5 “הטוב ביותר” וורדפרס אירוח בריטניה לעומת 2020 Comp

5 “הטוב ביותר” וורדפרס אירוח בריטניה לעומת 2020 Comp

5 “הטוב ביותר” וורדפרס אירוח בריטניה לעומת 2020 Comp
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

אם אתה איש אתר בינלאומי, סלח את המונח, סביר להניח שאתה מודע לאתגרים הייחודיים שמגיעים בבחירת אירוח הוורדפרס המתאים לתרחיש הספציפי שלך. במילים אחרות, האם החשודים הרגילים בענף האירוח של וורדפרס הם עדיין בחירה טובה אם הקהל שלך לא נמצא בארה”ב? ליתר דיוק, מכיוון שזהו הנושא של היום, מה אם אתה מחפש את אירוח הוורדפרס הטוב ביותר בבריטניה? האם תחומי האתר וה- WPE של העולם הזה עדיין טובים בשבילך?


בואו נגלה היום!

להלן הבדיקה בנושא האירוח הטוב ביותר של וורדפרס בבריטניה, למה לשים לב בבחירת המארח שלך, ועוד חמש מהאפשרויות הבכירות ביותר בהשוואה.

אירוח וורדפרס הטוב ביותר בבריטניה

Hosting וורדפרס הטוב ביותר באירוח בבריטניה

להלן המארחים שהחלטנו להציג בהשוואה זו בין אפשרויות האירוח הטובות ביותר של וורדפרס בבריטניה:

 1. SiteGround (www.siteground.co.uk)
 2. Bluehost (www.bluehost.com)
 3. 123 רג (www.123-reg.co.uk)
 4. 1&1 IONOS (www.ionos.co.uk)
 5. GoDaddy (uk.godaddy.com)

הרשימה קצרה, זה נכון, אבל זה מסיבה טובה. החלטנו רק להציג את החברות הבודקות את הפריטים המוזכרים ברשימה שלמעלה – הדברים שצריך לחפש במארח וורדפרס לשוק הבריטי..

כמו כן, לקחנו בחשבון את תוצאות הסקר שעשינו זמן מה אחורה. בו שאלנו את המשתמשים שלנו מי מארח את האתרים שלהם וכמה הם שמחים מהשירות. סיננו את תוצאות הסקר כדי להתמקד רק במשתמשים בבריטניה. החברות המוצגות כאן עלו לא פעם בסקר ההוא.

1. SiteGround (www.siteground.co.uk)

SiteGround - אפשרות וורדפרס אירוח הטובה ביותר בבריטניה

 • החל מ- £ 2.95 לחודש
 • תנועה מותרת / רוחב פס: 10,000 ביקורים מדי חודש
 • אתרי אינטרנט מותר: 1
 • שם תחום: לא כלול
 • וורדפרס הותקנה מראש: כן
 • מיקום שרת בבריטניה: כן
 • דירוג המשתמשים בסקר בבריטניה: 3.9

SiteGround היא חברה שלקחה את שוק האירוח של וורדפרס בסערה. הם החשודים הרגילים מספר 1 בכל דירוג אירוח בוורדפרס ומסיבות טובות מאוד:

ראשית, הם אחת משלוש חברות אירוח המומלצות על ידי WordPress.org. שנית, הם מקבלים דירוגים טובים מאוד ממשתמשים ומציעים ביצועים מעולים. הם גם מעניקים לך תמיכה 24/7 באמצעות כרטיסי טלפון, צ’אט וכרטיס מקוון.

במהלך ההתקנה אתה בוחר לבחור את מיקום השרת שלך בלונדון, וזה ככל הנראה הבחירה הטובה ביותר עבור אתרי אינטרנט בבריטניה.

החיסרון היחיד הוא ש- SiteGround אינו כולל שם תחום חדש ללא תשלום. אם אתה רוצה לרשום תחום .co.uk במהלך ההתקנה, זה יהיה 14.95 £ לשנה.

�� עבור אל SiteGround

2. Bluehost (www.bluehost.com)

כחול

 • החל מ: 2.43 פאונד לחודש
 • תנועה מותרת / רוחב פס: ללא מטר
 • אתרי אינטרנט מותר: 1
 • שם תחום: 1 שם דומיין בחינם כלול
 • וורדפרס הותקנה מראש: כן
 • מיקום שרת בבריטניה: כן
 • דירוג המשתמשים בסקר בבריטניה: 3.1

Bluehost הוא עמוד התווך של שוק אירוח וורדפרס וחברה אחרת שמומלצת רשמית על ידי WordPress.org.

אף על פי שהיו להם תקופות סוערות בעבר, הם ביצעו שיפורים אדירים במהלך השנים האחרונות, וכעת הם מציעים את אחד הממשקים הקלים ביותר לשימוש בשוק האירוח של וורדפרס בסך הכל..

כל תוכנית אירוח של וורדפרס מגיעה עם וורדפרס המותקנת מראש, עדכונים אוטומטיים, שם תחום בחינם לשנה הראשונה, תמיכה 24/7 (באמצעות טלפון וצ’אט), ואפילו בימוי (לפיתוח וורדפרס). ל- Bluehost יש גם מרכז נתונים בלונדון.

�� כנסו ל Bluehost

3. 123 רג (www.123-reg.co.uk)

123 reg - אולי אירוח הוורדפרס השני הטוב ביותר בבריטניה

 • החל מ- £ 5.49 לחודש
 • תנועה מותרת / רוחב פס: ללא מטר
 • אתרי אינטרנט מותר: 5
 • שם דומיין: 2 שמות דומיין בחינם כלולים
 • וורדפרס הותקנה מראש: כן
 • מיקום שרת בבריטניה: כן
 • דירוג המשתמשים בסקר בבריטניה: 3.3

123 רג הוא רשם שמות הדומיינים הפופולרי ביותר (למעלה מ- 3.5 מיליון דומיינים רשומים) ומארח אתרים בבריטניה (למעלה ממיליון אתרים בבריטניה מתארחים). החברה, שהוקמה בשנת 2000, נותנת את אותותיה ומרחיבה את התשתיות שלה ללא הרף – כעת היא מתהדרת בחומרה האחרונה שלה עם איזון עומסים ו "קשה כאבן" רשת.

כשמדובר במציע וורדפרס שלהם, עלינו להודות שחלקים ממנו באמת מרשימים. בעיקר, העובדה שאתה יכול לארח עד חמישה אתרים ולקבל לא אחד אלא שני שמות דומיין בחינם לשנה הראשונה!

אפשרויות התמיכה הן גם טובות – אתה מקבל שאלות נפוצות כדי לענות על רוב השאלות שלך, מספר טלפון שבבריטניה אתה יכול להתקשר 24/7, וכן מערכת כרטיסים מקוונת. באופן טבעי, בהיותה המארחת העיקרית בבריטניה, 123 רג מכילה מרכזי נתונים במדינה.

�� עבור אל 123 רג ‘

4. 1&1 IONOS (www.ionos.co.uk)

1 ו 1 יונו

 • החל מ- £ £ לחודש *
 • תנועה מותרת / רוחב פס: ללא מטר
 • אתרי אינטרנט מותר: 1
 • שם תחום: 1 שם דומיין בחינם כלול
 • וורדפרס הותקנה מראש: כן
 • מיקום שרת בבריטניה: כן
 • דירוג המשתמשים בסקר בבריטניה: 3.8

* זהו מחיר פרומו. כחלק מההצעה, אתה מקבל 1 ליש”ט לחודש. במשך ששת החודשים הראשונים ואז 6 ליש”ט לחודש. לאחר מכן.

1&1 IONOS הוא עוד מארח פופולרי מאוד בבריטניה, ולא קשה להבין מדוע. היכולת לשלם עד 1 ליש”ט לחודש. במשך ששת החודשים הראשונים פלוס שם תחום בחינם זה דבר שלא רואים בשום מקום אחר! זה נותן לך מספיק זמן לבחון את רעיון האתר שלך בטבע.

כמו כן, אומרים שמדובר בתכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס, מה שאומר שלא תצטרך להטריח את עצמך באף אחת מההגדרות הטכניות. עם 1&בהיותך חברה בבריטניה, אתה מקבל גם מרכז נתונים בבריטניה. באשר לאפשרויות התמיכה בלקוחות, אתה מקבל תמיכה מקוונת, מרכז עזרה ומספר טלפון מבוסס בריטניה להתקשר אליו.

בנוסף, הממשק הוא גם מאוד ידידותי למשתמש והופך את התצורה של הכל לקלה באמת. למשל, יש עוזר וורדפרס שמנחה אותך דרך הכל צעד אחר צעד. זה שואל על מטרת האתר שלך ומציע כמה נושאים ותוספים שיכולים להועיל.

�� עבור אל 1&1 IONOS

5. GoDaddy (uk.godaddy.com)

קדימה אבא

 • החל מ: 2.97 ליש”ט לחודש
 • תנועה מותרת / רוחב פס: 25,000 ביקורים מדי חודש
 • אתרי אינטרנט מותר: 1
 • שם תחום: 1 שם דומיין בחינם כלול
 • וורדפרס הותקנה מראש: כן
 • מיקום שרת בבריטניה: לא
 • דירוג המשתמשים בסקר בבריטניה: 3.8

GoDaddy הוא הרעלה האמיתית של שוק האירוח – לא רק עבור וורדפרס, אלא בסך הכל! אמנם לא תמיד הייתה לחברה העיתונות הטובה ביותר לאורך השנים, אך הם התקשרו לאחרונה עם משתמשי וורדפרס למדי – עם נוכחות חזקה בכנסי וורדפרס ובקהילה..

פלטפורמת האירוח החדשה שלהם נבנתה במיוחד עבור וורדפרס במטרה לבצע אופטימיזציה למהירות, אמינות וביטחון. החיסרון היחיד הוא שלגוגלדי אין כרגע מרכז נתונים בבריטניה. הקרוב ביותר הוא באמסטרדם, הולנד.

יש גם תמיכה 24 שעות ביממה ותמיכה טלפונית עם מספר בריטניה – והם נוטים להיות מועילים באמת (נבדקו). כמו כן, יש להם כלים מהשורה הראשונה לגיבוי ושיקום האתר שלך במקרה של בעיות (נבדק גם הוא).

�� עבור אל GoDaddy

�� מה לחפש כשחושבים הכי טוב על וורדפרס המארחת בבריטניה?

יש קומץ דברים שאתה צריך לזכור כשאתה בוחר מארח וורדפרס לאתר אינטרנט המשרת קוראי בריטניה:

�� לא כל המארחים הם בר-קיימא
העובדה היחידה שהקהל שלך נמצא בבריטניה פירושה שעליך למצוא שרת / מרכז נתונים איכותי שנמצא גם בבריטניה. פשוט! וכן, למרות שתמיד תוכלו לעזור לעצמכם לאיזה CDN איכותי, זה רק ייקח אתכם עד כה. CDNs נהדרים אם אתה רוצה לשרת קהלים מגוונים ברחבי העולם או היבשת, אבל אם אתה רוצה לשרת קהל במדינה אחת, אתה עדיין (בדרך כלל) יהיה טוב יותר עם מארח שיש בו שרתים בזה מדינה. מיקום, מיקום, מיקום!
Pr תמחור בבריטניה
אני הולך להניח שאתה בונה את האתר למטרה עסקית. לפיכך, שני תרחישים סבירים: (א) אם העסק שלך מבוסס מחוץ לבריטניה, התעלם מנקודה זו. (ב) אם אתה מתגורר בבריטניה, עדיף שתחויב על פי הכללים, החוקים והתקנות בבריטניה. תמיד יהיה לך קל יותר, מבחינת מס, אם ספק האירוח שלך יכול להנפיק לך חשבונית מקומית, במטבע מקומי (GBP, במקרה זה). אמנם, תשלום עבור אירוח במטבע חוץ אינו נגמר במשחק, אלא בליטה, אך תלוי בחקיקה העסקית שלך, זה יכול להיות משמעותי. במיוחד כשברקסיט שם ​​בחוץ בחשכה. כמובן שהמחיר עצמו הוא גם גורם. אתה בטח לא רוצה לשלם יותר מדי עבור מארח שתוכל להשיג הרבה יותר זול בארה”ב. וככל שאהבתי לקדם עבורכם פתרונות אירוח מנוהלים של וורדפרס ולומר עד כמה אלה מעולים, אני יודע שרוב המשתמשים רוצים לשלם ~ £ 5 לחודש או פחות, וזה בסדר.
⏰ תמיכה באזור הזמן המקומי
הפרשי אזור זמן יכולים לפעמים להיות לא נוחים. לדוגמה, שקול את הדברים הבאים: אם אתה בבריטניה והמארח שלך מבוסס בארה”ב, פירוש הדבר שאולי לא תוכל לקבל תמיכה במחצית הראשונה של יום העבודה שלך. אם אתה נמצא עם מארח כמו גלגל תנופה, למשל – שעות התמיכה הטלפונית שלהם הן 9 בבוקר – 18 בערב אחר הצהריים, השעה אחר הצהריים המאוחרת בבריטניה, בעיקר אחרי שעות העבודה. באופן אידיאלי, אתה רוצה תמיכה טלפונית וצ’אט, ואתה רוצה ליצור קשר עם התמיכה הזו בשעות עבודה סטנדרטיות.
Reviews ביקורות משתמשים מבריטניה
שוב, סוגיית המיקום. הפעם, מדובר על ביקורות ודירוגים של משתמשים. בעיקרון הבעיה היא שבעוד שמארח מסוים עשוי לקבל ביקורות טובות בסך הכל, כשאתה מתחיל לבדוק רק את חלק הביקורות שמגיעות מלקוחות מבריטניה, אתה עלול לגלות סיפור אחר. חפש תמיד ביקורות משתמשים מקומיות.
Allowed רוחב פס / תנועה מותר
מארחים משותפים רבים יגידו לך שהם לא מגבילים את התנועה / רוחב הפס שלך בשום דרך. זה נכון בחלקו. מצד אחד כן, כל עוד השימוש שלך הוא "רגיל," לא תתקל בבעיות. אבל אם חלק מהתכנים שלך הופכים ויראליים או שתקבל עלייה בתנועה מכל סיבה שהיא, האתר שלך עשוי לרדת. לכן עדיף לקבל הערכות או מגבלות ספציפיות מהמארח שלך לגבי כמות התנועה שההגדרה שלך יכולה להתמודד איתה. היכולת לקבל 5,000-10,000 מבקרים בחודש היא נקודת התחלה טובה עבור אתרים חדשים.
�� מספר האתרים המותרים
זה נראה פשוט, אבל זה לא משהו שאנשים מקדישים אליו תשומת לב רבה בבחירת מארח הוורדפרס שלהם. כשאתה משווה בין האפשרויות שלך בשוק וורדפרס המארח בבריטניה, תגלה שחלק מהחברות יאפשרו לך 2-5 אתרים, ואילו אחרות יאפשרו רק אתר אחד. הכל במחיר זהה בערך. וודא שאתה מקבל את מה שאתה צריך.
Name שם תחום בחינם
חלק מהמארחים נותנים לך שם תחום ללא עלות לשנה הראשונה. זה בונוס טוב ודרך נחמדה לחסוך 15 פאונד.
��️ורדפרס הותקן מראש
המארחים המשותפים הזולים ביותר יעניקו לכם גישה ל- cPanel ולחלק מתקני סקריפט שם. אמנם זה לא קשה במיוחד התקן את וורדפרס באמצעות זה, אתה עשוי לאהוב פיתרון ידידותי יותר למשתמש – מארח שמתקין מראש את WordPress עבורך, כך שאתה פשוט נכנס למופע טרי וריק של WordPress.

אם ניקח בחשבון את האמור לעיל, בואו נגיע עכשיו לבשר �� ותפוחי אדמה ��. להלן סיכום של מה שיש ל- WordPress המארח בשוק הבריטי להציע:

�� איזו מבין אפשרויות האירוח המובילות בבורדפרס בבריטניה לבחור?

כמו ברוב הדברים, אין כאן מנצח ברור. כל הפלטפורמות הללו קיבצו בסיס לקוחות גדול שאושר עם השירותים שלהם. אנו כן מבינים שאולי המועדפים שלך פשוט מעיינים ברשימה זו, אבל זה בסדר.

הנה מבט ממעוף הציפור על ההשוואה בין חמשת מארחי הוורדפרס המובילים הללו בבריטניה:

אירוח וורדפרס הטוב ביותר בבריטניה: סיכום

מנחה
מחיר מ
תנועה
אתרי אינטרנט
שם דומיין
שרת בריטניה
דירוג משתמשים בבריטניה
SiteGround£ 2.9510,000 ביקורים בחודש1לא כלולכן3.9
123 רג5.49 פאונדללא מטר52 דומיינים בחינםכן3.3
1&1 IONOS£ 1ללא מטר1תחום אחד בחינםכן3.8
Bluehost2.43 פאונדללא מטר1תחום אחד בחינםכן3.1
קדימה אבא£ 2.9725,000 ביקורים בחודש1תחום אחד בחינםלא3.8

כמה דברים בולטים כאן:

קודם כל, 1&1 IONOS היא ללא ספק אפשרות האירוח הזולה ביותר בשוק הבריטי אם אתה רוצה לבדוק רעיון חדש. מצד שני, 123 רג נותנת לך את ההצעה הטובה ביותר לכסף – אתה יכול לארח עד חמישה אתרים ולקבל שני שמות דומיין בחינם. יחד עם זאת, אתה באמת לא יכול להשתבש עם מארח כמו SiteGround – זו האפשרות המועדפת עלינו ומדורגת המדורגים ברשימה זו.

רוצה עצות מהירות כנות? הנה זה:

 • אם אתה רוצה לבחור באפשרות האירוח הזולה ביותר הקיימת בשוק בבריטניה, עבור עם 1&1 IONOS.
 • אם כל מה שקשור לאיכותי קודם, לך עם SiteGround.

מכיוון שאנחנו מדברים כאן על אירוח וורדפרס, סביר להניח שתשיק בלוג חדש בשרת ברגע שתשיג אותו. יש לנו מדריך מעמיק בן 11 פרקים בנושא. זה עובר בין ריק לבלוג מלא ומוצלח – מבוסס על החוויה שלנו להגיע מ- 0 ל- 250,000 מבקרים חודשיים. תבדוק את זה; זה בחינם. ��

�� שאלות נפוצות

כיצד לחפש אירוח וורדפרס בבריטניה?

העובדה היחידה שהקהל שלך נמצא בבריטניה פירושה שעליך למצוא שרת / מרכז נתונים איכותי שנמצא גם בבריטניה. הימנע משרתים שנמצאים מחוץ למדינה מכיוון שהדבר יגרום לטעינת האתר שלך להיות איטית יותר. מלבד זאת, קבל מארח שאתה יכול להרשות לעצמך. יקר יותר לא תמיד אומר טוב יותר בעולם האירוח.

כמה אני צריך לשלם עבור אירוח בבריטניה?

בממוצע, מצאנו שמחירי אירוח איכותי לוורדפרס בבריטניה מתחילים סביב 3-5 פאונד בחודש.

האם גם אני מקבל שם תחום הכלול באירוח בבריטניה עבור WordPress?

זה לא כלל, אבל כמה מארחים יציעו לך שם תחום בחינם לשנה הראשונה. 123 רג, 1&1 IONOS, Bluehost ו- GoDaddy כולם נותנים לך שם תחום בחינם.

האם עלי לדעת קידוד כדי להקים אתר וורדפרס בפלטפורמות אירוח בבריטניה?

בדרך כלל לא. חברות האירוח המובילות כוללות התקנות וורדפרס פשוטות בלחיצה אחת, כלומר אין צורך ללכלך את הידיים בהקמת האתר שלך..

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector