9 ספקי אירוח וורדפרס “המהירים ביותר” בהשוואה (2020)

האם אתה מחפש את אירוח וורדפרס המהיר ביותר עבור אתר האינטרנט שלך?


לא משנה אם אתה מתחיל עסק חדש או אם כבר יש לך עסק שקיים כבר זמן מה, המהירות היא אחד המפתחות להבטיח שהאתר שלך יוכל לצמוח ולהישאר בריא. נקודת בונוס … פעולה זו גם תשאיר את המבקרים פעילים.

מחפש אחר אירוח אתרים המהיר והנכון ביותר יכול להיות מעט טריקי, מכיוון שכל מארח הוא שונה. יש להם שלל חבילות שיכולות לגרום לך להתבלבל כשאתה עובר עליהם. כולם רוצים מה הכי טוב לעסק שלהם, לא משנה אם זה קטן או גדול. וכמובן, אחד הדברים החשובים ביותר שאפשר לסמוך עליהם הוא המהירות.

אירוח וורדפרס המהיר ביותר

מדוע מהירות חשובה?

אירוח הוורדפרס המהיר ביותר יעזור לכם לארגן ולפתח את התוכן שלכם בצורה קלה. מארח איטי לא רק מאט את עומס העמודים עבור המבקרים, אלא גם יכול להאט את לוח הניהול. זה יהפוך את העבודה שלך קשה יותר ויותר זמן.

עם זאת, והכי חשוב, אירוח מהיר יהפוך את שלך מבקרים מרגישים בנוח כאשר הם מנסים לגשת לאתר שלך ולקיים אינטראקציה איתו בדרך כלשהי (כמו להגיב או לנסות ללחוץ על כפתורי המדיה החברתית שלך). אתר שלא מצליח לטעון מהר יגרום להם להיעלם.

סיפור ארוך קצר, אם אתם מחפשים את אירוח הוורדפרס המהיר ביותר שלא ישבור את הבנק שלכם, זה בהחלט SiteGround, אך אל תהססו להבין איזה מהם הכי מתאים לכם על ידי המשך קריאת המחקר.

ספקי אירוח הוורדפרס המהירים ביותר בהשוואה (על קצה המזלג)

במקרה שאתה ממהר, להלן עיקרי הממצאים שלנו:

 1. SiteGround (www.siteground.com)
 2. מנוע WP (wpengine.com)
 3. Bluehost (www.bluehost.com)

הסיבה העיקרית לה אנו ממליצים על SiteGround היא מכיוון שהיא הפיקה כמה מזמני הטעינה הטובים ביותר בפוסט השוואה אחר שעשינו (קישור למיטב ספקי האירוח של וורדפרס כאן). להלן קטע שקשור ל- SiteGround:

בדיקות LoadImpact:

מיקום השרת: אמסטרדם
מיקום מכונת בדיקה: דובלין, אירלנד
זמן תגובה מינימלי: 0.46 שניות
זמן תגובה מקסימאלי: 0.87 שניות

מבחן LoadImpact של SiteGround

ההשוואה המלאה:

יש עוד נושא אחד שלא נראה במבט ראשון כשמדובר באירוח וורדפרס המהיר ביותר. בעיקר, גם אם מארח האינטרנט הנוכחי שלך מסוגל בצורה מושלמת לטפל במספרים התומכים הממוצע שלך, מה יקרה אם תפגע ביום פופולרי באמת? כפי שמתברר, לא כל תוכניות האירוח יכולות להתמודד עם זה.

המבקרים הם … מה המילה … מצוברח. הם פשוט לא יבזבזו את ימם בהמתנה לאתר שבקושי יעבור, ומה שחשוב יותר, רבים מהם לא יחזרו שוב אם לא תציע להם חווית גלישה נוחה בסיסית..

