5 ספקי אירוח ענן “הטובים ביותר” לאתרי וורדפרס בשנת 2020

5 ספקי אירוח ענן “הטובים ביותר” לאתרי וורדפרס בשנת 2020

5 ספקי אירוח ענן “הטובים ביותר” לאתרי וורדפרס בשנת 2020
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

בעבר עבר עולם האירוח ברמת הכניסה אתה יכול למצוא את הצעד הבא – הרמה של מיטב ספקי האירוח בענן (עבור WordPress). אבל איך לנווט במים האלה?


כמו כן, האם שווה את הטרחה ללמוד על מה אירוח ענן? האם אירוח ענן טוב יותר עבור וורדפרס בכל דרך? ובכן, זה בהחלט שונה …

פוסט זה ידריך אותך בבחירתך הנכונה. אנו בודקים את מיטב ספקי אירוח הענן הקיימים כיום בשוק ומעריכים אותם על פי פרמטרים שונים בהתבסס על הדרישות שלך.

ספקי אירוח ענן הטובים ביותר עבור וורדפרס

מבוא לאירוח ענן

בוא נתחיל מההתחלה:

 • הצורה הפשוטה ביותר של אירוח אתרים מסורתיים היא אירוח משותף. במודל אירוח זה, שרת אחד מאכלס את אתרי האינטרנט של לקוחות מרובים.
 • צורת האירוח הבאה היא אירוח VPS. זה דומה לאירוח משותף מכיוון שמספר אתרים מתארחים באותו שרת. עם זאת, הקצאת משאבים ייעודית מבטיחה כי אתרי האינטרנט לא יפריעו לביצועים זה בזה במידה מסוימת.
 • אירוח ייעודי הוא סוג האירוח בו מתארחים רק אתר בודד בשרת. זה נותן לך שליטה מלאה על משאבי המארח, וכתוצאה מכך האתר שלך אינו תלוי בביצועים של אחרים.

אירוח בענן הוא קצת מכל האמור לעיל …

באופן תיאורטי, לא ניתן להשוות מכונה וירטואלית בענן לסוגים המסורתיים של אירוח אתרים. ספק אירוח ענן ציבורי מארח אתרים בחצרים משלו, שחלקם ניתן לרכוש על ידי כולם. מרכז הנתונים שמארח את הענן עשוי להיות משותף בין לקוחות אחרים. ענן פרטי לעומת זאת מתארח באופן בלעדי עבור לקוח בודד במיקום מרוחק. ענן וירטואלי פרטי הוא הרחבת היכולות של לקוח להתמודד עם עומסים גבוהים רגעיים. יתכן שהוא מתארח בחצרי הלקוח.

�� על פתק צדדי; אירוח מסוג אחר הוא אירוח מתמחה, כאשר ספק אירוח מאפשר לארח סוג מסוים של אתר או יישום אינטרנט. דוגמאות נפוצות לאירוח מתמחות הן אירוח וורדפרס, אירוח Node.js או אפילו יותר מתמחות, אירוח WooCommerce.

�� למה לצפות מספקי אירוח הענן הטובים ביותר עבור וורדפרס?

אתה יכול לשפוט ספקי אירוח בענן על סמך ההיבטים הבאים:

�� טכנולוגיה:

האם הערימה של ספק אירוח הענן שלך מתאימה לצרכים שלך? לדוגמה, אם אתם מארחים אתר WooCommerce, האם נוח לכם לעבור למארח המספק תמיכה טובה לאירוח PHP כללי, אך אין תמיכה מיוחדת בוורדפרס או WooCommerce?

יתר על כן, האם התצורה של המארח תואמת את צרכי היישום שלך? חלק מהטכנולוגיות בצד השרת יכולות לעבוד טוב יותר על מכונות המוגדרות בצורה מסוימת לעומת האחרות. אם אתה מתכוון לבצע הגדרה רצינית, אלה הדברים שעליכם לקחת בחשבון.

�� יכולות קנה מידה:

יתרון משמעותי של אירוח בענן על פני אירוח מסורתי הוא היכולת לקנה מידה לביקוש משתנה.

האם יש לארח יכולת לטפל בעומסים שיא? אם כן, האם המארח שלך זקוק להתערבות ידנית כדי לטפל בעומסים כאלה? האם הוא מקצה משאבים חדשים בהתאם לתנועה? האם המארח מתעדף את העדיפות של המשאבים הללו כאשר עומסים חוזרים לקדמותם?

�� תלות:

כדי לבחור ספק אירוח, ייתכן שיהיה עליכם להעריך אילו תלות יש לספק האירוח. למשל, האם זה ממנף את הפלטפורמה של מישהו אחר כדי לספק לך פיתרון? הסיכונים הכרוכים בספקים עשויים לעבור גם לספק האירוח שלך.

�� תכונות אחרות:

כדי להבדיל בין השירותים שלהם, מארחים מספקים כיום מספר תכונות תוספות שעשויות להיות רלוונטיות עבורך. כמה דוגמאות לתכונות כאלה הן בקרת גרסאות מובנות, מטמון, CDN, SSL, IPs ייעודיים ועוד.

