוח שלך כיצד עליהם להתקרב לבעיה במקום זאת. זה מראה שאתה מבין אותם, לא רק איך לבצע את העבודה שלך.

3. יעדים / פיתרון מוצע

קטע זה של ההצעה שלך יספק סקירה כללית של היעדים עבור הפרויקט שלך, תוך התמקדות בדרך שתפתור את הבעיות שנדונו בחלק האחרון..

כדי להראות לכם איך זה ייראה, בואו להשתמש בדוגמאות המפורטות למעלה: תחרות מוגברת וכתוצאה מכך תנועה נמוכה יותר, כישלון בשמירה או המרה של תנועה ניידת ודירוג נמוך במנועי חיפוש. כדי להילחם בבעיות אלה, תוכל ליצור את רשימת היעדים הבאה:

 • צור אתר בהתאמה אישית עם מראה מודרני ורענן – בנה אתר ייחודי באמצעות נושא וורדפרס מותאם אישית, מה שהופך את אתר שם הלקוח לבלתי נשכח מאתרי מתחרים.
 • עבודה עם נושא מגיב ליצירת פונקציונליות לנייד – השתמש בתכנית וורדפרס עם עיצוב רספונסיבי והתאם אישית את הגדרות התצוגה הניידת כדי למקסם את הפונקציונליות הניידת.
 • לשכתב תוכן אתר, תוך שימוש באסטרטגיות וטכניקות SEO עדכניות – פיתוח אסטרטגיית SEO עקבית ושכתוב את כל תוכן האתר כדי לעמוד ביעדי האסטרטגיה החדשה הזו.

כל מטרה צריכה להיות עם הסבר קצר כיצד היא מושגת, אך אל תוציא על זה יותר ממשפט אחד. תעבור לפרטים נוספים בחלק הבא של ההצעה שלך.

�� כיצד להתאים אישית את החלק הזה: המוקד העיקרי שלך כאן צריך להיות לטפל בבעיות המפורטות בחלק הקודם של ההצעה, כך שרוב ההתאמה האישית שלך תהיה לטפל בכל חשש חדש או למחוק כל מה שאינו רלוונטי. שוב, אתה יכול גם לשנות את השפה במסמך כך שתתאים לאוצר המילים או לטון המותג של הלקוח שלך.

4. פירוט חבילה סטנדרטית

התפלגות החבילה הסטנדרטית מראה ללקוח שלך בדיוק מה הם יקבלו מהעבודה איתך. בקטע זה בתבנית הצעת עיצוב אתרים, ברצונך לרשום את השירותים האישיים הכלולים בפירוט החבילה הרגיל שלך. יש לרשום כל שירות עם תיאור של 2-4 משפטים, כולל ציר זמן משוער. יש לציין גם את המחיר של כל שירות בסעיף זה.

רובן גאמץ

רובן גאמץ
Bidsketch

התחומים החשובים ביותר בהצעתך הם תמחור ו מה שהם יקבלו במחיר הזה. זה נשמע מובן מאליו, אבל כל כך הרבה אנשים הופכים תחומים אחרים בהצעותיהם לחשובים (או חשובים יותר) מאותם חלקים. פירוש הדבר שברצונך לגרום למדור הבעיה / פיתרון של התבנית שלך להיות ראשונה, ולעקוב אחריה מקרוב אחר סעיף תמחור שמציע אפשרויות תמחור שונות (כך שלא תצטרך לתמחר בדיוק את הצורך).

המפתח הוא שבעוד שתהיה קלה לשימוש בתבנית שלך, זה צריך להיראות כאילו הוא מותאם אישית לחלוטין ללקוח הפוטנציאלי שלך. אתה יכול לעשות זאת על ידי בעל המבנה הנכון שבו הדברים החשובים ביותר וההתאמה האישית הולכת ראשונה.

לדוגמה, אם אחד השירותים שאתה מספק הוא התאמה אישית של ערכות נושא של WordPress, ייתכן שתציג אותו כך:

התאמה אישית של נושא וורדפרס – 500 דולר – אנו נעבוד איתך לבחירת נושא וורדפרס מתאים לצרכים העסקיים שלך. לאחר שנבחר העיצוב, אנו נתקין את העיצוב באתר וורדפרס שלך ונתאים אותו להתאמה אישית שלך. זה ייקח 1-3 שבועות, תלוי בכמות ההתאמה האישית הנדרשת.

זה מפרט כיצד תעבוד עם הלקוח הפוטנציאלי ומה ישיג השירותים האישיים שלך, יחד עם כמה יעלו השירותים הללו. זה גם מדגים את הידע שלך על הפלטפורמה שאתה עובד איתה, ובכל זאת קל לאדם הממוצע להבין.

צור תיאור דומה עבור כל שירות המוצע בחבילה הרגילה שלך, תוך צמצום הז’רגון הטכני. יש לרשום פריטים לפי סדר הביצוע, מהראשון ועד האחרון. אתה רוצה שההצעה תענה על שאלות הלקוח הפוטנציאלי שלך לגבי השירותים שלך, ולא תתן להם יותר.

לאחר שתגדיר את כל התיאורים שלך, כולל ציר הזמן המשוער, תוכל ליצור ציר זמן כללי על סמך ההיצע הסטנדרטי שלך. עשה זאת על ידי הוספת יחד את צירי הזמן המשוערים עבור כל השירותים הבסיסיים שלך.

�� כיצד להתאים אישית את החלק הזה: הדרך העיקרית שתרצה להתאים אישית את החלק הזה היא להסיר שירותים מיותרים ולהוסיף כל אחד מהם "תוספת" פריטים שהלקוח שלך ביקש מהם. אם התוספות שלך כל רשומות בתבנית שלך, התהליך האחרון פשוט כמו העברת המידע המתאים מקטע אחד מההצעה לחלק אחר. אתה יכול גם לקחת את זה לשלב הבא על ידי שימוש באותן מילים שהלקוח שלך השתמש בבקשתן.

5. תוספות

קטע זה של ההצעה שלך יפרט את כל התוספות שהלקוחות שלך עשויים לרכוש באמצעות חבילת עיצוב האינטרנט הסטנדרטית שלהם, כגון:

 • הגדרת דפים נוספים
 • תבניות פוסט
 • תחזוקה שוטפת
 • שירותי עיצוב אחרים
 • שירותי קופירייטינג
 • שירותי שיווק במדיה חברתית

ספקו רשימה מלאה של תוספות זמינות וכתבו תיאור של 2-4 משפטים לכל אחת מהן. שוב, אתה רוצה להתמקד בשפה פשוטה ולהימנע מעגה טכנית. ההצעה שלך צריכה להיות נגישה לאדם העסקים הממוצע ולא רק ליזמים מקוונים.

ברנדן קוויגלי

ברנדן קוויגלי
בלוט 30

לקוחות פוטנציאליים מקבלים מידע מותאם שהם צריכים בהתבסס על הפרויקט הספציפי שלהם. אז אולי יש לנו 12 שירותים שונים, אך ייתכן שהסיכוי מחפש תמיכה עם חמישה משירותים אלה. אנו מכניסים את חמש גושי הטקסט המתאימים לצרכים שלהם לעומת מתן להם את הסקירה המלאה של כל השירותים שלנו. זה מאפשר להם ליישר בצורה ישירה יותר את הצרכים שלהם עם היכולת שלנו למלא את הצרכים שלהם.

6. המלצות

המלצות הן אורך החיים של העסק שלך. הקדיש דף מההצעה שלך כדי לשתף את המלצותיך הטובות ביותר עם לקוחות עתידיים.

אתה יכול להגדיר חלק זה של התבנית שלך באחת משתי דרכים. האפשרות הראשונה היא לבחור את המלצות המועדפות על 5-10 ולהציג אותן באופן יצירתי בעמוד.

האפשרות השנייה היא ליצור "המלצות" חלק מהתבנית שלך וכולל כל המלצה חיובית שאי פעם קיבלת. לאחר מכן, כשאתה מתאים אישית את התבנית שלך, אתה יכול לשמור על הצעות המחיר הרלוונטיות ביותר ללקוח בודד, ולחסל את השאר. זוהי דרך קלה להוסיף שכבה נוספת של התאמה אישית להצעה שלך.

7. השלבים הבאים

פרק זה מראה ללקוח שלך כיצד הוא יכול להתחיל בתהליך העיצוב. לדוגמה, ייתכן שתציע רשימת שלבים זו:

 1. התאמה אישית של חבילה – אנו נעבוד איתך כדי לשנות את החבילה הרגילה לעיצוב אתרים כך שתתאים לצרכים שלך, תוך שילוב של תוספות כמבוקש. לאחר שהוסכם על כל השירותים, נסיים את החוזה שלך איתך. זה ייקח 1-2 יום.
 2. בחירת נושא – אנו נזהה את הצרכים המדויקים שלך, ונציע 3-4 נושאי וורדפרס מותאמים אישית לבחירתך. זה ייקח עד שבוע, תלוי במשוב הלקוח.
 3. התאמה אישית של נושא – לאחר שבחרת נושא, אנו נתקין אותו באתר שלך ונבצע התאמה אישית לפי הצורך. זה ייקח 1-2 שבועות בהתאם לנושא.

�� כיצד להתאים אישית את החלק הזה: לקוחות רבים יפנו אליכם עם ציר זמן ספציפי בראש, לכן יתכן שתצטרכו לשנות את ציר הזמן של כל שלב כדי להתאים ליעדים שלהם. אם כבר ניהלת מספר שיחות עם הלקוח הפוטנציאלי, אתה עלול לשלול את הצעדים הראשונים ברשימה שלך ולצרף עותק של החוזה שלך להצעה כך שניתן יהיה לסיים את הדברים מייד..

8. תנאים והגבלות

מעצבים רבים אינם מצליחים לדון בהיבט המשפטי של עבודתם עד לשלב ההתקשרות בפועל, אך שיתוף התנאים וההגבלות שלך בהצעה שלך מגביר את המקצועיות שלך. זה גם עוזר ללקוח הפוטנציאלי שלך להרגיש כאילו הוא מקבל החלטה מושכלת מההתחלה.

מאמר זה אינו אמור להחליף ייעוץ משפטי, והבלוג של CodeinWP אינו מנוהל על ידי אנשי מקצוע בתחום המשפטי, אך ישנם כמה דברים שאנו ממליצים עליהם בחום לכלול בתנאים וההגבלות שלך:

 • מסר סודיות – מרבית החברות ירצו סוג כלשהו של הסכם סודיות, ורבות יהיו עם NDAs סטנדרטיים משלהן. שיתוף הצהרת סודיות משלך מראה שאתה מבין את הצורך הזה.
 • מבנה שכר טרחה ופיקדון – אם אתה מצפה להפקדה של 50%, עליך לציין זאת במפורש בתנאים וההגבלות שלך. עליכם לכלול גם את התנאים שבהם לקוחות יכולים להחזיר את ההפקדה, אם ישנם כאלה.

לקבלת מידע נוסף על ההיבט המשפטי של עיצוב אתרים, התבונן יסודות החוזה לעיצוב אתרים של BeeWitz 17. אם אין לך הסכם תנאים והגבלות משלך או חוזה רגיל, עליך לפנות לייעוץ משפטי מקצועי.

התאמה אישית של ההצעות שלך

לאחר שיצרת תבנית הצעה לעיצוב אתרים, תוכל להתחיל לשלוח הצעות בודדות. וזה צריך לקחת מספר דקות בלבד – כל מה שאתה צריך לעשות זה לצרף אותו לדוא”ל ולוודא שאתה שולח אותו לאדם הנכון, נכון?

לא בסדר. תבניות הצעה לעיצוב אתרים הן דרך נהדרת לחסוך זמן, אך אינך יכול לשלוח הצעות זהות ב 100% לכולם. הצעות מוצלחות הן אלה שמדברים עם הלקוחות שלך ישירות, שמרגישים ייחודיים לחלוטין אליהם גם אם הם מבוססים על תבנית.

זה מתחיל בשינוי המקרים של שם הלקוח והצבת פרטי הקשר הנכונים במבוא שלך, אך זה הרבה מעבר לזה. למעשה, ההיבטים המותאמים אישית של ההצעה שלך הם החשובים ביותר.

במדריך זה כבר בדקנו כיצד תוכל להתאים אישית חלקים שונים מההצעה שלך. עכשיו, נסתכל על כמה טיפים להתאמה אישית של ההצעה שלך בכללותה:

 • השתמש ב- find + להחליף – הדרך הקלה ביותר להיתפס באמצעות הצעת תבנית היא להשאיר את המילים "שם הלקוח" במקום בו היית צריך להשתמש בשם של אדם. השימוש ב- find + להחליף יכול לעזור לך להימנע מבעיה זו. הטריק שאתה יכול להשתמש בו הוא שיהיו מצייני מיקום כמו, "TK-CLIENT-NAME". הקסם של "TK" (כמו בפתיחה) זה לא מתרחש באנגלית, מה שאומר שהחיפוש אחריו הוא פשוט.
 • התאם לטון המותג של הלקוח הפוטנציאלי שלך – כבר דיברנו על זה, אבל כדאי לחזור ולהדגיש. התאמת הטון של הלקוח שלך מבטיחה שהם יוכלו להבין את המידע שאתה מציג, והיא דרך עדינה להראות להם שאתה מבין גם את העסק שלהם..
 • התייחס לאזורים ספציפיים באתר – במידת האפשר, הכנס אזכורים לקטעים ספציפיים באתר. אולי תרצה לקחת צילומי מסך או להרים נתחי טקסט מהאתר כדי להדגים בדיוק על מה אתה מדבר. זוהי דרך קלה נוספת להראות ללקוח שאתה מבין את הצרכים הספציפיים שלהם.

התאמה אישית של ההצעה

שולח את ההצעה שלך ללקוח

אתה יכול להשתמש בדוא”ל – בית הספר הישן. אבל אז אינך יודע מתי הלקוח נפתח וקרא את ההצעה שלך.

כדי להילחם בזה, אתה יכול להתקין משהו כמו בומרנג לג’ימייל. זה אומר לך כשאנשים פותחים את הדוא”ל שלך, לוחצים על הקישורים שלך וכו ‘.

לחלופין, אתה יכול להשתמש באחד מכלי ההצעה הפופולריים. המובילים שבהם Bidsketch, ושות ‘ (יש להם כלים נוספים בסוויטה שלהם), ו- להציע. Bidsketch, למשל, מאפשר לך לדעת מה הלקוחות עושים עם ההצעות שלך וגם נותן לך גישה לכמה כלים ותבניות הצעה נוספים..

סקיצה
and.co
להציע

עצה אחרונה

יצירת תבנית הצעה משלך לעיצוב אתרים היא אחת מאותן פעילויות בעלות החזר ROI גבוה לטווח הארוך. עשה זאת פעם אחת ואז קצור את ההטבות למשך חודשים (אולי שנים).

לקבלת דרכים נוספות לייעל את העסק שלך ולהפוך זמן רב יותר לעיצוב ובניית אתרים, עיין ברשימת כלי הפרודוקטיביות שלנו למעצבי וורדפרס..

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map