לאן הולך אירוח וורדפרס? עדיף להתכונן לחוויית ה- Wix שלך ��

שוק האירוח של וורדפרס הוא ככל הנראה המרחב המשתנה במהירות והמעניין ביותר במערכת האקולוגית של וורדפרס. אנו שומעים באופן קבוע רעיונות מופשטים אודות "השוק הופך לתחרותי יותר", "שחקנים גדולים יותר מקשים על חברות קטנות", ו "השוק מתבגר"; אירוח וורדפרס הוא המקום בו כל השינוי הזה מתרחש.


מארחי הוורדפרס הגדולים ביותר לוקחים חלקים גדולים יותר ויותר מבסיס המשתמשים, ולוקחים כמויות גדולות והולכות של מימון. עם זאת, כולם מתמודדים עם תחרות קשה, ואף שאנחנו יכולים להניח שכל המארחים הגדולים הקיימים ישרדו בחמש השנים הבאות, קריאה קשה הרבה יותר היא מי ישגשג בחמש השנים הבאות..

העתיד של שוק אירוח וורדפרס מציע אפוא חלון לשאר כלכלת וורדפרס. פוסט זה ינסה להסתכל על אותו עתיד, בטענה שהתחרות האינטנסיבית גורמת למארחים לעבר "באמת מנוהל" ניסיון בו כל מה שאתה צריך מטופל עבורך.

לא קשה לדמיין עתיד בו חווית הוורדפרס שלך שונה בהרבה בין המארחים הפופולריים ביותר, שכולם יש פלטפורמות מנוהלות משלהם הדואגות לאבטחה, גיבויים ועדכונים; חוויות בונה דפים; וחבילה נבחרת של תוספות או תוספות המותקנות מראש.

לפתע, חווית הוורדפרס המתארחת היא Wix או Squarespace, אלא שהיא פועלת ב- WordPress.

הדרך להגיע לשם, עם זאת, מסובכת ובשום אופן לא בטוחה. נתחיל בעצם היסודות ולקחת את זה משם.
אירוח עתיד - -

מה בדיוק אירוח וורדפרס?

הדרישות להפוך למארח וורדפרס הינן מינימליות: תמיכה ב PHP גרסה 7.2, HTTPS ו- MySQL גרסה 5.6 או MariaDB גרסה 10.0. פירוש הדבר שיש ממש אלפי פוטנציאלים "מארח וורדפרס" עבור צרכן לבחור.

זו יכולה להיות בעיה עבור הצרכנים, מה שהופך את הבחנה בין המארחים למשימה קשה יותר ויותר. חברות אירוח מבינות זאת כמובן, ולכן הן עושות ככל יכולתן כדי להבדיל עצמן. ברמה הבסיסית ביותר זה כרוך בהצעת חבילות אירוח ספציפיות לוורדפרס או במיקום עצמם כמארחי וורדפרס מתמחים. בשנת 2010 זה היה מסובך בערך כמו "אירוח וורדפרס" יש.

אולם מאז ועד היום חברות אירוח רצו להבדיל. המארחים המומחים של וורדפרס נוטים כעת לטפל בחלק ניכר מההעלאה הכבדה הכרוכה באירוח אתר וורדפרס. רוב מנהלים אבטחה, מטמון וביצועים ברמת השרת. חלק מהמארחים עוברים צעד אחד קדימה, מעדכנים אוטומטית את וורדפרס ובמקרים מסוימים תוספים עבורכם. כולם מספקים תמיכה ספציפית לוורדפרס. בשנת 2018 כך נראה הכי אירוח וורדפרס המתמחה.

יש חברות אירוח שאוהבות מנוע WP, קינסטה ו WordPress.com של Automattic (אנו ניגע יותר בסיבה שנכון לחשוב על WordPress.com כמארח בהמשך) יארח רק אתר וורדפרס. אחרים כגון SiteGround, רשת נוזלית ו קדימה אבא נחשבים "מומחי וורדפרס", אך עדיין מארחים אתרים שאינם בנויים על וורדפרס.

אירוח וורדפרס: כבר לא נישה

השינוי שמניע את המעבר הזה מ "הנה חשבון אירוח עליו תוכלו להתקין את וורדפרס" ל "הנה אתר וורדפרס שטופל עבורך" הוא ביקוש. צרכנים רוצים אירוח של וורדפרס, וזה לקח את זה מהצעת נישה למשהו שתוכלו לבנות את כל עסק האירוח סביבכם.

