4 האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור GoDaddy לאתרי וורדפרס – זול יותר, מהיר יותר, טוב יותר

4 האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור GoDaddy לאתרי וורדפרס – זול יותר, מהיר יותר, טוב יותר

4 האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור GoDaddy לאתרי וורדפרס – זול יותר, מהיר יותר, טוב יותר
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

מדוע אנו מחפשים כמה חלופות GoDaddy קיימא? ובכן, טוב כמו GoDaddy עבור לקוחות מסוימים (ויש הרבה כאלה), זה לא מושלם לכל התרחישים וההגדרות של אתרים. במקרים מסוימים, ייתכן שתצטרך משהו שהוא זול יותר, מותאם יותר וורדפרס, אמין יותר או כל האמור לעיל. להלן החלופות הטובות ביותר של GoDaddy בשוק.


בחירת מארח אתרים לאתר שלך היא החלטה גדולה. גם אם זה האתר הראשון שלך, תרצה להתחיל על בסיס טוב ככל האפשר. משמעות הדבר היא למצוא ספק שהוא אמין, אמין ומציע את כל התכונות הדרושות לך.

GoDaddy הוא מארח ידוע, ובחירה נפוצה עבור אתרים חדשים. יש לזה הרבה מה להציע, במיוחד אם אתה מחפש אירוח וורדפרס מנוהל במחיר סביר. עם זאת, ישנן מספר חברות אירוח אחרות המספקות לא פחות מ- GoDaddy, וגם שוות את השיקול שלך..

האלטרנטיבות הטובות ביותר

בסקירה זו אנו נכיר לך את אירוח GoDaddy. נדון במה שיכול להפוך אותה לאופציה סולידית, ונזכיר גם את מה שחסר לה. לאחר מכן נבדוק ארבע אלטרנטיבות של GoDaddy שאולי תרצה לבחור במקום. בוא נקפוץ ממש פנימה!

במקרה שאתה ממהר, להלן עיקרי הממצאים שלנו:

דרגה
החברה
מחיר
1SiteGround3.95 $ לחודש
2Bluehost$ 2.95 לחודש
3גלגל תנופה$ 13 לחודש
4A2 אירוח3.92 $ לחודש

היכרות עם אירוח GoDaddy

אירוח וורדפרס של GoDaddy.

למרות שרוב חברות האירוח מציעות שירות די דומה, כל אחת נוטה לחצוב את הגומחה שלה. GoDaddy ממצב את עצמו כדרך זולה וידידותית למתחילים להעלאת אתר מהר מאוד. מסיבה זו זוהי בחירה פופולרית בקרב בעלי אתרים ראשונים, והיא אפשרות מומלצת לעיתים קרובות.

ההצעה העיקרית של GoDaddy היא אירוח משותף בסיסי, המגיע בארבעה שכבות תמחור. הגרסה הזולה ביותר עולה רק 7.99 $ לחודש לפי התעריף הרגיל (שאינו מכירה), שינוף לך אתר אחד יחד עם דומיין בחינם ורוחב פס בלתי מוגדר. תוכניות ברמה הגבוהה יותר מציעות אתרים, תכונות ומשאבים נוספים – עד לתכנית העסקית במחיר של 29.99 דולר לחודש.

אם אתם מחפשים משהו מעבר לשירות אירוח משותף פשוט, GoDaddy מציע גם VPS ותוכניות שרת ייעודיות. לאחרונה, GoDaddy הציעה גם אפשרות אירוח ספציפית לוורדפרס, עם ארבעה שכבות נפרדות במחיר של 8.99 דולר לחודש. זהו שירות אירוח מנוהל, כלומר הספק יתמודד עם משימות מסוימות (כגון התקנה, גיבויים ועדכונים) עבורך.

בסך הכל, זוהי רשימת שירותים די מוצקה. כעת, נסקור את הסיבות לכך שאפשר לבחור לבחור ב- GoDaddy או לחפש במקום אחר, לפני שנציג מספר אלטרנטיבות של GoDaddy..

היתרונות והחסרונות של שימוש ב- GoDaddy לאתר WordPress שלך

ספקי אירוח זולים כמו GoDaddy זוכים לעיתים קרובות לביקורת רבה. יכול להיות סביר לתהות אם החברה גוזרת פינות ומציעה שירות באיכות נמוכה בתמורה למחירים נמוכים. עם זאת, מניסיוננו GoDaddy הוא למעשה אפשרות סולידית עבור משתמשי וורדפרס רבים.

בעבר ערכנו מספר ביקורות מעמיקות על חברות אירוח שונות. לדוגמה, שלחנו סקר לכמעט 5,000 מהקוראים שלנו, ושאלנו על חברות האירוח בהן אתם משתמשים, ושידרנו דירוגים וחוות דעת. GoDaddy היה בצורה המדהימה המארח הנפוץ ביותר, וציון הביקורת הממוצע של השירות היה 7.64 מתוך 10.

הפופולריות של GoDaddy בסקר האירוח שלנו ב- WordPress לשנת 2017
(תרשימים מאת Visualizer.)

ביקורת אחרת שלנו מצאה דירוג משתמשים ממוצע של 3.5 מתוך 5, שהוא מעט נמוך יותר אך עדיין לא רע. מה שכן, זמן הטעינה הממוצע לאתרי GoDaddy התגלה כ- 0.45 שניות, וזו תוצאה טובה מאוד. בסך הכל, הרבה אנשים משתמשים ב- GoDaddy, והם שמחים עם החוויה שלהם בסך הכל.

יחד עם זאת, ברור ש- GoDaddy אינה הבחירה הנכונה עבור כולם. למרות המוניטין שלו, הוא למעשה רחוק מהמארח היחיד הזול באינטרנט. למעשה, ישנם ספקים בנקודת מחיר דומה או נמוכה יותר עם דירוגים טובים יותר ואפשרויות רבות יותר. GoDaddy גם אינו מציע כמה שיותר אפשרויות מתקדמות, כך שהוא עשוי לא להתאים לצרכים שלך אם אתה מחפש משהו מעבר לאירוח בסיסי..

והכי חשוב (לענייננו), יש חברות אחרות המציעות שירות ממוקד יותר למשתמשים בוורדפרס. התוכניות של וורדפרס של GoDaddy הן אופציה נחמדה, אך עליכם לנסוע למקום אחר כדי למצוא אירוח ספציפי לוורדפרס שאינו מנוהל, למשל.

בסופו של דבר, חשוב להיות ברור בשתי נקודות. ראשית, GoDaddy יכול להיות בחירת אירוח סולידית. אם אתם מחפשים אירוח בסיסי ובמחיר סביר שקל להתקין ולתחזק אותו, כדאי לקחת בחשבון. יחד עם זאת, זה לא אמור להיות המארח היחיד שאתה מחשיב. קיימות שפע של אלטרנטיבות של GoDaddy, שחלקן מציעות שירותים העשויים להתאים יותר לצרכים הספציפיים שלך.

ארבע אלטרנטיבות GoDaddy מצוינות לאירוח אתרי וורדפרס

אז, אילו חברות אירוח אחרות מסתדרות היטב בהשוואה ל- GoDaddy? על סמך הנתונים שאספנו והחוויות שלנו, הנה ארבעה ספקים שכדאי לקחת בחשבון. עבור כל אחת מהן, נספר לך את מאפייני המפתח שלה, ונדון במה היא עושה יותר טוב מ- GoDaddy.

לפני שנתחיל, הנה תמונת מצב כיצד כל ארבע ספקי האירוח (כלול GoDaddy) משווים:

החלופות הטובות ביותר של GoDaddy

קדימה אבא
SiteGround
Bluehost
גלגל תנופה
A2 אירוח

דירוג (מתוך 5)3.54.63.34.63.8
אירוח ספציפי לוורדפרס זמיןמנוהלמנוהלמנוהל ולא מנוהלמנוהלמנוהל ולא מנוהל
התוכניות מתחילות בשעה (לחודש)3.99 דולר3.95 דולר2.95 דולר13 $3.92 דולר
מספר האתרים הנתמכים1-21 –לא מוגבל1 –לא מוגבל1–30+ 1 –לא מוגבל
תכונות מצטיינותמחיר נמוך, ביצועים מעוליםמוניטין ותמיכה מעוליםידידותי לתקציב וביצועים מותאמיםמיטוב וורדפרס מהשורה הראשונהמגוון אפשרויות וביצועים טובים

זהו כמובן סיכום, לכן המשך לקרוא לפרטים נוספים על חלופות ה- GoDaddy שלנו!

1. SiteGround (www.siteground.com)

אירוח וורדפרס של SiteGround.

אם אתה מחפש ספק אירוח קל לשימוש, בעלות נמוכה, אסור להתעלם מ- SiteGround. הוא מציע מחירי התחלה סבירים, כמו גם מגוון רחב של שירותים לבחירה. תוכלו למצוא אירוח משותף, אירוח בענן, שרתים ייעודיים ועוד. בנוסף, SiteGround מציע אירוח וורדפרס מנוהל ברמה המתחילה המומלצת על ידי הרציף עצמה.

תכונות עיקריות

תוכנית האירוח המנוהלת של וורדפרס:

 • התקנה של וורדפרס בלחיצה אחת.
 • עדכונים וגיבויים אוטומטיים.
 • נטענת חינם רשת למסירת תוכן (CDN).
 • תמיכה וורדפרס בקיאה.

תמחור

אם אתה רוצה אירוח וורדפרס מנוהל עבור אתר קטן עד בינוני, תשלם 3.95 דולר לחודש. אתרים ותכונות נוספים זמינים בשכבות הגבוהות יותר.

SiteGround לעומת GoDaddy

שתי ספקיות אירוח אלה עושות השוואה מעניינת, מכיוון שהן דומות מאוד. תוכניות הוורדפרס שלהם מתומחרות במחיר נמוך ומציעות הרבה מאותן תכונות. תקבל גיבויים ועדכונים אוטומטיים עם שניהם, התקנת וורדפרס קלה, מיטוב מהיר ואפילו עזרה ביצירה אתר בימתי למטרות בדיקה.

אז מדוע לבחור ב- SiteGround על פני GoDaddy, כאשר שתי התוכניות כוללות כל כך הרבה מאותן אפשרויות? במקרה זה, הסיבה ללכת עם אחת החלופות GoDaddy שלנו מסתכמת בדירוגים ואמינות.

למרות שמשתמשי GoDaddy מרוצים למדי מהשירות שלהם, SiteGround עולה באופן עקבי בראש הדירוג. הסקר שנערך לאחרונה מצא כי ל- SiteGround היה דירוג משתמשים ממוצע של 4.6 מתוך 5, בהשוואה ל -3.5 של GoDaddy. משתמשים גם מצאו כי התמיכה של SiteGround הייתה מעולה (דורג כ -4.45 / 5 על מיומנות הוורדפרס שלהם), ו -93% היו בוחרים להאריך את המינוי שלהם כשהוא היה (לעומת 78% מלקוחות GoDaddy).

אז אם אתם מחפשים משהו דומה לשירות של GoDaddy, אך אתם מוכנים לשלם קצת תוספת כדי להבטיח תמיכה איתנה וחוויה כוללת מעולה, אולי כדאי לכם לנסות את SiteGround.

2. Bluehost (www.bluehost.com)

Bluehost

Bluehost יכולה להוות אלטרנטיבה נהדרת ל- GoDaddy אם אתם מחפשים אפשרות אמינה. הם מציעים ביצועים טובים, וכנראה שהאפשרות הכי ידידותית לתקציב כאן. אם זה לא מספיק, תקבל גם שם תחום בחינם. ברצוננו להזכיר ש- Bluehost היא ההמלצה מספר 1 של WordPress.org, והכל בזכות פאנל המשתמשים הידידותי למתחילים והגיבוי מאובטח..

תכונות עיקריות

 • שם דומיין בחינם לשנה הראשונה ו- SSL
 • אירוח הוורדפרס השני הכי פופולרי של השנה
 • תמיכה חזקה על ידי מומחי וורדפרס
 • 30 יום ללא שאלות ערבות להחזר כספי

תמחור

תוכנית האירוח של Bluehost מתחילה מ- 2.95 $ לחודש, אך כדי לקבל תמחור נמוך זה עליכם לבחור בתכנית של 36 חודשים ממש מקדימה..

Bluehost נגד GoDaddy

גם Bluehost וגם GoDaddy יש כמעט את אותם התכונות. הביצועים והתמיכה הם שהופכים את הראשון לשפר. Bluehost מציעה אחוז uptime של 100%, שהוא אגב 99.69% עבור GoDaddy (כפי שנבדק על ידי צג uptime שלנו).

Bluehost הוא אירוח וורדפרס בכיוון למתחילים, כלומר קל יותר להשתמש בפאנל המשתמשים שלהם. Bluehost מביס גם את GoDaddy בכל הנוגע לתמיכת לקוחות. ניתן לגשת במהירות לתמיכה בצ’אט באמצעות Bluehost. צוות התמיכה המהיר והידידותי מבטיח כי הנושא יתוקן בהקדם האפשרי.

בסך הכל, נגיד ש- Bluehost הוא מארח אינטרנט טוב יותר ואלטרנטיבה מצוינת ל- GoDaddy. הוא מציע ערכת כלים שימושית וביצועים עוצמתיים בחבילות האירוח שלה.

3. גלגל תנופה (getflywheel.com)

אירוח גלגל תנופה וורדפרס.

גם GoDaddy וגם SiteGround מציעים אירוח סולידי המכסה את היסודות. עם זאת, מה אם אתה מחפש משהו קצת יותר חזק? הכנס גלגל תנופה – עוד אחת מהחלופות של GoDaddy שלנו. חברת אירוח ספציפית לוורדפרס מתמקדת באספקת אירוח מנוהל מהשורה הראשונה. יש לזה גם וגם תכניות בודדות ורב-אתרים, כמו גם שלל תכונות שימושיות.

תכונות עיקריות

 • הגירות בחינם והתקנת וורדפרס
 • אירוח שרת VPS
 • תעודת SSL כלול, כמו גם אתר הבמה (על הכל פרט לתוכנית המתנע)
 • ממשק משתמש שתוכנן במיוחד לניהול האתר שלך

תמחור

אם משולמים מדי שנה, התוכנית היחידה לאתר גלגל תנופה מתחילה בשעה 13 דולר לחודש, עם שלוש שכבות גבוהות יותר המציעות תכונות נוספות. אתה יכול גם להירשם לתכנית בתפזורת, החל מעשרה התקנות במחיר של $ 96 לחודש.

גלגל תנופה נגד גודדי

בבחירת ספק שירות כלשהו, ​​יש לומר מה להתמחות. GoDaddy משליך רשת רחבה, ורק לאחרונה החל להציע תכניות המותאמות למשתמשים בוורדפרס. גלגל תנופה, לעומת זאת, מתמקד אך ורק באירוח וורדפרס מנוהל.

משמעות הדבר היא ש- Wheelwheel תקבל גישה לאופטימיזציה מהשורה הראשונה עבור הפלטפורמה. בנוסף, פשוט לקבל עזרה בנושאים ושאלות ספציפיות לוורדפרס. גלגל התנופה קיבל גם דירוג גבוה מבחינת אופטימיזציה של וורדפרס בסקר האחרון שלנו – 4.9 / 5.

כמו כן, ראוי לציין כי גלגל תנופה הוא בחירה טובה במיוחד אם אתה מעצב או מפתח (או שאתה מחפש להיות כזה). התוכניות הרב-ערכיות מתאימות באופן מושלם ליישום זה ותקבלו גישה לתכונות מועילות כמו אפשרות לתווית לבנה וכלים שונים לייעול זרימת העבודה שלך.

בסך הכל מצאנו כי גלגל תנופה מציע שירות מנוהל באיכות גבוהה. זוהי אפשרות נהדרת אם אתה מעצב או בעל אתר שמחפש חלופות של GoDaddy שמותאמות במיוחד עבור וורדפרס..

4. A2 אירוח (www.a2hosting.com)

A2 אירוח וורדפרס.

עד כה בדקנו אלטרנטיבות של GoDaddy עם דגש על אירוח וורדפרס מנוהל. אולם A2 Hosting מציעה תכניות אירוח משותפות ומנוהלות עבור משתמשי וורדפרס. התוכניות המשותפות מספקות כמות מפתיעה של משאבים, ותוכלו לקבל אתרים ללא הגבלה במחיר של עד 3.92 דולר לחודש. האירוח המנוהל זה בסוף היקר (12.97 $), אבל תקבלו ביצועים מצוינים והרבה תוספות איתו.

תכונות עיקריות

אירוח וורדפרס משותף:

 • אחסון והעברות ללא הגבלה.
 • אתרים ומאגרי נתונים ללא הגבלה על כולם מלבד תוכנית המתנע.
 • תעודת SSL בחינם.

אירוח וורדפרס מנוהל:

 • א שרת ‘טורבו’ זה מגדיל באופן משמעותי את הביצועים.
 • פונקציונליות של הצגת אתרים באתר.
 • גיבויים ועדכונים אוטומטיים.
 • רישיון חינם עבור התוסף Jetpack.

תמחור

התוכניות המשותפות של וורדפרס ב- A2 Hosting מתחילות במחיר של 3.92 דולר לחודש עבור אתר אחד, או 4.90 דולר לאתרים ללא הגבלה. לעומת זאת, אירוח מנוהל, מתחיל ב -12.97 דולר לחודש.

A2 אירוח לעומת GoDaddy

אירוח מנוהל הוא אפשרות מצוינת, אך זה לא מתאים לכולם. ייתכן שתעדיף לחסוך כסף על ידי ניהול האירוח באופן אישי, או שייתכן שתרצה שליטה רבה יותר על השרת שלך. כך או כך, לפעמים כל מה שאתה באמת צריך זה תוכנית בסיסית שאינה מנוהלת.

יחד עם זאת, סביר להניח שלא תרצו להקריב את כל ההטבות שמגיעות עם שירות ספציפי לוורדפרס. זו הסיבה ש- A2 Hosting היא אחת החלופות המובילות ב- GoDaddy. אתה יכול לבחור אירוח מנוהל או לא מנוהל, ובנוסף תוכל בקלות לשנות את דעתך בהמשך הדרך מבלי להחליף ספקים..

הנתונים שלנו מראים שמשתמשים שבוחרים ב- A2 Hosting מרוצים מהשירות שלה באופן כללי. בסך הכל, הוא דורג 3.8 / 5 בסקר האירוח האחרון שלנו. מבחן הביצועים שלנו הראה גם זמן טעינה של 0.96 שניות, וזה טוב, בנוסף לזמן הפעולה של הפלטפורמה על פי הנתונים שלנו הוא 99.78% במהלך 75 הימים האחרונים.

לסיכום, A2 Hosting מציעה את כל החבילה – אירוח ספציפי בוורדפרס, סוגים שונים של מחירים, ומוניטין מוצק לאתחל..

סיכום

כדי לחזור ולהדגיש, אין שום דבר רע ב- GoDaddy. רבים מהקוראים שלנו משתמשים בשירות זה ושמחים עליו והוא מציע ביצועים מעולים. עם זאת, זהו ספק של אמצע האריזה בכל הקשור לאירוח ספציפי לוורדפרס. אם אתה מחפש שירות חזק יותר, תמיכה טובה יותר או מגוון רחב יותר של תכונות, אחת מהחלופות של GoDaddy עליהן שוחחנו עשויה להתאים יותר.

לפני שמתיישבים עם ספק אירוח, אנו ממליצים לבדוק:

SiteGround:

בעיקרון אותו מחיר כמו GoDaddy עם מערך תכונות דומה מאוד, אך מתגאה בדירוג משתמשים גבוה במיוחד ותמיכה באיכות.

גלגל תנופה:

מציע אירוח מנוהל חזק, שמיועד למעצבים וסוכנויות, ומספק אופטימיזציה וורדפרס מהשורה הראשונה.

A2 אירוח:

מספק אירוח וורדפרס מנוהל וגם לא מנוהל וגם כולל ביצועים טובים.

Bluehost:

אלטרנטיבה GoDaddy זולה יותר עם צוות תמיכה טוב יותר, כלים ספציפיים לוורדפרס וזמן פעולה גבוה יותר.

בסופו של יום ההצבעה שלנו עוברת ל- SiteGround כאלטרנטיבה המובילה הכוללת של GoDaddy.

מה החוויה שלך עם GoDaddy? האם המלצתך על כך למשתמשים אחרים? שתף אותנו בחוויותיך בקטע התגובות למטה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector