אירוח וורדפרס הטוב ביותר בהודו: 5 מארחים מובילים בהשוואה לשנת 2020 ����

ענף וורדפרס נוטה להתמקד במרכז ארה”ב, אך בדומה לאינטרנט עצמו, וורדפרס היא תופעה כלל עולמית. ואם אתה נמצא בחלק אחר של העולם, ייתכן שלא תרצה ללכת עם מארח וורדפרס מבוסס ארה”ב. למרבה המזל, יש אפשרויות אירוח וורדפרס מקומיות כמעט בכל חלקי העולם. במדריך זה, אנו נחקור את מיטב וורדפרס המציעה אירוח בהודו בשוק.


מה בכל זאת אירוח וורדפרס?

מבחינה טכנית ניתן להשתמש בכל אירוח אתרים בשילוב עם וורדפרס, אולם אירוח וורדפרס מותאם במיוחד למטרה זו. רוב תכניות האירוח של וורדפרס מגיעות עם התקנת WordPress מראש, כך שתוכל להתחיל לבנות את האתר שלך מייד. עם זאת, ישנם עוד כמה גורמים שעולים לידי ביטוי כשאתה מחפש אחר מארח וורדפרס בהודו …

הכי טוב אירוח וורדפרס בהודו

Word וורדפרס הטוב ביותר באירוח הודו

1. Bluehost הודו (www.bluehost.in)

וורדפרס הכי טוב המארח את הודו: Bluehost מספר 1

 • מחיר מ-: Rs. 199 לחודש
 • תנועה מותרת / רוחב פס: ללא מטר
 • אימייל: חשבונות ללא הגבלה
 • וורדפרס הותקנה מראש: כן
 • שרת אינטרנט מקומי: כן
 • תמיכת לקוחות מקומית: כן

Bluehost India הוא הסניף ההודי של Bluehost, אחד משלושה מארחי אתרים המומלצים רשמית על ידי וורדפרס עצמה. בשנתיים האחרונות, Bluehost שינתה את השירות שלהם, והפכה את הכל ליותר קל לשימוש ומציעה מגוון רחב יותר של תוכניות לשרת עסקים בכל הצורות והגדלים..

תוכניות האירוח של וורדפרס בהודו של Bluehost הודו מגיעות עם וורדפרס המותקנת מראש, עדכונים אוטומטיים ותעודת SSL בחינם. שוק MOJO ו- Jetpack תוספים מותקנים אוטומטית בכל אתרי וורדפרס של Bluehost הודו.

�� סעו ל Bluehost הודו

2. BigRock אירוח (www.bigrock.in)

וורדפרס הכי טוב המארח את הודו: # 2 BigRock

 • מחיר מ-: Rs. 199 לחודש
 • תנועה מותרת / רוחב פס: ללא מטר
 • אימייל: חשבונות ללא הגבלה
 • וורדפרס הותקנה מראש: כן
 • שרת אינטרנט מקומי: כן
 • תמיכת לקוחות מקומית: כן

BigRock אירוח מציע מגוון רחב של תוכניות אירוח, כולל ארבע תוכניות אופטימיזציה שונות של וורדפרס. בניגוד לרוב החברות ברשימה זו, BigRock הושק למעשה בהודו ומאז התרחב להפעלת שרתים גם בארה”ב, ולא להפך..

כל תוכניות האירוח של BigRock מגיעות עם וורדפרס המותקנת מראש, חשבונות דוא”ל בלתי מוגבלים, והפקת תעודות SSL פשוטות. אתה יכול לבחור אחת מתכניות WordPress Suite עבור תכונות אבטחה נוספות וגיבויים אוטומטיים.

�� עבור אל BigRock Hosting

3. GoDaddy (in.godaddy.com)

קדימה אבא

 • מחיר מ-: Rs. 99 לחודש בשנה הראשונה (449 לחודש עם חידוש)
 • תנועה מותרת / רוחב פס: עד 25,000 מבקרים חודשיים
 • אימייל: חשבון אחד חינם בשנה הראשונה
 • וורדפרס הותקנה מראש: כן
 • שרת אינטרנט מקומי: לא
 • תמיכת לקוחות מקומית: לא

קדימה אבא הוא אחד השחקנים הגדולים ביותר באירוח אתרים ברחבי העולם, ודורש בעקביות כמארח הוורדפרס הפופולרי ביותר בסקרים השנתיים שלנו. תוכניות הוורדפרס שלהם מגיעות עם וורדפרס המותקנת מראש, גיבויים אוטומטיים וסריקות זדוניות, אחסון של 10 ג’יגה-בתים, מגבר CDN ותחום חופשי למשך שנה..