יתר על כן, שוק וורדפרס הפך גדול דיו שיש בתוכו נישות ברות קיימא "אירוח וורדפרס".

יש לכך דוגמאות רבות: ממארחי וורדפרס הזולים ביותר המציעים חבילות מתחת לדולר בחודש, שם הדגם מתואר בצורה הטובה ביותר כ "לנדוף ולשרוף" (לקוחות חדשים מצטרפים ויוצאים בקצב מהיר, אבל אתה מוסיף כל כך הרבה לקוחות חדשים שזה בסדר), כל הדרך עד אירוח וורדפרס מנוהל שיכול להתמודד עם הכל עד לאתרים הגדולים ביותר.

הגידול המעניין באמת הגיע במרחב האירוח המנוהל הזה, במיוחד לקראת הקצה התחתון. זה המקום בו חברות האירוח בונות את המוצרים המעניינים ביותר שלהן, וסביר להניח ששם הן רואות את הצמיחה הרווחית ביותר שלהן מגיעה לטווח הבינוני.

זה הגיוני כי אירוח מנוהל בסופו של דבר נמוך יותר: הלקוח מוכן לשלם פרמיה קטנה עבור מוצר טוב כך שזה יכול להיות רווחי יותר, ולמרות שכולם צריכים להשיג את מוצר הליבה נכון (אירוח וורדפרס טוב, מהיר ואמין), המרחב להוסיף ערך עם תוספות הוא עצום.

יתר על כן, מכיוון שתוספות אלה יכולות להסיר הרבה מכאבים הקשורים לאירוח וורדפרס, הדבר מתחיל להיראות הרבה יותר כמו בונה אתרים מנוהל באופן מלא בדומה ל- Squarespace או Wix. כרגע אם אתה רוצה לבנות אתר Wix הופך את זה לקל להפליא, וחברות האירוח יודעות זאת. בסופו של דבר לקוחות אירוח לוקחים ערך מהקמת אתר ולא על ידי אירוח בפני עצמו, ולכן בעוד שבוני אתרים אלה מהווים איום על מתון וורדפרס, הם מהווים איום עצום על חברות אירוח.
wix

כך תוכלו לראות כיצד אירוח וורדפרס מנוהל ברמה הגבוהה ביותר צריך להפוך לפלטפורמת בונה אתרי וורדפרס מנוהלת לחלוטין בטווח הבינוני, וכי הדבר צריך להיות מוצר האירוח הליבה בטווח הארוך. זו הסיבה שחל שינוי כה מעניין באירוח וורדפרס ברגע זה, והעדשה דרכה יש לראות את השינויים. בואו נסתכל על כמה פרטים עם זה בחשבון.

וורדפרס מתארח בעתיד: רכישות יכולות לקנות מומחיות, תוספות וערך קהילתי

בעשר השנים האחרונות בנתה iThemes חברה סביב מוצרי וורדפרס. מערך המוצרים שלהם כולל תוסף גיבוי, תוסף אבטחה, לוח מחוונים לפיקוח על מספר אתרי וורדפרס ותוסף דיווחי WooCommerce לבעלי חנויות. אמנם הם התחילו ליצור נושאים של וורדפרס, אך אלה היו המוצרים העיקריים שלהם.

ithemes
בינואר 2018 חברת אירוח חברת Liquid Web רכשה את חברת iThemes בעסקת מזומן, שכללה את המוצרים והצוות של iThemes. דרך העדשה של הוספת ערך נוסף לאירוח הוורדפרס שלך בכדי להסיר את הנטל של אירוח אתר וורדפרס, זה הגיוני מאוד.

Liquid Web מנסה לשפר את הצעת וורדפרס שלה בשנים האחרונות, ועל ידי רכישת צוות מומחי וורדפרס וקבוצה של מוצרים שניתן לשלב בהיצע האירוח שלה, היא זוכה להאיץ את התהליך הזה. iThemes, בינתיים, התמודדה עם סביבה תחרותית קשה יותר – מכירות הנושא שלה כבר היו בירידה, ומוצרים כמו Jetpack הם תחרות רצינית על מוצרי האבטחה והגיבוי שלה – והרכישה מאפשרת לה לשמור על הצוות שלה יחד ולהבטיח את המשאבים הגדולים הדרושים כדי להתמודד. הולך קדימה.

