5 אירוח וורדפרס “הטוב ביותר” באוסטרליה (2020) ����

האם אתה רוצה להשיק אתר לבסיס משתמשים אוסטרלי? האם אתה בעל עסק מוכר באופן מקוון לאוסטרליה? האם אתה רוצה ליצור קשר עם לקוחות אוסטרלים נוספים? אם ענית "כן" לאחת או יותר מהשאלות הללו, הגיע הזמן להשקיע בכמה מהטובים המארחים של וורדפרס שיש לאוסטרליה להציע. ����


מדריך זה ישווה בין חמשת מארחי הוורדפרס המובילים באוסטרליה ויסייע לכם לבחור את האפשרות הטובה ביותר לעסק שלכם.

מה זה אירוח וורדפרס וורדפרס?

וורדפרס היא מערכת ההפעלה הפופולרית ביותר עבור אתרי אינטרנט זמינים כעת. במילים אחרות, אם אתם רוצים לבנות אתר אופטימלי, יפה ופונקציונלי בו זמנית, וורדפרס היא הבחירה שלכם.

לאור זה, אירוח וורדפרס הוא סוג מיוחד של אירוח אתרים המותאם במיוחד לאתרי וורדפרס. תוכניות אירוח של וורדפרס בדרך כלל מגיעות עם WordPress המותקן מראש כך שתוכל להתחיל לבנות את אתר האינטרנט שלך מייד. במקרים מסוימים הם עשויים גם להתקין עבורך תוספים מסוימים ולתת לך גישה למבחר נושאים של וורדפרס.

וורדפרס הטוב ביותר לאוסטרליה

Word וורדפרס הטוב ביותר המארח את אוסטרליה

1. Bluehost (www.bluehost.com)

וורדפרס הטוב ביותר לאוסטרליה: # 1 Bluehost

 • מחיר מ-: 4.38 AUD לחודש (רגיל 11.86 AUD / חודש)
 • תנועה מותרת / רוחב פס: ללא מטר
 • תחום חינם: כן + עד 25 תת-דומיינים
 • וורדפרס הותקן מראש: כן
 • שרת אינטרנט מקומי: לא
 • שירות לקוחות מקומי: לא

Bluehost הוא אחד משירותי אירוח האתרים הפופולאריים ביותר בעולם ואף זכה לקבל אישור רשמי מ- WordPress.org. Bluehost מציע מהירויות טעינה מהירות, זמן פעולה רציף, ומגוון מאפייני אבטחה בחינם, כולל תעודת SSL בחינם.

התקנת וורדפרס ב- Bluehost זה קל, ורק כרוך באמירת Bluehost את השם שאתה רוצה להגדיר לאתר. אם כבר מדברים על השם, Bluehost מעניק לך שם תחום בחינם לשנה הראשונה.

Bluehost מעניקה לך גישה גם לפאנל משתמשים קל מאוד לשימוש לניהול ולניהול האתר שלך לאחר יצירתו. כל אפשרות זמינה בקלות ומתוארת בבירור.

�� כנסו ל Bluehost

2. דומיינים מטורפים (www.crazydomains.com.au)

וורדפרס הטובה ביותר לאוסטרליה: # 2 CrazyDomains

 • מחיר מ-: 5.42 AUD לחודש (רגיל 10.83 AUD / חודש)
 • תנועה מותרת / רוחב פס: 100,000 מבקרים חודשיים
 • תחום חינם: לא
 • וורדפרס הותקן מראש: לא
 • שרת אינטרנט מקומי: כן
 • שירות לקוחות מקומי: כן

דומיינים מטורפים התחיל כ רשם תחום והתרחבה והציעה מגוון רחב של תוכניות אירוח אתרים, כולל תכניות אירוח של וורדפרס מרובות.

הם גם השקיעו בשרתי אינטרנט בכל רחבי העולם, כולל שלושה באוסטרליה. יהיה עליכם להתקין וורדפרס משלכם, אך עם סקריפטים להתקנה בלחיצה אחת, זו עדיין אחת האפשרויות הטובות ביותר עבור וורדפרס המארחת את אוסטרליה..

תחומים משוגעים מעניקים לך מגוון של תכונות ספציפיות לוורדפרס, כגון שלב בלחיצה אחת עבור וורדפרס, התקנת GIT מותקנת מראש, WP-CLI מופעל ועדכונים אוטומטיים עבור WordPress.

�� עבור לדומיינים מטורפים

3. דרכי ענן (www.cloudways.com)

דרכי ענן

 • מחיר מ-: 10 AUD / חודש
 • תנועה מותרת / רוחב פס: 1TB
 • תחום חינם: לא
 • וורדפרס הותקן מראש: לא
 • שרת אינטרנט מקומי: כן
 • שירות לקוחות מקומי: לא

דרכי ענן הוא מארח אינטרנט עולמי באמת, העובד עם מרכזי נתונים מרובים במיקומים בכל רחבי העולם. זה כולל חללים ייעודיים באוסטרליה המסופקים על ידי Vultr, שירותי האינטרנט של אמזון ופלטפורמת הענן של גוגל. הם מציעים גם מערכת Pay as You Go ייחודית המאפשרת לך לשלם רק עבור השירותים שאתה מתכנן להשתמש בהם, עם מחיר בסיס של 10 AUD לחודש.

זהו אירוח בענן, שאינו המגוון הרגיל שלך של אירוח משותף. אירוח בענן מציע יכולת מדרג טובה יותר והיא הגדרה כוללת ורב-תכליתית ועמידה יותר לעתיד.

�� עבור אל Cloudways

4. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

 • מחיר מ-: 4.95 AUD לחודש (רגיל 14.95 AUD / חודש)
 • תנועה מותרת / רוחב פס: 10,000 מבקרים חודשיים
 • תחום חינם: לא
 • וורדפרס הותקן מראש: כן
 • שרת אינטרנט מקומי: לא
 • שירות לקוחות מקומי: לא

SiteGround הוא שירות אירוח וורדפרס מובחר הידוע בזמני הטעינה המהירים והעקביים שלהם, אירוח דוא”ל איכותי ושירות לקוחות מועיל. כל התוכניות של SiteGround כוללות גם תעודת SSL בחינם ו- CDN.

פיתרון האירוח של וורדפרס ברמת הכניסה מאפשר לך להפעיל אתר אחד, להשתמש עד 10GB של שטח דיסק וברך ~ 10,000 מבקרים מדי חודש. אתה מקבל התקנה חדשה של וורדפרס המותקנת עבורך במהלך ההרשמה, יש עדכונים אוטומטיים, התקנת WP CLI וגיבויים יומיים בחינם. כל התכונות הללו יקלו על הפעלת האתר שלכם ביום יום.

�� עבור אל SiteGround

5. קדימה אבא (au.godaddy.com)

קדימה אבא

 • מחיר מ-: 5.49 AUD לחודש
 • תנועה מותרת / רוחב פס: 25,000 משתמשים חודשיים
 • תחום חינם: כן
 • וורדפרס הותקן מראש: כן
 • שרת אינטרנט מקומי: לא
 • שירות לקוחות מקומי: לא

קדימה אבא הוא אחד השמות הגדולים ביותר הכוללים אירוח אתרים, לא רק וורדפרס ולא רק באוסטרליה. הם מציעים תוכניות במגוון מטבעות, כולל אוסטרלים. כל התוכניות שלהם מגיעות עם CDN כדי להבטיח מהירויות בינלאומיות מהירות, אירוח אימיילים למשך שנה, תחום חופשי לשנה והגנת גיבוי באתר באמצעות שחזור בלחיצה אחת..

יש גם תוכנות ליבה אוטומטיות של WordPress ועדכוני אבטחה. אתה יכול לארח אתר אחד בתוכנית ברמת הכניסה, ותקבל שטח אחסון בדיסק של 30 ג’יגה-בתים. התוכנית ברמת הכניסה מתאימה לעד 25,000 מבקרים חודשיים.

�� עבור אל GoDaddy

�� מה לחפש בוורדפרס המארחת את אוסטרליה

ישנם שישה דברים שאתה רוצה לחפש ב- WordPress המארחת את אוסטרליה:

�� שרתי אינטרנט מקומיים
אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לקחת בחשבון בעת ​​בחירתך הטוב ביותר מארח וורדפרס באוסטרליה הוא אם הפלטפורמה שאתה שוקל אכן מציעה שרתי אינטרנט שממוקמים באוסטרליה. שרת אינטרנט מקומי הוא הדרך הטובה ביותר להבטיח זמני טעינה מהירים. כמובן, תרצו גם לנקוט בצעדים נוספים בכדי לייעל את האתר שלכם למהירות ככל שתבנו אותו.
�� תמחור בדולרים אוסטרלים
אם העסק שלך מבוסס באוסטרליה, תוכנית אירוח שמתומחרת בדולרים אוסטרלים מציעה שני יתרונות עיקריים. ראשית, אינך צריך לדאוג לשערי חליפין. שנית, שמירה על כל ההוצאות במטבע אחד מקלה על זמן המס.
�� שירות לקוחות מקומי
כבעל עסק, כל רגע שהאתר שלך אינו תקין יכול להיות דקה שאתה מפסיד כסף, ואתה בהחלט מפסיד כסף אם האתר שלך יירד. אתה רוצה מארח אינטרנט עם פעילויות שירות לקוחות שיהיה זמין בשעות הפעילות באזור הזמן שלך. עליך גם לחקור את העיתוי הכללי ואת התועלת של שירות הלקוחות לפני שאתה נרשם למארח אינטרנט כלשהו.
��️ ביקורות מבעלי עסקים באזור שלך
המציאות האומללה היא שעבור מארחי רשת בינלאומיים רבים, עבודה עם לקוחות באוסטרליה היא מחשבה שלא, ולא המטרה העיקרית. המשמעות היא ששירותי התמיכה שלהם עשויים שלא להימסר ללקוחות אוסטרלים באותה רמת איכות שמקבלים לקוחות אחרים. הדרך הטובה ביותר להימנע מבעיה זו היא לחפש ביקורות של בעלי עסקים אחרים באוסטרליה כדי לאשר את איכות השירות שאתה קונה.
�� שם תחום בחינם
מלבד אירוח, שם תחום הוא הדבר היחיד שאתה בהחלט צריך כדי ליצור אתר אינטרנט, וחבילות אירוח רבות מציעות זאת כתועלת חינם עם שנת האירוח הראשונה שלך. זוהי דרך קלה לחסוך 15-20 $, כך שככל הנראה שהיא לא צריכה להיות פורצת עסקות, תוכנית אירוח עם דומיין בחינם היא כמעט תמיד עדיפה על אחת ללא שם דומיין..
�� מספר האתרים המותרים
הרוב המכריע של תוכניות אירוח אתרים מאפשרות לך להפעיל אתר אחד בלבד, אך חלקן עשויות לאפשר לך לבנות שני אתרים או יותר. תוכניות אלה יכולות לחסוך לך סכום כסף עצום אם ברצונך ליצור אתרים פרטיים לסניפים שונים בעסק שלך או לבנות אתרים נפרדים לשימוש לקוחות ולשימוש עובדים..
✉️ אירוח דוא”ל
השימוש בכתובת דוא”ל המחוברת לשם הדומיין שלך נראה מקצועי יותר מאשר שימוש במארח של צד שלישי כמו Gmail. כל מארח אתרים בעל מוניטין יאפשר לך לפחות כתובת דוא”ל אחת בדומיין שלך, וחלקם מציעים כתובות דוא”ל מרובות המחוברות לדומיין שלך. עם זאת, יש לציין כי מארחי אתרים רבים משתמשים בשירותי דוא”ל של צד שלישי מסורבלים, וייתכן שתרצה לשקול אירוח דוא”ל נפרד.
�� וורדפרס כבר הותקנה
לבסוף, אם אתם מחפשים ספציפית אירוח וורדפרס, אתם רוצים מארח שמציע וורדפרס המותקנת מראש. זה מאפשר לך להתחיל לבנות את אתר האינטרנט שלך מייד. חלק מהמארחים עשויים להתקין מראש גם תוספים לדברים כמו מסחר אלקטרוני, שיכולים לחסוך לך זמן נוסף.

Thoughts מחשבות אחרונות על מיטב וורדפרס המארחת את אוסטרליה

כל האפשרויות הללו מספקות אירוח אתרים איכותי עם מהירויות קבועות וזמני עלייה, אך האפשרות הטובה ביותר עבורך תלויה בצרכים האישיים של העסק שלך:

 • אם עלות הוא הדאגה העיקרית שלך, תרצה לבחור Bluehost או SiteGround; שלהם "תמחור רגיל" יכול להיות גבוה, אך המכירות הן תכופות ושניהם מציעים תכונות מובנות שיחסכו לכם כסף. �� הבחירה שלנו
 • לגישה אל תמיכת לקוחות מקומית, תרצו לבחור דומיינים מטורפים.
 • ל שמור על הנתונים שלך בטוחים, בחר SiteGround, מערכת הגיבוי האוטומטית שלהם ותמיכה בעלת ידע.
 • רוצה ל אתר העומד בפניך בעתיד תוך התחשבות בהרחבה ובתנועות התנועה? דרכי ענן אולי האפשרות הטובה ביותר עבורך.

אתה עדיין נאבק לקבל החלטה? עיין בטבלה זו לקבלת כמה השוואות מהירות:

וורדפרס הכי אירוח באוסטרליה: סיכום מנחה
מחיר מ
תנועה מותרת
תחום חופשי
WordPress מותקן?
שרתי אינטרנט מקומיים?
תמיכה מקומית?
Bluehost4.38 AUD לחודש (רגיל 11.86 AUD / חודש)ללא מטר
דומיינים מטורפים5.42 AUD לחודש (רגיל 10.83 AUD / חודש)100,000 ביקורים / יום.
דרכי ענן10 AUD / חודשרוחב פס 1 טרה-בתים / מו.
SiteGround4.95 AUD לחודש (רגיל 14.95 AUD / חודש)10,000 ביקורים / יום.
קדימה אבא5.49 AUD לחודש25,000 ביקורים / יום.

לאחר שתבחר את מארח הוורדפרס שלך, ייתכן שתרצה להסתכל ברשימות שלנו עם תוספי וורדפרס חיוניים ועיצובי הוורדפרס הטובים ביותר של השנה surely אתה בוודאי תזדקק לכמה מאלו.

האם לדעתך מאמר זה מועיל? האם יש מידע שאתה חושב שעלינו להוסיף לרישומים שלנו? שתף את המחשבות וההצעות שלך בקטע התגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map