5 שיטות כיצד לייצר רווחים מבלוג בשנת 2020 – ייעוץ מבלוג שלמעשה מרוויח כסף

אם כי לא מושלם, השאלה של "כיצד לייצר רווחים מבלוג – -" הוא לרוב הדבר הראשון ששואלים בלוגרים חדשים … פשוטו כמשמעו ביום הראשון להרפתקת הבלוגים שלהם.


איך להקים בלוג ולעשות כסף?

האם אוכל כבר לפרוש מתפקידי?

אוקיי, תחזיקו את הסוסים שלכם! נגיע לכל זה. אך קחו למשל את עצמכם מוזהרים, ללמוד כיצד לייצר רווחים מבלוג אינו דבר אחד ונעשה. יהיה עליכם לעשות מאמץ רציני בכדי להשיג תוצאות כדאיות.

זה פרק 11 של מדריך גדול יותר בנושא כיצד לפתוח בלוג מצליח –.

הרוויח כסף מהבלוג שלך בחמש הדרכים הבדיקות בקרב:

 • שיווק שותפים
 • עצמאי
 • חסויות ופרסום
 • יצירת קורס מקוון
 • מכירת ספר או מוצר

נעבור עליהם בזה אחר זה ונסביר כיצד ליישם אותם להשפעה מקסימאלית.

איפה להתחיל אם ברצונך ללמוד כיצד לייצר רווחים מבלוג?

ההזמנה שלמעלה אינה מקרית. אם אתה מבין כיצד לפתוח בלוג ולעשות כסף בפעם הראשונה, אנו ממליצים קודם להתנסות בשיווק שותפים ואז להתקדם לשיטות האחרות (האם יהיה להם הגיון בעסק הספציפי שלך).

היציאה, נאמר, לכתוב ספר או ליצור מסלול ישר מהשער עשויה להיות יותר מדי. במיוחד מכיוון שעדיין לא סיננת את הגומחה שלך ואינך יודע אם אנשים יתעניינו בדברים כאלה. במילים אחרות, ההשקעה שלך בכתיבת ספר או פיתוח מוצר עשויה לעבור לשווא. זו הסיבה שבדרך כלל להתחיל במשהו כמו שיווק שותפים הוא בדרך כלל טוב יותר – מכיוון שאתה יכול להפעיל דברים תוך דקות ספורות.

עם זאת, שימו לב שלא תצטרכו לעשות את כל מה שתואר כאן כדי להרוויח הכנסות טובות. לפעמים תקבלו תוצאות נהדרות מטכניקה אחת או שתיים בלבד. אפילו הבלוג הזה ממש מנצל רק שלוש מהשיטות המתוארות להלן.

אוקיי, בואו נצלול פנימה! הנה כיצד לייצר רווחים מבלוג – –:

1. הרווח מבלוג באמצעות קישורי שותפים עצמאיים

שיווק שותפים הוא שיטת המונטיזציה הראשונה ברשימה מכיוון שהיא בדרך כלל הקלה ביותר להתחיל לעבוד איתה.

קודם כל, מהו שיווק סניפים?

במילים פשוטות, שיווק שותפים הוא תהליך קידום מוצרים של אנשים אחרים בתמורה לעמלה בכל פעם שההמלצה שלך מובילה ישירות למכירה.

כל זה מתאפשר ומעקב אחריו באמצעות קישורי סניפים. כך נראה קישור כזה:

http://SOMEPRODUCT.com/?affid=1234

בעיקרון זה קישור סטנדרטי, רק עם הוספת = 1234 החלק בסוף. זה מה שמאפשר לעקוב אחר ההמלצה שלך ואז בסופו של דבר להיות קשור למכירה ספציפית כשזה קורה.

העמלות בדרך כלל הן בטווח של 5% -75% ממחיר המדבקה. אם מדובר במוצרים פיזיים עליהם אנו מדברים, זה קרוב לציון 5%. לגבי דברים דיגיטליים, אפילו עמלות של 100% אפשריות.

החלק החשוב ביותר כאן מנקודת המבט של הקונה הוא שהם עדיין משלמים את מחיר המדבקה הסטנדרטי, כך שאף העמלה שלך אינה ממומנת על ידי הקונה.

כעת, יש שתי קטעי פאזל עיקריים שעליך למקם אם ברצונך לייצר רווחים מהבלוג שלך באמצעות שיווק שותפים:

 • �� אילו מוצרים שותפים אתה הולך לקדם,
 • �� איך אתה הולך לקדם אותם.

לכן, הסדר הראשון של העסק, כיצד למצוא מוצרים לקידום?

לכל נישה ושוק יש פרקטיקות נפוצות משלו כשמדובר בתחום השותפים, אך באופן כללי, אם למוצר יש תוכנית שותפים זמינה, הוא ייזכר איפשהו באתר החברה. כנראה בכותרת התחתונה, או אפילו בתפריט הראשי.

פאזל שלוחות

להלן שלושה כללי זהב לזהות כיצד לייצר רווחים מבלוג בשיווק שותפים:

 • Promote רק לקדם מוצרים שאתה משתמש בעצמך, להאמין בהם ויודעים שהם נהדרים
 • Promote רק לקדם מוצרים שלא תתביישו לקדם
 • Promote רק לקדם מוצרים שהקהל שלך יהנה מהם ו / או ירוויח מהם

למרות שזה נשמע די פשוט, זה יכול להיות מסובך ובעיקר אם הבלוג שלך נמצא בנישה כמו פיננסים או כושר אישי. ישנם יותר מדי מוצרים בגומחות אלה שמפתים את כלולותיהם בתשלומים גדולים, למרות שהם באיכות ירודה יחסית. זו הסיבה לכך "להאמין באופן אישי" ו "הקהל ירוויח" גורמים כל כך חשובים כאן.

דוגמה למה שאנחנו מקדמים בבלוג זה ממש כחלק ממודל המונטיזציה לשיווק שותפים שלנו:

מכיוון שבלוג זה עוסק בכל הדברים בוורדפרס, הגיוני שחלק מהקוראים שלנו יתעניינו בנושאי וורדפרס. זה פשוט קורה שלרוב חנויות הנושאים המובחרות יש תוכניות שותפים עצמאיות. לכן, בכל פעם שאנו מזכירים נושאים בפוסטים שלנו, אנו יכולים להשתמש בקישורי השותפים שלנו לשם כך.

הנה דוגמא מפוסט אחד כזה.

חסום דיווי

למה אתה יכול לצפות באופן סביר משיווק שותפים?

שיווק שותפים יכול להוות מקור הכנסה נהדר כאשר לומדים כיצד להקים בלוג ולעשות כסף, אך הכל תלוי בשני גורמים:

 • גודל התנועה שלך
 • עד כמה הקהל שלך מגיב ו / או כמה אתה יעיל כשאתה מקדם מוצרים מסונפים

עם הזמן, התנועה שלך תגדל, אז אל נא לדאוג לפן זה לעת עתה. בעיקרון, ככל שתקדימו להתחיל עם שיווק שותפים, כך תראו מוקדם יותר כל סוג של תוצאות שתגיעו לדרכם.

קידום אפקטיבי

כשמדובר בקידום אפקטיבי, הנה כמה מהדרכים האפשריות לעשות זאת. כיצד לייצר רווחים מבלוג:

 • בדוק את המוצרים שאתה מקדם והשתמש בקישורי השותפים שלך בביקורות; דוגמה: Elementor vs Divi Builder vs Beaver Builder
 • לפרסם הודעות קומפילציה (רשימות), בהן אתה דן במספר מוצרים שמשיגים יעד מסוים; דוגמה: 5 תוספים הטובים ביותר לטופס יצירת קשר בהשוואה ל- WordPress
 • להמליץ ​​על מוצרים בהודעות כיצד לבצע (כמובן, רק אם הם עוזרים למטרה); דוגמה: כיצד ליצור מדריך חיפוש מקומי כמו Yelp ב- WordPress

למרות שיווק שותפים הוא טכניקת המונטיזציה הקלה וכנראה היעילה ביותר שתוכלו להשתמש בה, השטן הוא בפרטי איך בדיוק אתה מנהל את קידומי המכירות שלך.

ההבדל העיקרי בין זה לבין, למשל, הצבת מודעות AdSense באתר שלך הוא שבשיווק שותפים אתה רק זה שאחראי למקד ולוודא שהמוצר מתאים לקהל. עם מודעות רגילות (דרך AdSense או כל דרך אחרת), אתה פשוט שוכר את השטח באתר שלך, והמפרסמים הם שצריכים להבין מה לקדם, למי ואיך.

מה שאני מגיע אליו זה שהצעת הצעת שותפים אקראית באתר שלך לא תעבוד כל כך טוב. זו הסיבה שאנו משתמשים בביקורות ממוקדות, בהודעות קומפילציה ומציעות המלצות מוצר ישירות אלה אם ומתי הן מתאימות לנושא של הדרכה ספציפית בבלוג..

כיצד לייצר רווחים מבלוג על ידי ביצוע אסטרטגיית שיווק שותפים טובה

עם התחשבות שלעיל לעיל, בואו ניכנס לפרטים פרטיים ונראה כיצד ניתן לשלב שיווק שותפים בבלוג שלך. בואו נדמיין כי נושא הבלוג שלך הוא תכנון חתונה.

מאמר לדוגמא 1: "10 טיפים כיצד להתמודד עם דיכאון לפני החתונה"

דיכאון חתונה

לאדם שקורא כתבה כזו כנראה כבר כמעט כל מה שקשור לחתונה שלו מתוכננת, או לפחות את הדברים העיקריים. למשל, לא ממש הגיוני לנסות למכור אותם במיקום חתונה (באמצעות הצעת שותפים). יש להם את זה כבר.

מה שכן הגיוני הוא אולי להזכיר שההכנה לירח דבש חלומי יכולה לעזור בהתמודדות עם התחושה. בעוד שהייעוץ שניתן בפוסט צריך להיות איכותי ולספק ערך בפני עצמו, אתה יכול גם להמליץ ​​על טיולים ספציפיים או על לשכות נסיעות ולקבל קיצוץ מהמכירה אם הקורא קונה משהו.

מאמר לדוגמא 2: "כמה עולה חתונה?"

עלות חתונה

סוג זה של מאמר מציג הן הזדמנות ענקית אך גם אתגר עצום מבחינת רווחתו באמצעות שיווק שותפים.

ראשית, למישהו שקורא כנראה אין עדיין שום דבר שהוזמן / נרכש, והם אולי אפילו מצפים מהמחבר להמליץ ​​על כמה פתרונות.

האתגר הוא שגם האדם אינו מוכן לקנות דבר.

הם פשוט קונים חלונות. אז איך לייצר רווחים מבלוג בתרחיש זה? קידום מקומות לחתונה, יעדים לירח דבש או כל נושא שקשור לכך לא צפוי לעבוד. ההימור הטוב ביותר של הכותב הוא רק להמליץ ​​על קריאה נוספת בנושאים כמו:

 • "מדוע חשוב להשיג שמלת נשירת לסת חשובה (כיצד לחסוך במחיר)"
 • "כיצד לנהל משא ומתן על מחירי שירות לחתונה שלך"
 • "כיצד לחסוך כסף ביעד ירח הדבש שלך"

מה שאתה יודע עכשיו הוא שהקורא מודע למחיר, אחרת הם לא היו בודקים את נושא עלות החתונה, כך שתוכל לנסות לחנך אותם ולהציע עזרה אמיתית במקום לנסות להרוויח כסף מייד..

אתה יכול להשאיר מונטיזציה עבור המאמרים האחרים שלך – כאלה שבהם כוונת הקורא היא יותר לקנות. לדוגמה, פוסט שכותרתו "כיצד לחסוך כסף בירח הדבש שלך" יכול לקדם מבצע מיוחד של ציפורים מוקדמות לטיול.

מלבד הבדיקה כיצד להקים בלוג ולהרוויח כסף על ידי מונטיזציה מפוסטים בודדים בבלוג, עליך לשאוף גם להביא את הקורא לרשימת הדוא”ל שלך ואז לבנות איתם מערכת יחסים באמצעות אותו מדיום. אתה יכול גם להתחיל לבנות משפך אוטומציה שיווקית כדי לוודא שאתה מתזמן את ההודעות שלך בדיוק על סמך הפעילות הקודמת של הנמען באמצעות הידיעון שלך. אם כי, זה קצת בצד המונטיזציה המתקדם של הדברים.

למרות שאתה מקדם מוצרים של אנשים אחרים כאן, הבנת המסע והכוונה של הלקוחות יכולה לעזור לך לבנות טוב יותר את התוכן שלך ולהציע רעיונות למאמרי נישה שעשויים להשיג מעט מאוד מבקרים, אך יכולים להניב תשואות גדולות.

לדוגמה, אם אתה מפרסם פוסט כמו, "באלי או תאילנד לירח הדבש," הקורא ככל הנראה מוכן להזמין טיול, אך רוצה לוודא שהוא בחר ביעד הנכון. אם אתה מפרסם ביקורת / משאב אינפורמטיבי בנושא וממליץ על כמה מלונות טובים בדרך, אתה יכול להרוויח נתח של שותפים עצום לא משנה מה הקורא יבחר.

הטעות העיקרית שעושים בלוגרים עם שיווק שותפים (וגם מודעות קלאסיות) היא שהם עובדים יותר עבור המפרסמים שלהם מאשר עבור הקוראים שלהם..

העבודה למען הקוראים שלך היא הדרך היחידה לבנות אמון ואז להרוויח כסף כתוצר לוואי בהמשך הדרך. לפחות זו הגישה שלנו.

מה שאתה באמת צריך לעשות כדי להפוך את אסטרטגיית שיווק השותפים שלך למוצלחת הוא לבזבז זמן במחקר, ליצור תוכן חינוכי מוביל ובניית אמון, תוך המלצה רק על מוצרים מקושרים היכן שזה הגיוני והיכן הוא באמת מביא ערך לקורא. כך ניתן לייצר רווחים מבלוג משיווק שותפים. אין קיצורי דרך שיעבדו לטווח ארוך.

�� קריאה נוספת

 • לקבלת מדריך ידני יותר כיצד להתחיל בשיווק שותפים בבלוג של וורדפרס, קרא מדריך זה שלנו. זה מדבר על טקטיקות ספציפיות, באילו תוספים להשתמש ואיך להגדיר הכל.
 • כמו כן, אם ברצונך לקדם הצעות שותפים עצמאיות של וורדפרס ועיצוב / פיתוח, בדקנו את הטובים בשוק במדריך זה. זה אמור לעזור לך לבחור את התוכניות הטובות ביותר לקידום.
 • לבסוף, תסתכל על אלה תוספים לשיווק שותפים והממצאים שלנו בנושא שיווק רע של שותפים עצמאיים.

2. הכנסה פרילנסרית

רוב האנשים המתחילים בלוג רוכשים כישורים מסוימים …

דברים כמו כתיבה, עיצוב אתרים, עיצוב גרפי, שיווק, או אפילו ניהול מדיה חברתית.

כישורים אלה יכולים להתייחס ישירות להכנסות מקוונות. כל שעליך לעשות הוא להשתמש בבלוג שלך כדי לפרסם אותם.

נשמע אולי קל יותר לומר מאשר לעשות, אבל שמע אותי:

הצעת חוק: ההכנסות שלי נובעות מעבודות שיווק התוכן ומ SEO. כשהתחלתי לראשונה הייתי סופר עצמאי. קיבלתי רבים מהלקוחות הראשונים שלי כשהראיתי להם את המאמרים שכתבתי בבלוג שלי.

מאז הפכתי את שירות כתיבת הפרילנסרים לסוכנות תוכן שיווק ומלאי תוכן מן המניין. יש לי שני אנשים שעובדים בשבילי. ואני מקבל לידים כמעט כל שבוע לשלי "עבוד איתי" , שמגיעים מהבלוג שלי.

אז האסטרטגיה שלי היא להשתמש בתוכן מעולה כדי למשוך אנשים שרוצים את סוג התוכן שאני יוצר. פשוט, נכון?

אתה יכול לעשות את אותו הדבר על ידי הצגת עבודות העיצוב הגרפי שלך, אתר אינטרנט יפהפה, או השגתה של יכולת המדיה החברתית שלך..

אם אתה מוכן לצלול לעולם העבודה הפרילנסרית, שקול ליצור פרופילים באתרים כמו Upwork, People Per Hour או Fiverr. אמנם אתה יכול לקבל עבודה ישירות דרך הבלוג שלך, אם אתה רק מתחיל, השימוש באתרי משרות אלה שיש להם כבר תנועה ואמון יכול להקל על המעבר שלך..

מעבד
אנשים
fiverr

אם אתה רוצה ללמוד עוד, בדוק את זה מקרה זה של אלנה קיין על איך היא השתמשה בבלוג שלה כדי להפוך לבלוג עצמאי.

3. שימוש בחסויות ופרסום בכדי להפיק כסף נוסף

אם אי פעם הקשבת לפרק פודקאסט ושמעת, "הפרק הזה מובא אליך על ידי …", ראית חסויות בפעולה.

קבלת מישהו לתת חסות לבלוג שלך יכולה להביא נתח מזומנים רציני. עם זאת, החיסרון היחיד הוא שלרוב אתה זקוק לקהל הגון בכדי להשיג חסות. ובכל זאת, זה משהו שיכול להיות לכם ברדאר כשאתם מתחילים לבנות עוד סמכות בגומחה שלכם.

אם זה המסלול שאתה רוצה לנסוע (להרוויח כסף רק לכתיבת הבלוג שלך? הירשם אלי!), בדוק זאת מדריך זה לקבלת חסות לבלוג.

הבא, הנושא הפופולרי ביותר של פרסום. מודעות הן סוג של הונאה כשרוצים ללמוד כיצד לייצר רווחים מבלוג.

מצד אחד אתה יכול להירשם ל גוגל אדסנס ולהתחיל הצגת מודעות בבלוגים שלך ברגע זה. אך מצד שני, הזמן והתנועה הדרושים בכדי לראות רווחים משמעותיים ממודעות הם משמעותיים.

אז מה שאנחנו בעצם ממליצים לך לעשות כשאתה רק מתחיל לבלוג חדש הוא הבא:

תשכח ממודעות.

שקול להציג מודעות רק לאחר שתשיג 1000 מבקרים ביום. לפני שזה קורה, מודעות הן רק הסחת דעת וגורמות מהניסיון של הקהל שלך באתר שלך.

4. יצירת קורס מקוון

הקורסים המקוונים חמים כעת והופכים פופולריים יותר עם היום. אם אתה רוצה ללמוד כיצד להקים בלוג ולעשות כסף, הם דרך יעילה וכנה לעשות זאת.

 • האם הבלוג שלך עוסק בבישול? ללמד קורס בישול.
 • האם אתה בלוג על אופניים? הרץ קורס לתיקון אופניים.
 • או שאתה מעדיף לדבר על המשחק המקוון האהוב עליך? ערכו קורס כיצד להיות שחקן טוב יותר.

קורס מקוון

לדוגמא בעולם האמיתי, ונוו צאנז הקימה בלוג על בישול טבעוני, והיא עושה כעת הכנסה במשרה מלאה (מספיק כדי להעסיק אחרים!) מקורסי הבישול הטבעוניים שלה..

אם קורס מקוון נשמע כמו הפורטה שלך, בדוק את זה מדריך זה ליצירת קורס מקוון, ומדריך זה ליצירת אתר לחברות בוורדפרס – דרכו תוכלו להעביר את הקורס המקוון שלכם!

5. מכירת ספר או מוצר

כמו קורס, כתיבה ומכירה של ספר (או ספר אלקטרוני) היא דרך טובה לגשת לנושא כיצד לייצר רווחים מבלוג. כמובן שלוקח הרבה זמן ואתה זקוק לקהל שיוכל למכור אליו, אבל בטווח הארוך, ספר הוא דרך טובה לייצר רווחים מהקהל שלך ולעזור להם לראות אותך כסמכות.

הקושי היחיד, כמובן, הוא … בעצם כתיבת הספר. אם מפנים את הכאבים שבכתיבה עצמם, יש גם את הבעיה של מה להכניס לספר. באופן אידיאלי, הספר שלך אמור להציע תוכן כלשהו (א) מעולם לא נראה בבלוג, או (ב) מתן נוחות מסוימת לקורא.

בעיות

במילים אחרות, באמצעות (ב) אתה יכול להחליף מחדש את תוכן הבלוג שלך ולהרכיב אותו לצורת ספר. למרות שזה אולי נשמע פשוט מכדי להיות בר-קיימא, זה מה שכמה מהבלוגרים המצליחים ביותר עושים במשך שנים. למשל, דארן רוזה מפרובלוגר יש את הספר האלקטרוני שלו שכותרתו "31 יום לבנות בלוג טוב יותר." מתחת למכסה המנוע, זה אוסף של סדרת פוסטים בבלוג שאתה עדיין יכול לקרוא בחינם כאן. היתרון מספר 1 של הספר לעומת הפוסטים הוא הנוחות.

יש לנו מדריך נפרד בבלוג הזה ממש כיצד לעשות זאת בדיוק – להפוך את תוכן הבלוג שלך לספר.

הספר גם לא צריך להיות מוצר הקצה שלך, כביכול. אתה יכול למכור אותו כדי לשמש כנקודת המגע הראשונית עם הקהל שלך, ואז בסופו של דבר להפיץ אותם לקורס שלך, אם אתה משתמש בשתי השיטות!

לחלופין, אתה יכול למכור מוצרים פיזיים ולהפוך את הבלוג שלך לחנות למסחר אלקטרוני. אם זה מפריע לך, עיין במדריך זה ל ליצור חנות וורדפרס.

הצד הבהיר כאן הוא שאם אתה מנהל עסק מסורתי, סביר להניח שכבר יש לך מוצר למכור, אז למה לא להציע אותו דרך הבלוג החדש שלך בוורדפרס …

מילה אחרונה כיצד לייצר רווחים מבלוג

אמנם אתה יכול להתחיל להרוויח כסף היום על ידי הצעת שירותי פרילנסרים או דחיסת הישבן שלך כדי למצוא נותן חסות, רוב הסיכויים שזה ייקח קצת זמן עד לפיצול.

כשמדובר כיצד לפתוח בלוג ולעשות כסף, האמת היא שזה לא נדיר שלבלוגים לוקח לפחות 6-12 חודשים לראות הכנסה ברת קיימא. אז אם אינך רואה מיד מזומנים בבנק, אל תתן לזה להרתיע ממך להמשיך לנסות.

בסך הכל, למידה כיצד לייצר רווחים מבלוג עיקרה לנסות דברים, לחזור, לשפר ולבדוק. ואז, ברגע שמשהו יתחיל לעבוד, סולם אותו!

שינוי גודל זה יכול לכלול ניסוי של תוכניות שותפים חדשות, עבודה על מוצרים או ספרים חדשים, הצגת מוצרים חדשים, ניסוי שיטות קידום חדשות וכו ‘..

לדוגמה, אחד הדברים שעשינו בבלוגים השונים שלנו (זה, וגם ThemeIsle) מבצעת בדיקות מפוצלות של אלמומי פרומו שונים כדי לראות אילו גרסאות משיגות את הטוב ביותר.

בדיקת פיצול היא טכניקה מאוד עוצמתית למרות שהרעיון המרכזי פשוט למדי … כל מה שאתה עושה זה לקחת שתי גרסאות של משהו (יכול להיות כפתור, הודעת מכר, כותרת, תמונת מוצר) ולהפעיל אותן במקביל עד שיהיה לך מספיק נתונים להכין החלטה איזו טובה יותר. דרך אחת שתוכלו לבצע צורה זו של בדיקה היא באמצעות אופטימיזציה של גוגל – במה אנו משתמשים. זה בחינם ויש לו יותר מדי תכונות כדי לספק כל בלוגר.

זה מסכם את המדריך שלנו כיצד לייצר רווחים מבלוג! כפי שאתה יכול לראות, זה הכל לעשות כמה דברים, אבל להיות מכוון בנושא. אין שום מקרים כיצד בלוגים מסוימים יכולים להרוג בעוד שאחרים נאבקים להרוויח משהו. מאמץ רציף.

זה הסוד.

אני חושש שאין דרך אחרת להגיד את זה … זה הסוף של המדריך שלנו כיצד להקים בלוג. אם הגעת עד כה, אני צריך לברך אותך! ����

בשלב זה, אתה יודע מספיק כדי להיות מסוכן עם הבלוג החדש שלך! ��

כל מה שחשוב עכשיו זה הוצאה להורג. טוב. נכון. ביצוע.

אנו מקווים שההוראות ממדריך זה יעזרו לכם להוריד את הבלוג החדש שלכם מהקרקע ולקראת הצלחה!

אבל זה לא הכל! להלן פרק נוסף שעשוי להיות מועיל:

פרק נוסף: כלי ומדריכי הבלוגים הטובים ביותר

טקסט מקורי מאת קארול ק, קולין חדש, ביל ווידמר ואיוטן נייגו.
מתווה ומצגת מאת קרול ק.

אל תשכח להצטרף לקורס ההתרסקות שלנו בנושא זירוז אתר וורדפרס שלך. עם כמה תיקונים פשוטים, אתה יכול להפחית את זמן הטעינה שלך אפילו ב 50-80%:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map