אירוח וורדפרס הטוב ביותר לסוכנויות: כיצד לבחור אפשרות אחת + 5 בהשוואה

אם אתה מנהל סוכנות וורדפרס, צרכי האירוח שלך יהיו שונים בהרבה מאלו של משתמשים המנהלים אתר אחד. ראשית, לקוחות רבים עשויים לסמוך עליכם על אירוח, מה שאומר שבחירת הספק המתאים הופכת להחלטה הרבה יותר קריטית. כאן נכנסת להשוואה הבאה בין אירוח וורדפרס הטוב ביותר לסוכנויות.


דיברנו רבות על ספקי האירוח הטובים ביותר בוורדפרס בעבר (ואפילו יש סקרי ענק להתמודד עם הנושא). עם זאת, רבים מאותם מארחים גם להציע תוכניות המותאמות במיוחד לסוכנויות. הם כוללים שפע של אפשרויות כדי להקל על חייך, כגון תיוג לבן וחיוב ישיר של לקוחות.

במאמר זה, אנו הולכים לחפור עמוק בעולם אירוח וורדפרס לסוכנויות. ראו הוזהרתם – מרבית הספקים הללו לא מגיעים בזול, אך מכיוון שאירוח הוא אבן יסוד בעסק שלכם, תג המחיר לא אמור להפחיד אתכם.

אירוח וורדפרס הטוב ביותר לסוכנויות

מהן תכונות האירוח שסוכנות צריכה?

ישנן כמה תכונות שכולנו מסכימים שכל מארח אתרים צריך להציע, כגון גיבויים יומיים, פונקציונליות של הבמה ועוד. עם זאת, סוכנויות דורשות מערך שונה של פונקציונליות נוספת, כגון:

תיוג לבן:

אם אתה מתכוון לנהל אירוח עבור הלקוחות שלך, תוכל להתאים אישית גם את כל החוויה שלהם. בעזרת תיוג לבן תוכלו להוסיף אלמנטים של מיתוג ללוח הבקרה של האירוח שלכם, כך שהוא יהפוך לרכיב משולב לחלוטין בעסק שלכם.

הגבל את הגישה ללקוח:

עבור לקוחות פחות מומחים בתחום הטכנולוגי, זה יכול להיות מהלך חכם להגביל את רמת הגישה שלהם להגדרות אירוח. עם זאת, לקוחות רבים ירצו גישה מלאה, מה שמקשה על השיחות הללו.

תמיכה באתרים ללא הגבלה:

באופן אידיאלי, הספק שלך יאפשר לך לארח אתרים ללא הגבלה. בפועל, מספר הפרויקטים של הלקוח שתוכלו לארח לעיתים קרובות תלוי בתוכנית אליה נרשמתם.

רוחב פס מצוין:

מכיוון שאתה מתארח במספר גדול של אתרים, אתה זקוק לספק שמציע רוחב פס וביצועים יוצאים מהכלל..

פונקציונליות מנוהלת של וורדפרס:

אלא אם כן אתה רוצה להקדיש זמן רב לוודא שאתרי הלקוחות שלך פועלים בצורה חלקה, תרצה לבחור אירוח וורדפרס מנוהל. למרות שעדיין תצטרך להתמודד עם כמה בעיות בעצמך, תוכנית מסוג זה מאפשרת לך להתמקד בדברים הקשורים ללקוח בתמונות גדולות ולא בפתרון בעיות..

חשבונות דוא”ל כלולים:

זה דבר בונוס נחמד שיש להתקנת האירוח שלך. רוב הלקוחות יצפו כי יוכלו לארח גם את תיבות הדואר האלקטרוני שלהם לצד אתר האינטרנט שלהם.

לכל התכונות הללו יש מטרה אחת משותפת, והיא לעזור לכם לנהל את העסק שלכם בצורה יעילה יותר. ככל שתצטרך לדאוג לאירוח פחות, אתה יכול להקדיש זמן רב יותר להבאת עסק חדש לסוכנות שלך, ולדאוג ללקוחות הטובים ביותר שלך..

אירוח וורדפרס הטוב ביותר עבור סוכנויות בהשוואה

כנראה שאתה כבר מכיר מארחי אינטרנט רבים כאן, מכיוון שהם אפשרויות פופולריות למדי. עם זאת, ייתכן שלא תהיה מודע לכך שכולם מציעים גם תוכניות ספציפיות לסוכנויות. בואו נגלה כיצד הם יכולים להקל על חייך:

 • גלגל תנופה
 • מנוע WP
 • למרבה הצער
 • SiteGround
 • רשת נוזלית

1. גלגל תנופה (getflywheel.com)

אירוח וורדפרס לסוכנויות: גלגל תנופה

גלגל התנופה בנוי, מן הסתם, לסוכנויות וורדפרס. כל התוכניות שלה כוללות תכונות שהופכות את שיתוף הפעולה לפשוט יותר, כמו חיוב ישיר ללקוח. הוא מציע גם אחד מפאנלי האירוח הקלים ביותר לשימוש שהיה לנו העונג לעבוד איתם, והוא תומך במספר משתפי פעולה, מה שהופך אותו למושלם לסוכנויות.

כל התוכניות של גלגל תנופה מציעות פונקציונליות מנוהלת של וורדפרס. עם זאת, ניתן לטעון שהתכונה האהובה עלינו היא ‘טביעות תכנית’. זה מאפשר לך לשמור עותקים של הגדרות וורדפרס לשימוש חוזר לפרויקטים עתידיים. כשאתה מפעיל אתר לקוח חדש, אתה יכול להתחיל עם תוכנית מתאר במקום לא מאפס.

לבסוף, גלגל תנופה מציע גם כלי פיתוח מקומי של וורדפרס בחינם. עם מקומי ליד גלגל תנופה, אתה יכול לעבוד באתרי לקוחות במצב לא מקוון ואז לדחוף אותם ישירות לחשבונך במקום להשתמש בהגדרת שלב (אם כי יש לך גם אפשרות זו.)

Features תכונות עיקריות לסוכנויות:

 • חיוב ישיר ללקוח
 • תמיכה במספר משתפי פעולה
 • תכונות ההדפסות לאתרי לקוח חדשים
 • גישה לכלי פיתוח מקומי של וורדפרס
 • תכונות אירוח מנוהלות של וורדפרס

Icing תמחור:

גלגל תנופה הרבה הולך על זה, אם כי התכונות הידידותיות לסוכנות לא זולות. להלן פירוט של התוכניות הרלוונטיות לסוכנות שלהם:

 • עצמאי (115 דולר לחודש): עד עשרה אתרי אינטרנט, 100,000 ביקורים חודשיים, שטח אחסון של 20 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 200 GB.
 • סוכנות (290 $ לחודש): עד 30 אתרים, 400,000 ביקורים חודשיים, שטח אחסון של 50 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 500 GB.

למרות שהמחירים הללו נראים יקרים כשמשווים אותם לאפשרויות נוספות של וורדפרס פועלות, 115 דולר לחודש בתמורה לאירוח של עד עשרה אתרי לקוח זה די טוב. בנוסף, אם אתה משלם מדי שנה, הם מפסיקים חודשיים מלאים מהמחיר. בסך הכל, גלגל תנופה ידידותי למשתמש בערך כמו שמקבלים אירוח סוכנויות.

�� סעו לגלגל תנופה

2. WP Engine (wpengine.com)

אירוח וורדפרס לסוכנויות: WP Engine

WP Engine הוא שם ידוע באירוח וורדפרס מנוהל. לעתים קרובות הם מתהדרים בביצועים מהשורה הראשונה, וכל התוכניות שלהם אורזות במגוון רחב של תכונות.

למרות ש- WP Engine אינה מציעה תכונות כמו תיוג לבן או חיוב ישיר על לקוח, הן אפשרות ידידותית מאוד למפתחים. כל תוכנית מעניקה לך גישה לסביבות פיתוח, שלב וייצור. הם גם מקבצים במסגרת Genesis Framework ולמעלה מ -35 ערכות נושא בחינם של StudioPress בהן תוכלו להשתמש כדי להפעיל אתרים של לקוחות במהירות.

Features תכונות עיקריות לסוכנויות:

 • תכונות אירוח מנוהלות של וורדפרס
 • גישה למסגרת Genesis ולעשרות נושאים של StudioPress
 • תמיכה בסביבות פיתוח, שלב והפקה

Icing תמחור:

WP Engine מציע למעשה תוכניות זולות יותר מאשר גלגל תנופה בכל הקשור לאירוח סוכנויות. הנה מה שיש לה להציע:

 • צמיחה (95 $ לחודש): עד 10 אתרים, 100,000 ביקורים חודשיים, שטח אחסון של 20 ג’יגה-בתים ו -200 GB רוחב פס.
 • קנה מידה (241 $ לחודש): עד 30 אתרים, 400,00 ביקורים חודשיים, אחסון של 50 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 500 GB.

בדיוק כמו גלגל תנופה, אתה מקבל חודשיים חופש אם תחליט לשלם מדי שנה. אם אכפת לך יותר מפונקציונליות ידידותית למפתחים ואינך זקוק לעזרה רבה בניהול לקוחות, WP Engine הוא אפשרות מצוינת.

�� עבור אל WP Engine

3. למרבה הצער (pagely.com)

בצורה מעורפלת

Pagely הוא קצת ייחודי בכל הקשור לאירוח וורדפרס מנוהל. הם מהספקים הכי ‘בלעדיים’ בכך שהם לא משווקים את עצמם בפני משתמשים רגילים. התוכניות שלהם מתחילות ב -199 דולר, וניכר שמשתמשי היעד שלהם הם עסקים עם דרישות גבוהות.

שלא כמו מארחי אתרים אחרים, Pagely נותן לך את ההתפלגות הטכנית המלאה עבור כל התוכניות, במקום להתמקד בתכונות אחרות. הם גם מציעים לסוכנויות אפשרות של שותפויות אסטרטגיות, אם כי זה עובד על כל מקרה לגופו.

Features תכונות עיקריות לסוכנויות:

 • תכונות אירוח מנוהלות של וורדפרס
 • ייעוץ מלא לניהול שרתים ומדרגיות

Icing תמחור:

כפי שציינו קודם, Pagely אינו זול. הם מציעים גם מגוון רחב מאוד של תוכניות, תלוי בדיוק כמה כוחות סוס אתה צריך. התוכניות מתחילות בשעה 199 דולר לחודש (לחמישה אתרים) וללכת עד 2,249 $ (עד 60 אתרים).

כדי לתת לך רעיון, Pagely הוא צעד למעלה מ WP Engine מבחינת אירוח וורדפרס מונחה ביצועים. הם מציעים יותר תכונות וביצועים טובים יותר, אך הכל מסופק בנקודת מחיר גבוהה יותר. עבור סוכנות, הכסף הנוסף הזה יכול להיות שווה את זה, אבל זה יתר על המידה עבור משתמשים רגילים.

�� עבור אל Pagely

4. SiteGround (www.siteground.com)

SiteGround

כפי שוודאי הבנת, אירוח וורדפרס לסוכנויות יכול להיות יקר. זה הגיוני בהתחשב ביישום הייחודי. עם זאת, SiteGround קונה את המגמה כאופציה תקציבית עבור סוכנויות.

באמצעות SiteGround, אתה מקבל גישה לפונקציונליות ספציפית לסוכנות, כגון העברת בעלות קלה על אתרים, היכולת להוסיף חברי צוות כמשתפי פעולה ועוד. באתרים שאתה מעביר ללקוחות, אתה עדיין יכול לשמור על הגישה לפאנל שלהם. המשמעות היא שהם מטפלים בחיוב, בזמן שאתה מנהל את האתר שלהם. בנוסף, SiteGround תומך בסימון לבן, שהוא נגיעה מסודרת.

Features תכונות עיקריות לסוכנויות:

 • תכונות אירוח מנוהלות של וורדפרס
 • העבר בעלות על אתרים (אך הישאר כמשתף פעולה)
 • תמיכה במספר משתפי פעולה
 • אתרי תווית לבנים
 • אירוח דוא”ל כלול

Icing תמחור:

כפי שציינו, SiteGround נופל היטב תחת הקטגוריה של אירוח וורדפרס תקציבי עבור סוכנויות. להלן כל אחת מהתוכניות שתחזיר לך:

 • GrowBig (5.95 $ לחודש): שכבה זו מאפשרת לך להוסיף משתפי פעולה, תומכת באתרים ללא הגבלה של עד 25,000 ביקורים בחודש ומספקת לך 20 GB של שטח.
 • GoGeek (11.95 דולר לחודש): תומך במשתפי פעולה ותיוג לבן, אתרים ללא הגבלה, עד 100,00 ביקורים בחודש ומספק 30 GB של שטח.
 • ענן ($ 80 לחודש): מציע את כל התכונות של שתי התוכניות הקודמות, יחד עם משאבים הניתנים להתאמה אישית מלאה.

SiteGround אולי לא תומך באותה תנועה כמו הבחירות הקודמות שלנו, אבל זו אלטרנטיבה נהדרת אם אתה מנסה להקים סוכנות ומתומחרים מהאפשרויות האחרות..

�� עבור אל SiteGround

5. אינטרנט נוזלי (www.liquidweb.com)

רשת נוזלית

מתוך כל מארחי האינטרנט שהצגנו עד כה, Liquid Web מציע אולי את מגוון התוכניות הרחב ביותר עבור כל סוגי המשתמשים. הם מספקים אירוח משותף, שרתים פרטיים וירטואליים (VPS), תוכניות ענן, שרתים ייעודיים ועוד.

הם מציעים גם שורה של תוכניות וורדפרס מנוהלות עם מגוון רחב של שכבות. למרות שלא הציע הטבות ספציפיות לסוכנות, מבחר התוכניות כאן הוא פנטסטי, מה שהופך אותו למתמודד.

Features תכונות עיקריות לסוכנויות:

 • תכונות אירוח מנוהלות של וורדפרס
 • מאוגד בתוספי iThemes Security Pro ו- Sync
 • אירוח דוא”ל כלול

Icing תמחור:

Liquid Web מציע שש שכבות שונות של תוכניות אירוח וורדפרס מנוהלות. כדי לשמור על דברים פשוטים, אנו נתמקד בשתי הסוכנויות המוצלחות ביותר שתמצאו:

 • בונה (149 $ לחודש): עד 25 אתרים, שטח אחסון של 100 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 5 TB.
 • מפיק (299 דולר לחודש): עד 25 אתרים, שטח אחסון של 300 ג’יגה-בייט ורוחב פס של 5 TB.

אם אתה חורג מתוכניות אלה, Liquid Web מציע גם אפשרויות לתמוך בעד 100 ו -250 אתרים. עם זאת, בשלב זה אתה כבר לא סוכנות – אתה בעצם חברת אירוח בעצמך.

�� כנסו לאתר נוזלי

מהי אפשרות האירוח הטובה ביותר של וורדפרס לסוכנויות?

עברנו על נתונים רבים בהשוואה זו, אז בואו ניקח רגע לפרוש את זה לצד זה:

אירוח וורדפרס הטוב ביותר לסוכנויות מנחה
סוכנות מתכננת מ-
תכונות לסוכנויות
# אתרים
מבקרים
אחסון
רוחב הפס
וורדפרס מנוהלת
אימייל כלול
גלגל תנופה115 דולר לחודש10100,00020 ג’יגה-בייט200 GB
מנוע WP95 $ לחודש10ללא הגבלה20 ג’יגה-בייט200 GB
למרבה הצער199 דולר לחודש5
SiteGround5.95 $ לחודשללא הגבלה25,00020 ג’יגה-בייט
רשת נוזלית149 $ לחודש25100 ג’יגה-בייט5 TB

למרות שמארחי רשת אחרים מציעים פונקציונליות מתקדמת יותר עבור מפתחים וביצועים טובים יותר, גלגל תנופה הוא ללא ספק האפשרות הטובה ביותר עבור סוכנויות. הם בנויים מהיסוד עם מחשבים פרילנסרים וסוכנויות וזה מראה מרגע שנרשמת לתכנית.

לחלופין, בחירת התקציב היא SiteGround. זה הפיתרון הזול ביותר ברשימה, והוא גם ידאג לצרכי אירוח הדוא”ל של הלקוחות שלך.

מה לדעתך התכונה החשובה ביותר עבור אירוח וורדפרס לסוכנויות? שתף אותנו במחשבות שלך בפרק התגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map