אירוח וורדפרס הטוב ביותר באירופה: 5 אפשרויות בהשוואה לשנת 2020 ����

אירוח וורדפרס הטוב ביותר באירופה: 5 אפשרויות בהשוואה לשנת 2020 ����

אירוח וורדפרס הטוב ביותר באירופה: 5 אפשרויות בהשוואה לשנת 2020 ����
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

האם מחפש אחר אירוח וורדפרס הטוב ביותר באירופה שונה מכל מחפש אחר אירוח וורדפרס הטוב ביותר בסך הכל? בוא נגלה.


בקיצור, אם קהל היעד שלך מבוסס באירופה, אז הגיוני לארח את האתר שלך בחברה שיכולה לספק שוק אירופי. אירוח האתר שלך משרת הממוקם במרכז נתונים אירופי יסייע להבטיח זמני טעינה מהירים, ביצועים ברמה גבוהה וחווית משתמש מהשורה הראשונה עבור המבקרים באירופה..

למרבה המזל, ישנם מספר ספקי אירוח של וורדפרס שמתהדרים במרכזי נתונים אירופיים, ותכונות מובילות אחרות אשר יאפשרו לך להפעיל בצורה חלקה את אתר WordPress שלך באירופה..

וורדפרס הכי אירוח באירופה

במאמר זה אנו בוחנים את מיטב אירוח הוורדפרס באירופה. במיוחד, אנו משווים בין ההצעות של:

 • SiteGround (www.siteground.com)
 • מנוע WP (wpengine.co.uk)
 • IONOS (www.ionos.co.uk)
 • Simplenet (simplenet.io)
 • OVH (www.ovh.co.uk)

נדון בתוכניות ובחבילות שמציעים מארחים אלה, וכלים ותכונות מובילים שלהם. חשוב לציין שנשקול מדוע הם הטובים ביותר לארח אתרים המספקים את הדמוגרפיה האירופית. נתחיל …

�� כיצד לבחור שירות אירוח וורדפרס באירופה

יש מגוון רחב של גורמים שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירת שירות אירוח וורדפרס באירופה. למרות שחלק מהגורמים הללו ישתנו בהתאם לצרכי האתר והקהל שלכם, הנה כמה מרכיבי המפתח שעליכם לקחת בחשבון לפני שתקבלו החלטה לגבי המארח המתאים לפרויקט:

�� תמיכה:

לא רק שתמיכה באיכות גבוהה תמיד חשובה ממארח, אלא שאם העסק שלך ממוקם בתוך אירופה, אתה זקוק לארח שמבטיח כי התמיכה שלו תהיה זמינה באזור הזמן שלך..

ספקי אירוח רבים מציעים תמיכה 24/7, שהיא אידיאלית, או אפשרויות תמיכה ספציפיות יותר בזמן. אם יש לך דרך מועדפת לגשת לתמיכה (למשל באמצעות טלפון), כדאי גם לבדוק אם אפשרות זו מוצעת.

��️ ביקורות:

מחקר דירוגים וביקורות של חברת אירוח הוא דרך נהדרת לברר אודות השירות שהיא מספקת. עם זאת, חפש תמיד ביקורות הרלוונטיות לאזור הגאוגרפי שלך. ספק אירוח עשוי לקבל ביקורות מובילות מלקוחות אמריקאיים, אך דירוגים נמוכים בהרבה ממקביליהם האירופיים.

Icing תמחור:

עם אירוח אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו, ולכן עדיף תמיד לבחור בתכנית שכבתית עליונה, אם התקציב שלך יכול להשתרע אליו. אם אתם ממוקמים באירופה, תוכלו גם להעריך לשלם ביורו, או במטבע המקומי שלכם – בדקו האם זו אפשרות.

�� משאבים זמינים:

כל ספק אירוח מציע סוגים שונים של אפשרויות אירוח, תוכניות וחבילות. יהיה עליכם לחקור כל תוכנית בכדי לראות אילו משאבים כלולים. חברות אירוח מסוימות מציעות אתרי אינטרנט, רוחב פס ואחסון ללא הגבלה. אחרים מגבילים את המשאבים הללו, לכן ודא שהחבילה שאתה מבקש עונה לדרישותיך החיוניות.

Features תכונות ספציפיות של וורדפרס:

לאחר שתכונות ספציפיות נוספות של וורדפרס מובנות בתוכנית האירוח שלך באמת יכולות לעזור בהגדרה מהירה ובהפעלה חלקה של אתר האינטרנט שלך. תכונות שימושיות של וורדפרס לחיפוש הן:

 • התקנת וורדפרס אוטומטית
 • עדכונים אוטומטיים של וורדפרס
 • סביבת הבימוי של וורדפרס
 • תמיכה במומחי וורדפרס

באותה מידה תוכלו לבחור בתוכנית אירוח מנוהלת של וורדפרס, המתאימה במיוחד לכל צרכי האירוח של וורדפרס.

לכן, כעת עליכם לקבל מושג ברור על כמה מגורמי המפתח שיש לקחת בחשבון בבחירת ספק האירוח של וורדפרס המתאים לפרויקט שלכם. הבה נבחן בחמישה משירותי האירוח הטובים ביותר בוורדפרס באירופה כדי לראות מה יש להם להציע.

Hosting אירוח וורדפרס הטוב ביותר באירופה

SiteGround (www.siteground.com)

וורדפרס הכי אירוח באירופה: SiteGround

SiteGround היא חברת אירוח המציעה מגוון אפשרויות אירוח הכוללות אירוח וורדפרס מנוהל, אירוח לחנויות eCommerce, אירוח בענן ועוד. אתר SiteGround, שנוסד במקור בשנת 2004 בבולגריה, כולל משרדים ומרכזי נתונים ברחבי העולם.

בואו לבדוק כמה מתכונות המפתח של SiteGround:

 • מרכזי נתונים אירופיים – ל- SiteGround שלושה מרכזי נתונים אירופיים הממוקמים בלונדון, באמסטרדם וב Eemshaven בהולנד.
 • תמיכה – SiteGround מציע תמיכה 24/7 באמצעות טלפון, צ’אט חי ודוא”ל.
 • מחיר – מחירי SiteGround מתחילים החל מ- 3.95 אירו לחודש עבור תוכנית אירוח משותפת ברמה נמוכה.
 • משאבים – תוכנית האירוח המשותפת המומלצת של SiteGround ‘לגדול בגדול‘תאפשר לכם לארח מספר בלתי מוגבל של אתרים, ומספק אחסון אתרים בנפח של 20 ג’יגה-בייט ועד 25,000 ביקורים חודשיים.
 • תכונות וורדפרס – כל התוכניות כוללות התקנת וורדפרס, אשף בניית האתרים של WP, עדכוני ליבה ותוסף אוטומטי של וורדפרס ועוד..

SiteGround מעביר את תשתית השרת שלהם ל- Google Cloud, המסייע לספק זמני טעינה מהירים וביצועים מרשימים. כל התוכניות כוללות גם אישורי SSL, גיבויים יומיים וגישה לשירות דואר אלקטרוני אמין, בכדי לתת שם כמה תכונות.

באותה מידה, תוכלו לבחור באחד מהאתרים של SiteGround חבילות אירוח וורדפרס מנוהלות. אלה כוללים הגירה בחינם, העלאת וורדפרס, ערכת כלים של dev, כלים לשיתוף פעולה עם לקוחות ועוד ועוד.

�� עבור אל SiteGround

מנוע WP (wpengine.co.uk)

וורדפרס הכי אירוח אירופה: WP Engine

WP Engine היא חברת אירוח וורדפרס מנוהלת ידועה המפעילה מעל 120,000 אתרים ב -140 מדינות ברחבי העולם. אידיאלי לאירוח אתרים באירופה, ולקייטרינג לקהל אירופי. WP Engine מפעילה מרכזי נתונים בבלגיה, לונדון, גרמניה ואירלנד.

להלן כמה מהתכונות העיקריות של WP Engine:

 • מרכזי נתונים אירופיים – WP Engine מאפשר למשתמשים לבחור את מרכז הנתונים הקרוב ביותר לקהל העיקרי שלהם. למעשה, WP Engine מצא שלקוחות שממוקמים בבריטניה קיבלו הפחתה של 82% בהשהיה כשהם העבירו מיקומי שרת מבלגיה ללונדון, כך שמיקומי השרת אכן חשובים.
 • תמיכה – סוכני התמיכה של WP Engine זמינים 24/7 באמצעות טלפון, צ’אט חי או דוא”ל.
 • מחיר – WP Engine אינה חברת אירוח זולה, אך המחירים שלה משקפים את הכלים, התכונות והשירות שהיא מציעה. ה תוכנית הפעלה של WP Engine, שמתמקד בקייטרינג לאתרים או בלוגים קטנים, מתחיל ב 25 $ לחודש (כל המחירים מצויינים בדולר אמריקאי).
 • משאבים – WP Engine מקצה משאבים בהתאם לחבילה שבחרת. תוכנית StartUp תאפשר לכם לארח אתר אחד, לקבל עד 25,000 ביקורים ותעניק לכם גישה ל -10 GB של שטח אחסון ולרוחב פס של 50 GB בחודש..
 • תכונות וורדפרס – WP Engine מציעה את חווית WordPress המלאה, עם כל הכלים והתכונות המיועדות לתמוך ולשפר את ביצועי האתר של WordPress. כל התוכניות נהנות מ- WordPress המותקנת מראש, מעדכוני ליבה ואבטחה אוטומטיים של WordPress, ניטור ביצועים ועוד ועוד.

כל התוכניות של WP Engine כוללות גם גישה ל 35+ סטודיופרס ערכות נושא, סביבות פיתוח, CDN גלובלי ותעודות SSL בחינם, כדי לתת שם רק כמה מהתכונות הנוספות המוצעות.

�� עבור אל WP Engine

IONOS (www.ionos.co.uk)

וורדפרס הכי אירוח אירופה: IONOS

IONOS הוא שירות אירוח וורדפרס פופולרי באירופה, ומתגאה בעשרה מרכזי נתונים ברחבי העולם, כאשר חלקם ממוקמים בגרמניה ובריטניה. נוסד במקור בגרמניה, IONOS (ידוע בעבר בשם 1&1) היא כיום חברת אירוח עולמית, תומכת כיום ביותר משמונה מיליון אתרים.

התכונות של IONOS כוללות:

 • מרכזי נתונים אירופיים – בחר בין מרכזי נתונים בלונדון, ברלין, קרלסרוהה ופרנקפורט.
 • תמיכה – IONOS מציעה תמיכה טלפונית 24 שעות ביממה ממספר מדינות אירופאיות, כולל בריטניה, ספרד, צרפת, גרמניה, איטליה ועוד.
 • מחיר – המחירים מתחילים רק € 1 לחודש בשנה הראשונה בתכנית האירוח העסקי ברמת הכניסה.
 • משאבים – המשאבים שאתה זכאי להם שונים מאוד בהתאם לתכנית האירוח שתבחר. על התוכנית העסקית העיקרית עבור וורדפרס, המשאבים כוללים אחסון של 100 ג’יגה-בייט, 10 מסדי נתונים, 100 חשבונות דוא”ל, בנוסף אתה יכול להפעיל שני אתרי וורדפרס מנוהלים. עם זאת, IONOS מציע גם קנה מידה גמיש, ומשנה אוטומטית את גבולות הזיכרון שלך כדי להגיב לדוקרני תנועה תוך שניות.
 • תכונות וורדפרס – IONOS מציעה אירוח וורדפרס משותף ומקצועי כאחד. חבילות האירוח המשותפות של וורדפרס כוללות עוזר וורדפרס מקוון שיעזור לכם בהגדרת אתר, עדכוני ליבה אוטומטיים של וורדפרס ועוד.

