5 מספקי אירוח המשווקים הטובים ביותר עבור WordPress לעומת 2020

אם אתם חושבים להיכנס למשחק אירוח אתרים, אז מכירה מחדש של אירוח יכולה להיות עסק משתלם. בין אם אתה סוכנות אינטרנט המעוניינת לספק אירוח עבור הלקוחות שלך, או חברה המספקת אפשרויות אירוח עצמאיות, ישנן הרבה ספקי אירוח משווקים לבחירה.


במאמר זה, אנו מסתכלים על חמישה מספקי אירוח המשווקים המובילים. כל אלה נבדלים זה מזה בתכונות שהם מציעים, בתוכניותיהם ובמחיריהם. עם זאת, אם אתם מחפשים למכור אירוח מחדש, בהחלט יהיה כאן משהו שמתאים לצרכים העסקיים שלכם.

ספקי אירוח המשווקים הטובים ביותר

Compared הושוו ספקי אירוח המשווקים הטובים ביותר

להלן המארחים שעשו את חמשת המובילים:

 1. SiteGround (www.siteground.com)
 2. אירוח InMotion (www.inmotionhosting.com)
 3. גלגל תנופה (getflywheel.com)
 4. אינטרנט נוזלי (www.liquidweb.com)
 5. Bluehost (www.bluehost.com)

הנה מה שהופך כל אחד לספק אירוח מפיץ נהדר:

1. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround - אולי האפשרות המובילה ביותר בין ספקי אירוח המשווקים הטובים ביותר

אירוח SiteGround הוא אידיאלי עבור מעצבי אתרים ומפתחים המחפשים לארח את אתרי הלקוחות שלהם לאורך זמן. כספקית אירוח, ל- SiteGround יש הרבה מה להציע, כולל ארבעה מיקומי שרת ברחבי העולם, גישה ל- Cloudflare CDN, אבטחה מתקדמת ורשומת מסלול של זמן 99.99% -100% (בהתאם לבדיקות שלנו). אבל מה עם תכונות המשווקים? בואו נסתכל:

 • ניהול קל – ניתן לגשת לכל כלי המשווקים מלוח מחוונים אחד, המאפשר ניהול קל של כל חשבונות האירוח.
 • השקת חשבון בלחיצה אחת – משווקים ימצאו שהוגדר חשבון ללקוחות חדשים מהיר וקל במיוחד באמצעות תכונת השקת החשבון בלחיצה אחת של SiteGround.
 • תכונות חשבון – כל משתמש מקבל שטח אינטרנט בנפח של 10 ג’יגה-בייט, רוחב פס בלתי מוגבל, חשבונות FTP ומסדי נתונים של MySQL, וכן חשבונות דואר אלקטרוני בחינם וגיבויים יומיים..
 • אפשרויות תווית לבנה – SiteGround מספק cPanels שאינם ממותגים, ומאפשרים למשווקים למתג את שירות האירוח שלהם.
 • תמיכה למשווקים 24/7 – מומחי SiteGround זמינים מסביב לשעון כדי לספק תמיכה טכנית למשווק.

SiteGround מאפשר למשווקים לרכוש תוכניות (זיכויים) במספרים קטנים. עם זאת, בשל אופי תוכנית האשראי של SiteGround, עליכם לרכוש מלכתחילה חמישה קרדיטים, שיעלו לכם תפוקה ראשונית של 225 דולר. עם זאת, SiteGround מאפשר לך לרכוש תוכניות ותחומי אירוח רבים ככל שיש לך לקוחות, כך שתוכל להגדיל את שירות האירוח ככל שגדל העסק שלך..

בסך הכל זיכוי אחד הוא 42.00 $. אתה זקוק לזכות אחת זו להפעלה אחת.

�� עבור אל אירוח המשווקים של SiteGround

2. אירוח InMotion (www.inmotionhosting.com)

אירוח InMotion

InMotion Hosting מציעה מגוון רחב של תוכניות ומשווקים של משווקים. אז יהיו צרכי אירוח המשווקים אשר יהיו, יהיה משהו שעובד עבורכם. ל- InMotion Hosting שרתים הממוקמים בחוף המזרחי והמערבי של ארה”ב. תכונות האבטחה המובילות מסופקות על ידי Correro ו- Patchman לצד גיבויים יומיים, והגודל של זמן העבודה עומד על 99.98% -99.99%..