GoDaddy אכן מציעה תמיכה 24/7, כך שתוכלו להגיע אליהם, לא משנה מתי יהיו שעות העבודה שלכם, אך כרגע אין להם תמיכה או שרתים הודי ייעודי ללקוחות..

�� עבור אל GoDaddy

4. אירוח A2 (www.a2hosting.in)

A2 אירוח

 • מחיר מ-: Rs. 208 לחודש (מתרחשות מכירות תכופות)
 • תנועה מותרת / רוחב פס: ללא מטר
 • אימייל: עד 25 חשבונות
 • וורדפרס הותקנה מראש: כן
 • שרת אינטרנט מקומי: לא
 • תמיכת לקוחות מקומית: לא

A2 אירוח מספק אירוח וורדפרס באיכות גבוהה עם מספר יתרונות, כולל שילוב מסחר אלקטרוני בלחיצה אחת, תעודת SSL בחינם, שרתי טורבו לזמני טעינה מהירים יותר של 20 נקודות, ונקודות פרסום בחינם.

אירוח A2 מציע שירות לקוחות 24/7, כך שלעולם לא תהיה ללא עזרה, אך אין להם שירות לקוחות ייעודי להודו. נכון לעכשיו אין להם שרתים גם בהודו; השרת הקרוב ביותר הוא בסינגפור.

�� עבור אל A2 Hosting

5. Hostinger (www.hostinger.in)

הוסטינגר

 • מחיר מ-: Rs. 45 לחודש
 • תנועה מותרת / רוחב פס: 100 ג’יגה
 • אימייל: חשבון אחד (שדרוג לעוד)
 • וורדפרס הותקנה מראש: כן
 • שרת אינטרנט מקומי: לא
 • תמיכת לקוחות מקומית: לא

הוסטינגר הוא פיתרון ההנחה האולטימטיבי עבור בעלי עסקים שרוצים ליצור קשר עם קהל הודי בעיקר. כל חשבונות ה- Hostinger מגיעים עם וורדפרס המותקנת מראש, לפחות כתובת דוא”ל אחת, לוח בקרה קל לשימוש, גישה לתמיכה 24/7 ולרוחב פס של לפחות 100 ג’יגה-בתים..

עם זאת, Hostinger אינה בהכרח האפשרות הטובה ביותר. למרות שיש לו אתר ייעודי ותוכניות תמחור עבור לקוחות הודים, בהוסטינגר אין כרגע שרתים בהודו.

�� כנסו להוסטינגר

�� מה לחפש במיטב וורדפרס המארח הודו

מיטב מארחי הוורדפרס בהודו יוכלו להציע לך כמה יתרונות חשובים:

�� שרתים מקומיים
הדרך הטובה ביותר להבטיח זמני טעינה מהירים עבור קהל במדינה ספציפית היא לוודא שלמארח האינטרנט שלכם יש שרתים שאליהם אתם רוצים להגיע. המשמעות היא שאם הקהל העיקרי שלך נמצא בהודו, עליך לבחור מארח וורדפרס שיש לו שרתים בהודו. אם הקהל שלך מפוזר ביבשת או בכל העולם, אתה יכול לשפר את מהירות הטעינה הגלובלית שלך באמצעות CDN.
�� תמיכת לקוחות מקומית
אחת הסיבות הגדולות לבחור מארח וורדפרס באופן מקומי היא ההבטחה לתמיכת לקוחות מקומית, עם גורמי תמיכה העובדים באזור הזמן שלכם. זה מבטיח שתוכלו לקבל עזרה במהלך יום העסקים שלכם. חלק מהמארחים עשויים גם להציע תמיכה ללקוחות בשפות שאינן אנגלית, דבר שיכול להועיל אם אנגלית היא השפה השנייה שלך.
�� תוכניות למכירה במטבע מקומי
התשלום עבור שירותים במטבע המקומי שלך הוא תמיד קל יותר, במיוחד הגיע זמן המס. מיטב וורדפרס מארחים את הודו מאפשרים לכם לרכוש דומיינים, תכניות אירוח ושירותים אחרים ברופי. מכיוון שעסקים אלה רשומים בהודו רשמית, אתה יכול גם להיות בטוח שהם פועלים לפי התקנות המקומיות.
���� ביקורות מבעלי עסקים מקומיים
ייתכן שמארח אינטרנט המציע תמיכה רבה ללקוחות האמריקאים שלהם לא יספק את אותו השירות לשירותי לקוחותיהם ההודים. ביקורות של בעלי עסקים מקומיים יכולות לספר לכם מה השירות והתמיכה בסביבתכם. וודא שאתה מחפש אותם באופן פעיל במהלך תהליך המחקר. בקיצור, מיטב מארחי וורדפרס בהודו מספקים חוויה חלקה הן לבעלי אתרים והן למבקרים באתר בהודו.
�� רוחב פס / תנועה
אתה בטח לא תקבל מיד שיטפון גדול של תנועה, אבל אתה רוצה תוכנית עם רוחב פס מספיק כדי להכיל קהל צומח. באתרי אינטרנט חדשים, 10,000-25,000 מבקרים המותרים בחודש הם בדרך כלל די והותר. חלק ממארחי האתר מציעים רוחב פס בלתי מוגבל, מה שמאפשר בדרך כלל צמיחה משמעותית אך כולל כללים נוקשים סביב דוקרני התנועה. במקרים אלה, חשוב לקרוא באופן מלא את התנאים והתנאים סביב רוחב הפס. יתכן שתוכלו לקבל הערכה גסה של רמות התעבורה המרביות על ידי שיחה עם נציג שירות לקוחות.
�� שם תחום בחינם
מארחי אתרים רבים מציעים שם תחום בחינם עם שנת האירוח הראשונה שלהם. זה מקטין את עלויות ההתקנה שלך בכ- $ 15. עם זאת, ברוב המקרים תצטרך לחדש את התחום שלך בנפרד מתוכנית האירוח שלך לאחר התקופה הראשונית.
�� מספר אתרים המותרים
רוב תכניות האירוח מאפשרות לך ליצור אתר אחד בלבד, אך חלקן יאפשרו לך לבנות אתרים מרובים. זה יכול להיות שימושי אם ברצונך ליצור אתרים נפרדים לסניפים שונים של העסק שלך.
�� וורדפרס הותקנה מראש
כל מארח אתרים בעל מוניטין יקל עליכם להכניס את WordPress לאתר שלכם, אך אירוח וורדפרס עושה זאת בצורה טובה יותר, וודא שוורדפרס יותקן מראש באתרכם כך שתוכלו לצלול ישר להתאמה אישית..

אם זה לא יוצא מהדרך, הנה סיכום של מה שסיקרנו לגבי מארחי וורדפרס מובילים אלה לעסקים מבוססי הודו:

Word וורדפרס הטובה ביותר המארחת את הודו: הכרעת הדין הסופית

כמו ההחלטות החשובות ביותר שקשורות לאתר שלך (ולעסק שלך בכלל), הבחירה שתבחר כאן צריכה להיות מבוססת על הצרכים הייחודיים של העסק שלך. כדי לעזור לכם להבהיר את הדברים, הסתכלו בהשוואה זו לצד זו של מיטב וורדפרס המארח את הודו:

וורדפרס הכי טוב המארח את הודו: סיכום מנחה
מחיר בסיסי
רוחב הפס
אימייל
WordPress מותקן?
שרתים מקומיים?
תמיכה מקומית?
BluehostRs. 199 לחודשללא מטרחשבונות ללא הגבלה
סלע גדולRs. 199 לחודשללא מטרחשבונות ללא הגבלה
קדימה אבאRs. 99 לחודש בשנה הראשונה (449 לחודש עם חידוש)עד 25,000 מבקרים חודשייםחשבון אחד חינם בשנה הראשונה
A2 אירוחRs. 208 לחודש (מתרחשות מכירות תכופות)ללא מטרעד 25 חשבונות
הוסטינגרRs. 45 לחודש100 ג’יגהחשבון אחד בחינם

בהתבסס על השוואות אלה, Bluehost (�� הבחירה שלנו) ו- BigRock Hosting הן האפשרויות הטובות ביותר לעסקים שבסיס הלקוחות שלהם ו / או הצוות שלהם הוא אך ורק בהודו. חברות אלה מציעות שרתים מקומיים ותמיכה בלקוחות, ומבטיחות זמני טעינה מהירים ותקשורת חלקה אם נתקלתם בבעיה.

לאירוח אתרים איכותי ומאוזן עם שירות אירוח דוא”ל מצוין לאתחל, A2 Hosting הוא הדבר הטוב ביותר שלך. ולבסוף, אם הדאגה העיקרית שלך היא בניית אתר בתקציב נמוך, Hostinger היא האפשרות האידיאלית עבורך.

עכשיו כשאתה כבר בדרך למארח וורדפרס אידיאלי עבור בסיס הלקוחות שלך בהודו, סביר להניח שתרצה להשיק גם אתר מותאם עבורם. אם זה בלוג שאתה רוצה לבנות, יש לנו מדריך חינמי לחלוטין בן 11 פרקים כיצד לבנות בלוג מצליח ב- WordPress. זו עצה המבוססת על הניסיון שלנו בגידול בלוג בין 0 ל- 250,000 מבקרים חודשיים. בדוק את זה כאן. ��

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map