אתרי גודדי פרו
זה סיפור דומה עם GoDaddy בשנים האחרונות: לאחר שקשה בעבר להיכנס לשוק ההולך וגדל של אנשי וורדפרס, GoDaddy רכשה בסוף 2016 את ManageWP, שירות ניהול אתרים וגיבוי..

שנה לאחר מכן הודיעו אתרי מקצוענים, תוסף זמין לכל הלקוחות המטפל בניהול ובגיבוי אתרים בכמות גדולה. נשמע מוכר?

נכון לעכשיו אתרי המקצוענים אינם באמת שונים משימוש בשירותי ManageWP לצד אירוח GoDaddy. אך כמו Liquid Web הרוכש את iThemes, השילוב העמוק הזה של מוצרים משלימים הופך את אירוח GoDaddy Pro למושך יותר עבור הצרכנים. זה מבדיל אותם מאלפי מארחי WordPress הפוטנציאליים האחרים, ויש לראותם כצעד ראשון לעבר פיתרון מנוהל לחלוטין.

זה סיפור דומה לזה של GoDaddy רכישת שירות אבטחה סוקורי בשנה שעברה וצרור ביבר בונה לייט השנה לפני, ורישום "גרור ושחרר את בונה העמודים – -" כנקודת המכירה העיקרית בתוכניות האירוח של וורדפרס שלהם.

העדשה המנוהלת במלואה מראה כיצד זה הגיוני: כל אחד מבוני הדפים הפופולריים יהיה יעד רכישה נהדר: במקום לאגד את אלה עם מוצר האירוח שלכם, תוכלו לראות טיעון חזק לרכישת התוסף כולו, ובניית חוויה בהתאמה אישית המתאימה לחלוטין. לתשתית האירוח שלך ואז להתפאר בזה כתוספת ערך ייחודית.

בוני דפים או לא, iThemes, ManageWP וסוקורי לא יהיו הרכישות או השותפויות האחרונות: כל נושא וורדפרס נושא או תוספים שיכולים להוסיף כישרון ומוצרים טובים לשירות אירוח יעניין חברות אירוח..

היכן WordPress.com משתלב?

עד כה דנו במארחי וורדפרס קיימים שמנסים להוסיף כישרון ושירותים להצעות הוורדפרס המנוהלות שלהם. יש שחקן אחד שבדרך כלל לא היינו חושבים עליו כחברת אירוח וורדפרס שעלינו לקחת בחשבון: WordPress.com של Automattic.

Automattic ממוקמת להפליא להציע בדיוק את סוג אירוח הוורדפרס המנוהל על ידי שוק המוני בו דיברנו. יש להם צוות ענק של מומחי וורדפרס עם השפעה משמעותית על פרויקט וורדפרס, יש להם שימוש מסחרי בלעדי בסימן המסחרי של וורדפרס – והם בעצם כבר מציעים אירוח וורדפרס מנוהל בשוק המונים באמצעות WordPress.com..

מבחינה היסטורית WordPress.com לא נחשב כמארח וורדפרס מנוהל מכיוון שלמרות שהציע את התכונות שהייתם מצפים לה: גיבויים, עדכונים ותמיכה, חוסר היכולת להתקין ערכות נושא או תוספים מותאמים אישית הפכו את הפלטפורמה למגבלת והסירה את ההרחבה וההתאמה האישית. מה שהופך את וורדפרס לאטרקטיבית כל כך.

עסק WordPress.com
זה השתנה עם הצגת ה- תוכנית עסקית חדשה יחסית של WordPress.com. לעסקי WordPress.com יש את כל התכונות של התוכניות האחרות, אך עם כל הגמישות שאתה מצפה בדרך כלל מ- WordPress: אתה יכול להתקין ערכות נושא ותוספים מותאמים אישית.

מה שמפתיע יותר הוא שהיא מציעה תנועה בלתי מוגבלת במחיר (פחות מ- $ 25 לחודש) שהיא בדרך כלל רמת הכניסה לרוב מארחי WordPress המנוהלים האחרים..

יתר על כן, בעוד בשנים האחרונות התוסף Jetpack של Automattic הוסיף תכונות רבות בסגנון מנוהל למארחי וורדפרס אחרים, על ידי הצעתו בכל התוכניות של WordPress.com, זה עושה את המעבר בין "מתארח בעצמי" ו ".com" וורדפרס הרבה יותר פשוטה – ומעמידה את Automattic אחראית על מוצר המציע תכונות דומות לאלה שמתחרותיה מוציאות מיליוני דולרים ברכישה. האסטרטגיה של Jetpack בשנים האחרונות נראתה לא ברורה, אך בהקשר זה ניתן לראות כיצד הכל מתחיל להיפגש.

עורך גוטנברג החדש נכנס גם הוא לכאן: גוטנברג מתקן חולשת מפתח עבור וורדפרס בהשוואה למתחרים של בונה אתרים: העורך שלה. גוטנברג עם וורדפרס 5.0 יהיה רענון לעורך שמשפר את חוויית הוורדפרס אך אינו שינוי קיצוני לחלוטין.. אבל תן לזה שנה-שנתיים, וכשאנחנו ב- WordPress 6.0 זה מתקבל על הדעת בהחלט יש לנו בונה אתרים מקיף מלא של גרירה ושחרור..

כאשר זה יקרה, WordPress.com בפרט יהיה בעמדה ראשונה לנצל את הגמישות של וורדפרס ואת הנגישות של גוטנברג, והכל במחיר השווה ל- Squarespace. סוג זה של אינטגרציה עמוקה זה מה "מנוהל באופן מלא" תיראה יותר ויותר בשנים הקרובות, וזו צעקה סבירה לומר שכאן מתארח וורדפרס.

הצליח אירוח WooCommerce כדי להיכנס לבמה

אנו כבר רואים דוגמאות נוספות לשילוב עמוק זה בתוך נישות מאוד ספציפיות. הדוגמה הטובה ביותר לכך היא מצב חירום של אירוח WooCommerce מנוהל.

אירוח WooCommerce
חברת Liquid Web הכריזה על חדש אפשרות מנוהלת של WooCommerce מוקדם יותר השנה, והם לא יהיו האחרונים לעשות זאת. זוהי אפשרות מאוד של כל אחד, הכוללת את כל התכונות הטכניות שהיית מצפה ממארח ​​וורדפרס, יחד עם ערכות נושא, בונה דפים, מוצרים ללא הגבלה, תמיכה בתמונות (כולל ניהול תמונות ממוזערות, תיבות אור לתמונה וזום תמונה), ניתוח ואופטימיזציה של SEO.

לא כך אנו חושבים באופן מסורתי על אירוח וורדפרס, והוא מתחיל להיראות דומה הרבה יותר כמו Squarespace, Shopify ו- Wix – למעט בלי מגבלות של פלטפורמה סגורה..

Automattic אולי מהמר על יצירת חוויית הוורדפרס המנוהלת במלואה, אך זה עדיין משאיר מקום רב לאחרים לגומח בוורדפרס. אירוח WooCommerce מנוהל הוא הדוגמא הטובה ביותר לכך עד כה; צפו לראות יותר מזה בחודשים ובשנים הקרובות.

מגיב לשינוי

מיצוב עצמו כ’מארח וורדפרס ‘עם תמיכה רבה הספיק פעם לתיקו עבור הצרכנים. אך עם הגידול העצום בבסיס המשתמשים בוורדפרס, והפצת חברות אירוח, ‘אירוח וורדפרס’ אינו הגומחה שהיה פעם.

כדי לעמוד בנפרד מהים האדיר של האפשרויות העומדות לרשות הצרכנים, חברות אירוח צריכות להתאים את שירותיהן, והמגמה לעבר "מנוהל באופן מלא" נראה להאיץ בשנים האחרונות.

נותר לראות כמה בסיס המשתמשים בוורדפרס גדל מכאן. אפילו בתוך המאגר הקיים של משתמשי וורדפרס, המגוון הרחב של הצרכים ממשיך לתרום לחדשנות בקרב חברות אירוח; עם זאת, כפי שנראים המארחים להציע "מנוהל באופן מלא" פתרונות, זו הנחה סבירה שזו יכולה להיות הפלטפורמה של בניית אתרים של העתיד.

וורדפרס עצמה נמצאת על סף שינוי גדול בדמותו של עורך חדש, גוטנברג. זהו רק צעד אחד בכיוון של שינויים משמעותיים בשנים הבאות. זה כנראה הכי טוב להתכונן עכשיו.

מה הצורך שלך כאן? האם אתה חושב ששוק האירוח של וורדפרס עומד להשתנות בצורה דרסטית בהשוואה לאופן בו היה בשנים האחרונות?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map