עכשיו, נסקור כמה מתכונות המשווקים (אלה זמינים בכל התוכניות):

 • ניהול חשבון – InMotion Hosting מספק גישה ל- WHMCS ומאפשר לך להפוך את ניהול, חיוב ותמיכה אוטומטיים ללקוחות שלך ממרכז שליטה מרכזי אחד. אתה יכול גם לנהל בקלות את חשבונות הלקוחות שלך באמצעות SSH, שרתי שמות פרטיים שאינם ממותגים וחשבונות FTP ללא הגבלה.
 • דומיינים – InMotion Hosting מאפשר למפיצים מספר בלתי מוגבל של דומיינים בחינם, כמו גם דומיינים של תוספות, תת ותחנות חניה. כל התוכניות מגיעות עם חשבון משווק תחום eNom בחינם, המאפשר לך לרשום דומיינים ברמה העליונה עבור הלקוחות שלך.
 • משאבי לקוחות – למשווקים שליטה מלאה על כמות המשאבים שכל לקוח מקבל. אתה יכול להקצות שטח דיסק, רוחב פס, תחומים וכו ‘ככל שאתה רוצה, מוגבל רק על ידי משאבי חבילת המשווקים שלך..
 • תווית לבנה – שרתי השמות האנונימיים ו cPanels ללא הגבלה הניתנים למותג בהתאמה אישית פירושם שאתה יכול בקלות למתג את שירות האירוח שלך ולספק חבילות אירוח מותאמות אישית ללקוחות שלך..
 • תמיכה – תמיכה 24/7 מסופקת למשווק, באמצעות דואר אלקטרוני, צ’אט חי וטלפון. עם זאת, בתור המשווק, אתה אחראי לספק תמיכה ללקוחות שלך.

משווקים יכולים לבחור מבין אחת משש תכניות, כאשר אירוח משותף יתחיל ב- $ 15.39 לחודש בלבד, וחבילות המשתמשות בשרתים פרטיים וירטואליים החל מ -41.64 $ לחודש. שטח הדיסק, רוחב הפס ומספר כתובות ה- IP שסופקו תלויות בתוכנית.

�� עבור אל אירוח משווקי InMotion

3. גלגל תנופה (getflywheel.com)

FlyWheel

אחד נוסף באוסף של ספקי אירוח המשווקים הטובים ביותר הוא גלגל תנופה. פיתרון אירוח מנוהל בוורדפרס זה מספק תוכנית משווקים המתאימה לחלוטין לסוכנויות המעוניינות להציע אירוח וורדפרס כחלק משירותיהן. גלגל תנופה ידאג לעדכוני WordPress, גיבויים, מטמון ומעקב תוכנות זדוניות של לקוחותיך. כל אתרי הלקוחות מתארחים גם ב- VPS, ותוכלו לבחור מבין שבעה מיקומי שרת.

להלן התכונות המובילות האחרות של גלגל תנופה:

 • לוח מחוונים פשוט – נפרד מ- cPannel, שכן גלגל תנופה משתמש בלוח המחוונים המותאם אישית שלו. גש לכל הגדרות וסטטיסטיקות אירוח אתרים של הלקוחות שלך באמצעות מערכת ניהול מובנית זו של כל אחד.
 • תווית לבנה – אתה יכול בקלות לתייג את לוח המחוונים של גלגל תנופה לבן כך שכל החומר הפונה ללקוח יציג את המיתוג שלך. העלה את הלוגו שלך ובחר את ערכת הצבעים שלך, כך שלקוחות שלך לעולם לא יידעו שאתה משתמש באירוח גלגל תנופה.
 • תשלומים אוטומטיים – לקוחות יכולים להגדיר תשלומי מנוי אוטומטיים דרך לוח המחוונים (באמצעות Stripe). גלגל תנופה ישלח דוא”ל חיוב אוטומטי באמצעות המיתוג שלך.
 • תעודות SSL בחינם – כל האתרים מקבלים תעודת SSL בחינם מ- גלגל תנופה, המסייעים לשמור עליהם ובטיחותם.
 • תמיכה צוות מומחים מוכן לעזור לכם בכל נושא או שאלה, המאפשרים לכם לספק תמיכה מהירה ללקוחות שלכם.

כדי לנצל את תוכנית המשווקים של גלגל תנופה, יהיה עליכם להירשם לאחת מתכניות התפזורת של גלגל תנופה. המחירים מתחילים ב -92 דולר לחודש, שמתורגמים לעשרה אתרים וכוללים דיסק של 40 ג’יגה-רוחב ורוחב פס 4TB. לאחר מכן תוכל לחלק את המשאבים לפי הצורך, ליצור שירותים ומחירים מותאמים אישית משלך.

�� עבור אל אירוח המשווק של גלגל תנופה

4. אינטרנט נוזלי (www.liquidweb.com)

רשת נוזלית

רשת נוזלית היא חברת אירוח מנוהלת המציעה מבחר מרשים של אפשרויות מפיצים, כולל שרתים ייעודיים ו- VPS, כמו גם אירוח מבוסס ענן. Liquid Web מציע גם שרתים באזור אחד של האיחוד האירופי ושני אזורים בארה”ב, CloudFlare CDN, הגנת DDoS וזמן פעולה של 100%.

להלן התכונות המובילות עבור משווקים:

 • תוכניות בהתאמה אישית – צור תוכניות מותאמות אישית משלך למכירה. חלק את המשאבים, בחר שירותים ותוספות ובחר תכונות שיתאימו לצרכי הלקוחות שלך.
 • תווית לבנה – לא משנה מה התוכנית שתבחרו, תוכלו לתייג את השירות שלכם בלבן. מיתג את לוח המחוונים של הלקוחות שלך, או בצע התאמות אישיות תוך כדי WHMCS כדי להבטיח שהלקוחות שלך יקבלו שירות ממותג מלא.
 • WHMCS – פיקוח על כל היבט בשירות האירוח שלך מממשק אחד בלבד. נהל חשבונות, הפק חשבוניות מקצועיות, ספק תמיכה מקיפה, מיילים אוטומטיים ועוד. Liquid Web יצרה גם תוסף WHMCS משלה למכירת מוצרי ענן.
 • תעודות SSL – Liquid Web מציע אישורי SSL סטנדרטיים בחינם כדי להבטיח שהלקוחות שלך מוגנים.
 • תמיכה – Liquid Web ידוע בתמיכת הלקוחות מהמחלקה הראשונה. תהיה השאלה אשר תהיה, המשווק יכול לפנות לצוות התמיכה 24/7.

כאמור, Liquid Web מספק תוכניות ואופציות רבות למשווקים, כאשר המחירים מתחילים ב -99 דולר לחודש. עם זאת, תצטרך להגיש בקשה לתוכנית המשווקים שלהם כדי להיות כשיר למכור אחד מהשירותים או המוצרים שלהם. תצטרך גם לבצע אירוח באמצעות Liquid Web כדי לקבל את היתרונות של WHMCS.

�� עבור אל אירוח משווק אתרים נוזלי

5. Bluehost (www.bluehost.com)

Bluehost

אחרון חביב באוסף זה של ספקי אירוח המשווקים הטובים ביותר הוא Bluehost, המציע חבילות אירוח למשווקים שלה דרך ResellerClub. החברות הכריזו על השותפות שלהן בשנת 2014, כאשר Bluehost המליץ ​​לראשונה על ResellerClub כמקום המושלם לכל צרכי אירוח המשווקים שלכם..

בואו נסתכל על התכונות שמציעות ResellerClub:

 • ארבע תוכניות אירוח למשווקים – ל- ResellerClub ארבע תוכניות למפיצים לבחירה. המחירים מתחילים מ- $ 10.99 כולל שטח דיסק של 40 ג’יגה-בייט והעברת נתונים של 800 ג’יגה-בייט. בקצה השני של הסקאלה, התוכנית העליונה תמורת 25.49 דולר לחודש מציעה שטח דיסק של 200 ג’יגה-בייט ו -4,000 ג’יגה-בייט של העברת נתונים..
 • תכניות גמישות – משווקים יכולים ליצור מספר בלתי מוגבל של אתרים ולהפיץ את משאבי התוכנית שלהם בכל דרך שתרצו. זה מאפשר לך ליצור תוכניות אירוח ותמחור מותאמים אישית עבור הלקוחות שלך.
 • WHM ו- WHMCS – צור ,נהל ונהל בקלות חשבונות ותכניות אירוח אתרים באמצעות WHM כך שיתאימו לצרכי הלקוחות שלך. WHMCS זמין גם למשווקים בשלושת התוכניות המובילות של ResellerClub – מה שמאפשר לך להפוך אוטומטית חיוב, תמיכה בכרטיסים ופונקציות אחרות של ניהול לקוחות..
 • תווית לבנה – לוח הבקרה המסופק על ידי ResellerClub ניתן להתאמה אישית מלאה וניתן למתג אותו כך שיתאים לסגנון שלך.
 • תמיכה משווקים הם קו התמיכה הראשון עבור לקוחותיהם. לאחר מכן תוכל לפנות לצוות התמיכה 24/7 באמצעות טלפון, דוא”ל או צ’אט חי, כדי לדון בכל בעיה שיש ללקוחות שלך.

תכונות אחרות כוללות CloudFlare CDN, חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, גישה ל -400 אפליקציות Softaculous והתחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

�� עבור אל אירוח Bluehost / ResellerClub

�� מה לחפש בעת בחירת ספקי אירוח המשווקים שלך?

בחירת ספק אירוח מפיץ זה הרבה יותר מסתם ללכת עם התווית שנראית הכי מוכרת, או שיש לה ביקורות טובות של לקוחות. עליכם לקחת בחשבון גם פרטים אחרים ולהשוות אותם עם הצרכים של העסק שלכם ואיך אתם מתכוונים להשתמש בחבילות המשווקים. בואו נסתכל על כמה גורמים עיקריים שעליכם לבחון לפני שתבחרו לארח מפיץ:

�� ניהול חשבון
תכונות ידידותיות למשתמש, כולל גישה ל- WHMCS, WHM או מרכזי שליטה מותאמים אישית, יאפשרו לך ליצור, לנהל ולבצע אוטומציה של כל ההיבטים של אירוח הלקוחות שלך. במילים אחרות, אינך רוצה להכריח אותך ליצור אינטראקציה עם השרתים ברמת קוד מקור או יוניקס.
��️ משאבים
בדוק את רוחב הפס ואת שטח האינטרנט שמספק כל מארח ואיך ניתן למכור אותם מחדש. האם אתה יכול ליצור תוכניות מותאמות אישית משלך עבור הלקוחות שלך? כמה אתרים תוכלו לארח? ואילו תכונות נוספות תוכלו להציע – דוא”ל, דומיינים, אישורי SSL?
�� ממשקי לקוח
בהתאם לסוג האירוח שתרצה להציע, יתכן וחלק מהלקוחות שלך ירצו לבצע משימות ניהול מסוימות בעצמם. על המארח לאפשר זאת ולספק ממשק משתמש רגיל בכדי לאפשר זאת. לכל הפחות, לכל חשבון לקוח צריכה להיות גישה ל- cPanel שלהם.
��️ תווית לבנה
גלה אם אתה יכול להוסיף מיתוג משלך ללוחות מחוונים של לקוחות, cPanels, אימיילים וכל חומר אחר שעומד בפני המשתמש..
�� תמיכה
גלה כיצד התמיכה עובדת עבור עצמך ועבור לקוחותיך. האם אתה אחראי לספק תמיכה ישירות ללקוחות שלך? ואיזה סוג תמיכה זמין עבורך כמשווק?
�� תמחור
אירוח משווקים שונה מאוד במחיר, תלוי במארח ובחבילה שתבחרו. בדוק היטב את המחירים והתכונות המוצעות, שקול את נקודות המחירים של שירותי האירוח שלך ובדוק אם המספרים עובדים. לדוגמה, תוכניות מסוימות שעשויות להיראות יקרות בהתחלה, יכולות למעשה להסתדר די טוב לאחר שתשקול כמה חשבונות לקוח תוכל ליצור עליהם. יחד עם זאת, תוכניות אחרות ומשתלמות יותר עשויות להגיע עם מגבלות כבדות.

אם ניקח בחשבון את האמור לעיל, הנה הסיכום של ספקי אירוח המשווקים הטובים ביותר בשוק:

Thoughts מחשבות אחרונות על ספקי אירוח המשווקים הטובים ביותר

כפי שאתה יכול לראות, לרשימה זו של ספקי אירוח המשווקים המובילים יש כמה פתרונות מרשימים לבחירה. עם זאת, ספק המשווקים שתבחר אמור להיות מבוסס על צרכי העסק והלקוחות שלך בלבד. לפני שאתה מתחיל לתוכנית משווקים, עשה את המחקר שלך, קרא ביקורות ודיבר ישירות עם ספקי האירוח. זה יעזור להבטיח לך לבחור ספק אירוח משווק המתאים ביותר לעסק שלך.

עם זאת, אם אתה שחקן חדש במשחק אירוח למכירה חוזרת, סביר להניח שתצליח טוב עם SiteGround. ראשית, חבילות האירוח שלהם היו ידועות באיכות הגבוהה ביותר ובתמיכה נהדרת, כך שתוכלו להיות בטוחים שהלקוחות שלכם יטופלו היטב. מלבד זאת, מודל התמחור של תוכניות המשווקים של SiteGround הוא ברור מאוד, כך שתוכל להעריך בקלות מה זה יעלה לך וכמה תרוויח מכירה חוזרת.

מישהו מספקי האירוח המשווקים המובילים האלה מושך אותך? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map