כפי שסיכם דייב ארץ מ- AOL ב מחקר, תצוגות העמודים נושרות ככל שגדלו זמני טעינת העמודים המחקר אומר כי:

משתמשים בעשירון העליון של זמני טעינת העמודים רואים 7.5 דפים / ביקור. זה יורד ל 6 עמודים / ביקור בעשירון השלישי, ומתפרק ב 5 עמודים / ביקור למשתמשים עם זמני טעינת העמוד האיטיים ביותר.

על פי אותו מחקר, הגדלת המהירות תהיה להפחית את עלויות התפעול גם. פיל דיקסון משופצילה משתף את ניסיונו ומראה כי:

תכנון מחדש של ביצועים בן שנה הביא למהירות של 5 שניות (מ- ~ 7 שניות ל ~ 2 שניות). זה הביא לעלייה של 25% בתצוגות העמודים, עלייה של 7-12% בהכנסות וצמצום של 50% בחומרה. נקודה אחרונה זו מציגה את הניצחון של שיפורי ביצועים, מגדילה הכנסות תוך הורדת עלויות התפעול.

צריך עוד? על פי א המחקר שנערך על ידי אקמאי בשנת 2009, 47 אחוז מהמבקרים מצפים שעמוד אינטרנט יטען תוך שתי שניות או פחות. יותר מזה 40 אחוז מהאנשים עוזבים את הדף אם לוקח יותר משלוש שניות לטעון. ועיכוב של שנייה בתגובה לדף יכול לגרום להפחתה של שבע אחוזים בהמרות.

כפי שאתה יכול לראות, תפקיד מהירות האתר הוא ענק מבחינה עסקית ויכול להשפיע באופן משמעותי על כמה מצליח אתר יכול להיות.

מחפש את אירוח הוורדפרס המהיר ביותר – גורמים שיש לקחת בחשבון

יש זוג גורמים חשובים שעליכם להיות מודעים אליהם כשאתם מחפשים אחר המארח המתאים:

גודל הקהל הנוכחי שלך:

גודל הקהל שלך הוא הדבר הראשון שעליך לבדוק בו כשאתה מחפש אחר אירוח הוורדפרס המהיר ביותר.

חשוב לדעת כמה מבקרים המארח שלך יכול לשרת – והאם הוא יצליח להתמודד עם הצמיחה שלך.

עם חבילות האירוח הרגילות, לכל לקוח יש שטח מסוים המוקצה בשרת. גם אם המארח אומר שהמרחב הוא "ללא הגבלה," זה לא בדיוק המקרה, בו תוכלו לגלות במהירות אם קראתם את האותיות הקטנות במסגרת הסכם המשתמש.

באופן בלתי נמנע, קצב תעבורה עצום יאט את האתר שלך אם הוא מופעל על פי תוכנית אירוח משותפת. ואם הספייק גדול מספיק, בשלב מסוים האתר שלך יירד לחלוטין.

לפני שתבחר מארח אינטרנט, דפדף בפורומים מקוונים ופנה גם לתמיכה של מארח האינטרנט. נסה לחפש מידע לגבי מספרי התנועה שהמארח יכול להתמודד איתם באופן מציאותי.

מיקום השרת:

זה דבר שלא מתעלמים ממנו לעתים קרובות. אך באופן כללי, כדי לוודא שהאתר האינטרנט שלך יהיה מהיר לקהל שלך, עליך לבחור שרת שהוא למעשה קרוב למיקום הגאוגרפי של הקהל שלך..

במילים אחרות, אל תארחו את האתר שלכם בצד השני של העולם מהקהל שלכם רק בגלל שהוא זול יותר.

סוגי אירוח וורדפרס

ההחלטה באיזה סוג אירוח לבחור תהיה תלויה בדרישות האישיות שלך לגבי כמה עבודה תרצה לעשות עם השרת והאתר שלך בהמשך..

אם אתם רק יוצאים לדרך ורוצים לראות כיצד בעלות על אתר וורדפרס יעבוד עבורכם, תוכלו להתנסות במארחים בחינם או בחבילות אירוח משותפות (זה המקום בו אתם חולקים את שטח האירוח עם לקוחות אחרים; חברות כמו InMotion או Bluehost יעניקו אתה זה).

עבור אנשי מקצוע ואתרים שבנו קהל גדול יותר, אירוח מנוהל ו- VPS תהיה התשובה (עם WP Engine, למרבה הצער, או גלגל תנופה למשל). הם יקרים יותר, אך הם מגיעים עם הרבה תכונות ויתרונות. העיקרי שבהם הוא שאתה לא צריך להתמודד עם הצד הטכני בעצמך.

חברות אירוח שעליכם לבדוק

ישנן חברות אירוח רבות לבחירה, וכל אחת מהן מספקת שירותים ותכונות מעט שונים. עשינו מבחר מכמה מהמעניינים יותר, במיוחד עם התחושה העיקרית של המטרה העיקרית – למצוא את אירוח הוורדפרס המהיר ביותר.

החברות כאן הן מהמהירות בתחום והן מתחלפות בין יקרות לזולות, תלוי בתקציב שלכם. הם מציעים תמיכה וסיוע אמינים של לקוחות, אבטחה טובה וגיבויים בטוחים.

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround היא בחירה נהדרת כשאתה מחפש אירוח וורדפרס המהיר ביותר בסביבה (וגם אחת הפלטפורמות הבודדות המומלצות על ידי WordPress.org).

הם מציעים שלוש תוכניות עיקריות הנעות בין $ 3.95, 5.95 $ ל- 11.95 $ לחודש, מה שהופך את זה לפיתרון משתלם ביותר. כחלק מהתכנית הבסיסית ביותר, אתה מקבל שטח דיסק של 10 ג’יגה-בתים, דומיין בחינם, תמיכה 24/7, גיבויים יומיים בחינם, אישור SSL בחינם וכל מה שאתה מצפה משירות אירוח.

אירוח וורדפרס המהיר ביותר: SiteGround

לאחר מכן, יש כמה תכונות נוספות כחלק משתי התוכניות האחרות (למשל תמיכה בעדיפות, תאימות חופשית ל- PCI ועוד). נוסף על כך, יש ערבות להחזר הכספים של 30 יום. הטבה נוספת שהופכת את SiteGround לבחירה טובה כשמחפשים את אירוח הוורדפרס המהיר ביותר היא התוסף המותאם אישית של SG Optimizer המאפשר לך לנצל את אלגוריתמי המטמון של SiteGround (התוסף כלול בתוכנית האירוח שלך).

2. Bluehost (www.bluehost.com)

מדובר בחברה המתמחה באירוח משותף מקצועי. זהו ספק אירוח וורדפרס מאושר. הם מספקים התקנה בלחיצה אחת, גיבויים אוטומטיים, תמיכה ללא הפסקה.

ההצעה שלהם מתחילה מ- 2.95 דולר לחודש (בתנאי שאתה מוכן להירשם לחוזה של 36 חודשים), עם ערבות להחזר הכסף למשך 30 יום..

אירוח וורדפרס זה הוא בחירה טובה לעסקים קטנים ובלוגרים.

אירוח וורדפרס המהיר ביותר: bluehost

3. WP Engine (wpengine.com)

קצת יותר יקר מכמה מתוכניות האירוח של וורדפרס מנוהלות אחרות, אבל זה שווה את זה.

הם מספקים שירותים טובים, שרתים סופר מהירים, תמיכה טכנית נהדרת ולקוחות. תשתית האירוח שלהם נוצרת במיוחד כדי להבטיח שאתר הוורדפרס שלכם פועל במהירות וחלק. 

התוכניות מתחילות ב 22.50 $ לחודש ויש אחריות להחזר הכסף של 60 יום. כחלק מתוכנית 22.50 $ תקבל העברת נתונים ללא הגבלה וכמקום אחסון מקומי של 10 ג’יגה-בתים.

זה אמור להספיק עבור אתר חדש, ומסוגל לשרת עד 25,000 מבקרים מדי חודש.

אירוח וורדפרס המהיר ביותר: WP Engine

4. אירוח InMotion (www.inmotionhosting.com)

אחד המארחים המשותפים הפופולריים ביותר עבור וורדפרס, InMotion מגיע עם יחס תכונות מחיר יעיל.

התוכנית הראשונה מתחילה ב -3.99 דולר לחודש בלבד, שהיא אחת ההצעות הזולות ביותר בשוק. מה יש בזה בשבילך? שטח דיסק בלתי מוגבל, 2 אתרים בחשבון אחד, גיבוי נתונים בחינם, העברות אתר ללא השבתה ללא תשלום, רישום תחום בחינם, חשבונות אימייל ללא הגבלה. ודבר אחד מדהים נוסף: הוא מגיע עם וורדפרס המותקנת מראש, כך שלא תצטרך להתקין אותו בנפרד.

אירוח וורדפרס המהיר ביותר: אירוח רגש

5. למרבה הצער (www.pagely.com)

קצת יותר יקר מאשר הפתרונות האחרים ברשימה זו, אבל זה כן נותן לך הרבה בתמורה להשקעה שלך (זו תוכנית אירוח מנוהלת).

החבילה הבסיסית עומדת על 199 דולר לחודש ומעניקה לך מספר הטבות. רק כדי להזכיר כמה: אתה מקבל התקנת WordPress מראש, עדכונים אוטומטיים עבור הוורדפרס והתוספים שלך, גיבויים אוטומטיים, CDN בחינם, ותמיכה 24/7 בארה”ב + בבריטניה (חשוב!).

Pagely נודע בתכניות האירוח המותאמות לוורדפרס ובעצם נותן לך את אירוח הוורדפרס המהיר ביותר האפשרי, כך שאם אתה מחפש משהו שיעניק לך חוויה נטולת טרחה, זה עשוי להיות הספק בשבילך. בנוסף, תוכלו גם להשיק עד 5 אתרים בתוכנית יחידה, ותקבלו רוחב פס של 25 ג’יגה-בתים.

אירוח וורדפרס המהיר ביותר: למעט

6. גלגל תנופה (www.getflywheel.com)

זהו אירוח וורדפרס שנבנה עבור מעצבים וסוכנויות, אך הוא גם ידידותי לאנשים פחות מתקדמים שרוצים לפתח את אתרי האינטרנט שלהם.

החל מ 13.00 $ לחודש, גלגל תנופה מספק איזון טוב בין תמחור לביצועים. אתה יכול לשרת עד 25,000 מבקרים חודשיים בתוכנית זו ברמת הכניסה.

גלגל תנופה מספק מהירות רבה, אבטחה, שיתוף פעולה עם לקוחות וגיבויים בטוחים.

גלגל תנופה

7. WPXHosting (www.wpxhosting.com)

זה מה שאתה מכנה אירוח וורדפרס מהיר, עם תמיכה נהדרת וזמני טעינת עמודים טובים. הם מציעים כוח ומהירות כשני המפתחות החשובים ביותר של החברה שלהם. WPXHosting מספק התקנת וורדפרס בלחיצה אחת, CDN בחינם, אבטחה משופרת ותמיכת לקוחות טובה.

המחירים מתחילים ב 24.99 $ לחודש. ההצעה מאפשרת לך לבנות חמישה אתרים, לקבל רוחב פס של 100 ג’יגה-בייט ומגבלת אחסון של 10 ג’יגה-בתים (כל הדיסקים הם SSD, וזה עצום למהירות האתר).

wpxhosting

8. HostGator (www.hostgator.com)

אירוח משותף נוסף של וורדפרס, שהיא אחת מחברות האירוח המקוונות הגדולות שם בחוץ.

הוא מציע כמה מהמחירים הנמוכים ביותר שתמצאו החל מ- 2.75 $ לחודש (על חוזה של 36 חודשים). אתה יכול להתקין את האתר שלך בלחיצה אחת בלבד. מתאים לאנשים הטובים ביותר שרוצים להקים את האתר העסקי הראשון שלהם.

אם אתה זקוק ליותר, HostGator מציע חבילות שרת משותפות, משווקות, VPS ושרתים ייעודיים למתחילים וגם לאנשי מקצוע בנקודות מחיר שונות..

מארח

9. אתר 5 (www.site5.com)

אירוח וורדפרס משותף וזה טוב מאוד למתחילים שרוצים להשיק את האתר הראשון שלהם.

אתר 5 מספק התקנה בלחיצה אחת, התוכניות מתחילות ב- $ 6.95 לחודש, והן אף מציעות העברת אתרים בחינם באותה נקודת מחיר (אם האתר שלך התארח בחברה אחרת).

ראוי לציין שהתוכנית הזולה ביותר מתאימה לעד 10,000 מבקרים בחודש, וזה אמור להספיק בכדי להתחיל. Site5 מעניק לך גם לוח בקרה ידידותי למשתמש.

אתר 5

כיצד לבחור את אירוח הוורדפרס המהיר ביותר עבורך:

להלן שלב אחר שלב לבחירת חבילת אירוח שהולכת להיות מהירה עבורך ועבור הקהל שלך:

בחר אחת החברות
עברו על החברות המפורטות למעלה והכירו את מה שהן מספקות. שימו לב לכל פרט מעניין אודות הצעותיהם. זה המקום בו התקציב שלך נכנס לפעולה.
בדוק את מיקום השרת שלהם כדי לראות אם הוא מתאים לשלך
לאחר שתבחר חברה, עליך לבדוק את מיקומי השרת הזמינים שלהם. פירוש הדבר שעליך לבדוק אם הוא קרוב יחסית למיקום הקהל שלך. ככל שקרוב יותר, כן ייטב. היבט זה חשוב מכיוון שהוא נותן לך ביצועים טובים יותר עבור אותה השקעה. חברות מסוימות מציגות את מיקומי השרת שלהם במהלך תהליך ההרשמה, יש ליצור קשר ישירות לגבי זה.
בחר תוכנית
לאחר שתחליטו איזו חברה קרובה יותר והיא משרתת את כל הצרכים שלכם, עליכם לבחור אחת מהתכניות שהם מציעים. התוכנית הדרושה לך היא זו המתאימה ביותר לתקציב שלך, לקהל ולמטרות שלך.

סיכום

יש המון חברות אירוח שיכולות לענות על הצרכים והתקציבים של כולם. אבל זה אולי הופך את בחירת אירוח הוורדפרס המהיר ביותר לאתרך קשה יותר.

חשוב להכיר היטב את העסק שלך ואת היעדים שלך כדי שתוכל לבחור את החברה המתאימה. מלבד זאת, ישנם גם הרבה כלים ושירותים – בחינם ופרמיום – שיכולים לשפר עוד יותר את האתר שלך ולגרום לו לעבוד אפילו יותר חלק.

עדכון (מאי 2020). נכון לעכשיו, חברות האירוח המובילות ברשימה זו ככל הנראה הן SiteGround ו- InMotion Hosting. הוכח שהם מייצרים זמני טעינה טובים, והשרתים שלהם אמינים להתקנות וורדפרס.

כך נוכל לדעתנו לגבי ספקי אירוח הוורדפרס המהירים ביותר בשוק. אל תהסס לשתף אותנו בהצעותיך ודעותיך! ספר לנו מה הביצועים של מארח האינטרנט שלך מבחינת המהירות. האם יש חברה שהיית (או לא היית ממליץ) לאחרים?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

מתווה ומצגת מאת קרול ק.

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map