☁️ 5 מספקי אירוח ענן הטובים ביותר

הנה ההרכב שיש לנו:

InMotion אירוח פתרונות עסקיים בענן (www.inmotionhosting.com)

ספקי האירוח הטובים ביותר בענן עבור וורדפרס: אירוח InMotion

InMotion Hosting מספקת מגוון רחב של אפשרויות אירוח – אירוח משותף, VPS, ייעודי, וורדפרס וענן. אירוח הענן של InMotion מתחיל ב- $ 17.99 לחודש, עם זיכרון RAM של 4 ג’יגה-בייט, שטח אחסון של 75 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 4 טרה-בתים. בנוסף, יש לך את היכולת לשדרג למערך חזק בהרבה עם זיכרון RAM של 8 ג’יגה-בייט, נפח אחסון של 260 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 8 טרה-בתים.

למרות שאין שכבה חופשית, ההחזר הכספי להחזר הכספים של InMotion למשך 90 יום אמור להניח אותך בנוחיות השירותים שלה. אם אתה עובר מספק שירותי אירוח אחר, יש שירות העברה בחינם.

כמה תכונות תוספות שתקבלו הן רישום תחום בחינם, SSL בחינם, חשבונות דואר אלקטרוני ללא הגבלה, תמיכה 24/7 ו -3 כתובות IP ייעודיות. לסיכום, אם אתה בוחר את המארח הזה, עלויות נוספות הקשורות להפעלת אתר אינטרנט ממוזערות.

אמזון EC2 (aws.amazon.com)

ספקי האירוח הטובים ביותר בענן עבור וורדפרס: Amazon EC2

שירותי האינטרנט של אמזון מספקים מגוון פתרונות למחשוב בענן. למעשה, יש כל כך הרבה דברים בפורטפוליו של אמזון שלקבלת החלטה גורמת לעיתים קרובות לכאב ראש.

עם זאת, לרוב ניתן להתייחס לחישוב AWS EC2 שלהם כאל שלהם "מחלקת אירוח." ומכאן, ההצעה שלהם ברמת הכניסה היא מופע המיקרו, שהוא למעשה בחינם למשך 12 חודשים (אז החל מ- 0.0104 $ לשעה). זה יכול לקיים כ -1,000 משתמשים בדקה (ללא הגבלות על המבקרים החודשיים).

למרות שהשכבה החינמית מעניקה לך גישה רק למופע עם זיכרון RAM של 1 ג’יגה-בתים, יש לך אפשרות להגדיל עד ל -144 ג’יגה-בייט של זיכרון RAM ומהירויות רשת של 25 ג’יגה-בתים לשנייה במידת הצורך..

AWS מספקת לך שרת וירטואלי בענן עם גישה ל- SSH, ובכך מאפשרת לך להגדיר את השרת כרצונך. עם זאת, הדבר דורש ידע טכני רב וייתכן שאינו ידידותי למשתמש עבור מי שרוצה לארח אתר פשוט.

אם אתה רק רוצה לארח "אתר" עם AWS, לאמזון יש מדריך שימושי כיצד לבחור מתוך ההיצע הגדול שלהם של שרתים ושירותי מחשוב ענן שונים. במקרים מסוימים, ייתכן שתגלה כי השימוש בו אמזון לייטסייל הולך להיות מועיל יותר.

היתרון הגדול ביותר של AWS הוא מיטוב עלויות באמצעות התמחור הדינמי שלה, שגובה אותך בזמן אמת עבור העומס. עם כל ההתאמה האישית, אתה מקבל גם כתובת IP ייעודית לענן שלך – למקרה שאתה מחבר את יישום האינטרנט שלך לממשק API או לשירות אינטרנט. אם אתה רוצה לפרוס יישום אינטרנט מורכב עם הרבה תלות, עליך לנסות ל- AWS!

Kinsta (kinsta.com)

קינסטה

Kinsta היא ספקית אירוח וורדפרס שידועה כביכולה לספק מוצר באיכות גבוהה. פרט חשוב שחשוב לדעת עליהם הוא שכל ההתקנה שלהם פועלת בפלטפורמת הענן של גוגל. התוכנית ברמת הכניסה היא 30 $ לחודש, ולשם כך תקבל שטח אחסון של 10 ג’יגה-בייט, עד 20,000 ביקורים והעברת CDN של 50 ג’יגה-בייט..

Kinsta מספקת מגוון תכונות בהן תוכלו ליהנות. יש העברה בחינם מספק אחר. אתה יכול לבחור את המיקום הגאוגרפי של מרכז הנתונים שלך בהתבסס על מיקום הלקוחות שלך – כדי למזער את זמני הטעינה. אתה יכול להגדיר גם CDN לפי בחירתך. Kinsta מפעילה 1400 בדיקות למשך זמן עבודה על בסיס יומי. בהמשך לכך, א בימוי אזור זמין עבורך לבדיקת האתר שלך לפני שאתה יוצא לייצור.

עליכם לדעת ש- CodeinWP מתארח ב- Kinsta. קרא את הסקירה שלנו כאן בכדי לקבל יותר הקשר למה בחרנו בקינטה.

Cloudways (www.cloudways.com)

דרכי ענן

Cloudways קוראים לעצמם פלטפורמת אירוח ענן מנוהלת. הדבר החשוב בהם הוא שהם יארחו את האתר שלכם לפי בחירתכם מבין אחת מחמש ספקיות הענן הפופולריות – DigitalOcean, Linode, Vultr, AWS ו- Google Cloud.

התוכנית הזולה ביותר הקיימת מסופקת במחיר של 10 $ לחודש עם זיכרון RAM בנפח של 1 ג’יגה-בייט, נפח אחסון של 25 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 1 טרה-בתים. זה פועל על שרתי DigitalOcean.

Cloudways מספקת הרבה תכונות חשובות, כגון תמיכה 24/7 בכל התוכניות, גיבויים מנוהלים, 60+ מרכזי נתונים גלובליים, שרתי PHP7 מוכנים, מטמון מתקדם, אזורי שלב, שיבוט שרת בלחיצה אחת והרבה יותר. יש גם העברה בחינם לאתר.

אירוח ענן מנוהל על ידי SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

SiteGround היא ספקית אירוח עם מגוון רחב של אפשרויות אירוח – אירוח משותף, ייעודי, וורדפרס ו- WooCommerce. תוכניות אירוח בענן מתחילות ב 80 $ לחודש עם 4GB RAM, שטח אחסון של 40GB ורוחב פס של 5 טרה-בתים. יתר על כן, SiteGround מספקת גם אחריות להחזר הכסף במשך 30 יום.

מלבד הצעת תוכניות מניות, SiteGround מאפשרת לך גם להגדיר את הענן שלך, מה שהופך אותו להתאים מאוד לצרכי העסק שלך. בעיקרון, אתה בוחר כמה ליבות מעבד אתה צריך, זיכרון, שטח דיסק ב- SSD ו- SiteGround מעניק לך מחיר שתצטרך לשלם עבור זה בחודש..

SiteGround מספק גם הגדרה והעברה בחינם לאתר האינטרנט שלך. יש לו גישה ל- cPanel ו- SSH, תלוי במה אתה עשוי להרגיש בנוח. CDN חינם של CloudFlare מסופק גם עם תוכנית בסיסית זו. אתה מקבל גם גישה חופשית ל- SSL, וכתובות IP ייעודיות.

הביצועים הכוללים של SiteGround היו מרשימים בסקר האירוח בוורדפרס משנת 2019.

בנוסף לפתרונות הענן שלה, אם אתה מתחיל כמנהל אתר חדש, אירוח משותף עשוי להיות הבחירה הראשונה שלך לבחון את המים. לכן, SiteGround מספק את הבחירה האידיאלית למתחילים ומפתחים מנוסים כאחד, מה שהופך אותו לאחד מספקי האירוח הטובים ביותר בענן כיום.

�� אילו מבין ספקי אירוח הענן הטובים ביותר לבחור?

זו בחירה לא קלה, אני יודע. לכל אחת מהחברות הללו יש נקודות חזקות שלה, ואין מנצח ברור ב -100%. הכל תלוי בצרכים שלך:

 • זקוק לעוצמה ומדרגיות מרבית? ללכת עם אמזון AWS. זה יטפל בכל מה שאתה זורק עליו!
 • זקוקים למשהו שקל להתחיל איתו? SiteGround ו- InMotion יתאימו ממש בסדר.
 • רוצה משהו באמצע – משהו שקל להתחיל איתו וגם חזק מספיק כך שהוא יכול להתמודד עם העומס והסולם בעת הצורך? Kinsta ו- Cloudways הוא המקום שאליו כדאי ללכת. �� הבחירה שלנו!

להלן טבלת סיכום מהירה עם כמה מהפרמטרים החשובים יותר:

מנחה
מחיר לחודש (מ-)
תצורה (תוכנית בסיס)
בתנועה17.99 $זיכרון RAM של 4 ג’יגה-בייט, נפח אחסון של 75 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 4 טרה-בתים
אמזון EC212 חודשים חינם | החל מ- 0.192 $ לשעהזיכרון RAM של 1 ג’יגה-בייט, 750 שעות שימוש למשל בחודש
קינסטה30 דולראחסון של 10 ג’יגה-בייט, 50 ג’יגה-בייט CDN, 20,000 ביקורים
דרכי ענן10 דולרזיכרון RAM בנפח של 1 ג’יגה-בייט, נפח אחסון של 25 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 1 טרה-בתים
SiteGround80 $זיכרון RAM של 4 ג’יגה-בייט, אחסון של 40 ג’יגה-בייט, רוחב פס של 5 טרה-בתים

מה הבחירה שלך? האם בדקת אחת מהפלטפורמות המתוארות כאן? אל תהסס ליידע אותנו בתגובות למטה.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector