פרסום ללא כאבים: טריקים של וורדפרס חדשים כדי להקל על הבלוגים

ביצוע כל הצעדים לפרסום פוסט בוורדפרס, שיתוף וקידום יכול להיות תהליך מורכב שלא לצורך. פוסט זה יבחן כמה טריקים של וורדפרס נחמדים כדי להפחית את ההתנגדות בתהליך הפרסום וכיצד להפוך אוטומציה לכמה שיותר מהצעדים..


כתיבת הבלוגים צריכה להיות ללא כאבים וקל. וורדפרס עושה הרבה דברים בצורה טובה מאוד, אך עדיין איננו בשלב בו הפרסום קל להפליא. אולי נגיע לנקודה זו בסופו של דבר עם העורך החדש של גוטנברג (או שלא?), אך בינתיים נצטרך להסתמך על טריקים של וורדפרס כדי להקל על הבלוגים.

אכן, אינך כותב בלוגים כי כיף היה לעשות אופטימיזציה של תמונות, לעדכן תוספים ולעיצוב טקסט (וכמובן שאחר כך לעצב מחדש את הטקסט מכיוון שיצאת מ- HTML).

אתה עושה בלוגים כי אתה רוצה לשתף את הכתיבה שלך.

טריקים של וורדפרס כדי להקל על הבלוגים

כשהתחלתי לבלוג עם וורדפרס, התוכנה הייתה בחיתוליה היחסית והוצאת פוסט מהדלת הייתה תהליך מייגע להפליא, שכולל:

 • שינוי גודל באופן ידני של אופטימיזציה של תמונות.
 • עדכון מחוון התוכן המוצג שלי על ידי שמירה על מספר הפוסטים בקטגוריה ‘מוצג’.
 • הוספת תיאור מטא וכותרת SEO מותאמת אישית בשדות מותאמים אישית (וצריך לספור את התווים של כל אחד מהם).
 • יצירת תמונה מוצגת, העלאה באמצעות מעלה המדיה ואז הדבקת ה- URL לשדה מותאם אישית.
 • הוספת קטע מותאם אישית (לסליידר המוצג).
 • הוספת קטע רגיל.
 • וכו ‘וכו’.

וורדפרס הופכת את הפרסום להרבה יותר פשוט בימינו, אך עדיין ישנם כמה טריקים של וורדפרס מסודרים שתוכלו ליישם כדי להקל על תהליך הפרסום שלכם.

פוסט זה עומד לפרוס סדרה של טריקים קלים של וורדפרס שבהם תוכלו להשתמש בכדי להפוך את תהליך הבלוג שלכם לפשוט, מהיר יותר ונטול לחץ. אתה יכול להקדיש חמש דקות לקריאת מאמר זה, כחצי שעה ביישום הטריקים של וורדפרס שלמדת ותוך כמה פוסטים תעשה יותר מאשר לחזור על הזמן. נשמע טוב? בוא נתקע פנימה.

הנה ה- TOC אם אתה מעדיף לקפוץ ישר לחלק שאתה הכי מתעניין בו:

בחר נושא שמחבק את הפשטות | הקדישו פחות זמן להתמודדות עם תמונות הקפידו ממש על קיצורי הדרך שאתם משתמשים | כתוב עוד, ללא הפרעה | שמירת מבקרים אוטומטית | תפתיע ותענג את הקוראים | קח פסק זמן מרשימת הדוא”ל שלך שיתוף חברתי אוטומטי

בחר נושא שמחבק את הפשטות

הטריק של וורדפרס הקל ביותר נובע מבחירת הנושא שלך. הסיפור שלמעלה – על כמה מורכב תהליך הפרסום שלי בוורדפרס – נוצר באמצעות נושא מורכב של וורדפרס בתקופה שבה גרעין וורדפרס לא היו חסרים רבים מהתכונות שאנו לוקחים כעת מאליו כמו תמונות מוצגות..

הנה הסוד: אתה יכול לשלול חלק גדול מהמורכבות של פרסום באמצעות נושא שמחבק פשטות וקריאות. עם פחות "פעמונים ומשרוקיות" בנושא WordPress שלך, יש לך פחות מה לדאוג כשאתה מפרסם – ותוכל להוציא את הפוסטים שלך מהר יותר.

בחר נושא וורדפרס המאפשר לך להתמקד בתוכן שלך, ואז לתת לתוכן שלך לבצע את הדיבורים. אתה תהיה בחברה טובה עושה את זה: בלוגים פופולריים במיוחד כמו הרגלים זן ו ג’יימס קליר הם אתרים פשוטים ביותר, עם התוכן המוצג רק.

זנביות
ג'יימס

דוגמאות טובות לנושאים של וורדפרס המאמצים פשטות הן זילה (נושא שהוא היצירה האישית של ThemeIsle – זה שמשתמש בבלוג ThemeIsle; נושא חופשי) ו- מפרסם עצמאי 2 מ- Automattic (קישור ההורדה נמצא בתחתית העמוד).

זילה
עצמאי-מפרסם -2

מה עוד, פשוט לא צריך להיות לא אינטואיטיבי עבור הקוראים שלך: במקום מחוון מורכב שמופיע בדף הבית של הבלוג שלך, אתה יכול, למשל, להשתמש בדף התחלה שמנחה את הקוראים לתוכן שסביר להניח שיהיה הכי מעניין אותם..

זהו טריק וורדפרס נגיש ביותר; אם אתה מתוסכל מכמה זמן לוקח לפרסם פוסט, פשוט עשה את המעבר למשהו פשוט יותר.

הקדישו פחות זמן להתמודדות עם תמונות

לאחר שתפשט את נושא הוורדפרס שלך, נקפנה בהמשך לתמונות. זהו תחום נוסף בו וורדפרס עשתה דרך ארוכה להפליא ומספר טריקים קטנים של וורדפרס יכולים לשפר בצורה משמעותית את התהליך שלך להתמודדות עם תמונות בוורדפרס..

אם אתה משתמש בתמונות מלאי לא ערוכות, אתה יכול להפחית באופן משמעותי את משך הזמן שאתה מבלה בחיפוש אחר תמונות על ידי שימוש בתוסף הבונה חיפוש תמונות של מלאי לספריית המדיה של וורדפרס. צילומי Dreamstime Stock הוא תוסף בחינם שעושה זאת, ומעניק לך 25 ​​מיליון תמונות מלאי בחינם לבחירתך – ישירות מספריית המדיה.

עם זאת, אם אתה מעדיף לבלות קצת יותר זמן בתמונות המלוות את הפוסט שלך, תדע שמאמץ נוסף נוסף יכול לגרום לגרפיקה של רוצחים אשר באמת משפרים את חווית הקריאה..


צילומים של Dreamstime צילומים של Dreamstime

מחבר / ים: זמן חלומות

גרסה נוכחית: 3.5

עודכן לאחרונה: 6 במרץ, 2020

dreamstime-stock-photos.3.5.zip


82% דירוגים


900 + התקנות


WP 3.5 + דורש

למרבה המזל, יצירת גרפיקה של רוצחים לא חייבת להיות מורכבת: סנאפה הוא עורך תמונות מבוסס דפדפן שמקל על יצירת תמונות מוצגות, אינפוגרפיקה וכריכות ספרים אלקטרוניים – כמו גם תמונות כמעט לכל פלטפורמה של מדיה חברתית..

Snappa הוא כלי קל לשימוש בעריכת תמונות

אלטרנטיבה פופולרית היא קנבה, למרות שאני מעדיף את Snappa בגלל התמיכה הרחבה יותר שלה בבלוג.

טריקים של וורדפרס לא מפסיקים ביצירת התמונה! וודא שאתה משתמש בתוסף Jetpack החינמי הפופולרי של Automattic כדי להבטיח שתמונות שלך ישנו שינוי בגודל אוטומטי, מותאמות ומתארחות ברשת משלוח תוכן (גם בחינם). כדי להשתמש בתכונות תמונה אלה, עליך להשתמש במודול הפוטון של Jetpack. ראה הוידאו הזה לקבלת הוראות כיצד להתקין את זה.

טריק בונוס אחרון: אם אתה עדיין מעדיף לחפש תמונות מלאי באתרים חיצוניים, השתמש לאֱגור. Stock Up אוסף מ- 26 אתרי תמונות מלאי באיכות גבוהה ומאפשר לך לחפש את כולם בבת אחת, ולהפנות אותך לאתר המקורי להורדה. חוסך זמן מצוין.

להקדיש פחות זמן להתעסק בתמונות בעת פרסום פוסט בוורדפרס הוא פרי מצוין שתלוי נמוך כדי להקל על תהליך הבלוג שלך. כדאי להקדיש זמן למיטוב התהליך הזה.

הקפידו מאוד על קיצורי הדרך שבהם אתם משתמשים

קודי קיצור הם דרך נוחה להוסיף עיצוב ותכונות חזקים. עם זאת, הקיצורים השימושיים ביותר אינם מובנים במיוחד בליבה של וורדפרס: על הנושאים והתוספים להוסיף את קיצורי הדרך..

זה בסדר ומאפשר לנושאים ולתוספים בודדים להוסיף פונקציונליות ממש מסודרת. אולם מה שלא בסדר אם אתה משתמש בקיצורי דרך המובנים בעיצוב שלך ואז מחליפים ערכות נושא, תמצא [קודי קיצור] ריקים סביב הפוסטים שלך.

אני רוצה להדגיש את הנקודה הזו: אם הנושא הפעיל את הקוד הקודם והחלפת ערכות נושא, ברור שלא תהיה פלט של פונקציונליות מסודרת – פשוט יהיה לך [קיצורי דרך] בכל מקום. זה נראה נורא ומייצר חוויית משתמש גרועה במיוחד.

מהם הטריקים של וורדפרס כאן שיכולים להציל את היום? תמיד, השתמש תמיד בתוספים לקיצורי הדרך שלך. אם הם מעצבים קודי קיצור, השתמש בתוסף שנבנה במיוחד. כל דבר אחר, ואתה הולך להיות נעול או להתמודד עם הצורך לעבור ולהחליף חבורה של סוגריים מרובעים חסרי תועלת בכל הפוסטים שלך.

אני אוהב להשתמש ב- Shortcodes Ultimate. זה בחינם, בנוי למטרה ומוצג במלואו – מבלי להתנפח. אחרת, אני פחות או יותר לא משתמש בהם.

(הערת העורך; Shortcodes Ultimate הוא למעשה התוסף הקיצורי המועדף עלינו כאן ב- CodeinWP. אנו משתמשים בו כל הזמן לבניית פריסות מותאמות אישית לפוסטים שלנו. אפילו הפוסט שאתה קורא בו כולל בתוכו קומץ קיצורי דרך של SU).

היה הוכחה עתידית! היזהר מאוד באילו קיצורי דרך אתה משתמש.


תוסף קיצורי וורדפרס - תוסף קיצורי וורדפרס –

מחבר / ים: ולדימיר אנוקין

גרסה נוכחית: 5.9.0

עודכן לאחרונה: 24 במאי 2020

shortcodes-ultimate.5.9.0.zip


98% דירוגים


800,000 + התקנות


WP 4.6 + דורש

כתוב יותר, ללא הפרעה

אז פשטת את השימושיות של האתר שלך ומוגנת בעתיד את הנדנדה. אבל מה עם הפקת תוכן בפועל? לטבול את עצמך באופן מלא בתהליך הכתיבה זו הדרך הטובה ביותר לבצע את הכתיבה. הסר את הסחות הדעת ותוכל לכתוב יותר, מהר יותר.

וורדפרס גם יודעת זאת ויש בו מצב נטול הסחה. מובנה. תוכלו למצוא אותו בצד ימין למעלה של ממשק המשתמש של העורך, או סתם לחצו על Alt + Shift + G כדי להגיע לשם במהירות. ברגע שתתחיל להקליד תראה כל דבר אחר מלבד מה שאתה כותב נעלם ותוכל להתרכז בהורדת מילים. הזז את העכבר שלך שוב והתפריטים יחזרו.

מצב כתיבה ללא הסחת דעת ב- WordPress

אפילו במצב חופשי ההסחה של וורדפרס אתה עדיין מתמודד עם הסחות הדעת המסתתרות בכרטיסיות האחרות שלך, ורק Ctrl + Tab משם. אם אתה נמצא בעמדת כוח רצון מעולה זה אולי לא יאתגר אותך, אבל אני מגלה שאני צריך כמה טריקים של וורדפרס שיאפשרו לי להיות שקוע לחלוטין בכתיבה.

אנחנו נכנסים לעולם של אפליקציות כתיבה ייעודיות. תלכו בזהירות, מכיוון שלעתים קרובות הם יקרים בצורה בלתי סבירה ואינם כוללים את ה- MacBooks ואת הקפוצ’ינו, בדרך כלל תמצאו אותם בתצלומים עם.

אדבר על המרדף: יש המון אפליקציות כתיבה, במיוחד עבור מק; רובם בסדר, חלקם טובים, לאף אחד אין את כל התכונות שאני רוצה, וכולם יקרים:

 • WordPress.com לשולחן העבודה (הידוע גם בשם Calypso) זמין עבור Windows, Mac ו- Linux ומספק חווית משתמש די חלקה ללא הסחת דעת, כמו גם גישה נוחה למספר חלקים אחרים בלוח המחוונים של וורדפרס. למרות שהאפליקציה נבנתה בעיקר עבור משתמשי WordPress.com, היא עובדת גם עם משתמשים המתארחים בעצמם עם התקנת התוסף Jetpack.
 • יוליסס עבור מק (גם באייפד) טובה מאוד והיא אפליקציית הכתיבה שלי לפי בחירה. זה יכול לייצא ישירות לוורדפרס וזה מאוד נוח ובאופן כללי יש את כל התכונות הרצויות. זה יקר, אבל אם תכתבו הרבה זה יהיה שווה את זה.
 • כתוב ו Letterspace, גם עבור מק, חלופות זולות יותר המשתפות רבות מהתכונות של יוליסס.
 • MarkdownPad עבור Windows הייתה אפליקציית ה- Windows שלי לכתיבה עם סימון במשך זמן רב. אינך מקבל שילוב וורדפרס, אך אתה מקבל עורך חזק מאוד.
 • הערת העורך; אלו שאני נהנה במיוחד ומשתמשים בהם כל יום הם: iA סופר ו דוב. הראשונה היא אפליקציית הכתיבה הטובה ביותר עבור Mac, IMO. לאחרון יש אינטגרציה טובה יותר עם סרגל המגע של MacBook Pro.

דוביישום דוב
iawriterאפליקציית הסופר iA

המשותף לכל אפליקציות הכתיבה האלה הוא תמיכה בסימון. Markdown היא שפת כתיבה שתוכננה במיוחד לאינטרנט, שתוכננה כך שלא תצטרכו להוריד את האצבעות מהמקלדת. הכל – עיצוב, הוספת קישורים והוספת תמונות – מתבצע בקו אחד עם כמה פיסות תחביר. בקיצור: Markdown מאפשר לך לכתוב מהר יותר. זה מבוא מסודר, אם אינך בקיא בזה.

אפליקציית כתיבה ייעודית יכולה להפוך למקום שלכם להתעלם מכל השאר ולהתמקד לחלוטין בכתיבה. מצב חופשי הסחת הדעת של וורדפרס בסדר, אבל השתמש באחד מהטריקים האלה של וורדפרס ותוכל לעשות הרבה יותר טוב. היכו הסחות דעת! כתוב מהר והקל על הבלוגים.

שמירת מבקרים אוטומטית

הקלת הפרסום מאפשרת לך להקדיש זמן רב יותר להתמקד באיכות התוכן שלך. התמקדות באיכות התוכן שלך תעניק לך בלוג טוב יותר. ובלוג טוב יותר יכול להיות בלוג מצליח יותר – כל עוד אתה מוודא שאתה מסוגל לשמור על מבקרים.

הצגת פוסטים קשורים אוטומטית בתחתית כל פוסט היא דרך נהדרת להעסיק את המבקרים: אתה אומר "האם סיימת דבר אחד? נהדר, הנה עוד דבר שהוא פחות טוב."

ל- Jetpack, שוב, יש את הפיתרון כאן, עם א מודול פוסטים קשורים מובנה. אתה מפעיל אותו, כמו בכל המודולים של התוסף, תחת ההגדרות. תכונת הרוצח בפוסטים הקשורים ל- Jetpack היא ביצוע ניתוח ההודעות להצגה בשרת שלך. זה הופך את התכונה לידידותית מאוד לאירוח וורדפרס משותף שאינה יכולה להתמודד עם משימות עתירות משאבים.

דוגמה לבלוק ההודעות הקשורות:

תכונה של פוסטים הקשורים ל- Jetpack

אם אתה מעדיף להשתמש בתוסף עצמאי – שעשוי להיות עתיר משאבים, מאשר פוסטים קשורים ל- WP היא אפשרות מכובדת (פרמיה, 39 $).

תפתיע ותענג את הקוראים (במקום לדרוש את כתובת הדוא”ל שלהם)

חוכמת שיווק וקונבנציונליות של בניית קהל ושיווק בדוא”ל אומרת שהדרך היחידה לרכוש את כתובות הדוא”ל של הקוראים שלך היא להציע סוג כזה של "גזר": בונוס או תמריץ. אבל, החוכמה המקובלת אומרת הרבה דברים; עקוב אחרי כולם ותמיד תעקוב אחר הטרנדים האחרונים במקום שתגדיר אותם.

יש נימוק חזק מאוד ומעניין מאוד לקוראים מפתיעים ומשמחים הענקת בונוסים יקרי ערך באמת ללא אימיילים תובעניים ורק לבקש כתובות דוא”ל ברגע שהקוראים נמכרים בערך ובאיכות הבלוג שלך.

חשבו על זה כך: באיזו תדירות נשארתם מנויים לאורך זמן לאתר שהכריח אתכם למסור לו את כתובת הדוא”ל שלכם?

התשובה היא כנראה מעט מאוד מאוד. עלוני הדוא”ל הטובים ביותר שקיבלתי הגיעו ליהנות מאיכות תוכן האתר והרשמה מרצון. אתה צריך לנקוט באותה גישה באתר שלך: לפרסם תוכן יוצא דופן, לחלק בונוסים מעולים ואל תדרוש כתובות דוא”ל בשום שלב.

ניתוח מקרה בנושא זה בפועל – ובעבודה – הוא מאת בוס השיווק של Sumo.com, Nat Eliason. נאט הרגה את לכידת הדוא”ל שלו בעד מתן תוכן, ובניית נאמנות ואמון עם קוראיו. יש לצפיות באתר שלו התפוצץ: האתר שלו מקבל מאות מאות אלפי מבקרים בחודש ורשימת הדוא”ל שלו צומחת מאוד.

הפתעה ושמחה של הקוראים שלך על ידי מתן תוכן בונוס יש את התוספת של היותם לעזאזל הרבה יותר פשוט להגדיר. זה פשוט ליצור קובץ PDF של התוכן שאתה יכול פשוט להעלות באמצעות העלאת המדיה של וורדפרס, ללא צורך בשילוב שיווקי בדוא”ל. זהו טריק וורדפרס שלא רק מקל על הבלוגים שלך, אלא גם יבטיח קוראים שמחים מאוד.

הערת העורך; למרות שאנחנו עושים הרבה דברים מבחינת הדוא”ל באתר זה, אנו מספקים גם תכנים נוספים מבלי לבקש מאנשים להירשם. לדוגמה, אם אתה מעוניין בתכניות האירוח של וורדפרס עם הדירוג הגבוה ביותר, עשינו סקר גדול שניסה לגלות זאת. בפוסט התוצאות שלנו אנו משתפים קובץ ייצוא גולמי עם נתוני הסקר – למקרה שתרצו לבצע ניתוח משלכם. ניתן להוריד קובץ זה ללא צורך להצטרף לרשימה שלנו. תבדוק את זה.

תן לאנשים תוכן באיכות גבוהה באופן עקבי והם יתנו לך את הזמן, תשומת הלב והתנועה שלהם.

קח את פסק הזמן מרשימת הדוא”ל שלך

לאחר שהפתעתם ושמחתם את הקוראים עד כדי כך שהם מרגישים נאלצים להירשם לרשימת הדוא”ל שלכם, חשוב להבטיח שתשתמש במשאב זה ותפנה באופן קבוע לרשימה שלך. למרבה הצער, יצירת דוא”ל לרשימה שלך כשפרסמת מאמר חדש (אם כך אתה מתגלגל באמצעות הדוא”ל שלך) יכולה להיות כיור זמן אדיר, במיוחד אם התוכן זקוק לעיצוב מחדש נרחב בעת הוספתו לשירות הדואר האלקטרוני שלך..

הפיתרון הוא אוטומציה של כמה שיותר מזה. ישנם מספר טריקים של וורדפרס שתוכלו להשתמש בהם כאן, תלוי עד כמה מורכבת הגדרת הדוא”ל שלכם:

שלח פוסטים חדשים לעלון הדוא”ל באמצעות RSS. כלי הדוא”ל הפופולרי ביותר כולל "RSS לטיוטה" תכונה, לפיה פוסטים חדשים נמשכים מהאתר שלך באופן אוטומטי, אך תצטרך לבדוק ולשלוח ידנית. זה מטפל בעבודות הטרחה רבות עבורך. שירות אוטומציה IFTTT יכול להועיל כאן: הנה מה אתה יכול לעשות עם Mailchimp, לדוגמה.

צור תבנית דפים מותאמת אישית בוורדפרס למילוי אוטומטי של הדוא”ל שלך. אפשרות שנייה זו מסובכת הרבה יותר, אך חזקה בהרבה: כך אתרים כמו WPShout ו wpMail להפיק את הידיעונים הכבדים על התוכן שלהם (המשתמשים בפורמט עקבי) בכל שבוע. לשני האתרים יש תבנית עמוד מותאמת אישית הגדרה (בפועל זה ישתמש בקוד הדומה ל- עמוד ארכיון מותאם אישית) למשוך אוטומטית פוסטים שמתאימים לקריטריונים מסוימים.

ifttt

יש מקום להוסיף מבוא מותאם אישית ואז ניתן להעתיק ולהדביק את כל הדוא”ל לספק דוא”ל. זהו טריק וורדפרס הרבה יותר מסובך, אך הוא עוצמתי להפליא וחוסך זמן אדיר.

הערת העורך; בנוסף, אם אתה מעוניין בטריקים נוספים ב- WordPress הקשורים ל- RSS, אנו מכסים כמה מהם בפוסט אחר בבלוג – שם אנו מדברים על מה שאתה יכול לעשות עם שונים "RSS לפרסום" תוספים.

לדעתי העלונים הטובים ביותר הם אלה שנשלחים על בסיס קבוע, עם נגיעה בהתאמה אישית. קח את פסק הזמן מרשימת הדוא”ל שלך עם טריקים וורדפרס אלה, אך אל תמשיך להפוך אוטומטית לחלוטין; היו מוכנים להשקיע זמן כדי ליצור את חווית הקורא הטובה ביותר.

שיתוף חברתי אוטומטי

מועמד גדול נוסף לאוטומציה וחיסכון בזמן הוא שיתוף חברתי. ברגע שתפרסם פוסט, תרצה לשתף אותו ברשתות החברתיות שלך, כך שתוכל גם להקל על זה.

לפני שתשתף פעולה חברתית כלשהי, וודא שיש לך את זה יוסט SEO התוסף מותקן. זה יוודא שאם יש לך תמונה מוצגת, רשתות חברתיות יאספו את זה ותציג את התמונה לצד הפוסט שלך כשאתה משותף. אתה יכול גם להגדיר אותם באופן ידני תחת ההגדרות של Yoast SEO, אך עם דגש על טריקים של וורדפרס כדי להקל על הבלוגים, לא נמליץ על כך. אם ברצונך ללמוד עוד אודות תכונה זו תמצא א מדריך כאן – ואל תשכח שתוכל להשתמש בטריקים של תמונות קודמות שלנו כדי ליצור בקלות תמונות בגודל המתאים לרשתות חברתיות.

כעת, לאחר שביצעת את ההגדרה הראשונית, הגיע הזמן לעבור לאוטומציה של שיתוף המדיה החברתית בפועל. Jetpack שוב יכול להציל את היום כאן: ה- פרסם את התכונה מאפשר לך לפרסם באופן אוטומטי ברשתות החברתיות שלך כאשר פרסום פוסט חדש. כל שעליך לעשות הוא לחבר את Jetpack לרשתות החברתיות בהן אתה רוצה להשתמש, וורדפרס תטפל בכל דבר בפעם הבאה שתפרסם פוסט חדש.

עם זאת, הטריק הזה יעזור לך רק לשתף את הפוסט שלך בפעם הראשונה שהוא יפורסם. כדי להמשיך לשתף את הפוסטים שלך ולהמשיך לקבל תנועה חדשה, תרצה להשתמש להחיות את הפוסט הישן. תוסף זה מקל לשמור על שיתוף מחדש של פוסטים מארכיוני הבלוגים שלך ולפרסם אותם באופן אוטומטי לעדכונים החברתיים שלך. אתה רק צריך להגדיר את זה פעם אחת ואז לקצור את היתרונות לטווח הארוך!

טריקים של וורדפרס עוזרים לך להמשיך בכתיבה!

מטרת הטריקים של וורדפרס היא להבטיח שתהליכי הכתיבה והפרסום שלך יהיו קלים, מהירים וללא כאבים. אחרי הכל, אם התהליכים האלה קלים יותר, יש סיכוי גבוה יותר שתבצע אותם בפועל.

בלוג של וורדפרס שהוא פשוט יותר לשימוש הוא פרסום בו אתה יכול לפרסם יותר תוכן באופן קבוע יותר.

להלן סיכום מהיר שתוכל לחזור אליו:

 1. חיבוק פשטות – בחר נושא המשקף זאת.
 2. הקדישו פחות זמן להתמודדות עם תמונות באמצעות תוספים לתמונות של מלאי
 3. הגהה בעתיד על התוכן שלך. אל תשתמש בקיצורי דרך המצורפים לנושא שלך.
 4. השתמש באפליקציית כתיבה ייעודית לכתיבה חופשית מהירה יותר ומסיחה.
 5. אוטומציה של פוסטים קשורים באמצעות Jetpack.
 6. תן בונוסים, אל תטרח להצטרפות לדוא”ל.
 7. אוטומט את רשימת הדוא”ל שלך (ככל האפשר).
 8. אוטומציה של שיתוף חברתי עם Revive Old Post, Jetpack ו- Yoast.

הסתלק ויישם אותם ברגע זה. הזמן שייקח יהיה יותר משנצח אחורה בזמן שנחסך, בנוסף תוציא קצת מהכאב מהפרסום ותרצה להוציא פוסטים נוספים.

זה win-win, באמת. תגיע לזה!

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

פריסה, הצגה ועריכה מאת קרול ק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map