יעדי בלוג אפקטיביים: המדריך האולטימטיבי שלך להכנה, להגדרה, מדידה והגעה של היעדים שלך כבלוגר

יעדי בלוג אפקטיביים: המדריך האולטימטיבי שלך להכנה, להגדרה, מדידה והגעה של היעדים שלך כבלוגר

יעדי בלוג אפקטיביים: המדריך האולטימטיבי שלך להכנה, להגדרה, מדידה והגעה של היעדים שלך כבלוגר
СОДЕРЖАНИЕ
02 июня 2020

אזהרה! זה לא עוד אחד "אתה צריך להגדיר יעדי בלוג" -לטרוף. זה יותר. הרבה יותר. ראשית, העובדות: בלוגים שקובעים יעדים, מודדים ונצמדים ליעדים טובים, הם יעילים בהרבה מאשר בלוגים ללא יעדים, או בלוגים עם יעדים לא יעילים. פוסט זה יספר את הכל על הפרטים האישיים של זה, יסביר כיצד להגדיר יעדי בלוג יעילים, ואז כיצד לוודא שאתה דבק בהם.


פעולת הבלוגים בפועל אינה קלה. בין אם אתה מקים בלוג חדש, או שאתה מפתח בלוג קיים, מתיישב ומספר לעצמך, "נכון, זמן לבלוג!" מועיל בערך כמו לשבת מול בד ריק ולספר לעצמך "נכון, הגיע הזמן לצייר תמונה!" בטח, עבור מספר מאוד אנשים בחר, חופש יצירתי כזה עשוי להיות משחרר ומעורר השראה.

אבל, לרובנו, דחף חסר כיוון מסוג זה יכול להיות מכריע ומכניע את עצמו. זה לא מקום טוב להיות בו, אבל פוסט זה יכול להוביל אתכם מבלבול להצלחה בבלוגים.

מה שמפריד בין בלוגים נהדרים לשאר אינו בהכרח האיכות המוחלטת של הרעיונות או הכתיבה שלהם, אלא היכולת של הכותבים לדמיין, לכוון ולפתח אותם לחזון קוהרנטי, עם מטרות ואסטרטגיות לטווח הארוך. במילים אחרות, יעדי בלוג יעילים.
הגדר יעדים לבלוג

בני אדם רעים לחשוב במונחים של צמיחה מורכבת; אנו מעדיפים לחשוב באופן לינארי. המשמעות היא שאנו מעריכים יתר על המידה את מה שאנו יכולים להשיג בטווח הקצר אך מזלזל בטווח הארוך. הגדרת יעדים נכונה מאפשרת לך לקשור את השאיפות הגדולות שלך עם הטקטיקות היומיומיות שלך, כך שלעולם לא תיכנס מעל הראש – אך באופן חיוני, אף פעם אל תמכור את עצמך קצר.

בפוסט זה נבחן את השיטות בהן תוכלו להשתמש היום בכדי להעביר את הבלוגים שלכם לשלב הבא. אנו נבחן את מרכיבי הליבה של יעדים מעשיים וטכניקות לגיבושן ופיתוחן. אנו נבחן גם אסטרטגיות יישום: מימוש היעדים הללו, היצמדות אליהם ומעקב אחר ההישגים שלך. לבסוף נסקור כמה מחסומים נפוצים וכיצד ניתן להתגבר עליהם.

נתחיל עם היסודות ונשאל כמה שאלות קשות לגבי הסיבה שאתה עושה זאת.

כיצד ליצור יעדים יעילים: התחל עם הסיבה

השאלה הראשונה שאתה צריך לשאול את עצמך היא גם הקשה ביותר: מדוע אתה מנהל את הבלוג הזה? מה אתה מקווה להשיג עם זה? שאל 5 בלוגרים שונים ותקבל 5 תשובות שונות:

אני רוצה פלטפורמה שתביע את זהות המותג שלנו ותבדיל את עצמנו מהתחרות
אני רוצה לתת מבט אל מאחורי הקלעים בחברה שלנו

אני רוצה לבנות אמינות
אני רוצה להתחבר באופן אישי למעריצים שלי
אני רוצה לבנות רשימת דוא”ל באמצעות תוכן מעולה

אתה יכול לייצר כל מספר של יעדים ספציפיים וממוקדים לבלוג שלך רק מתוך רשימה זו. אך בעוד כל אלה נשמעים כמו רעיונות סבירים לחלוטין, הם למעשה לא מגיעים רחוק מספיק. כלומר, הם לא מתייחסים למעשה למטרות האסטרטגיות העומדות מאחורי בלוג מצליח.

מה הטעם לבנות רשימת דוא”ל? איזה יתרון יהיה "בניית אמינות" לתת לך בענף שלך? כיצד מתן תובנה פנימית יעזור בפיתוח העסק שלך? לפני שתמשיך הלאה וודא שיש לך מושג קונקרטי בשביל מה הבלוג שלך מיועד ואם זה מתאים, איך זה יעזור לעסק שלך.

אבל חכה! חשוב לזכור כי פשוט הגדרת יעדי הבלוג למען זה לא תהיה מתגמלת. אל תסתמך רק על "חוכמה רווחת" בעסקים. איפה לעשות אתה רוצה שלך בלוג להיות בעוד חודש? בעוד שנה? חמש שנים? דמיין את האידיאל שלך "מצב הצלחה" ולחשוב איך יכול להיות שהגעת לשם, מנסה לחשב יעדים לטווח הקצר המובילים ליעדים לטווח הארוך שלך.

למרות שהם נראים משכנעים בתחילה, אין שום ערך מהותי באף אחת מהדוגמאות שלמעלה, אלא אם כן הם קשורים אליך חזון לטווח הארוך עבור הבלוג שלך. בחירה עיוורת ובחירת מטרה, תקשו עליכם למצוא את הכונן האישי בכדי להשיג זאת.

קח כמה דקות. תפוס עט ונייר. רשום כמה רעיונות ומתארים לגבי מה אתה חושב שמטרת הבלוג שלך והיכן אתה רואה את זה לוקח את העסק שלך.

תמונה זו מציגה תרגיל זה שבוצע עבור אחד מלקוחותיי. קח כמה דקות כדי לעשות זאת בפועל, והמשיך בזה אחרי שכיסית את הנקודות הברורות. לאחר שתסיים, נוכל להמשיך לבדוק כיצד להפוך את הרעיונות הללו למטרות קונקרטיות וניתנות להשגה.
מטרות בלוג

בלוג SMART למטרות יעילות

עם הוויסות והיכן שאינן בדרך, בואו נבחן כיצד להגדיר יעדים יעילים וניתנים לניהול לבלוג שלך. אלה יבטיחו כי אתם מכוונים לאזורים ספציפיים ובלתי ניתנים לאיתור, ולהגדיר את עצמכם לצמיחה בת קיימא לטווח הארוך במדדי המפתח.

מסגרת ה- SMART היא תקן זהוב בכל הקשור להגדרת יעדים. יכול להיות ששמעת את הכל לפני כן, אבל זו מערכת כל כך ברורה שהיא באמת חוזרת כאן. SMART הוא רשימת בדיקה בת חמישה שלבים כדי לוודא שתגיע ליעדים שלך בצורה היעילה ביותר האפשרית. יעדים חכמים הם:

ספציפי

ספציפי

ההכללות אינן מועילות לשמצה. "שפר את הבלוג שלי" הוא יעד חסר משמעות למעשה ללא פרמטרים או נקודות קצה מוגדרים. צמצום התוכניות שלך ליעדים ספציפיים הוא הצעד הראשון להצלחה – אחרת לא תדע במה זה אתה מצליח!
ניתן למדידה

ניתן למדידה

זה מבוסס על הרעיון שאתה צריך להיות מסוגל למדוד את המטרות שלך כדי שהן יהיו אפקטיביות. "להיות סופר טוב יותר" אינה מטרה מדידה (איך מודדים טוב?) – "כתוב פוסט שמקבל 100 שיתופים" הוא.

בר השגה

בר השגה

בטח, יום אחד אולי תרצו 100,000 אנשים שיקראו את הבלוג שלך. יתכן וזה יקרה, בסופו של דבר. אבל זה לא יקרה בחודש הראשון. כדי להשיג את זה אתה צריך 10,000, ולפני כן, 1000 וכן הלאה. התמקדו במה שאפשר, אחרת פשוט תצאו מאוכזבים.
רלוונטי

רלוונטי

זה חוזר לנקודה הראשונה שלנו: וודא שאתה מציב יעדים הרלוונטיים לסיבה שאתה מנהל את הבלוג שלך מלכתחילה. צבירת מנויים לדוא”ל רק לשם כך, נותנת לך את התחושה המספקת של מספרים שמתקתקים, אך זה לא ממש עוזר. במקום זאת, נסה להגדיר יעד כגון "הגדל את שיעור הקליקים לדף המוצר ב -30%", המקושר ישירות ליעדי הפקת הכנסות לטווח הארוך.
זמן גרמא

זמן גרמא

דרך בטוחה להתעלם ממשהו היא לא לשים עליו אילוץ זמן. המטרה הפשוטה "כתוב 10 בלוגים" יש דחף שונה במידה ניכרת "כתוב 10 בלוגים עד נובמבר". שים מגבלות קשות על זמנך כדי להבטיח שיש לך סיבה לעשות דברים היום.

אז כשמרכיבים את כל זה, איך נראות יעדי הבלוגים של SMART? אנו יכולים לחלק אותם באופן רחב לשלושה סוגים שונים של יעדים:

יעדי יצירה: מדובר בקביעת יעדים לפלט הקריאייטיב שלך:

 • "כתוב 500 מילים ביום השבוע".
 • "צור 3 מושגי בלוג שונים עבור הגומחה שלך ברבעון הזה".
 • "פרסם במדיום חדש (וידאו, פודקאסט וכו ‘) החודש כדי להגיע לקהל מפתח אחר".

מטרות ביצוע: אלה קשורים לתפקוד הבלוג שלך:

 • "הגדל את התעבורה בבלוגים ב- 10% בארבעה שבועות".
 • "פרסם ארבעה בלוגים נוספים ברבעון הזה מאשר ברבעון האחרון" .
 • "הגדל את שיעור ההרשמות לדוא”ל ב -15% ברבעון הזה".

יעדי אופטימיזציה: אלה קשורים להבנה האישית שלך של תהליך המטרה:

 • "קרא ורישום הערות על 4 מאמרי מפתח בשבועיים הקרובים".
 • "הגדר את Google Analytics בבלוג ובדוק את המספרים פעם בשבוע, עדכן את התוצאות בגיליון אלקטרוני".

חזור לרשימה הזו שעשית קודם. אני מקווה שעכשיו אתה מתחיל להבין כיצד תוכל לקחת את הרעיונות המעורפלים האלה ולהפוך אותם ליעדים חכמים וניתנים לעבודה.. קח כל אחד מהרעיונות שכתבת תחילה, ונסה לפתח מהם חמש יעדים קונקרטיים.

באמת כדאי להקדיש את הזמן לזה: בדיוק כמו כל דבר, הגדרת היעדים לבלוג שלך הופכת לקלה יותר עם תרגול. כשתסיים, חזור לכאן ונבדוק כיצד תוכל ליישם את המטרות האלה.

כיצד לדבוק ביעדי הבלוג: להבטיח לך לעקוב בבלוג שלך

כעת עליכם לקבל תחושה לסוג הפורמט בו עליכם להשתמש כדי לבנות את המטרות שלכם בכדי להפוך אותם ליעילים יותר, כמו גם להרים רעיונות לבלוג שלכם. אך מה עם התהליכים העומדים מאחורי ביצוע והיצמדות ליעדי הבלוגים? אילו שיטות אתה יכול להשתמש בכדי להשיג בפועל את יעדי הבלוג שלך לטווח הארוך?

ראשית, כמה נקודות ברורות:

אל תצליח להשיג יותר מדי יעדים בבת אחת. עדיף להשיג כמה יעדי בלוג מאשר להיכשל בעשר. שים לבנות על ההצלחות שלך ולתעדף את מה שניתן לעבוד במקום לנסות להצליח בכל דבר בו זמנית.
ב. רשום את המטרות שלך איפשהו בולט ישאיר אותם בקדמת המוח שלך. לוח המודעות שלך; את המחברת שלך תמיד יש לך שימושי; הישנה והטובה של הפוסט-זה-פתק-דבוק למסך; כל מה שעובד בשבילך. פשוט תזכורתם כל הזמן תעזור לכם להתחייב למטרותיכם.

III. בצע את מה שאתה לא מתכוון לתעדף. צרו גבולות ברורים שלא תדאגו בזמן העבודה על מערכת יעדים ספציפית. מתמקדים בבניית התעבורה הכוללת באתר שלך? אל תשימו לב למספר התגובות על כל אחד מהפוסטים שלכם. קביעת הגבולות תסיר "הפרעה" אחרת יכולה להוות תחושת כישלון דמורליזציה שאינך משיג את כל הדברים בבת אחת.
IV. עשה מטרה ספציפית "מפעילה". אז במקום לספר לעצמך "לכתוב כל שבוע", נסה להגדיר את המטרה של "לכתוב כל יום שלישי אחרי ארוחת הצהריים" או דומה. זה חוזר ל- "זמן גרמא" היבט של המסגרת SMART, ויסייע בקביעת זמנים שגרתיים ומוחשיים לעבודה על יעדי הבלוג שלך.

בואו נסתכל על האסטרטגיות של בלוגר מצליח אחד ונפרס אותן למבנה הגדרת יעדים ברור, פשוט אך חזק שיכול להביא את הבלוג שלך לשלב הבא..

תהליך הגדרת יעד / ביקורת שלוש דרגות

אחת הדרכים היעילות ביותר בהן נתקלתי בהמחשת יעדים לטווח הארוך בהקשר לטווח הקצר היא תהליך סקירה בן שלוש דרגות פותח על ידי טיאגו פורטה (טיאגו מצוין בנושא זה, אבל זה מקשר לבלוג המדיום בתשלום בלבד שלו; גרסה של אותו הדבר ניתן למצוא כאן). בתהליך הסקירה אתה בוחר ועוקב אחר היעדים היומיים / שבועיים / רבעוניים החשובים ביותר שלך. זה עוזר לך להגדיר את היעדים הקטנים יותר בקלות בהקשר של יעדי הבלוג הכוללים שלך, ומאפשר לך לעבוד ביעילות על משימות קטנות בביטחון שכולם עומדים בשירות החזון שלך לטווח הרחוק..

היתרון העצום של מערכת זו הוא בכך שהיא נמנעת ממלכודת התגובה למה שיש דחוף בכל זמן נתון, במקום מה שיש חשוב. אני משתמש בזה כדי לעזור ללקוחות שלי לתעדף את תוכן הבלוג שלהם, ואפילו לניהול המשימות שלי מדי יום. זה אפקטיבי להפליא, וגם מעשי – לעיתים קרובות הדברים האלה לגמרי לא מציאותיים בכמות הזמן שהם דורשים מכם, אך תהליך זה מביא לאיזון נאה בין זמן העבודה לאן אתם הולכים, לבין זמן ביצוע העבודה. אז איך התהליך בן השלושה, שצוינו כדי להתאים ליעדי הבלוג, עובד?

 1. ברמה של הגדרת יעדים רבעוניים עליך לעבוד על 3 יעדי בלוג עיקריים במשך 13 השבועות הבאים. סקור את הרבעון האחרון שלך (דרך ביקורות שבועיות): ההישגים, ההישגים והכישלונות שלך. נסה לדמיין את האידיאל שלך "מצב הצלחה"; האם היעדים לטווח הארוך שלך צריכים להתאים / לשנות / לזרוק? צא עם שערים רבים ככל שתוכל. ואז, צמצם את הסט. מה תהיה המטרה המרגשת והזכורה ביותר עבורך להשיג? מה היית עושה בבלוג שלך בזמן שקיבל זמן ומשאבים בלתי מוגבלים? המשך לעבוד בזה עד שיהיו לך שלוש יעדי בלוג חכמים וחכמים לרבעון הבא.
 2. קביעת יעדים שבועית דומה באופן נרחב. חלק את היעדים הבלוגיים הרבעוניים שלך לתקופות קצרות יותר (שבועות 1-5, 6-10 וכו ‘), ועבוד יעדים ברמה יותר ויותר מיקרו. זה אמור לקחת לך כמה דקות בכל שבוע. אני אוהב לעשות זאת בבוקר של שני, אבל אחר הצהריים של יום שישי עובדים טוב יותר עבור אנשים מסוימים. כל שבוע, עבר את היעדים הרבעוניים שלך, וודא שהם עדיין הגיוניים לך; סקור את מה שהשגת בבלוג שלך בשבוע האחרון ואז בחר מערך יעדים חדש לשבוע הבא, קשור ליעדים הרבעוניים שלך..
 3. סביר להניח שלא תעבוד מספיק על הבלוג שלך כדי להצדיק את ההגדרה יעדים יומיומיים, אך השתמש באותו עיקרון בכל פעם שאתה עובד במהלך השבוע: קשר את העבודה שאתה מתעדף ביעדים השבועיים שלך, ולא מה דחוף. יצירת, למשל, שלושה קבועים כשאתה מתיישב לעבוד בבלוג שלך, על סמך היעדים השבועיים שלך, היא דרך יעילה באמת לאלץ אותך להתמקד במה שחשוב. אני מועיל לרשום במסמך את מה שעשיתי, כך שקל לבדוק בסוף השבוע.

בפועל, אם אחת המטרות שלך היא להגדיל את התנועה על מנת להגדיל את ייצור לידים עבור המוצר שלך, אתה עלול למצוא את עצמך משקיע זמן רב יותר בקידום עבור הפוסטים שלך מכפי שהיית עושה אחרת. זה טוב! בעיה נפוצה בבלוגים שאני רואה היא שאנשים מבלים גילאים בכתיבתם, אך אין זמן לספר לאף אחד על התוכן שהם פרסמו! מעט התיקוף מביצוע הקידום הנוסף שמביא את המבקרים הנוספים יעניק לך גם את אותו דחיפה מוטיבציה נוספת שתצטרך להמשיך לעבוד בבלוג שלך.

מעקב אחר הישגי הבלוגים שלך: הערכה עצמית יעילה וחשבון

מעקב אחר כל המטרות הללו, והישגייך, הוא סופר חשוב. אנחנו לא כל כך טובים בלהחזיק בבת אחת המון זרמי מחשבה שונים, אבל זה בסדר; זו הסיבה שהמצאנו את הכתיבה! הקפדה על יעדים בבלוג שלך איפשהו אינה מועילה מאוד מסיבות ארגוניות, אלא גם בגלל המוטיבציה האישית שלך..

אין דבר מספק יותר מאשר לדפדף דף אחר דף של משימות שהושלמו בהצלחה כדי להזכיר שיעדיך בסופו של דבר ניתן להשיג..

עט ונייר ישן וטוב הוא הדרך הפשוטה ביותר; גיליון אלקטרוני פשוט יכול להיות יעיל, או שיש שפע של אפליקציות לפרודוקטיביות שנעשו עם זה בחשבון. אל תפחד לבלות עם חבורה של אנשים שונים כדי לראות מה עובד בשבילך.

מעקב אחר ההישגים שלך הוא רק סוג אחד של אחריות – במקרה זה, רק לעצמך. אבל אחת הדרכים הטובות ביותר להבטיח לך לדבוק ביעדים שלך היא אחריות חיצונית. שום דבר הוא לא כל כך מוטיבציה כמו הידיעה שמישהו אחר עומד לבדוק אותך ולראות מה שלומך!
צילום מסך של גיליון אלקטרוני ביעדי הבלוגזהו צילום מסך של מעקב אחר מילות מפתח שהגדרתי ומעקב אחר כל שבוע כשהתחלתי את הבלוג שלי. אתה צריך להתחיל איפשהו!

ישנן מספר דרכים בהן אתה יכול לנסות להפוך את יעדי הבלוג שלך לאחריות חיצונית:

 • דון ביעדים שלך עם חבר או עמית אחת לשבוע. כפל נקודות אם אתה עוזר להם לקדם גם את המטרות שלהם. אני עושה זאת פעם בחודש עם חבר שעובד בענף אחר לגמרי. נקודת המבט החיצונית מועילה ביותר.
 • אם אתה רוצה להעלות קצת על ההון האישי שלך, אתה יכול לנסות שירות כגון Beeminder או StickK. אלה שירותים המשתמשים ב- "לדחוף" תיאוריית המוטיבציה לגרום לך לעמוד בהבטחות שלך. אתה שם סכום מסוים מכספך על הקו שנקבע כנגד יעדים הניתנים לכימות. אם אינך משיג את היעדים שלך (פרק זמן מסוים בכתב, נניח) הכסף שלך נתרם לצדקה!
 • כדי לתת דין וחשבון בפני אנשים רבים יותר, אתה יכול להתחייב לפרסם עדכונים שוטפים בעדכוני המדיה החברתית שלך לגבי מצב ההתקדמות לקראת יעדי הבלוג שלך.. WPShout, לדוגמה, פרסמה מאמר ארוך בכל יום שלישי בארבע השנים האחרונות. הקוראים מצפים לראות פוסטים חדשים המתפרסמים בלוח הזמנים ההוא. זה יוצר לחץ אחריות עצום, והכמות העצומה של רצף הפרסום היא סיבה עיקרית לכך שהיא לא נשברה ממש ממש..

אתה יכול לעשות טוויסט משלך בכל אחד מהדברים לעיל. ב- CodeinWP כבר מזמן האמנו בערך הרגיל דוחות שקיפות (תוכלו למצוא את כולנו כאן). אלה פיתול בשתי מהנקודות לעיל. גילינו שהם אחת הדרכים הטובות ביותר להמחיש, לדבוק ולהשיג את היעדים שלנו, כמו גם לשתף עם הקוראים שלנו את היתרונות בכך. אנו כותבים את שלנו באופן חודשי והם משמשים מוקד להערכת ההצלחות, הכישלונות והחדר לשיפור שלנו. הם גם נותנים לנו מרחב אישי יותר בו אנו יכולים להוריד "מקצועי" חזית קצת ולדבר על דעותינו הכנות לגבי הכיוון הנוכחי ש- CodeinWP הולך.

זה החלק בהגעה ליעדי בלוג יעילים שקל לדלג עליהם, מכיוון שזה לוקח זמן! אולם הפעם העבודה על הבלוג שלך ולא על הבלוג שלך היא חלק חשוב באמת בהתקדמות. אנו ניסע הביתה את הנקודות בהתמדה ביעדי הבלוג שלך בחלק הבא, על ידי התבוננות בכמה מחסומי התגובות.

מחסומים נפוצים המפריעים לאנשים לעמוד ביעדי הבלוג שלהם

"הכל טוב מאוד", אני שומע אותך אומר, "אבל בכל פעם שאני מנסה להציב יעדים הם תמיד משתבשים! תמיד זה נשמע כל כך קל כשזה פשוט לא!" ובכן יש לי חדשות טובות עבורך: הגעת לכה עד לכתבה! ברור שאתה מעוניין בשיפור משחק הבלוג-יעד שלך והתגבר על המכשול הגדול ביותר: לא מוותר.

קל מאוד להיכנס למצב הרוח שכשניסית להיות טוב בלהגדיר יעדים פעם אחת וזה לא עבד, הוא לעולם לא יעבוד שוב. בואו נראה שלוש מחסומים נפוצים שאנשים נתקלים בהם בעת קביעת יעדי הבלוג, וכיצד להימנע מהם:

יותר מדי
הראשון – ואני לא יכול להדגיש זאת מספיק – הוא הצבת יעדים רבים מדי בבת אחת. יש מאות יעדים שאתה יכול להציב לעצמך כדי לשפר. לעזאזל, יש מאות דרכים רק להשיג תנועה. אם אתה מנסה לעשות את כולם בבת אחת, אתה תציף את עצמך ותגלה שאף אחד מהם אינו בר השגה. שלוש זה מספר טוב.
לא ממוקד
השני הוא הצבת יעדים לא ממוקדים הכל טוב לפתוח בלוג חדש ולחשוב לעצמך, "אני רוצה להתחיל שיחה". אבל מה זה אומר? האם אתה רוצה לעודד דיון ער בתגובות בבלוגים שלך? האם אתה רוצה שהרעיונות שלך ייכתבו ונדונו באתרים אחרים? האם אתה רוצה לכתוב פוסטים באורחים באתרים אחרים ולהציג אורחים באתר שלך? ולמה אתה רוצה לעשות את הדברים האלה? פוקוס.
לא מציאותי
השלישי הוא הצבת יעדים לא מציאותיים. כפי שראינו לעיל, פשוט להגיד לעצמך שאתה עומד להגיע ל 100,000 צפיות בחודש הראשון שלך הוא פשוט לא בר השגה, אלא אם כן אתה סופר סופר ידוע באתרים אחרים. להרביץ לעצמך מכיוון שאתה מקבל רק 100 צפיות בחודש כשבלוגים מבוססים מושכים עשרות אלפים זה לא הולך לעזור לך.

עם זאת, אני מקווה שמה שלמדנו עד כה אמור לעזור לך לדעת מה לא בסדר עם הבעיות שלעיל, וכיצד לפתור אותן. אני לא יכול להדגיש מספיק את חשיבות ההגדרה כמה יעדים ממוקדים ומושגים, ונצמד אליהם. אם זה נשמע כמו השכל הישר, ובכן, זה בגלל שזה. זה עתה התנהנו "תחלום בגדול" ולפעמים הדחף הראשון שלנו הוא להתעלם מהמציאות בהגשמת החלומות הגדולים האלה.

מעל הכל: אל תוותרו. זכור, אתה מתמקד בצמיחה איטית ומורכבת. קשר את היעדים היומיים, השבועיים, הרבעוניים שלך ליעדי הבלוג שלך לטווח הארוך, ובאמת תראה תוצאות לאורך זמן.

אתה מוכן עכשיו להתמקד ולהמשיך בעבודה

פוסט זה היה מדריך המבוא שלך להגדרת, מדידה והגעה ליעדי בלוג יעילים. בדקנו את:

 • החשיבות בהבנת הסיבה שאתה בלוג.
 • המסגרת להגדרת המטרה של SMART.
 • טיפים לדבוק ביעדים שלך.
 • מקרה מבחן של מבנה יעיל להגדרת יעדים.
 • מחסומים נפוצים שיכולים להפריע להגדרת יעדים יעילה.

השלב הבא, אם כן, הוא לקחת את המסגרת הזו ולהחיל על הבלוג שלך. אל תחשוב על זה כסט הוראות חובה, אלא כמערכת הנחיות שתוכל להתאים אישית בהתאם למצבך. יכול להיות שאתה צריך רק חלק מזה כדי לעבוד בצורה הרבה יותר יעילה. אם כן, פנטסטי! נסה את זה, ראה מה הכי מתאים לך ואל את שניהם עם הקטעים שאתה לא צריך.

המטרה עם זה (ללא משחק מילים מיועד) היא לעזור לכם להתמקד ולהתקדם, לא ליצור מטא-עבודה שמרחיקה אתכם מהמשימה העומדת בפניכם, אז התאימו עד שתקבלו הגדרה שמתאימה לכם..

בלוגים מעולם לא קלים. אבל זה לא צריך להיות מורכב. מסגרות של קביעת יעדים בסופו של דבר בהירות הראייה. הסרת שכבות מורכבות על ידי קביעת יעדים ברורים ויעילים תביא לפניית שטח ראש ומאפשרת לך להקדיש פחות זמן לדאגה מעורפלת לכיוון הבלוג שלך, ויותר זמן ביצירת תוכן נהדר.

ובסופו של דבר זה מה שגורם לבלוג נהדר.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Это интересно
  Adblock
  detector