IONOS מציעה גם דומיינים לכל החיים בחינם עם כל התוכניות המשותפות שלהם, כמו גם תעודות SSL וגישה לדוא”ל.

�� עבור אל IONOS

סימפלט (simplenet.io)

פשוט

Simplenet מנוהל על ידי צוות קטן של מומחי וורדפרס, המציע אירוח וורדפרס במחיר סביר ואיכותי לעסקים קטנים ובינוניים. מבוסס מרומניה, Simplenet מציעה שלושה סוגים של אירוח וורדפרס – משותף, מנוהל וארגוני – כל אחת מציעה מספר תוכניות המתאימות לצרכי הלקוחות ותקציבם.

אז בואו נסתכל על התכונות העיקריות של Simplenet:

 • מרכזי נתונים אירופיים – מרכז נתונים אחד באירופה הממוקם ברומניה.
 • תמיכה – Simplenet מציעה תמיכה בדואר אלקטרוני בכרטיס וכן תיעוד נרחב באמצעות בסיס הידע שלה.
 • מחיר – ידידותי לתקציב אירוח משותף החל מ -4.90 אירו לחודש, ואירוח ייעודי החל מ -29 אירו. עם זאת, אם אתה משלם מדי שנה, אתה מקבל אירוח של חודשיים בחינם.
 • משאבים – אלה שונים מאוד בהתאם לתכנית. עם זאת, בתוכנית המתחילים המארחת המשותפת עם אירוח נמוך, תוכלו להפעיל שני אתרים, להשיג 5 GB SSD, 2 ג’יגה זיכרון RAM ורוחב פס בלתי מוגבל.
 • תכונות וורדפרס – ספק אירוח וורדפרס זה מציע אופטימיזציה ומעקב אחר וורדפרס על ביצועים ואבטחה, גישה לנושאים ותוספים וורדפרס מובחרים, תמיכה במומחי וורדפרס ועוד ועוד..

עם כל התוכניות, Simplenet מספקת גם העברות אתרים בחינם, גיבויים יומיים, תעודות SSL בחינם, והתחייבות לזמן פעולה של 99.9%.

�� עבור אל Simplenet

OVH (www.ovh.co.uk)

ovh

OVH בבעלות צרפתית היא חברת האירוח הגדולה באירופה, והיא מפעילה כיום 28 מרכזי נתונים בשבע מדינות, מתוכן 16 באירופה. בואו לבדוק את התכונות העיקריות שלו:

 • מרכזי נתונים אירופיים – OVH מנהלת 11 מרכזי נתונים בצרפת, 2 בגרמניה, 2 בבריטניה ו -1 בפולין, עם ארבעה מרכזים נוספים שנמצאים כעת בבנייה..
 • תמיכה – OVH מספק רמות תמיכה שונות בהתאם לחבילת האירוח שרכשת. אפשרויות התמיכה כוללות בסיס ידע נרחב, כמו גם אימייל ותמיכה טלפונית.
 • מחיר – OVH מציע תקציב תוכנית אירוח אישית תמורת 1.99 יורו בלבד לחודש, אידיאלי לאתר קטן או לבלוג.
 • משאבים – OVH מציעה מגוון רחב של תוכניות, תכונות והקצאות משאבים. עם התוכנית האישית אתה מקבל שטח דיסק של 100 GB, תנועה בלתי מוגבלת ועד חמישה אתרים.
 • תכונות וורדפרס – הרוויח מהתקנה של וורדפרס בלחיצה אחת וכן מתמיכה של סוכנים מאומנים בוורדפרס.

OVH מציעה גם שם תחום בחינם לשנה הראשונה עם כל התוכניות, אישורי SSL, CDN, ועוד.

�� עבור אל OVH

Thoughts מחשבות אחרונות על שירותי אירוח וורדפרס באירופה

ככל הנראה, ישנם מספר שירותי אירוח וורדפרס מרשימים באירופה לבחירה. כשאתם מקבלים החלטה לגבי המארח המתאים לאתר שלכם, חשבו היטב על צרכי האתר והקהל שלכם ואז בחרו בשירות המתאים ביותר..

רוצה עצות מהירות כנות? הנה זה:

 • אם אתה כאן עבור אפשרות האירוח הזולה ביותר לאתר וורדפרס באירופה, עבור עם IONOS. קשה לנצח רק € 1 בחודש לתקופה הראשונית.
 • רוצה לקבל פיתרון אירוח וורדפרס מלא ומנוהל ללא ידיים? מנוע WP היא תמיד בחירה טובה.
 • מחפש פיתרון באמצע – לא יקר מדי אבל גם מאוד מסוגל? לעולם אינך יכול להשתבש SiteGround. הם נוחים למדי, עדיין מציעים ביצועי שרת טובים וידועים בשירות הלקוחות יוצא הדופן שלהם.

�� לקריאה נוספת אודות ספקי אירוח וורדפרס, עיין במאמרים הבאים:

 • 10 ספקי האירוח הטובים ביותר בוורדפרס השוואו ונבדקו
 • אירוח וורדפרס הזול הטוב ביותר: 10 אפשרויות עבור פחות מ- $ 3.95 לחודש
 • 5 הטובים ביותר עם ספקי אירוח וורדפרס עם תנועה גבוהה

איזה שירות אירוח וורדפרס הוא המתאים ביותר לפרויקט שלך? אנא שתפו את מחשבותיכם בתגובות למטה.

�� שאלות נפוצות

מה אירוח וורדפרס?

אירוח וורדפרס הוא סוג מיוחד של אירוח אתרים שעבר אופטימיזציה לעבודה עם אתרי וורדפרס. בהשוואה לאירוח רגיל, אירוח וורדפרס מציע עדכונים אוטומטיים של הפלטפורמה, הגיבויים והתכונות הנוספות המובנות.

איך לחפש אירוח וורדפרס באירופה?

הגורם העיקרי שיש לזכור הוא מיקום השרת. אם הקהל שלך נמצא באירופה, אך השרת שלך נמצא בארה”ב, האתר שלך לא יטען מספיק מהר למבקרים באירופה. בעת בחירת המארח, שימו לב לכמה תנועה השרת יכול להתמודד. מלבד זאת, קבל מארח שאתה יכול להרשות לעצמך. יקר יותר לא תמיד אומר טוב יותר בעולם האירוח.

כמה אני צריך לשלם עבור אירוח באירופה?

כפי שמתברר, אירוח אתרים לא צריך להיות יקר. אם אתה מתקציב מצומצם, אתה יכול ללכת אפילו נמוך € 1 לחודש לתקופה הראשונה. אם אתה רוצה לקבל מערך מסוגל יותר, זה יהיה € 3.95 לחודש, שעדיין לא כל כך הרבה.

האם גם אני מקבל שם תחום הכלול באירוח שלי??

בין אם אתה מקבל דומיין בחינם עם אירוח משתנה מחברה לחברה. ברשימה שלנו, החברות היחידות שנותנות לך שם תחום בחינם לשנה הראשונה הן IONOS ו OVH.

האם עלי לדעת קידוד כדי להקים אתר WordPress?

לא. כל המארחים מציעים צורה כלשהי של התקנת וורדפרס בשלב זה. כל שעליך לעשות הוא ללחוץ על כמה כפתורים. עם זאת, התקנת וורדפרס היא רק השלב הראשון בחוויית הוורדפרס שלך. מעבר לכך, תצטרך גם לבחור נושא ולהתקין כמה תוספים.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector