ההערכה הכנה שלנו לגבי אירוח וורדפרס של קינסטה לאחר 3 שנים

ההערכה הכנה שלנו לגבי אירוח וורדפרס של קינסטה לאחר 3 שנים

ההערכה הכנה שלנו לגבי אירוח וורדפרס של קינסטה לאחר 3 שנים
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

TL; DR: העברנו את הבלוג CodeinWP לאתר קינסטה וורדפרס לפני מספר שנים. בפוסט זה, ברצוננו לתת לך את ההערכה הכנה שלנו לפלטפורמה של קינסטה, בהיותה תוצאה של החוויה ממקור ראשון שלנו איתה. במילים אחרות, אנו מנסים לענות על השאלה האם אירוח Kinsta WordPress באמת מדהים כמו שכולם אומרים.


היה לנו חלק נכבד מאירוח הניסויים כאן ב- CodeinWP. כשהתחלנו בתחילת 2013, כמו רוב הבלוגים, לא הקדשנו תשומת לב רבה להגדרת האירוח בה היינו. מכיוון שממילא התנועה הייתה נמוכה, לא ראינו את הערך בהשקעה רבה באירוח.

אך הצרכים שלנו גדלו עם השנים, ועם 10,000+ אנשים המבקרים בבלוג כל יום בממוצע, התברר שעלינו לחשוב מחדש על האופן בו האתר מתארח, כיצד ניתן לייעל אותו ומה אנו יכולים לעשות כדי לעשות זאת תן למשתמשים שלנו חוויה עקבית לא משנה מה העומס.

העבר מעט קדימה, המארח הקודם שלנו מייד לפני אירוח Kinsta WordPress היה WiredTree. ואני באמת לא יכול לומר שום דבר רע על החברה, וגם לא היה שום דבר רע בפלטפורמת האירוח עצמה.

זה בדיוק עם הזמן, וגם עם יותר אתרים בהצטרפות לתיק העבודות שלנו מצאנו שההצעה של קינסטה מפתה יותר.

ביקורת אירוח וורדפרס של קינסטה

קומץ גורמים תרמו לכך. לדוגמה, ללא מטמון בצד השרת, האתר התחיל לרוץ ממש איטי בשלב כלשהו, ​​וה- TTFB (זמן לביי הראשון) היה די לא מדהים. אז היינו צריכים שינוי.

שקלנו גם במבט עמוק כשחשבנו על המהלך. עם זאת, בסופו של דבר, החלטנו ללכת עם קינסטה מכיוון שהם איפשרו לנו להקים פרוקסי הפוך לבלוג בחינם. שם בפשטות תג מחיר של 200 דולר לחודש.

בסך הכל, פשוט השתכנענו מהמוניטין הרב של קינסטה וההתמקדות שלהם בתחום "אירוח וורדפרס מנוהל + קלות שימוש" משולבת. בנוסף, קלט המשתמש שקיבלנו מסקר האירוח האחרון בוורדפרס הצביע על אירוח Kinsta וורדפרס כאחד הפתרונות האיכותיים ביותר..

אבל נתחיל בהתחלה:

מה בכל זאת אירוח Kinsta וורדפרס?

אז מה בכל זאת קינסטה וחבילת האירוח Kinsta WordPress שלהם? כמו כן, מה שהופך אותם שונים מכל תוכנית אירוח אתרים אחרת עבור WordPress שם בחוץ?

קינסטה וורדפרס של קינסטה

מבחינתי, סיכום המשפט היחיד של ההצעה של קינסטה יהיה: הכוח של אירוח פלטפורמת הענן של גוגל הפך נגיש וקל לתפיסה עבור כל אחד.

וסליחה אם זה נשמע מעט פרסומי מצידי, אבל כנות אני מרגישה. רק כדי לתת לך דוגמה אחת מהירה למה אני מתכוון (לפני שנכנס יותר לעומק בהמשך), נראה שקינסטה לא מאמינה במנהל ה- cPanel המסורתי לניהול חשבון האירוח שלך. במקום זאת, הם נותנים לך פיתרון מותאם אישית משלהם, שהוא הרבה יותר קל לשימוש, ומעביר אותך ישר לפרטים / מדדים החשובים ביותר.

אבל בואו נתחיל בהתחלה. תחת מכסה המנוע, אירוח Kinsta WordPress הוא:

 • פלטפורמת אירוח מנוהלת במלוא וורדפרס. ואני יודע את זה "מנוהל" הוא תווית בה מארחים רבים אוהבים להשתמש, אך עם קינסטה, ההתמקדות שלהם בטיפול בכל מה שקשור לניהול עבורך ניכר מאוד. לדוגמה, בפאנל הניהול המוזכר לעיל אין אפילו אפשרויות דומות לניהול בלבד.
 • זה ממשיך פלטפורמת הענן של גוגל.
 • הוא מציע פתרונות אירוח עסקיים, ארגוניים ומותאמים אישית על פי הצרכים שלך.
 • התוכנית הבסיסית ביותר נותנת לך:
  • היכולת להפעיל אתר וורדפרס אחד
  • נפח אחסון של SSD 10 GB
  • עד 20,000 ביקורים ייחודיים בחודש
  • העברה באתר 1 בחינם
  • 1440 בדיקות אורך זמן יומי באתר
  • היכולת לחבר CDN לבחירתך
  • בואו להצפין תמיכה
  • תמיכה ב- HTTP / 2, PHP 7
  • SSH, WP-CLI, תמיכה בגיט
  • אופטימיזציה אוטומטית למסד נתונים לשבוע כדי לשפר את הביצועים.
  • טכנולוגיית PHP בריפוי עצמי
  • ניהול DNS מובחר
  • (למידע נוסף על תכונות הליבה של קינסטה כאן)
 • אתה יכול לבחור את מיקום מרכז הנתונים שלך
 • אזורי הבמה זמינים
 • נרחב בסיס ידע זמין

עבורנו התכונות של קינסטה שעמדה הכי הרבה היו הארבעה האלה:

שלהם תמיכת SSL באמצעות בואו להצפין. בעיקרון, מלוח הניהול המארח שלך ב- Kinsta WordPress, אתה יכול להתקין בקלות אישור SSL באתר שלך, והכל בחינם (חלק מהתכנית הנוכחית שלך). בנוסף, מכיוון שמדובר בהצפנה של בואו אנו מדברים, המשמעות היא גם שאינך צריך לעבור את כל התהליך הישן (והזמן רב) של השגת מפתחות האישור שלך וכו ‘..

אתה יכול להשתמש ב- CDN לבחירתך. לעיתים קרובות יש לחברות אירוח מגבלות מסוימות ביחס לפתרונות אחרים שאתה רשאי להשתמש בשרתים שלהם (לדוגמה, ל- WP Engine יש אפילו רשימת תוספי וורדפרס אסורים), אז נחמד לראות שקינסטה מוכנה לעבוד עם ה- CDN הנוכחי שלך.

גיבויים ממוטבים ומחשבים. גיבויים יומיים הם תכונה סטנדרטית במקצת בימינו בקרב חברות אירוח, אך קינסטה עדיין מצליחה להתבלט עם היישום הספציפי שלהן. גיבויים נוצרים באופן מיידי וללא תקורה בשרת. בנוסף, במקום שאלו יהיו גיבויים של רכיבי האתר שלך בנפרד (למשל מסד נתונים, קבצים, הגדרות וכו ‘), זהו למעשה גיבוי של המערכת המבודדת כולה. בגלל זה, ניתן לשחזר את הגיבויים בלחיצה אחת.

הגירה חופשית. זה ברור. כשמחליפים מארחים אתה באמת לא רוצה לשלם עבור ההגירה, וגם לא צריך לעשות זאת לבד. במקרה שלנו, אני יכול רק לאשר שההגירה של קינסטה עובדת בלי שיהוקים.

איך נראה לוח המחוונים של קינסטה

הזכרתי בקצרה את אופי לוח המחוונים לעיל, אבל עכשיו בואו נסתכל כיצד נראה בפועל מנקודת מבטו של המשתמש:

לוח מחוונים kinsta 1

לוח המחוונים של קינסטה 2

לוח המחוונים של קינסטה 3

לוח המחוונים של קינסטה 4

כפי שאתה יכול לראות, זה שונה מאוד מהפתרונות כמו cPanel שהתרגלו אלינו. אם לומר זאת בפשטות, הפאנל של קינסטה מתמקד יותר במשימות היומיומיות / הרגילות שלך בהתייחס לפלטפורמת האירוח שלך, ולא לניהול שרת כשלעצמו.

דרך הפאנל תוכלו לגשת בקלות אל:

 • האתרים שלך – שם אתה יכול גם לכוונן את ההגדרה הראשונית, ליצור חשבונות FTP חדשים, לראות את הגיבויים שלך בעבר, להוסיף HTTPS וכו ‘..
 • העברות אתרים – סקירה כללית של כל הגירות האתר שבוצעו בחשבונך + היכולת לבצע יותר.
 • הגדרות DNS.
 • אנליטיקס – החלק הזה אני מאוד אוהב. זוהי תוספת נחמדה מעבר למה שאתה מקבל מתסריט ניתוחים של צד שלישי.

קינסטה אנליטיקה

ישנם גם סעיפים לחיוב, הגדרות, יומן פעילויות ומדריך למשתמש.

הרושם הראשוני שלנו מאירוח קינסטה וורדפרס

בסך הכל, הרושם היה חיובי, אך היו כמה סוגיות קלות לאורך הדרך.

ראשית, ההתקנה וההגירה עצמה נעשו ללא בעיות. יום אחד האתר היה ב- Pagely, השני היה בקינסטה.

(באופן אישי, כלל לא הייתי מעורב בתהליך ההעברה, והסיבה היחידה ששמתי לב שמשהו השתנה הייתה בגלל שלמרבה הצער ערכתי פוסט נכון בזמן ההעברה. אז עשיתי את העבודה שלי, חסכתי הכל , רעננתי את הדף … והשינויים נעלמו. ככל שהתברר, עבדתי על השינויים האלה בגרסה הישנה ואז ראיתי את הקינסטה כשרעננתי את כל העניין.)

מיד לאחר המעבר ראינו ירידה נאה בזמני התגובה, מסביב 400 מיליטש לסביבות 50 מילישירות.

זמן תגובה kinsta

הביצועים היו חזקים, בלשון המעטה, עם שיפורים בולטים גם כשניגשים לאתר באופן ידני ללא כלי מדידה.

אך כדי לא להפוך את הסיפור למושלם מדי, חווינו גם השבתה לא צפויה. בסך הכל, השבתה זו הוסיפה עד שעה 1: 30 לאורך פרק זמן של חודש בלבד.

חלק מהסטטיסטיקה של UptimeRobot:

זמן uptime
uptime 2

לא משנה איך אתה מסתכל על זה, 1: 30h זה המון. אם נעשה מתמטיקה, השעה 1: 30 מתורגמת ל- 99.79% משך זמן העבודה הכולל, וזו לא תוצאה שתסתפק בה מייד לאחר המעבר למארח חדש.

בסופו של דבר הבעיה נפתרה ולא ראינו הפסקות זמן משמעותיות מאז אותו חודש ראשון (ספטמבר 2016). בסך הכל שמחנו מהביצועים של קינסטה מאז.

כחודש לאחר המעבר החלטנו גם להעביר את האתר ל- SSL. התהליך עצמו טופל בצורה חלקה, אך בסופו של דבר הקפיץ את זמני התגובה שלנו למעט מתחת לסימן 100 השניות (אתה יכול לראות זאת באחת התמונות מסך למעלה).

עם זאת, מעט צפוי. SSL הוא תמיד אינטנסיבי יותר למשאבים, מכיוון שהתוכנה / דפדפן בצד השני צריך לפענח את התשובה בכל פעם לפני הצגתו.

ביצוע אירוח קינסטה וורדפרס

הביצועים הם אולי המאפיין השני בחשיבותו של מארח וורדפרס טוב – הראשון הוא אמינות.

ומהירות האתר כשלעצמה זכתה לעיתונות רבה בשנים האחרונות. יש הסבורים כי הדבר חיוני לקידום אתרים, בעוד שאחרים אינם משוכנעים באותה מידה. עם זאת, כולם משוכנעים לחלוטין שאתר טעינה מהירה חיוני לחוויית המשתמש, ולא ניתן לערער עליו.

אז באופן טבעי, ציפינו שקינסטה תביא לנו את הביצועים הטובים ביותר!

ומיד למחבט, אני חייב להודות שעסקנו קצת בקטע הזה. זאת אומרת, הבלוג אינו אופטימלי במיוחד בכל הנוגע לקוד המקור בו הוא משתמש ולציוצים השונים בעבודת יד שנעשו לו במהלך השנים.

עם זאת, אפילו עם קומץ F’s שהוענק לנו על ידי פינגדום, אירוח Kinsta WordPress עדיין מצליח איכשהו לטעון הכל תוך 2 שניות. בנוסף, משהו שהראיתי לך קודם – TTFB שלנו – נחתך ב 50% (וזה כולל את העלייה שחווינו בעת המעבר ל- SSL).

מה אומרים נתוני סקר האירוח על קינסטה

לפני זמן מה ניהלנו את מה שהתגלה כסקר האירוח הגדול ביותר בוורדפרס שם. התוצאות היו ממש תובנות, ואנחנו השתמשנו בהן כבסיס נתונים לכמה מאמרים מאז.

אמנם, קינסטה קיבלה רק קומץ של תגובות בסקר ההוא, אך כולן היו חיוביות באמת. למען האמת, הם היו כל כך חיוביים שאנו אפילו בדקנו מאיפה הכניסות הללו הגיעו, ואם היה אולי משהו דגי שקורה מאחורי הווילון. לא היה.

סיכום. Kinsta מציעה אירוח וורדפרס מנוהל מהיר ואמין מבוסס על פלטפורמת הענן של גוגל. נראה כי משתמשים אוהבים את זה וזה כנראה בין חברות הוורדפרס הצומחות ביותר בשנתיים האחרונות.

להלן הדירוגים של קינסטה על פי המשיבים בסקר שלנו:

(תרשימים מאת Visualizer לייט.)

כמה קל להתחיל עם קינסטה

לאחר ההרשמה עומדות בפניך שתי אפשרויות: אתה יכול להקים אתר חדש או להעביר אתר קיים.

הפעלת חדש היא פשוטה ביותר. אתה פשוט עובר ללוח המשתמש שלך > אתרים > ולחץ על "הוסף אתר." בשלב זה עליכם לספק מידע בסיסי:

Kinsta מתקינה אתר וורדפרס חדש

העברת אתר קיים היא כמעט פחות פשוטה, אך היא כרוכה בהענקת Kinsta פרטים נוספים על ההתקנה הנוכחית שלך. אבל זה למעשה דבר טוב; זה אומר רק שקינסטה רוצה ללמוד את כל הפרטים הקטנים והאתרים של האתר שלך לפני שהוא מעביר אותו לשרתים שלהם, ומכאן למזער את כל ההסתברות לכישלונות..

קינסטה נודדת

לאחר שתמלא טופס זה, קינסטה מרימה את כל התהליך עבורך.

מה שהופך את קינסטה שונה מהתחרות

לדעתי זה נובע מהדברים הבאים:

 • Kinsta מעניק לך את הכוח של פלטפורמת אירוח גדולה – פלטפורמת הענן של גוגל – ובכל זאת עושה זאת בצורה נוחה מאוד לשימוש, כך שאתה אפילו לא צריך להיות מודע לכל מה שקורה מתחת למכסה המנוע.
 • אירוח וורדפרס של Kinsta מותאם לביצועים ומוכן לכל קפיצי התנועה שעשויים לזרוק עליו.
 • זה מציע אבטחה רבה, ובו בזמן שמירה על כל הגיבוי.
 • אחרון חביב, נראה שהם גם בעלי גישה ללא שטויות בכל הנוגע לפרמטרים של השרת שלהם, ביצועים ומבטיחים מדדי רוחב פס..

אחת מנקודות התורפה הבודדות ששמנו לב עם קינסטה היא סביבת הבימוי הבסיסית למדי שלהם. בקיצור, האפשרות היחידה היא להעביר הכל לחיות. אתה לא יכול, למשל, להזיז רק את הקבצים או את מסד הנתונים. זה לא כל כך שמיש אם אתה עובד באתר קיים ופשוט רוצה לשנות דבר או שניים בעניין. עם זאת, לאתרים חדשים אני מניח שזה מגניב.

להלן השוואה זו לצד זו של כמה מפתרונות אירוח מנוהלים פופולריים, רק בכדי לתת לך סקירה טובה יותר של המקום של קינסטה בשולחן:

כיצד אירוח Kinsta WordPress משווה לתחרות

קינסטה
למרבה הצער
מנוע WP
גלגל תנופה

מחיר (חודשי) 30 $, 60 $, 100 $, 200 $, 300 $, 400 $, 600 $, 900 $, 1200 $, 1500 $ לחודש. 199 $, 299 $, 499 $, 999 $, 1249 $, 2249 $ לחודש. 35 $, 115 $, 290 $ לחודש. 25 $, 115 $, 290 $ לחודש.
מתאים ל *~ 20,000 ביקורים מדי חודשלא נמסר~ 25,000 ביקורים מדי חודש~ 25,000 ביקורים מדי חודש
שטח דיסק *10 ג’יגה-בתים30 ג’יגה10 ג’יגה-בתים10 ג’יגה-בתים
# אתרים מותר *11011
תמיכה *תמיכה בצ’אט וכרטיסים 24/7תמיכה בכרטיסים 24/7תמיכה בצ’אט וכרטיסים 24/7תמיכה מקוונת 24/7, תמיכה טלפונית מוגבלת

* על התוכנית הזולה ביותר

כמה זה עולה בפועל

יתכן ששמת לב לטור התמחור בטבלה שלמעלה …

כן, אירוח Kinsta WordPress מעט יותר יקר בהשוואה לספקי אירוח אחרים.

התוכנית הזולה ביותר תחדיר אותך לפחות 30 דולר לחודש, וההתקדמות בהמשך גם די תלולה.

תמחור קינסטה

כמו כן, הדבר שראוי לשים לב בטבלאות התמחור הללו הוא רוחב הפס המותר בחינם. אנו נמצאים בתוכנית Business 2, כך שאנו מקבלים עד 250,000 ביקורים חודשיים. אם כבר מדברים על ניסיון, זה לא כל כך עולה במחיר, ובאתר שמקבל תנועה משמעותית הוא עשוי להתנקז מהר מאוד. ומכיוון שתוכנית זו מאפשרת לכם עד 10 אתרים, בעיית רוחב הפס הופכת חמורה עוד יותר.

למרבה המזל אתה מקבל שילוב CDN עם ​​התוכנית שלך, מה שיעזור, מכיוון שאתה מקבל את מרבית התנועה הסטטית דרך CDN ומכאן שלא צורך את רוחב הפס היקר שלך של Kinsta. אצלנו הבלוג CodeinWP לבדו צורך 241GB של נתוני CDN בחודש.

כשמדובר לעתים קרובות ברוצח השקט של אירוח שטרות – חיובי יתר – אלה אינם כה אכזריים כלפי קינסטה. אם אתה עובר על רוחב הפס המותר שלך, אתה לא מנותק או משהו, אלא סתם גבו ביקור של $ 1 / 1,000. (הגדרת האירוח הקודמת שלנו הייתה VPS עם רוחב פס 4TB, כך שלא היינו צריכים לדאוג באמת לעבור על זה.)

בסופו של דבר, אם האתר שלכם קטן מספיק, עליכם להסתדר בסדר עם רוחב הפס בחינם בחשבון Kinsta שלכם, אך אם זהו אתר מבוסס, תוכלו לגלות במהירות כמה מעט 100,000 או 200,000 UV הם למעשה.

האם עליך לבחור בקינסטה?

ברור שאירוח Kinsta וורדפרס אינו מיועד לכל אחד.

בכל הכנות, כנראה שזה לא האפשרות הטובה ביותר לאתרים שרק יוצאים לדרך או אתרים עם נפח תנועה נמוך.

עם זאת ישנם תרחישים ספציפיים שבהם תוכל ליהנות מאוד מההצעה של קינסטה.

השתמש באירוח וורדפרס של Kinsta אם:

אם אתה מנהל אתר בעלייה ובעל צמיחה קבועה (או מהירה) חודש אחרי חודש.

אם אתה מנהל אתר הוקם עם תנועה קבועה וגדולה, ואתה פשוט לא אוהב הפתעות לגבי הפסקות, כישלונות ודברים מהנים אחרים.

אם אתה מנהל עסק מקוון ישיר, כמו חנות למסחר אלקטרוני, שביצועי אתרים טובים הם המהות … מכיוון שהוא מתורגם לדולרים די ישירות.

אם האתר שלך נוטה לחוות קוצים פתאומיים בתנועה – יהיה זה כתוצאה מקידום ויראלי או כל דבר אחר – ואם היכולת להתמודד עם הדוקרנים הללו חיונית לעסק שלך (לדוגמה, אם זה מוביל למכירות).

אם אחד מהדברים לעיל נשמע כמו משהו שאתה צריך, אל תהסס לנסות לקינסטה. אם המחיר הוא ללא עלות עבורכם, שקלו לבדוק את ההשוואה הנוספת שלנו בוורדפרס – זו המתמקדת בפתרונות מעט יותר ידידותיים לתקציב..

לך לקינסטה

אנו סקרנים לדעת מה אתם חושבים על קינסטה ועל חבילות האירוח של וורדפרס שלהם. האם בדקת עדיין את הפלטפורמה שלהם?

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

* פוסט זה מכיל קישורי שותפים, מה שאומר שאם תלחץ על אחד מקישורי המוצר ואז תרכוש את המוצר, נקבל עמלה קטנה. עם זאת, אל תדאגי, עדיין תשלם את הסכום הסטנדרטי כך שאין עלות מצידך.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector