10 המדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה, על סמך נתונים

פיתוח תוכנת מיקור-חוץ יכול להיות דרך נהדרת לחסוך כסף תוך קבלת עבודה באיכות גבוהה. עם זאת, ישנם כמה דברים שאתה צריך לדעת על מיקור חוץ לפני שתוכל לעשות זאת ביעילות. בתור התחלה, אתה צריך לדעת מהן המדינות הטובות ביותר למיקור חוץ לפיתוח תוכנה כך שתוכלו למקד את החיפוש בצורה יעילה.


במאמר זה, נסקור מקרוב את 10 המדינות הטובות ביותר שאליהן ניתן למקד את פיתוח התוכנה.

המדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה

הסיכום הגזור שלך

אם אתה ממהר, הנה סיכום מהיר של המדינות הטובות ביותר שאפשר למקם בהן פיתוח תוכנה, ובנוסף כמה אתה יכול לצפות להוציא:

(תרשים לפי Visualizer.)

מה הופך מדינה טובה למיקור חוץ?

הדברים העיקריים שתרצו לחפש כשאתם קובעים את המדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה הן עלויות נמוכות יותר, שוק IT מפותח מאוד, תשתית חינוכית איכותית ויכולת לתקשר בשפה המועדפת עליכם (למטרות זה מאמר, נניח שאתה מעדיף לעבוד באנגלית). גורמים אלה יוצרים מאגר כישרונות גדול של עובדי טק מיומנים לבחירתך.

עסקים מסוימים עשויים לרצות לקחת בחשבון גם גורמים אחרים, כמו הבדלי תרבות. אלה יכולים לנוע בין קיום חגים רשמיים שונים וכלה בהבדלים תרבותיים עצומים העלולים למנוע מהאנשים מסוימים לעבוד איתך.

הגורם הסופי שיש לקחת בחשבון כאשר בוחנים את המדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה אליו הוא אזורי זמן. חברות רבות מוצאות דרכים לשתף פעולה עם עובדים במגוון אזורי זמן, אך עליך לקחת בחשבון כיצד תעבוד עם אנשים באזורי זמן אחרים לפני שתתחיל בחיפוש. האם אתה מוכן לקום מוקדם או להישאר במשרד מאוחר לפגישות סקייפ? האם הפרוייקט שלך נמצא בעדיפות נמוכה מספיק כי עיכוב זמן בין התקשורת בסדר? או שאתה רוצה אזורי זמן יחפפו כדי שתוכל לתקשר עם אנשים בזמן אמת?

לאחר שהבנתם מהם צרכי מיקור החוץ הספציפיים של החברה שלכם, אתם מוכנים להתחיל לחפש משתפי פעולה במדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה ל.

10 המדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה

1. הודו

המדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה: הודו מספר 1

הודו היא כנראה המדינה הראשונה שאתה חושב עליה כשאתה שומע את המונח "מיקור חוץ", ועם סיבה טובה. הודו היא המדינה השנייה בגודלה באנגלית בעולם, מה שהופך אותה לבחירה אידיאלית עבור מעסיקים בארה”ב או בבריטניה המעוניינים במיקור חוץ. מערכת החינוך שלהם מתמקדת מאוד במתמטיקה ומייצרת כמה שיותר 2.6 מיליון בוגרי STEM בשנה יחידה.

לפי מחקר מאת גילד, מפתחים הודים עברו על 11% מלאים של מקביליהם האמריקאים על הערכות מתמטיקה והגיון. עם זאת, הם קיבלו ציונים נמוכים משמעותית במבחנים ב- PHP ו- HTML, כך שאם אתם מחפשים פיתוח אינטרנט, ייתכן שתרצו לוודא אם למקני החוץ – המקור שאיתם אתם עובדים – יש רקורד טוב של העבודות שנמסרו..

משכורות: לפי סולם שכר, המשכורת השנתית הממוצעת עבור מפתח תוכנה בהודו היא 779,700 Rs, או 11,139 דולר.

2. אוקראינה

המדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה: # 2 אוקראינה

ממשלת אוקראינה מתמקדת מאוד בחינוך שהזין את א תעשיית הטכנולוגיה המשגשגת שם. לפי ניתוח סטטיסטי מ- HackerRank, יזמי אוקראינה קיבלו ציון ממוצע של 88.7% בכל האתגרים של HackerRank. אוקראינה היא גם ביתם של המדינה המספר הגדול ביותר של C ++ מתכנתים ברחבי העולם.

אנגלית אינה נפוצה בקרב האוכלוסייה הכללית, אבל 80% מקהילת ה- IT שלהם דוברת אנגלית, חסמי תקשורת הם סוגיה מינימלית כאן. יתרונות נוספים של מיקור חוץ לאוקראינה כוללים אזור זמן שחופף חלקית עם זמני ארה”ב ובריטניה ותרבות עבודה דומה אשר פרסים מאתגרים ותחרות.

משכורות: לפי סולם שכר, השכר השנתי למפתחים אוקראינים נע בין $ 11,936 ל- 46,787 $.

3. סין

חרסינה

סין היא ביתם של רבים מהם חברות IT גדלות במהירות ומייצר כמה שיותר 4.7 מיליון בוגרי טק בכל שנה. בניתוח היפותטי של מדינות שמתאימות להשתתף ב "תכנות אולימפיאדה" מאת HackerRank, סין דורגה במקום הראשון.

עם זאת, ישנם כמה חסרונות פוטנציאליים כאן. ראשית, רק 10 מיליון מתושבי 1.3 מיליארד התושבים בסין דוברי אנגלית, הצגת חסם תקשורת גדול עבור מעסיקים בינלאומיים רבים.

שנית, ידוע כי בסין קיימת אכיפה רפה על חוקי קניין רוחני (IP). עם זאת, ניתן להתגבר על ידי שכירת סוכנות מיקור חוץ מכובדת ו קביעת כללים ברורים לפני שתתחיל לעבוד יחד.

משכורות: משכורות שנתיות למפתחי תוכנה בסין בדרך כלל נע בין 189,000CNY (27,695.96 $) ל- 357000CNY (52,314.59 $).

4. פולין

פולין

לפי נתונים סטטיסטיים של HackerRank, פולין היא ביתם של המתכנתים השלישיים המיומנים בעולם. המתכנתים שלהם דורגו במקום הראשון בהערכות ג’אווה ומופיעים בחמשת המובילים עבור שפות תכנות אחרות במיינסטרים כמו פייתון, מעטפת ורובי. שתי הערים הגדולות בפולין, ורשה וקרקוב, דורגות גם הן בחמישים הערים המובילות באזור מדד הגלובליזציה של Tholons.

מפתחים מערביים ישמחו לציין זאת 30% מהאוכלוסייה הפולנית דוברת אנגלית כשפה שנייה, מה שהופך את התקשורת לפשוטה. חברות צפון אמריקאיות יצטרכו לבצע התאמות לאזורי זמן אם הן רוצות לקיים פגישות חיות, אך יש מספיק חפיפה בכדי לאפשר שיתוף פעולה פונקציונאלי..

משכורות: נתונים מ- PayScale מראה שמפתח התוכנה הממוצע בפולין משלם שכר שנתי של 85,069PLN, או 22,273.88 דולר.

5. הפיליפינים

הפיליפינים

על 92% מהפיליפינים מדברים אנגלית, מה שהופך את הפיליפינים לאחת האוכלוסיות הגדולות דוברות האנגלית בעולם. יש להם גם מתמחה מערכת תיכון STEM ויישמו רפורמה חינוכית רצינית בשנים האחרונות.

גורמים אלה, יחד עם הערך הגלובלי הנמוך של הפסו הפיליפיני, ביחד והפכו את הפיליפינים לאחת היעדים המובילים למיקור חוץ, עם בירת המדינה, מנילה, המדורגת כ- העיר השנייה הכי טובה למיקור חוץ בעולם על ידי מדד הגלובליזציה של Tholons.

עם זאת, הרפורמות עדיין לא סגרו את הפער בין מפתחי תוכנה מהפיליפינים לבין מפתחים ממדינות אחרות ברשימה זו. המשמעות היא שבעוד שזו אחת המדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה, אם יש לך בראש פרויקט פשוט, אולי תרצה לשקול את סין או אוקראינה לפרויקטים מורכבים יותר..

משכורות: ה מפתח תוכנה ממוצע בפיליפינים מרוויח 554,000 PHP, או 10,563.40 דולר.

6. רומניה

רומניה

רומניה מציעה לאזרחיה גישה לחינוך ללא שוויון ושוויוני, שדרבן את אחת מהן סצינות הטק המגוונות ביותר באירופה. מפתחים רומנים דורגו במקום ה -20 בעולם בכל רחבי העולם בדיקות תכנות של HackerRank.

רומניה השקיעה רבות בתשתיות ה- IT שלה במהלך השנים האחרונות והציעה להן מקום 18 במפלגה A.T. מדד המיקום של Kearney Global Services, המדרג מדינות על פי אטרקטיביות פיננסית, רמות מיומנות וזמינות והסביבה העסקית הכוללת. ועם רוב המפתחים מרוויחים לפחות פי שלוש כרומני הממוצע, תחום זה מסוגל למשוך זרם קבוע של עובדים חדשים ומוכשרים.

רומניה מציעה גם יתרונות מרכזיים אחרים למעסיקים במערב אירופה וצפון אמריקה. אזור הזמן מציע חפיפה משמעותית עם מערב אירופה ואפילו אזורי זמן בארה”ב. כמעט 90% מקהילת המפתחים ברומניה דוברת אנגלית, ורבים אחרים שפות זרות כמו רוסית וגרמנית נפוצות ברומניה.

משכורות: שכר מפתחים שנתי ברומניה נע בין 12,000 $ ל- 35,000 $.

7. ברזיל

ברזיל

ברזיל היא ביתם של בערך 6.18 מיליון דוברי אנגלית שוטפים וממשלה שעובדת קשה לבנות טוב יותר תשתית לחינוך טכנולוגי. בשילוב עם כוח אדם צעיר במיוחד – 38.18% מהאוכלוסייה הם מתחת לגיל 24 – זה הופך את ברזיל למדינה מתקדמת לפיתוח מיקור חוץ של תוכנה.

עם זאת, קהילת ה- IT בברזיל עדיין צעירה יחסית. מתכנתים ברזילאים רק קלעו ממוצע של 71.3% על הערכות HackerRank. זה הופך את ברזיל למקום נהדר למצוא מפתחים זוטרים, אך פירושו שתרצו להסתכל על מדינות אחרות ברשימה זו לפרויקטים מתקדמים יותר..

משכורות: עלות המחיה בברזיל משתנה בפראות ממקום למקום, ומשכורות המתכנת משתנות בהתאם. תלוי במיקומם ורמת הניסיון שלהם, שכר המפתחים הברזילאים נע בין R24,000 (6,009.26 $) ל- R132,000 (33,054.78 $).

8. טייוואן

טייוואן

טייוואן היא ביתם של המפתחים השביעיים המיומנים בעולם על פי HackerRank, עם מיומנויות חזקות בתחומים כמו תכנות פונקציונאליות ומבני נתונים. ממשלת טייוואן גם השקיעה רבות במטרה להפוך "עמק הסיליקון באסיה" עם שיפור STEM חינוך ותשתיות IT.

עם זאת, אין זה אומר בהכרח שטייוואן היא המקום הטוב ביותר עבורך למיקור חוץ. על מדד מיומנות אנגלית, טייוואן מדורגת במקום ה -40 מתוך 80 מדינות שאינן דוברות אנגלית. קשה למצוא מספרים ספציפיים בקהילת התכנות, אך מספר זה מצביע על כך שמחסומי תקשורת עשויים להפוך לסוגיה העיקרית אם אתה מקדיש מיקור חוץ לטייוואן. טייוואן שוקלת כעת להפוך את האנגלית לאחת מהן שפות לאומיות רשמיות כדי לתקן את הבעיה.

משכורות: סולם שכר קובע כי מפתח התוכנה הטאיוואני הממוצע מרוויח TWD729,147, או 23,427 דולר לשנה.

9. מצרים

מצרים

מצרים רק במקום ה -42 ברשימת ה- HackerRank 50 המדינות המובילות לפיתוח תוכנה, אך הם מחויבים להגדיל את מאגר עובדי הטכנולוגיה שלהם. במהלך השנים האחרונות השקיעה מצרים בפיתוח בתי ספר תיכוניים ממוקדי גזע, לייצר מאגר גדול של עובדים מנוסים בטכנולוגיה. גם רוב בתי הספר במצרים ללמד אנגלית, כך שמחסומי התקשורת צריכים להיות מינימליים כאשר מתמודדים עם עובדים מצריים.

עם זאת, מה שבאמת גורם למצרים להאיר ברשימה זו הוא האפשרות הטהורה: מיקור חוץ למצרים יעלה לכם פחות ממיקור חוץ בכל מקום אחר ברשימה זו..

משכורות: השכר הממוצע למפתח תוכנה בכיר במצרים הוא EGP103,187, המומר ל- 6,041.22 $. זה נמוך משמעותית ממפתחים בכל מקום אחר, כך שבעוד שאתה עשוי להקדיש זמן רב לחיפוש אחר האדם הנכון, אתה חייב לחסוך הרבה לאחר שמצאת אותם.

10. קנדה

קנדה

בקנדה תשתית חינוכית חזקה עם דגש מיוחד על טכנולוגיה: 18.6% מהבוגרים השנתיים בקנדה יש מעלות STEM. מבחינת רמת המיומנות בפועל, מתכנתים קנדים היו דורג במקום ה -21 על ידי HackerRank. שלוש ערים קנדיות מדורגות גם הן בחמישים המובילות במדי מדד הגלובליזציה של Tholons: טורונטו, קלגרי והליפקס.

מיקור חוץ לקנדה מציע גם מספר יתרונות נוספים, בעיקר לעסקים מבוססי ארה”ב. ישנם מעט הבדלים תרבותיים שיש לדאוג להם ואזורי הזמן מאפשרים תקשורת קלה עם לקוחות אמריקאים. זה מקל על חברות להשיג שיתוף פעולה אמיתי בפרויקטים מורכבים יותר.

משכורות: קנדה היא המקום היקר ביותר למיקור חוץ אליו ברשימה זו, כאשר מפתח התוכנה הממוצע מרוויח $ 64,266CAD (47,659.67 USD USD) על פי PayScale. עם זאת, עלות נוספת זו מתקזזת על ידי איכותם היציבה של העובדים ושער החליפין החיובי.

מחשבות אחרונות על המדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה

הגבלת החיפוש שלך למדינות הטובות ביותר למיקור חוץ של פיתוח תוכנה היא רק הצעד הראשון למערכת יחסים מוצלחת במיקור חוץ. עליכם גם להקים מערכות ברורות לתקשורת ושיתוף פעולה.

�� לקבלת עזרה נוספת בנושא זה, עיינו במדריכים שלנו כיצד ומתי ניתן למיקור חוץ בעבודת וורדפרס והיכן למצוא את העזרה הטובה ביותר בוורדפרס..

�� ייתכן שתרצה להעיף מבט בפרופילים שלנו של 10 חברות רב-מיליוניות שנבנו במיקור חוץ ופיתוח תוכנה ועבודה מרחוק..

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map